Strelitzia neden 15 Bölüm dönüştürmek mi?

15 bölüm sonra yeniden Sıfır İki ile birleştirerek bakın, ne zaman bağlanır onu Hiro miyiz

, Havada iken dönüşüm parlak bir ışık yayan ise Strelizia havada FranXX kırmızı bir sürüm haline dönüştürmek için atlar

red strelizia

Bu FranXX bu ani değişiklik neden yapıldı?

Aklıma gelen tek olası nedeni buna sebep olan birbirimizi yeni ortak kabulüdür. Bunun için herhangi bir canon sebepleri nelerdir?

+690
huntercallum 21 Oca 2012 16:10:47
29 yanıtların

Bunu öğrenmek için 3 farklı yol var:

 • Deney

Eğer tam olarak onun meyve nasıl kullanılabileceğini bir kullanıcı hiç bir fikrim varsa, etrafında farklı hareketler hareketleri ile oynamak ya da sadece hayatını yaşayamaz. Onun meyve zaten ölene kadar neler yapabileceğini Brook kimse anlayamadı. Varsayımsal olarak, Bartolomeo eğer gerekli olduğunu varsayarak) doğru yolu parmaklarını çapraz oldu etmeseydi öğrenmeden hayatını yaşayabilirdi.

 • Nedeni

Bazı kullanıcılar bunu yedikleri zaman meyve onların neler olduğuna dair bir fikri var. Diğerleri sadece yeteneklerini kısmi bilgi var. Bariyer Meyve dayanan bir çocuk oyunu. Eğer bu meyve olduğunu Bartolomeo bilseydi, çalışıp çalışmadığını görmek için bu oyunu sahnelemek için çalışmış olabilirler. Bu meyve geliştirmek için deneyler ile kombine edilebilir. Bartholomew Kuma ve Hukuk soyut kavramlar için yeteneklerini appying denemeye karar verdi ve bunun nasıl yapılacağını öğrenmek için yeteneklerini okumuş gibi görünüyor. Diğer meyveler hiçbir zaman kullanıcılar o ikisi kadar zeki değil gibi fark olan benzer özelliklere sahiptir olağandışı kullanır olabilir.

 • Tarihsel Araştırmalar

Şeytan Meyveleri tek kullanımlık değildir. Yeni bir meyve içine kullanıcı öldüğünde yenmeyi reenkarne oldular. Bu demektir ki, örneğin, bu Kanun nasıl kullanacağını biliyordu önce vardı meyve tam olarak ne biliyordu. Bazı meyve yapabileceklerini belirten kayıtları ve ikinci/üçüncü el kaynaklar da vardır. Onunla birini ölümsüz asla böyle yapmış olmasına rağmen yapabileceğiniz biliyor işte bu yüzden. Tekrarlanan örneğimiz için, Bartolomeo gerekli olduğunu okudum onun için parmaklarını çapraz var biliyor olabilir. Başka biri ilk iki yöntem ile bunu öğrenmiş olmalı bu, tabii ki, anlamına gelir ve diğer bilinmeyen kullanır olabilir.

 • Son Not

Şeytan Meyveleri kişinin hayatı boyunca (Olası istisna olarak Brook ile) değiştirmeyin. Logia bir meyve kendisi kullanıcı gibi güçlü değil ama kullanıcı genel savaş daha yaratıcı, daha pratik ve daha deneyimli olabilir. Bu eğitim daha güçlü meyve kendisi yapmak ya da daha önceden (sadece keşfedilmemiş) imkansız olan yeni güçler oluşturmak anlamına gelir.

+995
Emily Lane 03 февр. '09 в 4:24
(Ya da, "Ginga Eiyuu Densetsu" veya "Cin'eiden") Galaktik Heroes efsanesi OVAs olan-bölüm 110 serisi, Yoshiki Tanaka tarafından bir bilim kurgu Roman serisi dayalı dahil olmak üzere bir seçim oldu.
+924
Wergof5 10 Eyl 2016 23:30:22
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

enter image description here

Hayır, zaman damgası 21:26 25 bölümde çok net olarak erkek olan bir sihirbaz görüyoruz. (Croix arkasında, gözlük takıyor.)

+919
Speedphoenix 12 Mar 2013 08:07:06

Not: Lütfen Spoiler ötesinde başlangıç 6 Roman.


En son 5 Baharat ve Kurt Roman, Lawrence diyor ki "ben gibi".

Aşk Bir kere şimdiye kadar Lawrence tarafından Holo doğru hikayeyi kullanılır. PDF kontrol etmek için arama fonksiyonunu bile araştırdım, eminim.

Henüz, bir sonraki kitapta, en baştan, bir önceki Roman seni seviyorum "" hakkında, Sanal takılıyor Lawrence bıraktığımız aynı gün.

enter image description here

Ben şunu söyleyebilirim, yazarın bir önceki romanı aşk yazmak "demek, veya başka bir PDF kopyası tamamen yanlış.

Bunun arkasında ne açıklaması?

Spoiler her türlü çalıştırmak için yalvarıyor sadece 6 Roman başlayan ve 17 kitap 6 olduğum bir romantizm açısından "aşk" arıyorum beri bu konu hakkında Google araması yapmak için korkuyorum.

+916
RSM 27 Şub 2017 10:17:46

.Bir kıza asılıyor biz İç dünyanda konuştuğumuzda daha fazla gibi

Bana bakıyor mu ?

Neden bakıyor ?

İlk bisiklet sürmeyi öğrendiğinde bazen otomatik olduktan sonra bir çok şey düşünmek zorunda sonra.

Naruto Kyuubi konuşmak için bilinçli bir çaba gerekmez, aynı anda başka şeyler Kyuubi ve konuşma, otomatik artık çünkü o yapabilir.

+882
OmenGH 10 May 2016 04:05:03

Ölüm Geribildirim klimalı kısmı genetik ve parçasıdır. İnsan genomu değiştirilmiş ve Ölüm Geribildirim bir insan ve karaciğer fonksiyonları ve paratiroid bezleri durdurmak için güçlerini kullanır zarar için bir girişim farkında olma, bilinçaltı ile çalışan 4. bölümünden, " diyor. Bu ileri eğitim, şartlandırma ve hipnoz ile takviye edilmiştir. 12 bölüm kullanıcı uyarıcılar falan olsaydı ya da bir şekilde insan olarak hedeflerine tanımadı Ölüm Geribildirim aşmak mümkün olabileceğini Tomiko spekülasyon bence.

Canavar fareler kendi türünün bir insan bir çocuk yetiştirmek ve çocuğun kendi türünün onun gibi insanlar tanımayı büyüyünce çok çocuk (ama fareler) insanları öldürebilir neden bu muhtemelen. Ayrıca devler genetik mutasyonlar olduklarından söz, muhtemelen Ölüm Geribildirim genom olmadan, ama o bebekler mutasyon olduğunu garanti beri insan bebekler çalmak fareler geçmezdi.

+822
user3826306 9 Şub 2017 23:42:10

Evet, oldukça mümkün, ama olası değildir. Anime, ikinci Naruto Chuunin Sınavı ark sırasında, Neji doğrudan gelen Genin Jounin rütbesi verildi olduğu ortaya çıktı. Ancak, bu Yedi Kuyrukları Gaara ve Fū, the Jinchūriki ele geçiren Sunagakure bu Hōichi, mücadele Takigakure olan Sunagakure olan Tenten, Lee, Matsuri ve iki Genin götürdü olağanüstü şartlar altında geldi.

+822
henry hogan 31 Ara 2013 09:41:22

Hala bir şeyler kapmak için alevlerini kullanın Natsu olabilir? Demiryoluna düştü o zaman bir kez rüzgar adam mücadele ediyordu.

+774
zos2580 12 Kas 2013 21:30:39

OVA Orijinal Video Animasyon için duruyor, bu bölüm Beta testleri gibi "ne demektir." Yoksa Anime kendisi ile ilgili, örneğin bir şey olabilir; Anime "bu Clannad İçinde" Tomoyo /Spoiler/ Tomoya ve romantik bir ilişki olduğu OVA bir bölüm var, ancak bu ilişki bulunmayan gerçek dizi, ama OVA içinde yapıyor. Bu OVA serisi ayrıdır ve genellikle üreticilerin sadece küçük bir bonus var, ancak standart olmayan ve bu nedenle tedavi edilmelidir unutulmamalıdır. Bu yardımcı olabilir umuyoruz.

+714
onionhater 18 May 2018 23:28:38

Kishimoto Hıristiyanlık ve diğer dinlerden çok çekiyor diyebilirim. Şans eseri sadece benzer hikayeler değil. Naruto listesini olayları neredeyse İncil oldu kesin olaylardır. Bu sadece şans değil, ne de şaşırtıcı değildir. Naruto neredeyse tüm unsurlar ve olaylar dış güçler tarafından etkilenir. Daha fazla doğaüstü gibi görünen olaylar din etkisinde olması çok şaşırtıcı değil.

Ayrıca, Kishimoto tam detaya Naruto etkilerini hepsi gitti gitmese de, Hıristiyanlık, Japonya'da iyi bilinen gibi görünüyor, diğer anime ve mangada bu etkilerini göz önüne alarak eklemek istiyorum. İncil'den hikayeler muhtemelen Japon, çok sayıda kişi tarafından biliniyor. Birçok kez diğer anime başvurulan olan yasak meyve, özellikle daha önemli olanlar.

Naruto Hıristiyanlığın bazı ilginç ince etkileri şunlardır:

 • Hakim önüne gelecek Shimura aslında geçti takma Kanzo zaman, başlangıçta toplantı ile Akatsuki, görünür olmak için bir nod için Kanzo Uchimura, bir Protestan ve yaratıcı Nonchurch Hareket. Sık sık, çünkü inanç ve uygulamaları kendi kovulan zamanda dini kurumlar arasında bir isyan gibi.

 • Toshiro Mifune ünlü Hıristiyan bir aktör Mifune dayanır. (Bağlantı ederdim ama daha 2'den yeterince itibar yok)

 • Sasuke değil sadece benzer Yahuda, ama Obito DENİR ona Yahuda manga, önce o oldu Jinchuriki olan Juubi.

Önce, ama ikinci örnekte daha fazla kanıt kanıt olarak hareket gibi görünüyor Naruto Hıristiyanlığın etkisinin bir kanıtı oldu.

Sadece doğru olmasını istemediler çünkü birçok insan gibi bu downvoted hissediyorum, ama Naruto Hıristiyanlık etkileri alır ve bu kötü bir şey düşünmüş olman gerekmiyor. Hıristiyanlığın etkisi ise (burada her şey biraz böyle bir şey ama propaganda görünüyor çünkü) Amerikalı propaganda değilse çok süper bir anlatım olabilir. Bu aslında bir örnek olarak Final Fantasy 7 al.

+673
user65215 6 Haz 2019 09:22:18

Bu kendimi merak ediyorum, ve bir iyi-sanırım düşünülmüş formüle yapacak kadar Naruto izledim.

Kakashi her zaman maske yıpranmış, hayatında ANBU ve tüm trajedi katılmadan önce bile vardır. Babası ANBU içinde olmasını istediği ve genç yaşta bunun için temel eğitim başladı, bir maske ile duygularını gizleme gibi inanıyorum.

İlk başta muhtemelen ciddi, sıradan bir maske bir şey değildi. Ama dini babasının ölümüne kadar onu giymek "" o başlatmadı, belki de sadece ona verdiği maske takarak onu onurlandırmak için babasının, ya da muhtemelen bana kalan tek şey bu. Ya da yanılıyor olabilirim.

İlk etapta giymek için bir sebep olmazdı. çünkü maske babasına bir bağlantısı olduğunu tahmin ediyorum. eğer onun genç yaşında maske giymek acı ve duygularını maskelemek için babası Minato, Obito ve Rin'in ölümünden sonra başlasaydı mantıklı ve soğukkanlı boy göstermek için olur. Ama o taktığı maske beri bir genç çocuk daha önce herhangi bir ağrı girdi onun hayatı, bu yüzden neden bana bu maske sadece yapmak ile bir şey arasında onu ve onun babası, belki de bu etkilerin ANBU , ya da tarihin Sakumo (kakashi babası), ya da sırf onur, ya da belki tamamen farklı bir şey, bu sadece benim gözlem.

Sadece zaman gerçekten söyleyecek.

+608
ktsangop 13 Ara 2010 04:55:03

Hatırlamıyorum ve bunu kadarıyla satırı naruto anime/manga bile sapma yok. Anime arada bir dolgu kullanan anime ve manga arasındaki temel farklar

Gerçekten arsa destekler ve daha da ilginç kılan hikayelerinde çok küçük ayrıntılar eklediler. Neyse ki çok fazla değil, ve tüm kötü olsa ancak anime serisi haline neredeyse tüm manga gibi, dolgu bölüm vardır.

+575
Enes Doe 29 Kas 2013 03:59:30

Eğer arkadaşlarınız vardır tüm muhtemel olması rahatsız ederek cinsel içerik ötesinde bir ABD ASFD PG-13 rating, sizi değil onları göster MM. Memor-X işaret açıklamalarda bu Sağ Kremalı listeler gösterisi olarak 17+ ve Changzhou okyanus motor Filmworks oranları TV-MAve değil zor görüyorum. Bu güzel kadın tarafından eziyet olmaktan zevk alıyor bir mazoşist ile ilgili bir program. Diğer karakterlerin çoğu da ASFD bir PG bir sadist, bir sapık, bir lolicon, saldırgan bir benzeri yok-13:-Her ikisi de kan bağı olmasına rağmen onunla romantik bir ilişki içinde olduğunu hayal eden ürkütücü lezbiyen, travesti, ve ana karakterin annesi ve kız kardeşi, göreceğiniz ötesinde din ve tikler var. Ve eğer çok ince olursa, Çıplaklık var, inleme ve diğer müstehcen görüntüleri, hepsi çok güzel reşit olmayan karakterler içeren uyandırdı. (Değil büyük ölçüde reşit olmayan; ana karakter tüm lise, bu yüzden onlar etrafında 16. Tam olarak çocuk pornosu değil. Ama henüz kimsenin bu seri göstermez başka bir nedeni yok bunun. Ve Mio ve Noa hem bak genç.)

Eğer başka bir kız çaresiz ve okşamak bir kız izliyorlar ve o utançtan ve inliyor olarak onu striptiz yaparken orada arkadaşlarınla oturmak hoşuma gidiyor, "gibi şeyler söyleyerek istiyorsanız kendinize sorun. Hoşuna gitti, değil mi?" Eğer ana karakterin kız kardeşi sadece külot için soyunmuş ve onun üstüne atladı neden onlara açıklamak zorunda istiyorsan kendine sor. Nasıl bir lolicon ne olduğunu öğrendiklerinde yüzlerindeki ifadeyi değerlendirmek çok düşün.

Biz fanlar bu tür şeylere alışmak ve bir çok insan için şok edici olduğunu unutmak kolay. Sadece deli saçması gibi bize gelebilir, ama normal bir Amerikalı için, bu biraz anormal şeyler karıştı. Arkadaşlar zaten kahvaltı için (son yıl için Naruto içine girmiş ve olmayan insanlar titan'da Saldırı izledi) bunları yiyen hardcore otaku sürece, sadece bu gösteri bile kayda alıyorum. Onlara gösterme. Eğer-için-cinsel ÜCRETSİZ bu tür açık olabilir düşünüyorsanız ama emin değilseniz, Aşk Hına belki sadece ilk tepkileri ölçmek için Ru Aşk İçin falan gösterin.

+567
Rubendob 20 May 2010 07:03:31

Transcript:

{おも} [思] めんまに[謝]{あやま}りたいから 2 お[願]{ねが}い[叶]{かな}えようって ってた
Menma için özür dilemek istiyorum, bu yüzden bekleyişim bitti sanırım.

いつからか... {わたし} [私] いつからか 2. じんたいが[好]{す}き
(Kim bilir) ne zamandan Beri... beri... aşık Jintai ile düştüm.

いつからか anlamına gelir “bazı zaman ya da başka bir yana; kim bilir ne zaman”ama ben pek emin ne için bunu yapmak ses doğal olarak İngilizce.

+561
user230803 11 Mar 2019 21:54:20

Bu durumda Cin Bacak ısıtıcıları vardır.

Hafif şeffaf bir malzemeden yapılmış oldukları için değil sadece bacak ısıtıcıları. Büyük ihtimalle İpek ya da Organze kumaş.

Sen-ebilmek bulmak bazı örnekler onları Etsy https://www.etsy.com/ca/listing/549549557/custom-color-organza-genie-leg-warmers

Anime karakterleri göstermek gibi giymek tarihsel olarak doğru ya da kolay olduğuna inanmıyorum. Daha fazla bir şey gibi Cinler Sihirli karakterler/yapmak için yapılmış fantezi yaratıcıları/seksi daha güzel. Kahramanlar zahmetsizce tek elle kaldırabilir süper büyük bir kılıç, bir araba daha fazla ağırlık gibi biraz.

Gerçekçilik daha fazla bakmak için giderler.

+523
Redaemor 10 Şub 2012 20:02:32

Kaguya ile kavga ettiğinde kuyruklu canavar tüm bu çakra kullanıyor(1-9 çünkü) sage art kullandı: (sage art) cho biju rasen shuriken:dev süper canavar rasen shuriken kuyruklu.bu yüzden toprak çakra/dünya tarzı jutsu kullanarak naruto açıklanmaz(mıknatıs,mavi alev,su,magma/lav, kokuo belki ateş ve su ile ilgili(emin değilim),asit(chomei hakkında bilmiyorum), mürekkep,rüzgar)tüm biju çakrası kullandı.

+482
Paul Waldorf 30 May 2014 10:20:51

Merak ediyorum, 4. Bölüm "Kanlı Tarihi" diye bir anime vardı, "Karanlık Çağ" denilen bir süre bakın. Tam olarak "Karanlık Çağ tarafından geliştirilen" (belki de orijinal Japon Romanı okuyan kişiler bunu daha iyi yanıt verebilir) merak ediyorum?

Karanlık Çağ vardı ve bu cevabı ararken, yaklaşık (eger İngilizce versiyonu) bu konuda Yanlış Minoshiro görüşmeler ne zaman yazdım ne anlamaya çalıştım. Bu sahnede yaklaşık olarak şöyle diyor:

"Çocuk" suçları bir dizi işlediği zaman Japonya için dönüm noktası oldu. PK güçlerini en zor kullanımı ve açık olduğunu anladı kilitler. 19 uyuyan kadınların yatak odalarına girip “bir”, saldırıya ve sonunda onları öldürdü onları. Bu noktada Saki ve arkadaşları At bir insan diğer insanları öldürme yeteneğine sahip olduğunu nasıl idrak edemedi. Sonra bile tutuklama halkı suç işlemeye PK kullanmaya devam etti. Bu teröristler için bir silah haline geldi. Karmaşık bir karışımı içine toplumu ikiye böldü siyasi, insani ve ideolojik grupların karşıt ve... ... Dünya Savaşı dönemine girdi, daha önce bilinen herhangi bir farklı. İronik bir şekilde, PK kullanıcıların hayatını sürekli tehdit dramatik bir evrim yol açtı yeteneklerini. Bu arada, insan nüfusu düştü dünya çapında, bu nasıl bir %2'sinden kadar az yer aldı yükseklik. Bu olaylar Karanlık Çağlara genel bir bakış olarak hizmet süren beş yüzyıl.

2011 yılında A. D. toplum artık (araba, iPhone, uçaklar ve normal teknoloji ile) ne çok benzer bir şey olduğunu bunun sonucuna vardım. Sonra PK olan insanlar savaşın neden olduğu ve bu nedenle, insan nüfusunun %2'si için çok kötü bir düşüş yaşadı. O zaman bu dönemi bir savaş için kuzeydoğu Asya dört farklı ve uzlaşmaz birimlere kendisi bölünmüş bir dönem neden sonra:

 • PK kullanıcılar PK yetenekleri olmayanlar kontrol 1, Köle Hanedanları,.

 • Hanedanları kaçtı ve avcı-toplayıcı olarak yaşayan 2, non-PK kullanıcıların.

 • Diğer yerleşim saldırmak için PK olan 3. Haydutlar.

 • Teknolojik Çağ kalıntıları korumayı başardı olanlar 4, bir grup.

Sonra Saki ve diğerleri yaşadığı şimdiki zaman var.

Dönem için "Karanlık Çağ" karşılık yok sorum şu?

Aşağıdaki zaman doğru ölçek nedir?

enter image description here

Karanlık Çağ veya Asya yaş hanedanları/bölümü önce mi? Ayrıca, ne karanlık Çağ hakkında bilinen?

+481
cgnx 5 Eki 2012 04:55:58

Dragonball Süper olacak animasyonlu yerine bir manga versiyonu ve serbest July 5, 2015 yılında Japonya

Kaynak: http://attackofthefanboy.com/news/rumor-dragon-ball-super-go-long-100-episodes/

+444
Math Guy 22 Şub 2016 17:21:02

Birkaç kez duydum ama şarkıyı bulamıyorum. 13 sezon 253 bölüm oynar, sağ Muramasa Ichigo bir oyuk içine açtıktan sonra suçlamaları 9:58 civarında başlıyor.

+437
fedofile 13 Eki 2010 05:10:34

Mondaiji-tachi ga İsekai kara Kuru sou desu yo? (genellikle kısaltılmış için "Mondaiji" için belirgin nedenler; ya da, Sorun Çocuklar Geliyor Başka bir Dünya yok, değil mi?) makul olmayan uzun bir başlık olması için önemli olan varmış ... ... taru Tatsunoko tarafından hafif bir roman serisi.

+336
Maskito 10 Nis 2016 22:27:23

Filmin sonunda, biliyoruz.

Invert

Yaş (Eiji) dünya ters dünya, Patema ve dünya normal biriydi. Ancak, Yaş ve Patema Yaş dünyasında "gökyüzü" için düştüğünde, orada bina bir çeşit "gökyüzü" diğer tarafında bir yer oldu. Ve "sabah" oldu, kapaktı "gökyüzünde bir güneş gibi ışık kaynağı ve toprak" idi. Ayrıca, film boyunca, Yaş dünyada sabah ve gece oldu. Böyle bir şey nasıl olabilir?

Tam olarak ne ışık kaynağı neydi? Bu gezegenin çekirdeğinde oldu? (Böyle Yeryüzünde bakış değildi) Ya da aygıt gibi bir şey mi?

+321
Maxence Machu 18 Eki 2017 07:51:28

Fairy Tail Tartoros Yay, Gri Buzun Şeytan Avcısı sihirli verildi. Babası dedi ki, "buzun şeytan avcısı büyü öğrendim neden biliyor musun? SON ateşten bir şeytan yüzünden." Gri SON öldürürüm" bir gün yemin ederim "dedi. Natsu neden ve nasıl hala yaşarken Gray'in babasını mı öldürdü?

+297
otmann 27 Mar 2010 18:39:35

6 Bölüm, bunu öğrenmek istiyoruz

Shizu

Rimuru birlikte olmak kaderinde kadın. Bir sonraki bölümde ortaya çıkıyor.

Ayrıca evrende Sonraki bölüm bir çift, ertesi gün ölür. Onu OP ve ED gösterilmesini ve (Rimuru bir öğretmen olmak için) birkaç bölüm sonra bir arayış verici olmanın dışında pek çok dizi devam yok.

Neden bu kadar önemli ve "Rimuru kaderini kabul etti" mi? Neden Veldora, dev kadınlar, Miliam, vb daha görünüşte daha önemli?

Neden absorbe Rimuru diğer canavarlar/ruhlar daha önemli?

Anime aşina değilim, bu yüzden bu konuda ayrıntılı olarak daha sonra onu berbat ve cevabı biraz muğlak bırakma manga/LN giderse.

+235
user2087661 7 Ara 2012 19:01:09

Bir "tuzak karakter"(UrbanDictionary giriş, olabilir iş ortamına uygun olmayan) bir karakter olan görünür olmak için bir kız kadar sen almak yeterince yakın (arsa-bilge) keşfetmek onlar, aslında, bir çocuk. Ters görüntü de var; "ters tuzak" bir karakter bir erkek gibi görünen bir kız.

(Not: sözcük tuzak burada değil amaçlanan için hakaret veya bir aşağılama; sadece başvurmak için kullanılır kurgusal karakterler bu tür.)

Bazı örnekler Ruka Urushibara olan Steins;Gate ve Sora Kamomeya olan Tsui Cep Teru (aşağıdaki resim):

Profile image of Sora Kamomeya

Mecaz meydana anime ve/veya manga ilk tuzak karakteri olan ve medya ne yaptı?

+222
Mauro Fernandes 8 Eki 2015 11:30:28

Sanırım bu melodi seni arıyor Senin Yanında-Anime Sürüm. Bu farklı gelen Özgün Bir yer yönlerini olmaktan daha yavaş ve yumuşak, ve tamamen farklı bir enstrüman çalmak ve diğer Anime Versiyonu aynı şartlar.

Ne yazık ki, o OSTs herhangi bir yerinde bulmak mümkün olmamıştır. Yayımlanmamış bir OST için yayımlanmamış bir parça olabilir, ama bu yalnızca bir tahmin.

+185
rekade 23 Mar 2012 20:37:54

Yasal Uyarı: çoğu Uchihas aşağıdadır yaşıyor şu anda. Naruto serisi, sadece Sasuke, Itachi ve Obito hala hayattaydı. Bu Boruto içinde, Sasuke ve Shin, başka bir Uchiha tanıttı. Diğerleri (canlı olarak, duh) Naruto ve Boruto serisi tanıtıldı Uchihas vardır.

Evet, yukarıdaki cevapların hepsi doğru:

 1. Sasuke Uchiha
 2. (Sasuke karşı mücadele öldü)ıtachi Uchiha

ve (SPOİLER):

3. 3. Shinobi Dünya Savaşı ağacın altında olan Madara Uchiha (kayıtlı Obito, muhtemelen kısa bir süre sonra öldü)
4. Obito Uchiha (istemeden ölümü sahte, 4. Shinobi Dünya Savaşında ölür)

Ama hala bir kaç tane daha vardır o düzgün tanıttı değildi:

 1. Shisui Uchiha (hakim önüne gelecek bir gözlerini aldı, Shisui Ayrı diğer gözü Emanet etti, sonra da intihar etti.)
 2. (Sasuke ve ıtachi'nin babası Fugaku Uchiha
 3. (Sasuke ve İtachi annesi)yeni Uchiha
 4. Tüm Uchihas (gerçekten değil bir Uchiha)Indra Otsusuki, ama atası
 5. (Madara kardeşi, Madara)dışarı İzuna Uchiha İzuna gözlerini de aldı
 6. (Boruto kadar bilinmeyen, Shin Orochimaru Uchiha tarafından üzerinde deneyler
 7. Yeni, Naka, Naori, Rai gibi diğer insanlar, vb. Uchiha Klanının savaş tarihinin Uchiha (önemli karakter).

Bak, birçok Uchihas ama en çok Naruto ve diğerleri tarihi etkilendiğini alakasız ya da önemli değildir.

+181
Rayhan Rashed 6 Şub 2011 09:22:49

Tüm kızlar Windows OS-tan. Yukarıdan aşağıya, soldan sağa, karakter olan resim nesneleri:

 1. NT-san
 2. Vistake (Windows Vista)
 3. SE-tan (Windows XP)
 4. Dreamcast lolly
 5. 1.0-tan
 6. Inu-T (Windows NT iş İstasyonu)
 7. DOSKitty
 8. Çekinme
 9. 3.11-tan
 10. 98-tan
 11. SE mechbox
 12. 95-tan
 13. BENİ tan
 14. 2k-tan (Windows 2000)
 15. XP-tan
 16. Homeko (Windows XP Home)
 17. Moseko (Windows XP Media Center Edition)
+170
prathyusha appala 7 Haz 2012 17:32:58

3 yıl

Göre web-japan.org (vurgu benim):

Temel okul sisteminde Japonya oluşan İlköğretim Okulu (süreli 6 yıl), ortaokul (3 yıl), lise (3 yıl) ve üniversiteden (4 yıl).

U. A. bir lise olduğunu düşünürsek, öğrenciler üç yıldır mezun ve profesyonel kahramanlar olmadan önce çalışma sonucuna varabiliriz.

Ancak, Sezon 3, Bölüm 22 not için önemli olabilir:

1. Sınıf-Bir geçici kahraman belgelerini elde edebildi, pro kahramanlar gibi sınırlı bir iş yapmalarına yardımcı olmaktadır.

Bunu bilerek, bu cevabı değiştirebilir:

1 yaşın altında.

Sana cevabı ne karar bırakacağım.

+150
Ryan von Schwedler 22 Şub 2016 00:51:14

Tımarhane son OVA, "Arata Naru Sekai"-fazla arka plan olmadan 30 dakika OVA çekim biridir. Bu toplayabilirim:

 • zaman yolculuğu bu dünyada yaygındır
 • 4 kız yolculuk için gelecekte gibiydi
 • geçmişte yaklaşan bir felaket, belki de bir -
 • felaket belki de çok yakında atlamak sonra geleceğe oldu
 • oturdukları geçmiş çoktan dağılmaya başlamıştı

Bu yüzden cep telefonu sonra ne oldu yıkıldı? Hepsi bir rüya mıydı? Ya geçmişe ya da bazı alternatif gerçeklik onları taşımak mı?

EDİT: buldum bu özet, MAL, hangi tür onaylar bazı öncül (ama ben gerçekten görmek herhangi bir kanıt için bazı iddiaları da MAL sinopsis) ama yok gerçekten herhangi bir ışık biten.

+122
Daniel Gilligan 13 Ağu 2011 01:06:09
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil