Wata hayır Kunihoshi 6 Bölüm manga ya da anime uyarlaması sonra devamı var mı?

Manga (İngilizce "Cottonland Yıldızı") Wata hayır Kunihoshi denir ve Yumiko Ōshima tarafından shōjo manga olduğunu.

Chibi'nin NeKo adında yavru bir kız. Altı bölüm tüm yol okumak, Ben ve yedi bir bölüm bulamıyorum.

Herhangi bir bilgi var mı, animasyon var Dizi veya uyarlamalar devamı ile ilgili?

+46
Iheanacho Peter 23 Eyl 2011 00:35:12
34 yanıtların

Gösterileri çok, (göz bebeği ve iris) bir karakterin gözleri sürpriz ya da şok olduklarında sallamaya başlar. Bu temeli nedir ve nerede olduğunu ilk kullanılır?

+994
arifogel 03 февр. '09 в 4:24

Byakugan aslında Otsutsuki klanından geldi. Kaguya o klandan olduğu için Byakugan vardır. Sonsuz Tsukuyomi çıkabilmesi için Kaguya Rinne Yapmış onu aktif.

Kaguya Indra, bir Torun, bu Evren ile doğdu. Ondan, Uchiha klanı var ve hepsi uyandırmak Yapmış olabilir.

Kaguya bu Hagoromo, bir evlat, Rinnegan vardı. Hagoromo ona verdi çünkü Sasuke Rinnegan bir parçası olmayı başardı.

Bu arada, dikkate Naruto dolgu almıyorum.

+987
metalcated 1 Kas 2010 13:20:30

Orada AnimeCalendar, hangi, ne zaman sen yapmak bir hesap ve oturum sağlar filtre serisi ve ayrıca dönüştürmek için yerel saat.

+977
tdh 28 Şub 2010 00:41:02

Jun Fukuyama hem Lelouch ve Julius sesler. Klon teorisi olarak, gerçek dünyada olduğu gibi insanlar, aynı klon ahlaki olarak yanlış olacağını umuyorum. Charles de Lelouch anılar birden çok kez değişmiş olabilir. İsimsiz çocuk geass gibi, wiki göre, büyük olasılıkla ona V. V. tarafından verildi

+972
McCogley 5 Eyl 2016 20:59:47

İçinde Kader/Sıfır görünüyor için zımni tüm Ustalar an başladı çalışma ile, biliyordu kimliği onların Hizmetkarları.

ancak bunu biliyorum

 • içinde Kader/Stay Gece
  • Shirou eğer yakalanmış olsaydı sakıncası karşı büyü okuma savunmak mümkün olmazdı o korkulan oldu, çünkü sonra, Saber kimliğini öğrenmemiş
  • Rin hiç çağırma ters gitti ve anılarını berbat ancak kim olduğunu unuttun o zaman kesintisi devam ettiği için ilk başta Okçu öğrenmedin
 • içinde Kader/Ekstra
  • Hakuno haftalardır son birkaç ama Ustalar nasıl başında Uşak kendi Kimliklerini biliyordu karşı karşıya geldiler onlar çok emin değilim kadar onun/Saber onu, Okçu veya Büyücü kimliğini bilmiyordu (duygu Rin olsun ama Leo ve Rani biliyordu)

bu yüzden tüm Kase Savaşları (Fuyuki (Kader/Stay Gece), Snowfield (Kader/Tuhaf Sahte), Ay Hücre (Kader/Ekstra), Trifas (Kader/Apocrypha), Tokyo (Kader/Prototip), Caubac Alcatraz Labirenti (Kader/Labirent) vb.) başka bir Usta nerede başında Uşak kendi kimliğini bilmeyen? eğer hiç değil.

+935
user2868789 28 Mar 2010 09:35:34

Sadece anime adını yazmak plus 'seri' Örneğin naruto seri. Sürekli bir yerlerde arar 'seri TV show'diyecekler onlar Ya da beyazlatıcı seri deneyin. Diyorlar ki 'seri TV show 2004-2012' Bu yüzden, sürekli seri olduğunu biliyorum Eğer olaylı Opera gibi olmadığını söylemiyorlar. Bunun anlamı da (üzgünüm)seri değildir

+903
Luke Shingles 26 Tem 2018 21:41:50

Temelde yorum bahsetti ʞɹɐzǝɹ, yaşlı adama kendini eski versiyonu.

Orada hatta çok detaylı tartışma burada. Yaşlı adam referans olarak Suzuki Amahiko bu tartışma bazı alıntılar burada.

Yaşlı adama dikkat çeken bir kelebeğe dönüşür ama Suzuki diyordu:

Evet, Suzuki ile Suzuki Amahiko yaşlı adam bir kelebek içine sonunda döner (ve unutmayın) oluyor aynı şey hakkında büyük bir nokta!

Maymun cevap-çocuk ayrıntılı Suzuki geçmiş canlarından yaptığı toplantı:

Maymun alıntı-çocuk

bu konuşma anne olduğunu söylemek olan bir veda değil, K; diyerek kelebek olduğunu p237: alıyorum. K kar Amahiko bulundu ve "ama buradasın, (p206) hala yaşıyor" demişti eski Amahiko de temelde aynı şeyi söylediğinde (p292 bakın), "ama sonuçta, her zaman uyanırsın bir kelebek şeklinde gelir ve (p008) sadece sen" de kelebek konuşuldu, sonra; not.

Anlamı daha derin bir analiz de yazılmış, burada Suzuki başvuran oldu:

Kendisi için bir çocuk, kendini bir yetişkin, bir yaşlı adam, sayısız insan canlarından önce ortaya çıkan ve bir kelebek olarak kendini gören bir yetişkin olarak kutuyu elleri olan bir çocuk gibi konuşan yaşlı bir adamdır.

Ve bir özeti olaylar burada, hangi listeler olaylar için açıkça belirten o eski sürüm Suzuki Amahiko.

 • Suzuki atlar okulun çatısından aynı zamanda, Arie sınıf arkadaşları tarafından kuyuya itti düştü.
 • Hastanede kendisi eski bir sürümü ile teneke kutu verilir. Sonra transfer etti.
 • Orada Suzuki ilk gün aare iki boş masa üzerinde. Bu ilk Arie masasının olur gider.

Eğer hala emin değilseniz, orada tartışma okuyabilirsiniz.

+892
Neith 1 Ağu 2018 10:00:31

Yeni yaklaşan film Dragon Ball Süper filmde Büyükbaba Gohan Goku anime serisi onu bulduğunda daha aynı yaşta görünmüyor. Ayrıca anime bir zırh kullanarak değildi. Bu anime dolgu ve anime olmamanı bu olaylar Dragon Ball manga göz ardı var söyleyen bazı insanlar gibi. Dragon Ball Süper Artışı, ya da sadece şimdi Dragon Ball filmi Artışı fragmanda gördüğümüz orijinal anime sahneleri dolgu çünkü anime daha farklı orijinal Dragon Ball hikaye. hikaye değişti

+842
sivagami arunachalam 23 Mar 2016 22:39:57

Sasuke ilk 2 MS Susanoo aktif olduğunda gerçekten Tam Susanoo benzer değildi. Ama Obito Kakashi gözlerini verdiğinde Tam Susanoo aktif. Neden bu kadar uzun Sasuke için Tam Susanoo etkinleştirmek için sürdü.

+774
Becky Clark 12 Ara 2010 04:14:33

Fon müziği ne 10-16:36 50 Bölüm Hajime no Ippo 16 dan?

Ippo galibi ilan etti, farklı kaynaklar arıyorsanız yerdir.

+763
Michael Bailey 8 Eyl 2013 10:42:47

Standart Japon lise tasarımı nadiren ciddi bir şekilde kilitli erişilebilir bir çatı içerir. Çatıya hemen hemen her zaman açıkça yasaklanmıştır, ama o kimseyi durdurmak için görünmüyor. Öğrenciler ve fakülte genellikle özel Paketli Öğle Yemeği, kalp çatı, gizli doğaüstü savaşlar, ya da intihar kalpler, Romantik şeyler için kendi yolunu bulacaktır. Atlamak, elbette tüm insanlar dışında insanları tutmak için bir tel örgü var. Kaynak

+724
Eirynne 9 Nis 2012 23:25:49

(Hokage geliyor Gün Naruto gösterilir Hokage olunca) intro şarkının adını bilmek istiyorum. Bu şarkı da bölüm izle birçok kez kullanılır. (Dakika 18) örneğin, Bölüm 234. Hiçbir yerde yayımlanan OSTs internet ya da herhangi bir şey bulamadım.

Çok teşekkürler!

+711
Orchimaru 14 Oca 2015 21:13:42

Serinin başlangıcında (5 veya 6 Bölüm sanırım), Sven havai fişek görmek ne zaman o Eve Tagoya diye bağırmayı "" öğretir.

Sven havai fişek başlatmak için ders dışı Eden, havai fişek işitme cazibesine öneririm Eden Havva içinde bir fil Adam görmezden gelerek Tagoya diye bağırarak "iken daha sonra git

Gelen Tagoya bağırıyor" hakkında bir şeyler yapıyordu nerede merak ediyorum?

+709
pascalbrax 7 Haz 2014 05:20:02

Göre bayanposta sayfa, bazıları onları hala canlı ve yaşayan orman Yasağı gelen ekilen tohum o Emanet tarafından Elaine. Bir peri alemi ve insan dünyası Peri Kral Ormanı ile bağlantılıdır.

Birkaç yıl sonra, periler Ban Elaine tarafından Emanet Almoca tohumlarını sonra yeni restore Peri Kral Ormanda yaşayan başlamak.

+664
Vita L 6 Haz 2019 17:04:12
Elinden Bell! (Konjiki hiçbir Yara!) Makoto Raiku tarafından manga serisi.
+637
benvd 27 Tem 2013 19:23:04

Sorunuza kesin bir cevap yoktur, ancak burada soru, ikisi arasında cevap olabilecek iki nokta vardır.

1) söz konusu insanlar kapılarını kilitlemeden bırakmak yeterince güvenli yaşadıkları, bir anahtar basit olurdu olmadan, bu nedenle içeri alan görüyoruz. Mesela bunu bir ortak oyun ile bizim çocuklar nerede yaşadığını açık bir kişi kapı ve kaçmak. (Gençken aptalca şeyler yaptık. Yanı sıra ben ve ailem eve geldiğimizde kapıları kilitlemeyi gerçeği gibi.

2) kilitlemeyi unuttular. Ayrıca olur ama bu kadar sık değil. Eğer bir kişi tam bir güvenlik kendi güvenliğini sağlamak için yapmam gereken şeylerin bir listesini ile bir meraklısı, bir kez ya da başka bir kilitle olmaya mahkumdur.

+582
Askey 13 Eki 2012 01:15:39

Olarak bahsedilen makaleyi: Nasıl Online Streaming Yaparken Japonya?

 • YouTube ve Nico Nico açısından, hem de hizmetleri oldukça sağlam. Nico Nico büyüme önemli ölçüde yavaşladı, (2013 yılında 2 milyon vardı) ve 50 milyon kayıtlı kullanıcıya 2.5 milyon premium üye giriş vardır. YouTube, Bu arada, havaya uçurmak, internet kullanıcılarının %70'i bu ülkede #1 sosyal medya web sitesi, Facebook, Twitter ve Japonya'nın yerel (ve daha popüler sosyal medya servisi, Çizgi üstü rütbeli hizmeti kullandığını rapor ile.

 • Profesyonelce yapılan içerik akışı premium hizmetleri açısından, Japonya arkasında pazar ulaşmak açısından İngilizce konuşan ülkeler var. Hulu ünlü Japonya'da 2011 yılında başlatılan, ama ne önerildiğini çoğu Amerikan TV şovları oldu ... çok Japon dili içeriği korumak için başaramadı. Ayrıca ayda 2.000 (¥, serbest seçeneği ile) bir servete mal oldu. Üç yıl sonra, Hulu biraz daha fazla Japon içeriğini ifade eden Nippon TV, hizmet sattılar, ve ayda bir ¥makul daha 930 için fiyatını düşürdü. Mart ayında bir milyondan fazla abonesi vardı açıkladılar.

 • Netflix sadece Eylül ayında Japon hizmeti başlattı, ama bir süre başlatmak için hazırlıkları yapıyor. Ayda ¥650-1450 de hizmet fiyatlandırma, şirket ağır pazarlama harcamaları olmuştur, ve Sony, Toshiba ve Panasonic gibi büyük üreticilerin televizyonlar yerel sürümleri kontrollerine 2. çeyrekte geri eklendi o her yerde Netflix düğmeleri var. Cep telefonu şirketi kolayca kullanıcıların aylık faturaları için servis eklemek için SoftBank firması ile ortaklık kurdu bile. İyi hizmetin nasıl olduğunu bilmek için çok erken ama.

 • Aniden Japonya'da hizmet akışı için çok kalabalık bir pazar var. Dahası, büyük yaşlanma Japon halk abonelik streaming hizmetleri istiyor olsun görülecektir. Ülke ünlü eski moda olarak nasıl tüketir medya (onlar hala satın almak yeterli CD'leri tutmak Tower Records iş Orada). Eylül ayında JustSystems tarafından yürütülen bir ankette, Amazon kullanıcıları arasında gösterdi.A. Ş.onlar ne 38,8% biliyordu ama onlarla ilgilenmedi ise jp, 6.3 sadece% şu anda akış servisi abone olun. 27,7'sini de ne olduklarını bilmiyordu.

Sen-ebilmek kontrol dışarı bu MyAnimeList forum sonrası, hangi bahseden sen stream anime için ücretsiz Japonya, sadece sizin gibi yapmak, diğer ülkeler, ancak, sen olacak daha iyi değil karşıdan gelen sel nedeniyle Anti-İndirmeden Hukuk Japonya.

+551
user67541 14 Haz 2016 18:23:00

Touma seviyor Haruki, bu açık bir gerçek. Herkesten daha fazla aslında. Coda içinde başka birini sevebilir söylüyor kendisi.

Tanıtım Bölüm Setsuna Kazusa sadece sizin için gözleri var. "dedi

Giriş bölümünde Kazusa içinde Haruki diyor ki: "asla olmaz, ama sen sonsuza kadar burada kalmamı ister misin? Bu kabus senin fikrin miydi?"

+519
Saurabh Pathak 8 Eyl 2018 17:34:31

Bak, ilk önce, bıçaklama biriyle bir kunai değil anında son bir savaş. İkincisi, bu iki justus çok karmaşık ve asıl zor olan, hatta kontrol. Kendileri tarafından, zarar bir sürü yapabilirsiniz.

Rasengan çakra dönen yoğun bir top. Kendisi tarafından küçük bir çakra bir şey, ama eğer bir rasengan yapacak kadar çakra hasat ederseniz, çok ciddi hasar verebilirsiniz. Naruto ona bir Rasengan verdim (sanırım) 95 Naruto Bölüm gördüğümüz gibi, Kabuto çok zarar verdik. Bakın, Kabuto hücreleri anında meydana getiriyor, yani ona herhangi bir zarar için oldukça zor.

Şimdi, chidori bakış anlıyorum. Gerçekten Sasuke ve Kakashi ile bunu gördüğümüz tüm diğer organları içine dalış yapıyor. Ama yine de, chidori bir kullanıcı chakrasını kontrol gelişmiş olması gerekir. Sadece Rasengan, bu Rasenshuriken varyasyonları gibi, kullanıcı chidori oluşturmak için çakra bir değişiklik gerçekleştirmek için vardır. Temel chidori, chidori blade gibi daha iyi olan bu jutsu çok çeşidi vardır. Ama yine de, gerçekten güçlü chidori kendisi.

Sonuç olarak, o Chidori vs Rasengan savaşa son verecek bir neden göremiyorum. Ayrıca, çakra büyük miktarda çakra diğer güçlü kaynakları ile temas yaparken çok reaktif olabilir.

+477
Boten Bireu 25 Oca 2019 07:20:13

Tüm titanlar aslında tek bir varlık olduğu gibi, tüm titanlar yeme Eren tam titan'ın güç vermek gerekiyor.

Ymir Fritz titan gücü kazandıktan sonra 13 yıl öldü, ve "ruhu" dokuz halefleri bölünmüş, yani ruhunun o parçaları tekrar bir araya gelirlerse, Ymir ve Eren arasında bir iktidar mücadelesi olduğunu görebiliriz.

145 Fritz Kral hala bazı etkisi vardır ve biraz Kurucu Titan'ın gücü devralmak kim kontrol ediyor, böylece benzer bir güç mücadelesi orada Ymir ve Eren arasında, eğer Eren bütün devleri tüketir olabilir. Ve eğer Eren Ymir yenmeyi başarırsa o zaman Ymir hala "13 yıl laneti"neden olan titanlar üzerinde bazı kontrolü/etkisi var gibi kural atlamak mümkün olmalıydı.

Ve çok Eren Armin yemek şüpheliyim, bu yüzden Eren orijinal titan güç kazanmak değil bence.

+442
ekkt 15 Tem 2011 03:45:35

Bölüm 11 400 p belirtildiği gibi Kairoseki elmas gibi sert, bu yüzden Yasa kestirmek mümkün değildir. Zincir Kairoseki sadece oluşur, ancak, bir zincir ve kimse söyledi. Elmas kadar sert olduğu için en azından her ikinci zincir bağlantı Kairoseki etkili olduğu kuvvetle muhtemeldir, ancak bir zincir halinde tüm nadir bir malzeme sonra başka bir malzeme olmadan bunu yapmış olabilir.

+422
Casper Loc 27 Haz 2012 07:51:00

İsimsiz Spoiler için hem Kardeşlik ve 2003 serisi izleyin.

Sen kayıp bir anahtar bit bilgi: onlar yaptı bir şeyler kazanmak için onların kaybı[1], sadece Izumi yaptı.

Çocuklar kapının ötesinde ne olduğunu bilme kazandı. Tabu işledikleri sürece kapının ötesinde simya bulunan benzersiz gerçekler ve ölümlüler hiç girebiliyor.[2]

Hem Edward ve Alphonse kapıdan itti ve daha fazla almak için geri gitmek isteyen Edward bile ellerinden geldiği kadar çok malzeme olarak emilir. İçinde 2003 serisi, Alphonse hiç hatırlıyor bu, olsa Kardeşler, o tip sonra kan dökülen onun mührü. (Ve daha sonra, Alphonse) bir daire olmadan dönüştürmek için ona izin verir ne Ed baştan hatırlar, ve bu bilgidir.

Zaten günah işlemiş çünkü onlar sadece her şeyi geri dönüştürmeye olamazlar nedenidir. Bir şey çalarsan, ve yakalandı, ancak o zaman geri ver, ne polis gitmene izin verdi? Hayır; bu da Gerçeğin yoludur. Günah sahne cezalandırılan bir eylemdir; geri dönüşüm beyhude olurdu.

1 bu akılda Tutmak son serisi (en azından içinde Kardeşlik's durumda, orijinal MANİSA değilmiş gibi bağışlayıcı, çok ne kaybolur kazanmış yoluyla daha da eşdeğer değişim.
2 Bu biraz daha karmaşık daha bu, ama yeterli olur bu açıklama.

+413
user30662 4 Eki 2010 23:15:58

2011 yılında, pek çok ana yaratıcıları Gainax gelen bıraktım. "Gurren Lagann 've' Külot & Çorap " yaratıcının üyesi.

Jartiyer Wikipedia ile iç çamaşırı & Çorap

Bundan sonra, bu üyeler tabii ki anime studio gibi 'TETİĞİ A. Ş adlı yeni bir şirket kurmak.

Tetik Şirketi

Yaptıklarında la Öldürmek 'anime' Öldür 'bu Gainax soru bırakma" diye yanıt verdi.

ガイナックスを辞めた理由 yapmak.Gainax dışarı atmışlar Neden 新作"キルラキル"トリガー大塚雅彦代表に聞く1. La Öldürmek'yeni anime 'Kill Tetikleyici Otsuka CEO sorduk.

---Japonca---

ガイナックスを飛び出し 2 身軽さを手に入れたかった

---İngilizce---

Gainax bahar ve yeni sorunlar için yükü özgür almak istiyoruz.

Aslında, yeni bir meydan okumaya devam ettiler.

2 Küçük Cadı Akademi Crowfunding

Gainax düşüşü olarak yorumlayabilir. Ama ben öyle düşünmüyorum. Gainax onları büyüdü hiç şüphe yoktur. Yetişkin kuşlar yuvalarını terk ettiklerinde, aileleri rahatlamış olmalı. Hamdolsun gerektiğini ancak, azınlık olabilirim, ama sanırım.

Bugün, Gainax çok büyük. Mevcut temel işlerini şimdi, insanlar büyüyor ve bağlı olun bence. Stüdyo Renk, A-1, Trigger, bu bence Gainax çalışmaları.

+327
J M 25 Eyl 2011 20:14:29

Çamaşır suyu içinde, Rukia zanpakuto onunla kendi göğsüne bıçak onu alarak Ichigo için Shinigami güçlerini aktarır.

Eğer bir kişi göğsünden bir zanpakuto tarafından bıçaklanarak ise, Shinigami güçlerinin yarısını emebilir, ya da kasıtlı olmak zorunda mı? Eğer niyeti olmak zorunda olmadığını, bunun için belirli bir sebep var mı?

+324
Naresh Pillalamarri 24 Ara 2017 13:01:17

Bu sezon her ikisi de 3 "Danganronpa" başında 2 eş zamanlı Danganronpa gösterir vardır. Serinin ilk serisi Zetsubou no Koukousei için "Danganronpa: Kibou no Gakuen"dir.

Eğer başka bir yerde ikinci bir dizi ise emin değilim, ya da 3 numarayı sadece iki yeni dizi isimleri eklendi.

Wikipedia diyor

İkinci bir anime serisi, 3 Danganronpa Başlığı: Umut Tepe Lisesi, Sonu 2016 Temmuz ayında yayınlanmaya başlandı. Serisi iki eş zamanlı olarak yayınlanacak bölümden; "Umut tepesi Akademisi" hikayesi, ve bir sonuç olarak hizmet veren Yan: Gelecek, bir öncü olarak Danganronpa hizmet veren Umutsuzluk, 2 ayrılır

çamur gibi açıktır. Bir diğer belki de bir yan hikaye ya da yazı bir hikaye ilk serisinin öncü olmasını beklerdim ama 2 Danganronpa "hakkında bilgi bulmak için kuramıyorum.

 • Hangi sırada Danganronpa izlemeliyim?
 • Geçerli dizi için ilk bölüm aynı anda olanlar her birinden izlerim hangi konuda ("Gelecek Ark" "Umutsuzluk Arc önce yayınlanmaya başladı") değil mi?
 • Yok Wiki sayfasını karıştırmayın "Danganronpa 2" ile manga/LN malzeme?
+308
JD Hancock 8 Şub 2015 15:28:35
 1. Size başlangıç başlangıç başlangıç Dragon Ball. İsterseniz başlamak en popüler segment (muhtemelen en eğlenceli segment, ama bu konuda görüş), başlangıç Dragon Ball Z. Birçok insan hiç görmedim Dragon Ball ve henüz onlar anlıyor en çok ne izler olmadan izliyorum Dragon Ball.

 2. Bilmiyorum farkında Dragon Ball Z Kai sayıları tam olarak bir "yeniden doğmuş", ama bu modifiye edilmiş bir versiyonu olan Dragon Ball Z, HD, yeni renk, yeni çizgiler, yeni arka planlar, yeniden kaydedilmiş sesler ve ses efektleri, Yeni açıklıklar ve sonlar, yeni arka plan müziği, silinmiş sahneler ve bölümler, vb.

 3. Dragon Ball Süper bir devamı Dragon Ball Z ve Dragon Ball.

+305
Pralgomathic 19 Şub 2016 09:13:27

Killua şaka yapıyordum. Aluka Gon daha ona ihtiyacı hissettim olarak Bisky sözü hakkında Gon söyleyerek, demek istediği tek şey o anda oldu, 'ailesi Aluka arıyordu çünkü. Yani Aluka korumak için zamanını ayırmak istiyor.

+290
Deanne M 24 Kas 2010 20:45:40

Onun adı belli Heero Yuy olarak DuckDuckGo ve Wikipedia öneririz.

enter image description here

Heero Yuy (ヒイロ・ユイ Hiiro Yui, türetilmiş Japon hito, yaktı. "bir") ise pilot XXXG-01W Kanat, çocuklar duymasın ve onun atası/halefi XXXG-00W0 Kanat, çocuklar duymasın Sıfır. O ana kahramanı Mobile Suit Gundam Wing ve çeşitli türev çalışmalar yapmak kadar Sonra Koloni zaman çizelgesi.

Kaynak: Gundam.Wikia.com

+267
Mark Angelo Hernandez 10 Eyl 2011 14:30:18

Kız belirtildiği gibi, geri gerilim Kürekli karşı kullandı. Burası 480 bölüm yer alıyor. Aşağıda saldırıyı gösteren, "Üç bin dünyalar" Editörün çeviri ile bir resmi vardır.

enter image description here

+233
max pnj 16 Ağu 2011 01:18:33

Bir Pokemon sonra Pokeball içinde gider oyunlar - bir Pokeball tutun yapabilirsiniz. Ama aynı zamanda bir Pokemon tutamaz; o zaten sıkıştırılmış bir dosya sıkıştırmak için çalışıyor gibi olurdu.

Açıkçası oyun ve anime evrenler arasında farklılıklar vardır, ama bu da diğer cevaplar için ilişkilendirmek gibi görünüyor.

+139
ahmd0 9 May 2015 23:01:43

Her kahraman övdü ve insanlar tarafından sevilen. Ama pek çok kahraman olması zor. Eğer 9 kahramanlar, bunların 4 ölü gerçekten ölü olanlar şehit olarak kabul edilir beri 5 kurtulan diğerlerinden daha fazla dikkat ve övgü almak olacağını düşünüyorum.

Sanırım, ihanet mızrak gibi kahramanlar öldürdü, fazla Şöhret için ve adında 5 hainler mümkün olduğunca övgü

Birkaç tomes tekrar okuyorum sonra cevabımı güncelliyorum.

Burada yaptığın gibi 5 tome, 4 mızrak hiç hain değildi Glenn Bayan Gleaa, itiraf ediyor 6. Bölüm, ona da aynı soruyu soruyor. Ne Glenn cevaplar:

Gençtik... Çok kör ve de kendimizi diğer seçenekleri düşünmeye tüketilen...

+126
user8 26 Kas 2012 08:21:21

Henüz belli değil. Belki sınavları vardır veya belki de yeteneklerini teşvik ediyorlar. Bazen, Herşey, Ibiki veya Ebisu gibi bazı özel yetenekleri olan "özel Jounins" vardır.

+119
Reg Royal 10 Oca 2012 18:54:10

Ben önemli olduğunu sanmıyorum. Böcekler derileri altında host ile simbiyoz yaşarlar. Shinobi ve böcekler bu hem de yarar: böcekler misafirlerinin çakra (ve o türü umursadıklarını sanmıyorum) besleme ve ana ninjutsu böcekler dahil kullanabilirsiniz.

Ninjutsu mutlaka belirli bir öğeye bağlı olması gerektiğini unutmayın. Örneğin, Gölge Klon Tekniği shinobi bir çok farklı çakra türleri ile kullanılabilecek bir ninjutsu var. Aburame klan üyeleri herhangi bir çakra türü olan bu nedenle, düşünüyorum.

+111
kittyqueen103 20 Ara 2016 19:42:45

Bir AMV ("Anime Music Video"; ayrıca "DELİ", "film Anime Douga") bir video kullanan kısa kliplerden bir veya daha fazla anime serisi ve kurgular onlar için bir film müziği. Genellikle, bu terim, resmi olmayan, genellikle amatör) fan yapımı videolar için başvurmak için kullanılır. Örneğin: "Animegraphy 2013".

Bu etiketi gördüğünüz AMVs ile ilgili sorularınız için kullanılmalıdır. Sorular ne yapmak AMVs değildir konu burada, ama olabilir üzerinde-konu Video Üretim.

Daha fazla bilgi için:

+34
Wub Wub 5 Oca 2014 07:02:42

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil