Kuma (İncil) kitap ne zaman tutar?

Bartholomew Kuma her zaman (İncil)bu kitap tutarken görülüyor

enter image description here

Nedir bu kitap?

EDİT

İncil ne tür bu? Bir Parça dünyadan sıradan bir İncil, İncil, ya da ne? Rahip falan mı? Gömleği İncil aynı desen var.

+664
Paul Hilliar 23 Kas 2017 02:33:00
29 yanıtların

Aslında, yaklaşık 14 Tessie evinde parti sırasında:00 mark, yıl 2013 olarak "gösterilen" ve sadece Tessie babasının vücut tarafından engellenmiş (ve çoğu zaman) yaklaşık 10 saniye boyunca ortaya çıkan Tessie yakın dolaba asılı bir takvim var. Eğer maksimum gözlerini gergin olsa bile *korsan versiyonu çözüm bulmak için çok düşük. Sinemada izlemek ya da Blu-ray sürümünü satın böylece. (Resmi büyütmek için tıklayın)

Kimi no na wa 14:00

Mitsuha liseye Taki gibi gitti ama daha belirgin bir ipucu var. Sınıfa bakıyordu ve daha önce Tsukasa tarafından kesildi adım kalsam mı diye merak ediyordum (o) iken, 2016 Fest yıllık "lise Müzik" gösteren kapıda bir afiş var. 21:00 mark

Kimi no na wa 21:00

BTW *NA önce düzeltilmesi gereken önemli bir hata var ya da Blu-Ray sürümü: son anahtarı, Taki tahliye planı hakkında Mitsuha arkadaşlarıyla tartışan ve web üzerinde arama yapıldı. Geç 2015 yılında önemli bir güncelleme yayımlanmış olan güncel bir sürümü olduğu için Google logosunu tam bir yanlış oldu.

+998
Stephen Wrighton 03 февр. '09 в 4:24

Muhtemelen show reaksiyon aktör song, göründüğü gibi olması şaşırttı/ağır baskı ile gerçek "şeytan kim takar tanrıça maske"... belki... ya da belki de evde hiçbir amaç kaomoji!.. ya da olabilir bir şey...

Özellikle KOTOKO bir ünlü denpa şarkı sanatçı (okumak da Nedir gerçek anlam "denpa"?) her şey gider. (Not: Japonlar başlık bile bir yıldız olarak: 七転八起 cep 至上主義!)

Ne denpa bir şarkı var mı?

(電波ソング) Denpa şarkıyı bilerek tuhaf ve akılda kalıcı olan Japon müzik türüdür. Denpa şarkıları ortak özelliklerini bilerek-anahtar vokal, anlamsız şarkı sözleri ve abartılı bir melodi vardır.

Geri kaomoji...

Kaomoji kesinlikle nadir şarkı sözleri, ama orada biraz daha (mutlaka denpa şarkı). Gelen Yahoo! Chiebukuro:

(Tüm bağlantıları Şarkı Sözü için bağlantı)

Son ama en az değil, Ryuichi Kawamura olan bir şarkı başlıklı bulmalıyız>_<〕.


Şahsen, ben bunu göz önünde bulundurun Shichitenhakki Shijou Shugi! zaten IOSYS alışık olduğum için denpa şarkı gibi, ama belki de değil.

+971
Costo 1 Ara 2012 12:06:41
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Sadece meteor town grev önce Taki türbe tarafından Mitsuha karşılar, ne zaman ellerini birbirlerinin isimlerini yazmak gerektiğini, Taki Mitsuha söyler.

Bunun yerine ismini yazma, Taki yerine "elinde seni seviyorum" yazar, onun adını hatırlamak için bir yol ile Mitsuha bırakarak.

Neden Mitsuha ise onun adını yazmak Taki mi?

"I love you" written on Mitsuha's hand

+920
freddybob 14 Şub 2012 06:07:19

Göre Kovboy Bebop var wikipedia sayfası:

Bebop evrensel olumlu eleştiriler aldı ve Japonya Bilim Kurgu Kongre tarafından belirlenen önceki yıl içinde yayımlanmış en iyi bilim kurgu işi için 2000 yılında ünlü Seiun Ödülünü, Japon bilim kurgu ödülü kazandı. Bilim Kurgu Kongre tarafından Yılın En İyi Medya seçildi.
...
2006 yılında, Japon MiniTokyo inceleme iddia etti, "söyleyecek bir şey yok, bu kadar yüksek gizli tutulacaktı hakkı olan başyapıt, türü tanımlayan bir dizi. Birçok dizi aslında mükemmellik gibi yüksek bir dereceye kadar kendilerini her tek yönü olabilir Cowboy Bebop gibi, ve hatta daha az unsurlarından biri yapabilir. Bu anime her yerine tüm organik ve gerçek yapar ve ne ölçüde aşağıdaki bu mükemmellik düşüyor. Bebop roughs ve külhanbeyleri duygu dolu gam dan, bölüm kendilerini çok, çok mükemmel bir şekilde tüm iş ruh ve atmosfer taşır bu sanata hayat veren usta film müziği için. Kovboy Bebop kaçırılmaması gereken bir anime değildir, ve unutulmayacaktır."

Demek olduğunu iyi karşılandı, ama aksine diğer serilerinden bu devam yeni TELEVİZYON dizisi, manga, Roman, mal, hatta doujin, Bebop bir vuruş 26 bölüm dizi film kısa bir süre sonra yayınlanacak ve bu konuda. Her kanalda anime büyük engeller yoktu bir süre boyunca yayınlanan, bu yüzden çoğu insan muhtemelen bu konu hakkında pek düşünmedim. Anime bu artık böyle değil satışlardaki çocuklar için en şeyler olduğunu hala yaygın bir anlayış var, ve etiketli herhangi bir otaku sosyal bir stigma vardır.

Çoğu kişi muhtemelen 10 yıl önce yayınlanan bir şov bilemeyiz, sadece gösterinin yarısı yayınlanan ve (belki Cuma Yol Göstermek hariç, bu bilgi bulmak için nereye emin değilim) çok fazla yeniden airings yoktu. Çoğu kişi muhtemelen bunu ürünler üretiyor franchise olmasaydı, ve böylece, her yerde reklamlar olan "Night" ya da "çocuklar duymasın" duymuştu ki. Çoğu kişi muhtemelen Galaktik Heroes Efsanesi "gibi gösterir benzer nedenlerle duydum".

+883
Max Pfleger 7 Tem 2015 03:56:17

İçinde Fikrim var oldukça fark çok tekrarlanan şey nedir Taşımaktadır. Özellikle Sekai İchi Hatsukoi ve Junjou Romantica olarak Fikrim yok bu hedefliyorum.

Örnekler:

enter image description here enter image description here enter image description here

Yani benim soru ne ilişki arasında yeniden ortaya çıkan ayı gördüm Fikrim yok gibi Sekai İchi Hatsukoi ve Junjou Romantica ve olan ayılar ile ilgili eşcinseller olarak fikrim. nereye gitti bu fikir ayılar geliyor? Neden ayı?

+804
pogost 30 Kas 2018 23:13:24

Bu sefer manga adaptasyonu ise etrafında, anime serisi orijinal çalışmasıdır, bunun nedeni.

Bu elbette yazılı ve Akira Toriyama tarafından resimli ve Haftalık Shonen Jump dergisinde yayınlanan orijinal Dragon Ball serisi, aksine ve sadece ikinci anime içine adapte.

Dragon Ball Süper durumda anime önceliği manga ilk sorun, ilk 20 (Haziran, anime Temmuz 5 ilk bölüm) yayınlanmış olsa da yaygın olarak rapor edilmiştir. Yeni kullanıcı için 2 linkler (sınırlı)bazı örnek kaynaklar burada, daha sonra düzenleyeceğim

Ayrıca, manga serisidir alacak için Toyotarō, hem hikaye ve sanat (bkz. örneğin burada), Akira Toriyama alacak değişik özgün kavram/hikaye, ya da orijinal yaratıcısı. Wikipedia Akira Toriyama / Resimli Toyotarō tarafından Yazılan" demeye kadar gider, ama bu bir abartı gibi görünüyor. 1 Bölüm kapak resmi Toyotarō tarafından Manga okur: ". Akira Toriyama tarafından oluşturulan".

Manga bu Toriyama, diğer herhangi bir girişi olan düşüktür Film Şeridi ve animasyon ekibi gider.anlamına gelir

+754
fuzz 30 Ağu 2014 19:31:49

Vikipedi bir topluluk inşa edilen site, bu yüzden en yakın şey almak için "resmi" olan politika sayfalarıolan kabul edilen temel toplum uzlaşma. Ama o zaman bile, zorlama olabilir tutarsız ve sivilceli, özellikle daha karanlık makaleler (bu yüzden editörler sık sık görevden "Başka şeyler var" argümanı geçersiz).

Bu yüzden Wikipedia bir makale, anime/manga tür belirtilebilir iki ana basamak vardır:

1. (Üst) animanga bilgikutusu.

Bu Bilgikutusu animanga şablonu vardır bu kurallar için bu tür alan:

(Eski Genel türler üzerinde daha özel türler listesinde. Mecha Bilim kurgunun bir alt türü olan, bu nedenle sadece Mecha ikisi yerine listelenmiş olmalıdır). Türler güvenilir kaynaklardan onları liste değil, kişisel yorumlar ve temel almalıdır. Eğer bir tür güvenilir bir kaynağa atıf olamaz, o listede olmamalı.

Bu türler bilgikutusu bağlı bir sürü şey güvenilir kaynaklardan karakterize anime/manga için. Eğer anime/manga belirli bir türün bir örneği, bunu destekleyen güvenilir bir kaynak bulmadıkça bilgikutusu hiç iyi de dahil olmak üzere, genel okuyucu için çok açık görünüyor olsa bile. (Aşırı yüklenen bu bilgikutusu türler bazı maddelerde bulabilirsiniz, ama onların, daha önce sadece tutarsız icra şey.)

Sonuç olarak, gerçekten bilgikutusu bu türler için iyi yapılandırılmış bir örgütsel hiyerarşi yok. Daha çeşitli kaynaklardan bir tür olarak kabul edilir ne bir miş-mash gibi.

2. (Altta) bu makale kategoriler.

Başına Wikipedia 'nın Elle Stil için anime/manga ile ilgili makaleler, anime/manga makaleler genellikle koyun içine bir veya daha fazla alt üç üst kategori:

Editörler genellikle daha gevşek ile saygı doğrulama gereksinimleri için kategoriler (kategori genellikle etrafında sopalarla sürece en azından biraz belli gelen madde içeriği), ama kategori yapmak almak kaldırılmış veya meydan (örneğin kullanarak Şablon:Uncited kategori).

Yine, Vikipedi bir topluluk inşa edilen site, bu yüzden mutlaka bir tür hiyerarşiye tutarlı bir düzeni veya bir yapı değil. Büyük olasılıkla bir tür kategorilerin yapısı farklı yoldan geçen katılımcılar tarafından çok sayıda küçük değişiklikler üzerine şekillendi. Eklemeler ya da değişiklikler için kategoriler genellikle uygulanan cesaretle. Ama daha büyük ya da muhtemelen tartışmalı değişiklikler genellikle yayınlanmıştır Wikipedia:Kategori tartışma ilk istek geri bildirim veya onayı.

Bu panosuna bir longshot tarafından panosuna Silme için Makaleler gibi popüler değil, ama işler burada tipik olarak, bir veya iki mesaj geldi. Bir örnek tür tartışmalar bunu almak yerine burada, burada oldukça basit bir toplu yeniden adlandırma kategorisi önerisi gelen 2018, hangi birini önerdi alt olabilir bir daha tutarlı bir adlandırma düzeni.

+747
nwillems 13 Ağu 2017 20:14:57

Bu sesler bir sürü gibi bir sahnede Hayalet Shell 2: Innocence. At kuyruğu-san olur Batou. Bu cyborg gözleri, değil gözlük.

+720
MedicatedGorilla 17 Ara 2012 13:44:40

Peki , Naruto anime mantık çünkü Ay'da nefes alabilir. Yaratıcılar da tıpkı insanlar Ay'a nefes kısmı terk edebileceğini düşündü ve muhtemelen durumu daha da zorlaştırmak istemiyor.

Normalde, bu anime mantığı diyoruz.

+689
pradeepcep 19 Nis 2019 16:43:18

Bu yüzden bu garip bir soru, ama benimle ayı gibi görünebilir.

Anime yükler ve yükler manga dayanmaktadır ve anime topluluğu olarak bilinen haline gelmiştir bu bir gerçek. Ancak, mecha tarz biraz farklı gibi görünüyor.

Geçmişte mecha anime iyi bir miktarda gördüm. Mecha anime çok orijinal eserler değil, manga, ya da ışık Roman dayalı ancak bana sopalarla bir eğilim.

Mecha tarzlar arasında MyAnimeList üzerinde giderek almayı başardım bazı örnekler:

 • Çocuklar duymasın franchise - teknik olarak multimedya bir seçim oldu, ama bir TV anime olarak başladı
 • Code Geass - büyük bir mecha serisinin
 • Night franchise - büyük ve eski mecha serisinin
 • Neon Genesis Evangelion
 • Tengen Toppa Gurren Lagann
 • Bu FranXX hayatım
 • Yedi Eureka
 • Aldnoah.Sıfır
 • Suisei no Gargantia
 • Kakumeiki Valvrave
 • Cross Ange
 • Hoshi no Kep
 • İsekai no Seikishi Monogatari
 • Tenkuu no Escaflowne
 • Star Sürücü
 • Kuromukuro
 • Aquarion serisi
 • Kahramanlık Çağı bu biraz şüpheli bir dönüşüm içine onlar dev insanlar organik olduğundan (biraz titan'da Saldırı gibi), ama MAL mecha olarak sınıflandırır.

Bu tüm orijinal anime ya da orijinal anime olarak başladı. Ancak, diğer türler ile MAL baktığınızda, bu çok özgün çalışmalar ile çok farklı bir türler değil.

Mecha anime neden özgün çalışmalar için, diğer türler daha çok meyilli? Neden orada pek çok mecha manga veya ışık Roman gibi değil mi?

+668
sh998 12 Oca 2013 22:04:56

Nagisa Furukawa gibi ama hiç bir peruk bulabilirim uzun zamandır cosplay istiyordum.

+574
Martin Odendaal 19 Kas 2018 14:58:57

Bu bir alt-resim olan Anime Saç, hangi olarak bilinen Saç Girişleri

Anime Saç bir alt-mecaz, bu saç modeli başlıklı bir kas araba kepçe benzer ve kedi kulakları gibi biraz da görünüyor, aslında böyle doğaüstü bir yaratık özelliği de "gerçekçi" olan dizi Kedi Kız görsel çekiciliği için izin. Erkek örnekler de bol olsa kadınlar arasında daha yaygın gibi görünüyor.

Görsel Roman özellikle yaygın gibi görünüyor.

+570
Plow 3 Tem 2019 08:56:49

Ben en azından iki dizi arasında açık bir bağlantı var buna kesin bir cevap var, ama şimdiye kadar yayınlanan olan (bütün) Kalabalıklar ilk 2 Bölüm, temel yok. Eğer aynı evrende olsalar, iki dizi karakterleri hiç etkileşim yok gibi görünüyor. Orijinal serinin Gatchaman takımı üyeleri tüm Kalabalıklar içinde karşılığı var örneğin kesinlikle orijinal dizi göndermeler vardır, ve pek çok kavram aynı kaldı.

İki dizi farklı evrenler var olduğuna inanmak için iyi bir sebep. Orijinal Gatchaman içinde, hepsinin güçlerini vardı, en azından prensip, bilim ve teknoloji sadece ürün. Kalabalıklar içinde, tam tersine, Gatchaman güçlerini mistik kökenli bir tür vardır. Nasıl çalıştıklarını henüz net değil, ama tamamen artık bilim kurgu ülke içinde değiller. Gatchaman bu yorumu böylece orijinal temelde farklı, ve belki de sadece kendi evrenini kendi içinde mantıklı.

Wikipedia gibi kabul ile bu tarif Kalabalık olarak "üzerinde Gatchaman evren", bu olur gibi görünmek engel mi olmak aynı evren. Ancak, bu açıklama için sağlam bir kaynak var, bu yüzden en iyi şüpheli.

Tabii ki, bu cevap hala (en azından Kalabalık bitene kadar) değişebilir ama şu an için farklı evren olduğunu daha olası görünüyor.

+557
ML Liton Khan 11 Ara 2012 23:52:05

Ama bakın olmadı İşte bazı ekstra puan dikkate

"Gerçeği bilmek" ancak bilerek belirsiz bıraktığı, izleyici bu olayın 2 görgü tanığı anlamı oldu büyük ihtimalle yani "gerçeği" ortaya sonra şaşırtıcı bir yanlış yönlendirme olacak ne DÜŞÜNÜYORSUN. Aksi takdirde tanıklar bitki Oda için bir sebep yok! Bir sır bildiklerini kasıtlı olarak bıraktı.

Kızlarını bir anılar işleyebilirsiniz, bu büyük anne veya aşçı anıları ortaya çıkarmak için gelecek bir kurgu olabilir.

Karamel yeteneğini doğrudan ruhlar bağlı ve/alarak hayat veriyor. Ben onun neler yapabileceğini bilmiyorum, ama kesinlikle transfer veya ruhu parçası olabilir burada bir uyarı için bir oda var. Bu BM transfer Karamel yetenekleri ile bir ilgisi var sanırım. BM sonra çok yakında şeytan meyve bulmak çok zor. Ayrıca, Karamel cübbesi geride kalmıştı. Ldk, hiç mantıklı değil.

Üzerinde Yamyamlık - benim ilk içgüdüsü olduğunu söylemek BM yedi Karamel ve arkadaşları. Şimdi DEĞİL o kesin bence.

 • birileri onları öldürüyor ( en zayıf benim argüman ) yeme, ama ölü meyve yiyenler güç vazgeçmek ve meyve eğer v_v bir parça garip böyle oldu ölmedi Linlin yedi Karamel ve o göz önüne alırsak Bu ancak wiggy alır başka bir yerde yeniden doğdu
 • LinLin kendi çocukları da dahil olmak üzere meyve yiyenler YÜZLERCE civarında olmuştur beri. Öfkeleniyor o zaman, o yemek yiyor her şeyi godzilla ve ezmeden gibi. Ama insanlar yemiyor. Tüm hikaye bu test senaryoları öfke içinde kendi çocukları ve düşman ve devler onu öldürdü ama hiç yedin (yavaş yerine yaşam gücünü yerim o) var. EĞER yamyamlık transferler meyve gücü şeytan düşünüyorsanız, O zaman şeytan meyvesi yiyen olmayı ve başka bir şeytan meyvesi yiyen yiyor aynı sonuçları - yani ölümle gelen kabul etmelisin. Şeytan meyvesi yiyen 2 meyve yiyebilir.
 • komik ama popüler mitos içinde, insan yiyen devler ve LinLin düzgün bir dev bile değil. Et gibi bile değil - sadece şeker ve tatlı yemek ona bakın.
 • Biri Bartolomeo getirdi. "Bu maneater onun" Japonca kelime oyunu, "yani senin derdini İngilizce cümlesi" benzer, insanları çok kızdırıyor, gerçekten yemiyor. Japonca cümle demek olsa da
+542
Noeleen Shaw 28 Eki 2011 06:51:50

Gerçekten "Meitantei Conan" anime severim, ama her zaman merak etmişimdir, neden lokalize iken adı "Dava Kapandı" çevrildi mi?

+531
Nilesh gaikwad 7 Şub 2019 04:02:16

Dan Stark İsyan incelemesi olan Dragon Ball Süper Bölüm 2:

Beerus Dünya'yı yok etmek için kötü tutum "ile dinozor adam sordu" diyor nasıl da unutmayın. "Tanrıların Savaşı" olarak Beerus bu biraz farklı ... yeryüzündeki bütün dinozorları yok eden biri olduğunu söylüyor. Bu çeviride bir hata olabilir, ya da biz tüm dinozorlar hala Tanrılar "post" benim savaşım dibinde nasıl açıklarım) hayatta ve iyi Dragon Ball Dünya gezegeni üzerinde olduğunu beri Toyotaro uyarlama olabilir. Belki de bu "dinozor adam" sonunda buluşuruz biri var mı? Belki Kral Piccolo veya Babadi için bir referans mı? Belki de hiç takip edecek-kaiju gibi bir Godzilla için elle bir şaka sadece kapalı değil.

Olabilir iyi bir çeviri hatası olarak Dragon Ball Bayanposta doğruluyor ne Beerus " dediği Savaş Tanrıları:

Bir zamanlar Dünyaya gitti o Beerus da iddia ediyor, dinozorlar ve ona karşı kaba bir tutum aldı, bu yüzden onları yok etti.

Bu gelecekte ortaya çıkmak ya da gizemli bir unsur olarak tutmuş olabilir. Onun olacak sadece Akira sensei bilir.

+529
Matteo Manchi 5 May 2017 18:02:11

Bir Parça yakalamaya çalışıyorum. Ben şu anda görüntüleme Fishman Island saga ve özellikle de, hikayenin Fisher Tiger.

Belli ki, önümüzdeki SPOİLER Fisher Tiger ile ilgili:

Fisher Tiger Red tırmanmayı başardı bu hikaye sırasında öğreniyoruz Okyanus yüzeyinden çıplak elleri (10.000 metre) ile uyumlu ve yalnız Mariejois Kutsal topraklardan saldırı. Hangi bir başarı gösteren Fisher Tiger efsanevi güç bir adamdı. Onun ölümü benim için çok şaşırtıcı oldu bu yüzden. Reaturning sonra Koala ailesine tuğamiral Çilek ve bir puan saldırısına uğradı (?) denizci. O vurularak öldürüldü. Bu nasıl olabilir? Puan Böyle güçlü bir savaşçı nasıl ölmüş olabilir saldırı ve hayatta kalmayı başardı mare denizciler ve Amiral Mariejois?

Ben bir şey eksik?

+526
welcome kumar 15 Eki 2010 11:05:54

Birkaç ay için Naruto anime izliyor ve sadece Shinobi World War arc izlemeye başlamış oldum. 80.000 ninja monte görmek için şok oldu. Nereden geldiler? Eğer 5 ülke samuraylar, 6 ülkeden toplam yapmak olduğunu dikkate alırsak, her ülke, 12 bin civarında ninja katkı sağlayacak. Ama sadece 100 civarında Konoha ninjaları önceki bölümlerde görüldü. Bu numarayı nasıl oldu? Diğer köylerde ilgili Kage onların emri altında yaşıyorlar mıydı?

+508
Vinay Jeff 9 Kas 2015 20:53:01

Son derece sanırım genç yaş izleyici için daha az saldırgan bir tür içine bu sahne dönüştürmek için hazırlanmış. Göründüğü gibi gerçek manga bu oldu:

Hunter x Hunter Chapter 5

Kolunu kesti ama hiçbir çiçek yaprakları ile ve açıya bakılırsa olduğunu görebilirsiniz, kan görülmesi gerekiyor. Muhtemelen bu kısmı ortaya çıkarmak istemediler ve bunun yerine yan açıdan sihirli derken kolunu yok etmek aldı.

+475
Bob Murray 16 Eyl 2013 17:12:35

Kapı duvar zayıflık olduğunu daha sonra tespit edilmiştir. Neden?

İçinde Sertleşmiş Titan, duvarların aksine çünkü.

Devasa Titan ilk etapta hedeflenen yüzden. Bu nedenle, Titan Zırhlı ücretleri, hiçbir Titan duvarın içinde gösterildi.

+450
user3117885 21 Nis 2015 12:05:19
(Ya da "GTO") "büyük Öğretmen Onizuka" Tooru Stevens tarafından eski bir öğretim alır kim çete üyesi, Eikichi Onizuka hakkında yazılmış manga shounen bir komedi.
+395
nnbz 22 Nis 2013 22:43:22

Yakın ölüm notlar yaktı. Kendini birisi olduğunu söylemek güvenlidir. Sadece zaman Işığa karşı kazanmak için kullanmış olabilir.

Anime aynı değildi ama eski görev Gücü'nün iki manga üyeleri sonunda sonra böylece 23 gün içinde ölüm not doğrulamak ve unuttu sonra Mikamis ölümü hakkında spekülasyon kısa bir süre için gösterilir. N - kitap yandı bunu doğrulayamadı onlar var ve N dediği gibi onları kullanamaz unut onu yapmak gerçekten kitapta adını yazdı olup olmadığı hakkında iddia ettiler.

+355
troyerrdt 27 Tem 2016 16:09:45

Bütün göstergeler, hayır.

Baktım birkaç yer var. İlk sırada Wikipedia verdiği NO için dergi gibi Shonen Jump ama vermek için dergi gibi Haftalık Shounen Jump ya da LaLa.

İkincisi, ben baktım OCLC WorldCat, hangi benzer şekilde verdiği için NO Shonen Jump ancak Haftalık Shonen Jump ya da LaLa. (Bu seçtim, diğerleri için de, sadece hepsini sıralamak istemiyorum baktım rastgele popüler dergiler.)

Son olarak, ben kontrol NO Uluslararası Merkezi olan Shonen Jump ama bunu bulmak Haftalık Shonen Jump ya da LaLa. Arama sonuçları eksikliği her zaman özellikle diller arasında sorunlar vardır, ama hem İngilizce hem de Japonca arama yaptım, bu yüzden sadece onlar için İSSNs değil demektir, eminim zaman mevcut değil, bir şey en iyi göstergesi olan bu ilk bahsetmedim nedenidir.

Bundan dışında, Japon manga dergi İSSNs yok kabul edilebilir. Ancak, onlar yapmak zorunda 雑誌コード (dergi kodları) kullanılan kimlik kodları için dergiler/dergiler Japonya. Wikipedia makale Japonca ama eğer çevirecek olursanız, iyi bir açıklama sağlar. Ayrıca (09206-06) aşağıdaki dergisinde barkod sol Dergisi kodu görebilirsiniz.

Magazine with Magazine Code

+186
Zaid Qureshi 25 Eki 2018 12:33:02

İtalya ve Amerika arasında bir karışımı olduğunu Ergastulum için bayanposta diyor. Nicholas de yarı İtalyan ve Yarı Japon. Amerikan askerlerinin posterleri içeren ilk bölümde silah dükkanında sam amca bir poster bile yanı sokak yoludur. Ve tabii ki İtalyan ve antik Roma kültürü de tüm başvuruları, sivilleri ve kendi silah satın almak için izin, Amerika'daki gibi olduğunu.

+179
Safwahmardiah 25 Eki 2019 23:08:08

(Sanırım) yetişkin yüzmek (7-10 yıl önce muhtemelen) bir zamanlar anime yarım bölüm izledim. Bu küçük gibi görünüyor olsa da, sadece başka bir gördüm ve kesinlikle bir fan var olmayan bir şans ver anime için beni ikna eden kişi. Zevk aldığımı şimdi birkaç onun gibi biri ne olduğunu bilmek istiyorum.

Ne izlediğimi, bazı bireysel 4 kılıçlı bir tripod bağlı mühimmat makineli tüfek takdim edildi. Diğer 3 suçluları bilinen iken bir (samuray inanıyorum) bir kahraman olduğuna inanıyorum. Ayarı Komodor Perry bir süre önce Japonya olduğu ortaya çıktı. Silah (sanırım) kendi üzerinde olurdu etkisi korkarak, 4 kılıçlı topçu karşı bir takım.

En çok hatırladığım şey, sona ererken; bir ceza bu önce kendisini feda ettiğini düşünüyorum. Düz topçu için büyük bir ücret. Öldürülür gibi, sırtını küçük bir atlar bağlı mühimmat arasında tohum falan atar ve derhal vurularak öldürüldü. Diğer 3 (yine aslında antagonist) son adam gunner koşuyor. Tohum geçici olarak silah tutukluk ve kılıç topçu katlediyor. Tek kurtulan olduğunu. O hatırladığım kadarıyla.

+133
etojevladik 10 Mar 2011 07:42:53

Son zamanlarda NNT aldı ve Kralın eski arkadaşı ortaya çıktığında hemen benzer bir sorgu vardı. Arama etrafında "Kanatsız Kral için hiçbir somut neden" Periler buldum.

Ancak bazı delillerle etrafında birkaç teori vardır.

 1. Kral Kanatları vadesi henüz gelmemiş
  Kral oldukça eski olabilir ama hala kanatları yayılabilir gibi görünüyor. Yaş eski Koza teorisi kelebek.
  Büyüyen Kral kanatları da "yukarı eşit 10 Emir mücadele düzeyi ona" izin verebilir. Bu Kral ve Meliodas Meliodas sayaçları Kral büyü kapalı Kare zaman manga Bölüm 134, gösterilir. Hemen hiçbir şey yapmadı ise Kral'ın geri yaralanmadan ve karanlık bir nokta olduğunu görüyoruz. Belki de büyü Kral kanatları büyümesini engelleyen bir şey zayıfladı?

 2. Kral ve Elaine tam periler değil
  Tek kardeş kanatları olmadan gösterilen tek periler olduğundan, atalarının bağlı olabilir varsayabiliriz. Belki yarım-bir peri olduğunu. Bunun dışında karışımı ne için hiçbir kanıt yoktur.

Kral kanatsız doğa 134.10 (Bölüm) manga ele olduğu göz önüne alındığında, bu mangaka planlanan ve gelecek sürümlerde gösterilecek ortaya koyuyor bir parçası olduğunu varsayabiliriz.

+108
bwinton 27 Eki 2018 18:57:11

Özetle, sadece onlarla açık ve dürüst bir ilişki istiyor, bu yüzden gerçek.

Uzun versiyon :

Hachiman temelde hizmet kulübü zaten Tobe itiraf isteği, İroha seçim ve Noel olay o zamandan beri o kadar kırılgan hale gelen "dostluk" korumak olan bütün cephesi ile beslenir.

Tobe talebi, hizmet kulübü üyeleri daha uzak olma arasındaki ilişki sonra, ama yine de her birinin hala bu "dostluk" sarılmak istiyor çünkü birlikte çalışıyorlar. Asla bu kişi ile daha önce yakın ilişkileri var çünkü bu statükoyu korumak için neden olur. Keçe gibi bir tat vererek gitmek, sadece Hayama grubu gibi kararsız hale getirir.

Yani İroha onuruyla kaybeder Öğrenci Konseyi Başkanı için uygun olacağını İroha seçim sırasında, Yukinon düşündüm. Eğer yaptıysa, tüm kulüp olacağını herkes bilir. Hachiman kuvvet İroha çok kazandı ve "dostlukları" yerinde olurdu bunu ümit ediyorum. Bu olsa işler daha da gergin hale getiriyor.

İroha yine Noel ricam, kötü şeyler zaten gördükten sonra, 8man karışmıştı hizmet kulübü bu istek istedi ve kendi eliyle halletmeye karar verdi. Satışlardaki incelme ilişkilerini kurtarmak için bunu yaptı, hem de Yui ve özellikle Yukinon daha üzücü bunu neden yaptığını biliyoruz, onlar gerçeği bulmak.

8man yöntem onun yanlış olduğunu anlayınca, ikisi de yardım istemek için çalışıyor. Biraz bıkmış, Yukinon onu reddetti. Onları ileri geri arasında sonra, 8man daha fazla dayanamaz ve aslında birbirlerine karşı dürüst oldukları ve bunun yerine oynuyor "arkadaş gerçek arkadaş" nerede ilişki istiyorum temel olarak kabul edebilir. En muğlak bir şekilde kaleme alınmış olmasına rağmen.

Bir sonraki Açıklama Bu gerçek monolog daha biraz daha ileri gidecek, ama daha fazla içerik sağlayacak

8man talebi hala henüz tam olarak gerçek ilişki hakkında şöyle demişti(bölümü) tamamlanmamış olan İroha Noel istek işlerini bitirdikten sonra, birlikte oturdu, Yui ve Yukinon, ama 8man bu belirli bir süre boyunca gelmedi " dedi. Yui ve Yukinon yerine statükoyu sürdürmenin hachiman duygu itiraf edecekler hakkında konuşuyordu. Dostlukları gerçek şimdi yapmak istiyorlar çünkü.

+77
meeeeeeeeeeeeeeee 17 Haz 2014 02:36:24

Anime izledim ve Annie Armin hayatını bağışladı neden olarak bir açıklama bulamadım.

+72
user69345 20 Nis 2016 21:02:08

Yani Dragon Ball Heroes oldukça açıktır, Goku Ultra İçgüdü yapabilir Cumber, bir Süper Saiyan Mavi Vegito Kaioken 50 kez değildi yenmek için yapabiliyor. Yani Dragon Ball Heroes Ultra İçgüdü Potara Fusion daha 50 kat daha büyük bir çarpan vardır. Ama canon evrenin nasıl? Daha büyük bir çarpan, Ultra İçgüdü ya da Potara füzyon olacağını gösteren ipuçları veya açıklamaları var mı?

+44
Hot Sauce 4 Nis 2015 03:35:26
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil