Ben Laon Hava Tigers Takımına karşı bir ihlali Denetleyicisi Doktor değil mi?

Bölüm 8 - İşgal Vahşi Kaplanlar - Dönüşümü için Sıfır Schneider kadar ortaya dizenin ardışık zaferler Kaplanlar Takımı oldu başlamıştı teşekkürler bu arada hava kontrol cihazları Kaplan Takımı Zaber Dişleri ve Doktor Laon dağıtma cihazları, gökten onun Balina Kral.

Artık hava kontrolü tamamen kurallara aykırı değil şüphe etmeyeceği sen Balina Kral ihlali hava kontrolü kullanarak saldıran Laon Doktor değil mi? Blitz Ekibine destek olarak (yani kullanılan Hover yüklerini kullanırken gibi. CAS için) o alana gönderme ve saldırı için kendi silah kullanmıyorlar.

Bu yüzden Laon Hava Tigers Takımına karşı bir ihlali Denetleyicisi Doktor değil mi? herhangi bir ceza almak veya önceki zaferlerini herhangi bir puan kayıp ettiler?

+142
Gaido 20 Nis 2017 05:33:12
38 yanıtların

Lise 10 yeni Bölüm DxD içinde, Akeno Issei kanatlarını gösterdi ve her ikisi de Şeytan ve Düşmüş Melek kanatları var olduğunu söyledi. Lise DxD 1. Bölüm Doğan bir kavga sırasında izlerken hem Şeytan kanatları var ama gösterdi.

Mümkün ya da bu olayın arkasında herhangi bir açıklama, bir Tür hata olduğunu öyle mi ? Emin değilim ama ben de bir Önceki bölüm de şeytan kanatları olduğunu gösteren çok az olay vardır. Ama bu nasıl mümkün ?

enter image description here

+986
metasecuredevelopers 03 февр. '09 в 4:24

Göre wiki herkes için Bir tane var arasında 21 28 Tuhaflıklar:

 1. Hepimiz Birimiz İçin
 2. Arama
 3. Çözgü
 4. Hava Topu
 5. Springlike Bacaklarda
 6. Zorla Cilvesi Etkinleştirme
 7. Geri Tepme Etkisi
 8. Kızılötesi Işın
 9. Hava Yürüyüş
 10. Uzun ömürlü
 11. Çoğalması
 12. Hipertrofisi
 13. Perçin
 14. Bonespear

Dört Kinetik Booster Tuhaflıklar ve üç Kuvvet Geliştirme Tuhaflıklar. (wiki sadece bundan bahsetmiyor)

Aşağıdaki tüm bazı sahipti olması da mümkündür Tuhaflıklar:

 1. Emme ve Serbest
 2. Dil Web
 3. Kas Büyütme
 4. Pterodactyl
 5. Araç Kol
 6. Şok Emme
 7. Süper Rejenerasyon
+960
msornay 18 Nis 2011 00:07:28

Manga okudum ve şimdi güç onların adını merak ediyorum bu yana uzun bir zaman oldu. Mahkum oldukları için ve günahkarlar olarak kabul edilir.

+948
Shakir Ali 12 Eki 2016 06:06:02

Son derece hayatı boyunca acı çekti o anıları; birden çok kez aldatıldığını ve fiziksel (ve belki akıl bile) istismar kurbanı olmaktan açıktı. Sadece “yeni bir başlangıç” başlamıştı kiminle çocukları için umduklarını ifade etti öldüğünü de, sonunda sonra fark etti.

Ancak ben kabul etti gerekmiyor benim parçalanmış adamın kafasına ölüm arcade,ben hissediyorum bu örnek oluşturma “zorlu koşullar” gerçekten oluşturulan belli bir karanlık mi var onu önce belirtildiği gibi tarafından Chiyuki Sonraki bölüm.

Sonra ruhsal çöküntü Decim ona sarılmak ve iyi “olduğunu” söyler o bana kafasını karıştıran başka bir şey var. İma değilse reenkarne olacağını, ne fark eder?

+918
Vinay Prajapati 1 Kas 2013 09:32:17
Herhangi bir müzik ile ilgili sorular, OSTs ve Ekle şarkı da dahil olmak üzere, açılış ve bitiş müzikleri dışında kullanılacak. Bu soruları etiketi "tema şarkısı" kullanmalısınız. Eğer soru bir tema şarkı hakkında ise duruldu ama müzikal olarak özellikle, her iki etiket birlikte kullanılabilir.
+902
Ahmed yahyaoui 12 Mar 2014 13:09:40

Bazı gösterileri gibi Lise DxD var başlık kendi ıntro şarkı hangi duyabiliyorsan ne açılımı; tarafından. Bu yüzden Öpücük x Sis olacak okumak gibi Öpücüğü ile Sis (oldu ya açılış ya da sonu boyunca gösteri, ama ben okunduğu gibi öpücüğü ile sis değil emin nereye bulmak. Lise DxD D tarafından (şarkı D D duyabilirsiniz) Lise D olacak. Ancak bu son değil, esas diğer gösteriler x tutabilir birden fazla anlamı olan olmak için örnek ve ya karşı ya da sadece çarpma. Neden bahsettiğimi göstermek için bazı örnekler:

 • Romeo x Juliet -> Romeo ve Juliet
 • C3 Cube × × Meraklı -> C3 Küp Lanetli ve Meraklı Lanetli
 • Hidamari Sketch × 365 -> Hidamari Sketch kez 365
 • Uşak × Servisi -> Kulu ve Hizmet
 • Street Fighter x Tekken -> Street Fighter Tekken versus

Hunter × Hunter örneğin x asla telaffuz edilir ama gösterinin kendisi için son derece uygun olan (veya) Avcı Avcı karşı gösteren bir sembol olarak görülebilir.

Gösterileri bol da örnek başlık kendi Steins;Gate, Choukadou Kız⅙, farklı simgeler kullanın .hack//Sign, Tokyo Ghoul Erişim, Kusuo Saiki hiçbir uygulamaların çalışması Bir Nan. Semboller her zaman çok güzel şov ile ilgili bir anlamı olan dayalı. Yani sonuç olarak (veya X) x belirgin olup olmadığını her zaman diziye uyan bir anlamı vardır. Ancak katı standart bir anlamı yok. Bazen anlamını çözmek için çok daha kolay ve diğer durumlarda ne anlama geldiğini keşfetmek için iyi bir gezi olur. Örnek olarak seçtiğim başlıklar, Tüm Diğerleri değil iken (eğer gösterileri izledi eğer) bazı çok basit olduğunu görebilirsiniz anlamları vardır.

+836
eternaleye 28 Nis 2014 19:17:40

Shenron Girip aynı güç var ama Shenron sadece dilekleri kabul eder, bu yüzden Girip güç kullanırken bu konuda çok daha verimli olduğunu fark bozukluktan ayırt etmek gerekir.

+823
Mohiuddin hassan 8 Şub 2016 16:02:53

OST değil artık serbest, ama ayarlamak için çıkacak üzerinde Haziran 27, 2018 gibi "Megalo Kutusu" Soundtrackgöre CDJapan.

Şarkı listesi:

 1. MEGALOBOX
 2. (Üzüntü)MEGALOBOX
 3. MEGALOBOX (Akustik)
 4. Kavga başlangıcı
 5. Savaş
 6. Kilitlenme
 7. Gansaku teması Nanbu
 8. (Üzüntü)Gansaku Nanbu teması
 9. Gansaku Nanbu tema (Yavaş)
 10. Hayatında Bir Gün
 11. Sachio teması
 12. (Üzüntü)Sachio teması
 13. Gecekondu Şehir feat. KOMA-CHİ
 14. Gecekondu
 15. (Gece)Gecekondu
 16. Bangaichi teması
 17. Kalk
 18. Yukiko Shirato teması
 19. Yukiko Shirato tema (Yavaş)
 20. (Tantana)Yukiko Shirato teması
 21. Fujimaki teması
 22. Nakamura teması
 23. Nakamura tema (Piyano ver.)
 24. İç açıcı
 25. Mikio Shirato teması
 26. Mikio Shirato tema (Yavaş)
 27. Acı Kayıp (Derin)
 28. Çatışma
 29. 1 Durum Değişikliği
 30. 2 Durumu Değiştirmek
 31. Yuri teması
 32. Yuri tema (Yavaş)
 33. Karanlık
 34. İtiraf
 35. Çözünürlük
 36. Çözünürlük (Yavaş)
 37. Sürücü
 38. Dişlisiz Joe feat. KOMA-CHİ
 39. Megalonia News Network
 40. Arena Girin
 41. Glen Burroughs teması
 42. Pepe Iglesias teması
 43. Bangaichi feat ediyoruz. Sachio
 44. Canavar feat. KOMA-CHİ
 45. Canavar (Enstrümental)
 46. Kutlama
 47. Sonunu
+800
Nic Owens 19 Ağu 2016 23:21:29

Hiro elinden ateş ederek insanları öldürmek, onlardan gelen görünür mermi olmadan yeteneğine sahiptir ve tv ve akıllı telefon ekranlarını ateş bile edemiyor . Yangın Hiro nedir?

+770
user4681797 19 Oca 2015 09:31:56

Mi bu oyun Persona 5 (henüz), ama ben gördüm bir arkadaş oynamak için oldukça uzun bir süre hikaye bu kadar değil ama benim cevap olarak %100 doğru, ama her sayısal giriş Kişiliği olan bağımsız bir başka. Herhangi bir uzun soluklu dizi her zamanki gibi, hayranları için bazı Paskalya yumurtaları taşlar, ama temel hikaye kendisi tarafından tamamen keyifli olmalı.

Bunu farklı olurdu ya istediğin gibi Persona 4 ve Persona 4: Arena ya da Persona 4: Dancing All Night, gibi onlar "aynı sayısal giriş" yani bu spin-off oyunları almak ana Persona 4 hikaye, ve böylece eğer muydun sen çal, sen hissediyor musun eksik bir sürü bilgi, ama saf sayısal girişler, gayet iyi.

+689
Purefit Keto 8 Mar 2015 12:07:32

Japonlar yabancı kültürler ve eserler hayranlıkla ve "sürecinde onları yücelten" için bir tutku var. Hıristiyanlık anime tasvir ediliyor yolu, Fransız ya da İngiliz kültür tasvir ile aynı düzeydedir. Öncelikle arsa dinin bazı ilişkisi vardır/hikaye sözü nedeniyle hakkında belli bir bakış getirmek ve hissediyorum ekledi, ama aynı zamanda. Eğer Hıristiyanlık olmasaydı, animasyon/hikaye anlatanlar, belirli bir görünüm ve his - bir getirmek için başka bir yabancı obje ekledi.k.bir. serin faktör.


Kaynak: https://www.quora.com/Why-do-the-Japanese-have-such-an-admiration-of-Western-culture-especially-American

Yukarıdaki linke cevap yabancı kültürler ve eserler için Japonya'nın hayranlık çok şeyi açıklıyor. Bu yönü de anime üzerinde taşır.

+621
keyboardSmasher 5 Haz 2017 19:08:04

Şarkı başlıklı K Dönüş Kralları - Showdown. Seni dinlemek müzik YouTube.

+613
woss 18 Ara 2014 18:42:25

Başka birisi için bu soruya cevap vermek için bekledim ve kimse gelmedi. Daha önce de söylediğim gibi, cevabı görüş anime/manga dan sağlayabiliriz hiçbir kanıt tabanlı olacak. Ancak, en iyi bildiğim kadarıyla cevap vermek elbette (bence)deneyeceğim


Haise Sasaki, kahramanı Tokyo Ghoul:re, bir Birinci Sınıf Gulyabani Araştırmacı, danışman ve Quinx Takım üyesi Takım Mado. -Alan, iyi huylu bireysel öz olmayan manga okuduysanız (Sezon 3 ilk bölüm ya) tahmin edebilirsiniz. Gulyabani bir Araştırmacı olarak, hem güvenilir, sadık ve fedakar geldi. İşini doğru ciddi bir tavır tasvir ederken bir Araştırmacı gereksiz canavarlar yok etmek gerekir inanıyor gibi, Haise de bir dereceye kadar merhametli.

Haise Sasaki unutkanlik yapar ve gerçek kimliğini hiçbir şey hatırlamaz

Sadece Haise daha önce bir gulyabani olduğunu hatırlamıyor düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz bu bilgi için! Hafıza kaybı yaşar henüz belli ölçüde gulyabani tarafını biliyor.

Ama, aksine Kaneki kim kabul onun gulyabani yan, Haise reddeder ve görünmek için tiksinti onun gulyabani yan olarak denedim ikna etmek için onu kabul, o ihmal ve düşünce onun akıl hocaları (Akira ve Arıma) için ona cesaret ver.

Böylece eğer o kabul onun gerçek kimliğini (ki görünüyor olması çok beklenmedik şimdilik) ve toplanır ile onun eski gulyabani arkadaşlar, o belki yeniden onun anıları ve tam güç.

+608
Vitalik00 19 Oca 2017 22:10:27

Dolgu bir bölüm var.

Dan burada görün öyle mi, şu andaki anime sadece, hiçbir referans manga. Ayrıca naruto/boruto Lee bölüm hareket kullanılan belirtebilirsiniz. Dolgu dışında başka bir bölüm hareket bahsedilmez.

Ayrıca kontrol Burada görmek hangi bölüm filler ve hangi değildir.

+550
Onlyrr 24 Nis 2015 11:59:25

Bir parça başından beri, luffy görüyoruz ve ekibi büyük bir şey oluyor ve her seferinde bu çabalar için oda bir sürü yaprakları ödül artışı elde tutmak Bu nimetlerini düşünce ve kararlaştırılır nasıl özellikle;.

enter image description here

Anlıyorum Korsanlar kim olduğunu kabul etmek tehlikeli Denizciler tarafından verilen ödüller ama benim soru, nasıl bir ödül sistemi gerçekten çalışıyor ilişkisi medya. Denizciler bu tür ödül bir ödül artırmak veya gazete medya bilgileri bağlı mı? (ya da tam tersi; sadece nimetlerini almak için gazete ve medya kullandıkları). Daha fazla medya içinde popülerlik dayalı Ödül nedir?

Ayrıca, ne Ödül azalma/çekilme emri? Teknik olarak hiç olmadı ama biliyorum ideal possble değil mi?

Bir ödül olan bir korsan gerçekten bir korsan olarak ödül için nasıl değiştirebileceğini son sorum, ödüllendirilmesi Nimetlerini hiçbir şekilde kısıtlama var mı?

+546
Paula Bakun 8 Kas 2017 19:53:26

Ben vurgulamak ana noktaları yapılan bu makale ile Justin Sevakis:

 • Mesele şu ki, Bakuman. "manga sektörüne çok romantik, çok temiz, huzurlu bir bakış açısı sunuyor." Bu genç Shonen model rüyalar önemsediğini ve sıkı çalışma ve birçok zorlu savaşlar yoluyla tüm umutlarını ve isteklerini elde edeceklerini umut yapmak için bir manga kendisi, ama gerçekçi bir tasviri olmaktan uzak olduğu ve bu anlamda çalışır - amaç.

 • Bu Bakuman kabul ediyorum. doğru özellikleri bir sürü alır, ve eğlenceli bir şekilde yoksa kuru, kendine başvuran bir önerme sunan başarılı, ama gerçekçi olmaktan uzaktır.

 • Birçok sözleşmelere son zamanlarda, ama her yerde Sanatçı Alley etrafında iyi, dürüst bir göz atalım ve gururla en son Grafik Romanı olarak adlandırılıyor birkaç hevesli genç sanatçılar bulmak olasıdır ve başka bir şey, bilmiyorum. Anime bu şeyler çok görmezsiniz-verilen Otakon ya da her neyse, ama eğer herhangi bir zamanda tüm çevresinde iseniz memleketinize yakın amaç İnek Kongre, kendi eseri teşvik yerel sanatçılar tarafından kiralanan kabinleri onlarca yürümek mümkün olacak eksileri duruldu. Aslında, kendi çizgi roman satmak, manga bölge dışında ölen bir sürü insan var.

Başka bir nokta yapılan bu konuKaynak:

 • Jason Thompson eski okul shonen manga tarzında yapılmış manga endüstrisi için bir aşk mektubu "olarak Bakuman anılacaktır." Manga verme sürecine "metin ağır" olabilir, sonuçta kendini başarılı gelişim, dostluk ve çabası "bir kahramanlık hikayesi olduğunu hissetti."

Diğer sorunuza gelince, Shounen Jump çok güzel Shounen Jack ve sadece telif hakkı sorunları için değiştirildi aynıdır. Olarak belirtilen bir röportaj ile Takeshi Baskılardan, bu mangaka olan BakumanKaynak:

 • Ohba Sensei gerçekçi kişilikleri olan karakterler yaratır. Bunları çizerken, bu sektörde gördüm ve manga karakterleri dönüştürmek için nitelikleri abartmak, biraz gerçek hayattaki insanlar başvuru yaptım.

 • Bakuman üzerinde çalışmakta olduğum süre boyunca, sanki günlük hayatımı çiziyordum

+521
LadyFrencha 6 Haz 2014 04:44:11

İlk 'sihirli kız' anime olduğunu Sally Cadı, kim dönüştürdü bir değnek içine başka bir kostüm - Bu basit bir animasyon olsa ve yapılan aynı kesim olarak kalan sahne. Sally Cadı 1966'da çıktı ve siyah beyazdı.

enter image description here

Düşük kaliteli gif [özür dilerim]


Ancak, bunun nasıl bir his biraz bir kaçamak cevap, anime Tatlım Tatlım olan oldu yayınladığı 1973 çok daha odaklanmış dönüşümü sahne ve özellikli birçok mecazları bu tür bu hangi sahne var sürdü bu gün sihirli mücevher, aktivasyon kelimeler ("BAL FLASH"), Çıplaklık iken dönüşüm, kayan ekranın süre dönüştürme, vb.

Ama şaşırtıcı bir şekilde, Şirin bir Bal shoujo değildi, bir erkek-hedef göstermek ve karakterleri oldukça büyüleyici kızlar daha süper kahramanlar anda düşünüldü. Ancak, Tatlım Tatlım o andan itibaren dönüşüm sahneleri üzerinde önemli bir etkisi oldu ve şovu geri bakarak, aslında sihirli kız olmadığını düşünmek şaşırtıcı. Onlar bile sloganı "Yıldızlar göklerde! Yeryüzünde çiçekler! İnsanlara aşk! Aşk savaşçı, Tatlım, Tatlım benim!"

enter image description here (kısmi sıra hızlandırdı)

Cutie Bal BİZE daha Japonya'da büyük bir meseledir. Bu öncelikle, Kuzey Amerika ve diğer İngilizce Discotek 2013 yılında piyasaya sürdü kadar konuşulan ülkelerde mevcut olmamaktan kaynaklanmaktadır.

Tatlım Tatlım dönüşümlerin bazı


Gibi oldu geri gün, orada böyle bir yüksek hacimli seri yayınlanacak bir zaman. Arasındaki Sally Cadı ve Tatlım Tatlım, orada sadece bir diğer sihirli kız anime - Himitsu no Akko-chan, kim dönüştürdü benzer Sally Cadı da olsa bir ayna yerine bir değnek.

Eğer sen ilgilenen dönüştürme robotlar da kontrol dışarı bu soru.

+477
ThatPixelCherry 17 Oca 2018 19:32:43

Ben buldum hepsi ne olabilir küstah insanlar olduğundan kesin bir cevap bulamıyorum. Hükümet kurmak ne Masashi-sensei hiç söyledi ya da en azından bize bir ipucu verdi?

+473
Lyn Celleros 13 Oca 2017 23:51:24

Bölüm 7 Naruto, orada huzurlu bir Flüt gibi müzik ekibi 7 girilen arazi dalgalar (YouTube başvurusu)

Bir kısa versiyonu da oynar doğru başlangıcı bölüm 54, hemen önce Temari ve Shikamaru savaşta chuunin sınavı (YouTube başvurusu)

Ne o şarkı?

+455
Mohamed Farrag 17 Eyl 2010 11:31:46

Belki LCL olacak vücuda Üçüncü Darbe sırasında neler tarafından emilir düşünüyorum. orijinal anime serisi şeylerin sonu olduğundan wiki (spoiler)alıntı

LCL, yeryüzündeki yaşamın ilk evrimleştiği varsayımsal "ilkel sızmak" ile benzer özellikleri paylaşır. Yeryüzünde olmayan Melek hayat aslında Dünya üzerinde düştüğünde, Lilith tarafından yayılan LCL evrimleştiği olmasıdır. Sırasında Üçüncü Etki, Lilith Anti A. T. Alan neden A. T. Alanların insan ve diğer tüm Lilith tabanlı yaşam için çöküş, geri dönülmesi onların cesetleri su birikintileri LCL.

Kaynak: LCL (6. paragraf)

gerçek hayat insan vücudunun absorbe etmesi su sonra girer vücut ve ilk X-Men bakacağız

Senatör Kelly'nin cesedi de-molecularizes içine su nedeniyle doğal mutasyon Magneto neden kırmak Kelly'nin hücresel yapısı

yani bir anlamda Su gibi LCL şeklinde düşünülebilir

vücut yaptı o kadar ama su aksine gezegendeki herkes Üçüncü Etkisi yatmaktadır olarak yaşamak LCL tüketmek, sadece Pilotlar Eva ve NERV dışında herkes LCL ile sıfır temas olacağını varsayabiliriz talep etmiyoruz

+428
cameraguy258 18 Tem 2013 09:52:29

İstersen onlara bilinmeyen en başından, sonra Kader/Sıfır Uryuu değil bilen onun Caster ("mavi sakal") oldu. Çok Shirou gibi, Uryuu Bluebeard gelene kadar bir hizmetçi çağırma yaptığının farkında bile değildi. Shirou aksine, büyü gerçekten var olduğunu farkında bile değildi. Bunun sadece eğlence için vardı okült kitapta ayin yapıyordu.

Bluebeard Uryuu hemen "mavi sakal" takma anlatıyor olsa da bu ifade Uryuu kim bilir, belli değil. Eğer Uryuu hiç Kuluna gerçek kimliğini öğrendi bahsetti olduğundan emin değilim. Uryuu büyük ölçüde Bluebeard kafa dengi bir öğretmen olarak görüyor ve hiç bir zaman "bu ne" onlar ne savaş veya formaliteleri ilgilendiler ile garip bir ilişkileri vardı. Kesinlikle mavi sakal bilgileri paylaşmak için yeterince iyi şartlarda olduklarını, ama sadece bu umursamaz olmayabilir.

+421
MrDan 30 Nis 2015 01:31:37

Anime izliyorum ve denizcilik referansları çok sayıda fark, logo unutmuş olan müzik ve diğerleri için geliyorum. -Desen ve çapa gibi son bir "L" Balık oltası şeklinde görünen bir kuyruk var benzeyen "T" üst gibi bir dalga oluşturan harflerin üstleri özellikleri logosunu kendisi. Bu kanca şekli de bir zıpkın ile birlikte lonca logosu görünür. Müzik için yardım edememe can tekrar umut ve Zafer toprak gibi "kulağa ne gibi bir zamanlar müzik"olamaz. Herkes böyle şeyler eklenmesi neden herhangi bir bilgi varsa nezaketle memnun olurum. Ancak, bu durumda özür dilerim zamanınızı harcadığım için halüsinasyon görüyor olabilirim

+379
mongo549 29 Kas 2010 06:40:13

Bir günlük ya da bir manken ve bir duman bombası hazırlayın.

Saklandığı noktalar veya düşmanın dikkatini engelleyen nesneler bir yeri vardır kendinizi pozisyon.

Duman bomba atmak, günlüğünü bırakıp ÇOK HIZLI bir şekilde saklanıyor başlayın.

+379
ArishaPlays 27 May 2012 11:38:14

Üzerinde Bulbapedia, orada bir makale hakkında 2003 Wendy'nin promosyon Pokémon oyuncakları. Şu anda diyor ki:

2003 Wendy'nin promosyon Pokémon oyuncakları Wendy'nin Çocuklar Yemek ile 2003 yılının Mayıs ayında dağıtılan beş oyuncak bir dizi vardı. Her oyuncak da on beş kartı ile geldi.

Ayrıca YouTube'da artık kim (TheMasterGamerify) bir kullanıcı tarafından eksik bir video linki var.

Bu kampanya ne kadar araştırdın? Bu oyuncaklar ne olduğunu ve ne kullanılabilir on beş kartları vardı?

+368
scrollup 25 Nis 2016 11:27:20

Şu anda Durarara dokuz bölüm izledim! ve ben şaşırmış kaç referansları vardır. Bazı (Hızlanma Dünya ya da Baharat ve Kurt hakkında bazen konuşmak bile) oldukça açıktır:

Spice and Wolf (Ep1)

Bazıları çok açık değil:

Baccano! (Ep1)

(Baccano ekran var.)

Orada üç Dengeki Bunko tarafından yayınlanan bu anlayabiliyorum, ama neden bu kadar çok var? Ayrıca, ben anlamıyorum neden onlar dahil Yozakura Quartetberi bir manga ve Işık Roman?

Yozakura Quartet Manga

+367
user3676425 13 Tem 2017 18:23:15

Asuming sen artık BİZİ, sen izle onları Amazon Videoları veya iTunes Store

+343
Anthony Ng 16 Ağu 2012 23:47:14

Wiki den

Rinnegan onun uyanışından sonra da alnına merkezinde iki dalgalar desen, kural 1: bilge tekniği eğitimini birlikte tecelli nihai dōjutsu onun görünüşte bir yan ürün ile işaretleme kırmızı bir daire gösterdi.

Doğru bir göz daha ziyade bir işaret olmadığını gösteriyor Naruto 426 bölüm başvurduğu ve. Eğer ona herhangi bir özel güçler verdi emin olmak mümkün değil, ama tüm

sergiledi yeteneklerini Rinnegan / Mangekyo / kural 1: bilge tekniği onun yetenekleri, bu yüzden ona bir şey vermiş gibi görünmüyor yoluyla mümkün olduğunu biliyoruz ne uygun olduğunu.

Ayrıca düz ve Kaguya üçüncü gözü vardı, o da sadece bir işaret olduğunu düşündüren derinliği yoksun. Kaguya üçüncü gözü eksik bir tezahürü olduğunu biliyorum en iyi teori.

+301
Rangi Lin 8 Haz 2015 16:53:30

Ancak L sahte ölüm Işığı tekrar görmek Ryuk Ölüm defterini dokundu sonra denemek ve babasını öldürdüğünü kullanılan Işık sahte olan Ölüm Not Misa vardı, bu "Ölüm defteri: Son İsim" L Ortaya koymaktadır.

L Ölüm Notları değiştirmiş merak ediyorum?

+292
Junaid 9 Şub 2011 09:40:44

23. bölüm Kanon 2006 anime, Yuuichi gider Okul Ayu ziyaret etti ve onu orada bir araya geldi. Yuuichi üçüncü dileği hibe etmeyi teklif etti.

Yuuichi onu unutmak istedi, ama mümkün değil çünkü bu dileği reddetti.

Üçüncü dileğin nedir Ayu sonra anlar, ama sadece ağzını oynattığını görüyoruz.

Ne dilek diledi?

+278
VSD 21 May 2011 00:41:35

Cıvata çizmek bir korsan kafatası ile bir şapka, bir başvuru için Tek Parça dizi, bölüm gözüme arasında yazarlar, her iki kolunda kapak Bölüm 766 manga-çeşitli başvurular görünmesini Naruto serisi:

Fox Uzumaki klanının sembolü ile Luffy ve geri ramen ve Nami Konoha sembolü olan bir kıyafet giyen, Luffy yanında yeme aynı Naruto bir levha ile kaplama yemek. Serinin logosu değiştirildi ve O formları kafatası yaprak sembolü ile değiştirildi ayrıca, E genellikle Tek Parça (star) Monkey D. Luffy Naruto bir siluet tarafından değiştirilmiştir olduğunu shuriken ve bir şekil vardır.

Ve evet, birbirlerinin çalışmalarını kabul onlar için sadece bir yol var.

Referans: Cıvata Uzumaki

+244
rodionstl 29 Ara 2019 14:19:52

Uygun bir basın açıklaması Disney tarihli 11 Eylül 2013:

Film Şubat tarihinde Kuzey Amerika Sinemalarda sınırlı serbest hedefleniyor. 21, 2014, ve 15 Şubat tarihinde açıklaması genişletti. 28, 2014, Touchstone Pictures başlığı altında. Rüzgar Yükselir aynı zamanda New York ve Los Angeles Kasım ayında Akademi Ödülü yeterlilik nişan için açılır. 8-14, 2013, İngilizce altyazı ile Japonca orijinal film vitrine.

+174
user146681 28 May 2016 09:51:11

Tamam, bu doğru bir cevap buldum. 1 Sezon 5 Bölüm eliyle 3 el ile bir cihazda baskı yaparak test 540 kg güç ve Shoji önlemlerin bir test yapıyorlar.

+172
Egorka Omen 15 Tem 2018 22:01:35

Orochimaru Ölüm Reaper mide ruhlarını serbest bıraktıktan sonra Edo Tensei ile dört ölü Hokage celp geldiğinde manga, sonuna doğru, ilk defa, yıllar önce, Orochimaru (Konohagakure'de) Gizli Yaprak Köyü saldırıp başarısız olunca, Orochimaru bilerek tam güç olmadan birinci ve ikinci Hokage çağırdı, eğer öyle yaptıysa, onları kontrol etmek mümkün olmaz, o da tam bilmek demektir.

+164
sergio 25 Ara 2014 10:39:35

Karanlık Kurama (yarısı Minato içinde mühürlü) onlara yardım etmek için iyi bir nedeni vardır. Onun varlığı Uchiha Obito (ve daha sonra Uchiha Madara) Sonsuz Tsukuyomi tarafından tehdit altında. Eğer Obito ekibi kazanırsa, Gedo Heykeli içine kapalı ve Juubi bir parçası olmak için geri dönecek. Karanlık Kurama ve Minato arasındaki çekişme, ne olursa olsun, Karanlık Kurama hala yani en azından onu hala o Naruto'nun yan yardımcı olur.

-Bu römorkör ile savaş yer alarak, Minato yok olduğundan beri yardım etmek için daha istekli olduğunu.

+147
Viet HP 17 Nis 2012 08:47:31

Lotte hiçbir Omocha içinde, Astarotte Ygvar 10 yaşındaki bir succubus olduğunu. Olgunlaşır önce bir harem oluşturmak gerektiğini biliyoruz, bu yüzden sáðfryma "in devamı gibi. o bir harem oluşturmak gerekiyor.

Bir Ara 15 ve 17 yaş arası (bitirme ergenlik) insanlar aynı hızda olgun veya succubus için önceki veya sonraki mi ergenlik yapmak succubus?

enter image description here

+137
Vishal jotshi 14 Mar 2015 04:47:56

Gelen Madara Uchiha's makale:

Naka Shrine nesiller için Uchiha malı olmuştu ve Konoha yerleşmiş zaman onlarla getirildi. Dikkatli bir çalışma ile, Madara shinobi tarihinin dünya için birlik Uchiha ve Senju arasındaki savaşın başarısız barış sonsuz döngüsü ve kader, ama aynı zamanda bir yol öğrenmek için: yeterince güçlü deşifre oldu. Bu bilgi ile, Madara Konoha başarısız bir deney olduğuna karar verdi. Aynı sonuç kendi klanını ve Hashirama bile ikna etmeye çalıştı, ama hiç kimse onu duyamaz. Madara etti terk köy, dönen, Dokuz Kuyruklu Şeytan Tilki altında onun kontrolü için meydan Hashirama. Yorgunluk için savaştılar ve Sonuna Vadisi kuruldu savaş onların katliama. Sonunda, Madara, çok yorgun bile, kendi başına bela aktifleştirilmiş öldürdü tarafından Hashirama.

Bu yüzden klanını ve halkını terk etmiş ve sonra seçilen bir sonraki klan lideri olduğunu nasıl Hashirama tarafından öldürüldü sonra. (Madara evli değildi sanırım)

+102
cleoss 23 Eyl 2011 21:21:09

Muhtemelen gösteri için ayrılan standart 30 dakika zaman yuvaya uygun değil.

Ve yaklaşık 30 dakika.

+80
Monish Chitrakar 30 Tem 2015 22:36:22

"Geçmiş hayatından Eita sevgilisi olduğunu" ifade edilmiştir. Ama nasıl Eita ile ilgili mi? Bu okullardan Eita bir çocukluk arkadaşı ya da eski bir sınıf arkadaşı mıydı?

+46
CR3 18 Haz 2017 11:10:55

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil