İmza Sailor Moon pencilboard bu kimin?

Kimin imzası bu Sailor Moon mal (bunun gibi bir shitajiki [pencilboard]) gelen Süper sezon? Bir adlı programında, ya da bir yapım şirketi çalışanı gibi anime yönetmen, bir SeraMyu müzikal aktris, ya da öyle olması gerekiyordu bir karakterin kendi imzalarını bir kigurumi canlı aksiyon sahne gösterisi? Bana Amさぎ "veya" Smさき♡ "gibi görünüyor ama bu kombinasyonu hiç çağrışım yok...

enter image description here

(Burada bir örnek bir kigurumi göster nerede aktris imzalı olarak Sailor Moon yerine onu gerçek/sahne adı aynı şekilde Disney kostüm karakter Disneyland işaret olsaydı karakteri) enter image description here

+556
Dwight Slemp 24 Eyl 2011 02:12:22
27 yanıtların

Gibi Beyazsakal gibi kendi "topraklarını", Fishman Adası vardı ve Bib Anne, "Wholecake Adası" da öyle. Neden Shanks, adam bir younkou, aynı şeyi yapmıyor?

+994
Ayon Ahmed 03 февр. '09 в 4:24

Herkes biliyor şarkı oynatan bir Sezon 1 Bölüm 11 16:33 nerede bakugo güven veriyor kirishima bu onun sınıf arkadaşları olacak tamam mı?

+901
spurdosparde 31 Oca 2019 00:36:44

enter image description here

Cyborg 009 bir bilim kurgu manga yazan Shotaro İshinomori. Birçok anime film ve TV dizisi içine adapte edilmiştir. Hikaye süper cyborg-insan gücü bant birlikte özgürlük için mücadele etmek ve bir Dünya Savaşı başlatılmasını kötü organizasyon önlemek için kötü Siyah Hayalet Örgütü tarafından yapılan deneyler üzerinden açık olan 9 insanlar izler.

 • Cyborg 009 (manga, 36 birimler), yazan Shotaro İshinomori, yayımlanan arasında 1964 – 1981
 • Cyborg 009 (anime film), yönetmen Yugo Serikawa ve ürettiği Toei Animasyon, yayınladığı Temmuz 1966
 • Cyborg 009 ve Canavar Wars (anime film), yönetmen Yugo Serikawa ve ürettiği Toei Animasyon, yayınladığı Mart 1967
 • Cyborg 009 (26 bölüm anime TV dizisi), yönetmen Yugo Serikawa ve ürettiği Toei Animasyon, yayınladığı Nisan 1968
 • Cyborg 009 (50 bölüm anime TV dizisi), yönetmen Masayuki Akebi ve ürettiği Toei Animasyon ve Sunrise, yayınladığı Mart 1979
 • Cyborg 009: Efsane Süper Galaxy (anime film), yönetmen Masayuki Akebi ve ürettiği Toei Animasyon, yayınladığı Aralık 1980
 • Cyborg 009: Robot Asker (52 bölüm anime TV dizisi), yönetmen Jun Kawagoe ve ürettiği Avex Eğlence, yayınladığı Ekim 2001
 • 009 Re:Cyborg (anime film), yönetmen Kenji Kamiyama ve ürettiği Üretim I. G., yayınladığı Ekim 2012

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi sayfası veya Cyborg 009 wiki.

+858
Daman Bahner 3 Ağu 2012 06:54:44

En son manga bölüm, 86 göre,

Zeke Eren için büyük üvey kardeşi. Önceki eşinden Grisha çocuk olduğunu, dış dünyada". Zeke dolu motifler hala bilinmiyor, ama büyük olasılıkla, Eren için empati doldurur onun kardeşi de aracı olarak intikam için onun arayışı içinde Grisha tarafından kullanıldığını düşünüyor.

+802
Divesh Salian 27 May 2014 11:48:28

Wata hayır Kunihoshi 1978 yılları arasında yayınlanan 24 bölüm toplam 7 cilt olarak ikiye böldü. Ayrıca film, 1984 yılında çıktı.

Neyse ki, birinin isteği duymuş. ve 7. Bölüm birkaç gün önce (10 Ağustos) fan bir çeviri var. Bulabilirsiniz eminim. Umarım diğerleri de çevrilmiş, bir noktada alır.

+760
Eugene Chow 28 Oca 2013 12:27:45

Her zaman Lost serisi maskeli bir parçası gibi görünüyor, ama ne kadar özgün Char benzeyene kadar değişir.

İçinde Lost Tohum, olur Rau Le Creuset . Maskeli ve kahramanları kampın bir üyesi için kan bağı. Bal: Şeker, fruktoz da miras kalacak olan bir asil olduğunu, ama aksine Char Aznable,

ailesi gasp değildir.

G-çocuklar duymasın, öyle olurdu Schwarz Bruder. G-diğer çocuklar duymasın, çocuklar duymasın dizi çok daha kolaydır çünkü denklemi buraya getirmek biraz zor olsa da.

Bu örnekler ve soru belirtilenler göre, sabit özellikler var gibi

 • Karakterin gerçek kimliğini gizlemek için bir maske takıyor.
 • Karakter (görünür) düşman için savaşır.
 • Karakter erkek.
 • Karakter kan ya kahramanı ya da yakın bir müttefiki klonlama ile ilgili.

Char Aznable korsanlar arasında değişen özellikleri

 • Karakter (IIRC Rau Le Creuset burada istisna) onur ve fair play duygusu güçlü vardır.
 • Karakter bir asildir.
 • Karakter (Schwarz Bruder istisna olabilir) gizli kin tutuyor.
 • Karakteri (yine Schwarz Bruder istisna) bir lakabı var.

Çocuklar duymasın Kanadında Quatre göre, bir Karakter tabanlı bir karakter olduğunu düşünmüyorum. Quatre kimliğini gizlemiyor ve bunu bir maske takmıyor. Adı bir ipucu IMO değil; dizide neredeyse bütün karakterler Fransızca numaraları verildi. Karakter rolü uygun bir şekilde Zechs Marquise tarafından yerine getirilir.

+735
Sho Andres 3 Oca 2013 22:54:12

Asil bir hedef tamamlamak için ne gerekiyorsa kaotik İyi temelde kazanacağınız anlamına gelir. Öncelikle büyük bir pislik ve bir zorba olduğunu nereden hayatını, en ne olduğunu Gilgameshs Kaotik İyi, ama Enkidu arkadaşlık sonra bir darbe, dolayısıyla Kaotik bit ile düşmanca bir şeye karşı güç kullanma alışkanlığı ile adil bir kral oldu. Ama nedeniyle Enkidus ölümden depresyon ve Kase çok bozuk değildi, ama oldu, Nasu göre, az aklı başında bir sürü onu aldı delilik için, Sıfır (Kal/Gece-kase banyo ve Kaotik Kötü ön) Kötü Helal yaşında hayata veda ediyor.

Temelde, Binici iyi niyetli ama amaç onun için kötü sayılabilecek şeyler yapmaya istekli.

+726
scott7ree 31 Ağu 2014 13:30:16

O Natsuno Himiko, one-shot Dangan Tenshi Fan Club, aynı yazarın ve sanatçının Bir Yumruk Adam.

Yani, ne yazık ki, tek Bir Yumruk Adam görünür kazandı.

+715
Decio 3 Haz 2011 03:51:13

Ayrıca Bkz:

+698
Filippo De Bortoli 1 Haz 2017 09:16:45

Ayrıca başka bir şey daha eklemek istiyorum, Houji yapılan Tataras bir Qunique aka Fei ve Yan silahını astları. Tatara Houji alt Takizawa aldı ve silahını yaptı. İlginç bir küçük ayrıntı.

Kaynak Takiawa oldu gulyabani

+681
Vikram Jakhar 24 Mar 2010 14:54:22

Son zamanlarda Grimmjow ile Hueco Mundo içinde Inoue sonra kavga Ichigo ikisini de iyileştirdiği yere anime bölüm var.

Ancak, bölüm Ichigo Grimmjow gibi yenmek için, bir sonraki bölüm hakkında daha baktım nerede sahne biter olsa bile, gerçek dünya" ve Hueco Mundo olayları o bölüm bir çift için şimdi sözü olmamıştır "geri kaldılar.

Sadece bana mı öyle geliyor yoksa bu hikaye garip bir geçiş değil mi? Yoksa bu geçiş daha yüksek bir amaç ve bir şekilde daha mantıklı olacaktır.

+571
Yarlly 19 May 2015 17:32:48

Orada aslında bir eskrim stil tabanlı tamamen çizim kılıç adlı İaijutsu. Bir referans, Ukyo Tachibana karakter oyunu "Samurai Shodown" kullanır bu tekniği, çizim kılıcı gibi bir form saldırı ve yeniden kaplama bıçak tüm bir hareket. Orada aynı zamanda Iaido, "bir modern Japon savaş sanatı ile alakalı pürüzsüz, kontrollü hareketler çizim kılıçtan onun kın ya saya, vurucu veya kesici bir rakip çıkarma kan bıçak, ve sonra yerine kılıç kını." Ama pratikte, Iaido süper hızlı bir hareket değil. Ancak tekrar vurgu, başka bir hareket yapmak için bir başlangıç noktası olarak, kılıflı kılıç üzerinde, kılıcı yeniden kınına soktu vardır.

Tekniği, ayakta ya da diz çökmüş pozisyonda yürütmek için iki duruş olduğunu İaijutsu madde bahseder, ama iki kılıç kılıflı olmak ve grev gibi kılıç çizim kullanarak içerir. Grevin başlangıç noktası kılıflı bir kılıç olduğu besbelli, Flora kadar hızlı bunu birinin gerçek dünya örneği var, ama tekniğidir.

Kullanılan (mutlaka ama sadece tekniği) bu tekniği diğer iyi bilinen kullanıcılar:

+562
Breezy Bell 6 Nis 2016 01:23:43

Eğer doğru hatırlıyorsam, Shinigami "Zanpakuto, temizlik ruhları ile Oyuk arındırıcı" ve Soul Society için ruhları Cehenneme giderken (durumlar hariç) onları gönderiyoruz. Ve Quincy ile ilgili, Quincies ve Shinigami arasındaki temel çatışma olduğunu, Shinigami aksine, Quincies denge için kötü olduğu Oyukları, öldürerek ruhlarını yok etmek olduğunu söyledi.

Dizi, Boşluklar da bazı yetenekleri, örneğin, Yasutora Sado, Orihime Inoue, Jinta Hanakari, vb olan insanlar tarafından mağlup edilebilir birçok kez gösterilmiştir. Peki, bu durumda içi Boş bir ruh ile olur? Hayaletlerden yada yok, sadece Quincy elle gibi?

+495
kamyar haqqani 26 Ağu 2014 15:48:32

Viz Media sorumlu yerelleştirme Savaş Melek Alita manga ve neden görünüşe göre hiçbir mantıklı, den ( bu sayfa):

Gally adı Alita değiştirildi. Bu bilinmeyen yapıldı neden, ama değişikliği konusunda karar veren kişi "doğrulamak için" çalıştı, tesadüfen Alita Rus geliyor ve (Gally gelen, bu arada nerede hangi) Mars ile ilgisi olduğunu belirtiyor.

Orijinal Japonca sürümünde, Gally rüyası kendini "Alita" adlı yerde bir rüya sahnesi var. Yani bu sürüm iki tersine döndü.

1993 yılında, Kishiro-sensei hızla Gunnm manga ile yakın bir şeyler getirip olduğu gibi, Yani bir yumruk atmaya ihtiyacı olan arsa bir noktaya geldi. Erken, Kishiro bu Viz değiştirmeye karar verdi, gerçekten Alita anlamı yok, Gally adını oluşturan nedenlerle öğrendim. Serinin sonuna doğru, Dr. Nova Gally Oruboros makine tuzakları, ruhunu ezmek için bir girişim. Bir noktada, Nova İdo ile konuşuyor ve (Japonca sürümü Alita olarak) "," kedinin adı Gally olduğunu "olmak adına onu gösteriyor." (Gally ve kediler' adları önemlidir. Ne yazık ki, Yani kelime kelime birlikte oynamak için karar verir, ve Nova adı "Gally" kedi Alita "dir. Çünkü o kadar çok.

Ayrıca, Yani değişen bir sürü isim, bir şehir, tesis ve bilgisayar (via Wikipedia, vurgu ile):

Ayrıca yeniden adlandırma Gally için Alita, Kuzey Amerika versiyonu manga da değişti şehir Salem için Tiphares, sonra Tiferet. Beri Kishiro da kullanılan adı Jeru için tesis üstünde Salem, Jeru oldu yeniden Ketheres çeviri, sonra Keter. Daha da geliştirmek İncil tema orijinal serisi, Salem ana bilgisayar adında Melchizedek, "Kral Salem" ve "rahibe En Yüksek Tanrı".

"Alita" o (Batı din) bir İncil referans olmasa da, Batı kitleler için daha erişilebilir olduğunu, bu isimlerin bir numarası değiştirilmiş ve Alita (moreso Gally daha "batılı bir isim.


EDİT: buldum alıntı, BİR şey Sormak John" sütun:

Animerica Ekim 1993 sayısında, Viz Comics Battle Angel Alita manga için Fred Burke, co-çevirmen, “bu iş için Komik bir Yani, sadece hard-core manga ve anime kalabalık daha cazip olmalı açıklıyor;” bu nedenle manga çevirisi yapılan bazı değişiklikler yapıldı. Savaş Melek Alita Silah Rüya Yukito Kishiro başlık Gunnm, bir bileşik, yeniden adlandırılmış. Gally, kahramanı, adını Alita, adı, Burke açıklar, Bebek İsimleri bir kitap karıştırırken keşfetti soylu: “bir isimdir” olarak değişti. Burke de göz önüne alındığında, hiçbir nedenle, yüzen şehir Zalem yeniden adlı Tiphares: adının anlamı “güzellik” the Qabalah ve Hayatın gizemli Ağaçtan alındığını açıklıyor. Ayrıca, Yugo adı Amerikan okuyucular için Hugo kozmetik bir değişim verildi.

+489
Frank Quick 16 Haz 2015 08:29:36

Mali sebeplerden dolayı.

Geçmişte, birçok dizi vardı uzun mevsim: 24, 26 veya 28 bölüm bir sezon oldu ortak 90 (Meitantei Conan'ın ilk sezon 28. bölüm). Dizi o vardı oldukça garantili popüler olmak yeterli tutmak satan bir sürü oyuncak çocuklar vardı artık mevsim (Sailor Moon'un ilk sezon geçirdi 46 bölüm). Gag serisi 4-koma çizgi roman daha bir uzun dizi uzunluğu (Nintama Rantarou'nin ilk sezon geçirdi 47 bölüm ve Chibi Maruko-chan'ın ilk sezon yalnız bir kuyruklu 142 bölüm). Geçmişte, daha fazla insan vardı sadık için onların en sevdiği dizi ve toplanan mal dikkatle, oysa Japon çocuklar artık hızlı geçiş onların heveslere (gelen Pokemon için Youkai Watch, örneğin), bu kadar yatırım bir sürü bir dizi bu olacak almak atılan seneye değil maddi-ses.

12 ya da 13 bölümlük dizi 90'ların sonunda animasyon ve her şey hala elle çizilmiş (tabii ki, bu dönemde oldu) tam uzunlukta bir dizi finansman sürdürmek için yeterince büyük bir hayran kitlesi yoktu (manga veya video oyunu ya da özgün bir dizi adapte) bir yayın için bir yol olarak görünmeye başladı. Daha önce, bu tür anime sadece alınan tek seferlik bir LİTVANYA ya da kısa LİTVANYA serisi (örneğin, Koko ha Greenwood veya Tokimeki Memorial).

Anime çoğunlukla Japonya bilgisayar tarafından dışarıda ve hareketli, üretim maliyetlerini düşürmek olsa da, sektörün daha uzun süren olanlardan daha az sayıda daha kısa dizi çok geçiş tarafından üretilen başlıkların türleri ve sayısını genişletmek için yapabiliyor. Bir uzun vadede, bir dizi ihtiyaçlarını tutmak izleyiciler geri geliyor (böyle bir arsa o devam ve, gibi Inu Yasha) ve satmak mal iyi. Manga birçok türler bu epik serisi için kendilerini borç yoktur, bu yüzden studios kısa serisi yaratıyor.

 • Anime üretiminin önceki nesillere daha niş çünkü tüm animasyon şansı olurdu hareketli bir şeyler bulabilir.
 • Eğer iyi (ve bir sezon daha ver), ya da eğer iyi ve hızlı bir sonrakine geçmek yapmazsa o tebeşir kaybı çok ciddi kadar onlar yaparsa onu para mütevazı bir miktarda yapabilirsiniz.
 • Başka bir sezon için yeşil ışık alacak olup son dakikaya kadar neredeyse emin olmadıkları zaman, sonunu hala başarısızlık olabilir (ama) sonunda kapanışı olan güzel, sıkı bir hikaye ark sağlar.

Ancak ana nedeni, finansal, bir dizi olduğu çok sınırlı toplam sayı bölüm mevcut çalışma içinde olduğu bilinen personel başlayabilirsiniz izin yazarlara tekne hikayesi için uygun uzunlukta olan küçük hiçbir dolgu, hangi fazla farklı tür bir proje daha Rurouni Kenshin ya da HUNTER x HUNTER yerde mi pek bilmem nereye gidiyor ve kaç bölüm olacak lazım oraya.

Mevsim "kelimesinden ne gerçek mevsim için çok hizalamak istemezler, Haziran ayı sonlarında biten 2015 'Bahar' ile emin değilim." Japon kültürü çok özel zaman mevsim gerçekleşecek, ne ile ilgili bu sezon, ne yapmak sırasında her sezon, ne günün yıl geçiş bahar/yaz okul üniforması için sonbahar/kış okul üniforması ve tersi (denilen koromogae: 37 bakın burada), ne yiyip, hangi mevsim, vb. Mevsim denk ile Japonca akademik yıl, yani sakura (kiraz) ağaçları çiçeklenme en ülkenin sırasında mezuniyet töreni Mart ayı sonlarında sırasında ilk gün okulu (Nisan 1). Bu yüzden, Tokyo Üniversitesi Batı akademik yıl geçti, ancak, Japonya'da birçok okul şiddetle istemiyorum birincil nedenidir. Anime genellikle keskin için izin görüntüleyici açıkça biliyor ne sezon oldu hikaye ve denemek denk bu havayı tarih bölümü (Yeni Yıl, Sevgililer Günü, sakura, çiçeklenme, ses Ağustos böcekleri yaz, sivrisinek kovucu, yaz festivalleri, ıshi yaki ımo (taş-pişmiş tatlı patates) sonbahar, sonbahar yaprakları, kar, vb.).

+459
Varun Sharma 13 Nis 2014 10:02:11

Nurarihyon no Mago 11 Bölüm: Sennen Makyou, Kubinashi İkinci Varisi bir flashback var, o zaman genç çocuk, Rikuo ile. Ne arka planda çalan şarkının adı nedir? Onu bulmaya çalışıyorum ama yapamıyorum! Hangi şarkı çalıyor zaman aralığı 16:11-17:30 arası. Açıklık getirdiğiniz için özür dilerim.

+415
Basudev Mistry 12 Eki 2016 10:45:25

buldum!

http://www.amazon.co.uk/Aqua-Knight-v-Yukito-Kishiro/dp/1569316341/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1398461089&sr=8-1&keywords=aqua+knight

Aqua Knight - Yukito Kishiro

+370
music8mycomputer 27 Ağu 2012 23:08:47

Üzerinde Wikipedia ve bir sürü diğer siteler, biz verilen isimler bir takım Melekler gibi Sachiel ve Ramiel. En azından şimdilik izliyorum orijinal 26 bölüm altyazılı versiyonu - sadece 12 bölüm var o Meleklerin isimleri kadar (varsa) söz görmedim. (Karşılaştırmalı olarak, hatırlıyorum görmek isimleri yeni canavarlar olmak listelenmiş olarak görünme-bölüm gösterir gibi Ultraman Max. Mümkün EVA benzer bir şey kaçırmış olabilir, bu kaç bölüm boyunca bir noktada fark etmeden elde etmek zor gibi ama hissediyorum.)tabii ki bu

İsimleri nereden geliyor? Siteleri gibi bu, öyle görünüyor ki orada kesinlikle resmi bir bilgi orada, ama en azından bu durumda, bu sadece bilgi için bir "platinum DVD serbest bırakmak", bu olur muhtemelen biraz sonra orijinal yayın.

Böylece ne Zaman ve nerede yaptı izleyiciler ilk öğrenmek Melekleri isimleri? Bu orijinal yayın içinde oldu, ya da belki de bu bir artbook gibi bir şey miydi?

+346
Real slim shady 13 Oca 2020 22:32:57

Serisi oldu aradığı Transfer Student Storm Bringer. Bu sadece Koreli manhwa arasında serisi listelenen cevap yukarıda.

(Kelimenin tam anlamıyla Ana karakter çevirir) Ju İngong şimdiye kadar yaptığı tüm okul tüm okul arkadaşlarının korkunç olmuştur. Ona gözlerini bırakır kim son derece korkutucu bir yüz tipi ve (bad ass) bir BAMF olduğunu düşündüğü var. Ancak... gerçekten öyle mi?

+326
Moshii 26 Mar 2015 09:10:37

Bütçeler her serisi için kullanılabilir olduğunu sanmıyorum. Stüdyo nadiren bu rakamlar serbest bırakmak için herhangi bir teşvik var, ve eğer stüdyo favori dizi onların yeterince büyük bir bütçe vermediğini düşünürlerse hayranları kızgın olur.

Biraz bilgi bulabildim. Bir tek bölüm anime genellikle maliyeti yaklaşık 10 milyon yen (bkz: burada ya da burada, kabaca $115.000 USD), ama tam sayı değişir bağlı olarak üretim kalitesi, ses aktörleri, lisans ücretleri ve diğer faktörler. İyi oldum mümkün bulmak bu, gerçekten sadece bir kaç anime serisi 2005 ve öncesini de içeren bir çok Batı animasyon.

Bir not olarak, satış figues, aksine üretim rakamları, yaygın olarak bildirilmiştir. Bu forum konu olan bir sürü veri ile ilgili olan. Bu üretim maliyetlerini bağlı üst kazandırıyor, ama genellikle çok doğru değil. Örneğin, Zero Fate/ilk sezon (yaklaşık 490 dolar) 39,900 yen her 52,133 bluray kutuları satılıyor, böylece toplam geliri 13 bölümlük bir gösteri için bölüm başına 160 milyon yen karşılık gelen yaklaşık 2 milyar yen vardır. Aslında harcadılar çok daha fazlası var.

+270
Kiran Maroju 30 Kas 2012 14:46:07

Bazı küçük düzenlemeler ile aslında Uno olduğunu. Sayıları oynamak için, sırayla çalışıyorsunuz. Eğer (renk) aynı davada numaraları "Çalıştır" varsa, hepsini aynı anda oynamak mümkün gibi görünür. 4 renk, vahşi bir beraberlik bile değiştirmenizi sağlayan kartlardır. Anime, Boruto sonraki oyuncunun sırası atlama "atla" bir kart ile değiştir renk kartımı görüyorsunuz. Kartları 1-10 arasında beş farklı renkte sayılı görünüyor.

+264
Canopus 18 Ara 2016 19:03:49

Koymak için basitçe: zaman.

Simyacılar, ayrıştırmak olduğu önemli değil, yeniden düzenlemek, ve sonra da istedikleri gibi yeniden oluşması, bu/oluşturmak, ve genellikle ihtiyacın da var, bu yüzden simyacılar fazla zaman gerektirmeyen basit değişimlerin, tercih kendini vurdu ya da savunmak için bir şeye ihtiyacın var savaşın ortasında olmayı maddenin derin bilgi gerektirir.

Pek hatırlamıyorum ama Ed bazı hazırlık süresi vardır ve bazı karmaşık cihazlar yaptığı savaşlar vardır.

Hafif spoiler Örneğin yara izini, koluna dövmesini dönüşüm çemberi ve sadece maddenin ayrıştırılması böylece her şeyi yok ettiği kullanıyor ve hiçbir düzenleme yoktur beri, değişimlerin çok hızlı.

çoğunlukla yaklaşık bir yıl önce okuduğum manga hatırlayarak kaynak:

+197
Chayan chowdhury 5 Kas 2010 09:13:11

Biraz daha iyi o Zaman Jojo Tuhaf Macera eserler Durdurmak nasıl anlamıyorum olanlar için bunları halletmeye çalışacağım.

Jotaro donmuş zaman içinde hareket edebilen doğru değil. Bu mantıkla, DİO da 2 saniye için donmuş zaman alabilir. (önceki cevapları alıntı)

Bu gerçekten de bir dereceye kadar doğrudur. Teknik olarak, Dio Jotaro gibi hareket etmek mümkün olmalı, ama bu durumda değil. Zamanı Durdurmak birden fazla stand kullanıcıları için durdu zaman hareket olmadığını, aynı zamanda farklı aralıklarla ya da zaman durdurmak için izin verebilirsiniz.

Jotaro 5 saniye için zaman durdurabilirsiniz ve (zaman dur DİO zamanı durdurmak 9. saniyeye bakın) kullanıyor, ve bu anda, Za Warudo zamanı durdurmak Star Platin ve DİO sadece 2 saniye için hareket tarafından değiştirilmiştir. Za Warudo aktive edildikten sonra 11 saniye donmuş olarak sona erdi, ama zaten Star Platin tarafından (zaman durup bakın) değiştirilmiştir DİO donmuş zaman içinde hareket edebileceği 2 saniyelik kullandı. (önceki cevapları alıntı)

Ancak, Zamanı Durdurmak Eğer 2 duruyor, böylece Dio görünüşte önceki limitinin elde edildi sonra devam edebilme etkisi neden olur. herhangi bir örtüşme olabilir bir teori Anime belirtildiği gibi, zamanı durdurmak Süresi Maksimum sınırı 11 saniye oldu. Jotaro güya 5 saniye zaman durdu ve durdu zaman içinde hareket ederken Dio Zamanı Durdurmak 9. saniyede durdu düşünürsek, bu delil sadece zaman normal gibi akıyor zaman görülür yürürlüğe girecek Zamanı Durdurmak görsel ve ses efektleri olarak bu teoriyi destekleyebilir.

Yol silindiri gelince, Dio emin Jotaro öldü bulabildiği en ağır şey ile onu ezerek yapmak isteyeyim neden ben tür. Dediği gibi, "asla Joestars ile işlem yaparken çok dikkatli olamazsın." Nerede kütükleri bana ne yol silindiri olduğunu buldu.

+107
Spencer Sadler 21 Tem 2017 20:24:30
Bu kadar üne sahip olmayan kullanıcılar listelenmemiş bir anime serisi etiketi istemek için geçici bir etikettir.
+99
user87281 24 Eyl 2015 02:50:29

İkisi de bir lonca buluşalım, ilk seviye yenmek için çalışırken, bir grup oluşturdular. Kirito solo bir oyuncu olur, sonra “Mehtaplı Kara Kediler” adlı bir lonca oynar. Sonra tekrar karşılaşırlar ve birbirlerine bir nevi. Asuna Kan Yemini “Şövalyeler bırakmak istiyor” ama Heathcliff onları durdurur. Kirito onu zorluklar ve lider SAO (yaratıcı) Akahiko Kayaba olduğu ortaya çıkıyor. Sonuç olarak, Kirito onu bıçaklayacak deneyin, ama Heathcliff ölümsüz bir kalkan ile ölümden kendini engeller. Kirito sonra Heathcliff ile kavga etti. Asuna onu kurtarmaya geliyor ve bunun yerine ölmeden sonra, Kirito öldürdü neredeyse alır. Kirito bugün uyku için burada olmak istediğini söyledi.

+99
Niko Zarzani 5 Mar 2016 13:08:36

İndigo Platosu üzerinde yer alan bu ilki, Kanto Ligi ya da İndigo Ligi olarak ikisi de bakabilirsiniz ama İndigo Ligi deniyor ana nedenidir. Aynı deniyor başka bir sebep değil. Ayrıca, Kanto grand festival aynı yerde olur yani açıkça Pokemon Ligi için bir yer değil. Bu anime ilk yineleme ve yazarlar muhtemelen kavramını ilk kez olduğu gibi içine düşünce daha koymak olabilir çünkü mevsim sonra bunu yapmaya çağıran aynı değil, onun için ana nedeni muhtemelen olduğuna inanıyorum. Daha sonra mevsimleri muhtemelen adları ile sadeliği açıklayabilecek sadece geri dönüşümlü bir kavram oldu.

+90
gr8fldanielle 23 Oca 2015 13:21:51

(Bir kenara Bin Yıl Savaş arc için) çamaşır suyu için manga okumadım ve sadece anime izledim. Eğer Cin ve mangada daha derin Matsumoto ilişkisi dalmak olmadığını bilmek istedim. Öyle görünüyor ki onlar gerçekten çok iyi arkadaşlar, ama ben meraklı biliyorlar da aşk. Manga ilişkileri bağlamında ne yani sorum şu, yaklaşık açıklanmıştır onları daha varsayarak?

+19
kmkirlin 14 Ara 2017 21:14:25
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil