(2001) Hellsing nasıl (2006) Hellsing arasındaki ilişki nedir?

Orijinal Hellsing anime serisi daha yeni OVA 2006 arasında bir ilişki var?

Sadece bir re-release ya da bu kadar mı?

+116
hagu 8 Mar 2015 21:21:04
30 yanıtların

Gizemli - Soundtrack 1 Hero Academia sezon Benim

Youtube linki: https://www.youtube.com/watch?v=9BuBZVTG4pU

+949
Shantala Panchangmath 03 февр. '09 в 4:24

Yazar izleyiciler bunu fark etmek isteyen ilki, kemer boyutu anlamına gelir.Japon dövüş sanatları, büyük bir gücün(çok daha ince) aynı kemeri takıyor egemen olan bu akuma göreceksiniz Eğer street fighter oynamış, kullanıcının daha doğrusu 'bastırmak' gücü kontrol etmek için söylenir o bunu benden duymuş olmayın ama sanırım.

+917
Mikey mike 5 Eki 2016 20:45:10
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bu konuda özellikle mangada da bahsedilmiyor, ama bu konuda birkaç varsayımlar yapabiliriz.

İlk olarak, ton olarak.bir yorumda belirtildiği gibi, 17 Sabo tarafından yeung (Dragon, İvankov ve daha birçok henüz bilmiyoruz) şimdi uzun zamandır Haki hakim olan insanların yanında olmuştur. Bu nedenle, eğitmek için zaman vardı ve 17 master için nasıl öğrendi.

Her kişi diğer ikisi daha Haki bir tür daha n = 6 için bildiğiniz başka bir şey var. Luffy İmparatorun Haki ustalaşmak daha iyi olur. Parmakları inanılmaz gücünü gösterdi Sabo, diğer ikisi daha Busoshoku daha iyi olabilir ve bu nedenle çok genç usta mümkün olduğunu izah edebilir.

Son ama en az değil, Ace, Luffy ve Sabo çok genç yaşta olağanüstü fiziksel ve zihinsel yetenekleri göstermiştir. Sağduyu bu üç için geçerli olmayabilir.

+872
knocked loose 18 Tem 2016 04:35:43

Orada bir şarkı Benim Kahraman Akademi bu oyunlarda:

 • yaklaşık 10 Sezon 1 Bölüm 10:50
 • mayın tarlası herkes gösterirken 3. Sezon 2. Bölüm
 • kötü adamlar gittikten sonra Kampa geri yürüyen tüm öğrenci ve öğretmenlerin gösteren 7 Sezon 3 Bölüm.

Bu çalan şarkı nedir?

+866
antropika 12 May 2016 20:59:27

Astarotte Ygvar bahsediyorsun sanırım:

Astarotte Ygvar


Astarotte no Omocha!

cover

Özet

İş avcılık yaparken, Naoya gizemli bir kız tarafından succubus Prenses Lotte harem yüklü nerede büyülü bir arazi alınır. Çocukluğundan beri travma sayesinde, Lotte erkekler nefret eder ve kendi tuhaflıklar olan diğer kadınlar, bir sürü kendini çevreler. Lotte gerçekten ...eğer onunla kızı Asuha onun getirebilir eğer o dünyada kalmak kabul etti çok yalnız olduğunu Naoya öğrenir bencillik ona rağmen.

Kaynak: ANN

+834
Cory Johnson 30 Oca 2011 21:20:43

İlk sezonunda (tanrıça Ejderha Kral Saraya gider) Nanami ondan gözünü çıkarmak İsohime sorar. Ama aynı bölümde, göz Yukiji ile geçmişte tüketilen gösterilir.

Gözün nasıl Yukiji gelen Nanami gittin?

+796
Barak Oron 11 Eyl 2015 07:47:50

İngilizce dahil bağlamında bağlı olarak, nedeni farklıdır.

Önceki Kullanım

Erken Meiji boyunca savaş öncesi Japonya, İngilizce eğitiminde Japonya olduğunu daha güçlü daha şimdi (yani, Japon ustalık İngilizce keskin bir şekilde düştü son tarih, ve Japon hükümetinin Bakanlığı, Eğitim, Kültür, Spor, Bilim Ve Teknoloji [MEXT] hala çalışan zam düzeyi ile çeşitli öğretmen eğitimleri ve eğitim reformu umutları yakalamaya en güncel seviye İngilizce eğitimi Çin, Güney Kore ve diğer Asya ülkeleri). Eski manga/anime/şarkı, daha mangaka/senarist/bu söz yazarının doğru İngilizce anlaşıldı. Büyük başlıklar özelliği parçacıkları İngilizce çünkü o zaman, daha fazla Japon halkının bir çalışma kavramak Temel İngilizce.

Kültürel Çağrışımları

Japon Dili ve kültürü, sözcük, garaigo, wasei eigove Engrish (her şartları ifade etmek için oldukça farklı dilsel varlıklar) ayı çağrışımları "yeni", "havalı" ve "genç"/"genç," bu yüzden Japon reklam, İngilizce kelimeler, Fransızca kelimeler ve katakana kullanılması için ürünler üretici istediği bir proje yenilikçi ya da serinlik faktörü, oysa onlar bilerek ve özenle Kaçınılması ürünleri ile ilişkili kavramların gelenek, vintage, ve uzun (bu genç Japonlar arasında sadece doğru değil, ama halk arasında genel bir ilişki vardır; bu başlık ve 70'lerde yazılmış manga karakter isimleri yansıyan görebilirsiniz) dönem şöhretli. Manga, anime ve j-pop genellikle sonbaharda içine "yeni ve heyecan verici" kategorisi yerine içine geleneksel Japon sanat kategori, yani oturalı onlarla İngilizce ve Japonca varyasyonları üzerinde, katkı için dernek aracı ile "çağdaş" ve "sıcak." Digimon olduğunu kesinlikle bir dizi o istediği için "sonraki büyük şey" in ayak Pokemon, yani "yeni" çağrışımları tek ki bir artı. Manga, anime, oyun, ve j arenalarda-pop çok rekabetçi ve hayranları kararsız olabilir; yeni ve havalı olmak başarılı bir fırlatma önemli bir yeri korumak için önemlidir.

Olmak 'Diğer'

Geri dönenler (Japon kim yaşamış/okumuş, yurtdışında ve iade Japonya), haafu (insanlar Japon kökenli gibi yarı Japon, yarı-Beyaz) ve uluslararası öğrenciler bazen öne çıkan karakter anime ve manga. Bu tenkousei (transfer öğrenci) ise kalıcı bir tema. Genellikle, Yaratıcı'nın işi bitirir karakter ihtiyaçlarına İngilizce, Almanca veya başka bir dil (en az bir kez) hikaye için kanıtlara sahip olduğu ülke. Bu bir alternatif durumda olan İngilizce ya da Engrish eklenmiş: süre verdiği karakter bir serinlik faktör, bunu ağırlıklı olarak sağlayan bir 'Diğer'-ness faktör tezat karakter karşı Diğerleri. Neden bu işleri etkili olduğunu, aksine önceki nesillerin Japon eğitiminde İngilizce, aralarında gençlerin, İngilizce görüntülenen gibi çok 'Diğer' yabancı ve zor: o bir şey değil, "biz Japonlar" ile konuşup, günlük yaşam; bir sınıf arkadaşı kim konuşabilir akıcı olarak kabul edilen bir yenilik. Çünkü mangaka ve anime yönetmenleri daha sahip olmuş eğitimli, Japonya gibi yaygın anime manga adlı programında senmongakkou (anime/manga/seslendirme ticaret okulları), onlar değil büyük olasılıkla demografik gerek yurt dışında okudu, yurtdışında çalışmış ya da çalışmış bir uluslararası şirket ile dallarında Japonya; bu böyle yok o kadar akıcı veya yakınlarında akıcı İngilizce ya da hiçbiri onlara sahip kültürler arası iletişim becerileri, ama hepsi İngilizce veya kültürlerarası duyarlılık işleyen bir ustalık var bu durumda. Bu yurtdışında yaşayan anime karakterleri konuşan İngilizce veya Engrish sık olmayan abartılı önyargılar içinde fırtınalı, gürültülü, giden, vb-Japonca telaffuz edilir neden bir faktör olabilir. bu karakterleri Japonca konuşurken, doğru gerçek olmayan ana dil değişen Japon bunu mispronunciations bir türlü yansıtmıyor Japon yanlış telafuz karikatür konuşurlar ve bu. Bu da 'Diğer'-lik tasvir yapılır.

Ortak Dil Franca

Genç Japon arasında, genellikle diğerleriyle iletişim halinde dinleme ve Japonya'da en son ve en geçerli İngilizce eğitimi gramer konuşma için İngilizce kendilerini kullanmadan rağmen okuma ve yazma odaklı, gezegenin ortak dilinin olarak kabul edilir ve "uluslararası" ve "küreselleşme ile ilişkilidir." Geçerli Japonca eğitimi, konunun Japon dili denir "国語" (kokugo, yani "ulusal dil" yerine, yani "Japon". Eğer, örneğin, Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Dil konusu) " olurdu bunun yerine İngilizce konu yaptı. Tersine bu, diğer dil konusunu, Japonya'nın müfredat denir "外国語"(gaikokugo, yani "diğer/dış ülke dili/s") ama çoğunluğun okullar, tek dil sunduğu için gaikokugo sınıf İngilizce. Bu daha da sağlamlaştırır İngilizce olarak uluslararası dil Japonca zihinlerde. Japonya'da bir Kafkas görünce, "ya da" Japon alright kişi Japonca sormak, "İngilizce biliyor Musunuz onlar daha sormak," İngilizce biliyor Musunuz? "İngilizce kişi için ezici bir çoğunlukla daha yüksektir. Birçok Japon tanıyan onların İngilizce dil yeteneği zayıf, ama bak ileriye, ve bazıları zaten çalışan doğru yetiştirilmesi, gelecekte hangi onlar hayal daha fazla Japon edebilmeli iletişim İngilizce. Bu yüzden sci-fi serisi gibi Neon Genesis Evangelion seçmek için vardır ingilizce olan kabul yolu geleceği: arsa içerir liderleri ve askeri tüm Dünya için çalışmakla birlikte, çok yerleşme üzerinde bir evren çizgide yol almaktadır gerçekçi. Bazı anime-evren çizgide yol, ancak İngilizce yaygın bir seçimdir Japon seçin.

Ayarlar ve Sahne

Modern Japonya olan marka ve mağaza isimleri o her zaman yazılı İngilizce veya romaji, ne zaman taklitleri bu restoranlar, mağazalar, gıda paketleri, kola kutuları, vb. göstermek anime, onlar ıllustrated için maç logosunun ünlü marka (genellikle, ismi çarpık önlemek için lisans ücreti). Bu kelime "bira" İngilizce gösterildiği nedeni: içki sık sık, bu yüzden harfleri keyifli bir anime izlerken İngilizce okuma onlar gibi hissetmeye gerek olmadan, Japonlar için kolaylıkla tanınabilir bir şekil oluşturmak gibi bira cam ve Japon barlarda iç dekorasyon üzerine yazılır.

Kenara (Bir)

İngilizce ve Engrish çok seri görünüyor olsa İngilizce bir durumda, aslında, değil kullanılan, bazen bir Japon olmayan bir okuyucu/izleyici varsayar. Bazen o romaji, bazen var olmayan bir gerçek dili olarak nasıl adlarında HUNTER x HUNTER var yazılmış Latin harfleri değil, uygun tutarlı ve gerçek dil: Gon Freecs, Curarpikt, Leorio, Quwrof Wrlccywrlir, Wbererguin, vb.), ve bazen başka dillerde bu işe Latin alfabesi gibi Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Barcelona) dahildir anime için sebep bu olabilir ya da olmayabilir, bütün Japon ve kullanımları ile ilgili İngilizce.

+743
Kirk B 2 Nis 2017 10:36:51

Cevabı buldum.
Bu Zun eserlerin çoğu göre kahverengi-kırmızı gözleri var gibi görünüyor, ama varsayılan olarak kırmızı gibi görünüyor. Sadece eğer yakından bakarsanız yoksa çoğunlukla kahverengi göründü de, kahverengi gözler aslında biraz kırmızıydı.

+733
Luca Oddone 20 Kas 2015 17:48:27

Bu canlı aksiyon filmi için Shingeki No Kyojin olduğunu öne çıkmayı 2015 veya 2016 eğer ben değilim yanlış. Herkes anime yaylar biliyor ve manga film kapsayacak?

+731
Russ T 24 Kas 2017 05:45:54

Bal: Şeker, fruktoz Kai Chisaki sadece anime son bölümde tanıtıldı. Manga okumak sığınak, ama bir Kahraman Benim bayanposta Academia Kai Chisaki başka bir kötü adam ile kaynaşmış durum. Bu nasıl çalışır? Sadece sigorta ya da herkes ile sigorta olabilir, örneğin istiyor, Midoriya ve güçlerini uygulayarak Hepimiz birimiz elde eden insanlar ile sigorta olabilir mi?

+725
Bill Mollett 13 Tem 2018 07:29:05

Olarak açıkladı üzerinde geniş bir tanımdır:

Burun kanaması olabilir.

 • Nedeniyle alerji, soğuk algınlığı, hapşırma ya da sinüs Problemleri için tahriş
 • Çok soğuk ya da kuru hava
 • Çok sert sümkürmek, ya da burun çekme
 • Burun yaralanması, kırık bir burun da dahil olmak üzere, ya da bir nesne burun içinde sıkışıp kalmış
 • Septum deviasyonu
 • Kimyasal tahriş edici
 • Dekonjestan burun spreyleri aşırı

Tekrarlanan burun kanaması, yüksek tansiyon, burun ya da sinüslerin, kanama bozukluğu, ya da bir tümör gibi başka bir hastalığın belirtisi olabilir. Kan sulandırıcı gibi (Coumadin): warfarin (Plavix) çalışması, ya da aspirin, burun kanaması neden ya da kötüleştirebilir.

Sorunuzun cevabı, Japon tanıştığımıza gerçek hayatta, kanlı bir burun normalde kişi genel olarak heyecanlı olduğunu ifade edeceğini ve mutlaka cinsel heyecan ile bir ilgisi olmazdı. Benim durumumda olsa da, genellikle mermi noktaları nedeniyle, yüksek kan basıncı yok sayılan nedenlere bağlı değil. Ben giderdim @ʞɹɐzǝɹ 'nin cevabı bu bir batıl inanç/efsane olduğunu sürdürülüyor anime ve manga, bu potansiyel iş ortamına uygun olmayan video debunks (çok unscientifically) açık yürekli bir şekilde.

Videodan ekran görüntüleri. Burnu kanayan büyük resim Doğrulama yöntemi okumak": öndeki kadın uyarısı" olmadan çıplak alacak ve "çıkar mı?"

+711
Alicia Webb 4 Mar 2011 16:15:43

Bölüm sonunda çalan Flüt bir şarkı biliyorum. Güzel bir melodi var ama hiçbir yerde bulamıyorum. Çok huzur verici bir şarkı neden bulabilirim umarım.

https://www.youtube.com/watch?v=DiAv_MG3V38&t=1035s

16 dakika işareti etrafında başlar.

+682
Juliey 19 Haz 2016 08:47:14

Biz hala bilmiyorum eğer Kaidou bir şeytan meyvesi yemiş ya da onun gibi herhangi bir tür güç ama onun Bayanposta sayfa söylediği şu:

Belki Kaido gücü en büyük işareti ölmek onun yetersizlik var. Yakaladı ve 18 kez işkence yapıyor, insanlar 40 kez onu infaz etmeye çalıştılar. Her bir infaz silahı ona kullanıldığında kırık olduğundan ancak, gizemli bir şekilde her girişiminden kurtuldu. Kaido da tek başına dokuz büyük hapishane gemileri batırmak başardı. En önemlisi, Kaido gökyüzünde 10 bin metre yükseklikten yere atladı, yakındaki büyük bir gemiyi batıracak kadar güçlü büyük bir şok dalgası yaratarak, ve tek bir yaralanma olmadan ortaya çıkmıştır. Sadece başarısız intihar girişimi onun için bir hobi haline geldi bile.

+578
user38147 29 Haz 2014 19:03:00

Bu durumda başka bir açıklaması var. Yin bildiğiniz gibi-Yan 9 kuyruk çakra iki eşit parçaya vardır bu yüzden bir varlık olarak ele olabilir. Bu nedenle bir öğrenme farklı jinjuriki farklı boyutlarda bile belki mühürlü olmasına rağmen diğer kullanımı ortamda eğitim anlamına gelir. (Obito-Kakashi evren de tek bir kaynaktan-->mangekyou orada awaikened=burada mangekyou awaikened :D, ne demek istediğimi anladınız karşılaştırın)

+575
Jerry Hance 18 Tem 2015 17:05:35

İçinde Naruto ep. Etrafında 456 saat 14:48-15:35, Juzo Ayrı kurtarmak için kendini feda etti sonra oynayan bir müzik var. Müzik başlar 5:09 bu YouTube video.

+568
agroszer 21 Şub 2013 16:51:20

Sofistike bir çizim tarzı birden çok karikatürize/basit kaldığı için garip buluyorum. Bir mola gibi. Ve yüz değiştirme özellikleri. Dizi birkaç hafta içinde bunu fark ettim şimdi

+508
alfy 6 Mar 2017 02:29:54

Shonen eylem gösteri düşündüğümüz zaman, kahramanı kahraman "oldu 9000" bir tür varlık, resim. Dengesiz ve onu eşsiz kılan bazı gizli/güçlü güç var.

Örnekler üzerinde 9000 meme'nin (kaynaklı) Goku, (kız kardeşi gücünü kilit vardı) sezon Yıldız savaş Amagiri, Suçlu Taç Shuu, UQ Sahibinin Tôta, Ranma Saotome, vs vs vs olabilir...

Ama Dünya Tetiği Mikumo tam tersidir. Zayıf, tek başına herhangi bir ama en zayıf düşmanları yenemez ve 50 bölüm sonra artık biraz daha güçlü olmasına rağmen, hala onun takım arkadaşı ve en zayıf en zayıf birey olduğunu söyledi.

Bir anti-kahraman olarak sınıflandırılabilir mi?

+493
user1912491 2 Nis 2017 04:01:19
+490
Raidersan 21 Nis 2010 07:24:06

Gerçekten Arsa bir Delik değil. Goku ve Vegeta büyüdü derecede güçlü Dragon Ball Süper karşılaştırma için Dragon Ball Z. Bu Gezegen Potafu yay olan önce Goku Siyah Arc, biz Temel Vegeta tamamen oyuncak ile Süper Saiyan 3 Gotenks.

Süper Saiyan 3 Gotenks(füzyon göz ardı ederek) Buu en güçlü versiyonu olan Süper Buu karşılaştırılabilir. Geçerli olan Majin Buu Buu en zayıf tekerrür ve belli ki gücü tutun kendi Base Goku ve Vegeta karşı yok, yalnız Süper Saiyan Mavi katmanlı bir karakter olsun.

Rejeneratif yetenekleri ile ilgili olarak, Buu üretebilirsiniz. Ancak, yoğun büyüklükte bir saldırı isabet ederse yok olamaz. Ruh Bomba örneğin, Çocuk Buu yenmek için yeterince güçlüydü. Süper Saiyan Goku Siyah isterseniz o kolayca Buu yok etmek için yeterince güçlü daha fazla Yükseldi.

Son olarak, absorbe olma konusunda (Buuhan) Buu çok daha güçlü Bir sürümü, Vegito emmek için mücadele etti ve sadece Vegito için ona izin verdiğinde aynısını yapmayı başardı. Goku Siyah Buu Saga ve Majin Buu in Vegito Buuhan daha güçsüz çok daha güçlüdür. Yani bu mümkün olmazdı bile.

+430
Thom Denick 30 Tem 2016 08:16:25

Dimension W manga cover

+402
Esel 28 Ağu 2018 20:01:50

Kasım 2012'de, Oyun Muhbir anlaşma Pokemon dünyasında yeme ile ne uzun zaman Gamefreak bir yapımcı sorma fırsatım olmadı.

Pokémon vejetaryen dünyasında herkes? İnsanlar Pokémon yerler? Biftek yiyorlar bir Toros yiyorlar mı?

Masuda: Orada bir sürü meyve ve sebze dünyanın Pokémon. Ayrıca atıştırmalıklar ve farklı bölgelerden gelen çeşitli şekerler falan bir çeşittir. Pokémon dünya kendi dünyası daha gelişmiş teknolojik açıdan daha çok şey var, bu yüzden belki de muhtemelen aklına bile biz farklı yiyecek var.

Kaynak: Pokémon Yanıyor Sorular

+402
Ben Allgeier 6 Şub 2018 02:49:45

Gibi başlık diyor, şarkının adı için zaman damgası Bakıyor. Ayrıca yine 7'de oynar:20

+347
Pyrde Pavkki 12 Oca 2011 08:49:00

Melodisi harika ama ne yaparsam yapayım onu teşhis edebilirim geliyor. Yardımcı olabilir diye ana melodinin kısa bir video hazırladım. Ben koydum link burada.

+219
Chris Burnham 22 Şub 2011 11:13:23

(Senshin dediği gibi) bence 5 kişi, 6 cevap, Eğer üretim serbest siparişi serisi arıyorsanız, aşağıdakileri yapardım.

1) Kader/Gece Görsel Roman Kal

Kader/Stay Gece tüm işleri bu kadar adapte olmuşlardır

 • Anime ağırlıklı Kader Rotası
  • Daha sonra anime büyücülerin Antagonist Rol Sınırsız Bıçak İşleri uyarlanmıştır. (Kadere görünüyor, ama kısa bir süre sonra öldürüldü. Zamanından önce Kase çağırmak için onu hedef Sınırsız Bıçak İşleri ana araziler biri) oldu.
  • Büyücülerin Ark sırasında savaşta Rin üzerinde Sakura saldırıları Cennetin Hissediyorum uyarlanmıştır.
 • Bu Sınırsız Bıçak İşleri Film uyarlar Rotası aynı adı Görsel Roman. Ancak, o daha sadık uyarlaması daha orijinal anime (ki sadık bir gevşek anlamda edemez sadık olmak için bir kaç saatlik oyunda bir film).
 • Bu Unlimited Blade Works Anime serisi tarafından Ufotable uyum Rotası aynı adı Görsel Roman. filmi bir daha sadık o zaman bir film içine her şeyi sıkıştırmak için deneyin değil çünkü. ayrıca sadece yol inadapts aynı adı Rotası kaybolan karakterler bir çiftin kaderleri üzerine genişletir
 • Bu Fate/Stay Night: heaven's Feel film üçlemesinin şüpheli uyum Rotası aynı adı (ancak şu anda sadece ilk film olmuştur realsed)

Açısından Görsel Roman Fate/Stay Gece Realta Nua PC senin en iyi bahis olarak Realta Nua kullanır aynı güncelleştirilmiş motoru olarak ne Fate/Hollow Ataraxia kullanır. Realta Nua PC her yaştan Japonca ve. Bunun için İngilizce bir Yama ve orijinal Görsel Roman ve Shiro ile (Shiro ve Saber Yatak Sahnesi, Rin'in Sözleşme, Shiro Prana çalmak Rider) Realta Nua yerlerini alanlar hem orijinal H Sahneleri görüntülemek için bir seçenek eklemek yok.

Sıfır 2) Kader/

Sıfır kader/Kader/Gece Kalmak için bir öncü olduğunu. Başlangıç Fate/Stay Night anime, görüşürüz Saber ve Gılgamış kavga çıktı - bu tür ne olursa Kader/Sıfır (anime mi kavga ama olabilir beri anlatılan Roman). Özellikle, Sıfır Kader/bir sürü zaten Kase savaşları, Matou Aile ve gerçek amacı devlet Cennet gibi Hissediyorsun ortaya çıkar.

Kader/Stay Gece yol ne olursa olsun, tüm Sıfır Kaderi/sonrasında gelen başlarlar.

3) başka bir anime

Bu noktadan, aslında olaylar hakkında bilgili olacak. Bunun gibi, hayvan başlık gördüm, ama daha iyi bence hareketli görünüyor daha stilize kavgalar (örneğin Archer vs Lancer) ile yok oldu kısaltılmış bir versiyonudur.


Eğer kronolojik bir dizi arıyorsanız, şunları yapardım:

 1. Sıfır Kaderi/
 2. (Anime, Eğer gerçekten varsa)kader/Stay Gece
 3. (Studio Deen film üzerinde Ufotable serileri izlerdim)sınırsız Bıçak İşleri
 4. Fate/Stay Night: heaven's Feel film Üçlemesi

Görsel Roman okumak niyetinde değilim dersin olsa da, çok şey kaçırmış olur. Görsel Roman o zamanlarda tarama için dar, Kahramanlar Gerçek Büyü, Magecraft, Taht ve Kutsal Kase ile kullanılır gibi Nasuverse terminoloji ile ilgili çok detaylı açıklamalar alabilirsiniz gibi değil. Bu bir çok Unlimited Blade Works ve heaven's Feel Rota açıklanmıştır, ikincisi sadece kısmen serbest bırakılması için daha fazla film ile bir film olarak serbest bırakıldı vardır.

Ayrıca sonunda Realta Nua, sonra hep gördüm 5 sonlar, orada -Son Bölüm- hangisi 2 bölümden oluşmaktadır: ilk inceleme Kaderi Rota ise ikinci kısmı doğru sonuca Kader Rota 2 kişi yerine koşulları gerçekleştirmek için bir Mucize. Ayrıca, Son Bölüm hem devam eder hem de anime ve Kader Rota beri Fate/Stay Night anime sonuç aynı son olarak görebilirsiniz. Özgün görsel romanı Ayna Ay yama eklemek için gerekli olduğu için bu ayrı bir yama yoktu.

Anime dışında:

 • Fate/Hollow Ataraxia (Görsel Roman) - Bu izler Kaderini Yönlendirmek. Ancak, Cennetin Hissediyorum ortaya çıkan bu unsurları olduğu gibi Kader/tüm yolları oynadım Geceyi beklemek yok.

  Zouken ve Shinji gibi Matou Ailenin durumunu artık ailenin reisi olduğunu Sakura tarafından dehşete ve Alter-Saber Saber ikinci kişilik olma

 • Kader/Ekstra (PSP Oyunu) - Bu set dışında Kader/Stay Gece. 1970'li yıllarda belli bir olay dünyadan Prana boşalttı. Kader den/Kotomine, Tayga, Rin'in Lancer ve Sakura gibi Gece Kalmak cameo var, ama rollerini orijinal farklı ve ilgili. Ayrıca, bu başlık Rin, Kader/Stay Gece Rin gibi bakarken (ya da anne veya büyükanne olarak ima) en az 2 nesiller tarafından Kader/Stay Gece Rin aynı Rin ama torunu değil.

 • Fate/Extra CCC (PSP Oyunu) - split Fate/Extra gibi Cennetin Hissetmek için Kader/Stay Gece. Sakura da karışıma Gılgamış ekleyen çok daha büyük bir rolü vardır. Ancak, (silah hala ego var gösteriyor gibi gururla Elizabeth önünde çıplak vücudu gösteriş olsa) Kader/Stay Gece olduğu gibi eşek kadar değil.

 • Kader/Apocrypha (Roman) - bu izledim Kader/Sıfır ya da Oynadığı Görsel Roman daha sonra biliyorsunuz 3 Kutsal Kase Savaşı. Kader/Apocrypha Kase Fuyuki çalıntı olduğu 3. savaştan böler. Bu hikaye, kul savaşın bittiğini arabulucu olarak hareket eden ve yeni sınıf, bir Cetvel, 2 takım var. Ayrıca Mordred Saber olarak çağırdı, Kader dizi köklü bir gelenek tutuyor: ana Saber Kader/Stay Gece Kılıç ile ilgilidir.

 • Fate/Prototype - Bu ne Kader/Stay Gece olmuştur özelliği bir Erkek Kral Arthur ile bir Kadın Usta. farklı bir amaç için Kutsal Kase Savaşı da farklı.

 • Lord El-Melloi II Case Files - bir yan serisi aşağıdaki Lord El-Melloi II, AKA Tereddüt Kadife Fate/Zero ve Gri, bir Soyundan Arturia Kanından, onlar gibi araştırmak Gizemler ve thaumaturgy dünya den dizi etrafında Saat Kulesi Londra.

 • Kader/Labirent - set Yedinci Labirentin Caubac Alcatraz (Ölü bir Elçi Atası) burada biri vardı yüklü ve aktif bir alt Kategorisi Kutsal Grails içinde Caubac' labirent. Kader/Prototip manak Sajyou görünür ama şimdi Akasha bağlı bir yaşam Arturia çağıran Norma vücuduna sahip olduğunu. bu seri de olduğu durumlardan biri Lord El-Melloi II ve Gri araştırmak

Orada da diğer Nasuverse çalışır gibi Tsukihime ve Cadı Kutsal Gece. Karnaval Phantasm bir crossover Nasuverse gibi kahramanlar Fate/Stay Night ve Tsukihime çalışıyor tarih onların tüm kahramanları aynı zamanda ve diğer biçimleri Kutsal Kase Savaşı.

+209
Ranjeet bharti 29 Ara 2013 13:41:51

Bira-sex sonunda sıra çok, Vegeta Saiyan dahil olmak üzere tüm saf kalpli olduğu sonucuna varıldı edebiliriz. Dönüşümü zamandan sonra bir araya gelmek için gerekli olan 5 saf kalpli Saiyan, hepsi saf kalpli post Z. söylenebilir Süper Saiyan Tanrı dönüşümü koşullardan biri olmasıdır

İkincisi, Omni Kral ham güç açısından güçlü değil. Onu korkunç yapan da var olan bir şey silmek pozisyonunu ve yeteneğidir. Bu yüzden mavi ona karşı koyabilir Vegito düşündüren ne evrenin melekleri ve onların büyük rahip ve tabii ki tanrılar, güçlüsü önce onu yay.

Goku diğer taraftan içinde hiç kötülük vardır. Turnuva istediği tek nedeni oldukça saf ve dikkatsiz doğası hatalı güç turnuvası için kabul edilebilir aynı zamanda savaş ve onun bağımlılığı var.

Ancak, goku aslında Zeno alt ölümlü bir sıralama ile evrenin geri kalanı silmek üzereydi gibi bir niyetim yoktu, Ancak bir iyilik diğer evrenler ne yaptığını ima etti.

+203
Systemsplanet 22 Oca 2017 12:33:09

Bu dere ailesi ile birlikte tsundere (ulaşılmaz dışında, tatlı içinde), yandere (tatlı dışında, saçma) kuudere (dışarısı soğuk, tatlı içerde) ve dandere (asosyal dışında, tatlı içerde).

Bu şartlar tüm özelliklerini tarif etmek yerine, karakterler kendilerini daha kullanılır, böylece eşeysiz kullanılır. Ancak, ailenin en popüler mecaz olduğundan tsundere ile belirgin (en) şartları çoğunlukla kadın karakterler atfedilen çünkü, insanlar genellikle kadın özellikleri gibi şartlar bağlıyor.

+168
d456 26 Tem 2011 18:41:16

Hayır. Bu Üçüncü ve Dördüncü ile aynı durumda. Üçüncü emekli ve Dördüncü aday gösterildi. Beşinci gelene kadar sonra Dördüncü öldü, Üçüncü kurtardılar konumu.

Sonuç: bir sonraki Hokage muhtemelen Yedinci olurdu.

Bir pratik örnek olurdu Ariel Sharon, İsrail Başbakanı kim düştü koma. Şimdi "eski Başbakan" olarak anılacak olan Ehud Olmert ile getirildi. Ayrıca Başbakan listesinde saydı.

+162
lunchlady55 17 Ağu 2010 13:56:59

Düzenli titans zayıf alanlarını kesmek zorunda. Vücudun bu veya başka herhangi bir yerinde hiç bir insan olduğunu görünür sonucudur. Zayıf alan, ancak kişinin omurilik boyutu uygun ama o da yok onların. Tekrar insan içine dönüştürme yeteneği özel titanlar var özel bir güç vardır... diğer dönüştüren insan/Titanların yiyerek elde edebilirler.

+114
Arabicas Filerons 31 Eki 2014 09:16:51

Ayrıca Evet derdim ama geçmişe dönüş (özellikle manga) senaryo ile "aşık tipik bir" den çok daha karmaşık bir duygu olarak tasvir edilir bazı bilgiler eklemek için bu kazıyorum.

Aşk birçok farklı formları vardır ve normal sınırları ile sınırlı olmadığı Kelepçe eserleri baskın temalarından biridir. Birçok sıradan ilişkiler ve aşk ekstra başka nasıl yansıtacak tipi sevgisini hikaye: (cinsiyet) (yaş) Rika x onun sensei, Touya ve Yuki, (cinsiyet, aile) (yaş) Mizuki x Eriol, Sonomi x Nadeshiko (yaş) Fujitaka x Nadeshiko, Mei-lin x Syaoran (aile) var.

Eğer diğer Clamp eserlerini okursanız, bu en yaygın temalarından biri olduğunu göreceksiniz:

(SPOİLER UYARISI)

Karşılıksız sevgi, Gizli ya da yasak aşk, insandan farklı türler arasındaki aşk, insan (melek) (büyük yaş gap) Suki, insan (AI) Chobits, X (kader), Dilek ve diğerleri...

Tüm oldukça sıradışı aşk hikayeleri, sevgi ve tezahürleri spektrumu doğası hakkında bazı oldukça derin konuları keşfetmek açıktır. Ayrıca, tarihi Japon Edebiyatı içine bakarsanız, aşk farklı tema kültür edebiyat derin kökleri vardır - Samuray/savaş aşk düşünün, örneğin.

Yukarıda söylediğim gibi tipik yuri bir kız olarak kategorize Tomoyo, ancak olmaz. Sakura için Romantik duyguları var mı? Kesinlikle. Duygular da kahraman hayranlık, derin bir dostluk ve aile bağı güçlü unsurlarını seviyor musun onu? Kesinlikle. Cinsel cazibe unsuru olduğu izlenimini veriyorsunuz? Gerçekten değil. Biz don görmesine kızarma zaman Sakura değişen ön onu uzun kalan dokunur, ya da kalp atışı ile fiziksel yakınlık gibi biz yapmak görmek ile birkaç aşk konumlar içinde aynı serisi.

Kabul ediyorum, o yaşta cinsellik, zar zor olgunlaşmamış olabilir. Ama tipik "yuri kızlar" hemen hemen her zaman cinsel cazibe ile ilişkili yaşı ne olursa olsun, sık sık bir tür veya başka bir fiziksel çekim işareti veya açık bile cinsel teklifler sergiliyor. Yuri spektrum dahilinde mi? Tipik düşünebilirim evet, ama ne olmadığını söyleyebilirim.

(Onun aşırı kıskançlık noktasına olsa) Tomoyo annesi Sonomi kendi kuzeni Nadeshiko ona çok benzer bir hayranlığı olduğunu da unutmayın! ve sonra tabii ki sonunda (hiç görmediğimiz kadar kim Tomoyo babası ile cinsel bir ilişki mi var oldukça. Bu yeni başlayan karmaşık duyguları işlemek için nasıl bulmaktan iken başka bir kadın daha sonra heteroseksüel bir kadın erken bir "ezmek" için nadir bu değil.

+111
Gunther Struyf 27 Eki 2019 01:36:50

Temel bilgiler Tarih Pokémon dünya, efsaneler böyle Arceus ilk Pokémon var

Tam bir kaos ve hiçlik girdabında, tek bir Yumurta sonra Arceus, ilk Pokémon içine varlığını kapaklari meydana gelir

Ayrıca, Pokédex dayalı Platin ve Altın Kalp & Ruh Gümüş posts

Platin: dedi ki gerek ortaya çıkan bir yumurtanın içinde bir yerde, orada hiçbir şey, daha sonra şekillenen dünya.

Heart Gold/Soul Silver: Göre efsane Sinnoh, bu Pokémon ortaya çıkan bir yumurta şeklinde ve hepsi var bu dünyada.

Bu bilgiler elde edilen Sinnoh Mitler, olduğu öğrenilen biri de Oreburgh Benim, ve sonra Canalave kütüphanesinde Pokémon Platinum yakalamak sonra Arceus

Ama Arceus, ilk başlar. Orijinal olarak bilinir.

...

Evren gelmeden önce "Özgün Bir rahat nefes aldı."

+64
Nuxwin 25 Eki 2011 02:27:10

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil