Bu Koha bazı olan ED karakter Ace?

Sırasında ED Karnaval Phantasm Özel Sezon OVA, biz sadece tüm oyuncuları büyük Tip-Moon çalışır gibi Koha-Ace karakter.

Sağdan sola, soldan (ilk) en solda Caster (Fate/Extra) ve Chikagi arasında Hisui ve Miyako, soldan 10 kişi değil .. cep telefonu da dahil olmak üzere-san, cep telefonu arasında (soldan 13 değil, yüzen karakterleri de dahil olmak üzere) kişi ve son kişi?

And that's everyone!

+37
Brad Beyenhof 8 Nis 2010 18:57:36
37 yanıtların

Ruh gücü olmadan ruhlar soul society yaş değil. Ayrıca, açlık ve bir şey yapıyor ama Soul Society yeniden önce geçmek için harcamak zorundalar ayrılan süre bekliyorlar hiçbir kanıt yoktur.

0 Bölümde, daha sonra RUHLARIN Kitabı "sihirli sayı" basıldı, o çamaşır suyu pilot bölüm 80 yıl oldu. Ama Kubo yıllar bir ruhu Soul Society uygun Ağartıcı hikayesi geçirmek gerektiğini belirtti değil.

Manevi güç vardı çünkü Rukia ve Renji yaşlı her neyse, bu bir yana, demek istediğim. Aç olabilirler ve Shinigami olabilir de neden oldu. "Shinigami" ve yaş yapmak. Ayrıca yaşlılık, doğum, ölmek veriyorlar ve temelde insanların yaptığı her şeyi yapmak. Bunun dışında ömürleri genellikle yüzlerce yıl değil, onlarca yıl ölçülen ve.

+869
dhae 03 февр. '09 в 4:24

Meowth bir insan gibi konuşabiliyor, ama diğer Pokemon da konuşmak öğretilebilir?

+860
Juan Mena 3 Şub 2011 01:54:20

Geçitler, farklı evrenler (veya bazen kavramlar) karakterleri karşılamak ve etkileşim içinde anime/manga serisi ya da özel var. Bunun gibi, canon kalorisiz. Genel geçitler, belirli bir geçit veya belirli çizim elemanları hakkında sorular bununla etiketlenmiş olmalıdır.

Not: Bu (örneğin Baccano aynı evrende iki alakasız serisi farklıdır. ve Durarara!!). Ayrıca özgün evren dışında karakter cameo görünüşe ve farklı bir evrenden karakter referansları farklı. Bir crossover olması için belirli bir dizi için, her evren ne olacağı üzerinde bir etkisi olmalıdır.

Örnekler: Mazinger Z Vs. Devilman, Lupin III vs Detective Conan, One Piece x Toriko, Kader/Stay Gece x Sihirli Kız Lirik Nanoha

+839
hermit 8 May 2012 04:32:25

Endeavor dondurma/yangın bir cilvesi olan tek bir ateş yakmış, bir kaç çocuk böyle bir cilvesi görüntüler olan bir tane vardı noktasına daha güçlü olursun emin. Ama ilk izlenim de her iki seçenek de tek sahip olmaktan daha güçlü kılacak olan daha açık gibi görünüyor. Hiç sebep öyle düşünmek söz ediyor? Endeavor sebep olan dondurma/yangın cilvesi cilvesi sadece bir yangın olması daha güçlü kılacak olan düşünmek zorunda mı?

+839
Yadunandan Batchu 21 Eyl 2017 07:31:06

3 veya 4 yıl önce okuduğum bir manga oldu ve tekrar bulmakta biraz zorlanıyorum. Bir kız ya da yakalamak en canavarlar, ya da dünyanın en iyi canavar avcısı biri olmaya çalıştığını shounen bir manga ve öncül oldu. İnsan şekline takılmış bir canavar olduğunu söyleyen seyahatleri hakkında birisi ile karşılaşır ve bu etkin bilezik, bir gerdanlık vardı. Eğer doğru hatırlıyorsam, melez ejderha, ve başında pullarla kaplı ve ucunda pençeleri vardı bir çok büyük kollarından biri morph başardı bir maymun gibiydi.

Başında kız dönüşümleri kontrol edebilir, ve canavarlar karakterler hedefe doğru form kazanması oldu.

Çocuğu turuncu saçları vardı ve Naruto ana döküm benzer bir dinamik yol açan tanıtılan bir karakter oldu bu çok kaba oldu ve üçü de lonca avcılık canavar katılmıştı onlar dışında başka bir şey hatırlamıyorum.

Herhangi bir yardım için teşekkür ederiz!

+825
Pol4ko 14 Eki 2016 16:58:51

Illumi neden Alluka güç peşinde?
Sadece yaratılış n tahribat çok daha güçlü bir şey var.

+767
Gary Wang 10 Ağu 2017 20:35:25

Ben aşk Gizemli Kız arkadaşı X anime çok hissediyorum solda bir uçurum-askı. İkinci bir sezon görmek isterim.

Orada ikinci bir sezon hiç verilmemiş neden olarak herhangi bir duyuru veya haber var mı?

+755
JeanneD4RK 17 May 2013 07:36:04
Bu etiket, Almanya'ya sorular yerleştirmek için kullanılabilir. Bu, özellikle bu bölgenin ilgili soru veya istek bilgilerinizi kapsamını daraltmak yardımcı olmak için kullanılabilir. Örnek mal satın almak için nerede hakkında sorular sorarak, çıkış tarihleri vardır
+754
Om Soni 9 Kas 2013 13:50:48

Dövüş Sanatları Çin web romanlar Yıkıcı (Gök İle Savaş) Doupo bu Cangqiong ve (Büyük Hükümdar) Da Zhu Zai ve (Dünya) Wu Dong Qian Kun arasında bir bağlantı var mı? Çünkü Doupo Cangqiong Da Zhu Zai ve Wu Dong Qian Kun öncü olduğunu.

+752
sjarifHD 20 Ara 2017 18:53:33

Hiç iyi çeviriler olmayan (özellikle Japon göçmen toplulukları) bazı Japonca kelimeler. Gerçekten usta ya da öğretmen anlamına gelmez ama Senpai onlara iyi bir örnektir. Sadece okul için daha geniş ve temelde (öğretmen değil) işte ya da okulda daha kıdemli biri sayılır aslında örnek aldığı üst sınıftan biri anlamına geliyor.

Ağız hareketleri kabaca karşılamak için gerekli Olası yerine sadece tamamen kolayca çevrilebilir olmayan kelimeler yaptırmayı içinde sakladıkları bir neden olur. Eğer her zaman bir adı olan bir karakter varsa "senpai" sonra, örneğin, bu işi yapmak için en kolay yolu, onun yerine kötü bir çeviri için germe içinde senpai kelimesi bırakmak.

Ayrıca aslında özel isimler olarak kullanılan olmuyor bazı kelimeler vardır. Naruto Jutsus, örneğin, (hatırladığım kadarıyla) denen bu İngilizce dub ve çeviriler anlamını bağlam ve son kullanım panoda olabilir Naruto dünyasında sadece bir kelime olarak kullanıldığı için de.

+747
Michael Wedel Durrow 2 Ara 2013 16:43:04
 1. Japonca, Çince, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça biliyor O L için en azından resmi profilinde diyor. Eğer diğer yüksek IQ'LU çocuklar gibi çok dilli olsaydı şaşırmazdım.
 2. Yazar diyor L çeyrek Japon, ve o zamandan beri o siyah saçlı ve siyah gözleri, tanıtan L Japon gerekmiyor ben bu garip, sanırım.
 3. Yine, en azından L profili (イギリス国籍) İngiliz olduğunu söylüyor.
 4. Bilmiyorum.
+709
kt gates 8 Ara 2018 23:38:21

Madara cant kullanmak Amaterasu ne de gözlerini bu yeteneği vermez beri Kamui olabilir. Kamui (iki gözünü) Obito yeteneği ve Amaterasu Ayrı gözü (sol) ve sadece Sasuke (Sasuke sol gözü de ölmeden önce Ayrı ona verdi, çünkü bu olabilir. Her iki gözde Tsukiyomi var Ayrı.

Susanoo (yani hiç Obito) gözlerin iki sahip kullanıcılar var ve Kakashi de çoğu zaman her zaman yaptığın şey Yapmış tüm Mangekyou için erişilebilir.

Izanagi ve Izanami TÜM SHARİNGANS için danzou Yu Izanagi ve hiçbiri için 10 Sharingans vardı no-Adı Uchiha ceset ve ayrıca Mangekyou oldu erişilebilir rastgele nakledilen bir göz olan Konan, savaşırken (Obito sol gözünün üzerinde Izanagi kullanılır)sadece Mangekyou değil

+650
xelti 4 Ara 2018 00:11:31

Yani düşünmek için bir neden yoktur. Kirito Asuna ve Riskli Cafe'de Liz Shino tanıttı zaman, üçü yani yaptıklarının sonuçlarını kabul ve bir adam öldürmüş olmanın suçluluk duygusu üstesinden gelmiş o vurdu silahlı karşılaştı ve genç bir çocuğun hayatını doğduğu, geri Shino getirmek için hazırlanıyor. Bir genellikle gelmiyor tekrar sahnenin bir çocukluk travması olan herkes, yani Kirito, kime Shino önceden tanıdığı ve güvendiği üzerinden GGO adlı Asuna ve Liz onun nakama söyle Shino o güvenilir onları ... bu nedenle o olmalıdır da. Asuna ve Liz oldukça Asuna, kız arkadaşı olmasından daha güvenilir olduğunu ifade etmek daha önemliydi.

+639
Eric Reboisson 30 Tem 2011 23:31:59

Ben okumuş bir manga olarak adlandırılan Dragon Ball AF tarafından Toyble ve ben acaba bunun devamı olan Dragon Ball serisi.

+635
Reuben Izkul 21 Ağu 2015 01:23:31

TV Mecazları vardır bir sayfa üzerindeki gölge sansür, hangi aslında aynı şey. Temel fikir, genel yasaların, Japonya'da var gibi geliyor. Olarak bu makaleyi söz, bir ortak anlamına gelir sansür cinsel bir "mozaiku" veya mozaik, hangisi, hemen hemen bir pixelization alanı. Bu sayfa görüşmeler hakkında wiki üzerinde kadın cinsel organları içinde porno dergiler.

(Veya gölgeler) beyaz çubuklar gibi görünüyor, anladığım kadarıyla, nispeten mütevazi şekilde (ve bazen şiddet/gore) genital sansür girişimleri. Gölgeler ve ışık patlamaları daha kolay rastgele insanların yüzleri, siyah barlar, bulanıklık, pixelization veya daha sahnenin bir parçası olmak için geçebilir. Benzer şeyler içinde bu, örneğin, nerede bulutlar karanlık Naruto jutsu.

Işık patlamaları da (onlar ölü ya da gizli, vb tutulması gereken zaman-evren bir sansür daha.) ama bazen yüzler ya da insanları engellemek için kullanılan, özellikle resimlerde vardır daha sansür Yasası yüzünden.

Hepsi Neon Genesis Evangelion sahne yapıldı bu şekilde yapılır neden iki cevap var. Sık sık eğlenmek için yapılır ya kanlı ya da seksi sahneleri yönelik olmak olanın değil komedi efekti eklemek için ilk. Her zaman pratik değildir ikincisi. Bir sürü iş bir kaç sahne ışık çubukları, gölgeler, ya da bulutlar çok daha kolay olsa da her zaman karakter veya genital yaralar önünde bir şey olması mümkün yapmak için koymak gerekir.

Hangi anime ilk için, şu anda onu bulamıyorum, ama en azından bu yazı için daha yararlı olacağını düşündüm.

+631
vpm 22 Oca 2011 01:33:57

Kuranashi, 12 Veliler ve Abe hiçbir Seimei büyü gücünü aldı 42 bölüm, Yuuto dedi. O zaman neden dodge Eğlenceli saldırıları için çalışsın?

41 bölümde, Kuranashi bunu atlatmak için Tatara saldırıları ihtiyacı yoktu. O zaman nasıl oluyor da Yuuto Veliler ve Abe hiçbir Seimei ile tüm güç birleştiğinde, dodge ve Eğlenceli, tek saldırılar için gerekli mi?

+620
sskoko 10 Eki 2019 11:12:22

Bisiklet sahnesi araç yasaya aykırıdır çünkü tandem binmek olamaz ve manga onun görüntüleyen o (manga 1 anime bölüm 1 Bölüm iki) Aylık Kız Nozaki Kun, Sakura Nozaki söyler.

Ama aynı tandem sürme (Nisan Yalanını "bölüm 12" - Kaworu sürmek Kousei bisikleti ayakta) bazı güncel çalışmalar gösterilir.

Deyim yani, Nozaki tarafından mu-kun gerçek dünya paralel var? Gerçekten editörler tarafından eserlerinde tehlikeli veya yasadışı sahneleri koymak için baskı manga sanatçılar var mı?

"Yasa dışı" faaliyetlerin bu ekran yasaklayan herhangi bir kanun var mı?

Nozaki manga kurgusal dünyasında kızlar 15+ hedefleniyor aklınızda Keepe.

+609
ysf 29 Ağu 2011 01:09:05

Black Butler manga vol.1 cover

Siyah Butler (黒執事; Japon adı: Kuroshitsuji) devam eden bir manga serisi ve anime tarafından tamamlanan Yana Toboso. -Eski earl, ve şeytan onun uşağı Sebastian Jacobi on iki yıl olan Ciel Phantomhive, var.

Siyah Butler franchise içerir:

 • Devam eden bir manga serisi başladı 2006 yılında bu yayınlanan Aylık GFantasy
 • Bir anime serisi olan ran 2008 2011 içeren 36 bölüm
 • 7 OVAs bu yayınlanan 2010 ve 2011
 • Güneş tiyatroda 28 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında çalışan bir müzikal uyarlama, 2008
 • Bir video oyunu
 • Kitap sayısı
 • Canlı-aksiyon filmi 2014 yılında piyasaya sürülecek
+574
user303078 1 Şub 2013 10:28:05

Goku ölü iken Vegetta öldükten sonra, ve o çizgi dizideki ya da yaşanmamış, ama her film olayların yaşandığı zamanları bir yerlerde Böyle Vegetta/Goku/Gogeta vs Janemba olarak göster...yerleştirilebilir, oluşur. Goku bu zamanda Yüce Kai gezegende olduğuna göre, filmin ne sadece başka bir versiyonu.

Süper önce tüm filmleri, Sarımsak JR dışında.(kendi efsanesi olur!) sadece ekstra eğlence için bir hikaye.

+480
Yayliz 10 Ara 2017 17:45:54

Kendi ağırlığı güç ile ne geliyor. Bu konuda düşünme, ısı bulutları salgılarlar ve çok fazla enerji titan formumuzu kullanarak) sonra melez insanlar genişletilmiş (zaman "Yakmak". (Titan ağırlıkları daha 50 tonluk ağır bir kaya kaldırma erin) adrenalin kan daha fazla çalıştırmak için en iyi ihtimal vardır ve inanılmaz derecede güçlü, hızlı, hızlı işaret etti. Adrenalin tek nedeni kavga, Sprint, en büyük nesneleri hareket ettirir. Titanlar, anormal veya değil, çalıştırmak yerine sprint yerine yakala ezilme, başka bir titan atabilir ve kullandıkları her iki rakip vücudun bölümü ve el veya kol yok. Adrenalin. Titanlar başka kemik ve kas dışında ne soru hangi sindirimi sistemi olmaması. Bunun yerine bezi büyük adrenal sistem yol ver ve adrenalin kan bileşenleri ile aktive olduğundan, onların sürekli ihtiyaç hem adrenalin güç kaynağı verin ve onları soğumasını vahim", bir asit gibi adrenalin çalışır, ve bir ısı kaynağı yanma önlemek için" olabilir. Bize kilo aşağı organları yoksun olmaları onların kilo açıklamaktır.

+448
Andy Carver 10 Tem 2016 01:39:40

Bu Wikipedia sayfası var bir iyi bir açıklama rolünü oynadığı bu KELEPÇE üretimi.

Bunu özetlemek için, KELEPÇE başlangıçta planlama aşamasında temasa geçti. Ayar ve karakter gelişimine yardımcı fikirler verdiler. Lelouch geliştirirken bir karakter olarak onu gördüğü herkese "güzel" ve "güzellik" olarak ilgili olabilecek, uygulayacağı Ageha Ohkawa, baş yazarı, dedi. Sıfır ilk geliştirilen karakterlerden biriydi, maske (studio) Gündoğumu KELEPÇE eşsiz tasarımı olarak gördüğüm bir şey olarak göstermek için gerekli olduğu hissedilen bir şey olmak.

KELEPÇE tarafından yapılan kesinleşmiş orijinal karakter tasarımı sanat animasyon karakter tasarımlarına yoğun KELEPÇE sanat ve stil okuyan Sunrise karakter tasarımcısı tarafından dönüştürüldü. Diğer animasyoncuları uzak KELEPÇE özgün sanat tarzı hareket etmeden onları uygulamak için izin vermelerini tasarımı üzerinde duruldu.

+423
MichaelChan 22 Nis 2011 07:15:49

Aldnoah Sürücüler (Asseylum uyumak Kale Crutheo Sürücü emretti görüldüğü gibi) dili anlamak ve (İmparator Hizmetler Mars'ta Aldnoah ile ilk temas sırasında aktivasyon yetki verilmesi sırasında görüldüğü gibi) insanları tanıyor gibi görünüyor.

Ne Aldnoah Sürücüler akıl her türlü var mı?

+417
Ali Zeineddine 2 Nis 2013 03:17:22

24 bölüm PANDORA içinde Brita ve Amagiri teleport görüyoruz ve korumaları bir grup kıyafet çalmak.

Amagiri ücret/secde haşlanmış yumurta yemek olduğunu biliyoruz. Brita yeteneği olduğunu da biliyoruz:

Işınlanma yeteneği Onu herkes kendini teleport ve o temas; ancak, herhangi bir giysi, Araçları veya silah bırakılır arkasında.

Siyah Bayanposta Daha Kaynak: Karanlık

Nasıl Brita yeteneğini kullanarak teleported sonra Amagiri üzerlerine yumurta olması mümkün mü?

Brita & Amagiri with boiled eggs.

+385
Anita Shaw 28 Haz 2015 11:20:28

Bir Yumruk Adam sesli kitaplar,

Genos Sanal Soykırım Simülasyon adlı bir program Deep Sea King savaşır ve kazanır

Genos Sanal Soykırım Simülasyon programında Derin Deniz Kral savaşırken en son gelişimi var mıydı?

+359
Carles Andres 13 Eyl 2018 23:27:03

O zamana kadar, hiç "sarı saç" henüz muhtemelen vahşi bir düşünce değildi. Nappa arkadaşı ama belki Nappa diğer yerlerde saç var hey kim Vegeta göre bira-sex serisi küçük bir rolü vardır. E. g. kaşlar.

+301
Owolabi Muyiwa Alexander 24 Nis 2010 06:49:36

Bir dişlek ilk karakter oldu?

Ben tarihsel olarak anime/manga bu kullanıldığı için herhangi bir kaynak yok. Ama en erken ben düşünüyorum olduğunu Lum gelen Urusei Yatsura manga ve yayınlanan 70'lerin. 1. Bölüm:

enter image description here

ve şunu da gördüm çeşitli koşullar için, manga ve anime boyunca çalışacak. Yani Rumiko Takahashi o popüler olma ihtimali var. (Inuyasha, Ranma 1/2, vb.)daha sonra işini çok bu dişlek görebilirsiniz.

İçin anlamı/amacı, TV Mecazları sitesi var bir sayfa için bu altında "Sevimli Küçük Fangs", ve bu alıntı meblağlar o kadar çok şey:

En sık, mecaz adını önerdiği gibi, karakter spor köpek dişleri büyümüş. Maksimum zeka için, en az fang karakter ağzı kapalı olsa bile her zaman görünür olmalı, ve özellikle eğer Kedi bir Gülümseme varsa olur. Bu işaret, genellikle, bu karakteri yaramaz, biraz saldırgan, ya da bir sahtekar, ama aslında "kötü."

+282
user169822 15 Ağu 2019 18:13:36

Dragon Ball Süper yeni bölüm önceden , Roshi lilac ki, yeni bir teknik ya da bir dönüşümün belki de işareti ile görünür. Benim sorum, sigara beyaz/şeffaf ki/bir aura olan Dragon Ball evrende başka bir insan mı?

enter image description here

+197
MUDARIS 26 Kas 2014 13:51:39

Ateş türü bir Pokemon olarak Charmander soğuk kanlı ve canlı yüksek çekirdek sıcaklığı ihtiyacı olabilir. Sonuç olarak, eğer alev sönerse ve canlanan değil, vücudu bir hızla soğur, sonunda kalbi durdu.

+183
Ashdroid 8 Oca 2016 23:20:26

Bölüm 9 üyesi, genellikle Proto olarak adlandırılan bu bölüm KOKAİN 24 SAC 2nd GİG ortaya çıkıyor, aslında insan, ama "biodroid" bir prototip değildir. Farklı ve cyberized insanlar ve androidler olduğunu tam olarak nedir?

+179
Painkiller 19 Ağu 2014 07:00:04

Göre bu wiki oldu Xemnas

Birkaç gün sonra, bilinmeyen nedenlerle, Xemnas içi Boş geldi BURCU. Olmanın gücü Kalp Prensesler tarafından olduğunu söylediler dünyanın Keyhole, Sora, Donald mühür giderken hissetti, Maleficent karşı savaştıkları Goofy ve Canavar terkedilmiş alana git araştırmak için, ve yakında Xemnas karşılaşma. Maddi olmayan başta Xemnas içinde Sora geçer, birçok deneyim ona neden anıları süratli, tam olarak tezahür önce. Adamın kim Sora sorar, ve Goofy harikalar eğer Ansem ise, ve Xemnas diyor ama o adı aşina, kimliğini açıklamak istemiyor. O zaman o bunu saptırmak için (yöneten Sora, enerji bir saldırı başlattı biraz zorluk). Sora ona benzer "nasıl Xemnas böylece bir açıklamalar" ve eksik olma, sözleri kafa karıştırıcı Sora. Xemnas sonra saldırılar Keyblade hükümdarıyım, gücünü test etmek niyetinde.

Bu sahne de dahil Kingdom Hearts Final Mix olan ilk yayımladı Japonya.
Ayrıca ellerinde o da aynı silahla Xemnas tanımlamak görebilirsiniz. enter image description here

+162
demastries jenkins 7 Eki 2014 23:22:24

Sakumo cesedini asla kabuto o sakumo ve shisui canlandırmak coudn't neden ana thats işleyen uchiha shisui gibi bulundu.

+161
mitkar 14 Nis 2010 17:50:09

Richard Thomas dediği gibi, araştırma Zeref ve Natsu diriltmek için yasak büyü ile deneyler yapıyordu. Ankhseram, Tanrı kızdırdı farkındayım (ki bildiğim kadarıyla) rahipler ibadet ediyordu bu araştırma oldu. Ayrıca Ankhseram Kara Büyü olarak bilinen çelişkiler laneti ile Zeref lanetli söylenen Ankhseram oldu. Bu manga 436 bölümde belirtilmiştir.

+151
Nino Lezhava 12 Eyl 2018 02:33:04

tl;dr Shōnan Bakusōzoku, bir LİTVANYA 1986 ile 12 bölüm ve 12 sonları (sona erdi sadece 1999).

Intro

Ben aldı Gao WeiWei önerisi ve kullanılan ANN API oluşturmak için bir kopyasını kendi veritabanı ve arama için tüm başlıkları gibi birçok Operasyon/EDs var bölüm. Eğer biri ilgini kodu için bu kadar güzel değil :P) ve tüm sonuçlar, git buradan.

Varsayımlar

En az 6 Bölüm var o başlıkları analiz sınırladım. ANN bölüm alan bazen böyle bir durumda sadece ilk sayısını alıp kalanını göz ardı edilen 10 (+2 Özel) gibi ek bilgileri içerir. Başlık ya da böyle bir şey için hiçbir kontrolleri vardır, Eğer iki kez bir bitiş ya da aynı sonu farklı sanatçı ile birden çok kez görünürse ANN listeler, bunların hepsi ayrı olarak sayılır. Daha az ayrıştırma çalışması ve genellikle nedeniyle) verilmiş bitiş tarihi yok, çünkü en önemlisi, ilgili tarihi başlangıç olur.

EDs sonucu

Bu sonuçlar aşağıdadır. Yukarıdaki kısıtlamalar ile, ANN onları bill ve eski Shōnan Bakusōzoku uygun 30 ayırın vardır. Son bölüm 1999 yılından bu olsa unutmayın! Arasında ilk birkaç, İczer yeniden Doğmuş bittiği 1991-02-25 zaten, belki de senin kazanan? Bakın burada tam tablo.

╔════════════╦══════╦═════╦═════╦═════╦════════════════════════════╗
║ Vintage ║ Türü ║ #EP ║ #OP ║ #ED ║ Adı ║
╠════════════╬══════╬═════╬═════╬═════╬════════════════════════════╣
║ 1986-09-10 ║ LİTVANYA ║ 12 ║ 3 ║ 12 ║ Shōnan Bakusōzoku║
║ 1987-02-25 ║ LİTVANYA ║ 8 ║ 6 ║ 8 ║ Bubblegum Kriz║
║ 1990-09-25 ║ LİTVANYA ║ 6 ║ 1 ║ 6 ║ İczer Yeniden║
║ 1992-06-15 ║ LİTVANYA ║ 6 ║ 0 ║ 6 ║ Mavi Kız║
║ 1997-11-25 ║ LİTVANYA ║ 6 ║ 2 ║ 6 ║ Saber Marionette J Tekrar║
║ 1999-07-25 ║ LİTVANYA ║ 6 ║ 3 ║ 9 ║ 10 Tokyo Warriors║
║ 1999-10-06 ║ TV ║ 12 ║ 1 ║ 12 ║ Seraphim Call║
║ 1999-12-18 ║ LİTVANYA ║ 6 ║ 7 ║ 7 ║ Sakura Wars 2║
║ 2002-06-15 ║ LİTVANYA ║ 8 ║ 8 ║ 8 ║ Angelique: İkiz Toplama║
║ 2002-10-02 ║ TV ║ 13 ║ 1 ║ 13 ║ kız Kardeşi Prenses: Re Saf║
║ 2003-05-08 ║ TV ║ 6 ║ 1 ║ 6 ║ Saint Beast║
║ 2005-10-21 ║ TV ║ 26 ║ 1 ║ 26 ║ Mushi-Shi║
...

Bölüm daha ha, daha sonlar? Fark etmiş olabilirsiniz, bölüm daha sonları ile başlıkları: tüm bölüm olarak birçok sonlar olarak kabul edilebilir. İçin 10 Tokyo Warriors, Sakura Wars 2 ve Cennetin Kayıp eşya bunlar neden bir tür tutarsız açıklama ANN. İçin Akikan! bir özel için ekstra bir son liste ama bölüm doğru özel sayılmaz. Katanagatari var ekstra sona noitaminA naklen yayın. İçin Lise Ölü ve Maken-Ki! Venüs mücadele ettiler sayısı LİTVANYA sona doğru anime.

Nerdeyse oluyordu Olanlar çok yakın kes de kontrol etmek için ilginç olacağını düşündüm. Burada bir addtitional listesine göre sıralanmış #EPs/#EDs ve sonra göre sıralanmış vintage. Zaten yukarıda o bildiğimize göre 1 veya daha az bir bölüm var hepsi dışarıda bıraktım. Bu tam listesini bulabilirsiniz burada.

╔═══════╦════════════╦══════╦═════╦═════╦══════════════════════════════╗
║ EP/ED ║ Vintage ║ Türü ║ #EP ║ #ED ║ Adı ║
╠═══════╬════════════╬══════╬═════╬═════╬══════════════════════════════╣
║ ... ║ ║ ║ ║ ║ ║
║ 1,04 ║ 2007-04-08 ║ TV ║ 24 ║ 23 ║ Lucky Star║
║ 1.09 ║ 2010-07-07 ║ TV ║ 12 ║ 11 ║ Strike Cadılar 2║
║ 1.09 ║ 2010-10-01 ║ TV ║ 12 ║ 11 ║ Cennet Kayıp eşya Forte║
║ P ║ 2006-02-10 ║ LİTVANYA ║ 10 ║ 9 ║ Hellsing Ultimate║
║ 1,18 ║ 1990-01-26 ║ LİTVANYA ║ 7 ║ 6 ║ Olması-Bop-Lise║
║ 1.2 ║ 1990-06-15 ║ LİTVANYA ║ 6 ║ 5 ║ Devil Hunter Yohko║
...

Ʞɹɐzǝɹ olarak bahsedildiği Şanslı Yıldız olmalıdır hak kazanmak için bir önceki liste vererek 24 bölüm ve sonlar, ama ANN eksik ED için ep22. Ve böylece, görüyorsunuz, bu DB mükemmel değil ya ;)

Genel bakış Son olarak, burada varsayımlar başlangıçta açıklanan uyan tüm ayırın arasında uçlarının sayısı dağılımını gösteren bir barplot var.

ed_plot

Operasyon sonucu

Orada sadece iki sonuç için #EPs = #OPs, ve bunlar önceden gösterilen listeyi yukarıda (Sakura Wars 2 ve Angelique: İkiz Toplama). Sonuçlar için #EPs / #OPs var burada. Operasyon genel olarak çeşitlidir:

enter image description here

EDs ve tersi daha OPs

Başına Gao WeiWei önerisi: Orada 221 ayırın ile #OP #EDarasında bu 115 hayır sonlar listelenen ANN tüm olan muhtemelen bir karışıklık gerçeği ve eksik açıklamalar (tam liste). Diğer taraftan, orada 781 ayırın ile #ED #OP, 82 ile açılışları tüm (tam liste).

Diğer

Bu değil , bu kesin cevap da, elbette, ANN yaramaz amacıyla bir XML şema, ben de belki gözden kaçan bir şey var, ve hatta eğer herşey yolunda gittiği için benim ayrıştırma, biz zaten bildikleri bir farklı fikir sayısı EDs örneğin GARİP (bkz GaoWeiwei cevabı için bu tartışma) ve orada çeşitli hatalar yukarıda. Cevap bir başka soru farkettim gerekir muhtemelen sağladın son benzersiz, bu değil etkileyen ana neden burada olsa.

+115
MaximKMV 16 May 2013 01:34:13

Bu Santoryuu/İitoryuu teknikleri biridir.
Göre wiki: -

(飛竜火焔 Hiryū: Kaen? Hiryu: Kaen, tam anlamıyla Uçan Ejderha anlam ": Blaze"): bir kılıç Kullanarak sol eli sağ eliyle kullanıyordu (ya da tersi) destek için sol bileğini kavrama, Zoro atlar yüksek rakibi havaya ve yaralıyor. Onları acımasız sonra, Zoro rakip o zaman alevlerin içine (anime, yangın renk patlamaları mavi yerine kesmiş olduklarını nereden). Bu ilk görüldü olmak Ryuma karşı kullanılır. Hayvan veya yaratık genelde güçlü teknikler yaparken arka planda Zoro eşlik eder occidental bir ejderha. Ejderha esrarengiz bir benzerlik bares ejderha Ryuma ile Oda daha önceki çalışma, Canavarlar Kralı öldürmüş. Zoro bu tekniği ile Ryuma bölü sahneyi de benzer hangi Ryuma ejderha slays Canavar sahnesi.

Zoro sadece bir kez bu tekniği kullandı. Sadece bir kez kullanılmış olan birçok teknik vardır.
Artı teknikleri adı güzel hatırlamak çok zor karmaşık :P
Daha başvurular, sen onay wiki

+89
foster13 23 Mar 2019 05:52:39

başı Hakase bu bağlantı için wikipedia

Yeni TV anime serisi Shueisha'nın 2016 Atlama Şölen etkinlikte açıklandı. Anime yeni bir döküm özelliği, Ayumu Murase dile getiren Allen Walker ve Shinnosuke Tachibana dile getiren Howard bağlar. Rağmen değişiklikleri, serisinin yaratıcısı olduğu belirtilen bu yeni serisi devam edecektir geldiği ilk bıraktığı, yerine bir yeniden başlatın. Yeni seri, D. Gray-man Hallow başlıklı Yoshiharu Ashino yönettiği ve Michiko Yokote, Tatsuto Higuchi ve Kenichi Yamashita tarafından yazılmış, Yosuke Kabashima ve Kaoru Wada tarafından müzik tarafından karakter tasarımları var. 4 Temmuz 2016 havalandırma, 13 bölüm toplam sahip başlayacak.

aşağıdaki Wikipedia kaynak ve alıntı bu sayfaya Anime News Network - önemli olan bu D. Gray-man mangaka Katsura Hoshino onu İnstagram hesabı

D. Gray gitti herkese teşekkürler-sahne bugün adam. Duyuruda söylediğim gibi, yeni bir dizi yeşil ışık olmuştur. Çünkü personel olacak tamamen farklı bir hikaye olacak devamı, ama sanırım bu olacak bir tamamen yeni D. Gray-man anime. Şimdiye kadar beni destekleyen herkese teşekkür ederim.

+53
EJHall 17 Eyl 2012 08:47:08

Anime karakteri gözleri genellikle genellikle beyaz olduğunu vurgular var. Işık yansıması falan gibi görünüyorlar.

The Eyes Have It

Olayları bir adı var mı? Ne olması gerekiyor?

+30
WAK 18 Oca 2017 11:08:14

Bilmiyoruz. Tek şey biliyoruz gibi Toshino bahsedilen bir yorum olduğunu Oda söyledi Biz çok memnun Hacmi 45 edersek olduğunu merak ederek onun ailesi. Babasına tek başına ya da anne ve babasını Ejderha atıfta olup olmadığını bu noktada bilinmiyor.

Gelen SBS Hacmi 44 bölüm

Okuyucu: Oda-sensei!! Ciddi bir sorum var. Şimdiye kadar luffy'nin ailesi çekecek misin? 16 P. N. Bay Uni, Yaş

Oda: Onun ailesi mi? Bir dahaki hacmi ile memnun olacağını düşünüyorum. Heyecanlanmak!

Hacmi 45 oluşur bölüm 431, Yumruk Aşk ile 440, İlk Yumruk vs Karasakal. Luffy babası 432 bölüm ekibi ortaya çıktı ve okuyucuya 440 bölüm gösterildi. Annesinin Bankası yanında olup olmadığını veya başka bir yere bu bölümlerde doğrulanmadı.

+22
StackUser51 8 Eki 2011 19:28:31
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil