Yarı Ghoul içine organlarını parçalar, insan için insan olanlar ile bu organların yerine döndürülmesi yerine dönüştürülmüş bir kişi olabilir?

Tokyo Ghoul Kaneki vücuduna kadın Gulyabani gelen transplated organları yaşındayken yarım bir Gulyabani haline getirilmiştir. Yarı Ghoul organ onun yerine parça dönüştürüldü, kim onun gibi bir insan, insan, insan olanlar ile bu organların yerine döndürülmesi?

+854
ch7kor 11 Nis 2018 11:58:37
33 yanıtların

İçin manga Kargalar, hangi alır yerde aynı evren, bakın .

Ayrıca Bkz:

+860
Shoubhik 03 февр. '09 в 4:24

Animasyon daha özgün yazarın isteklerine uygun hale gelmiştir ve büyük ölçüde her zaman çok uzun süren bir dizi denk gelmez ki orijinal yazarın hikayesi, takip seçti şahsen inanıyorum iken, söz, Pokemon o meşhur uzun bir dizi üzerinde biraz farklı bir açı ve bir seçim bu götüreceğim. Birkaç nedenden dolayı bunu yapmak istiyorum:

 • Manga ve anime farklılık gösteriyor; karakterleri büyük ölçüde benzer ama konu aynı yere yakındır. Bu mangaka ve stüdyo da dahil olmak üzere özgürlük bir evrenin aşağıdaki karşıt olarak aynı evrende yeni bir hikaye oluşturmak için herkes sağlar.
 • Oyun büyük ölçüde sürücü manga ve anime ve genel olarak gördüğü bir yeni sezon Pokemon etrafında aynı zaman görmek yeni bir Pokemon oyunu. Bu tema tutar ve nispeten tutarlı bültenleri, kabaca aklında aynı amacı ile.

Artık ben böyle bir özgürlüğe izin evrenler yok çünkü anime çalışan görüşmeyiz olacağına inanıyorum. Naruto olmadı yakın, ama tam olarak aynı ölçek olarak Pokemon.


Manga ve anime arasında farklı hikayesi

Orada bir liste farklı manga dinliyorum Pokemon franchise ve tüm bu yaptığı ile aynı yazar, ne yapar izleyin aynı hikayenin herhangi bir geri kalanının onları. Çevre ve bazı karakterleri olabilir benzer, ama hikayesi değil sıraya.

Daha önemli nokta: bu asla vardır.

Ne oldu Electric Tale of Pikachu değil uygulamak için Pokemon Canavarlar ReBurst, ve yeni biri için franchise okuyabilir ya da bu zevk ve onlar gibi geliyorlar olmadan olması için wade ile günler ya da haftalar hatta aylar* arka plan.

Aslında anime bu doğal manga bağlı olmayan franchise büyük güçlerinden biri oldu, böylece dolgu zorunludur. Gördük ve Dragon Ball franchise ile birlikte[d]/veya canlı, beyazlatan anime büyük arsa bir satır aşağı anime hızını yavaşlatır ve daha fazla dolgu ekleyen manga tarafından engellenen, zor bölümleri izlerken atlamak için "güvenli" olduğunu bilmeden uydurmaya yaparak, Naruto ve diğerleri.

Benim ana nokta bu kravat, serisi bugün büyük çoğunluğu öncekilerden manga tarafından tahrik edilir; hikaye genellikle tek bir kişi tarafından oluşturulan ve hikaye ilerleme gerektiği hakkında düşünceler var genel olarak, ama ağ ve yöneticiler bir şekilde dizi devam ediliyor. Pokemon ile, bir uzun süren anime serisi, bu sorunu büyük ölçüde önüne değil gerektiren anime için temel manga.

Bu eğlencede yeni bir şey değil; çoğu, eğer DC ve Marvel çizgi roman tüm serisi zevk büyümüş insanlar tarafından yeni ve heyecan verici bir şekilde yazılmış ve bazı insanları da dahil, ya da diğer evrenlerden gelen tüm arsa hatları kesilmiş olabilir. Orada önemli nokta: tüm canon kalır ve bu iş hiç kimsenin bunu sürdürmek için güvenmek zorunda.

Tahmin edilebilir bir dizi hikayesi; genellikle bölgelere odaklanmış etrafında

Ben böyle Pokemon mu biraz acı bir darboğaz içinde olan dizi büyük ölçüde bağlı bir yeni oyun serbest. Ancak, bu anime kesinlikle tüm oyun olayları takip ettiği anlamına gelmez; yazarlar fit AŞ/Satoshi rozetleri toplamak ve bazı benzersiz 'mons yakalamak ilerlemesi ile bazı fikir görüyorlar dünyayı yorumlamak için ücretsiz.

Daha popüler anime serisi sorumlu Studios gerçekten bu özgürlük yok; genellikle, bunlardan biri olabilir:

 • Yazar olmayan canon değerlendirir ve ileri (gözardı)ilerler
 • Yazar canon (sanırım Hayate no Gotoku ve filmden sonra Kayura Tsurugino ek) içine içermektedir (kucaklamak)
 • Yazar karar için yeniden serisi tamamen, hangi olabilir vardır Bazı bileşenlerin orijinal olmayabilir, ile özgürlükler büyük ölçüde kaldırıldı (Full Metal Alchemist: Brotherhood vs Full Metal Alchemist) (izin de var)

Seri bağlı olarak, bu almaya değer bir risk olabilir, ya da geri rüzgar. Orada plotholes çamaşır suyu nedeniyle bu; verilen oradaydı bir bütün arc Sezon 7 olan bir ruh biçici oldu hayatta Hueco Mundo ve verilen olaylar böyle oldu son zamanlarda, var ya öldü ya da tamamen unutmuş.

*: Haftada okuma varsayarak ya da düz, günde 18 saat, medya izlerken 6 gün. Bilirsin, alem izliyor.

+844
user13223 2 Eki 2011 16:08:48
+814
Porkchopz 22 Kas 2017 23:18:40

Uchiha sembolü olan bir tişört giyen bir çocuk, ama o kim hiçbir fikrim yok.

Uchiha still has "this" person

Kim bu çocuk?

+798
user43652 15 Kas 2018 18:34:03

Shonen Jump, bir "kötü" adam kazanır yaygın değil çünkü L öldükten sonra Death Note yazarları son vermek istemiş, ama devam eden bir arkadaşım söyledi.

Değil mi?

+763
Trouble1023 11 Tem 2011 18:36:46

Eğer Misa L ömrü görünce bakarsanız, shinigami zaman insan gün geçme denklem ile yaklaşık 57 yıl/yıl yalnız L 57 yıl kazanmak istiyor. Watari ya da iki yıl vardı.

Ne zaman Rem 56873 okur ikinci göz anlaşmayı yaptıktan sonra misa'nın ömrü görüyor. Birçok gün (sadece 15) gitti nasıl 3556 tarafından bu bölün.

Bu yüzden bu teori O L ve Watari ömrü yapmak değil gitmek Rem, yazar olur doğru zaman çizelgesini.

+741
Phil M Jones 24 Oca 2018 18:20:18
İki kız Nana Nana adlı iki Ai Yazawa tarafından manga serisi.
+706
Abdulrehman Qureshi 7 Tem 2018 19:09:13

Fakat, yemek çeşitleri kullanarak kavga ediyorlardı, 1950 seçimlerinde, kılıcını "bir Arap Kılıcı" ve Arap bir prens gibi giyinmişti diyorlardı. Ayrıca Türk Kebap ve Arapça Kebap Sandviç gibi ortak Arapça sokakta yemek yaptı. Ve Arapça biliyor gecekondu bile birçok olanlar kullanıyor baharat ve çok bilinen aynı zamanda hiç belirttiği.

+703
Grey2k 28 Tem 2012 12:37:58

Uygun kullanıcı Zalis üzerinde bu MyAnimeList forum, bir ilk örnekleri geniş anime olduğunu Betterman (1999). Ancak, çünkü yok öyle bir iyi bilinen gösterir, çoğu zaman göz ardı alır ve Vandread (2000) , genellikle akredite olan ilk.

Sinema genellikle görsel medyada geniş ekran geçiş için ilk ve erken hareketli animasyon (olmayan) filmler bazen widescsreen yılında sinemada gösterilen, ve sonra yayın ve dvd için yeniden vardı. En erken örnek olabilir bulmak için bu Sihirli Çocuk (1960~) Bu 2.40:1 yerine 16:9 olsa. Aşağıda boy oranları arasındaki farkı görebilirsiniz:

enter image description here

Sanmıyorum orada herhangi bir belirli noktalarda zaman ki biz bu noktaya kadar oradaydı kesin bir geçiş gibi geçiş için dijital oldu, ama tam geçiş gibi olacak neredeyse bitti 2006-2008, 4:3 anime oldu en az ve hatta daha büyük serisi gibi One Piece, Naruto, etc geçilir.

Referanslar:

+701
Abhinav Vishak 1 Oca 2017 03:24:58

(5:34) Uchouten Kazoku 10 Bölüm, Shimogamo Anne bir tencereye iki taş alarak ve Shimogamo Yaichirou çıktım önce onları birbirlerine karşı çarpıcı gördüm.

Two stones in pot.

Bu ne anlama geliyor? Doğaüstü inanç olabilir mi?

+674
lika28 28 Ağu 2012 22:25:26

Tamam kenara gelen ne söyledi video oyunları, hatırlıyorum doğru, Mew daha bir efsane ve düşünülen de en çok soyu tükenmiş. Zaten klonlama konusunda çalışmaları olan Dr. Fugi, Mew herhangi bir kalıntı için aramaya başladı. Fosilleşmiş Mew olmayı düşündüğü, Giovanni (oynamak olan bir DNA bit) Roket Takımı lideri için klon başladı kalıntıları bulduktan sonra. Adı fizik kimya (Bulbasaurtwo, Charmandertwo, vb.) tüm klonlarını fizik kimya hayatta kalmak için tek kişi olmasına rağmen Dr. Fugi adlı bir yerden. Sadece orijinal Mew tükenmiş değil bulunduğunu fizik kimya kaçtıktan sonra oldu.


Kendi ve benzer belirsiz bir yadigar daha sağlam bir şey almak için biraz araştırma yapmam gerekiyordu Editörün notu:. Cevap biraz eski ama kaynakları için açıklama sorular beri benim bulguları paylaşmak istedim biliyorum.

Bilgileri yukarıda geliyor gelen ilk 2-3 dakika 10 dakika uzun kısa Myutsuu Aı / fizik kimya Amber (Aı Japonca), daha yaygın olarak bilinen İngilizce olarak Doğum fizik kimya, ki gösterilen Japon televizyon ilk kez fizik kimya Strikes Back yayınlandı.

Bütün kısa (özellikle son 7 dakika) oldu rated PG-13 olması nedeniyle biraz sorunlu/tartışmalı bir konu(lar) için çocuk ve böylece, 4Kids Entertainment karar değil vardır daha yüksek reytingli ilk 3 dakika intro (başlık altında fizik kimya Kökeni) sinemaların ve DVD bültenleri Pokémon: The First Movie - Mewtwo Strikes Back, ki bu kadar ağır şekilde açıklamak için Batı kamu hakkında kökeni fizik kimya.

Tam on dakikalık kısa şu anda mevcut olan DVD sürümü Pokémon: Mewtwo Returns.

Tüm kısa şeklidir kullanılabilir birden çok yerde online, belirli bir web sitesine göndermiş bana doğru yolda idi: http://www.lchr.org/a/23/et/amberkins.html

+591
klassika 22 Nis 2015 17:37:49

Bir web sitesinde online kız arkadaşıyla konuşmaya giden bir anti-zorbalık lise çocuk. Onunla konuşurken, tamamen kişilik değiştiriyor ve tamamen tatlı olur. İkisi gerçek hayatta buluşmaya karar verirler. Aynı sınıfta olduklarını, ve metin mesajları ile iletişim, bu yüzden bir kafede birbirlerine karşı son derece kızgın görünüyorsun, ama telefonlarından çok tatlı konuşuyorlar sürece boyunca hiç alamadım o orada ve o zaman anlarlar.

İlişkilerinin kalma ve ilerleme başlayan manga, iki izler. Manga da adam yanlışlıkla yerine hayalindeki kadının bir başka orta okul olduğunu düşünüyorum) kızdan bir randevu almak başka bir çift izler.

Şimdi bir süre için bu manga bulmaya çalışıyorum. Herhangi bir yardım mutluluk duyacağız.

+576
sssmailll 4 Şub 2016 04:45:50

Bazen anime gösteriş Japonya'da insanların forum mesajları görüyorum Japonya'da da bazı iken gördü tarz arabalar ve ben. Ayrıca konusunda hizmet veriyor. ve böyle olan bu insan grupları var.

enter image description here enter image description here

Ya sadece araba değil, bazı tekneler gördüm ve birkaç helikopter de dekore edilmiş.

enter image description here enter image description here enter image description here

Açıkçası, bu anime ilk günlerinde ortalıkta yoktu ama sokaklarda görünmeye başladılar?

+573
emirjonb 8 Şub 2012 04:59:17

Diğer sorular hakkında, çocuklar duymasın evren, bakın .

Ayrıca Bkz:

+543
Buss 28 Ara 2015 09:05:31
 • 7 Temmuz, x777 Ejderhalar kayboldu
 • Natsu x777 içinde Fairy Tail katıldı
 • Şu anda Fairy Tail dünyasında x791 olur

Bu o olabilir sonucuna Natsu ise en az 14 yaşında. Yani tek şey biz emin. Ama eski olduğunu gibi, kesin bir cevap yoktur. 80 yaşından büyük olabileceğini Fairy Tail Savaşı önermek, ama asla onun kadar açıkça belirtilmiştir.

+507
x16 11 Eyl 2015 15:07:48

Dedi, hayır olduğu gibi, yazım kurallarına, yapamaz.

Ama bu değil mesele her neyse, gibi, gibi TVTropes diyor ki: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/YMMV/DeathBattle

Godzilla için Burada:

Bunun olması söz animasyonu geçmeden bu araştırma tamamen ellerimle yazdım ve iyi yazılmış bir kazanan olmuştur karar dayalı kahramanlık ve istatistikleri, temelde animasyon sadece eğlence ve olmayan herhangi bir etkisi olursa olsun gerçekte kim galip çıkıyor. Bu olsa rağmen, animasyon genellikle muhalifleri ise genel sonuç aynı fikirde olmadıkları kusurları işaret veya karakter anlarla noktası yapmak için bir delil olarak kullanır ilk şey olacak.

Sadece Nokta tartışmak istersen Özet post-animasyon, dinlerdim. Ve bu özet hiç Android 18 Enerji Emilimi söz, hız ve taktik onun kazanmasına yerleştirme değil.

+491
Steven Soroka 29 Ara 2019 10:58:44

Evet, onlar. Sadece psişik güçleri var.

+477
Olajide Kehinde 21 Mar 2019 07:52:40

Shinigami, ya ölüm tanrıları, Ölüm Not dünyaya hükmeder. Hayatında bir shinigami amacı insanlar kendi ömürlerini uzatmak için, ölüm bir not kullanarak öldürmek.

Zaten fark ettiğiniz gibi, shinigami çok farklı tanımları vardır. Kelime genellikle çevrilmiş olarak "Tanrı'nın ölümü", böylece düşünmek onlar gibi grim reapers. Ve o zamandan beri kelime "grim reaper" da kullanılan çeşitli şeyler, görün nasıl bu almak ilginç. Bir shinigami ne için hiçbir set tanımı, çok farklı gösteriyor yazarlar sadece bir şeyler uydurabilirim. Hikaye için, bir shinigami olmak için ölmek gerekiyor karar vermek için olsun, ve bazı insanlar shinigami olmaya karar vermek olsun.

Mobile Suit Gundam Wing, kelime Shinigami aile dostları ölmeye devam ettiler olan bir karakteri ifade etmek için kullanılır. Çok gevşek bir kelime.

Ama özellikle Ölüm hakkında soruyorsanız Not.... Ölüm Notu, shinigami ölür ve shinigami olan insanlar değiller. Manga gerçekten shinigami tarihine gitmez, ama kendi varlığının tamamı için shinigami olduğunu ima edilir.

Varlığına gelecek Shinigami ilgili bir çok hikaye biridir :

İntihar ettiler, çünkü onlar ve ceza olarak ruhları toplamak için nasıl Shinigamis olur. Eğer bir shinigami tam bir shinigami olmadan önce ya da geçmiş yaşamını hatırlıyor mu, kaybolur ve bir hayalet olur. İlk ruhlarını toplayarak tam shinigamis olurlar. Şahsen, bunu anlamak daha kolay olduğunu düşünüyorum.

+471
Sandhu 16 Nis 2019 13:57:16

Savaş sırasında, Naruto yang release (ve yin, yang ve yin -) lav, mıknatıs, 4 sürümleri ile birlikte çakra doğa tüm aldı. (Geçerli bölüm için) Naruto tamamen ve Boruto izledim ama hiç manga okumadım, eğer Naruto hala bu çakra doğa var ya onlar olsaydı eğer ortaya çıkarsa onu merak ettim sadece çünkü

ona jinchuriki tüm vardı

Ayrıca, çakra doğa ne yapıyor, şu anda erişimi var mı?

+461
SexxLuthor 11 Eyl 2010 17:46:42

Ben hatırladığımı başlık Tokyo Ravens olma açıkladı üzerinde elbette anime (ama bu mümkün ben cevapsız bir şey). Raven Ceket dışında, kuzgunlar için belirli referanslar hatırlamıyorum. Vadeli Tokyo nerede ne demek gel ve Kuzgun mu? Bunun için tarihi bir dayanağı yoktur ya da yazarın yaptığı bir şey mi? Işık romanlarında anlattı mı?

+402
Chuck Boeheim 18 Kas 2015 06:49:15

Taki kendisi gibi tekrar uyandım ve Mitsuha onun için bir randevu ayarladığını gördüm. Onodera senpai için çalışır giydirip.

Okudera Senpai ve Taki sadece bir tarih başlatmak için buluştukları sahne...

38:41 tarihinde, taki zaten kırmızı kurdele takıyor görebilirsiniz enter image description here

39:09, mitsuha kurdele ile saçlarını bağlama göreceksiniz enter image description here

(Yukarıdaki resim diğer taraftan üzerine), Mitsuha da kendisi gibi uyandım ve okula gidiyor Giydir başlıyor. Ama sınıfı mecburi iniş yapmıştır ve Tokyo'ya Taki "tarih"görmeye gider.

Bu Taki için kurdele dağıtacak o gün olması gerekiyordu. Ama mevcut durum, Taki zaten bir zaman farkı olduğunu belirten bir bilezik gibi kurdele takıyordu.

+401
user14209 12 Oca 2019 05:51:54

Yalnızca akılda ayarlanmış bir amaç varsa bunu yapabilir, çünkü o bir Titan içine açabilirsiniz o yüzden. İyi oldu o zaman bir Titan için teslim edemedi neden, ama daha sonra masada ekibinin geri kalanı ile oturuyordu ve kaşık düştü ve onu almak için ilerledi de, Titan bir kol oldu.

+393
kevinpunya 2 Şub 2010 05:28:10

Bunu açıkça görsel Roman düşününce bile cevaplanabilir sanmıyorum, ama kesinlikle bu durumda anime biraz daha iyi şeyleri açıklıyor. Prensipte VN burada her şeyi desteklemek için tırnak bulamıyorum, ama o VN büyüklüğü göz önüne alındığında oldukça zorlu bir görev gibi görünüyor.

Aşağıda, eğer aldatıcı dünyayı ve "ışıkları ile ilgili" ama VN okumak istiyorsanız tabii ki, çok büyük Spoiler teşkil eder . Bu bazı anime herhangi bir şekilde ele alınmamıştır, bu yüzden (ama bugüne VN okumaya niyetiniz yoksa kendinizi şımartmak için bir sebep yok) spoiler etiketli her şeye sahibim.

Bu görsel Roman, biraz "küreler ışık" olan da anime ama odaklanmış gibi. Yukine rota sonunda Tomoya onlara açıklar ve ayrıca anime bir noktada olduğuna inanıyorum. Dilekleri yerine getirmek yeteneğine sahiptir, ama gücü oldukça sınırlıdır. Başkasını mutluluk getiren bir hedefe ulaşmak yardımcı olur oluşturulur. Geçmişte herkes için görünür olmalarına rağmen bilinmeyen nedenlerle, Tomoya şimdi onları görebilen birkaç kişiden biridir. Oyunda, Tomoya (toplam 8) Her tamamlanan yol için bir küre alır, istisnalar bir çift ile, ve daha Sonra 5 katlı mevcuttur. Bunların hepsi Nagisa ve Ushio ölme nereye doğru sonuna ulaşmak için gereklidir.

Tomoya küreler toplar sonra, yaşayan bir kız Ushio (gerçek kimlik) tutar aldatıcı dünyaya onlar taşınır. Tomoya ışık küreler şeklinde toplayan mutluluk parçaları toplayarak kendini ve Nagisa kurtarmak için Ushio hayali dünyayı yarattı. Çocuklar birçok kez dizi yinelenen (tema) ailelerinin umutları ve hayalleri "Zirvesi nedeniyle" bunu yapma yeteneğine sahip olduğunu.

Hayali dünyasına girmek için mümkün olan tüm insanlar bunu isteyerek tercih edenler ve Tomoya bu kategoriye girer, bu yüzden çöpten yapılmış bir bebek cesedi girmek mümkün olduğunu bilen tek kişidir. Başka bir oyuncak yaptılar bile, hayali dünyasına girmek için istekli daha fazla ruh vardı, çok cansızdı. Tomoya ve Ushio hayali dünyanın gerçek dünya anılarını olup olmadığı açık değildir, ama gerçek dünyada Tomoya kesinlikle ben de muhtemelen bunu bilmiyor olsa da Nagisa oyun nostaljik olduğunu düşünüyor ama Nagisa oyun hayali dünya hakkında olduğunu neden bilmiyor, gerçeği kanıtladığı gibi aldatıcı dünyayı hatırlıyor musun, gelmiyor. İki dünya işlerin sıralamasını, ama tamamen farklı zaman çizgisi üzerinde olması çok büyük ihtimal ne kadar da net değil. Hayali dünya çok gerçek ve dünyamıza birçok yönden bağlı olan hayali dünyasına kesimleri günleri arasında gerçekleşen aslında bakılırsa, bir rüya olarak görüyor olabilir, ama her ikisi de teorik fizikçi olan (Kotomi ana-baba) bu İchinoses araştırma gösterir.

Nagisa ve Ushio kurtarmak için, Tomoya 3 şey yapması gerekir. İlk olarak, ışık küreler gibi büyük bir dilek kadar şeklinde mutluluk bir sürü toplamak gerekiyor. İkinci olarak, onu ya da Nagisa ölmesini istemiyor bu aldatıcı dünyayı alter-egosu ile küreler tutan) ve bir aile olarak birlikte yaşamalarını istediğini açıkça Ushio anlatmalı. Ve üçüncü olarak, küreler ben gerçekten arzu ettiği bir şey değil bu dilek hakkı kazandı diyor, o ne demek istiyor. Eğer bütün bunların yapılması halinde, ışık küreler isteğini yerine getir, Ushio doğmuş ve her ikisi de Nagisa ve Ushio tasarruf zaman zaman dönen. Bu küreler toplamak için, Ushio birçok farklı zaman çizelgeleri için Tomoya gönderir, anime başladığında her sefer aynı noktaya onu geri ve anılarını sıfırlanması söz konusu değildir. Bu kısaca paralı asker gibi davranan bunun üzerine ve sonunda ışık küreler görüyoruz, canon onlar büyük olasılıkla ve zaman çizelgeleri Tomoya birini gönderildi sırasında aslında ne anlam Tomoyo etrafında dönen özel bölüm dokundu.

Bu sadece zaman değil unutmayın kesinlikle en güçlü örneği olsa da aksi takdirde imkansız olan ışık dilek hakkı olan küreler. Nagisa ölmeyeceğine ilk kez ve ağaç Akio dilekleriniz için ölürken, bu isteğini de küreler üzerinden verildi. Ayrıca, Misae hep onunla olmak, ona ve onun aşk istiyor o Shima dileği açıkladığında, bu da Misae, Shima habersizce aslında bir kedi olmasına rağmen tanınan ve bu forma döner olduğunu. Buna ek olarak, VN seçtiğiniz yollarının düzeni bağlı olarak, Tomoya yaparsa geri Hikayeden Sonra bunu elde etmek mümkün olacak olsa Fuko için daha iyi dua, bir küre kullanabilir. Göründüğü kadar bu ex machina bir deus kadar değil, ama çoğunlukla halının altına süpürüldü anime var meşru bir çizim noktası.+381
JsssCode 25 Eki 2010 07:34:34

İkinci bölüm, 3 dakika işareti hakkında 1 Ekim), Giri Hasekura ödünç Yui Furukawa yedek bir üniforma okulda vardı. Giri yay-kravat turuncu ve yay bağları' renklerde ya da öğrencilerin yıl veya sınıf ile ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum. Eğer böyleyse, yedek Giri turuncu papyonlu olurdu olduğunu varsaymak mantıklı olur. Ancak, Yui olarak gördüğümüz ilk görüntü yeşil bir papyon ile onu gösterir:

Yui's green bow-tie at minute 3:07

Bu iyi oldu, bir sonraki dakika kadar yay için olurdu-kravat yeşil turuncu 4 kez renk değiştirerek yoktu:

Yui's orange bow-tie at minute 3:16

Bu yüzden yay-kravat yeşil ilk ne zaman görüldü 3:07, portakal 3:16, yeşil saat 3:30, turuncu 3:44 ve yeşil yine 3:53.

Ertesi gün, 2 Ekim Yui var yay-kravat sürekli yeşil. Kravat muhtemelen bu arada kravat yeşil bir yay isterdi çünkü ilk gün ve ikinci yeşil turuncu olmak gerekiyordu yay sanıyorum. Bu varsayım da bu animasyon bir hata olduğu sonucuna geliyor.
İlk bölümün sonunda "bir zaman-deprem" olduğu için bu Arsa ile ilgili bir şey olabilir ancak, benim aklıma geldi. Ama şu an bu değişiklik görüldüğü tek kişi olduğu için, bunun bir hata olduğuna inanmak için daha istekli oldu.

Yani temelde benim soru Vardı geçiş renk papyon kaza ya da onlar kasıtlı (böylece olmak Arsa ile ilgili)?

+282
Ruel Larayos 16 Haz 2013 10:29:39

( 114) 2011 Hunter X Hunter son 3 Bölüm izliyor - 116 merak etmeye başladım. Killua Gon hoşlanıyor mu? Ya da sadece metin satırları yorumlamak yanlış mıyım?

+262
TJC57 25 Oca 2017 23:50:40

Kodomo hayır Jikan 2007 ile 2011 yılları arasında yayınlanan 3 bölümlük bir OVA var. Bölüm planıyla doğrudan ilgisi olmayan yan hikayeler var, ama yine de manganın dayalı olduğunu düşünüyorum. Bunun gibi, bir yerde hikaye düşmesi gerekir.

Bu 3 Bölüm düşer yere, anime, göreli?

+252
Egorilla 2 Tem 2019 03:18:13

Tüm Mayo ile Android saga başlar

Gelecek Trunks çok kasvetli bir gelecekte yaşamış ve bir köşeye Gohan ölüm ve Android 17 ve 18 durduracak kadar güçlü bir varlık değil Süper Saiyan dönüşüm ile desteklendi. enter image description here Geri dönün ve kalbinde bir virüs yüzünden ölen Goku tasarruf zaman makinesi geliyor.

Trunks zamanda geriye yolculuk ne zaman, dallanma zaman bir çizgi oluşturdu. Bugünkü dünya Dünya (burada Trunks pwns Meka-Bir Frieza)diyelim enter image description here ve diğer dünya Dünya B (Androidler*** s wrecking). İki ayrı zaman hatları oldukları için şimdi de dünyada Gövdeleri yaptığı bir şey diğerini etkiler.

Trunks tabu büyük kırdı çünkü geriye gittiği zaman.

Zaman zaman ters gitti,-ring oluşturulan yeni bir evreni temsil vermek için doğmuş olan Süper belirtilmiştir. enter image description here enter image description here

Dragon Ball Süper Hızlı İleri

Şimdi DBS olarak, Buu asla Gövdeleri nedeniyle Z-Kılıç ile Anayasa ve Kibito Kai ile eğitim almış bir güç tutkunu Babidi ve Dabura öldürdü çünkü Dünya B canlandırıldı. enter image description here enter image description here Ancak, Kılıcı taşa (örneğin yerle bir olsun Z vermedi sadece Dabura ile savaş ağır bir kriz aldı, bu mangada ortaya çıkmaktadır. Dede Yüce Kai içinde öldürülmüştü) mühürlü, enter image description here enter image description here ama Dabura Kibito öldürdü enter image description here ve Babidi Yüce Kai öldürdü. enter image description here enter image description here

Onların varlığını bir set olduğu için imha Yüce Kai = hayır Tanrım hayır Beerus aka bunu zaten biliyoruz. Whis sadece yıkım tanrısı hizmet etmek için var olan bir melek olduğu için de hiçbir Whis eşittir. Potara Füzyon ve Elder Kai kilidini yeteneği olmayan Dünya B. mevcut, bu da demek oluyor

Bu yüzden Dünya B Gowasu bakarak, halka bir zaman aldı ve Süper Ejder Topları topladı ve Goku'nun vücut için isteyen Zamasu tarafından öldürüldüğü anime olarak gösterildi.

O zaman halka Dünya B. geçmişe gitti

İğrenç şeyler almak yerdir

Siyah Şort gibi Seyahat iptal mi oldu çünkü, yeni bir zaman çizgisi yaptı. Bu Dünyada C hala düz eski Zamasu oldu ama sadece Goku ile eşleşti olduğu gibi Gowasu öldürmeyi planlıyordu.

Siyah ikinci kez Gowasu öldürdü ve ona katılmak için son kendine etkiledi. Gergin Zamasu geçmiş bu Dünya B Süper Ejder Topları topladı ve ölümsüz bir vücut için diledi. O, ölümsüz Zamasu ikisini de geri B gitmek ve o zaman çizelgesinde her evrendeki bütün tanrıları öldürmek izin verilen Siyah ters gelen yeni zaman bir yüzük var.

Pirzola gerçek tekme

Yani Beerus öğrendi, çıldırdı ve bir anlamı olmayan bir Dünya A. Zamasu öldürülen iki nedeni var: Birincisi, Beerus' eylemleri Gövdeleri zaten Dragon Ball Z geri zaman çizelgeleri yol ayrılmış, çünkü bu dünyada önemli değil; ikincisi ise, hayal gücünün streç ile Tanrı farklı zaman çizgisini değiştirmemiş olsa bile, zaman yüzüğün gücüne, çünkü önemli değil.

BURADA PLOTHOLES BOŞLUK OLANLAR

 • Ne evren C oldu?
 • Ne Dünya için evren C oldu? Bu durumda bu yana (gövde çoğulu nedir hiçbir fikrim yok) 2 Trunks olurdu.
 • Neden Gowasu onları ortaya çıkaran bölümde 5 kez yüzük gibi miydi? Trunks ileri geri 5 kez atladı değil. Ya da var mı? Ayrıca, ne yeşil bir yüzük ve beyaz bir halka arasındaki fark nedir? 5-time rings shown in box

NOT: anime çok ayet, zaman yolculuğu falan delves zaman, Steins;Gate sürece hep kötü çıkıyor Bu yüzden. <3

EDİT: Nihayet tamamlandı!! Tüm bu ekran bir güçlük oldu ama yine de cevap almak için bu kadar esaslı olduğunu düşünüyorum.

Çok zaman yüzük neden EDİT: Süper Bölüm 67 ortaya koymaktadır. Cevap: Trunks 2, Hücre için 1, Siyah 1, Beerus için 1 ve Whis için 1 = Aşağıda gösterildiği gibi 6 kez çalar. proof

+209
LuckyMonK 28 Kas 2010 11:26:00

Tokyo ghoul içinde:re ch. 70-71 (ayrıca Renji Yomo kız kardeşi olan) Touka annesi Arıma tarafından öldürüldü göstermiştir. (Touka babası) Arata çocuklarla kaçmış olsa kesin olay gösterildi değil inanıyorum, ama muhtemelen Arıma mücadele etti.

+200
asker 17 May 2013 18:53:17

Sadece ne kadar zaman her yerde verdiği sözü yerine getirmek için onu aldı nasıl söz olup olmadığını merak ettim Charlotte ve ben izlemeyi bitirdim.

+191
Ingrid Catharine 21 Haz 2014 11:01:27

Evet, Kazusa Haruki derinden seviyor.

Bu soruya cevap vermeden önce daha iyi cevap bu anlayış (oyun sonuçta bir aşk üçgeni) yardımcı olarak diğer cevabımı okuma Haruki için Setsuna aşk tavsiye ederim söylemeliyim:

Setsuna Ogiso aşk Haruki ne kadar Beyaz Albüm 2 anime ve görsel romanda mı?

Kaçıyor neden hakkında soru ile ilgili olan Haruki var indeciveness çünkü. Hatta bu yüzden onunla mutlu olmasını istediği için birlikte onlar hakkında Setsuna hiçbir şey söyleme söyler. Ayrıca ihanetler nefret ettiği için kendinden nefret ettiğini söylüyor görsel olarak söylüyor.

Görsel Roman Haruki Touma en sevdiği kişi olduğunu ispatlamak için resons bazılarını okuduktan sonra:

 • Yalan, hile, ihanet kimseye hiçbir şey yok ve olacak. Kasuza memnuniyetle asla Haruki olabileceğini olacaksa yine müzik çalardı. Coda ile Kazusa memnuniyetle eğer Haruki sahip olmak anlamına gelecekse [piyanist olarak kariyerinin sonu] el onu yok edeceğini gösteriyor.

 • Kazusa Tanıtım Bölüm Setsuna Japonya Sol bir kez Touma yerine olabilirdi Haruki söyledi. Umutsuzca 3 yıl boyunca onu takip ve Setsuna başarısız o her zaman ağlıyor sonra sonunda onunla çıkmaya başlayacak alır. Onunla önümüzdeki 2 yıl daha olmuştu o kadar mutlu olur onu yaptı. Bir kez o 2 yıl Japonya'ya Kazusa döndürür geçti. Haruki olmadan acı bir sürü sonra daha fazla vekil tarafından rota Kazusa kalıntıları Setsuna onu hayatta nişanlısı Haruki onu ayrılmaya zorladı ve onu Avrupa'ya gitmek için onu söylüyorum tarafından bu kez kararlı biri.

 • Onu etmeyin Haruki Setsuna ile resmi bir ilişki girdikten sonra Haruki tanıtım bölümünde mutlu olmak istiyor, Kazusa mutlu taklidi yapıyor. Kazusa için Haruki geç itiraf eldeki henüz hiç onun için bir kabus ona sahip olmak mümkün Haruki sahip olduğunu ortaya çıkarmış. Her zaman onu hep sevecek ve ona sahip olmak onun hayali olduğunu Coda ile Kazusa hiç aşık Haruki başka biriyle aşık itiraf ediyor.

Oyunda Eğer 2 Haruki eğer kez sadece Setsuna kalbi iyileştirebilir çünkü iki kız daha sonra Kazusa kaçar:

Hayır! En sefil olursun!; Sadece sizi iyileştirebilir mi, olamaz.

Diğer taraftan, eğer düzgün Setsuna terk ederse ve sonra her ikisi de evli ve Setsuna dan uzaklaştıracak herhangi bir yara izi olacak. Kazusa diyor ki:

Dünyanın en mutlu kızı oldum; Hayatımda başıma gelen en iyi şey. Gerçekten

Aynı zamanda da böyle diyor arkadaşı hala büyük mutluluk hissediyor (tabi Setsuna) "dünyanın en mutsuz kızı" olmasına neden pahasına olsa bile.

+167
Pat Nielsen 23 Eki 2014 00:11:23

Göre Fairy Tail wiki, orada 18 Ejderhalar etmiş verilen bir ad.

Ancak bu Büyük Büyü Oyunları arc biz bunu öğrenmek 400 yıl önce Dünya olduğuna karar verdi ejderha. Birçok Ejderha öldürüldü, ve böylece, insanlar Ejderha Avcıları olarak tanındı.

Başlıkları ile ejderhalar:

Diğer adlı Ejderhalar:

+155
Teng Huang 23 May 2015 21:23:37

Anime için gerçekten özel bir "öneri motorları" değil. en iyi bahis [MyAnimeList] veya [AnimePlanet] gibi yerler ile bakıyor. Aksi halde, sen gitmek gibi bir şey bu, kaydırmak için bir şeyi olan türler gibi, ve bakmak için olup olmaması bir hayli yüksek.

Sonunda, o gidebilirsiniz web siteleri bol dizi hakkında bilgi, tavsiyeler, öneriler, vb verecektir vardır. ama özel bir sistem yok. Sadece bir grup ' a farklı sitelerde kullanmak ve yanlış gitmeyecek.

+136
Ponpawee Kotchasin 13 Şub 2013 05:26:00

Clare ilk Deneve, Miria ile uyanan savaşa gittiğinde, Helen, Helen nasıl Rakı "...ben Clare çocuk sahibi olamayan ve Helen nedeniyle Rakı değil Clare oğlu değildi aslında o kadar emin olma, Mayın arasında ortak bir özellik olduğuna inanıyorum size yol alınabilir Clare için referans olarak kendi..." bir, Olamaz söz edildiğini kaydetti. Ancak Clare sadece çeyrek Yoma olması nedeniyle özel bir durum, bunun yerine yarı Yoma olabilir.

+134
Vimalan 12 Tem 2014 15:46:18
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil