Chino dedesi nasıl bir tavşan gibi mi oldu?

İlk bölüm Gochuumon wa Usagi desuka? (Sırası tavşan?) Chino dedesi bir tavşan gibi görünmüyordu beri (çok şüpheli) bir tavşan olarak tasvir edilmiştir, ama anime bu yüzden, bu yüzden bir tavşan onu arayalım diyor. Ancak, hem Chino babası ve Chino normal insanlar olduğunu, ve sık sık (Chino dedesi) ilk sahibiyle sohbet için kullanılır (Tavşan Evi) Chino cafe için gelen bir yazar olduğunu düşünürsek, normal bir insan olduğunu bir kez olmalıdır. Aksi halde, yazar kadını tavşan görünce onun olduğunu fark ederdi. Ayrıca tavşan (en azından ilk sezon kollarımı sahip göstermiyor) hiçbir silah vardır, ve kendi ölçülerine göre bu yana, o kahveyi mümkün olmazdı. Chino dedesi bir tavşan dönüştü neden bir yerde (anime ve manga) açıklandı mı?

Not: ikinci sezon izlemedim. Dikkatlice Yukarı gelirlerse Spoiler koyun lütfen.

+945
DerekSantahoho 27 Nis 2019 09:57:39
27 yanıtların

Seni öldürmek yeteneği olan orijinal Kılıç Sanatı Online Sinir Dişli, kullanıyordu.

Sinir Dişli ve Amusphere ile farkı beynine yüksek gerilim uyararak seni öldürmekten yazılım önlemek için Amusphere koymak güvenlik mekanizmaları vardır. Pito ama son zamanlarda ne zaman otomatik bandın alamadım nedeni de budur.

Evet, yine de onu öldürebilir Sinir Dişli kullanarak Pito, ama GGO ama SAO gibi (yaa) öldüğünde beynini kızartmak için işlevsellik... yok mu

+997
Monsieur 03 февр. '09 в 4:24

Rikudou Naruto içinde "Madara: 4 Ultimate Ninja Fırtına" Limbo Mükemmel Susanoo onun harekete geçirir ve Naruto ve Sasuke karşı kullanıyor.

Anime Limbo Mükemmel Susanoo aktif hale getirebilir mi? Ölümünden önce Madara ile son savaş görmek şaşırtıcı olduğunu düşünüyorum.

enter image description here

+949
user2002 2 Haz 2016 10:28:09

Ben bahsettiğin isimler bu transliterate oldukça zayıf Japon dili gibi Işık-Raito, L-San Antonio, Lelouch-Ruruush, Bleach-Bureechu (Evet hepsi var l, özellikle bizim tek harfli dedektif). En çok yabancı geliyor çünkü manga yazarları telaffuz edilemeyen isimleri prim?

Egzotik bir sembol insanların gözleri görünüşte. http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/PurpleEyes orada bir benzer belgelenmiş resim için L-ven isimleri?

+933
Janae Pyle 14 Eyl 2018 14:13:45

Ben sadece izlerken bitmiş ilk sezon Nanatsu no Taizai (Yedi Ölümcül Günah). Manga okuyarak devam etmek istiyorum ama bölüm baştan için hangi emin değilim.

Anime manga göre eksik bir çok şey olduğunu da okudum. Bu doğru mu?

+925
Rohit Jose 11 Oca 2016 05:26:52

Sadece bir anime olarak üç olası şeyler buna sebep göremiyorum.

Bir iç çekiş ifade mangalar içinde böyle küçük kabarcıklar yaygın bir durumdur, bazen ayırın çok ortaya çıkar, ama karakterler (oldukça açık olma eğilimindedir) daha komik ve daha az ciddi bir aşamaya girdiğinizde bunun olması için daha yaygındır.

Başka bir nedenle (eğer ağzına bir şey göndermiş olması bağlamında gözlemleyerek anlayacaksınız) gerekli yukarıda belirtilen sakız kabarcık, daha fazla açıklama.

Ruhunun bir parçası olduğunu (görebildiğim kadarıyla) üçüncü olasılık. Japon kültüründe ruh ağzından, normalde büyük bir şok ile ya da yakın ölüm deneyimleri çıkabilirsiniz. Bazı karakterler ruh parçası ağızlarından çeşitli nedenlerle dışarı kayma sağlayan özel güçleri var o da oldukça yaygındır.

Ben henüz izledim bu anime ben de bir şey söylemek için emin beri bilmiyorum bağlamında. Cevabım ancak genel olarak ağzından köpükler hakkında merak başkasına faydalı olabilir. Sadece bakarak daha olası bir sakız balonu olduğunu yerleştirmek istiyorum.

+847
frececroka 27 Nis 2012 23:49:13

Şimdiye kadar saitama gerçekten(bir yumruk bile)bir çok basit vuruldu aldı yendi garou için bir şey yapmana gerek yoktu Eğer garou onu ya da yumruklar katlanmak mümkün olurdu ve manga de garou ve saitama arasında herhangi bir kavga sahnesi değil, henüz açıklanmadı değil Ve eğer manga okursanız Orochi bu durumun farkında olacaksın. Şimdiye kadar boros Saitama için küçük bir mücadele veren tek kişi

+837
KellyTheDude 24 Mar 2014 01:53:56

Bölüm 5 - Ami Kawashima, sonra Tayga bu karşılaşma ile Amı sonra okul, Ryuji gider Tayga dairesinde akşama bulmak neden mi gelmene gerek çay. Tayga battaniye onu kısa olmaktan şikayet edip kıvrılmış bulur.

Bir nokta o bahsettiği Sailor Mercury adına ama ben pek anlama bu. Sailor Moon American English dub ile büyüdüm ve Sailor Mercury'nin gerçek adı Amy olduğundan olabilir.

Yani ben merak ediyorum, ne Tayga söz Sailor Merkür ve Amı isimleri ve neden iyi bir şey, onlar benzer? (Diğer avantajları ona göre söz, uzun boylu ve Kitamura çocukluk arkadaşı olmak.)

+828
Fredericko 22 Mar 2010 04:38:45

Sonunda Bölüm 22 Ginga e Kickoff!, bu Reika, yıkıcı bir maçtan sonra, bir ateş oldu ve ailesi tarafından evde süresiz bakım varlık olduğunu görüyoruz.

Reika at home in bed

23 bölüm izlerken, onunla ilgili çok az şey duyduk, ailesinin villa gitti, onun dışında.

"Reika-chan is going to her villa."

Yok dizi dönmek sonra Reika?

+682
Ernes10 15 May 2016 18:06:40

"Yedi Ölümcül Günah" In, Günahları hainler ve kutsal şövalyeler ele damgası vuruldu sonra, onlar her saklanmaya kendi yollarına gitti. Yasak sonunda hapsedildi. Kaçma ihtimali olmasına rağmen yıllarca orada kaldı. Bu Meliodas ve onları aramak için bir kelime var o zaman sadece dışarı çıktı.

Hiç çıktığından beri, Elaine canlandırmak için bir yol bulmaya çalışıyor. Eğer hala yapmam gereken çok önemli bir şey olsaydı cezaevinde bu kadar uzun süre neden kaldığını merak ediyordum. Onu canlandırmak için bir yol bulmak için baktı olabilir o zaman neden o kadar zaman kaybı.

+629
Binu Mathew 26 Ağu 2010 19:34:59

Cüce Matarayı zaten bir ölümsüz o zaman mükemmel bir varlık olmak istiyorum neden, ve (Şehvet, Kıskançlık, vb.) Yedi Ölümcül Günah kullanarak istediği her şeyi yapmaya gücü vardır. homonkulusların?

+598
RusI 22 Şub 2015 22:04:22

Anime D. N. Angel olaylar için gerçek dünya konumu Azumano Bölgesinin Tokyo merkezli oldu"

Göre bu Yazı hakkında Dark Mousy:

Dark Mousy en büyük hayali bir hırsız değildi. Son ortaya çıktı 14 yıl önce, aniden ortadan kayboldu ve şimdi o dışarı acımasız tahribat etrafında Azumano Bölgesinin Tokyo gibi yaptı yüzyıllarca. Gerçek amacı çeşitli müzelerden tüm eserleri çalmak arkasında ne olduğunu, kim olduğunu kimse bilmiyor nerede olduğunu kimse bilmiyor, kimse bilmiyor. Karanlık 14 yıldan bu yana ölümsüz ne olduğunu. 14 yıl önce Daisuke Niwa ile bir ritüel gibi ölümsüz olmak intiated oldu. Ayin en kötü kısmı Koyu 14 yaşına kadar Daisuke vücudundaki koma durumu olabilir. Karanlığın içine dönüşümü mümkün oldu kadar karanlık tavşan, Wizu, Daisuke üzerinde seyretti. Karanlık yarım saat Daisuke, onu ve tersi korumak için.

Ramen Sever: Uçan Susmak bilmeyen İnsanlar, Hayvanlar sevmedikleri:

Ev

Küçük şirin daire yakın kıyılarının Azumano.

Ne zaman arama hakkında "Azumano Saat Kulesi" Saat Kulesi ilk bölümde.

Spoiler

(Koyu 40 yıl sonra Saat Kulesi üzerinde kuş simgesi çaldı verir ve ilk bölüm unutma)

(Fan Fiction)D. N. Angel FanFics hakkında google arama sonuçlarını görüyorsunuz

Tokyo'da Azumano İlçe hakkında bu konuşma çoğu (veya bazen Azumano Şehir)fark edeceksiniz

İşte bir örnek, ancak bu gibi bir yeniden anlatma D. N. Angel yerine bir Fan Fiction

Ayrıca bir yorum Bu Yazı hakkında D. N. Angel da bildiren:

D. N. Angel ulaşılır yerini bulmak zor, ama son bölümde gösterdi, bir kutu (bu kadar geç oldu Ben bunu fark); eğer çevrilmiş küçük bit Kanji ve Hiragana yazılı tarafı, bu çıktı için "Azumano İlçe Resepsiyon", yani şehir veya alanı bu anime aldı yerde olur Azumano.

+572
dogukanarkan 15 Mar 2011 16:25:53

Luffy hiç bana göre kimseyi öldürmez, ama altı filmde birincil antagonisti öldürdüyse, belki de öyle yaptı. Oda ama kimseyi öldürmez devlet yaptı, belki de onu bayılttı. Yani altı filmden o adam öldürmedi güçlü bir şans var.

Rob Lucci 44 hacmi mücadele sonrasında ameliyat normalde olsa düşmanlarını nakavt onu görüyorum, ama doğru.

+513
Psixxx 24 May 2019 08:23:02

Norveç'te yaşıyorum. Orada bir site nerede ben okumak Bleach online yasal olarak? Bakmaya çalıştım, ama henüz uygun bir yer bulamadım.

+454
ArturFH 13 Mar 2010 13:51:55

İçinde Nanoha Grevciler (Sezon 3), birçok high-end büyücüler vardı sınırlayıcılar empoze onlara sınırlarını güç çıkışı böylece azaltarak onların mage rütbe seviyeler:

Bu sınırlayıcılar amacı, küçük bir alan ve muhtemelen overexerting gelen büyücüleri kendilerini korumak için neden olabilir zararı en aza indirmek oldu.

Ayrıca, sınırlayıcılar sadece resmi bir sırada yüksek kaldırılabilir.

İle özel Clarion (kim bir esir antagonisti), neden büyücüler değil güvenilir kaldırmak için kendi sınırlayıcılar eğer onların amacı önlemek için kaza sonucu hasar?

+451
srini 17 May 2017 17:04:07

Ein ağır işi olduğunu doğru bu hatırlama olursam, eminim:

enter image description here

Bu web sitesine girip herkes (Ein bu onu ısırmaya Jet kurtarmıştı) beyinleri yıkanmış var, bu yüzden eğer bir Köpeğin beyin dalgalarını kullanıldı, web sitesi onları yıkamak için mümkün olmayacaktır eğer düşündüler sanırım. Herkes onun ilerleme izleme gibi yani kontrolü yapan (seğirmesi onu ve hareketli görebilirsiniz) Ein ve görünüyor:

enter image description here

Siteye gelince, Jet "Ed, mutlak mükemmellik olduğunu söylüyor!" bu Ed yapıyordu diye düşündüm, ama sonra Ed için bilgisayarını karıştırdı önünde tavalar, ve bütün bunlar windows web sitesinde, açma kapama iken klavye üzerinde yazmak değildi.

Ayrıca, gelen bebop bayanposta sayfası hakkında Ein

Bebop crew insan üyesi radikal dini tarikatın içine kayıtlı olmak zorunda kalmamak için, S. C. R. A. T. C. H., Ein kült web sitesine bağlantı için kullanılan başlık içine konur. Sanal lobi giriş yapmış olmanın saniye içinde, sitenin yeraltı bölümlerini içine kesmek Ein kendini.

+439
Barnsley Bob 1 Oca 2018 12:11:51

Bir yıllık bir proje olduğunu Koichiro Natsume söylediği tek bir şey vardı. Eğer bir yıl olarak sona erdi, ama eğer bir yıl olması planlanmış olsaydı baştan ya da bir yıl olması planlanmış olsaydı, o zaman onun yerine iptal edildi ama Bitti değil dedi ne söylemek zor.

Dört proje olması gerekiyordu söylediği bir şey vardı. Sadece üç bahsettiği hatası olabilir serbest bırakıldı.

7. Bölüm gelince, aslında aynı gün (bölüm 7.5) yedek bir bölüm oynadılar 7 Bölüm serbest olacak, yani aslında o gün bir bölüm vardı. Bunu okuyunca, bu gibi online ama bunun yerine seçti akışı için zorlandılar gibi görünmüyor, ama söylemek zordur.

Bu zor söyle nasıl gönüllü sonu programı vardı, ama Koichiro Natsume en azından ima yaptığı röportaj bu kadardı içindir ya da en azından sona kadar bir öğrenme aracı olarak daha başka bir şey.

+418
Randall L Timblin 1 Ağu 2016 15:57:04

Yani, 545 Bölümde, İvankov ve İnazuma Macellan kapalı tutun. Ve zehir kaplı (en az İvankov kesin değil) olsun.
Nasıl hayatta olabilir mi? Belki İvankov anlayabiliyorum, ama nasıl İnazuma Macellan tarafından yenilmiş ve hala yeterince iyi hissetmek, İvankov yardımıyla, Marineford savaşında yardımcı olabilir.

+384
kiowas 17 Kas 2016 19:40:21

Soru oldukça kendi kendini açıklayıcı. Bilmek gibi Bir kim olurdum parça dünya max ödül onlara karşı tarihe kadar ilan etti? Ödül miktarı da anime veya manga filmlerde veya belirtilen gerekir unutmayın. Katakuri olduğunu farz ediyorum. Ama emin değilim.

+359
ajadedgradstudent 20 Eki 2017 07:16:38

Kötü, Evet gerçek-dünya tanımına göre, öyle. Ama Hunter X Hunter ahlak oldukça gri, bu yüzden-evrenini başına gerçekten "kötü" değil.

Ben bir anti-kahraman ya da kötü bile olsa söyleyemem. Bencil, hedonist bir adam. Kendi Kazanç ve eğlence için avcı sınavına aldı; Gon ayırdı, birden çok kez, o da daha güçlü bir rakip haline () davarları besleyen bir çiftçi ile karşılaştırılabilir büyümek olabilir; yani Chrollo mücadele edebileceğini Kurapika yardım etti ve Illumi yanında Gon korumak ve yol boyunca/veya güçlü rakiplerle mücadele etti. Ayrıca ben dizi boyunca onun için yeterince zor olmayan bir sürü insan öldürdü.

Neredeyse tamamen anı yaşıyor ve her zaman daha güçlü rakipler kendine meydan okumaya arayan kana susamış bir hedonist olduğunu. Daha az bencil, daha fazla bir şey olduğunu.

+338
yishay 12 Ara 2012 18:54:58

(Reishi) bir Shinigami ve bir Bütün oluşturur (madde) yaşayan bir insan bedeni ve maddeyi oluşturan iki madde: madde vardır. Olarak çıkıyor, dünyanın çamaşır suyu bu maddeler çok benzer. İnsanlar ve ruhlar her iki organ ve kan.

Batı kültüründe, çok ruhani bir şekilde ruhlar ve ahiret görünüm eğilimindedir. Ruhun madde ve vücudu çok farklı değerlendirilir. Bu muhtemelen neden gibi görünüyor çok garip Bleach hayaletler kanama olabilir. Fikri bir daha fiziksel ölümden sonra yaşam olmadığı bilinmeyen antik dünya, olsa, ve ortaya bu İskandinav Valhalla, yere düşmüş adam yemek, içmek, ve savaş. Fiziksel bedeni ile göğe İsa ve saatler sonunda vücudun fiziksel bir diriliş olacak da, bazı Hıristiyan mezhepleri inanıyoruz.

Ayrıca ilgili: https://en.wikipedia.org/wiki/Resurrection ve https://en.wikipedia.org/wiki/Transcendence_(din)

+223
Carter Tomlenovich 22 Ağu 2011 23:54:11

Anime Başka birşehir Yomiyama ise lanetli bir felaketin nedenleri ölümlerin üyelerinin Sınıf 3-3 ve onların aile üyeleri yaşayan bir şehir.

Elbette bu büyük bir sorundur. Peki neden üyelerinin 3-3 ve onların aileleri anahtarı okullar? Bu Yomiyama ölüm riski daha iyi bir seçim olmaz mıydı?

+200
Aurelius 5 Eyl 2014 15:47:30

Eğer bazı iş ortamına uygun olmayan içeriğe sahip olarak aşağıda listelenen başlıkları bazı arama yapmak için planlıyorsanız bir uyarı.

Eklemek için daha önce kabul edilen cevap ise X ya da X'in anime başlıkları olup olmadığını belirgin olabilir, önde gelen fikir bu sadece stil veya tercih, bu durum her zaman bu değildir.

Bildiğim kadarıyla, hiragana veya katakana hiçbir × veya X, İngiliz alfabesinin aksine, çünkü bu sadece bir stil veya bazı durumlarda tercih neden olarak görüyorum başka bir nedeni var. Ayrıca Henüz kanji içinde kanjiyle × ya bir X ya da bir temsil görmedim. × Çeviri dahil olmadığı örnekleri (ilgili Wikipedia sayfaları kendi çevirilerini aldım) vardır:

  • Hunter × Hunter - ハンター×ハンター Hantā Hantā, kısaltılmış: HxH
  • Lise D×D - ハイスクールD×D Haisukūru Dī Dī
  • ×××Holic - ×××ホリック Horikku, belirgin olarak "Holic"
  • Öpücük×sis - キス×シス Kediler×shisu
  • Uşak × Servisi - サーバント×サービス Sābanto × Sābisu
  • Dusk Maiden of Amnesia - 黄昏乙女×アムネジア Tasogare Otome × Amunejia
  • Melez × Kalp Magias Akademisi Ataraxia - 魔装学園Hハイブリッド×Hハート Masō Gakuen Haiburiddo Hāto

Gördüğünüz gibi, × çeviri dahil değildir. Eğer olsaydı, hala Japonca öğrenmek çok katakana eşdeğeri üzerinde herhangi bir düzeltme beklerim ben (エクス) 'ekusu' veya 'ekkusu' (エックス) () olarak tercüme edilebilir. Ancak, bazı durumlarda, x başka bir sözcüğü temsil edebilir. Buldum bir örnekte anime Romeo × Juliet. Wikipedia sayfasına göre, bu Romeo Juliet 'ama' için 'bir' Japon eşdeğer olduğu Jurietto yerine "Romeo ve Juliet" (ロミオ×ジュリエット veya Romio) ve " olarak telaffuz edilir değil.

Böylece, bu değişir bağlı olarak anime veya manga Başlığı. Ben sizin önerdiğiniz onay Wikipedia sayfaları ya da bir şey benzer işleri ile sembolü 'x' istediğiniz olup olmadığını doğrulayın onlar telaffuz ya da onlar okumak gibi başka bir deyişle, bu davanın Romeo × Juliet, ya da başka bir şeyi temsil ediyor.

Bu durumda Hunter × Hunter, değil telaffuz ve anlam olursa olsun. Resmin altına gelen Ses 6 olan YANİ çeviriler. enter image description here

Togashi sadece Hunter 've tekrarı hakkında bir şaka gördükten sonra Biçim' (bir şey) vardır, bir başlık olarak word Hunter tekrar etmeye karar veren bir manga adlandırma üzerinde duruldu. Daha ortaya çıkmadı bu hikaye onun bir şey hakkında Spoiler önlemek için tek yapmadıysa tabii ki, bu hiçbir anlamı yoktur, bu yüzden benim varsayımı × da dahil olmak üzere ilgili hiçbir şey söylemedi.

+185
Jason Lu 5 Oca 2016 02:15:54

Temelde, L söylemiş neler olabileceğini, ne zaman o olurdu yakaladı. Işık yaptı bunu açıkça belli Misa oldu yeni Katil, izin verdiğiniz tüm delilleri ona yön. Konak bıraktığı anlık öldürmek insanlar onu yaptı. Özellikle de Misa oldu orijinal şüpheli olduğum için ikinci katil. Eğer sahte kuralı olmasaydı, Misa ya da en azından iyice araştırılması tutuklandı olurdu ve ben zaten başından itibaren bu kural hakkında şüphelerim vardı.

L:
Eğer dizüstü bilgisayar Katili tanınan, en azından, eğer idam cezası alınamıyor biz ise, kitapta kendi ismini yazın onları olurdu. İşte bu kadar. bölüm 57

enter image description here

Rem, kendini çok keskin olmak, aynı sonuca geldi. L yolunu biliyordu, Misa sonu anlamına geleceğini biliyordu. Ama, sonuna kadar onu korumak için söz vermişti, bu kadar erken ölmekten Misa önlemek için öldürmek zorunda olduğunu biliyordu.

Rem:
Şu anda mahkumlar öldürmek olan bir Misa var. Bu konuda hiçbir şüphe yoktur. Not defterini ortaya çıkardı, bu noktadan sonra ne olursa olsun bu yana, Kira olarak yakalanacak olan Misa olacak. Bu değişmeyecek...
Önce Hafif dizüstü Ryuuzaki gerçek adını yazmak ne olurdu böyle bir durumda Misa misa'nın hayatını kurtarmak için tek yol kurtaracağım emin...
Ve bu durumda eğer Ryuuzaki öldürmek olsaydım o zaman açıkça Misa ölüm ve ölmek onunla oynamak isterdim. bölüm 57


enter image description here

+118
David DeGeest 19 Ara 2018 19:34:45

Ben gördüm 276 bölüm bira-sex - ama birçok yerinde olduğu yazılı orada 291 bölüm.

Bu gerçek mi yoksa sadece bir söylenti mi? Eğer doğruysa kaçırmış olduğum bir şey var mı?

+96
steve tomkinson 17 May 2017 20:46:53

Kullanılan Sasuke laneti mark değildi, Susanoo sage çakra ile aşılanmış iken Suyu Lip Gloss ya da o, bu yüzden Suyu Lip Gloss ya da çakrasını kural 1: bilge tekniği Susanoo kazanmak ve Sasuke lanet mühür aynı desen form kullanılmıştır.

Sasuke Pürüzsüz olarak Suyu Lip Gloss ya da enter image description here

Orochimaru açıklayan Suyu Lip Gloss ya da çakrasını

enter image description here

Kaynak: Ch. 648

+90
user2798694 3 May 2013 01:33:45

Peki bu sezgi.
Daha güçlü/nen uzman bir kişi alır daha sezgisel o alır. Deneyim de bir faktör olarak sayılır.
Hatırlıyorsan zamanında GON dönen balina Adası sonra hunter sınavı ile killua, o aldı açgözlülük Adası içeriğinden mito hangisi tarafından verilmiştir ging.
Şimdi burada,


1. Ging nasıl Gon Avcı sınav devam edeceğini biliyor muydu ?
2. Eğer Gon yeraltı sınavı hak ve nen öğrenmek istiyorsanız bilmiyor muydu ?
3. Nasıl zodyakları(netero ölümünden sonra) Cumhurbaşkanı seçimlerinde nasıl tepki vereceğini biliyor.

Sezgisel bu gösterileri ne kadar tecrübeli ve o. Dediğim gibi tarafından Bisky bu netero saygılar Ging gibi bir 5 en iyi nen kullanıcıları dünya.
Benzer şekilde, Ging Gon öleceğini biliyordu.
Bu soru için bir açıklama olabilir.

+36
Maxis Jaisi 9 Ağu 2014 00:39:11

Doujinshi ındie/kendi kendine "düşündüğümüz şey manga göre yayınlanan" Roman-yakın. Uzmanları olabilir üretmek doujinshi gibi amatörler, ve birçok mangaka vasiyet doujinshi tarafında ne zaman onlar aksi mümkün üretmek için belli bir iş için yasal bir sebep.

Doujinshi genellikle, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere:

  • Ön Fanart-mevcut fikri özellikleri
  • Ecchi malzemesi
  • Tek çekim

Verilen herhangi bir doujinshi kalitesinin bir sonucu olarak değişebilir, tam anlamıyla beri kimse editoryal gözetim olmadan bir doujinshi üretebilir.

+12
Almas013 11 Şub 2010 02:25:57
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil