Sakura içinde bozuk Kase Parçaları, ve bir Anda kalbi

Daha sonra Sakura Kase içinde Angra aydınlanmış Sufiler ile doğrudan bağlantı içinde yerleştirilmiş solucanlar ile sentezlenmiş Zokuen bozuk Kase parçaları mı? Parçaları 4. HGW Küçük Kase kalıntıları ve Angra Büyük Kase etkinleştirmek ve lanetleri açığa Küçük Kase kullanılan ama solucanlar içine implante edildikten sonra fraagments kontrol edemiyor çünkü bozuk olduğunu biliyorum. Peki 5. savaş Küçük Kase olduğu Anda kalbi hakkında?

+560
malina010207 11 Oca 2017 22:34:51
27 yanıtların

Hiçbir söz henüz luffy'nin annesi hiç de yapıldı, onun fikri gündeme gelmedi bile. Çok az karakter hiç nedense anneler için söz konusu olmuştur.

Birçok Asya ülkeleri, İngilizce konuşulan ülkelerde farklı "Amca" ya da "Big brother" fikri kullanmak gibi Japonca. Sadece saygı duyduğun eski bir kişi anlamına gelir, ve hiç bir akrabalık ilişkisi anlamına gelmez. Muhtemelen en olanlar n = "n = Amca" kabin bir çocukken ilk arkadaşı olarak kullanılan sabit sıcaklıkta denilen Adamcağız.

Yani özetle, hiçbir şey luffy'nin annesi hakkında, ne de herhangi bir ipucu verildi dedi ve o Adamcağız N = O mangada zaten olan bir şey değil luffy'nin amcası olduğunu söylüyordu inanılmaz olası değil.

+992
Pawan Deshpande 03 февр. '09 в 4:24

TV Mecazları tanımlar bu kadar Gecikmiş Nedensellik. Bilerek dramatik bir etki için tasarlanmıştır.

(Eğer varsa) bunun için evrene açıklamalar genellikle yanak yerine anlamlı fark dil vardır. Orada hiçbir şey inandırıcı hakkında kesilme ile bir kılıç ve onları başarısız dikkat edin.

Dövüş stili hız üzerinde vurgu var, çünkü Tek Parça bu güçlü Brook ile ilgili daha fazla ve "bu kadar çabuk fark etmediler" için oynuyor.

+933
JonR 4 Şub 2013 11:54:12

Başka bir dilde konuşuyordu.

Kizumonogatari Roman, Dramaturji sayfa 81 gösterir İngilizce sürümü gidiyor Araragi anlamadı bir şey konuştu. Dikey sadece Nisioisin Japon romanda bunu nasıl yaptı (bilmiyorum) tırnak içinde kara kutular bir sürü sahip olarak gösterilen, ama benzer bir şey olduğuna eminim. Giyotin Kesici varsın "toprağın dili kullanarak", Dramaturji Japonca dışında bir dil konuşan bu anlamı için Dramaturji azarlamak sayfa 82 başlıyor.

+930
Sierra McGrath 26 Ara 2010 06:33:32

Kurtuldu. 699 Sonsuz Tsukuyomi ortaya onu görüyorsun. Spiral Yu yanına alır ve onu tekrar yakalamaya çalışıyor, ama Yu hızla birbirlerinden (muhtemelen öldü) düşüyor.

Ben 700 her yerde onu görüyorsun, değil mi? Yani eğer effect sonra ne yaptı o noktaya yaşasaydı ya da bilinmeyen var.

+897
Pushkar Chaudhary 8 Eyl 2016 15:20:31

Bu sadece onları aşağı tüm izleme benim için Kader, evrende çok fazla karakter var çünkü ana karakterlerden bazılarını ele alan kısmi bir cevap olacaktır. Genel olarak, olsa da, çocuklar kadınlar yetişkin erkekler tarafından oynanmış olan Shirou ve Kiritsugu gibi erkek karakterler dışında, farklı VAs Kader-evrende farklı girişleri aynı karakteri oynadığı tek bir dava biliyorum.

Bu durumda Prisma Anda içinde Safir olmasıdır. 2wei Herz havalandırma sonra Matsuki Miyu talihsiz ölümü 3rei içinde Kakazu Yumi yerini açtı.


Ynt: Kader/stay gece - 2006 anime, UBW filmi, Realta Nua bu yayınları ve 2014 anime hepsi aynı, en azından önemli karakterler, bu yüzden özellikle aşağıdaki listeden bir not yapmadım.

 • (Arturia)Saber
  • Kawasumi Ayako tarafından Sıfır Kaderi/dile, Kader/stay gece, Prisma Anda, Carnival Phantasm
  • Fate/Extra Fate/Extra CCC, Carnival Phantasm görünmüyor
 • Gılgamış
  • Sıfır Kadere giriş/Tomokazu Seki, Kader/stay gece dile getirdiği, Fate/Extra CCC
  • Prisma Anda alt formu Endo Aya tarafından da dile getiriliyor, ama 2wei Herz son birkaç bölüm siyah forma onun gırtlaktan bağırıyor da Tomokazu Seki tarafından
  • Fate/Extra görünmüyor
 • Rin
  • Kana Ueda tarafından Sıfır Kaderi/dile, Kader/stay gece Kader/Extra Fate/Extra CCC, Prisma Anda, Carnival Phantasm
 • Anda
  • Kadowaki Mai tarafından Sıfır Kaderi/dile, Kader/stay gece, Prisma Anda, Carnival Phantasm
  • Fate/Extra Fate/Extra CCC görünmüyor
 • (Bir anime var mı)Archer
  • Suwabe Junichi tarafından Kader/stay gece dile getirerek, Fate/Extra Fate/Extra CCC, Carnival Phantasm
  • Sıfır Kaderi/Prisma Anda görünmüyor

Bu Crunchyroll makale listeleri ve bazı ses aktörler için Vita noktası F/HA; tüm olanlar bu listelenmeyen aynı kişi o oynamış bu karakterleri daha önce Kader girdiler. Bu Japon Vikipedi makale için F/HA de listeler biraz daha VAs F/HA, gerekçe Type-Moon ACE Vol. 9; bunların hepsi doğru da uyuyor.

Ayrıca, uygun bir hayranları waifu/husbando onların yeni bir VA var mı atmak istiyorsunuz ne hayal büyük karakterlerden birini VAs değiştirmek için Ayın en iyi faiz Tipi olacağını sanmıyorum.


Ben Tsukihime hakkında sormak, ama 2003 anime Tsukihime için ses aktörleri tüm Karnaval Phantasm sesli oyuncularıyla farklı not yapmadın. Yerine 2003 anime VAs daha Carnival Phantasm VAs ile devam edeceğim. eğer Tsukihime yeniden böyle bir şey olursa, sanıyorum.

+858
Pritam Manerao 24 Şub 2019 19:51:48

On bin kız öldürüldü, eğer günde 8 kız hızında yaptıysa, o olurdu o:

10000 / 8 = 1250 gün

Ya da 3 yıl ve 5 ay.

Deney o kadar uzun süre kaçıyor olabilir?

+783
StrongJoshua 12 May 2013 17:32:55

Bölüm 7 "Sanal gelin" in Btooom Masashi saldırdı Taira ile onun bıçak ve kesilen parmaklarını kapalı. Sonra Sakamoto uçurumdan düşmesine neden oldu ve Himiko kaçırdı.

Neden Taira fişi çekmek mi? Hayatta kalmasına neden oldu.

+780
Kevin Mayginnes 31 Oca 2011 05:34:43

Kyros oyuncak içine Şeker tahrik olan Savaş Colosseum efsanevi bir gladyatör olduğunu biliyorum. (Eğer yanılmıyorsam) Kral Riku kaydetmek için sol ayağını kesti. Ama, nasıl bu kadar hızlı bir ayak ile yönetebilir mi? O bir oyuncak olduğu zaman bile, oldukça hızlı koşabilir ve bir insan vücudunda, Luffy daha hızlı Tepe Çiçek merdivenlerden alabilir. Nasıl olur? Sanji Gökyüzü Yürüyüş ya da CP9 var Geppo gibi bir şey mi kullanıyor?

+724
Riche Design 28 Mar 2015 10:31:14

Ayrıca onu asla gerçekten istediği, yani Suçlu Tacını overpowered bir güç sağlarken, onun iradesine karşı bir çatışmaya sokmak ana karakter olmasını kabul ediyorum.

Bir silah olarak arkadaşım kullan "doğru. Bu kapatmalıyız ben günahkar tacıdır. Bu 'suçluluk kabul ediyorum.'"

EDİT: biraz kafası karışmış Görünüyordu ve aynen cevap Hikari tarafından detaylı bir yorum ekledi.

suçlu taç kahramanı başka bir kişinin ruhu çekerek gücünü kullanmak için sadece mümkün değildir. Eğer o ruh kırarsa ölürler ve taşıdığı o suçluluk ve yalnız bir şey yapamamak utanç. Sadece bir kral gibi teknik olarak sadece onun için ölen onu ve soliders inanan insanların omuzları üstünde bir ülke kural ama olabilir". Ve shounen türünün tipik tüm bu utangaç,içine kapanık gensoru ile çocuk gibi itme. Başlık nereden geldiğini budur. Daha tüm seriyi canlandırıyor ne gibi bir ima gibi. – Hikari

+629
JohnDoDo 1 Mar 2013 22:41:41

Quindecim eski sahibi 'Quin'

enter image description here

Sonra Decim tarafından değiştirildi o

enter image description here

Bu nedenle, kesinlikle barın adını Quindecim bir tesadüf değil.

Olarak Bayanposta madde üzerinde Quindecim Devletleri:

Hakemlerin Quin ve Decim yani on beşinci katta çalışma için seçildi olmayabilir.

Bu hiçbir kanıt yoktur. Bir şey kesin ama, Quindecim ben Quindecim Latince 15 anlamına geldiğinden hakemlerin adını değildi ve bar zemin ismi bulunmaktadır.

Dolayısıyla, Quin ve Decim hem bar adını çok olasıdır. Ancak, hiçbir şey anime veya filmi 'Ölüm Bilardo' olarak belirtti, bu yüzden hiçbir zaman gerçekten bilemeyiz oldu.

+577
HakanE 5 May 2013 16:57:45

Sık sık hikaye birçok noktada, Yokodera hayranlık duygusu ile onu tırnak, Oscar Wilde başvuruları ve oldukça. Yokodera rol model olarak alır Wilde bu çeşitli nedenlerle için yapılır, danışmanlık başkalarına kendi yaptıklarının haklı olduğunu, ama her durumda görünüyor.

enter image description here

Yani Wilde etkisinde olduğunu neden açıkladı, başka hemen hemen herkes dışarıda mı?

+573
Huitse Tai 27 Haz 2014 22:13:07

Gibi olsun ya da olmasın Amon öldü Tokyo Ghoul: Kök olduğunu belirsiz gibi olayları tarif tüm biz almak ile ilgili Amon'un yaralanma.

Ancak, Tokyo Ghoul:re manga:

Amon cesedi hiç kurtarılır ancak "çatışmada öldürüldüğü" bildirildi. Daha sonra Amon Aogiri tarafından yakalandı ve Dr. Kanou tarafından üzerinde deneyler olduğunu keşfetti. O verilen ad "Baykuş 27" olarak o devralır Baykuş kagune, bir kakugen onun sağ gözü. Sadece Kaneki gibi, Amon şimdi ghoul yarı ölü değil aslında. Kaynak

+546
Azerai 10 May 2017 13:38:16
 • Anime sen seyir için 3 x 3 göz

  enter image description here

  5.2 Gözleri garip bir dizi 3 Gözlü ölümsüzlerden oluşan bir ırk, son ölümsüz kölesi olan üretim öncesi bir model Fuuji adında genç bir adamın hikayesi. Ölümsüz hayatını kurtarmak için, onu ölümsüz işlemi yapma ruhunu emer. Şimdi, insan olmanın bir yolu bulmak için bir girişim, kadın ölümsüz bir yolculuk başlar. Tabii ki, en azından Hangi ölümsüz bölünmüş bir kişilik, yeni arasındaki bu hiç akıllıca bir yıkıcı güç ve romantik olmak canımı acıtacak kadar sevimli ve başka bir kadın olduğunu yol boyunca birçok komplikasyonları vardır.

 • Anime dışında bahsedilen tüm noktaları karşılar

  Bir film değil bir TV-show

  Bir film için yanlış olabilir sanırım. Bu bir OVA toplama 4 Bölüm olması bir devamı 3 başka bir OVA bölüm.

 • Çocuk üretim öncesi bir model Fujii, üç gözlü kız Pai Sanjiyan ve büyük canavar Benares

+523
wstw 28 Haz 2011 06:11:42

Melekler Adem ile dünya üzerindeki gücü yeniden birleştirmek için çalışıyoruz. Atalarının ırkı koloni planet Earth (Melekler) tohumları ile Adam gönderdi. Lilith Adem'in şekilde İlk Etkisi nedeniyle oldu. Başka bir gezegene gidiyordu ve Yeryüzünde çöktü, Adam durdu. Şimdi, Adem ve onun soyundan gelenler sadece Lilith insanlığın - tohum Dünya'yı geri kazanmak için çalışın.

İnsanlar aslında dünyadaki nedeniyle Adem (Yeniden uyanış) İkinci Etkisi çıktıklarını bilgiler ve Ölü Deniz Parşömenleri yaşamaya hakkı olmayan seele oyunu kabul etti. Ama ya insanları öldürmek istemezler. Bu yüzden Melekler için (benzer - İnsanlar son Melek Lilin olarak görülüyor) bir tanrısal varlık olarak tüm insanların emer yeni bir varlık geliştirmek için birlikte Lilith ve Adem getirmeyi deneyin. Lilith ve Adem'in birlik tarafından oluşturulur, çünkü bu formu insanlar aslında dünyada yaşamaya hakkı var. Elde etmek için bu seele oyunu Adam ruhunun Kaworu, bir Melek ve taşıyıcı, Lilith ile birleştirmek istiyordu. Bu Üçüncü Etkisi olacaktır. Bütün plan insanlığı yüceltme Projesi denir. Gendo sadece ölü karısı, insanlığı yüceltme Projesi "fikir" olan Shinji annesi ile birleştirmek istiyor. Lilith ile birleştirmek için Adem embriyo kendini enjekte ediyor. Birkaç yıl önce, karısı onu yeniden canlandırmak için Lilith ile birleştirmek için çalıştı ve bu süreçte (ama hala Lilith'in vücut içinde var o kayboldu. Gendo sonra Lilith/Gendo karısının (insan hüviyetinde bir klon) Rei tarafından öldürüldü. III ve eğer bu şekilde koymak isterseniz ("kızı") Rei eliyle onu cezalandıran ölü karısı iradesi olmayan hedeflerine ulaşmak için Meleklere oğlu Shinji vazgeçti.

+510
LY Chen 8 Oca 2016 00:37:44

İki soru soruyorsun. Bir numara...

Neden bir Ejderha Avcısı büyük mesele nedir?

Ve İki Numara...

Bir Ejderha Avcısı olmak neden bu durumu daha kötü hale geliyor mu?

Ejder Avcıları Kayıp Magic Dragon Slayer bir çeşit Büyü kullanan kişi eşsiz bir türüdür. Laxus çünkü bir ejderha avcısı olduğunu büyük bir anlaşma oldu.

Ve Natsu için bir ejderha tarafından yetiştirilmiş olsaydı sormak için mükemmel bir fırsat olabilirdi ve İgneel nerede olduğunu bilse biri kayıp bir büyü kullanmak veya bir Ejderha Avcısı olmak için nadirdir.

Bir ejderha avcısı ancak neden diğer sorunuza bir durumu daha kötü hale getirecek gibi. Dövüş Festivali Arc dayanarak bu soruyu cevaplamak için gidiyorum. Ne demek istediğini ama kötü bu bir tahmin tack emin değilim...

Ejderha Avcıları değil yapmak durumu daha da kötü, onlar sadece değil yardım nedeniyle Frieds Jutsu Shiki hangi engelledi Natsu, Gajeel ve ustadan katılan karnaval ve özgür kızlar kimdi döndü taş tarafından Daha Yeşil.

+477
Granny35 20 Haz 2010 11:30:05

Bu UBW doğru biten Shirou Rin uşağı olduğunu (anime) belirtilmiştir. (Butler bölümü) Fate Hollow Ataraxia aldı sanırım. Neden? Shirou olmak keyif alıyor ve onu ya da bir şey altında hissediyor Rin?

Yaşanan tartışmalar nedeniyle yeni informtion

Yanlış anlama için çok özür dilerim ve soruma explainig değil. E..tto... Lord bahsettiğini benzer bir şey sormuştum. Bilerek kelime uşak kullandım ve kasıtlı olarak Fate Hollow Ataraxia bahsettim. Kaderin bir parçası olarak Süre için Shirou çalışır-time iş [alıyorum Rin başvurmadan yemek mümkün] doğrulanır içi boş. Ancak, değiştirdiler anime, Süre sözleri açık artık Süre var Rin'in butler değil olun. Sorularıma Rin" ve "Shirou olmak keyif alıyor ve onu ya da bir şey altında hissediyor? Neden olmak "kalır?"

+349
harbhajan singh 16 Kas 2015 17:08:49

enter image description here

Ben buldum bu görüntü üzerinde bir AMV adlı ♪ Clarissa müjde https://www.youtube.com/watch?v=Gje-xf8liWM. Kız videoda 1:43 olarak görünüyor. Sanırım o olabilir gelen Yavrucak Sınıf, ama emin değilim.

+336
xMentalzz 4 Eyl 2016 14:53:43

Eğer bir göz at Görünüm bölümün Enel bu wiki sayfasını, görün o (vurgu benim)

Enel eski Güney Amerika uygarlıklarında beyaz/sarı saçlı, uzun boylu, kaslı bir adam, dindar olarak kabul edilir..

Burnunu yatay olarak çalışan birçok çizgiler vardır. Kulak memelerim çok uzun, sonu yatağa kadar. O da tutar dört büyük Tomoe bağlı davul ile bir büyük halka için onun geri yerine normal Skypiean/Birkan kanat, hangi verir ona bir görünüme benzer bir Raijin, bir benzerlik bile daha belirgin kullanırken onun "200.000.000 Volt Amaru" dönüşüm.

Yani aslında gerçekten onun kıyafetleri sadece dış özellikleri vücudu mümkün olan bir şey değil.

+297
Good Audience 24 Ağu 2016 01:14:12

Dizi, güçlerini bir koşulu olarak, Nana her gün soyma, onun gücünü kullanıyor her zaman için artı bir tane ile bir muz yemek zorunda olduğu belirtilmişti.

Şimdiye kadar bunu neden yaptığını arkasındaki mantık açıkladılar mı?

enter image description here

+276
Sophie Lammond 29 Eyl 2010 11:21:48

Durarara 2. Sezon son bölüm!!! eğer doğru hatırlıyorsam, bir Tanrı'nın kendisi olmak istediğini söyledi. Ve bu yine demek istedi? Dizi çok iyi açıklamadı.

Bu sahne kısmında, bildiğim kadarıyla alan Bayanposta dan alıntı hatırlıyorum

Anri onun eylemleri hakkında İzaya yüzleşir, o arkasında olduğunu sarı eşarplı olaydan sadece, ama aynı zamanda Haruna Niekawa teşebbüs işgali başlatmak istediği bilgiyi veren kişi olduğu gibi slasher saldırıları ile bilmek. İki kavga kısa bir süre ama İzaya kazanır upperhand ve kaçar. O yaprakları gibi, öfkeyle insanlığı sevebilecek tek kişi olduğunu ve bir kılıç ile paylaşmak istemiyor o Saika olduğunu ilan etti.

+266
Thotoane Mefane 5 Şub 2010 20:18:22

Bu konuda bunun için aradığında sadece Kullanmış gibi Madara Perfect Susanoo gerçek gücünü görmek için, olmadı... hiç iki kere kullanmak için 5 kages karşı savaşta kesildi sonra ayıp olur dedi o zaman gördüm, yani dokuz kuyruklu canavarları tarafından ezildi zaman henüz Madara tam yetki, bilmediğimiz mükemmel Susanoo kullanmak için itti, mükemmel haliyle pek Madara, asla bu ölçüde kullanmak gerçekten ushed olduğundan güç yargılayamazsın bile değildi.

+264
Aditya Wirayudha 30 Ağu 2018 04:23:29

Ya Muhafızlar birini, başka bir mafya ailesi ile kavga ölseydi ne olurdu? Örneğin: 8. nesil vongola yağmur koruyucu ölür ve herkes hala hayatta olduğunu..

Ailenin patronu yeni bir arama ve onun yerine/istiyorsunuz? Yer ya da veliler/patronlar yeni nesil seçili olacak kadar kal "özgür" olabilir mi? eğer böyle bir durum varsa: Eğer tüm veliler ölürse (örneğin vongola ailesinin) patron yalnız kalmak olurdu? ya da sadece yenilerini seçin ve patron olarak mı kalacak?

+242
F Tuineau 26 Tem 2013 07:44:07

İlk filmde Tai sarımsı bir şeyler yemek görebiliriz. Biri ne tür yemekler yapıyorsun olduğunu biliyor mu?

+187
user3303178 29 Eyl 2019 06:43:37

Bir zamanlar sahip olduğu bir not dokunduğu Zaman Yotsuba Kira defeate mümkün olduğunu aynı nedenle, temporarely/ anıları tutar kavuşur etti.

Ben biraz zaman şimdi ama manga ile ilk büyük climax yarım sonra bir referans bulamadım, Hafif bir not için bir korse kullanarak fiziksel temas tutar o/ bizi Ryuk açıklar. (Ve bir noktada bir noktada insan dünyasının bir parçası haline gelen her biri sahip olduğu) bir zamanlar sahip olduğu bir not dokunduğu sürece, temporarely anılarını tutuyor. Ve eski trickster Hafif, temporarely beri birkaç ay oluyor.

Manga tekrar geç bu hafta gidip chepter bulamıyorum umuyoruz.

+187
Jay Bailey 6 Haz 2012 11:50:01

Orijinal iletişim kutusunu kullanın お伽話 (otogibanashi), yaygın olarak çevrilmiş gibi "peri masalı".

Iono-sama suggested otogibanashi to Eto

Japonca-İngilizce online sözlük, Jisho Birleşik Devletleri sadece 1 anlamı olan en yaygın kullanımı:

masal; kreş-masal

Ancak, başvuran için Japonca-Japonca sözlük çevrimiçi, Kotobank, devletler 2 anlamları:

 1. Bir hikaye (efsane, folklor, vb.) çocuklar dinlemek için. "Momotaro", "Kachi-kachi Yama"yazın. Gerçekçilik yok sayan alternatif olarak, bir mecaz olarak, fantastik bir hikaye.
 2. Bir hikayesi olan bir yere yapıyordur otogi.

Aslında, ne zaman Aida söyledi Eto hakkında "yapıyor otogibanashi gece", Eto sürpriz oldu, fark bu konuda togi. (Çeviri yanlış, Eto yoktu bağırmana otogibanashi, sadece togi)

Aida suggested otogibanashi to Eto

Şimdi, ne (o)togi? Otogi temelde o (yüceltici önek) + togi. Jisho Devletleri:

 • Otogi: katılan (bağlı); tutmak başka bir şirket
 • Togi: hemşirelik; hemşire; katılan; görevlisi; şovmen

Süre Kotobank Devletleri:

 • Otogi

  1. Gece boyunca zaman öldürmek için beraberindeki diğer. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor.
  2. Katılan biri yatak odası. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor. Cariye; metres.
  3. [...]
  4. [...]
 • Togi

  1. Sohbet ortağı olmak, alttan ve onları eğlenceli. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor. Otogi.
  2. Katılan biri yatak odası. Alternatif olarak, kişi bunu yapıyor.
  3. [...]
  4. [...]

Yani, Evet, İono-sama geceleri ona eşlik Eto davet ediyor, belki de yatak odasında başından İono-sama hedefi olan bir cariye olarak gelir. Eğer müstehcen şeyler ile ilgili bir şey varsa İono-sama doğası göz önüne alındığında, çok da şaşırtıcı değil.

+140
Mike Matthias 5 Mar 2017 18:52:41

Bu bulamıyorum iki kişi. 1973 sürümü bu hikayeyi adapte etmedi. Her ikisi de olsa altyazı olmadan.

İstediğiniz özet olarak, Çinli bir sürümünü bulmak için sadece mümkün oldu.

Çin Özeti

1979 Sürümü Çin

2005 Sürümü içinde Kanton

+120
angelmother 333 27 Kas 2015 16:20:35

Anime insanlar silah ile küçük arabaları kullanarak düello olduğu bir dünyada geçiyor . Arenaya arabalar atarlar ve arabalar birbirine saldırıyor. Kesinlikle mavi renkli bir araba vardı ve o da kahraman olduğunu düşünüyorum.

+95
passthebuck01 26 Mar 2011 03:09:24

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil