Japon öğrenciler birinci, ikinci ve üçüncü sınıf neden Anime farklı üniforma giyiyor?

Kitaiju High School Uniforms

Okulun en canlı ve birinci, ikinci ve üçüncü sınıf öğrencisi genellikle giydi farklı bir üniformaları anime olduğunu fark ettim. Tamamen farklı değil. Bazen farklılıklar iğne, kurdele, kapalı terlik, kravat, vb. Bunun nedeni ama, ne demek?

Bazı Japon dizileri izliyorum. Ama bu farklılıklar olan herhangi bir başlık hatırlayamadı. Bu gerçekten Japon kültürünün bir parçası mı?

PS: benim ülkemde en çok öğrenciler üniforma giymek. Ama birinci, ikinci ve üçüncü sınıflar arasında aynı hiçbir farkları yok.

+343
Antoine Chauvin 4 Ara 2015 17:31:49
29 yanıtların

Aklıma geldi ne geçmişi ile ilgili bir şey olurdu bu. İlk aranıyor posterini, kamera üzerinde lens kapağı vardı, ne de görüntü Siyah Bacak Sanji gerçekten baktı gibi olan çok az kişi gerçekten biliyordu yani. Ama yeni bir resim sonunda karşıda kadar hükümet geldi ve sonunda Sanji Sanji Yetişkin ve çocuk tanıyor. Ve biraz meyilli olan biri olmak bu Hayatta sadece bir kişi için lütuf dönüşüyordu. Bu kişi kim olabilir? Sanji kinetik enerjisi ve Yemek korsanlar önce bu gemi Yörüngede olduğunu birine saldıran bir fikirdi. Belki de, bu kişinin denize atmış olmak Sanji hakkında suçlu hissettim ve ona yardım etmek, yolunu değiştir. ona yardım etmek istiyor mümkün değil.

ya da belki bazı kadın donanma subayı Sanjis resmi görünce kafayı bir kız görünce sapıttı o da aynı şekilde. Ve şimdi kendisi için sanji istiyor.

+947
rajesh chilukuri 03 февр. '09 в 4:24

Bölüm 6 Staz neredeyse Kamehameha bir saldırı başlattı.
Dragon ball serisi dışında bu hareket kullanmak sorun olur mu? Eğer Staz bu Kamehameha serbest olsaydı, considerd telif hakkı ihlali Olur mu?

+867
Tolord 6 Nis 2016 13:57:30

Goku bir mühendis değil, yaşam tarzını optimize etmek amacıyla değil, ne de o kadar uzun vadeli plan yapıyor.

O sadece o bildiğimiz ve sevdiğimiz karakter olmayacağını biliyoruz Goku değil yapmaya başladı eğer.

Böyle şeyler yapmaz çünkü kim olduğunu ama o Dragon Ball, Dragon Ball Z, GT ve şimdi süper akıllı olurdu yapabileceği pek çok şey vardır.

+846
SergeantDom 8 Mar 2010 20:10:48

Wiki Devlet bu "Okçuluk"

Okçuluk yay kullanımı ile iten okları sanatı, uygulama ya da beceri, Latince arcus değil.

Sırada "archer"

Okçuluk katılan bir kişi genellikle "okçu" ya da "okçu"olarak bilinir.

Kaynak

Gılgamış değil, temelde sadece bir kılıç ya da mızrak bir sürü attı herhangi bir yay veya ok kullanmadı. Bu kılıç atan adam onu yapmaz mı?)

Bu Sıfır Kaderi/dan Archer

4th Holy Grail War Archer - Gilgamesh

Ve bu Kaderi/dan Archer Kal Gece

5th Holy Grail War Archer - Emiya Shirou

+825
bogeymin 19 Mar 2014 00:00:46

İçinde Bölüm 16, zaman kodu 9:10 O Zaman ben Reenkarne gibi bir Balçık, Milim başvurduğu Rimuru insan formu olarak bir "Gümüş saçlı insanımsı". (Sağda) Rimuru ve Milim şöyledir:

enter image description here

Sadece kötü bir çeviri var, ya da Gümüş yok "" Japonca tonlar biraz daha geniş bir alanı ifade mi? Ya da belki de garip renk körlüğü var Milim, ya da sadece siyah ve beyaz olarak görür. Eminim çoğu izleyici kazandı Rimuru saç rengi balçık form olarak mavi, aynı renk.

+767
vincent zimba 18 Şub 2017 22:03:08

Olarak biliyoruz Marin Boş döndü içine küçük bölüm 456:Sipariş olarak gösterilen bu tarafından Sallamak. İçinde bölüm 466:Assassins biz ona dönerek onun normal hali olarak gösterilen burada. Sallamak anti magic pranga ile bağlı, bu yüzden sihir yapabiliyor. Marin sihirli Mekan Büyü ve gösterilen alan manipülasyon sihirli Caracole Ada. Nasıl normal forma dönmek mi? Mekansal Sihirli normal vücuduna dönmesine yardım eden başka bir büyü var mı? Lucy Sallamak Kitle Manipülasyon büyüye yakalanmamak için çalışıyordu neden Büyü sonra Kayma nedeniyle olsaydı?

+758
Galironfydar 20 Şub 2010 20:50:47

Odasında sandalye bir ton olduğunu Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Barcelona 9 Bölüm, Kyuubei ile Madoka görüşme sırasında görürüz:

bunch of chairs

İlk başta bu sadece her zamanki Mili gariplik olduğunu düşündüm. Ama ben tökezledi üzerine bir blog yazısı bu teşebbüs açıklamak tüm Sembolizm arkasındaki görüntü bu sahne. Blog yazarına göre, boş sandalye Büyülü Kızlar düşmüş temsil eder. Yazarın yorumu mantıklı olmakla birlikte, aynı zamanda biraz ince buldum—yazar verir tek kanıt, Madoka Mami mobilya gördüğünde ağlamaya daha önce Mami dairesinde sahne oluyor. O sahneyi çok net bir anım yok, ama özellikle mobilya odaklanan hatırlamıyorum—o halde boş Daire olabilirdi.

Bu blogger okuma destekleyen bir gösteride başka bir kanıt var mı? Ve Madoka odasında boş sandalye puanların bir anlamı destekleyen bir kanıt var mı?

+728
user1582878 22 Kas 2018 20:41:15

Bölüm 391 olan bölüm izle, yeniden canlandırılan Madara alır kendi gerçek vücut tarafından zorla Obito ile Siyah Yu kullan Rinne yeniden Doğuş Jutsu.

Ben Nagato aynı Jutsu kullandı yana ölmek Obito Niye Acı arc kavga, sonunda Nagato benzer.

Wiki açıkça kendi hayatı karşılığında devletler, Jutsu yapılır.

Biri bunu açıklayabilir mi?

+554
melkiades 18 Oca 2015 20:16:09

enter image description here Bir manhwa olduğunu düşünüyor ama ben eğer birisi lütfen nerede olduğunu söyleyebilir merak ediyorum biliyor musun

+522
Maurizio Moreschi 19 Eyl 2012 14:23:21

En son Naruto manga 646 (Bölüm), Shinobi dünya çakra gerçekten başlatıldığı Tanrı Ağacı ile inşa edilmiştir. Ama eğer çakra ve normal bir insan olarak doğmuş yoksa, bir Shinobi olabilir mi?

Kişiler için doğuştan çakra işlemek için yeteneği olmadan ve söz ediyorum dikkat ediniz.

+468
user26142 1 Mar 2016 14:18:02

Ben anime görmedim oysa eğer oyunun arsa çok oyunlar için başvurular yaparsa anime hiç bir adaptasyon olmadığını söylemek eminim

gibi 2 Noire biri ile Ultradimension alternatif bir

en farklı boyutlarını ancak Mk gibi oyunlar sırası gelince hepsi birbirleriyle ilişkili.II/Re;Doğum 2 Zafer/Re;Doğum 3 birbirine bağlı olarak Bayanposta Diyor

Birkaç yıl Günah imha Tanrı geçti.

farklı Boyutları için

1 Hyperdimension - Hyperdimension Neptunia/Re;Doğum

bu Arfoire kadın ve Histoire yapılan Neptün, Noire, Vert ve Blanc önce tek bir tanrıçaydı. ayrıca Histoire sınırsız güce yakın bir Tome rolüyle çünkü

(henüz Yeniden onaylamak için) orijinal PS3 oyunun gerçek sonunu da;Doğum CPU dünyadaki tüm canavarlar ortadan kaldırmak için İlahiyat vazgeçmesi ve normal insan oldu

BÜYÜCÜ gibi karakterler zaman Yeniden;Doğum. Tekken ve Falcom ilk karakterleri bu Zafer diğer insan karakter duyuruları önce öğrendim bu Ultradimension/2 Hyperdimension olduğundan şüpheleniyorum, başka bir dünyadan gelen bir varlık hakkında konuşmak serbest oldu

2. Hyperdimension - Hyperdimension Mk. II/Re;Doğum 2: kız Kardeşler' Nesil, Hyperdimension Neptunia Victory/Re;Doğum 3: V Nesil, Megamdimenstion Neptunia VII

Histoire onun yerine 4 Kahinler biri olarak, ilk olarak onun kadar güçlü değil. Mk içinde.II yerine Vert daha Nepgear için bir aşık gibiydi. Doğru Yol Partisi Planeptune eski Tanrıçalarından birisi hakkında DOS için konuşuyorlar kimin gömülü olduğu yere gider.Arfoire.

Ayrıca kenara gelen ilk oyun/Re;Doğum sanırım tüm oyunlar başvurmak için Hyperdimension set olarak buraya göre Bayanposta sayfanın Hyperdimenstion

Hyper Boyut Hyperdimension Neptunia serisi bir boyut ve Hyperdimension Neptunia mkd beri ana serisi her başlık görünür.

ayrıca VII Mk ile birlikte linkler nerede bulamadım ederken. II/Re;Doğum 2 ve V/Re;muhtemelen VII V/Re sonra set alacağını varsayabiliriz Doğum 3;VII 3 Doğum ben V2 VII 7 (Roma rakamıyla) olarak belirgin değil ama, kısa 2 Zafer için

Japonya'da (新次元ゲイム ネプテューヌVİİ Shin Jigen Game Neptune Zafer II, "Yeni Boyutlar Oyun Neptün Zafer II") Megadimension Neptunia VII oyun oynarken rol Hyperdimension Neptunia serisi bir Japon rol yapma oyunu, sadece PlayStation 4 için geliştirilmiştir.

Kaynak: Wikipedia - Megadimension Neptunia VII

Ultradimenstion - Hyperdimension Neptunia Victory/Re;Doğum 3: V Jenerasyonu

Neptün uzak 2 Hyperdimension bu Gamindustri geç 80s bir versiyonunu temsil etmeye çalışılıyor bu başka boyut. daha fazla olabilir okumak üzerinde Bayanposta Sayfa

Alternatif Ultradimension - Hyperdimension Neptunia: Üreten Mükemmellik

Hyperdimension Neptunia: Mükemmellik Üretim yeri, coğrafi yapı açısından Hyperdimension Neptunia Zafer Ultradimension aynı olan başka Ultradimension yer alır. Bu boyutta, genellikle Dört Suçlu olarak bu dünyadan olmayan sakinlerinin yanı sıra çok sayıda diğerleri var.

Kaynak: Hyperdimension Neptunia: Üreten Hassas Ayar

atıfta bulunuyor 4 Suçluları Özgür Dünya, bu CFW etmesi gerekmez Suçlular.Büyü, CFW.Yargıç, CFW.Hile ve CFW.Cesur

Gamarket - Hyperdevotion Noire: Tanrıça Black Heart

Hyperdimension Neptunia serisi önceki başlıklar farklı olarak. Chou Megami Shinkou Noire Gekishin Siyah Kalp Gamarket "olarak bilinen farklı bir dünyada yerini alır." Bu dünyada Planeptune, Lastation, Lowee ve Leanbox ülkeleri hala kendi tanrıçaları ile onların mevcut ve coğrafi yapısı çoğunlukla Hyperdimension ve Ultradimension aynı ama aynı zamanda hala görsel olarak farklı.

Kaynak Hyperdevotion Noire: Tanrıça Black Heart - Ayarı

Yeniden alternatif 1 Hyperdimenstion;Doğum? - Hyperdimension Neptunia U: Eylem Serbest

Hyperdimension Neptunia U yere kadar Hyperdimension Neptunia Re Birth1 olan kişi;gibi bir Gamindustri yer alır. Coğrafya tamamen aynıdır ve yüzen kıtalar; her dört ülkeden biri olan: Planeptune, Lastation, Leanbox ve Lowee oluşur.

Kaynak: Hyperdimension Neptunia U: Eylem Serbest - Ayarı

sırada Bayanposta diyor "gibi" bu olabilir, çünkü eksik olabilir Celestia. henüz bunu belirlemek için böyle davranmak zorundayım

MegaTagmension? (Şu anda bilinmiyor) - MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies

Oyunun kurgusu bir önceki oyun çok farklı. Bu oyun, başka bir alternatif evrende set, kız CPU/Tanrıça ama bunun yerine lise öğrencisi değildir. Yanlışlıkla dünya onların zombi summon zaman bir zombi filmi yapmaya çalışıyorlar.

Kaynak: MegaTagmension Blanc + Neptune VS Zombies - Ayarı

Sıfır ve Kalp Boyutları - Megamdimenstion Neptunia VII

Sıfır Dimenstion nerede Neptün ve Nepgear ilk sonunda diğer Boyutlar yaklaşan bir yıkım olur.

Kalp Boyut olarak,

Her ikisi de Sıfır Boyut ve Hiper Boyutlar bir birleşmesi. Bir garip, yeni bir boyut her iki dünyanın sorunları, CPU Seyahat neden beyni yakalamak için.

Soruce: Megadimension Neptunia VII - Hikaye - Kalp Boyutlar Neptunia H Üçlemesinin Finali: İçine Efsane


Kardeşim Lily Rütbe Olayı ne dediği için 2 seviyeleri üzerinde gerçek olur

  1. Yeniden 2. Hyperdimension;2 Doğum Yeniden 1. farklıdır;Doğum dolayısıyla farklı bir tarih olurdu
  2. bu Ultradimension içinde Kardeşim bu çok ama bebekler gibi görünüyorsa ve EĞER alternatif bir son olarak 2 Hyperdimension için Ultradimension sayabilirsiniz)

Önerilen Oyun/Watch Sırası gelince:

  1. Hyperdimension Neptunia (PS3)/Re;Doğum 1 - Bu tanıtır size ana yinelenen karakterler gibi İşlemciler, Kardeşim ve ve Arfoire

  2. Verilen Mk. II/Re;Doğum 2, V/Re;Doğum 3 ve VII olduğundan başlangıçta bağlı ki oyun içinde bunu sipariş sonra Yeniden;Doğum

  3. Üreten Mükemmellik, Eylem Serbest ve Tanrıça Siyah Kalp olabilir muhtemelen oyunda herhangi bir süre sonra Mk. II/Re;Doğum 2 çünkü benim bilgi yok karakterlerinden V/Re;Doğum 3 orada

  4. Blanc + Neptün ki oyundan sonra V/Re;Doğum 3 çünkü Plutia ve Peashy görünme Liste karakterler ve daha fazla olacak gibi gelen Ultradimension

  5. Ben ki izle anime sonra V/Re;Doğum 3 için aynı sebep olarak yukarıda yüzünden Plutia ve Peashy görünüşte göründüğü anime (ben yine de dikkat)

NOT: Bu tüm hesap YDP karakterleri Yeniden olarak almaz;Doğum 1 özellikleri Plutia ve Peashy ama (çok Plutia canavarı clam ve nazik görünebilir neden olarak kafa karıştırıcı olabilir)Arsa ile ilgili değildir ama Iris Kalp Dominatrix

NOT 2: Bu noktada onlara aşina olduğum için dikkate Manga birini almaz

+461
Caiwan 4 Oca 2018 16:21:21

Yılan.

Sage Mod olabilir öğrendim bu iki yer, Mount Myōboku bu kurbağa ve Ryūchi Mağara olan yılanlar. Mount Myōboku veya Ryūchi mağarasında Sage Modu öğrenme Sage kurbağa ve yılan stiliyle kullanıcı verir

Kaynak: Sage Modu - Narutopedia

Kabuto in Sage Mode

Orochimaru'nun sızdırmazlık sonra, Kabuto dünyanın öbür ucuna yolculuk ve sonuçta Ryūchi Mağaranın yerini buldu. Orada, Beyaz Yılan Sage tarafından kural 1: bilge tekniği öğretti, Sage Moduna girmiş. Fiziksel olarak, Kabuto bu şeklinde küçük bir değişiklik uğrar, gözlerinin etrafındaki işaretler sırtüstü uzanıyor sadece görünür değişiklikleri ve kafasının arkasında, hem de karanlık açmaz; ayrıca göz akında dört boynuz büyüme ile.

[...] Kabuto daha da anatomi gibi ağır yoğun ışık kullanımı ile tamamen etkilenmemiş kendine kalan iken rakibini bozabilir onu verir brille olarak yılan erişmiş olur. [...]

Nedeniyle Jūgo klan yetenekleri dayalı araştırma ve onun kendini değişiklikler için, Kabuto cesedini pasif ve sürekli hareket halinde iken bile yardım olmadan doğal enerji emer, büyük olasılıkla sonsuza kadar Sage Modu korumak için izin verebilir. Göre Kabuto, bu demek ki o artık bir yılan, ama bunun yerine aşan bir ejderha

Kaynak: Kabuto Yakushi - Narutopedia (vurgu eklenmiştir)

+445
Kiradetka 22 Oca 2012 18:13:16

Işık Roman 11 hacmine göre, Natsumi Harutora annesi öldükten sonra Wakasugi kapı adım terk edildi. Yani, Evet, kabul ediyor.

+440
Nicolas Bernard 3 May 2013 19:58:41

Oniki Krallığı dünya oldukça zengin görünüyor, krallıkların karmaşık bir tarihi, büyük dünya olayları ve insanları ve hikayeleri ile. Ne yaptığımı merak ediyor, Bu On iki Krallık dayanan tarihi krallıklar, ya da sadece oluşturulan bütün bez?

+421
divcygnet 20 Mar 2016 08:15:53

Göre Giriş Hakkında Dizzi hakkında beyblade.org:

Dizzi yanlışlıkla Kenny'nin laptop içinde bir nedeniyle mahsur kaldı bunun için vücudu onu transfer sebep olan bir fırtına.

Ayrıca diğer web sitelerine bu cevabı okudum, ama manga ya da anime için bir referans bulamadım. Yani anlatılmıştır nerede bilmiyorum.

+407
Leopard Gecko 11 Kas 2018 11:27:32

Bu Yahoo cevap! genç Jounin onu yapan 13 yaşında Jounin oldu diyor.

Bu konuda çok fazla söylenti duydum, ama hiç cevap düpedüz (ya da herhangi bir kanıt ile) ifade gördüm. Şimdiye kadar gördüğüm en genç referans Kakashi oldu. 6, 10 yaşında bir jounin bir chuunin oldu ve 13 yaşında ANBU Black Ops katıldı.

Ayrı, diğer yandan, 10 yaşında bir chuunin oldu ve 13 yaşında ANBU Black Ops bir Kaptan oldu. Hala oldukça şaşırtıcı, ama Kakashi daha gençti.

Kaynaklar:

Genç Jounin olduğu doğru mu? Bir Jounin olunca ne gerçek yaşını?

Sihirli sayı 5 yaşında başladığı

+363
Max Gillett 25 Nis 2011 07:35:59

Büyük Öğretmen Onizuka RAM bir laptop özellikleri:

Great Teacher Onizuka: Sony Vaio

Ayrıca Kabuk Hayalet Infiniti ve Nissan yerleşimler vardır: Ortaya

+360
Abhijeet Vidhate 25 Ara 2012 05:46:52

Hayvanlar Erdem bir tür temsil etmek gerekiyor sanırım, ama ne olduğundan emin değilim.
Bu belirli hayvanların seçildi neden herhangi bir açıklama var mı?

Hokage Raikage Mizukage Kazekage

+311
23785623985 19 Ağu 2011 22:17:13

( ° ʖ °) bir parça yılan derisi ve bir makbuz bir mağaza önünde bir belli istasyonu sık sık ziyaret etti.

(Yılanderisi) renk ve benzersiz içeriği ile teşhis etti çünkü cüzdan Yuuko var. Bütün para ona gitti çünkü boş yüzü şok ve belki de pişmanlık var. Esprisi burada cüzdanına baktıktan sonra içeriğini ama ona tepki yok.

+259
jdlourenco 27 Mar 2017 22:40:28

Normal haline dönmesinin sembolik olduğunu hissediyorum. Yani, saçları beyaza döndü nedeni bozuk... onun yüzünden miydi? İşkence gibi ve tüm saç rengi değiştirmek için neden, ve Gizlemek ölümü sadece hasar ekler. Çok bilgim yok

+224
Cwado lucky 10 Haz 2017 15:33:03

Ben rastladım bu Trivia bölümünün Bukubukuchagama üzerinde Derebeyi Wiki:

Aura sesiyle saat vererek, Ainz 19:19 7:21'de bir alarm ayarlamak için söyledim. Bu numaralar Japonca kelime oyunu cinsel bir kelime olarak okunabilir. Bu alarmda H-bir Oyun için sesini kaydetmiş gibi görünüyor.

Ben Japonca bilmiyorum bu yana, okumak, nasıl olduğunu merak ediyorum.

+191
DNP 19 Kas 2018 15:59:36

Son bölüm Naruto, bazı karakterler evlendim, ve onların çocukları. Ne set çocuklar tüm karı-koca mı?

+187
user296824 12 Nis 2010 06:24:06

Son zamanlarda ben tesadüfen bir yazı söz Tek Parça yönetilen bir yerde Guinness Dünya Rekorları en komik dizi tarafından basılan bir yazar daha.

Orada Guinness Rekorlar kendilerini yere yönetilen başka bir manga / anime var mı? Eiichiro Oda ya da Bir Parça, şu ana kadar sadece bir tane mi?

+173
tuxfool 8 Oca 2010 05:07:29

İlk bölüm Ueno-San wa Bukiyou, Ueno oldu zorlama Tanaka içmesine idrar. (!!!) Bunu neden yapıyordu?

+169
dson9966 2 Mar 2010 07:21:01

Ben anlamak manga dan Japonya ve okuma soldan sağa ise manhwa olduğu Kore, okuma soldan sağa ve manhua gelen Çin ve okuma soldan sağa (ben değilim yanlış). Bu üç arasındaki farklar, yoksa başka birşey mi?

+111
Csongor Halmai 13 May 2014 15:55:06

Sezon 4 olmuştur açıkladı: http://www.animenewsnetwork.com/news/2016-10-22/high-school-dxd-gets-new-tv-anime-series/.107975

"2017'de gelecek mi?"
Muhtemelen, eğer bir şey gelecek yıl ya da kış bahar sezonu olacak.

"Neden Roman okudum?"
Evet, Evet gerekir.

+99
Shanif Ansari 17 Eyl 2018 20:42:10

Birkaç başvurulan eksik olabilir, ama dizi yine (özel bir sırada) kaymağını dan hatırladığım kadarıyla:

Başkaları tarafından daha önce belirtildiği gibi:

Bazı filmleri de başvurulur:

İçinde Psycho-Pass: Film:

+89
CT Nan 24 Eki 2015 10:07:01

Örnekte verdiğin sekiz kapısı yasak bir jutsu değil sadece herkes (yani kapalı) öğrenebilirsiniz. Bu jutsu (manga canon) sadece bilinen kullanıcılara Adam ve Rock Lee Olabilir, ikisi de Uchiha Madara başkası tarafından gelmiş geçmiş en iyi Taijutsu kullanıcısı olarak takdir bile ilk ile Taijutsu ustaları. Lee bile 8 kapıları açmak mümkün değildir, Adam sadece Olabilir. Yetenek dışında, ayrıca Adam Olabilir ama tüm 8 kapıları açmak için nasıl Lee öğretmek zorunda olduğu öne sürüldü. Lee 6 kapısı sınırlı kaldı. Bu jutsu Adam tarafından biraz "kapalı" anlamına gelir.

Mühürlü değildi başka bir yasak jutsu Rasen Shuriken da var. Naruto kendisi yarattı çünkü ama bu.

Bu kinjutsu geri kalanı sadece güçlü ninjalar tarafından kullanılan, bazen (Deidara gibi) kaydırma çalarak veya kinjutsu (Izanami ve Izanagi gibi) Kekkei Genkai gerektirir.

Diğer kinjutsu mühürlü, sadece no Jutsu oldu gölge kopya gibi olduğunu, böylece sonuç.

+88
ceisy 10 Tem 2019 15:13:30

Manga ya da anime, evlenmeden resmi bir tören hiçbir gerçek söz yoktur. Ayrıca, Vegeta tutumu göz önüne alındığında, böyle bir töreni katlanmak için sabır olmazdı.

İlk kez Vegeta Bulma bahseder gibi kocası var sırasında Dünya Turnuva Saga EE, o ima onlar evli bir yere arasındaki Hücre Saga ve Dünya Turnuva Saga.

Gelen Dragon Ball Wiki

Androidlerin hakkında Gelecek Trunks' uyarısı bu yana yaklaşık bir yıl sonra, Bulma yamcha bulma'yı ile ayrıldılar ve Vegeta ile romantik bir ilişkiniz olur, sonuçta Mayo anlayışına yol açar. Ancak, oğullarının doğumunu bile ikisini bir araya getirmek için yeterli değildi, Vegeta Goku ile Bulma ile ilişki bile onun her şeyden önce rekabet onun öncelikli o zaman. Tartışmalar ikisi arasında yaygındı, Bulma genellikle "aptal" demeyi Vegeta ya oğlu ya da gelecekteki eşi için hiçbir bakım ya da bir duygu küçük gösteren Vegeta ve; bu, Bulma uçağı yok edilir ve hayatları tehlikede meydana gelen bir olay sırasında gösterildi. Gelecek Trunks iki ve soruları onları kurtarmak için deneyin vermedi, o zaman neden Vegeta kaydettiğinde o aptal kadın ve çocuk püskürdü onunla uğraşmaktan daha önemli işleri olmalı "bu, Vegeta yanıt verir." Her zaman Gövdeleri kadar "Çirkin" onun sopa olduğunu söylediğinde Bulma daha sonra herkesin önünde küçük düşüren Vegeta, Trunks ağlamak, çok Krillin ve Gohan Vegeta eğlence ve öfke yapar.

Stringly Trunks anlayışı ikisi arasında bir gece standı sayesinde olduğu söyleniyor

Çocuklarının anlayışı çevreleyen koşullar kısa bir ilişki daha; Gelecek Trunks kendi zaman çizgisinde ... ... Bulma aşık Vegeta ile düşmüş olsa bile, kendi çekim sadece tutku ve yalnızlık üzerine kuruluydu çünkü birlikte çok uzun kalmak yoktu, onlar Goku devletler olduğunu Androidler Destan sırasında birbirlerine Vegeta ve Bulma ilgisizliği ima ediyor. Ancak, Cep Oyun tamamlandıktan sonra gelen barış yedi yıl iki farklılıklarının yerleşmiş ve zaten Majin Buu çatışma başladığı sırada evli oldukları, daha önce çok daha iyi bir ilişki başladı öneririz.

+63
HEENA MUBEEN 13 Tem 2018 02:56:44
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil