Neon Genesis Evangelion ile ilgili Petit Eva: [email protected] nasıl?

Neon Genesis Evangelion bazı ilişkisi olan Petit Eva adlı manga ve OVA: [email protected] olduğunu biliyorum. Hiç görmedim, ama eğer hikaye/retellings biten başka biri başka bir şey olduğunu merak ediyordum. Eğer yeniden anlatma veya alternatif bir son değilse, ne zaman bu Neon Genesis Evangelion ana hikaye ile ilgili?

+426
NathanHGantt 7 May 2010 08:23:36
38 yanıtların

Bölüm 10 Bayan siyah beyaz, yaklaşık bir android isteyen için bir idol, Bayan tek renge karar için bir el sıkışma olayı gibi diğer putlar yapıyor ve bunun sonu bir dizi ile başlayan Silvester Stallone sallayarak ona el, hangi yol için bir bilek Güreşi Yarışması nerede o kazanır. Onayı ile onu görür, ve yine o kazanır nerede bir boks maçı neden olan Mike Tyson, seyirci oldu. Onayı ile onu görür ve kemeri kazanır nerede bir güreş maçı neden olan Hulk Hogan, seyirci oldu. Ayrıca onun onayını gösteren bu adam, seyirci ve yine kazandı tabii ki nerede halter bir rekabete yol açar.

Bu halter neden bu adam kim?

enter image description here

+794
Osagie Eke 03 февр. '09 в 4:24

Black Lagoon 5 bölümdeyim ve bu sembol Naziler tarafından bir bayrak grubunun liderlerinden biri tarafından giyilmiş kırmızı bir kol bandı üzerinde kullanıldığını fark ettim.

enter image description here

enter image description here

Nedir bu sembol denilen, gerçek hayatta bir şeye karşılık geldiğini varsayarak? Bu gamalı Haç gibi daha tanınır bir sembol üzerinden kullanılması gerekir herhangi bir neden var mı? Bu hiç uygun bir şey listelenen Vikipedi sayfası için Nazi sembolizmi.

EDİT: Funimation için özel sansür olabilirdi fikrine yanıt Olarak, kullandığım Çin akış sitesinde bölüm görmeye karar verdim. Sembol Funimation bölüm aynısı oldu. Tabii ki, bu hiç de Çin ucunda sansür olamaz anlamına gelmez.

+772
Larned Justin 7 Tem 2017 20:24:26

Tennouji Koutarou kapasitesini artırmak için Vücudunun herhangi bir bölümünü yeniden yazmak için doğaüstü yeteneği olan bir çocuk. Siyah Gotik Lolita elbise giymiş küçük bir kız bir hayalet tarafından perili olduğunu sonra Okült kulübü, Akane "Okul Cadı" Senri Başkanı yardım istiyor. Kulübün diğer üyeleri katıldı. Kanbe Kotori çocukluk arkadaşım, Nakatsu Shizuru bir underclassman, Konohana Lucia sınıf Başkanı ve Ootori Chihaya bir transfer öğrenci.

Tüm Okült kulüp etrafında çeşitli şehir efsaneleri keşfetmek isteyen iyiydi, ama okul yakınlarındaki bir ormana gelince öğrenecekler bu bir şehir efsanesi daha fazlası olabilir.

+762
RealisticWuxia 14 Mar 2015 06:26:37

Photokano 11 bölüm, "efsanevi cosplayer" Alice kültür Festivali sırasında Rina yardımcı olur. Rina Alice, çok büyük olasılıkla gerçek kimliği hakkında bir şey bilmiyor o zaman, çok açık. Ancak Alice bunu bir sır olarak tutmasını söylemiştir.

Rina biliyor Alice kim biliyordu?

enter image description here

+761
Unispaw 12 Eyl 2019 07:04:06

Torisuda söz etmiş olması ilgi nasıl şaka gitti, Japon versiyonu Pokemon benim soru hakkında neden Takım Roket sloganı gibi çok güzel. Bu istemde beni dinlemek için Japon versiyonu sloganı üzerine YouTube.

Bu çizgi boyunca Kojirou diyor Takım Roket sloganı Japonca sürümünde geldim:

コジロウ: ホワイトホール 2 白い明日が待ってるぜ

Neden (Beyaz Delik) "Waito Hooru" burada diyor?

+740
Bill Pechter 1 Nis 2010 00:00:49

Naruto Kurama ancak mühür işlemek için, bu konuda eğitim aldığını değil gösterge ile doğuştan yeteneği var. Böylece sanat bazı beceri var.

+733
Natash 18 Ağu 2017 02:29:07

Belirtildiği gibi Wikipedia makale Bilim Kurgu:

Bilim kurgu gibi fütüristik ayarları, fütüristik bilim ve teknoloji, uzay yolculuğu, zaman yolculuğu, ışık Seyahat, paralel evrenler, dünya dışı yaşam ve daha hızlı olarak yaratıcı kavramları ile ilgili kuramsal kurgu bir türüdür.

Dolayısıyla, Opera üzerine dayalı bir Bilim-kurgu anime:

 • Fütüristik Ayarları & Dünya Dışı Yaşam:

  Uzaylılar tarafından işgal edildikten sonra geçen zamanların samuray bir ülkeye modern teknoloji getirdiler sonra Opera anlatıyor Edo ve nasıl görünüyor.Kaynak

  İnusei Amanto var buralarda bu Opera dünya üzerinde 20 yıl ve getirdi onları modern teknoloji ve led yeni yasalar olmaya zorlanmış gibi yasağı kılıç. (Uzaylılar) Amanto birçok diğer ırklar gibi Yato kabile, Shinra kabile, Kraliyet kabilesi, diğerleri arasında gibi seri boyunca tanıtıldı.

  (Denize indi ve sonsuza kadar kaldı önce) gibi Dragon Palace Şehir serisi cep yüzen şehirler bile var.

 • Fütüristik Bilim Ve Teknoloji:

  Opera seçme öğeler inanılmaz bilimkurgu entrika geleneksel Japon öğeleri uzak ve geniş.Kaynak

  En fütüristik öğeleri gösterilen Opera serisi var olmak varlığını tam anlamıyla çalışan hizmetçi robotlar gibi Tama. Robotlar zamanımız var iken, henüz ev için satış geçerli değildir-amaçlar ve hiçbiri Tama olarak işlevseldir.Orada olduğunu bile bir robot adlı Saburou olan yerleşik Hiraga Gensai.

  Fütüristik bilim ve teknoloji bir başka yönü de Opera serisi çok yaygın bir olay vardır ve aşağıda belirtildiği gibi uzay yolculuğu sağlayan uzay mekiği, yapma görülür.

 • Uzay Yolculuğu:

  Sadece dizideki birkaç kez gösterilen süre, uzay Seyahat Amanto serisi, bir konumdan diğerine sürekli hareket halinde uzayda bazı insanlar ile birlikte genelinde yaygın olduğunu. O kadar yaygın ki orada bile var "Uzay Korsanları" Harusame

Dolayısıyla, Opera Sci Fi Bilim Kurgu gibi çevresindeki diğer Bilim-gibi gibi Fi anime Steins;Gate, öğeleri tür döner-etmese-Fi serisi boyunca mevcuttur. Olarak burada:

Eski Japonya'da uzaylılar tarafından işgalinden sonra temelli olduğu, serisi, mağazalar, bilim kurgu, ışınlayıcı sistemi yüksek teknoloji tasarım, numberous hava gemileri yakın ve bazı form özellikleri öncelikle Edo terminal istasyonu, mopedler ve televizyon söz değil, oldukça liberal bir uygulama gibi modern fikirler böyle katana gibi tarihi öğeler ve geleneksel mimarisini karıştırmak için yönetir. Her yerde, Opera bir şekilde birlikte Gintoki ve arkadaşları iş dünyasına bu üç stilleri getirmek için yönetir.

+717
E Story 27 Mar 2010 17:47:59

Vahiy 17 sonunda kurşun bölümde olaylar

Kokoro Mitsuru çocuğuna hamile

Bu tanı öncelikle hormon düzeyleri ile ilgili eski dünya bilgi elde Bölüm 22 Yeni Nana Devletleri. Yeni Nana sonra hamilelik için bir Franxx pilot olmak, eylem iki ders ile Dişilik organı yeteneğini engeller devlet devam ediyor:

 • Çocuk doğana kadar sahalardan uzak kalmak, ya da
 • Kürtaj cenin

Bu da akla şu soruyu getiriyor, hamile olma Dişiorgan kaydedilmiş ilk örneği oldu. 18 bölüm Orijinal Nana gözümün önüne gelen biliyoruz.

Ne Kokoro ve Mitsuru, ne de Hiro ve Sıfır ilk İki Parazit eşleştirme aşık olan

Ama nasıl bilinmektedir eğer etkilenecek türünün ilk örneği ise bir Franxx pilot yeteneği ile gebelik uğratır?

+713
Hadrien F 12 Kas 2013 01:49:47

5 büyükler dünya hükümeti çalışan Konsey oluşturan Gorosei, beş yaşlı yıldızlar için "" Japon beş (salladım) vardır. Dünya Hükümet Başkanı ve onun altında deniz filosu amirali olur komutan onlara altındadır. Dünya hükümeti üzerinde hemen hemen sınırsız bir güç var.

(Göksel ejderha gibi yaparak) dünya hükümeti oluşturan 20 kralların torunları beş çok az bilgi verilmiştir, ama birçok şey dayalı) spekülasyon. Eğer sadece normal vatandaşı olması, teoride Göksel ejderha cevap vermek zorunda, eğer kendilerini sonra kimseye cevap vermiyorlar Göksel ejderha edilirler.

Deniz HQ neyse emir gibi bilgileri tevkif ettiler, Deniz HQ kandırdılar bu pek de değil, daha fazla. Eğer Sakazuki olsaydı, muhtemelen olarak Sengoku orada en kısa sürede mahkumlar kaçtı İtiyorlar aranıyor posterleri almak istedi, ama reddedildi ve gizli tutuluyor olduğunu söylediğinde zaten onlarla birlikte gitmek için bir şansı yoktu, olmazdı. Yapabileceği tek şey istifa oldu, istedikleri zaman tam anlamıyla dünya hükümetinin herkes idare edebilir.

+692
Ashkan Kzme 31 Oca 2010 03:59:07

TWGOK image

Dünya Tanrı Bilir (ya da Kami Nomi zo Shiru Sekai) bir manga serisi yazan Wakaki Tamiki hakkında bir lise öğrencisi, Keima Katsuragi, kim hevesli bishoujo oyun oyuncu. Bir ruh avcısı Elsie kişiler onun için onun yardım yakalamak kötü ruhları "olarak adlandırılangevşek ruhlar" tarafından Fetih kalplerin onun erkek arkadaşları. Işık Roman gibi birkaç anime uyarlamaları orjinal bir spin olmuştur.

 • Dünya Tanrı Bilir (manga), tarafından Wakaki Tamiki, Nisan 2008
 • Dünya Tanrı Bilir - Tanrı ve Şeytan ve bir Melek (ışık Roman), tarafından Mamizu Arisawa, Mayıs 2009
  Seriden ayrı tamamen orijinal bir hikaye.
 • Dünya Tanrı Bilir 2 Dua ve Laneti ve Mucize (ışık Roman), tarafından Mamizu Arisawa, Mayıs 2010
 • Dünya Tanrı Bilir (OVA), yönetmen Shigehito Takayanagi ve ürettiği Manglobe, Eylül 2010
 • Dünya Tanrı Bilir (anime12 bölüm), yönetmen Shigehito Takayanagi ve ürettiği Manglobe, Ekim 2010
 • Dünya Tanrı Bilir II (anime12 bölüm), yönetmen Shigehito Takayanagi ve ürettiği Manglobe, Nisan 2011
 • Dünya Tanrı Bilir: 4 Kız ve bir İdol (OVA), yönetmen Shigehito Takayanagi ve ürettiği Manglobe, Eylül 2011
 • Dünya Tanrı Bilir: Tenri Ark (OVA, 2 Bölüm), yönetmen Shigehito Takayanagi ve ürettiği Manglobe, Ekim 2012
 • Dünya Tanrı Bilir: Tanrıçalar Ark (anime12 bölüm), yönetmen Satoshi Ousedo ve ürettiği Manglobe, Temmuz 2013

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi sayfası, tüm Dünya Tanrı Bilir wiki, ya da ANN Ansiklopedi.

+650
user363165 21 Mar 2019 02:29:13

Biraz kullanıcıya özel çevrimiçi topluluklar üzerinde inceler. Zaman değişti, bunları yazmak ve paylaşmak daha kolay hale gelir.

Bunun dışında bir de düzenli olarak yansıdığından daha anime ve yorumları (şimdi kabul edilen) classics ve kritik analizleri. Miktar büyük ama ortalama kalitesi düşük. Önemli kalite bu kurulan forumlar bunlar eski nesillerin yetkililer tarafından dikkate alınması gereklidir.

Ama sadece belli başlı topluluklar onları tanımıyor tüm kullanıcı yorumları işe yaramaz bir işaret olarak kabul etmem. Öyle olmaması anlamına gelmez.

+635
Joseph Baker 23 May 2017 03:46:44

EVA Birim 01 tüm gücünü kaybettiğinde Zeruel ile mücadele sırasında, Shinji biraz şeytani bir devlet girer, Melek geri ver Ayanami ya da sonuçlarına katlan belirtti. Sonra bu, EVA Birim 01 reaksiyona diyor ve berserk moduna girer, böylece "uyanış" süreci başladı.

Savaşın sıcağında Shinji kendini etkinleştirmek EVA Birim 01 berserk modu şimdi, bu beni düşünme var mıydı, yoksa her ikisi de EVA Birim 01 Shinji için doğru bir zamanlama oldu.

+620
takersdown 13 Mar 2011 23:37:32

Yani bu anime izlerken tüm Norma kadın ve o adada kalmış olsa merak - çocuklar için hala mümkün oldu? Herhangi bir Norma ve ayrıca merak ediyorum, geçmişte çocukları var mıydı?

+599
santos santos 22 Şub 2017 14:49:55

Yorum SingerOfTheFall cevabı olduğu doğru yolda ama çok var daha.

Evet, düşük saflık yeni sikkeler alırsa, bu tür tüm paraları değer kaybeder. Paralar daha az güveni olan paraları kullanarak insanlar nedeniyle olduğunu söyledi.

Bu düzeni anlamak için ilk adım olsa da, çok daha derin gider. Milone Ticaret şirketi Trinni Gümüş Paraları toplamaya başladığında, özel fırsatlar karşılığında geri dönüşümlü olmalarını istedikleri için öyle yapmıyorlar. İlk olarak, belirli bir ülke saflık düşürücü neden düşünmek zorundayız. Trinni ülkenin gümüş gibi yüksek saflıkta sikkeleri yapmaya devam etmek zorunda değil çünkü.

Kendi sınırları dışında, para değersiz olacak evet, kısa görünüm Trinni içinde daha fazla para yapabilir, ama bu da anlamına gelir. Buna ek olarak, kendi sınırları içinde, paranın ne kadar hükümet değerinde olduğunu söylüyor kadar o kadar silver ne kadar değerli değildir.

Örneğin, bir saf 1 gram altın var diyelim. İzin ver de bu saf altın sikke ülkenin ortak para birimi diyebiliriz. Bu Altın sadece 1 gram olmasına rağmen, hükümet 1 gram 2 gram değer olduğunu söylemek anlamına gelir. Bu bir adı senyoraj. Şimdi, bu sadece insanların paraları saflık ve paraları imalat hükümet içinde ne kadar inanç bağlı olan belirli bir ölçüde çalışır. Yani, saflık yüksek tutmak için ülkenin çıkarınadır. Ancak, çok hızlı para ve kan dolaşımına daha fazla koyacağız süre saflığı azaltan, zaman, insanlar para içinde inanç küçültür. Yani saflık küçük bir azalma olsa bile, çok sayıda sikke, belirli herhangi bir öğe nedeniyle paraları saflığı güvenim yok insanlara değer ne kadar ciddi bir artış görebilirsiniz. Bu kadar büyük saflık azaltmak için iyi bir fikir değil neden yatıyor.

Eğer Hükümet saflığı azaltarak, bu fonları az kalmış demektir, kabul edilebilir. Geri dönüşüm onlar para için özel fırsatlar ticaret için istekli daha fazla olacaktır anlamına gelir. Bu, ziyaretçi doğruydu. Ama, sanırım. Eğer Trinni vardı aniden ortaya büyük miktarda Gümüş onlar vermezler olması için Geri Dönüşüm tüm bu paralar içine değeri düşük olanlar. Yavaş yavaş dolaşıma bu nedenle onları takdim ve düşük fon sorununu çözebilirdi. Bu anlaşma çok değerli olan ve Trinni arazi büyük paraları için biraz feda etmeye istekli olacağını bu yüzden.

Ayrıca, Milone hedefi fırsatlar için ticaret için değildi. Hayır, bunun yerine genellikle sadece hükümet tarafından yapılacak arazi, geniş bir alan madencilik hakları, tarife kontrolü ve diğer ayrıcalıkları için bütün büyük yüksek saflıkta paraları takas ettiler. Anlamı yüksek bir fiyata gişelerinden, satış arazi ödemeden mallarını taşımak ve küçük şirketler için dönüm başına daha yüksek bir fiyat için küçük bir alan için ayrı maden haklarını satabilirler. Bu konuda, başka kesimlerinde bazı yerlerde arazi ve maden hakları leasing ile gelecek gelir için arazi ve maden haklarını kullanırlar. Paranızı geri yapmadan önce biraz daha uzun olurdu ama, uzun vadede, sadece onu satarak çok daha kazanmak için bir potansiyel var.

Şimdi ertesi sabah Lawrence ödemek mümkün olduklarını düşünürsek, eğer kiralamayı olsalardı beri bunu oynamak için en az riskli yol olduğu edinmişler, tüm ayrıcalıklara ya da en azından bazı satmak istiyorlar sanıyorum, insanlar kiralamaya razı olacak hiçbir garantisi yoktur. Aslında para kaybetme riski yol açar. Tahminime riskli yatırımlar sattılar ve gelecekte kar kısmını tasarruf. açacağını ayrıcalıkları tuttu

Ya da tüm varlıkları ve ayrıcalıklar kazandılar ve şirketten Lawrence Trinni paraları verdi elde edeceklerini varlıkların tahmini değerine göre cep tutmuş olabilirler ikinci bir seçenektir. Bu şekilde, Milone Ticaret hala maden hakları ve bu tür potansiyel kazanç var.

Ve henüz varlıkları yeter sadece Lawrence ödemek için gerekli miktarın yanında bir acı olmasaydı emin olmak için satan başka bir seçenek var. Bu, benim görüşüme göre, düzenlenmiştir kaybı ve borçlarını riski yoktur anlamına gelir göz önüne alındığında akıllıca bir hareket olurdu. Buna ek olarak, onlara istediklerini yapmak için kalan varlıklar olurdu. Teorik olarak, bu seçenek neredeyse yüksek potansiyel kazanç ile riski yoktur.

Şimdi Medio saflık yetiştirme kelime yaymak, ve dürüst olmak gerekirse, bütün bu geri kalanına kıyasla neden çözmek için, oldukça basit. Eğer toplum saflık yükseltecek olduğuna inanıyorsa, o zaman büyük paralar kurtulmak ve daha değerli" olanları olduğu düşünülen bu yeni "elde etmeye başlayacaklar. Bu sanki üçüncü üniformalı bir parti ve büyük paralar karşılığında insanlar daha yeni paraları ver hareket Medio verir. Muhtemelen Milone aynı hedefi vardı, bu paraları toplamak için bahanesi oldu. Ne yazık ki, para toplamak için seçtiler yönü de daha az safkanlar olması halinde, söyledikleri tüm insanları kandırmanın onları gerektirir. Bu gerçekten oldukça basit.

+592
user27510 15 Nis 2010 12:14:17

So İst Es İmmer olduğunu düşünüyorum. Ne zaman görünür

Farlan ve Isabel öldü.

Seçimini yanlış olduğunu söyleyen Levi gibi görünüyor.

+583
reyalejandro 13 Ara 2014 20:05:13

FB Bay Braun olduğunu biliyoruz. Şimdi Okabe Beta worldline ve M4, bir yer almaktadır.k.bir. Moeka, Bay Braun, bir part-time çalışma vardır.k.bir. Çok şüpheli olan FB... Teknik olarak, hala Rounders olarak faaliyet ediyorlar, değil mi? Henüz Laboratuvar Araçları Geleceğe karşı bir eylem dışında İBN 5100 geri vermediler değil.

Değil mi çocuklar?

+555
lpjabad 27 Tem 2013 12:00:52

19 bölümde, Natsu, Gray, Mutlu ve Lucie "S-Rank bir macera çaldılar" çünkü ceza olmalıydı. Ancak, ana orada değildi, bu yüzden yeni bir görev almak istediler. Quest içeriği okurken, bedenleri zihinleri/takas olur. Usta o zaman girdi ve onlara yardım etmeye çalıştı, ve bölüm biter.

Natsu ve Mutlu balıkçı olduğu bir ormanda bölüm 20 başlayıp 19. Bölüm "son" eksik.

Bu bölümü yanlış bir "kaynak" dikkat ettim yoksa gerçekten kayıp mı?

+543
Tiago Pimenta 29 Oca 2013 21:12:54

enter image description here

enter image description here

Sadık kim olduklarını Numaramızı Ninjalar Sembolize Giymek. O zaman neden farklı saç bandı var Jiraiya, bir yaprak shinobi?

+534
Yegor Kryukov 16 Tem 2014 01:59:37

(İngilizce kullanarak büyü/Latince kolayca yazılı) İngilizce karşılığı bulabilirsiniz.

Harry Potter kitaplarının örneğin, herhangi bir.

Lumos, örneğin, ışık için.

-john

+465
Karen Pinkall 27 Mar 2010 04:59:07

Delici Zırh denir. Madde delip onu ve içinde bir delik bırakın sağlar. Aslında manga/anima içinde kullandı ilk kez.

+447
Wings 29 Eki 2012 15:04:29

Peki, Lahana ki renk Berserker devlet onu uydurdu ve LSSJ devlet hakim dönüşümler onu, sırasında yeşil olması gösterildi. Ayrıca, Caulifla rengi kırmızı olan Ki baz krizi geçirdi. Kefla hem Caulifla ve Kale bir füzyon, bu yüzden pek fazla düşünmem. Renkler pek bir şey sunmuyor.

+433
yegor256 7 Şub 2018 04:59:38

Son zamanlarda Kahraman Akademi hakkında: Kaçak buldum. Canon olması gereken bu manga mı? Zaten anime çıktı ana Kahraman Akademi hikayesi ya da bir şey için saymak olayları mı?

+428
Pikk 10 Şub 2012 22:47:58

Cevap: bir bakıma.

Birden fazla ses aktörleri olan karakterler vardır, ama onlar anladığım kadarıyla (a) gösteri geçtikçe değişmez.

Kakashi bir karakteri olan bir ikinci adlı programında yer bölüm izle, ama tek olan sesler onun gibi bir çocuk. Normal olarak, ve her ikisi de Naruto ve bölüm izle, o seslendiren Inoue Kazuhiko, ama bir çocuk olarak, o seslendiren Mutsumi Tamura.

Orochimaru vardır dört adlı programında: biri onun normal vücut, tek bir vücut için onun gibi bir Çim ninja, ona içinde kadın bedenive ona bir çocuk.

Deidara ses aktör İngilizce dub farklı arasında yaptığı bölüm 135 cameo ve onun rolü bölüm izle.

Sasori üç adlı programında: bir olarak bir yetişkiniçin bir çocuk, ve bir gibi bir kukla vücut.

Tobi üç adlı programında: bir zaman o Tobi, bir zaman o

Obito

(bkz:)

ve tek bir çocuk için.

Shikamaru 141 bölüm için farklı bir adlı programında var. Normalde, o seslendiren Showtaro Morikubo, ama bu bölüm, o seslendiren Nobutoshi bunun içinde. O anahtarı neden olduğunu bulmak, Nobutoshi kana çiçeği standı oldu dışında olabilirim.

Konohamaru var benzer bir durum: o genellikle seslendiren İkue Otani ama Akiko Koike hareket olarak bir figüran.

Söyleyebileceğim kadarıyla, özellikle değişiklikler Naruto ve Shippuden arasında adlı programında olan kimse yok, ama bu çeşitli nedenlerle birden çok adlı programında olan karakterlerdir.

+376
charles long 9 May 2016 17:42:14

Ben izledim tüm bölümleri Dedektif Conan anime, ve ben istiyorum listesinin manga bölüm bu değil ben yapmış gibi anime henüz.

+350
user3171652 11 Haz 2012 11:56:14

Aynı anime serisi farklı hikayeler genellikle aşağıdaki örneklerde görüldüğü gibi "tavuk", "arc" veya "sezon" olarak adlandırılan her zaman görüyorum.

 • (編)tavuk
  JoJo no Kimyou na Bouken - Stardust Haçlı - Mısır Tavuk
  Alps no Shoujo Heidi: Alm no Yama Tavuk
  Hokuto no Ken: Raoh Gaiden Gekitou-tavuk / Hokuto no Ken: Raoh Gaiden Junai-hen
  Arata naru Sekai: Kako-tavuk / Arata naru Sekai: Gendai-hen / Arata naru Sekai: Mirai-hen • Ark
  Tek Parça: Arlong Park Arc / Tek Parça: Sabaody Adasında Ark
  Çamaşır Suyu: Arrancar, Varış Arc / Çamaşır Suyu: Arrancar, Bu Hueco Mundo Gizlice Girdi Ark
  Naruto: Chuunin Sınavı Arc / Naruto: Acı Saldırı Ark


 • Sezon
  Aldnoah.Sıfır 2. Sezon
  Kızlar Bravo: İlk Sezon
  Moonlight Mile 1. Sezon: kalkmak


Bu farklılıklar gözlemledim:
Tavuk: her Zaman eklendi sonunda Başlığı. Bazen bir tire ile yapılan sonek olur.
Ark: Kullanılan mantıksal bölme, uzun süren dizi.
Sezon: her Zaman kullanılan bir sayı başlangıç 1.


Neden başka bir yere bir seçiyorlar? Örneğin, neden Tavuk "ya da" Naruto: Chuunin Sınavı Sezon kalkmak "Moonlight Mile:" demiyoruz? Bu seçim sadece bir konu ya da anlam farklıdır.

+341
arif demir 14 Eyl 2012 04:55:05

Japonca sahip birden fazla kelime için renk turkuaz:

 • ターコイズブルー (turkuaz mavi) bu hakim mavi veya Nötr için kullanılır
 • ターコイズグリーン (turkuaz yeşil) bu yeşil hakim için kullanılır.

ターコイズグリーン yeşil kısmı (midori) 緑 değil, ama Midori yaygın bir kız ismi.

Tenli turkuaz-yeşil-çok uzun olduğundan ve muhtemelen tenli yeşil deniliyor. Bu yüzden sadece son kısmını kullanıyorlar.

Kaynak için Japonca kelimeleri: Wikipedia

+335
user43746 15 Tem 2010 07:54:36

Buradaki temel nokta, N, M ve L. L arasındaki farkları bir davayı çözmek ve kendi yoluna girmesi için yanlış bilgi danışmak için yeteneği varken çoğunlukla calme kalmak mümkün oldu. N kesinlikle apathic, sakin ve logicly düşünüyor. Her "adil bilmece" gibi kendi etrafında döner ama kapsamı soru veya başkalarıyla ("rakibini örneğin") empati yeteneği yoksun. M tam tersi olur, çabuk sinirlenen ama rakibi ve diğer hileler varsayarak o iki hileler ve oyunlar gibi düşünmek mümkün. Kira araştırmalar farkında olduğunu Kira'nın yaptığı gibi bir tuzak olduğunu biliyordu - N gibi - ama N aksine teorize etti. N planının herad sonra ve Kira "kabul prooven olmak", işin içinde bir hile düşündü ve doğru DN-Kira ve N bunu dikkate alacağını X tarafından kullanıldığından emin olmak için kaçırmaya başladı.

Bu anser var: N bir bulmaca gibi bir davayı çözer, sadece yer her bir pice bulmak zorunda olduğunu varsayarsak. M her zaman eksik veya fazla veya sahte pices olduğu varsayılabilir.

+316
clipclub 18 Haz 2012 07:24:14

Öyle görünüyor ki Lucy ana karakter olarak Peter Raeves söyledi, hem Natsu ve Lucy vardır ilk bölüm (episode).

Daha son bölümde

Fairy Tail ayrıldığında, hikayenin geri Lucy yapıyordu, sonra yavaş yavaş Natsu ekleyip Gray Juvia ve hangi konulara geldi.

+292
user200581 27 Ağu 2010 21:46:58

Ben çalışırken model Katedrali Terra dan Gurren Lagann Minecraft, ama ben gereken bir şey daha basit sanat için emin olun ben almak doğru (ile bir kaç yüz büyük bloklar ve benzeri).

Bu boyutu Katedrali Terra (ya da herhangi bir plan tarzı resim) belgelenmiş bir yere ya da sadece "boyutunu ay"?

+291
Recai Alkan 3 Eki 2012 04:18:44

Hangi Amaterasu hedefi başlatacak en uzun mesafe nedir, mesafe bakımından? Sınırsız aralığı var mı? Örneğin, birisi Dünya'dan Ay'a, ya da Hokage Anıtı üzerinde de bir mil uzaktan bakarak Amaterasu kullanıldığında, alev yakalasınlar?

+283
Martin Ackerl 18 Şub 2014 03:13:59

Büyük anne ona güç gerçekten korku etrafında döner, çünkü en güçsüz Yonko olabilir. Eğer Büyük Anne korkarsanız, ruh ya da hayatın alamaz gösterilmiştir. Ama eğer o korku yoksa muhtemelen ona karşı kazanamazsın. Çünkü ona güç tarafından etkilenen değil. Hala onun avantajı haki ve bedenini kullanarak kazanabileceğini bir şans var.

Eğer diğer Yonko ben kesinlikle eğer bu kadar yetenekli eğer kazanacaklarını ve haki onu maç koyabilirsiniz onun korkusu yoksa. Ve cilt onu kesmek mümkün olacak.

+281
House32RUS 16 Eyl 2019 21:39:34
RWBY-Horoz Diş Productions tarafından oluşturulan internet animasyon serisi Amerikan tarz"-"bir anime.
+262
pramod kumar Rout 28 Mar 2018 10:55:42

Yukarıda belirtildiği gibi:

Daha sonra bir kişi ölü olarak, "değerli bir rakip" adını bilen victor engelliyor çünkü bir düello önce adını duyurmak için alışılmış olan. Manga ve anime kaynak çok. Diğer taraftan, adı önceden duyurulmaması ve son derece aşağılayıcı onun iyi bir rakipsin "adına sormak büyük saygı gösterir"

Bu geri dragon ball önce kalma birkaç anime böyledir. Neden onur ve (Miyamoto Musashi) samurai ve (Hattori Hanzo) ninja Japon yeraltında bile (Yakuza) gibi ve pek çok tarihi savaşçılar tarafından canlandırılan savaşta onurlu güçlü etkisini gösterir.

Saygı En büyük show kişiyi tanımak için zaman ayırın-ölümün ötesinde-"öldü" hayat ve Adı gerçekten katil için yeterince yaygın olduğunu onları öldüren kişinin adını taşıyacak ölür çünkü kavga giren bir savaşın ortasında bile önce veya bir ismi ifade etmektedir.

Bazı konularda mücadele potansiyeli açısından eşit bir potansiyel olarak biri onur bile.

+250
siryx 28 Mar 2014 13:24:12

Wikipedia'ya göre:

Kensei bankaisi (鐡拳・Tekken Tachikaze 断地風 adlı? yaktı. -Kesilmesinin Rüzgar) Demir Yumruk Dünya. Savaş bıçağı iki kanatlı dönüşür, Yukarı bandaj gibi kollarını etrafında sarar ve başının üstünde küçük bir yay oluşturan malzeme gibi uzun bir kumaş ile bağlı olan her el "Kaplan pençesi" olarak bilinen silah gibi yumruk Bronz. Yetenekleri bilinmiyor.

+227
Shankerlee 27 May 2010 01:25:42

Beri bu saygılar Naruto: Bağlar, müzik oyunları sırasında Belirlenmesi Rasengan sahne adı gibi kar Taneleri. Bu Naruto Shippden üzerinde #29 parça: Tahvil OST

+187
NARAYANDAS MOTWANI 1 Ağu 2015 04:12:54

Ben fark bir şey çok şaşırtıcı olsa izlerken Tegami Bachi anime: Gauche Süet ve Gecikme Görme sakın görünmesini kaşları var. İkisi de kaşlarını saklanıyor olabilir uzun saçları var, çünkü bu şaşırtıcı bir durum. Daha da kötüsü, göz kapakları onların üstleri de belirgin bir şekilde çizilir, böylece göz kapakları için kaşlarını için bazı satırları rüyada olduğumu mümkündür.

Orada ne gibi bir ilişki arasındaki bu ortak özelliği ve bu iki karakter vardır Albisian beri Sylvette ve Doktor Thunderland Jr de Kaş (ancak özellikle, göre wiki, değil mi bu doğruladı Doktor Thunderland bir Albisian).

Bu sorun ikisinden biri görünür zaman kaşlarını ararken buluyorum kendimi o kadar rahatsız edici olduğunu. Lag ve Patavatsız kaşları var mı? Açıkça kaş (ya da eksikliği) kaşlarını gösterir ya da hiç bir karakter yok anime veya mangada herhangi bir nokta o kaşları yok mu kabul edilir?

+149
di1155 17 Haz 2011 23:53:45

Fullmetal Alchemist 17. bölüm Rewatching: Kardeşler, "cesedi birkaç kez Maria Ross' hapishane" bilezik "" gösterilir. Bilezik Edward sahne ve karşı karşıya Mustang üzerinde göründükten sonra bile kırık olduğu gösterilmiştir. (Ross, binanın içine kaçar sonra Havoc kaldırır sonra gösterilir.)

Maria Ross' prison bracelet

Bu durum göz önüne alındığında, bunun (ilgili makamlar tarafından) Ross olmayan bir şüphe olmamalı. Bu veya Mustang muhtemelen Ross öldürdü? için bir nedeni var beri (özellikle Ross'un diş kayıtları otopsiyi yapan adli tıp etkili bir şekilde "Mustang ile işbirliği" olduğu için daha önce çıkarıldı beri) sadece bi bitti mi?

+91
darbarinyc 30 Eki 2015 00:09:22

Anime ya da manga okuma izlerken hemen hepsi watchop.com Crunchyroll, anime44, vb gibi çeşitli sitelerden onları inanıyorum. ve aynı şekilde manga için çeşitli siteler var. Seyirci için maliyet/bölüm gerçekten özgür bu bölüm ama? Çok özgür çok kolay bu şirketler mal ve diğer şeyler önemli gelir kaynağı olduğunu biliyorum ama bölüm/bölümler net mevcuttur. Herhangi bir telif hakkı ihlali değil mi? Bu anime/manga şirketler varsa neden bir şeyler yapmıyorsun?

+84
aviro 5 Ara 2013 21:06:40
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil