Şu an itibariyle ... amane Suzuha neden onun yerine kendi başına yapıyor Makise Kurisu kurtarmak için Okabe kabul etmek zorunda mı?

İçinde Steins;Gate, şu an itibariyle ... amane Suzuha için yalvardı Okabe o kadar kötü mü geçmiş ve Kaydet Makise Kurisu.

Neden geçmişe Makise Kurisu kurtarmak için gitmedi mi? Neden Okabe Kurisu kurtaracak kişi olmak zorunda mı?

+302
emrchuck 16 May 2018 04:44:39
30 yanıtların

Gerçekten eğer o ya da bir sorun olabilir tüm şeytanlar onu kontrol etmek için yeterince güçlü düşmanları olduğu sürece mümkün olmayacaktır mu, önemli doesen... ve şov uğruna, her zaman eğer hepsi için yeterince düşman olacak Eğer... onu içeri yeterince tehlikeli iblisler olacak çünkü tüm şeytanlar onu kontrol... etmemeli...

Tür yaratıklar Salih kimseler arasına devralacak ne merak ediyorum? Belki bir ejderha?

+996
Jippie 03 февр. '09 в 4:24

Ben izlerken bu video göstermektedir benzerlikler arasında her iki karakter. Haraç bir tür olmalı diye düşünüyorum, ya da belki (hiç sanmıyorum) sadece kötü bir kopyasıdır. Kimse nedenini bilmiyor?

+951
ssk021 27 Oca 2017 01:46:34

Normal insan yapamaz keskin altıncı hissi ile youki aura, bu anlamda bu doğru olsa da, insanın kendi havası hissediyorum, Çok değil, ama yapmak zor geliyor. 86 Claymore, Touch Günahtan.

Claymore 86 The Touch's Sin

3 Uyanan İnsanlar bir araya geldi söyledi ama hiçbiri Cehennemi Bir kalibre olduğunu ve doğru. Clare bu muhtemelen ama Galatea sonra söylediklerini dikkate alarak, yerine adam savaşçı daha düşman onlar hakkında konuşmak gerekir doğru olmakla birlikte, Claymore savaşçı uyanmış olmak yerine bir söz, olmayabilir şimdi bahsettiniz.

Claymore 45

Şimdi bu tek Olası seçenek, Priscilla ile bizi terk etti. Ama Clare gerçekten ruhunu hissettin? O konuda emin değiliz. Ancak, Teresa öldürme Priscilla gördü ve yakın mesafeden onunla karşılaştığı zaman, korku ile üstesinden oldu, onun varlığı ile titredi. 24 Claymore, Ölüm İçin İşaretlenmiş 7

Claymore 24 Marked For Death 7

Şimdi Clare yoma hissedebilirsiniz, bu duyguyu hatırladı ve güçlü Priscilla aura aslında ne kadar fark olmalı.

+935
user3128079 17 May 2012 10:53:57

Hashirama hikayesi sonra insanlar tahmin ne çok soğuk, onun karakteri için farklı ve daha doğru olduğuna inanıyorum. Hashiramas hayata tahammül etmek son derece zor bir sıkıntı var ve herkes sadece olabilir, ne oldu. Bunu derken, sadece fiziksel değil, duygusal ve zihinsel olarak da bilmiyorum. Hayatı boyunca o, herkes için barış, aile, dostluk ve adalet halletmeye çalışıyor. Sürekli barış gerçekten sonuçları ya da ne tür ne yaptıklarının bir hokage olarak geleceğini karşıt görüşler tarafından çekiştirdi ediliyordu....kime faydası olacak? kime zararı var? Gerçekten tüm bu gel barışı, Senju ve Uchicha klanları arasında....ya da herhangi bir klan. Hashirama hepsi yorgun oldu inanıyoruz. Tüm bu denge coudlnt o ne yapmış olursa olsun, gerçek huzuru hiç gol onun geleceğini. Madara Naka Shrine okuduğunda gerçek barışı sadece mümkün değildi; onun için ölüm sonsuz bir döngü olduğunu; öğrendi ve klanlar arasındaki nefreti. Çok zaman ve Hashirama mücadele, mücadele ve mücadele daha uzun yıllar sonra Madara ne söylemeye çalıştığını anlamaya başladı ama hiç bir çözüm o kadar uzun boylu olabilir. Muhtemelen artık neyin doğru ve neyin yanlış olduğunu kendini ikna edemedi. Gerçek bir barış catch-22 yaşındaydı. Gerçekten ulaşmak için bir yol oldu. Bu kadar yüksek oldukları barış Hashiramas standartları ile büyük bir role sahip olabilir. (En azından onun standartlarında), ve her zaman "çatışma olursa olsun der gibi ne dönemi" başarısız olduğu gerçeğini kaldıramadı. Dünyanın en güçlü insanlar bile bir sınırı var. Kalbi sadece o kadar ölüm ve kan dökülmesini alabilir. Bu düşünün: bir şey konuşan Bir adam ama huzur ve sevgi....savaş ve nefret bir şey yok ama görüyor. Hepimiz biliyoruz ki Hashirama, yumuşak bir kalp ile gerçek bir insan olduğunu ve eninde sonunda bu kalp artık acıya dayanamıyorum. Evet, onun karakteri gerçekten yansıttığını inandığım şey şu: savaşta ölüp ölüp kendisi ya da izin verdi sanırım çünkü söyleyerek, im. Sadece yorgundu ve artık anlamı gördüm, bu yüzden kardeşine unvanını verdi ve savaşa kasıtlı olduğunu bilmeden insanlar olmadan ölmek niyetiyle gider. Belki de insanların ölümünden ders için, Eğer onu çözemedim eğer onlar istedi. Hashirama gibi büyük ve son derece önemli bir karakter, çok önemli bir ölüm değil, sadece savaşta ölmek üzere olan biri var. Ya onun liderliği ve becerileri tarafından değiştirilemez bu kaderin gerçekten kafayı yiyordu.....ya da......insanlar bir şeyler öğrenebileceği bir şey için ölümü istedi. Düşündü, bir işareti ile dünya üzerinde dışarı çıkıyor. Onun ölümü belki de gerçek barış için daha yakın gelecekte bulma bir insan başka bir bileşen olabilir. Tüm halefleri onu öğrenmek istiyorum.

+856
AdiChourasiya 10 May 2010 08:11:38

Bu yarı iyi bir kaynak için Yanma Dostum. Bu güzel kaynak için özel bükme teknikleri genel.

Dövmesini onun enerjisine odaklanarak patlamalar tetiklemek onun için bir odak noktası olduğunu belirtiyor. Bükme benzersiz bir kullanım olarak görüyorum, sadece bu nokta sadece nedeniyle karmaşıklığı ve doğruluk için bir zorunluluk için bükebilir ederse şaşırmam.

Ayrıca, "üçüncü göz" fikri Hindu geleneği alınır. Yanma bükme dövme bu Çakra üzerinde yer alan Shiva Göz dövme olduğunu. P'Li yıllara ait bir daha dalgalı sürümü, hangi olabilir olmak ilgili için onun yeteneği için bend ışını gibi.

Tüm bükme genellikle dövüş sanatı bir tür, bu yüzden bu sorunuza cevap vermezse, bazı ek araştırma yapmak isterim ilgilidir. Bana bildirin!

Ayrıca, teşekkürler yorum için Ryan. Ekstra bağlantı ve dövme Tasarım Bölümü istenir.

+852
Vadim Ponomarenko 30 Mar 2019 16:31:37

Burada söz gibisin karakteri Majin Ozotto var. Sen-ebilmek okumak daha hakkında onu burada.

+831
Jrab 13 Haz 2011 06:20:01

Peki, Saitama henüz Garou mücadele etmedi. Anime açısından, Saitama henüz Garou mücadele etmedi. Gerçek bir kavga. Evet Saitama sadece onu okşadı sonra bile birbirimizi yollar geçti, var. Aslında kavga etmediler. Sorunuzun cevabı için, Boros Saitama var yumruklar karşı koymak mümkün olan tek kişi gibi olurdu.

+811
Nathan Eror 26 Ara 2016 08:54:54

Biz olabilir oldukça emin Madara sadece çok güçlü olmadan kullanarak Rinnegan tüm. Madara gücü asla açıkça tartışıldı rağmen, dolaylı olarak diğer arsa puan üzerinden çıkarabiliriz. Madara eşit 9 bijuu var "evcil hayvanı olarak kullanılan" kim bu Senju Hashirama ile savaştı. Diğer badass karakterler sadece biri ile ilgili bir sürü sorun vardı.

Bu ağır ima savaş oldu önce Madara aktif onun Rinnegan. Dördüncü ninja Dünya Savaşı sırasında, Madara zahmetsizce 5 Kages yerleri paspasladı. Eğer Madara Rinnegan kullanmak, Kishimoto-sensei güçler üzerinde gerilim korumak için atlamak için seçmiş olabilir.

Obito sadece (ve "hak" değil, Madara gibi Rinnegan yerleştirmiş. Belki Rinnegan aşırı kullanılmamasını sağlayacak şekilde sadece aşırı kullanılmamasını sağlayacak şey Yapmış gibi Kakashi yapar) onun çakra tüketir ve bu nedenle tam olarak kullanmak için seçtim. Alternatif olarak, Kishimoto-sensei doruk için onu kurtarmak istiyor.

Nagato kullanmak mümkün olma nedenleri şunlar olabilir:

Uzumaki klanından olduğu için, doğal olarak çakra büyük bir miktar var. Madara büyük ihtimalle bu yüzden Rinnegan almak için onu seçti. Kendisi de dahil Madara planı Rinne Tensei ile canlandı. Güvenilir kendimden geçmeden Dış Yolunu kullanabilecek birini almamız gerekiyordu.

Üç arasındaki diğer bir önemli fark:

Çocukken Nagato Rinnegan aldı ve uygulama yıl boyunca Rinnegan tam güçlerini kullanmayı öğrenmiş olmalıdır. Ölmeden önce Madara Rinnegan uyanmış ve Obito sadece bir kaç hafta için en fazla olmuştur.

+797
Robert Axelsen 24 May 2013 04:40:08

İnternet ve tartışmalı arsa katlanmış her yerde, öfke, korku ve anons edilir.

Elemek için yorum üzerinden çalışıyor/anime ve diğer yerler gerçekten bir acı /r konuları, ve bir yerde dil engeli üzerinde Zıplayan sonuna kadar giderim.

Konu başlığı karakteri için kesinlikle çok erken tartışmalı yaptıklarını ve serinin başından beri planlanmış bir olay değildi gibi görünüyor.

Ne Seo Kouji ile ilgili ifade etmiştir

Akitsuki Fuuka ölümü

alınan bu ifadeleri ve nasıl? Ne özel medya yansımaları mıydı?

+752
Jelica Felix 17 Eyl 2015 12:59:10

Gerçekten çok başvuru var burada ama orada iki sürümü için bu hikaye, oyun Güvenli Mod nerede olduğunu Yuji veren Kazuki bir omuz masajı ve 18+ modu nerede onlar seks vardı, emin değilim hangi tarafı anime uyarlanmış ama sanırım o 18+ tarafı belirsiz sahne ama tamamen için izleyici hayal burada. Bölüm bu yüzden sadece devam edin ve bu okumak, eğer kanıt olarak yeterli değilse, o zaman başka birine doğru cevap bırakacağım oyuna göre düşündükleri bu bağlantı, ziyaretçi bahsetti. Ama evet, tamamen oyun seks söylediler.

enter image description here

+710
j1mc 13 May 2013 06:23:25

Bir olası açıklama, yabancı ya da egzotik, ya da "Batı görünüyor" olabilir. İçinde Neon Genesis Evangelion, hangi kullanır Haç sembolü çok rampantly, bir yaratıcıları verdi bu açıklama (kimden Q&A "Eğlendirici Ölümüne" ile Tsurumaki):

Evangelion Haç sembolizmi açıklayabilir misiniz?

KT: Japonya'da dev robot gösterileri var, ve hikayemiz bizi ayırt yardımcı olmak için dini bir tema olmasını istiyoruz. Çünkü Hıristiyanlık bir nadir dinde Japonya biz düşündüm olurdu gizemli. Eva çalışan personel hiçbiri Hıristiyan var. Orada hiçbir gerçek Hıristiyan anlamını göster, biz sadece düşünce görsel semboller Hıristiyanlık bak serin. Eğer bilseydik göster ABD ve Avrupa'da bu seçimi gözden geçirirken olabiliriz dağıtılmış olacaktı.

(Vurgu benim)

Bu yüzden olmayabilir Haç demek farklı bir şey, Japonya (en Düğünleri gerçekleşecek bir Hıristiyan Kilisesi, ben inanıyorum), ama çünkü bir hava egzotik ve gizemli.

+703
siranen 23 Kas 2012 18:55:42

Naruto neden küçükken evlatlık değildi, eğer tek başına ise, 9 kuyruklu güç kimse fark etmeden gelebilir yani. Eğer bir aile birimi olsaydı, belki de bu nedenle yalnızlığını kontrol ve dokuz kuyruğu onun gücü daha iyi kontrol etmesine yardımcı mümkün olurdu.

+676
Andrew Powell 28 Kas 2011 23:19:03

enter image description here

Dondurucu bir Japon manga yazan Dall-Young Lim ve resimli Kwang-Hyun Kim. Eski yazarın Siyah Tanrı (bkz. ), Dengesizlik Dengesizlik, Sıfırve Cehennem Yanıyor.

Seri Nova denen dünya dışı bir güç tarafından Dünya istilası etrafında onlara mücadele etmek için oluşturulmuş olan (adı Sınırlayıcılar) ve (Pandoras denir) genetiği değiştirilmiş genç kadınların özel kuvvetleri ve erkek partnerleri döner. Kazuya Aoi, kardeş geç yoğun aphephobia nedeniyle "Dokunulmaz Kraliçe" olarak bilinen soğuk bir kişiliğe sahip bir Pandora ve Satellizer el Bridget, bir Pandora olan bir Sınırlayıcı üzerinde merkezleri. Hem Batı Genetik Akademisi, Pandoras ve Sınırlayıcılar için eğitim okulunda kayıtlı.

Donma Titreşim ikinci sezon Donma anime.

Ayrıca Bkz:

+660
rone459svc 2 Şub 2018 00:15:52

Resmen orijinal süper saiyan dönüşümü saf öfke ve dönüştürmek için yeterli ham güç tetikledi. Su geçirmez saiyan gücü var ama mücadele hiç güçlerini keşfettiler ilgilenmiyorlar bu tek Olası açıklaması var.

Ben mangaka hikayeyi ilginç hale getirmek için bir hikaye mükemmel ve hiçbir komplo zırh ile olacak bir şey daha.

+606
Sue Harris 22 Ara 2015 08:15:34

Kizumonogatari için Spoiler:

Bu Heartspan özgün kılıç değil Kizumonogatari içinde, Kissshot açıklar, ama Kissshot ilk kulu (kan) vampir kanı yapılmış bir kopyası. O kendisi tarafından Shinobu ve Araragi, yarı vampir olmak, bu şekilde manipüle edilebilir açıklamak için yeterlidir. Kılıç bedenleri girdiğinde, tekrar kana erir. Kılıç, bu durumda, onlara göre özeldir.

+563
Keeperofall 18 Şub 2016 05:52:49

Obito Akatsuki'nin gerçek lideri oldu o ayrı net bir şekilde biliyordu, ve de bildiği ve Obito var (Evren) yetenekleri korkulan, bu yüzden Sasuke kendi Mangekyo çünkü şu an onun yerleştirme ve Amaterasu zaman Obito bu Evren çevresinde aktif olan ayarı. Ayrıca, Ayrı da Uchiha klanının katliamından önce Obito/Tobi/Madara karşı karşıya o yüzden Konohagakure'de karşı kin onun bilgisi vardı. Ancak, Ayrı asla açıkça Obito gerçek kimlik bilgisi Devletleri, ve ayrıca, devletler Obito Ayrı açıkça onun söylediğinden daha biliyordu Sasuke ile ilk karşılaşması sırasında. Eğer Tobi Obito, ama açıkça Obito hakkında çok şey biliyordu o Ayrı biliyorsa belirtilmiştir.

+528
Tranzium 4 Oca 2013 10:35:11

Madara GERÇEK Madara, bir genjutsu altında Hashirama mücadele öncesi Kurama koymak.

Kurama bir genjutsu altında olması nedeniyle, bir şekilde, bir yerde, bu evren Kurama ile bir sözleşme imzalamak için izin verdi. Her zaman Kurama çağırmış, hızlı bir şekilde Madara genjutsu altında onu koymak zorunda ya da Madara kesin ve erken ölüm anlamına gelebilir.

Kuyruklu canavar veya hayvan çağırma gibi herhangi bir büyük hayvan eğer evren varsa ve genjutsu ile bir sözleşme altında onlara bağlı getirdiğimiz için kan gerektirmeyen tahmin ediyorum. Belki Sasuke (Şahin) çağırma Genjutsu çağırma da göz önüne alırsak bir sonucudur, yani Konuşamıyor bile. Kurama ve ne genjutsu altında iken konuşabiliyordu. Tek açıklamam var.

+521
fmstoun 21 Oca 2015 20:26:49

Muhtemelen yapacağı en mantıklı izlemek Ölüm Bilardo önce Ölüm Yürüyüşü , çünkü bir pilot bölüm ve dizi yapar bir geçiş başvuru için bar müşterilerden film. Kronolojik olarak konuşursak, hikayenin Ölüm Bilardo yer alır bir süre sonra Bölüm 5 ve önce Bölüm 10 Ölüm Yürüyüşü.

Eğer dikkate alması rulet tahtasında Ölüm Bilardo, aslında özellikli Chavvot. Bu rulet tahtası oldu sadece açık olarak başlayan Bölüm 5 Ölüm Töreni de Nona isteği. İlk dört bölüm Death Parade (ve Bölüm 6'da Ginti bar), rulet kurulu vardı. genel bir sembolü oldu.

Yaşlı kadın kim öldü de geldi Quindecim Bölüm 10 Ölüm Yürüyüşü olduğunu ortaya çıkardı eşim olacak kadın yaşlı adam Ölüm Bilardo, gösterilen onu ayarlamak kartları ve onu flashback. Ayrıca, sırasında bir flashback yaşlı adam Ölüm Bilardo, olduğunu ima etti vefat etmeden önce eşi. Bu nedenle, Ölüm Bilardo gerekir oluşmadan önce Bölüm 10 Ölüm Yürüyüşü.

@nhahtdh yapılan iyi bir tartışma yaptık diye daha da kısıtlamak geçtiği olaylarda Ölüm Bilardo ondan önce bölüm 8

eğer dikkate Chiyuki anlayışını kabul ediyoruz. O olamazdı benim gibi rahat olarak gösterilen sonunda Ölüm Bilardo o vardı sadece oturdu, duruşma iki katiller, bölüm 8 ve 9.

Eğer istersen izle Bilardo Ölüm arasındaki Ölüm Töreni bölüm, sen izle sonra Bölüm 6 ve daha önce bölüm 7 (veya 8, sonraki en iyi seçenek) çünkü sadece bilardo oyunu Ölüm Töreni ise oynadığı bölüm 7, hangi sürdü sadece 90 saniye ve başladı olmadan herhangi bir açıklama için bu oyunu, bu yüzden olacak güzel bir sürekliliği için son filmi ilk atlayıp tekrar izle, bölüm 7.


TL;DR: İzle Ölüm Bilardo da önce bölüm 1 veya bölüm arasında 6 ve 7 Ölüm Yürüyüşü.

+479
rbologna 11 Eyl 2016 18:26:38

100 bölümde bir araya geldi sadece zaman oldu. Ejder oğlu Luffy onun sayesinde Sigara durdu. Luffy yolculuğuna başladığından beri hiç birbirleriyle konuştular rağmen, bu Dragon ve Luffy bir araya geldi bildiğimiz tek an.

enter image description here

+463
kunal goel 28 Mar 2019 05:44:45

Buldum teşekkürler bu: Nedir bu üç referanslardan Bölüm 9?

Kenshiro ana kahramanı Yumruk Kuzey Yıldızı Manga/Anime serisi.


The Big Dipper asterism arka planda bir başvuru için Yedi izleri onun göğsüne bak gibi (nereye kadar Big Dipper da doğrudan yukarıdaki North Star gökyüzü):

Kenshiro da (七つの傷の男 Nanatsu no kizu no otoko?) Yedi Yara izi Olan bir Adam olarak bilinir, son Hokuto okulu (sembolü) Büyük Ayı şekli sonra desenli göğsüne kazınmış yedi izleri gibi Kurtarıcı Yüzyılın Sonuna

Kaynak: Wikipedia

+420
chong zhou 17 Haz 2012 00:23:00

Bir tuzak olasılığı ve eğitim aldı.

Bir düşün, ne zaman saldırı için en iyi zaman nedir?

Düşman savunmak zaman.

Eğer izleniyor olduklarını bilmiyorlardı, ve bu yana boğazlarına bıçak trion tutmak için bukalemun olan biri için sadece ikinci bir bölünme sürer, insan dönüm risk için hiçbir mantıklı olur.

+412
rchacko 11 Mar 2010 05:57:17

Göz özel göz veya Heterochromia türü bu tür değil , anime karakteri ile eşleştirmek için göz teması giyiyor o cosplaying

+381
mcarey 17 Eyl 2016 09:45:50

İçinde Sihirli Kız Lirik Nanoha - Canlı Vivio Akıllı Cihaz Kutsal Kalp, nam-ı diğer Chris, alır şeklinde bir tavşan Bekleme Modunda iken en çok karakter gidip bir şeyler giymek olabilir (yani. Nanoha var Rasing Kalp kolye, Erio var Strada kol saati, Shamal var Klarwind yüzük, Kader Bardiche grove).

Bu yüzden?

+377
gazdagergo 18 Haz 2014 09:47:37

Neden Naruto köy geçmişte çok Jinchurikis varken bu kadar çok nefret edilir? Ben çok yakın bir kuyruklu canavar olan riskleri biliyor muydu?

+366
William Anderson 15 Eyl 2012 13:05:30

Peki biz bu soru hakkında karakter Kırmızı vs Ash.

Eğer (kırmızı/mavi) oyunda rakip ya da mangada zuhur ederse, Gary farklıdır eğer merak etmemi sağladı. Gary ve Mavi aynı mı? Eğer değilse, ne büyük farklar nelerdir?

+360
morukonur 26 Eyl 2016 08:31:54

Brave 10

Cesur 10 (ブレイブ・テン Bureibu 10) bir manga serisi tarafından Kairi Shimotsuki, ilk seri 2007 yılında Media factory'nin Comic Saçaklı.

Hikayesi (Savaşan Devletler dönemi), Japonya'nın Sengoku Dönemi sırasında bir yıl Sekigahara savaşından önce alır. Kirigakure Saizou Tokugawa güçleri tarafından İzumo Tapınağın yanma kurtuldu ve şimdi lord Sanada Yukimura ile yakalanmamak için Shinshuu ulaşmaya çalışsa da suikastçılar tarafından saldırıya Miko İsanami, rastlar.

Sonra onu kurtarmak ve onlara eşlik eden İsanami için Shinshuu, Sanada ifade arzusunu yapmak Saizou biri onun Braves. gücü kombine tarihin akışını değiştirecek olan elinde her parmak için 10 savaşçı bir grup, bir.

Orada 2 Manga serializations, Cesur 10 hangi seri Comic Sineklik, 2007-2010. oldu sonra yeniden başladı 2011 başlık altında Cesur 10 Spiral (ブレイブ・テン・スパイラル Bureibu On Supairaru) diğer adıyla Brave 10 S, hangi seri Aylık Çizgi roman Gen.

Ocak 2012'de Stüdyo Sakimakura ve TMS Entertainment tarafından bir Anime Uyarlaması havaya Japonya'da başladı. (NİSA) Nipon İchi Yazılım Amerika 2013 Ekim ayında Kuzey Amerika serbest bırakılması için seri lisanslı ve serbest

+321
iovuio 6 Nis 2018 18:21:48

Görünüyor ve eski yaklaşık 10 yıl civarında sesler bir çocuk hakkında. Nedense özel ve zorluklar ya da bir şey üzerinden gitmek zorunda. Ayrıca onu seven bu kayıp çocukluk arkadaşı varmış. Beyaz saçlı, solgun ve Tulum elindeki kırmızı eldiveni gibi ve giyer. Süper güçlü ve her zaman bunu fark etmiyor bile onu koruyor. Anime de muhtemelen (yani gore) oldukça kanlı. Ayrıca asla kendine inanması için gösterilen ama etrafındaki insanlar.

Herkes bu anime adını biliyor mu?

+315
valch85 15 Ağu 2013 01:08:36

Eğer tüm DFs uyanmış bir devlet kilidini açmak mümkün olacak eğer bu noktada hala bilinmiyor. Şu an sadece (Paramecia) Donquixote Doflamingo ve (Zoan) korumalar Aşağı İtiyorlar biliyoruz. Bir tane daha var ama bu hala manga ol-sadece (bir süredir anime izlemiyorum) yani cevabım dibine koydum ve bir spoiler olarak işaretlenmiş olabilir.

Uyanmış antik zoan DF bir kullanıcı, Drake gibi-X, hala uyanmış zoan düzenli bir DF aynı imkanlara sahip olacağını sanıyorum. Bu faydalar aynı zamanda daha yüksek bir iyileşme oranı yol açan, daha fazla güç ve dayanıklılık vardır. Bu bilgi de buldum üzerinde wiki, lütfen bu akılda tutmak Bu madde içerir Spoiler çok iş parçacığı dikkatle.

Henüz uyanmış bir devlet olması için gösterilen herhangi bir logia şeytan meyve olmamıştır.

Charlotte Katakuri uyanmış şeytan bir meyve de var ama bu logia bir DF gibi davranan paramecia bir DF. DF gücünü uyanış var yararı kontrol edemiyor öğesine çevresini dönerek Doffy var yani aynıdır.

+240
FelixIsDev 8 Kas 2011 19:12:44

Birkaç manga yaratıcıları desteklemek istiyorum ancak tam olarak onları bağışlamak onları bulmak ve yaratıcıları için çevirmenler için yeni bölümler için veya varolan bir tercüme almak için bağışlamak daha iyidir bilmiyorum. Ayrıca kim bağış, sabit bir süre içinde serbest bölüm artması gerekiyor.

+179
Dan Berlyoung 5 Mar 2015 06:42:47

Bu durumda sanırım Bermuda bir tüm karakterler gibi olsaydı onun astları ya da sadece adresleme bir anlamda sevimli (o şekilde daha ziyade onları).

Şirket ya da Japonya'da okul durumlar "In-kun" her iki cinsiyette hitap ederken astları üstleri tarafından. Alternatif olarak "kun" da kadın ile "-chan" (benzer) (genç) erkek karakterlere karşı bir sevgi ifadesi olarak kullanılabilir.

+140
kannanrbk 18 May 2019 08:16:36

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil