Şarkının adı ne 4 No. 6 Bölüm sonunda ne var?

Herkes Sion annesi olarak çalmaya başlayan şarkının adı Sion 4, "İyi ve Kötü bölüm sonundaki notu okur"biliyor mu?

+666
Joey Perez 30 Ara 2010 08:49:33
30 yanıtların

Osamu Tezuka var "Buda" ilk kitapta, ana karakter bir köle kast Chapra, shudra (üye) ' dir.
Bir shudra olarak ayağını bir marka tarafından işaretlenmiş olduğunu; bir noktada ayağını balta bu işareti kurtulmak için dikkate bile.

Daha sonra, Chapra çok daha yüksek Kshatriya (savaşçı) sınıfının bir üyesi olduğunu iddia ediyor.

Bu süre içinde, bir turnuvaya katılır. Turnuva alır, birkaç sayfa ve bu açıkça gösteriyor ki bu onun ayak değil kaplı.

Turnuvada oluyor da kimse izini fark ne kadar? Tezuka bu görmezden mi geldi, yoksa bir şey mi kaçırdım?

+923
Zach Schuermann 03 февр. '09 в 4:24

9 kuyruklu yarısını minato olduğu için muhtemelen. Son film naruto zaten tamamen yerine çakra örtüsü kullanarak dokuz kuyruk gücünü kullandı. O da diğer yarısını aldı diye filmi olmayan bir canon olabilir. Diğer cevap naruto istediği zaman ya moduna gidebilirsiniz olabilir. Bu yardımcı olur umarım :)

+916
user11833 4 Eyl 2016 17:08:11

Gogeta canon olmayabilir ama teknik olarak olabilir. Füzyon dans goten ve trunks majin buu saga dragon ball süper bile ve bunu beri canon var. Dans (belli ki) erimiş goten ve trunks gotenks içine

+752
msheda 3 Ağu 2015 06:47:37

Bilgi bulamadım, Einzbern ailesi neredeyse bilinen tüm üyeleri insansı golem organları bir dizi kontrol eden bir yapay zeka olması gereken (Justeaze, İrisviel, İllyasviel ve tüm Hizmetçiler) (kadın) homonkulusların, sadece istisna olmak Jubstacheit vardır.

Aslında insan olduklarını Einzberns hakkında herhangi bir bilgi var mı? Kadere Sıfır/Kader/Stay Gece yaşanan olaylar sırasında herhangi bir canlı var mı? Bu Einzberns değilse, aslında kelimenin tam anlamıyla bir "soy" olarak kabul edilir, ya da daha öz bir ordu gibi onlar homonkulusların klonlama olabilir?

+717
Svarkovski 21 Mar 2019 14:00:51

Yönetmen kimliğini ilk sezon içinde ortaya yüzden bitmiş, izlemeye devam et yoksa yoktur. Ancak, yorum, verilen, bitmiş o yüzden açıklama aşağıdadır var gibi görünüyor.

"Yönetmen" gösterisinde çocuklar sağlık Kliniği Telefonu Küçüktür Başkanı bakın yollarından biridir. Beyzbol takımının koçu olduğu için, genellikle "Müdür", "Müdür", "Koç çevirir" Kantoku"," vb olarak adlandırılır.

Altyazı birkaç farklı ayarlar ile gösteri izledim, ve en az bir kez bu çevirileri gördüm.

+686
Toze 17 Haz 2013 07:34:11

Bu cevap sadece TV Serisi uygun için geçerlidir. Ek bilgiler verilen Mirai-hen; bakın Amir'in cevap.


Gerçekten yüzüğünü tam işlevi hakkında söylenecek çok şey yok. Değil mi bu tartışılan Roman (gerçi o gösterilen giyen yüzük, cf. p004-005 istiyorsanız 1), Bu yüzden en iyi ben bildiğim kadarıyla bir metin alıntı olduğunu bu dergi tarama (SFW görüntü; iş ortamına uygun olmayan sitesi), hangi okur:

自分の血を剣に変えて戦う未来 yapmak.普段は包帯と小指の指輪でその能力を抑えている
Kontrol güçlerini tutmak için [...] çoğunlukla, küçük parmağına bir bandaj gibi bir yüzük takıyor.

Gerçekten halka göstermek çalışır ya da nasıl herhangi bir verbalized açıklaması yok - yapabileceğimiz en iyi gösteri tasviri onun fonksiyonu tahmin edilir.

Sadece bir çeşit güç sınırlayıcı olduğunu düşündüğün şeyi yani muhtemelen.

+683
artzub 20 Oca 2017 01:35:20

Kobato. aşık iyileşti edenler ile düşmeden bir sözleşme yerine getirmek için insanların kalbini iyileşmek zorunda olan sevimli bir genç kız, Kobato, takip eden Clamp tarafından manga serisi. Kendi hedefleri tamamlamak için neden ona yardımcı olan İoryogi adlı bir ruh eşlik ediyor.

Ayrıca Bkz:

+681
Cheryl Childress 1 Eki 2016 05:17:53

Yazara Göre:

Özel sipariş Ophis (Veya Fenrir) Şiva, Vişnu, Brahma, Śakra, Thor, Typhon, Hades, Aten ve Lugh.

İşte bu kadar. Temelde o (bu doğru değil birçok iddia alıyorum!) mücadele etmeyen bir yaratık olduğu için büyük Kırmızı dahil değildir, Ophis ve Fenrir güçlerini kaybetti önce ve sıralaması vardır. Dikkat etmek gerekir ne serisi henüz ortaya çıkmadı ki Hindu mitolojisi vardır. Evet, mitoloji hakkında bilenler biliyor, ama Hint Tanrıları tüm yetenekleri gibi hile var. Eğer DxD görünmelerini yaparsam, dışarı Ejder Topu Savaşı gibi, yani ben kendimi kontrol edebilirim. Hindu mitolojisinde Vali hakkında konuştuğu En üst sıralarında-10 güçlü yerleştirilir. Gerçekten ürkütücüdür. Eğer DxD çok daha uzun süre devam ederse, son çare olarak "İmha Tanrı Shiva ark" yapmayı düşünüyorum. O zamana kadar görünür yapmak için bir planım var. Bu arada gerçek Sirzechs ve ciddi Ajuka saflarında yer alacak.

yukarıdaki geldiği bir fan çeviri Sonsöz bulunan High School DxD: Hacmi 13

Bir röportajda, aynı zamanda Azazel bir kez yeteri kadar (dişliler falan oluşturur bu yüzden hiç de şaşırtıcı değil, o bir dahi) güçler o ilk 10'da olması muhtemeldir bahseder.

3 üst Ophis vardır: 11 hacim ne oldu önce söyleyebilirim. Zavallı kız...), Trixeha ve Büyük Kırmızı. Hindu Tanrılar daha sonra listesini geri kalanı Sonra gelir

Yani temelde en güçlü varlıklar arasında 3 katman vardır.

Hepsi olsa üst bitti. Zor Loki yenmek için nasıl olduğunu hatırlıyor musun? Fallen angels (Vali + takım + Issei + Rias takım + Azazel + Akeno babasının, lider) ve hala, Thor'un çekici ihtiyaçları vardı. İyi, Loki değil güçlü insanlar arasında bile değil.

+656
ounjayden 12 May 2014 23:36:55

Bu yüzden Sasuke bir kol olmadığını hepimiz biliyoruz. Sonra da kavga sonra, Sakura Hashirama hücrelerinin bir kolu yapma hakkında bir şeyler söylüyordu. Şey ise Sasuke Rinnegan var ve bunu nasıl kullanacağını bilir. Bu yüzden, yeni bir kol almak için Asura Path tekniği kullanabilir. Hashirama hücrelerinin zaten yapılmış bir kol ihtiyacı olan şey nedir? Neden yeni bir kol kendisini bulmasını Sasuke için bir tane yaptılar? Sasuke ve neden ilk etapta bir kol eksik? Şimdi kendi yeni kolunu olmalıydı.

enter image description here

+650
Franklin Lara 19 Ara 2012 19:26:53

Kaguya mühürlendi sonra sasuke güçlerini kaybetti çünkü düşünüyorum. (Naruto daha altı yolları (sage)) SOSP onun listesinde bile. Sasuke sadece rinnegan vardı, reklam yani kolunu geri koyabiliyor asura path tekniği kullanılarak sanmıyorum

+623
Sinhaomesh 30 May 2010 02:25:20

Göre bu Crunchyroll Forum konu Netflix olan özel akarsu hakları.

üzerinde Avustralya Netflix sitesi listeler:

  • 1 Sezon 24 bölüm (2014)
  • Kutsal Savaş İşaretleri için 4 Bölüm (2016)
  • Emir Canlanması için 24 bölüm (2018)
+556
LGS 3 Tem 2017 14:06:18

Kiskei Urahara-San

Bankai - Benihime = Kızıl Prenses

Kullandığı bilinen: Benihime kalkanlar ölüme neden olabilecek saldırılara karşı Kiskei kan kalkanı olarak bilinen oluşturmak için kullanılır.

+544
pimple 3 Ara 2016 12:21:36

Ölüm notu ölüm geçerli tarih sonrasında o kişi için ölüm bir tarih belirleyerek bir insan ömrünü uzatmak olamaz. Bu durumda kişinin isimleri yazılmamıştır eğer onlar gibi ölür. Bu LVİİ Kullanmak için"Nasıl "dır.

Bir hesap originially yanılmışım. Eğer ölüm defterine bir kişinin adını yazarsanız ve 6 dakika ve uzun düzenleyebilirsiniz nasıl bu kadar (400 saniye) 40 saniye düzenleyin, sonra da diğer ölüm notları muaf olduğunu. Bu aynı adı iki ölüm notları ise, ilk doldurulmuş etkili olduğunu bildiren XV" Kullanma nedeniyle "dir. Bu tek kişi o zaten ölecek gibi 23 gün koruyabilir. Bu her 6 dakika ve 40 saniye düzenleyerek atlatılabilir gibi görünüyor.

Ancak, aşağıdakileri yapın. Eğer Dusk Dawn öldürmeye çalıştığını biliyorsanız, Alacakaranlık Şafak vakti saldırıları ile tek bir çizik bile" başarısız sonra öldürülecek "yazabilirsiniz. Bu ölüm nedeni (makul Şafak veya Alacakaranlıkta Şafak öldürmek imkansız değil) olabilir ya da sabah olmadan zarar ile öldürülecek çünkü ya kalp krizinden ölmesi gerekiyor demek. Her durumda Dusk adı gerekir (değil Shinigami) insanlar kasıtlı olarak yapabilirsiniz hangi ölüm notu ile Alacakaranlıkta öldürerek Dawn ömrünü uzatır mısın.

+525
Dan Crews 4 Eyl 2011 21:44:38

Bunun D "Olur" ama tam olarak ne diyorlar biliyor olsak Monkey D. Luffy, Gol D. Roger gibi başlıklarının D. ile birçok insan var. Ve doğum ile kazanmak nasıl.

+522
laudiacay 6 Eki 2018 13:07:31

Araştırmaya dayalı... ...Ninja sık tasvir edilmiştir çalışan Uçak Kollar.

Ninja da sık sık Ninja Çalıştırmak tercih etme eğiliminde olsa (kollar daha geriye süpürüldü-14 Tomcat F kanatları gibi) bu şekilde çalışan, tasvir edilmiştir. Genellikle bir el tutmak katana onların üzerine kavradı ise samuray da benzer bir şekilde çalışır. Bir daha (görünüşe göre) gerçekçi dizi bu olabilir bir şey yapacağımı koşucu olan bir azaltılmış profil ve böylece olmak zor hit menzilli silahları, ama genellikle sadece Kural Serin.

Benim vurgu.

+516
Philipp Horn 26 Mar 2013 10:57:43

Mahoromatic promotional art

Mahoromatic bir seinen manga ve anime serisi hakkında eski bir dişi android asker kim karar veriyor geçirip geri kalanını onu gün çalışmak için oğlu onu geç komutan olarak bir hizmetçi.

Manga Bunjūrō Nakayama tarafından yazıldı ve 1998-2004 arası 8 birimleri kapsayan yayımlandı. TV anime iki sezon yaptı, yönetmen Hiroyuki Yamaga ve Studio GAİNAX ve Stüdyo SHAFT tarafından üretildi. İlk sezon, Mahoromatic: Otomatik Kızvardı, 12 bölüm ve yayınlanmaya başladı Eylül 2001 ve ikinci sezon, Mahoromatic: bir Şey Daha Güzeloldu 14 bölüm başladı ve havalandırma Eylül 2002.

Daha fazla bilgi için, bkz:

+492
sagar yadav 18 Mar 2019 07:31:29

Evet, ilk başta yenmek gibi görünüyor ve hiçbir şey onu durduramaz düşünüyoruz. Ama unutmayın, güçlü bir şeytan meyvesi gücü ne kadar güçlü yiyen insan nasıl dayanır.

Lastik o yüzden olabildiğince güçlü kolun acıyor, ama sadece ikisi mi daha güçlüdür, çünkü Sabo dövmek ya da ilk başta Ace, cant bile hatırlamayacaksın korkmadan kimseye yumruk atamazsın. çünkü Luffy gücünü büyük olduğunu düşünüyorum.

Sigara İçen kolayca Logue Town da Luffy daha güçlü olduğu hangi Savaş Marineford arc, veya Luffy yakaladı, başka bir örnektir. Hiç şeytan meyvesi yemiş vermeyen Paramecia güç ve Vergo olan Yasa çok daha zayıf. çünkü Kanun ve Vergo savaşıyor ama Punk Hazard Arc, sigara İçen iki kez kaybeder.

Şeytan meyvesi onun çok Enel ve Caribou gibi gereksinim duyan bazı karakterler vardır, ama Pekoms göre biliyorum, sadece logia meyve yiyin, çünkü üstün olduğunu düşünen herkes Yeni Dünyada hayatta kalabilir.

+371
Ganesh Kaple 31 Oca 2019 03:11:24

Bu filmin sonu benim için biraz belirsiz oldu. Kougami için dikkatimi ona değer olmadığını ve onu yalnız bırakmak gerektiğini ona Ginoza söyledi. Ginoza değişmedi ama sonra Tsunemori cevap verdi ve her zaman yükünü taşımak istiyor. Sonra ona bakıp gülümsedi ve geri gülümsedi. Bu yüzden kesinlikle bu sözlerin arkasında bir şey var.

Eğer varsayımım doğruysa, Ginoza yalnız Kougami yakalamak için planlı ve tek başına bu yükü taşımak) dahil olmak Tsunemori istemiyor. Ama Tsunemori planını reddediyor ve ben de onu yakalamak için, Ginoza hep yalnız yükünü taşımak ve sonra gülümsüyor istediğini söyleyerek istiyor.

Doğru muyum?

+273
user16421 20 Şub 2012 14:27:47

Higuchi öldükten sonra, Ölüm Not çok Hafif ölüm not kullanamadık araştırmacı tarafından tutuldu. L öldükten sonra, kitap Soichiro Yamagi tarafından oldukça uzun bir süre için tutuldu. O zaman, Işık ya da babası vermeden uzun bir süre için kullanarak değil, ya da Ölüm Not sahibi kaybetmişti.

Soichiro Sayu kaçıran adam için Ölüm Not verdiğinde, ona sahip olmanın verdi. Uçakta öldükten sonra en sonunda, bu adam Ölüm Notu elinde kaybetti. Önce o sonra Ölüm defterine dokunan bir Kal Snyder oldu.

+234
wessam ayad 15 Nis 2013 04:16:40

Yeniden doğmak soy tarafından günüdür soyundan olduğu gibi Naruto olur. Ayrıca, ve gibi altı yolları teknikleri sage karşı genetik bir eğilim ve yüksek çakra eğilim var, daha kolay erişim ve kullanım için büyük çakra tahliye olmadan rinnegan verme ki konu soyundan olan senju uzumaki akraba, uzak bir kan geldi.

+224
CMS2 19 Ara 2012 08:32:10

Karakterin bir parodi olduğunu tahmin ediyorum, (görmezden stil farklılıkları) çok benzerler ve aynı zamanda başka bir cevap belirttiğim gibi manga/anime Başlığı gibi büyük harflerle) aynı adı paylaşan ve her ikisi de/punk rock müzisyenleri vardır.

enter image description here

Büyük bir tesadüf yoksa, ama Nana çok iyi bilinen bir dizi olarak kasıtlı olduğunu hayal olur.

+148
Woahwoahslowdown 4 Eki 2018 09:29:04
("Black Butler") Kuroshitsuji Phantomhive ve şeytan onun uşağı Sebastian Jacobi eski Earl on iki Yana Toboso tarafından manga serisi yıl. Anime ve diğer medya çeşitli uyarlamalar vardır.
+132
Vlad Isan 24 Eyl 2018 10:01:19

Savaş gerçekten oldu bu bir spekülasyon, ama resmi bir kaynaktır. Kaido Beyazsakal Marineford için goving durdurmak için gidiyordu, ama Shanks Kaido onun yerine yapmaktan uzak durdu. Bazı insanlar, ne Shanks sadece yoluna yani. Eğer oldu bir savaş, sonra gerekir olmuştur bahsetti. Kaido bir şey başlatmak için çalıştı ve bazı insanlar bir şeyler uyandırmak ama Shanks onları durdurdu Gönderen olması, belki, olabilir. Bu durumda, Kaido savaşa Shanks ile çünkü gitmezdim:

  1. Bu noktada şansı varken Kaido bir korsan, demek ki Beyazsakal öldürmek istedi,

AMA

  1. O bir şans. Bu Beyazsakal sürpriz bir saldırı ona ciddi zarar ve Ace için geç şöyle demek başka biriyle savaş için hazır değildi olmasıydı. Shanks' durumda, kırmızı saç Kaido için hazır olduğunu. Marineford savaş her zamankinden çok daha kötü bir savaş olacağı anlamına geliyordu. Kaido bunun için hazır değildi. Diğer bir deyişle, Shanks (gibi) gemiler durduğunda bir tahmin olduğunu söyledim Sonra Kaido bu zamanı olmadığını bilerek geri adım attı.

O dedi, yine aynı sebepten Yonkou birbirleriyle kavga hergün yok açıklayabilir. Denizciler onları durdurmak için yıpratmak, 4, yakında onlar da yapardı.

+116
avni hirpara 2 Ara 2019 07:33:14

Bu şeytan meyvesi ile birlikte kendi fiziksel yeteneği ile ilgili bir şey olduğunu düşünüyorum. Ama her tarafa saldırıları ile başlayan vücudu üzerinde büyük bir yük büyük olduğunu sanmıyorum.

Onun şeytan meyvesi Pika Pika no Mi verir ona dönüp ışık ve manipüle ışık etrafında. Etrafındaki ağırlığı azaltmak ve kendi vücudu üzerindeki gerçek etkisini azaltma Hızı ile telafi tekme bu aslında iyi gelebilir, ağırlığı azaltmak için ışığın maniple etmiş gibi.

Tüm Kizaru ikinci şaşırtıcı fiziksel yeteneklere sahip bir yüksek eğitimli amiral

Deniz Amirali olarak, Kizaru Dünya Hükümeti ve Denizciler içinde en güçlü savaşçı unvanını elinde bulunduruyor. Büyük fiziksel gücü, sadece bir ayak ile beyaz sakal'ın bisento basılı tutarak yeteneğine sahiptir, ve sabit sıcaklıkta ve Beyazsakal eşit Haki yeteneklerine rağmen mücadele yeteneğine sahiptir. Kizaru "Haki"konuşan bir Marco çarpmıştı ve fiziksel saldırıdan az hasar yaşadı. Powerscaling onun zorlukla Beyazsakal gelen darbeler saptırmak için başaran Akainu, karşılaştırılabilir onu yerler. kaynak

Yani sadece eğitim ile sürdürmek mümkün olabilir. Uzun savaşlar uzanan güç kullanımı düştü, hatta kullanılamaz gitmek anlamına gelir.

Ve üçüncü nokta benim meyve Logia türü olduğu gerçeğini olacaktır.

Logia kullanıcı parçalanmış, bölünmüş, ya da başka birden fazla parçaya ayrılmış, bazen toz boyutu, yaralanma olmadan ve reform olabilir.

Kendi elemanı olmak için yeteneklerini, kullanıcıları Logia yanı sıra öğelerinin sınırsız miktarda üretmek ve onların kapris de kontrol, onları korkunç saldırı yetenekleri veren. kaynak

Logia türü başlamak için tamamen farklı bir ölçekte kullanıcı/sahibi artırır. Logia meyve tarafından yapılan büyük geliştirme çoktan kazanmış olduğu o inanılmaz rejeneratif yetenekleri nedeniyle kendi yeteneği ile yaralanma sürdürmek için yeterli olabilir.

+92
user142865 3 Tem 2012 17:27:38

Edo kullanarak canlandırdı zaman soru yaş olan zordur:-Tensei? Onlar öldü o yaşta tam olarak neydi? Eski ninja nasıl Edo-Tensei karar kullanıcısı, ya da olabilir?

+80
crane1337 21 Ara 2017 02:43:54

Nagato Rinnegan onun üzerine geldi bu tam olarak nasıl oldu?

Onun ve ona verdiği Madara bunu nasıl yaptı Devletleri. Nagato içine nakli yaptı, ya da aksi takdirde transfer etti mi?

Bu manga ya da açıklanmıştı olup olmadığını hatırlamıyorum not:.

+68
Muniba Arooj 8 Oca 2012 00:30:29

Fatih Haki kontrolünü en üst düzeyde hükümdarıyım "çok Silahlanma Haki gibi bir aura olarak giymek" (ya da belki Haki her iki tür bir arada içerir)sağlar gibi görünüyor.

Birden fazla tipte güçlü olmak ile takviye olan Haki için farklı kullanımlar var bu kesinlikle mümkün. Gözlem Haki yetenekli olan bir Fatih aura ile irade bu rakibin seviyesini belirlemek için, örneğin bir rakibin zihin fırça olabilir.

+60
davetcoleman 8 Oca 2014 13:53:17

Ben emin değil Neji olduğunu tam olarak şaşırmış, ya da olsaydı daha bir hayata nasıl tekniği çalıştı ve potansiyel. Bu "küçük arsa bir delik gibi bir şey" ama her neyse, benim almak. Ancak, söylediğiniz gibi, Naruto Kiba karşı mücadelede bu jutsu gerçekleştirilen, kimse için herhangi bir önem vermek gibiydi " diye. Bu mücadele, Naruto başarı (biraz) hatta o hakim olan Henge no Jutsu.

Savaşın başında, Kiba akademide Henge no Jutsu gerçekleştirmek için çalışıyor ve tamamen başarısız izlerken Naruto hatırlar. Sonra da, kavga sırasında, Naruto Akamaru dönüşme edebilir, ve bu savaşın ana odağı olacak gibi görünüyor. Bu geriye dönüş ve dönüşüm 75 bölümde gösterilen "Naruto Büyüme" olarak adlandırılmaktadır. Bu bölüm, ancak herkesin gördüğü gölge kopya Jutsu, sadece Shikamaru gibi haber bu gölge kopya Jutsu. Bu jutsu kombinasyonu hakkında bir açıklama ve Henge no Jutsu yapan tek kişi o. ARTI, bu sahne, Neji değil onun Byakugan aktif, ilgili bir parça bilgi için nokta benim için yap.

Neji ile Naruto kavga 100 bölüm başlıyor. Bu bölüm, Naruto başlar fark etti alınamıyor yakın Neji saldırı onu, o da gerekiyor saldırıya karşı bir mesafe, ve böylece o oluşturur bazı klonlar ile gölge kopya Jutsu. Burada, bu teknik oynayan bir orta kesiminde eylemler hakkında aklına, hangisi vurgulandı tarafından aslında shinobi seyirci (aksine ne oldu Naruto dövüşte karşı Kiba) kabul edin gerçeği olduğunu Naruto kullanabilir Jounin seviye jutsu. Artı, burada Neji var onun Byakugan aktifolan kastediyor olabilir görmek çakra akışı ve tenketsu ve tüm bu. Muhtemelen bu olduğunu ilk kez o koydu gözleri üzerine böyle bir teknik ile onun Byakugan. Ki bu nedenle, aksine ne demek senin soru, gölge kopya Jutsu değil böyle bir popüler tekniği, alarak hesabı bir yasak jutsu. Genellikle savaş alanlarında kullanılabilir, ama o zamanlar, Neji muhtemelen aksiyon görürdük.

Neji hayata o gölge kopya Jutsu kullanılır hale okuyucu anlamak (ya da hatırlat ona, beri edemem hatırlama diye açıkladı önce) arasındaki farkın bu jutsu ve Bunshin no Jutsu açısından çakra akışı ve fiziksel özellikleri. Ayrıca, stratejik olarak, aslında Neji anlar bu önemli, hangi yol onu, sonra şaşırttı, devlet "İn sonunda, orada sadece bir gerçek vücut".

+56
user61520 26 Oca 2011 00:13:32

Yanı sıra Alenanno's cevap olması dikkat çekti konumun Bir Parça değil ne olduğu önemli, ama yolculuğun ne olduğu önemli.

Orada bu tür bir öğe olarak Tek Parça yer alan Raftel, Denizciler olurdu olmak zaten. Bölüm 315 miydi işaret ederek Coby olan Denizciler gemi olabilir çapraz Sakin Kemerve gelen Kuzey veya Batı Mavi, onlar-cekti olmak için sadece gitmek Raftel olmadan yapıyor tam yolculuk dünyanın.

Ayrıca (örneğin Kizaru ayna edebilirdi, Kuzan buzdan bir merdiven inşa edebilir, Fujitora adeta uçarak gelebilir,...) Raftel ulaşmak için Dünya Hükümeti ya da Denizciler için başka yollar bir sürü vardır. Eğer bunun gibi basit olarak gitmek için Raftel almak için Bir Parça, Dünya Hükümeti yapmış zaten, görüntüleme ne olursa olsun Hazine olur ve çalışırken sonunda bu Büyük Yaş Korsanları.

+53
user229782 8 Ara 2011 13:33:21

1. Sezon 1. Bölüm başında, sakin ve gizemli ... elektrik veriyor arka planda müziği çalarken.

Genellikle, eğer ilginç bir müzik tema karşılaşırsam, yeterli dayanıklılık ve arama ile kendisi OST kompozisyon ya da yazarı bulmak mümkün duyuyorum. Ancak, bugüne kadar bulmak benim için gerçek bir mücadele, belki de en zor olmuştur. Tanımlama müzik isimleri bilinen yöntemlerin hiçbiri müzik bu parça ile örneğinde başarı ile taç vardı, bu yüzden gerçekten kimse bu konuda bir şey bilen varsa bilmek isterim.

Ayrıca, bu OST Karma seyirciye ilk kez tanıtıldı 1. sezon 2. Bölüm sonunda oynandı.

Müziği neye benziyor video için aşağıda bir link var:

https://www.youtube.com/watch?v=WX18JNa91-Q

Eğer kimse başka bu aşamada cevap almak için ne bilmiyorum çünkü doğru diye anlatırsanız seviniriz.

+26
3RITEL 15 Ağu 2017 09:59:41
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil