Neden olmayan Japonca karakterler bazen déraciné "olarak Buranki bakın.

Gösteride Japon karakterler genellikle giants "Buranki" genel olarak ifade ederken (özellikle Adam) Japonca karakterler bazen déraciné "olarak gösteriyor.

Bu onlar için garip bir isim - Fransızca kelime "déraciné" yerinden" olan bir "anlamına gelir. Bir anlamda, bu "onların eviydi" olan Treasure Island, düşmüş olanlar için uygun bir isim. Ama Yeryüzünde Buranki tüm Hazine Adası düşmüş olanlardır; gerçekten de, çoğu muhtemelen başlamak için Yeryüzünde.

Farklı bir anlamda, bu ad da tüm Buranki anlatan uygun bir şekilde, verilen

bu Buranki yeni bir arayışı içinde evlerini terk ettiler ve Yeryüzünde sona erdi gerçek uzaylı yaşam formları vardır.

Ancak, bu aslında yaygın olarak bilinen değildir; Buranki ile en ilgili tek insanlar bunun farkındadır.

Bu durumda, neden déraciné denir?

+754
user118874 13 Kas 2010 05:14:28
37 yanıtların

Manga #Bölüm 4'te, Dabura ile Buu bir füzyon ortaya çıktı.

enter image description here

Bu füzyon bir adı var mı?

+993
Enkia 03 февр. '09 в 4:24
Anedoki Mizuki Kawashita tarafından manga serisi.
+980
Cowgirl911 5 Mar 2010 16:38:31

Ben" bazı bilgiler vermek istiyorum onlar "kim belirtin ol:

"onlar" İngilizce Comercializator:

 • Hesaba Ortak Alan, tanıtım/Pazarlama program/başlık Japon başlık adını bilen geniş bir hayran kitlesi varsa, karşı olurdu-başlık çeviri ve belki de İngilizce başlık "ürün" bilmiyorum alıcılar yeni verimli.desition
 • Eğer/tam İngilizce çevirisi, yine bir pazarlama hareket karışık, bazı başlıklar daha cazip çekiciliği vardır.

Başkalarının sebep olabilir ama çoğu Japon marka tutucu özel bir isim altında, ya da, yazarın dilekçe de pazarlamak için bir çeviri kullanmak isteyebilirsiniz yoluyla pazarlama taktikleri aşağı satmak kaynat,.

"onlar" fan:

Zaman hayranları en bazı durumlarda (uzun/büyük başlık neredeyse imkansız orada telaffuz etmek?) oldukça acı olan orijinal Japonca telaffuz tarafından titiz ve çağrı serisi. Kısa adları da (eski kullanılmaktadır. PapaKiki) ama çoğu oldukça İngilizce-hoparlörler daha Japon hayranları tarafından stablished. Üzerinden, bazı hayranları hem de/en popüler adı tartışırken dağıtma diğer olası kullanır önceliklidir çeviri ve orijinal Japonca, başlık bilir.

diğer durumlar:

Bazı başlıklar zaten İngilizce (veya girişim) İngilizce yok çeviri yapılır ve doğru İngilizce ile telaffuz edilir. Örneğin bu, İngilizce konuşan kullanın Death Note yerine Desu Nōto olarak onlar olacağını biliyor doğru telaffuz ve ne yazar çalıştı iletmek.

Bu durumda, İngilizce pazarlamacılar normalde sadece kullanmak doğru İngilizce yazım zaman ticarileştirme ve tek istisna, ben biliyorum 'Cardcaptor Sakura' olan ve ticari olarak 'Cardcaptors'.

+974
Julbug 2 May 2018 05:12:42

Oregairu S2, İroha seçilen Cumhurbaşkanı almak Hachiman kaydeder Zaimokuza yardım 5 Bölüm. Zaimokuza sonra Hachiman daha sorumluluk almak zorunda, ve her ne kadar o düzeni için günah keçisi olmak istemiyor nasıl ve ne diyecek Hachiman devam ediyor.

Zaimokuza ama rol ne düzeni var mıydı? Hachiman Twitter hesapları kurma ve yem-ve-anahtarı çekerek tüm işi yaptığı gibi bana baktı.

+940
user5394 15 Şub 2018 20:59:54

Ben aramak için Piyano şarkı Suikast Sınıf Sezon 1 Bölüm 8 zaman Nagisa ve Kaede olduğunu konuşuyor. Bu geçici 18:30 Bu bölüm.

+898
JRP Media 10 Nis 2017 14:09:31

Bu trend için pazarlama sebep var mı?

Bu cevap dayalı genel kitap yayın değil, manga kitabı (tankobon) özellikle, ama sanırım bu da uygulandığı tankobon.

Ana amaç bir kapak resmi olduğu için teşvik ürün.

Sanat bir öncelikle ticari işlevi, yani, teşvik ürün görüntülenir üzerinde, ama aynı zamanda bir estetik işlevi, ve olabilir sanatsal bağlantılı ürün gibi sanat tarafından yaratıcının ürünü. - Vikipedi

(Vurgu benim)

Seth Godin yazdığı bir blog makale hakkında bu, odaklanarak fiziksel form,

Kitap satmak için kitap ne doğru tarif etmek, ya da okuyucu tee o kadar kitap en fazla etkiye sahiptir kapağını amacı nedir?

Üçüncüsü.

Kapağı ürün değil, satan ya da kitap maksimum etki varsa, o zaman ağızdan ağıza oluşturulduğundan üçüncü ve ağız kelime.

Taktik olarak, kapağın arka kapağı satıyor, arka kapağı kapağı satıyor ve o zamana kadar kitap sattın. [...]

Diğer taraftan, bu nedir Guido Henkel düşünce onun blog, odaklama daha fazla dijital form,

Peki, sorayım size bu soru... ne amacı kapağını?

Amaç bir kitap kapağı olmadığı için mükemmel bir hikaye göstermek için en küçük ayrıntı ya da sergilemek her yönü ve tarafı arsa. [...]

Tek amaç bir kitap kapağı için yardımcı satan kitap. Kitap kapağı satan bir araçtır. Ne fazla, ne az. Gözbebekleri çekmek ve sonra bu insanlar kapak resmine tıklayınız ve kitap bu, umarım, o zaman bir satış sonuçlanacaktır hakkında daha fazla bilgi edinmek yeterince ilgisini almak amaca hizmet ediyor. Eğer Amazon üzerinde ziyaretçi kolayca gözardı edilir ve diğer kapaklar arasında kaybolur çünkü bir kitap kapağı fark yoksa, kesinlikle hiçbir amaca hizmet eder ve hesapsız potansiyel satış hemen kaybolur çünkü aslında yazar için zararlıdır.

[...]

Sen her zaman bu akılda tutmak için çoğunlukla çalıştığınız için kitap satmak için insanlar kim değil aşina olduğu ve kim bilmiyorum kitap ya da hikaye hepsi. Umarım onları çekecek kapak. Umarım onlarla iletişim ve yeterli daha fazla bilgi edinmek için onları entrika olacak kapak. [...]

Olsa da her ikisi çelişen bir görünüm de belirtilen amaç bir kitap kapağı için göstermek içeriğinin kitap.


Tek Parça kapak sayfası her zaman/genellikle ile ilgili içeriği kitap (iyi de oldu) geçmişte. Ama şimdi, kapağını her zaman geçerli bölüm ile ilgili. Neden değişiklik yaptılar?

Ben seri kitapları kapak resmi hakkında araştırılmış değil, ama daha sonra birimlerde, daha önemli şey geçerli okuyucuları korumak için olduğunu tahmin ediyorum. Bu zamana kadar, mevcut okuyucular zaten hikaye hakkında bir fikrim yok. Kapak hikayesi çizim kullanarak, yazar, umarım hala (önceki birimleri satın almak için) yeni okuyucu ilgisini çeken ise mevcut okuyucular için daha fazla dikkat çekmek, bu yüzden.

Yine, Guido Henkel kendi blogunda bu sözü,

O zaman sadece yeni okuyucular girmeleri mümkün olacak. Okuyucular kimsin önemli olan artan müşteri tabanı için bu kitap, aynı zamanda için gelecek.

(Vurgu benim)


(Tarama ve online) başlık ironik, zaten (hangi) çalışmaları hakkında bilinen/duyduğum sürece, hiç kapağı hakkında bakım ve sadece tankobon inanmıyorum, sadece kapak resmine bakın, Eğer, ve eğer yeterince ilginç ise, o zaman mümkünse (arka kapak)/(online)/Özet ilk bölümlerini okumak detay okurdum. Bu zamana kadar, eğer kapak resmi hikaye/İçerik ya da ilgili olması umurumda değil, ne de beklemiyorum istemiyorum.

+807
Praveen Vishal 7 May 2015 23:39:38

Senin açıklama, ben oldukça emin olduğunu Buster Salma. Serileştirme 2008 Japonya'da başladı ve 12 hacimleri ile tamamlandı.

Volume 1 Cover

Baka dan açıklama geldi-Güncellemeler:

Hikayemizin salma, kahraman, umutsuzca Siva arıyor, bu yüzden ondan uzak aldı, bazı nedenlerden dolayı iki yıldır kayıp olan acemi canavar savaşçı bir kız katılır, uçan domuz canavar onunla birlikte bir maceraya Siva bulmak için arama gider onun değerli bir şey almak için "en iyi canavar savaşçısı" olarak nitelendirdi.

Kız açıklamasında, adında Lavie, bir canavar avcısı. Canavar bir ortağı olarak Mippy adlı Şeytan bir Domuz var, ve ona gitar çalarak canavar ortağı gücünü artırmak olabilir. Bu nasıl çalışır olan canavar ortağı giymek bir sözleşme yüzük, hangi verir onun sözleşme melodi için çalışır.

Sırasında kavga Kral Kertenkele bölüm 1, Salma giyer bir sözleşme yüzük ve söyle Lavie için ona oyun müzik. Salma kolunu (Ejder Maymun) orijinal formu, onun için geri sonucudur.

Keel with his arm restored

Salma boynunda yaka insan şeklinde onu korur ve Lavie magic tarafından savaş sırasında mühürsüz aynı bölümde gösterilir. Salma amacı onu yendi ve insan formu da kim Siva (kişi) bulup geri Ejderha Maymun orijinal formu onun için değişiklik olur.

+786
Timekiller 18 Haz 2016 17:28:19

Kötü örnek:

Bob onların hyrule ölüm defterine kendi adını yazıyor:

Bob onların hyrule, huzurlu bir kalp krizi geçirdi. Barış içinde 20 gün içinde kalp krizinden ölür.

Yani diyelim, sonra Shinigami göz anlaşma yapmaya karar verir. Shinigami gözü anlaşma yapabilir mi? Eğer Evet, kalan ömrünü verdiği için 10 gün içinde ölecek, ya da hala 20 gün yaşar?

+776
jcampbell1 25 Tem 2015 19:25:12

Her sezon Symphogear gelir oldukça eğlenceli bir alt başlık.

 • Sezon 1: "Göktaşı düşen, yanan, yok, o zaman..."
 • Sezon 2 (G): "mesafe, o gün, ne zaman yıldız oldu müzik..."
 • (GX) 3 adalete inanırım ve yumruk için bir kararlılık tutun sezon.

Eğer bu çizgiler ortaya çıkardı mı?

+733
ibt23sec5 10 Kas 2019 06:36:11

enter image description here

Anime ya da manga var o ne bu karakter kim bulmak için yardıma ihtiyacım var. Burger King çocuk yemek yaklaşık 7 yıl önce geldi.

enter image description here

+730
Rameez Ahmed 18 Oca 2013 10:32:01
Megane x Parfe! Satou Nanki tarafından yazılmış ve Kizuki Akira tarafından çizilmiş bir Manga serisi, 2007 yılında yayınlandı.
+701
Vipin Jain 21 Nis 2018 16:25:33

(2011) Hunter x Hunter, 32, “x x Şaşırtıcı Bir Kazan” bölümünde, Hisoka (solda), orijinal çift oluşturma tekniği ile yeniden olmadığını göğsünde kan lekesi vardı çünkü çift onun Kastro ayırt edebilir.

Ama ne zaman elde etti? Hangi leke bulurdu an bulamıyorum. Arsa uygun olduğunda sadece görünür.

+697
987654321ilya 28 Ara 2010 04:47:08

"-desushi" demek "becase" ve "ve".

Bir kaç alıntı örneğin 5. bölümünden bir göz atalım.

ふぉぉぉ!燃える展開です!! ちよりはバーニングチョリソーですしー!!

Vay be! Bu yanan bir gelişmedir! Çünkü Chiyori Yanan Chorizo!!

るぅ子さんがやらないなら私がやります ちよりがやりたいですしー

Eğer Ruuko yürütmez, oynayacağım. Çünkü Chiyori istediğiniz oynayın!

-Kendisi desushi" kelimesi "normal Japon. Ama aşırı kullanılmamasını sağlayacak "-desushi" gençlerin argo bir parçasıdır.

Bu anime, "-desushi"- nyo gibi ""karakterin aksanı için kullanılır.

+687
Severi 15 Kas 2011 00:13:22

Jinbe hiç bir şey kaybetmedi.

Manga, oyun boyunca gitti, ama Charlotte'un meyve onun korkusu olmayan insanlar üzerinde aktif hale getirebilir. Jinbe onu asla korkulan ve bu yüzden ondan bir şey alamadı.

+607
Leita Rolfe 29 Eki 2013 13:48:17

1. sezon 2. Bölüm, Rin'in arkadaşlar hala Şeytanın oğlu olduğu gerçeğini kızdın.

Bu zaten/1. Sezon çözülmüş değil.

+585
Nicole Morris 21 Şub 2011 00:29:14

Hmmm belki de... Ninku?
Kahramanı "oldukça küçük ninja"dir.
Ve bu pic avuç kullanarak bir "top" yapar "" ve onu atacak gibi görünüyor.
Ninku


+562
MEB 26 May 2014 07:24:37

İçinde yürüyen şato, orada bir yangın İblis adlı Calcifer kim ısıtır büyücü Howl'un Ocak. Ocağın onu bağlar Howl ile bir sözleşme olduğunu Sophie söyledi. Eğer onu ve Howl arasındaki anlaşmayı ihlal ederse Sophie yardım edeceğini belirtti.

Tam olarak ne Calcifer ve Howl arasındaki sözleşme var mı? Bu Sözleşme kaynağı nedir?

+550
Ori Frish 30 Eyl 2019 14:48:02

Manga cinsiyet bazı davranışları nedeniyle çevirmenler cümleler sorunsuz akış yapmak için Deidara cinsiyet kendi fikirlerini kullanmaya zorlar üçüncü kişi Zamirler Japon dili seyrek kullan, karıştırılır. Bu Deidara başvurmak için kullanılır, hem de "o" ve "o" yana kavram kargaşasına neden oldu. Ancak, Deidara bahsettiği "kendini" kullanarak erkek zamirleri ve zaman verilen bir çok derin, erkek sesi anime.

Biri bana bunu sordu ve beni oldukça karışık oldu. Deidara bir çocuk olduğunu Naruto Wiki sayfasında yazıyor, ama emin değildim.

http://naruto.wikia.com/wiki/Deidara

+507
JohnIdol 19 Oca 2018 04:48:52

Tobi Kamui nesnelerin içinden geçmek Boyuta başka bir şey ile temas halinde olduğunu Vücudunun herhangi bir bölümünü hareket ettirerek çalışır. Aktif nesnelerin içinden geçmek o zaman hava ne olursa olsun, manuel veya otomatik, cesedinin 2 boyutları, ana ve Kamui boyutları arasında bölünür. Bunların arasında, vücudunun %100 gerçek, ancak, hemen hemen hiç kimse Kamui boyuta gidebilir ve oraya taşındı vücudunun belli kısımlarını görebilirsiniz. Kakashi bu yüzden ancak söz konusu sahnede bir konumdaydı. Görüldüğü gibi, göğsünde Naruto saldırı için soyut olmak için kamui boyuta taşındı. Ben her iki yönde de aynı zamanda soyut olabilir, çünkü Kakashi kolayca sonra saldırı başardı. Cesedi hiç aslında soyut bir şeydir, sadece ana boyutta kimsenin ulaşamayacağı bir yere taşınır.

+447
debap 10 Mar 2016 06:22:34

Tamam, bu yüzden bu sürüş bana deli, ama ben son zamanlarda okudum ilk sorun Kagamigami bu ortaya çıktığı Shonen Jump (ben bir kaç hafta geride kaldı. Kagamigami olarak neredeyse tamamen aynı hissettim başka bir manga okuduğumu hatırlıyorum. Okuduğum mangada bir suç tünel içinde yer alır, ya da son sayısında gibi Merdivenleri önünde. Kötü Shikigami ben de inanıyorum "the Ripper" olarak adlandırılan değildi, ve ana karakter bunu yapar gibi suçlu ile ayrıntılı bir tartışma yoktu.

Öncül neredeyse tıpatıp aynı: nesneleri izleme için güç ile kız dedektif olur. Çocuk kullanır neredeyse okuduğumu hatırlıyorum manga ile bire bir aynı olan Shikigami. Herkes yeniden yanında Shonen Jump her sorun indirme bu olabilir ne bir fikir var mı?

+414
JoshYates1980 2 Ağu 2018 06:47:39

Anime aslında DR oyunlar için oldukça ikincil bir ürünüdür.

Danganronpa dizi izlemek için 1 Danganronpa ve Danganronpa 2 anime izlemeden önce oyunu oynayın. Oyunlar denir:

 • 1 Danganronpa

ve

 • 2 Danganronpa

O saati Danganronpa 3 anime sonra Danganronpa 3 oyunu oynamak.

Bunu nasıl baktığınıza olursa olsun, hikaye gerçekten anime zaten oyunlar oynayan insanlar için yapılmış gibi oyunları oynamak, tabii mantıklı değil.(En azından Danganronpa 3 anime oldu, Danganronpa 1 anime ilk oyunun sadece bir uyarlaması.)

+393
Abderian 4 Nis 2012 04:32:22

Bu dressrosa arc sonra:

Nimetlerini strawhat ekibin her bir üyesi gücünü iyi bir temsilcisi vardır.

Sadece garip olanlar Sanji, Usopp ve Chopper vardır.

Helikopter bir evcil hayvan olarak görülüyor. çünkü yerine tam bir üyesi Sanji ve Usopp her şey bu kadar teşvik eden bir süreç olduğu için ama o katılmadı çünkü o yanlış oldu.

Güç aralığı için (tuhaf şeyler kayıtsız olan) posterler göre yani:

 1. Luffy
 2. Zoro
 3. Sanji
 4. Nico Robin
 5. Franky
 6. Brooke
 7. Usopp
 8. Helikopter
 9. Nami

Usopp, Chopper ve Nami de bu üç zayıf olduğunu söyleyerek, çok iyi bir varsayım çok zayıf üçlüsü denir.

Straw Hats Wanted Posters

+340
user133965 30 Tem 2017 14:16:26

10 Cesur bir karakter bir büyü büyü kullanmak için gider ya da gizli bir tekniği için bir ilahiyi kullandığında, altyazı değil (NİSA, fansubs tarafından ev sürümü kastediyorum) herhangi bir İngilizce kelime yok. Ancak, Japonca bir şeyler söylüyorlar gibi geliyor. Hattori Hanzo klandaki saizo Saf Alev Samadhi kullanmak için gittiğinde bunun bir örneği 2 bölüm var.

Merak ediyorum, dil büyü ne dedi olmak chants/? Ya da sadece rastgele karakterler atmak yaptılar?

+333
Floyd Hannaford 11 Oca 2013 09:19:15

Yakın olarak ben söyleyeyim, orada (olarak 22 Ekim 2013) ilan Yayın tarihi için Blu-ray ve DVD sürümü Rüzgar çıkar. Ancak, Ghibli filmlerinin son tarih bir desen göstermektedir.

FİLMİN SİNEMALARDA EV VİDEO SERBEST
2011 Arrietty Temmuz 2010 Haziran 
2012 Up on Poppy Hill Temmuz 2011 Haziran 
Rüzgar Temmuz 2013 _________Yükselir 

Gibi zeki okuyucu olacak gerçekleştirip, bu önerdiği Rüzgar çıkar muhtemelen çıkacak (home video) Haziran 2014 veya oralarda.


GÜNCELLEME: Rüzgar Yükseliyor olacak mevcut home video (Blu-ray ve DVD) Japonya üzerinde Haziran 18, 2014, sadece benim tahminim.

+302
Anh Phong 29 Ara 2015 05:13:24

One Piece manga ve anime 1:1 bir oran değil. Onları arasındaki mesafe vardiya bile. Anime aynı yerde, 4 ve 8.Bölüm arasında olurken, ikinci yay yer mangada 8. ve 24. fasıllar arasında yer aldı.

Anime yavaş bu nedenle dolgu maddeleri vardır. Manga "bir nefes al" ve birkaç bölüm gizlice yardım ettiler. Bu yine de bir yay ortasında Dolgu için hiçbir bahane yoktur (yan) not:.

Oda yeni bir film yokken her arc sonra ya da birkaç dolgu bir bölüm koymak için seviyor.

Bu ancak, yine de sonunda anime manga ulaşacak çok büyük bir şans. Bu durumda, 4 olasılık vardır:

 • Bir yıl boyunca tek parça yani manga yakalar havalandırma durur.
 • 2 haftada bir bölüm yayınlanacak başlarlar.
 • Taht oyunları / yaptığı ve ayrı bir hikaye hattı ile devam edecek ne yapıyorlar.
 • Anime için hikaye yazmaya başlar ve buna dayanarak manga olun.
+268
Itumeleng Ranthimo 15 Oca 2013 01:34:15
+228
Nikita Borisov 29 May 2016 06:47:03

Açıklama aptal gibi.

Gün Rin Archer çağırdı önce getirdiğimiz için yararlı olacak şeyler bulma umuduyla babasının etkileri karıştırırken oldu. Bulduğu şeylerden biri (ve en azından 2014 UBW, Gılgamış için katalizör olarak tasvir başına) kolye, bu, aktive edildiğinde, saatler bitkin ve görünüşe göre bir saat geri götüremez büyülü bir MacGuffin tarafından korunan içeren bir kutu vardı. MacGuffin aktive etti. Saat iki buçuk saatlik artışlarla başa sardım. Sadece yarım saatlik aralıklarla birini fark etti. Sonunda.

Bu görünüşte-Tokiomi parçası sıralar, eğer bunun gibi küçük bir sorunu kaldıramadı olursa o savaşta olmak için uygun olmadığını olma fikrinin kasıtlı "bir test"olduğunu Nasu sonra bir röportajda (Tam Malzeme 3) kaydetti.

Tokiomi daha Rin ilk etapta savaşta olması beklenen (Tokiomi zaman Rin ondan daha hayat dolu ve daha da torunları vardı olurdu, ama sende beşinci savaş çok 2060 civarında ya da gerçekleşmesi beklenen olurdu) çünkü bu kronolojik mantıklı.

+205
jdmr 15 Eyl 2012 12:05:02

Alchemy Kategorisi altında Wiki Alchemist Full Metal. Bu yazıyor...

Akışına odaklanır ve dikte eden bir kanal çemberin kendisi güç, zaten dünya içinde mevcut enerjilerine dokunarak ve önemli. Dünyanın enerji döngüsel akışını temsil eder ve olayları kontrol edebileceğim ve biter o güç döner.

Paralel bir dünyadan simya bilimin farklı bir şekil aldı kapının diğer tarafında gelme bu enerji ancak mu? Bu dünyada ölen insanların hayatlarından gelmiyor mu? Hohenhiem (2003) MANİSA Anime Edward söyledikleri emin olduğum için veya MANİSA Kardeşlik içinde bu farklı.

Cevap takdir edilir. :)

+194
PeaceDealer 30 Eki 2014 09:44:45

enter image description here

Aşağıdaki ekran görüntüsünde D 3 (16:26)-Fragman dizi Bölüm çekildi. Bu süre içinde, Roka 1-1 Japonya'da yönetmen çeşit olarak kendini rol gibi görünüyor. Kim göstermeye çalışıyor? insan? bilmek istiyorum?

+134
chlee218 19 Tem 2018 21:28:32

Sonrası Oyun içeriği Masalları Kalpleri R Elde erişmek için yerleri adlı Triverse Kapısı. orada Gal sırasında garip davranmaya gibi görünüyor.

Sonra sana ulaşmak sonunda son Triverse Kapısı alanı (yeşil alan yeşil dolambaçlı bir yolda ve bir büyük yeşil kapı), ne zaman seni yendi oyun yine sizi fazladan biten gösterilen burada

https://www.youtube.com/watch?v=zJoP5kDaVy8&t=29m6s

içinde karısı ve kızının intikamını nasıl söyleyerek aynı kapının Gal görüyoruz ve Kor önce yaklaştı (olmadı) kapı açılmadan önce geri dönmek için" Zamanı geldi "ve Kız içeri girer. bir sonraki sahnede spears ve Kapısı ve bir şey bir gürültü ile bir grup asker görüyoruz. askerler kapı açılmadan önce bir survivor olabilir sürpriz onların söz ve Gal "evim güzel evim" deyip çıkıyor. sonra Soma onun çıkarıp sahne Kız başka bir boyuttan gelen bu teklif yeni bir başlık ile sona ermeden, diğer taraftan bir "Hediye" olduğunu söyleyerek askerlere savurma görülüyor.

Bu Masalları oyunları sadece diğer Boyutlar biliyorum olduğunu Niflheim ancak ne Triverse Kapısı ne de nerede Gal görünür için ortaya herhangi bir şey gibi Ginnungagap ve tüm diğer yerlerde oyun buldum oynanır ayrı gezegenlerden benim anlayış

Yani kim ya da ne, Kız mı? Nereden geldi? Neden Organica mı gitti? ve Karısı hakkında bu intikam ve Kızı hakkında konuşuyor?

NOT: Phantasia oynadım, Yeni Dünya (Dawn) Kader, Eternia, Uçurum, Legendia, Symphonia, Graces F ve Kalpleri R

+125
Joe Swindell 4 Eyl 2010 05:08:38

içinde Kılıç Art Online: Hollow Fragment, Kirito Asuna var erişim için envanter, beklendiği gibi beri onlar evli önce Zemin 75, ama aynı zamanda etti erişmek için Sachi stok hangi içeren bir Teleport Crystal, bir Sağlık İksiri ve mesaj Sachi sol onun için Noel (olabilir bunu kullanmak için teyit mesajı ama sanırım aynı kişi).

Kayaba 75 Katta kaybolan anime dayanır kadar Kirito kıyafetleri dışında her şey. Nasıl Sachi envanter erişimi Kirito? Zaten evli oldukları için öldükten sonra benim anladığım kadarıyla, Grimlock sadece Griselda stok erişimi vardı. Orada bir oyuncu, onlarla evlenmeden stok paylaşmak için başka bir yol var mı?

+124
Tupaschoal 3 Haz 2013 14:02:14

Dr. Gero başlar 8 çünkü bir başvuru için Dr. Çökme (Toriyama 1 Hit). Toriyama editörüne (Dr. Mashirito, bir referans) manga ana kötü "Karamelli adam" adlı 7 androidler yarattı. (Daha sonra 8 ve 9 adam karamel kendini modifiye etti.

Toriyama 8 inşa androidler için devam etmeye karar verdi.

+90
Renrhaf 15 Mar 2016 17:24:43

Yachiru Zaraki güç fiziksel bir tezahürü olduğunu düşünüyorum. "Hayal gücü olmadan" bir dünya hayal edin ki Gremmy demişti, Yachiru da kayboldu.

+85
Danny Ali 13 Kas 2017 02:58:20

Yayımlanmamış albüm, #9 şarkı Knightmare Saldırı olduğunu düşünüyorum. Ne yazık ki ben =/bulamadım çünkü bir indirme bağlantısı yok.

https://www.youtube.com/watch?v=FEK28DBU2_I&index=9&list=PLb4mticUuCmQSnQpXJDttkzbhOxAdnGWf

+71
JoJa Tan 1 Tem 2012 12:43:28

kahverengi klan olduğunu düşünüyorum. odasında Mihashira kulesi'nde arduvaz çünkü 6 bilinen klanlar renkleri ve kahverengi renk http://k-project.wikia.com/wiki/Mihashira_Tower?file=Dresden_Slate_Room.png

+61
vericule 27 Eki 2014 13:02:40

Değil emin eğer sen sayma ile Durarara x2, ama bildiğim kadarıyla ben hatırlıyorum, orada en az on sahne daha az uygun için bkz: kamu ( kamu, yani sigortalı değildir ). İki karakter arasında, ancak bazı eylemleri gösteren bir şey değil.

+54
Raspberries 12 Kas 2012 23:19:28

Bu mangaka başına çok bağlıdır. Ve sert tüm manga için bağımsız gelişen bir pazar, nadiren yalnız bir çabadır. Dolayısıyla mangaka çoğu ya bir asistan olarak başlamak, ya da iyi bilinen bir yayımcı bir sözleşme almak yönetmek. Şimdi, ne kadar onlar kazanmak sağlayan Eiichiro Oda gibi bir örnek. O zaman tahmini için kazanın etrafında 2 milyar Yen($~24 milyon) tabanlı telif yalnız.

İnşa bu miktar şimdi nasıl?

Sözleşme ve Telif

En mangakas o bir saatlik ücret kazanmak değil. Bunun yerine, (telif) kısmi satış sözleşmesi ile istihdam tabanlı bir sözleşme var. Bir mangaka bir dizi fiyat için aylık XX tutar anlamına gelir. Bir başlangıç mangaka için, bu 20-40 sayfa için yaklaşık 500$ ' dır. Bunun üzerine, hala tankobon başına 10-15'i olan telif onların kazanıyorlar. Bu tankobons satmak 0,50$bir tankobon olun ~olan her 5 $civarında. Bir sayfa için 5 saat sürer göz önüne alındığında, ortalama bir başlangıç mangaka yaklaşık 5$ bir saat kazanmak olduğunu söyleyebiliriz.

Bu mangakas ikinci bir işe sahip olma eğilimi bilinen oldukça iyi aslında bana getiriyor. Başlayan bir mangaka olarak, faturaları ödemek için yeterli değildir.

Dizi bir anime olur

Verilen manga bir başarı oldu, ve bir anime oluşturmak için yeterli tanınmış oldu diyelim. Bu mangaka bizim kabaca ~bölüm başına 660 dolar alır anlamına gelir. Bu yüzden standart 1 cour bir anime sadece $8000 altında kazanmak istiyorsunuz. Ama onlar almaz telif DVD/BD satış. Bunlar için telif sponsorlar ve yayın şirketleri gidin. Bu mangaka anime üretiminde söz bile yok çoğu zaman, ve sadece orijinal anime serisi tanıtmak ve yayıncılar, sponsorlar para/kazanmak yapılır.

Karakter eşya

Şimdi en mangakas bir kar faktörü karakteri ile ilgili mal ve ürün satış. Çoğu zaman, bu da yukarıda belirtilen aynı sözleşme kapsamında, bu ürünlerin çoğu çok daha pahalı olma eğilimi olarak mangaka da kalan anime perakende %10'unu kazanır, yani.

Karakter mal kazanır etrafında 8.5 kat daha fazla satış olan filmler, DVD ve VHS kombine dayalı Amerikan pazarında 2009

TL;DR

Bir mangaka ürün satışı üzerinden %10 telif kazanır, DVD/VHS/Filmler/BD hariç tahmin ediliyor. Tankobon başına 0,50 $~ve$0.05 ~lider - bu figürler ya da ürün satış için $20, anahtarlıklar vs.,vs. Hangi başarılı mangakas olabilir aç olarak 2 Milyar yen (1.29 Milyar tankobon telif, 749 milyon karakter iyi telif).

Kaynak: crunchyroll, AnimeNewsNetwork, Yahoo Cevaplar, birkaç Wikipedia sayfaları.

+26
soloking varatharaj 7 Ağu 2018 00:54:30

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil