Kurbağa nasıl Naruto üretmek Yağı mı?

Mount Myoboku görüldüğü gibi kurbağa yağı kullanıcı daha kolay çevrelerindeki doğal enerji hissediyorum izin veren özel bir çeşmeden üretildi. Bu Jiraiya ve Naruto tarafından kural 1: bilge tekniği eğitiminin ilk aşamalarında kullanılmıştır.

Ancak, birkaç combo jutsu var (Kurbağa Yağı Mermi) Kurbağa tükürmek Yağı kullanan Jiraiya tarafından kullanılan gördük. Hem Rüzgar ve Ateş Jutsu ile karışık ateş ve hatta aydınlatılmış olabilir. Kurbağa Çakra işleyebilirsiniz biliyoruz ve çoğunlukla Su Tarzı ile bağlıdırlar.

Doğal olarak üretilen kurbağa yağı çok Kurbağa midesi veya birden fazla çakra doğa manipüle, Kekkei Genkai benzer) doğa manipülasyon yoluyla elde ettikleri bir şey mi?

Güncelleme: ben anlamak "Kurbağa Yağı" temel tekniklerini kullanmak çakra, ama kaynağın petrol olmadığını açıkladı. Wiki girdileri okudum ve Wiki sadece yağ dönüştürür Çakra Devletleri "" ama bunu açıklamıyor. Ejderhalar tarafından üretilen Ejderha Alevi gibi mi? Bir evren örnekte Katsuyu ve/yeteneği ona bir bak. Salyangozlar mizukage kirigakure Asit Serbest benzer balçık kullanarak Balçık ve Katsuyu üreten görebiliyorum. Ayrıca doğal olarak mümkün olsa da bu iki Doğa bir dönüşüm ve Kekkei Genkai olduğunu. Ne kurbağalar doğal olarak üretmek bu yağ, bir doğa dönüşümü, orada herhangi bir efsane öznitelikleri kurbağa tükürmek petrol vb. sorumu doğru hareket nedir.

Ayrıca, Ying konusunda kafası karışık olanlar için-Yang teknikleri ve Doğaya Dönüşümleri bayanposta sayfası üzerinden gidin ve atıf bilgileri okumalısınız! Naruto Bayanposta - doğa Dönüşümü

Beş elemental doğa dönüşümler dışında, tüm non-Gölge Taklidi Tekniği olarak elemental teknikleri, Çok Boyutlu Tekniği, tıbbi ninjutsu, genjutsu vb kaynağı olan doğa dönüşümü ikinci bir nokta var. Bir shinobi olan (陽遁, Yōton) Yin Release (陰遁, İnton), hayal gücü ve bir shinobi ruhsal enerjisine dayalı, ve Yang Release, canlılık dayalı ve fiziksel enerji. Birlikte, 陰陽遁 Yin–Yang Release ('yōton, Onmyōton İçinde) gerçekleştirmek için kullanılır.

Sadece/Yang Ying için herhangi bir rasgele tekniği kulübü yapabilirsiniz.

Ek Güncelleme: Trivia bölüm Bayanposta için Doğaya dönüşümü verdi ilginç bir yol.

Teknikleri gibi Kurbağa Yağı Kurşun ve Zehir Buğusu söz "dönüştürme" ya da "yoğurma" çakra içine madde, ama hiç bahsetmedi için kullanmak belirli çakra doğa.

Yani bu tekniklerin nasıl yapılır tek emin değilim sanırım.

+253
Matt Sheppard 14 May 2017 01:20:15
32 yanıtların

İçinde Disgaea 4 - Bir Söz Unutulmuş/Revisted Fuka inandığı her şey bir rüya ya da kabus. İlk Desco ile tanıştığında ona saldıran kişi onu tanır ve rüya/kabus nakavt olmanın bir sonucu olduğuna inanıyor.

Hades Parti Dünya'ya Des-X onu öldüren kişi olduğunu Fuka bulunan söndüğünde ve Des beri-X Fuka Desco olduğunu düşündüm açıklıyor Desco ile tam olarak aynı görünüyor.

Ama işgal öncesi bilgilendirme Bürosu Desco daha önce, henüz andan itibaren Fuka tanıştığı itiraf Abla ona kendi gücünü göstermek istiyordu (kim biliyordu) serbest bırakıldı ve Desco diğer mahkumlara verilen oldukça uzun bir süre kapalı kaldı ve Axel onu biliyordu (yani gelmemiş o) görünüyor.

Bilmek istediğim bu ilk geldiği Fuka, Desco ve Des arasında olaylar sırasını X, uzak Hades veya öldürülmekten Fuka kilitli Desco mi? Ve ayrıca onu daha önce hiç görmemiş olmasına rağmen oldu Fuka olan Desco nasıl biliyordu?

+963
velesta 03 февр. '09 в 4:24

Nihai hedefi, tek bir varlık haline insanlığın tüm bireysel ruhları birleştirmek.

Bu kimse, ayrı ayrı ama bir bütünün parçası olarak var olmayan bir varlık yaratacaktır.

Bu şekilde, her canlının kusurlarını başkalarının güçlü ile tamamlanmış, böylece kalplere güvensizliği silme olurdu. Olmak gibi ultimate, Tanrı oluşturma.

Vasıta ulaşmak için, Adem ve Lilith bir araya gelerek, Üçüncü Etkisi ile sonuçlanan, gereklidir.

Hem seele oyunu ve Gendo vardı kendi fikrin vasıta. Ne olduğunu fark etti.

+931
VISHNEVSKY 19 Şub 2016 22:50:47

Basit bir cevap? Evet. Ancak bahsediyorsunuz ark canon yok. Filler bir arc oldu.

Şimdi, Sorunuzun gerçek cevabı üzerine genişletmek için. Dükkanının bulunduğu 13 on üç koruyucu olduğunu, hatta nerede olduğunu biliyor mu, bilmiyor bile. Hala onlar için yararlı bir varlık çünkü o onu tutuklamak ya da idam etmiyorlar nedenidir. Şimdi, Eğer gereksiz olsaydı ya da çok fazla sorun neden sonunda, büyük olasılıkla özellikle yanlış yazılmış ben Ichigo ve diğerleri Seretei () üzgünüm oynayabilmek için yardım ettikten sonra onu yok ederler.

+910
Mauri 27 Eyl 2010 10:25:14

Akame ga KİLL! ana dizi ise Akame ga KİLL! Sıfır bir tamamlayıcı dizi söyler hikayenin karakterleri önce zaman çizelgesi ana serisi.

Siz okuyun Akame ga KİLL! anime devam etmek istiyorsanız.


Hikaye genellikle aynı 33 bölüm 17/bölüm kalmış. Ancak, anime 34. bölüm 18/bölüm manga gelen küçük sapmalar var başlar. 19 bölüm karşılık gelen 38 bölüm sonra anime tamamen 39 bölüm itibaren 10'dan fazla bölümleri atlar, bölüm 43, nerede bu arsa nokta hariç

Susanoo Esdeath mücadele Gece boyunca kaçmak Raıd izin öldü. Aslında, bu 43 bölüm 40 bölüm yayılan Borick suikast görevi sırasında oldu. Anime, Susanoo ölümünün 21. bölüm yerine taşınır ve Borick suikastı 19. bölüm sonunda trivialized var.

50 bölüm ikinci yarısından itibaren, ama bölüm 20 yeniden o manga (bölüm 44 48 arası) Wild Hunt arc sırasında birçok yeni karakterler tanıttı beri çok yakından manga takip etmiyor, ve onları çeşitli Vahşi Av ark ötesinde hikayeyi etkiliyor.

Manga ve anime adaptasyonu arasındaki farklar çoğu bu 10 bölüm boşluk geliyor.

Bu yüzden anime adaptasyonu ihmal edilmiş olabilecek bir şey kaçırmayacaksınız manga en baştan tarama, eğer zamanınız varsa, öneririm. Aksi takdirde, bölüm 39 iyi bir yere almak manga.

+758
rebel87 8 Eyl 2014 09:57:43

Açıkça bir denizatı olduğunda Beedrill Zehir Arı Pokemon denir, ama Kingdra Ejderha Pokemon denir. Bir Eşek arısı, ana özelliği bir acı olduğu gerçeğine dayanarak söyleyebilirim. Sonra ölmeden bir kez arılar sokar, ama arılar istedikleri gibi birçok kez sting, sadece Beedrill gibi. Dolayısıyla 3 stingerleri.

+753
Dhruv Nagpal 20 May 2018 00:27:28

Seçici Spread Wixoss 11 bölüm, Yuki çünkü kaybolmaya başladı, Mayu göre, artık Iona "Değil Iona yapmak dileği tutmak değil, sonsuz bir kız olmanın sözleşme kırdı." Ama artık sonsuz bir kız değil, bir LRİG o yüzden geçmişte (farklı ebedi kızlar) farklı insan bedenlerinde yaşındayken hastası dilek tutmak bağlı olmamalı. Kaybolan olurdu neden bana hiç mantıklı gelmiyor. Bir LRİG kimseye herhangi bir arzusunu yerine getirmek için herhangi bir yükümlülük olmamalı; sadece ebedi kızlar bu yükümlülüğü var. Herhangi bir fikir?

+746
besst 9 Eki 2010 18:59:01
2 beyaz Albüm Yaprak tarafından Mart yetişkin görsel bir roman. Serinin ilk oyunu, [white album] bakın.
+729
Wlada 19 Haz 2013 01:59:42

Olası bir çözüm düşünemiyorum. Siyah den den mushi insanların konuşmaları üzerinde casus olabilir. (CP0 veya deniz) dünya hükümeti ya Karasakal Baltigo aslında (şüpheli bir ülke olması nedeniyle) ya da Karasakal veya Baltigo casusluk yakın ya da tahmin ediyorum. Bir kez konuşmayı dinliyorlar, Ejderha konum onayı var.

CP0 Dressrosa Baltigo için Sabo takip eden diğer varsayım. Onları izleyen ve tam bir saldırı planladılar ama orada Karasakal korsanları yüzünden harap yerde buluşmalıyım saklandıkları yeri bulduktan sonra. Devrimci Ordusu yaptıkları her şey hakkında ketum ve dikkatli olduğundan Sabo takip ettiklerini sanmıyorum.

+696
user2510162 24 Ara 2012 10:13:05

O öldü ama Kakashi 29 yaşındayken Nagato 34 yaşındaydı. Bu en azından onları, sadece 5 yıl arayla olur. Bu nasıl Jiraiya onu eğitim başladı Nagato 7 yaşındayken olabilir. Daha sonra, Jiraiya (o zamanlar bir çocuk olan) Minato eğitim başladı. Kakashi 9 jounin olunca daha sonra, Minato bir yetişkin oldu. Yani, Nagato Minato daha büyük olmalıdır. Ayrıca Kakashi daha en az bir kuşak daha yaşlı olmalı.

+686
USER123 22 Ara 2012 20:05:10

Çoğunlukla, anime mangada bulunan içeriğe bağlı kalmak. Burada ve orada birkaç dolgu bir yay ve bazı küçük değişiklikler var, ama çoğunlukla aynıdır. (Karşılaştırma için özel bölüm-by-bölüm, bir başına Bleach Wiki burada.)

Soru alıntı, Bleach anime orijinal Fullmetal Alchemist manga daha iyi sopa neden, çünkü zamanlama önemlidir. Orijinal Fullmetal Alchemist anime manga kısa bir süre sonra başladı, ve yeni içerik oluşturmak için daha yeni bir biçime precreated içerik açmak için daha hızlı olduğu için, hızlı bir şekilde anime manga kaydetti ve böylece sırayla kendi materyallerini oluşturan şovunu tutmaya başlamak zorunda kaldılar. Öte yandan Bleach manga, bir süre anime ile ilgili bir düzeyde kaldı. Ama sonunda Kayıp Vekil Shinigami arc (bölüm 366/bölüm 476-479) anime durdu havalandırma (daha fazla bilgi için neden, bak bir daha önce sorulan soru burada). Yani bu noktadan itibaren, manga kal artık anime. Ama manga hala devam, göre mangaupdates bölüm 635 oldu sadece serbest bırakılmış 7/15/15 yoluyla MangaStream.

Yani inceleme, Evet. Çoğunlukla anime anime durdurulana kadar manga takip ediyor.

+666
MiniMizer 19 Haz 2016 03:25:02

Hayır.

Ölen insanlar var olduğundan Cennet ya da Cehenneme git () yok.

Onlar gitmek Mu (yani hiçbir şey).

Death Note, Cilt 12, sayfa 188, bu iki kural dinliyorum "Mu": "Tüm insanlar olacaktır, istisnasız, ve sonunda ölecek." Ayrıca, "Ölümden sonra gittikleri yer (Yokluk) MU."


Temel olarak, ölümden sonra bir şey yok. Shinigami farklı bir türdür.

+622
mariy 6 Oca 2011 17:06:11

Hiç dizi olarak gösterildi, ama bazı akıllı tahminler yapabiliriz. Natsume şeyler gizler listesi burada:

 1. Bir kız. Harutora dışında hiç kimse bir kız olduğunu öğrenir.
 2. Hokuto arkasındaki kumanda ediyor.
 3. Harutora takıntılı bir şekilde aşık.

Yani bu şeyler dayalı olabilir.

 1. Kız giysi, kozmetik, girly şeyler, vb.
 2. Hokuto kullandığı giysiler ve kit.
 3. Harutora ile ilgili, belki Hokuto yaptığı süre boyunca pek bir koleksiyon. Fotoğraflar, Hatıra vb.
+590
Strathus 5 Nis 2017 11:51:02

Gerçekler

 1. 1:56:10-20 Işık açıkça en az bir kez DN dokundu demek olan Ryuk, görebilirsiniz.
 2. 1:56:30 Işık sonunda ölmeyen babasının adı yazıyor.

Bu 10 saniye içinde defter geçiş yapmak için L için imkansız olurdu. Bu yazarlardan sadece bir hata olmadığını varsayarsak, iki olasılık düşünemiyorum

 1. Ya L gizlice defterden bir parça ile Hafif dokundu ve Ryuk birlikte oynamak ve sadece sahte notebook dokundu, gerçek bir Işık inandırmak zorunda an ışıktan görünmesini istedi.
 2. Mangada olduğu gibi sadece kapak sayfaları değil, değiştirmişler.

İçimden bir ses, bu ikinci olacak, ama bunu gerçekten ispat edebilirim diyor.

+571
ardms 13 Nis 2015 09:58:19

Fark arasında Shonen'ai ve Fikrim olarak zaten sordu.

Ancak, eşcinsellik erkeksi söz anime ve manga ile ilgili bir kaç terminoloji ile karşılaştım :

 • Shounen'ai
 • HAZİRAN
 • Fikrim
 • Erkek aşk

Ne bu türler arasındaki temel farklar nelerdir?

+548
FORSED DANILOV 6 Eyl 2015 06:58:47
("Kuroko Basketbol") Kuroko no Basuke Tadatoshi Fujimaki tarafından basketbol bir manga var, Japonya'da en iyi lise takımı olmak için girişimde lise öğrencisi olan Tetsuya Kuroko ve takım arkadaşları takip ediyorum.
+478
Ashwin Ramachandran 27 Eki 2013 06:22:08

enter image description here

Bu hikaye, Sendo Aichi, kahramanı orta okulun üçüncü yılında ürkek bir çocuk. Hayatının geriye değil ileriye daha baktığımızda, öne çıkarmaya çalışıyorsun yaşıyordu. Ancak, o küçükken ona verilen bir kart oyunu "Blaster Blade," bir kart olacak onu tutan bir şey vardı. Bu kart Kavgalar, büyük ölçüde onun hayatını değiştirecek bir şey yapmaya başlar nedenidir.

Kart oyunun adı Vanguard"." Oyun "denilen Cray farklı bir gezegen yer alır," ve daha önce hiç görülmemiş bir oyun sistemi nedeniyle, dünyada popüler hale geliyor.

Aichi, hemen Vanguard çekti, bu Togura Misaki ve Katsuragi Kamui gibi arkadaşlarıyla, diğer rakipleri ile birlikte. Onlarla dostça rekabet yoluyla, Aichi tatmin edici bir hayat zevk almaya başlar. Aichi, ancak, bir kez daha Öncü bir Savaşçı ile Kai Toshiki adında bir savaş amacı vardır. Kai Toshiki Vanguard dünyasında olağanüstü yetenekleri olan Liseli kalpli bir ilgisiz ve soğuk. Ayrıca Aichi oyun oynamaya başladı sebebi o. Onun için, Toshiki sıkıcı hayatını kurtardı ve Vanguard onu tanıştıran kişi. Vanguard daha iyi alabilmek için, Aichi her gün ruhunu koyar. Bir gün, Toshiki savaş ve onun değer tanımak ona sahip olacak istiyor.

Crunchyroll (Kaynak:)

+435
Kimelea 22 Nis 2012 01:23:09

CosPrayers

Kozmopolit Dualar (ayrıca Chō Henshin Kosu 20cm Pureiyaa, genellikle kısaltılmış CosPrayers) bir kısa orijinal anime 2004 tarafından üretilen stüdyoları m.Ey.e. ve FARK. Dönüşüm yoluyla verilen süper güçlere sahip yedi kız bir grup izler. Dünyaya başka insanlar olmadan atıldıktan sonra, karanlık kule mühür ve güneş tanrıçası Amaterasu tekrar uyandırması güçlerini kullanmak gerekiyor.

CosPrayers İsabet Şut ilgilidir. (bkz: ) ve AŞK BENIM AŞKIM? (bkz: ). Hem bu dizi, CosPrayers bir televizyon programı ve çeşitli yönleri ile üretim nitelendirdi. CosPrayers oldu ilk üç serisi için hava.

Daha fazla bilgi için Wikipedia ya da Anime News Network.

+428
Apelsina 27 Tem 2012 21:25:19

MANİSA Kardeşlik, Simya sınırları çok iyi tanımlanmış ancak Alkahestry sınırları asla söz edilir. Bu hiç TV dizisi dışında açıklanan, belki de diğer medya veya görüşmeler mi? Eğer öyleyse, bu bir sınırlama var mı?

+395
user93194 4 Mar 2017 10:13:04

Göre Evet.Wikipedia makale hakkında serisi, serisi vardı sık aradan yarım kalan içine seri hale getirme ve nihayet var üretilmiyor Nisan sayısında 2008.

Daha sonra Eylül 2010 sayısında Aylık Shounen Sirius, giriş metin için Önce Nashi Gen to Ore Monogatari "アゴなしゲンとNEMESİS物語", yeni bir dizi ile aynı yazar, diyen yazar amaçlayan ulaşmak son bölüm 1 OreAku (kısaltılmış adı dizi Japonya).

2014 yılında, dizi seri devam edeceği açıklandı. Ve bu sorun Genç Dergisi 3. olan serbest bırakılmış, 5 Eylül 2014 2 Bölüm OreAku hangi değildi toplanan içine tankoubon serbest oldu ve hepsi de yaptığı açıklamada, 5 birim olacak son ses dizisi.

(Burada her şeyi çevirmek istemiyorum, sadece ana olayları) bilgilerini almak hangi Vikipedi'de paragraf:

連載中断と再開

連載途中から頻繁に休載するようになり、2008年4月号を最後に中断した。同年6月号を最後に、巻末にも""俺と悪魔のブルーズ"は休載いたします"といった文言が掲載されなくなったことから、事実上打ち切り状態になった ben 完を目指し描きだめ中なのです の第1部 その後、同社"月刊少年シリウス"2010年9月号の同作者"アゴなしゲンとNEMESİS物語"の冒頭において、"現在、平本アキラ氏は"俺悪"・!"という作者近況の一文があり、水面下で執筆が進められているものと見られていた。

そして2014年、同社"ヤングマガジンサード"創刊号にて正式に連載再開が決定した]。9月5日に発売された同号においては単行本未収録分が2話掲載されており、Vol.5から完全新作が最終章として発表されると告知された。

+394
Mr Stinky 23 Şub 2013 15:12:32

Açılışı izledikten sonra, burada benim sürüm var :

Tüm toplu umutlar ve insanlar için bir rüya bir başka ve kendilerini. Ölü karakterlerin hepsi geçti aşağı Naruto için vardı, umutlarını temsil eden yuvarlak taş olan gelecek somutlaşan. Naruto tarafından hedefe ulaşmak için mücadele etti olursa olsun mücadele yorgun olduğunu söyleyip duruyordu. Sasuke (ama daha sonra, o kabul eder) onu yok etmek istemesi veya bu kristal de geçmiş olabilir bu.

+350
TheGURON 24 Şub 2014 21:45:56

Evet, Diana ise Artemis ve Luna'nın kızı, ama o değil, sadece diğer şahsın kedi. Bu üçlü ek olarak:

orijinal manga, Luna ve Artemis var yerli kedi temalı gezegen Mau, bu da demektir ki, aynı galaxy ama dış güneş sistemi (nasıl bu hizalar ile kediler servisi Kraliçe Serenity Ay Krallık değil açıkladı; anlaşılan Luna ve Artemis göç için ayda bir noktada). Mau Sailor Tin Nyanko geldiği gezegendir. Sentetik asker yetenekler kazandırmak amacıyla Sailor Tin Nyanko manga canon göre gerçek denizci bir asker değilim; aksine, gezegenin gerçek denizci guardian, Denizci Mau, öldürdü. Aynı şekilde Kaos yenildi sonra gerçek bir yıldız tohumu kaldırıldı sahip olarak öldü, geri yıldız tohumlarını aldı ve kim (örneğin, Tuxedo Kamen, Luna, Artemis ve Diana gibi) gerçek bir yıldız tohumu, sahibi olan her denizci asker ve diğer özel insanlar hayata geri dönmüştü. Böylece, yaşayan Mau sonunda manga serisi var 1) Bir dirilen Denizci Mau (ima etmek insansı, sadece üzerinde temeli bütün denizci askerler bunu tanışmış oldu insansı, ama o değildi özellikle gösterilen veya tarif ötesinde onun adı, öyle değil imkansız Denizci Mau olabilir bir şahsın kedi kendini... özelliklede o Luna, Artemis ve Diana her insansı bir form olabilir dönüşme), 2) diğer insanımsı (gibi Tin Nyanko), ve 3) bir anlam şahsın diğer kediler gibi normal sakinleri gezegen Mau.

Yeryüzünde yüzyıl Kristal Tokyo 30'da doğduğundan beri (Diana Mau yerlisi olmayan tek canlı kedidir.)

(Not olan Sera Ekibi müzikaller takip manga ile Tin Nyanko olarak Denizci Mau bu suikastçi, ama anime canon farklıdır, hangi Sailor Tin Nyanko olduğu bir gerçek denizci asker kimdi aslında iyi ama beyni yıkanmış tarafından Denizci Galaxy bilezik var ve orada hiçbir söz ya da Mau Luna ve Artemis' daha fazla arka plan.)

+342
user255471 19 Ağu 2018 00:42:47

Google ve Bing gibi çeşitli görsel arama teknikleri dayalı ve numberous siteleri aracılığıyla arama Tsukimi Kurashita için (Prenses Denizanası) yer arıyor olabilir gibi görünüyor.

Tsukimi Tokyo'da yaşıyor ve bir illüstratör olmak isteyen otaku bir kız. Geç annesi tarafından etkilenmiş, onlardan her türlü bir aşk var ve onlar hakkında oldukça bilgili. Kuranosuke gerçek cinsiyet bilen Amamizukan tek ihtisas yapıyor. Diğer Amars gibi, şık insanlar bir korku var ve genellikle onların huzurunda taş olacak.

enter image description here

Akvaryumu ziyaret ettiğinde 4 Bölüm görünüyor.

+276
morpex1812 11 Nis 2017 11:07:05

Anime 12 bölüm sonunda, (Guanyu) Shuu ile buluşmak için, muhtemelen meraklı fantezileri onun için daha fazla yakıt alma umuduyla gittiği gibi (Muming) Koui (Qiaoyi) yazı Mumei. Sonra, büyük bir gürültü yayarlar ona giden bir şey görür. Show aniden bu noktada sona erer.

Ne gördü?

(Ya da, eğer anime kaynak malzemeden çok fazla gelişti çünkü bu soruya cevap verilemez ise, bunu da bilmek iyi olurdu.)

+237
Xtreme Biker reinstate Monica 27 Mar 2010 06:48:24

Drum Island arc Dr. Kureha hep bunu sorar:

"You want to know the secret of my youthfulness?"

Ne gençliğini onun sırrı nedir? Tıp onun için mi? Onun yaşam tarzı? Belki bir gençlik pınarı buldu?

+231
Karl Knechtel 2 Ağu 2011 10:55:34

Hemen Kurama, Dokuz Kuyruk, onu ilk yerine koymak neden aynı sebepten ölmedi. Çakra kabilesinin, bu Uzumaki, son derece büyük miktarda miras kalmıştı.

Kushina oldu sonunda söyledim o vardı için onu eve Uzushio ve gitmek Konoha; çünkü onun özel çakra, o vardı için olmak sonraki jinchūriki Dokuz Kuyruklu Şeytan Tilki.

Yukarıdaki ifadede özel çakra onu işaret ediyor.

Bir Uzumaki olarak, Kushina güçlü bir yaşam gücü ile kutsanmış, muazzam çakra rezervleri ve canlılık onun yerine getiriyormuş. Bu da ona çok büyük dayanma gücü, iyileştirme gücü ve uzun ömürlü. Sonuçta, bu özelliği onu hayatta Dokuz-Kuyruklu' çıkarma dakika sonra doğum yapıyor ve hala sağlanan büyük yardım Minato üzerinde savaş kısa bir süre sonra rağmen ona ağır yorgunluk. Aynı şekilde, hala zayıf, o değil ölmeden hemen olmak kazığa tarafından Dokuz-Kuyruklu' pençe. Hatta onu klan standartları, Kushina sahip bir güçlü ve özel form çakra yaptı onun için uygun hale bir jinchūriki, etkili sızdırmazlık bütünlüğü olan Dokuz-Kuyruklu içini ve geliştirilmesi onun saklı tutar.

Yukarıda bir Jinchūriki olmak için mükemmel bir adaydı neden Kurama pençesi bıçakladıktan sonra bile, hala yaşadığını neden Kurama, çıkarma hayatta nasıl Kushina çakrasını, konuşuyor.

Canlılık doğal için Uzumaki klan izin ona hayatta çıkarma, ama büyük ölçüde zayıflamış tecrübe, maskeli ninja çalıştı için Dokuz Kuyrukları bitirmek Kushina kapalı.

İkinci bir söz üzerinde ve bir Kurama bir kez zayıflıyor onu elde edildi.

Uzumaki doğal olarak sahip olduğu inanılmaz güçlü yaşam kuvveti, verilmesi onları çok uzun ömürlü; Mito Uzumaki olduğunu doğmadan önce kurucu Konoha henüz yaşamış kuyuya saltanatı Üçüncü Hokage. Bu da sağlar onları kurtarmak yaralar ve bitkinlik kısa süre yetecek kadar hayatta kaldırılmasını kuyruklu hayvanlar, ancak onlar hala yakın ölüm sonrasında. Uzumaki de müttefikleri onları ısırmak ve çakra onların ağzına alarak müttefikleri iyileştirmek ve gençleştirmek yeteneği var. Ancak düzenli olarak da bu yeteneği kullanmak tehlikelidir. En az bir üye benzersiz bir duyu yeteneğini sergiledi.

Yukarıdaki teknik olarak Uzumaki diğerlerinden daha fazla yaşamalarına, sadece Mito, Diğerleri iyileşmek için yeteneği, sadece Karin gibi gibi özel özelliklere sahip olduğunu söylüyor. Ayrıca yaralanmalar kurtarmak ve Kuyruklu bir Canavar çıkarma bile kalamazlar ama ölüm yakın olacaklar,

Kurama onu elde edildiğinde sadece Naruto gibi.

Kushina o klan onu mirastan (bu hala yaşıyordu nedeni) çünkü hemen ölmedi. Zaten çıkarma onun zayıf olduğu için ama Kurama pençesi gelen öldü, ve pençe hemen iyileşmiş değil, daha büyük bir yara açıldı.

Kaynaklar:

+222
mack123 12 Eki 2014 12:00:42

Sanırım O Tsukasa falls altında Bu Canavarı karakter Sınıflandırması beri çok aptal olmak Aptal.

Bu Canavarı karakteristik tanımlama derin olan bir karakterdir aptallık. Erkek ditzes ise kadın ditzes tatlı ve saf olma eğilimindedirler, sersem ama sevimli olma eğilimindedir. Bu Canavarı yazılır görünmesini istemeden komik. Drama serisi, çizgi roman yapar rahatlama.

Sanırım Tsukasa karakteri değil düşmek herhangi bir deredere sınıflandırmalar çünkü ilk önce, deredere demektir vurulmuş ve o yok herhangi bir aşk faiz anime.

+215
filipenf 26 May 2016 12:42:54

Sevinç Çocuk Fishman Island insanlarla sözler veren, Dünya'nın yüzeyinden gelen bir adam vardı. Poseidon yardımıyla Noah yükseltmek için çalıştı ama verdiği sözü tutmadı. Poneglyph üzerinde, Poseidon için bir özür yazdı. Neşe Çocuk hakkında mevcut tek bilgi bu.

+114
ControlZ 13 Mar 2017 09:57:19

Başka bir yarışmacı yendi ikisini de bir karanlıkta köri tabak attı 91 puan. Kim o değildi ortaya kadar geç olur gibi birisi Seçkin On onu oraya koymak için bir sebep.

+106
Grinya Lesnoy 4 Eyl 2014 03:00:19

Onun saldırı Dokuz kuyruklu'yu boyutuna göre Gizli Yaprak boyutu yaklaşık edelim:

Kyuubi attacks Konoha

Gördüğünüz gibi, köy oldukça büyük. 100.000 kolay bir nüfus tahmin edebilirim. Çoğu shinobi olduğundan daha fazla (muhtemelen) en az 12.000 shinobi orada olduğunu düşünmek abartılı olduğunu düşünmüyorum.

Hepsinin geldiği nokta bu. Gerçeklerle mezun, kendi Jounin sensei almak vb görevleri yerine her yıl yeni (ve eski) sınıflar içinde Akademisi öğrencilerinden biri (iki) set üzerinde ilerlerken duruluyor olduğumuzu unutmayın. Başka shuriken, bir şey atmak nasıl bu kadar önemsiz karakterler genellikle "shuriken atıcılar" dediğim gibi görülür (sadece onlar biliyor). Genellikle güçlü bir rakip geldiğinde öldüklerini görürsünüz.

+97
Lisa Jill Chambers 3 Eki 2017 02:01:21

19 bölüm çoğu yok ettiğini ima eden Kral bazı flashback vardır. Ancak hala biraz kararsızım.

Bir peri diyarı mı? Herhangi bir peri yaşıyor mu?

+76
Pakitochus 6 Şub 2016 20:51:32

Genellikle mangada anlatılan Kahraman Billboard Grafik dünya sıralamasında değildir. Bu olması gerektiği bariz beri sadece Japon kahraman var orada ve bunu sen adlı Kahraman Billboard Grafik JP manga. enter image description here

Teklif gelen wiki,

Kahraman Billboard Grafik JP bir olay olduğunu gösterir resmi sıralamasında Japon Pro Kahramanlar.

Eğer tahmin etmek zorunda olsaydım, diğer ülkelerden gelen kimsenin, onlara kahraman söz şimdi olduğu gibi hikayeyi alakalı olacağını olduğundan bahsedilir.

+35
user218468 4 Tem 2014 15:00:32

4 Granblue Fantezi bölümde, cani (belirsiz Spoiler uzak tutmak için onu bıraktım) bir soruna neden içine yarattı tanrıça onların unutmadan, genel halk, suçluyor.

Bir toplum nasıl "canlı ve aktif tanrılar ve tanrıçalar unut" mu? Onlar eski din yeni bir yerine aldığı birçok sanat eseri olarak görüyorum. Bazen yeni bir monothiestic var. Granblue bu kanıt görmüyorum.

+17
Kate Cassidy 28 Kas 2014 12:19:33

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil