Dişi Titan Titan Saldırı 20 bölümde nasıl 3D Manevra Vites var insan formu kazanmak sonra mı?

Eren Titan formu çıktıktan sonra 3D Manevra eşyalarını kaybeden biri bölüm olan, ama muhtemelen aynı (emin değilim) dediğimi hatırlıyorum. Ayrıca yaptığı ikinci sefer hariç her zaman titan formu çıkılıyor (üzerinde hiç kıyafeti yoktu, sonra, başlamak için) sonra kendimi gördüğümü hatırlıyorum. Onu 3D Manevra Vites olması gibi Anket Kolordu kat olarak mümkün Dişi Titan içinde kız nasıldı?

Not: anime izlemeyi bitirdim, ama manga okumadım. Lütfen bana herhangi bir bilgi göndermeyin. Teşekkür ederim :)

+775
Darren Cooper 7 Eki 2011 11:37:56
34 yanıtların

Orada bir resmi rapor konseri (Japonca), ama sonrası yok.706 üzerinde 2chan listelenen program kompakt (eklendi özeti resmi rapor):

 1. Synchrogazer (OP tema, Nana Mizuki tarafından sung)
 2. 1. konuşma oturumu
  • Karakter giriş:
   1. (Nana Mizuki)Kazanari Tsubasa
   2. (Aoi Yuuki)Tachibana Hibiki
   3. (Ayahi Takagaki)Chris Yukine
   4. (Yuka Iguchi)Miku Kohinata
   5. (Hideo Ishikawa)Genjuurou Kazanari
  • Açılış konuşması

Üç şarkı röle her karakter tarafından söylenen

 1. (Tachibana Hibiki)撃槍・ガングニール - Gekisou Gungnir
 2. (Kazanari Tsubasa)絶刀・天羽々斬 - Zettou Amenohabakiri
 3. (Chris Yukine)魔弓・イチイバル - Mayumi İchiibaru

 1. Yuuki, Mizuki tarafından 2. Konuşma oturumu: canlı izlenim ve Takagaki
 2. 戦姫絶妙ジェスチャークイズ - Senki Zetsumyou Jest Sınav
  • 2 takım, Nakayoshi takım (Hibiki & Miku) ve Elit takım (Tsubasa & Chris)
  • Konu dört karakter deyim
  • Nakayoshi takım gitti önce. Yuuki bir domuzu taklit ediyordum ve Iguchi saldırdı. Iguchi doğru 猪突猛進 ile (paldır küldür)cevap
  • Elit takım gelecek. Sanki bir saldırı, o zaman 1 bacak ile dizleri üzerine çökmüş alma olsaydı Takagaki geri çekildi. Mizuki 猪突猛進 ile (yorgun ve bitkin) cevap verdi ama doğru cevap (tam yaralar)満身創痍 oldu
  • Nakayoshi takım'In dön tekrar. Bu sefer, Iguchi hareket olarak orada 2 kişi zevk bir şey (kya! kya!). Yuki birlikte 共同作業 (iş) ile şaşkınlık yaratarak cevap verdi ama doğru cevap 和気藹々 (sıcak içten)oldu
  • Elit takım yine birlikte Mizuki yapılan her harfin 風林火山 (rüzgar, orman, ateş, dağ) ve Takagaki cevap doğru ile kolay
  • Bu bağ nedeniyle, oyun devam etti
  • Nakayoshi ekibi ile Yuki hareket ve Iguchi cevap doğru ile 一攫千金(çabucak zengin)
  • Elit takım ile Takagaki hareket ve Mizuki cevap doğru ile 優柔不断 (kararsızlık)
  • -Tüm stil için aktör ve ücretsiz olarak Ishikawa ile ani ölüm, Takagaki doğru 右往左往 ile (sağ ve sol olacak, karışık)cevap
  • Elit takım oldu verilen ブドウノイズ印桐箱高級ブドウ (bir şey ile ilgili Üzüm Gürültü?) ödül için.

D10 canlı ilk yarı D10


↓ canlı ikinci yarı ↓

 1. (Kazanari Tsubasa)UÇUŞ TÜYLERİ
 2. (Kazanari Tsubasa manolya ağacı şarkı)恋の桶狭間 - Koi no Okehazama
 3. (Tachibana Hibiki)私ト云ウ 音響キ ソノ先ニ - İu Otohibiki sono Saki ni için Watashi
 4. (Miku Kohinata)陽だまりメモリア - Hidamari Memoria
 5. (Chris Yukine)繋いだ手だけが紡ぐもの - Tsunaida Te Mana ga Tsumugu Mono
 6. Meteor Işık (ED tema, Ayahi Takagaki tarafından sung)

D10 canlı ikinci yarı D10


↓ encore ↓

 1. TV Anime 2. Sezon duyurusu
 2. (Hibiki, Tsubasa ve Chris)İLK AŞK ŞARKISI
 3. 3. konuşma oturum: kapanış mesajı
+982
user210159 03 февр. '09 в 4:24

Savaş Melek Alita olduğu bilinir Gunnm Japonya ve Alita olarak Gally.

Neden lokalize olduğu dizi adı ve adını değiştirdi? Başka ne gibi değişiklikler orijinal Japon versiyonu var mı?

+963
Bereket Woldemicael 28 Ara 2012 08:22:01

Anime, Hiei ve Yusuke ilk kez mücadele zaman Labirent Kale ark, Hayvanlar önce, hızını ve gücünü arttıran Jaganshi formu denilen bir dönüşüm geçirdi.

Bu sadece başka bir zaman bakarız bu form film Poltergeist Raporu.

Ben terlemeye bile değildi çünkü Labirent Kalenin Hayvanlar hariç, tüm diğer savaşır: Karanlık Turnuva, Bölüm Siyah, İblis Dünya Turnuvada, bir daha kullandı.

Bunun için meşru bir sebep var mı? Ya da sadece unutmuş muydu?

+846
Richard Yan 21 May 2010 18:42:44

Ben keşfedilen bu hareketli görüntü: http://gfycat.com/SoftDesertedAyeaye

Bu anime nedir? Hareketli görüntüler de dahil olmak üzere önlemek için bir girişim, burada hala bir çekim var.

Still shot

Animasyon, karakter 2 kişi çalışır, ama köşeli alır. Şu anda, bir yandan kendi başına hareket etmek, araçları içine takipçilerinden bastırmak için dönüştürme görünür.

Resim aracı, ama hiçbir yardımı ile Google Arama denedim. Ben de emin değilim ne "Yumuşak Issız Ayeaye" anlamına, ama arama getirsin biraz ürkütücü Hayvan Resimleri.

+834
Town 31 Ağu 2015 17:25:02

Kısa cevap: Eğer sana zevk mi, sakın soru mantığı.

Açıklama uzun
Bu örnek bir Sanatsal Lisans, yani kendisine izin verildi görmezden mantık eğer yapar hikaye daha keyifli. Mecaz bir karakter yeteneğini genişletmek için kendi ekipman bilindiği gibi Benim Takım Da Süper üzerinde tvtropes.1

Naruto klonlama teknikleri genellikle kullanılan bu resim yüzünden kafasını karıştırmak, dikkatini dağıtmak ve rakibi aldatmak gerektirir. Temel teknikleri klonlama eğer rakip ayrı klonlar sadece elinde bir shuriken olan bakarak orijinal anlatabilirse işe yaramaz!2

Sanatsal Lisans gerektirir İstekli Süspansiyon İnançsızlık , seyirci. Hikaye eğlendirmek istiyorlar ve mutlaka mantıksal olarak doğru olmasını istiyorsanız bu yana bu kitleye kabul edilebilir. Yazar Sanatsal Lisans ve seyirci vermek için istekli olduğunu Güvensizlik İstekli Süspansiyon arasında bir denge sağlamak gerekir.

Eğer çok fazla Sanatsal Lisans kullanırsa, seyirci gerçekten artık onu alamaz. Örneğin, Naruto Mangekyou uyanmış ve bir Uzumaki sürekli Gölge Klonlar ve Rasengan" kullanarak Mangekyou uyandırabilir, sonra seyirci hikayeyi ilgi kaybedersiniz "ile açıklanmıştı.

Çok az kullanıyor, hikayeyi daha eğlenceli bir hale getirmek için bir fırsat kaybolur. Yazar çok sıkıcı olacak hikaye, teknikler ve bir sürü olaylar dışarıda bırakmak zorunda kalacaktı.


1 Resim klonlama tekniklerini uzanan kullanıcının kıyafet Sihirli Pantolon kullanılan başlıca için sansür sebep, aksi klonlar ki sonunda çıplak. Yazar her zaman ile ilgili tutmak için çok zahmet olur. Genellikle klonlama tekniklerini hikaye nasıl kullanıldığını göz önüne alındığında, bu seyirci için bir süre sonra sinir bozucu olur.

2 İlginçtir, bir çok sonraları savaş, Kishimoto oynar bu resim farklı. Naruto klonlarını bir klon orijinal olduğunu düşünerek içine rakibi aptallar belirli bir şey taşımak yapar. Ayrıntılar için spoiler bakınız.

Kaguya Otsutsuki karşı savaş sırasında, Naruto kasten klon orijinal olduğunu düşünerek içine Siyah Yu hileler hangi klonlarını birinin arkasından Gudodama yerler.

+811
Olga Rouz 6 Nis 2015 15:15:28

"Gölge kendi içinde barışı koruyan fedakarlık... isimsiz bir shinobi... O gerçek bir shinobi işareti." -Shisui için Ayrı

Evine Konoha Köyü korumak için Shisui yaşam ve gözlerini verdi, ANBU Black ops bir üyesi olarak hizmet vermektedir. Onun Mangekyou biri en güçlü tüm Uchiha klanı kayıtları neden olduğunu düşünüyor o gözleri kullanılabilir karşı Konohan zaman kendi klan başlatmak bir hükümet darbesi.

Belki Shisui olabilir kadinlari düşünce o vardı seçim arasında köy ve onun klan.

+803
Guvenc Acarkan 28 Mar 2018 17:40:52

Yasallık önemli bir konudur. Birçok yasal anime-hosting siteleri: VizAnime, Crunchyroll, vb bulabilirsiniz. ama manga? Baskı abonelik için veya gerektiği zaman çok dijital görüntüleme tabanlı ücretsiz değil. Bu söyleniyor, manga okuma uygulamaları çalışmaktadır, yasadışı olsa.

+803
Rafa SS 17 Eki 2013 02:51:55

Orihara İzaya küçük kardeşler, Mairu ve Kukuri

Özel ilk sezonda ortaya çıktılar.

+761
gaurav bharadwaj 19 Tem 2015 02:29:30

Mustang alev simyası onun gerçekleştirdiğinde, bunu oluşturmak için ellerini çırp değil mi? Sadece parmaklarını şaklatır etti:

enter image description here

Diğerleri simya yaparken her zaman alkışlayacağım gibi:

Ed alchemy

Bu nasıl yapar Mustang?

+760
Alie Rogers 19 Tem 2014 18:39:04

İkizler "sahte" tuşları gerçek anahtarları gücünü kullanın. Eğer Gemini summon Tauras sonra Lucy zaten "davet ediyor" ve kendini onu çağırmadı çünkü o yakın zorlayamaz beri biz bir süre onu çağırmak olabilir anlamına gelir.

+756
Aj Bindner 20 Eyl 2014 08:43:14

Neredeyse tüm seri boyunca, Dragon Ball serisinin tüm karakterleri büyük mesafeler ve tüm birbirimizin gücünü algılama hakkında konuşmaya devam. Sadece birbirlerini gözlemleyerek birbirlerinin güç seviyeleri karşılaştırmak bile.

Yani benim sorular şunlardır:

 1. Ne güç seviyesi birimidir? Örneğin, ağırlık birimi kilogram olarak ölçülür.

 2. Ölçülen bu tür bir güç birimi nasıl?

 3. Hikaye Dünyalılar etrafında döner yana, insanların güç seviyelerini ölçmek için bir yol bulmak için (rüyaların en çılgın olarak) mümkün mü?

+728
Roman Shamritskiy 13 Mar 2011 10:23:37

Yani, Denizciler neden korsanlar, Süpernovalar ya da Dört İmparatorlar gibi güçlü olanları bile alt üst etmiş olmuyorlar gibi korsan direnişle karşılaşacaksınız, olmayacak olmasıdır. Başka kimse korsanlar () muhtemelen kazandı Denizciler ile uğraşmayı düşünür.

Ulaşım çok fazla anlamı yok, gemi veya navigasyon aletleri olacak eminim, muhtemelen kolay seyahat için diğer teknolojileri var. Yani Evet, seyahat ve navigasyon konusunda daha etkili formları bile başka yollarla var diyebilirim.

Ayrıca deniz bazı bölümlerini biliyor olmaları ve kullanımı seyahat ederken fayda ve düşmanlarının ne demektir bilgi söyledi.

+726
Sentell Steve Smith 20 Ara 2014 03:59:05

Manga Zaten Bitti, 2014 yılı Kasım ayında sona erdi, Bu yüzden şimdi bir yıl için yapıldı. Anime son 2 yıldır canon malzeme daha fazla dolgu vardır. Sonsuz Tsukuyomi etkinleştirildikten sonra yapabilecekleri küçük canon malzemedir.

+721
Barbara Black 3 May 2010 20:37:01

(クレヨンしんちゃん (Crayon Shin-Chan) DVD TV版傑作選) bir arkadaşımdan Kureyon Shin-Chan bölüm bu seti aldım ama altyazı yok. Birileri nerede bu İngilizce subs bulabilirim biliyor mu?

+664
Cloud Chen 1 Oca 2012 12:50:50

Anılar denir

Sen-ebilmek bulmak burada : https://www.youtube.com/watch?v=hrfWJKMcFCM

+647
Aarronjames 1 Ara 2017 19:37:10

Fukasaku ve Shima ses Jiraiya genjutsu ve Acı arasındaki mücadele, neden Nagato etkilemedi mi?

Sordum çünkü ben:

 • Ağrı Altı Yolları öldüğünü ve sadece Nagato tarafından kablosuz olarak çakra çubukları ile kontrol ediliyordu.
 • Nagato ile paylaşılan vizyon ve işitme kavgalar ve görüşmeler sırasında açıkça gösterildi.
 • O genjutsu serbest öğreneceğim, diğer Yolları hiç Nagato hala almak mümkün olması gerektiğini bilmiyordum.

(Ya da oldu belki, ama sadece bir dizi kaçırdım)

+607
Munkhbaatar Adiya 7 Eki 2016 10:40:17

Plastik Neesan Başlığı açıkça karakterlerden biri ve plastik modeller yapıyor olmaları tavsiye edilir. Anime bakarken, Neesan ben Sakamaki veya Okamoto daha ana karakteri daha fazla değil.

Başlık bu kısmı nereden geldiği hakkında herhangi bir bilgi var mı?

+595
Tony Scott 30 Ağu 2015 16:13:16

Palet kasabasında başladı dört eğitmenler biliyoruz. Pikachu ile üç orijinal başlayanlar ve Kül ile üç. Hiç anime ortaya çıkardı diğer iki antrenör Gary, dışında mıydı? Hangi özel starter Pokemon var ve hiç olduğunu ortaya koydu.

+527
lemlem 3 Şub 2015 07:39:41
Altın Zaman Yuyuko Takemiya ve Eiju Komatsu tarafından resimli tarafından yazılmış, J. C. Staff tarafından bir anime uyarlaması ile hafif bir roman. Hafızasını ve ardından gelen Romantik zorluklara kaybetmiş (Tada Banri) bir öğrenci hakkında romantik komedi/dram var.
+496
MANPREET 30 Eyl 2012 15:28:14

XXXİV kullanma

 1. Ölüm defteri sahibi ölüm tanrılar dünyasında yaşayan bir ölüm tanrısı tarafından öldürülemez.
 2. Ayrıca, insan dünyaya gelir, Ölüm defteri sahibi öldürmek amacı olan ölüm tanrısı, bunu yapmak mümkün olmayacaktır.
 3. Bir insan için Ölüm Not onların vefat etmiş ölüm sadece bir tanrı Ölüm defteri sahibi öldürmek mümkün değildir.

Kuralları birlikte gruplandırılmış olarak, ilgili oldukları görünüyor. Ölüm tanrıları asıl sahibinin dışında Death Note sahipleri öldüremez bu bağlamda, ima ediyorlar. Kuralları Ölüm Not gözlemler; değil "programlama dili" bir koleksiyon gibi görünüyor unutmayın. Bu bazı ifadeler mükemmel olmayabilir anlamına gelir. Pratikte, Işık sahipleri de orijinal isimlerini yazmak gösterildi olmayan Death Note sahipleri öldürecekti.

Herkes zaten son kullanma tarihi vardır ki Asla Ölüm Not ölümler olmayan ölümsüz olduğunu da unutmayın.

O dedi, sanki Shinigami sonra misa'nın eski defter bulan bir sahibi ölürse ne anlama geliyor olmak, etkin ve verimli bir şekilde Death Note kullanıcıları için ölümsüz ya da en azından bağışıklık olacaktır. Bu olası görünmüyor.

+464
Si Jak 20 Nis 2016 09:11:50

Nasıl Sinnoh Ligi Şampiyonları AP Tobias olabilir.658 kendi Latios? Latios gibi bir efsanevi Pokemon, görünür sadece bir kez tüm Pokémon dünyası ve hepimiz biliyoruz, o ölü beri Pokemon Kahramanlar film?

+448
JJohn 3 May 2019 11:29:43

Tanrıların güç turnuvası öncesi açılış maç/prematch içinde, Goku Mavi gittiğinde, diğer tanrılar kaydetti; "güç rakip o!" (ve ilah ifadeyi reddetti)

(Değil tam bir), muhtemelen onu daha güçlü olduğunu ve birçok durumda göstermek zaten son anlarda örtük Devletleri Beerus bile Ultra İçgüdüsü de. Formu doldurduktan sonra, Goku kadar g dışındadır.Ey.d. seviye. Bütün bu bilinen, Jiren g göre anlamlı derecede güçlüydü.Ey.d. ve son gücünü önce bu seviye, melek seviyesine yakın, belki de öyledir. (Belli ki bu yüzden Goku kolay neyse ki bu gücü elde edemez,-aşırı herhangi bir yönü ile ne kadar çok olduğunu bundan sonra Goku ve Jiren kesinlikle eşit sadece melekler ötesinde çok ve çok hatta sadece etrafında başrahip seviyesinin altında ya da muhtemelen vardır.

Ben P. S. asla g aşarak değil ölümlülerin takıntı anlayacaksınız.Ey.d.s/tanrılar, yer var onları çoktan aştı (aslında gelen BBZ, gördüğünüz gibi gelecek başına örnek-hatırlatma), Goku bile onun ön-Üst (Turnuva Güç) üssü gülünç güçlü herhangi bir Kai (hatta Z, hangi vardır tanrılar) ve Yüksek Kai vb. Aslında, En sonunda (yine üste) Goku Kalkan enerjisi ile tam güç Jiren tutmak için yönetir bile. bu yeniden yazma; onun temel olarak.

(Bu yukarıdakilerin hepsi oldukça etkili aslında söz/meblağlar özetliyor bence hayır, yok ya Jiren onu ortadan kaldırmak değil, iyilik olduğunu spekülasyon olabilir, aptal değil hayatta kalma, kendi hayat + evren onun sadece saçma değil hatta Jiren ultra insani olma açıkçası senaryo meselesiydi. Goku şimdi sonsuz güç sahibi olduğu bir formsuz bile.k.bir üs).

+428
Sambo 16 Haz 2011 20:40:04

Japonya, Rehine olarak gönderilen Lelouch ve Nunnally başka bir oyunmuş kendisi. Charles zaten Marianne öldürülmüş olan V. V için onları korumak için onları uzağa gönderdi olduğunu açıkladı Akasha Kılıcı sıkıştılar zaman Lelouch için her şeyi açıklarken 2 Sezon.

Ayrıca C. C genç bir Lelouch izlerken görüyoruz ve muhtemelen bağlantı Marianne C. C C. C (yakalanmadan) Olası Marianne tarafından çocukları için dışarı bakmak için gönderildi bu dizi boyunca verilen savaştan önce Suzaku serisi başında.

Savaş Britannia önce başlaması tamamen Britannia bir kenar veren teknolojinin en önemli parçalarından biri olan Knightmares geliştirdi haddn

Ancak, Britannia son olarak geliştirilmiş olan Knightmare Frames filo ve karar için işgal Japonya'ya ele geçirmek kontrol Sakuradite mayın, dolayısıyla atarak Lelouch kullanmak gibi bir diplomatik araç

Kaynak: Lelouch vi Britannia - Karakter Anahat (2. Paragraf)

Bu bir başarı olurdu onları yürütülüyor anlamına gelir. ayrıca Lelouch bu Taht kaybetti ve Soylular tarafından bu arka plan konuşmayı yapmadan önce hatırlıyor Nunnally durumu siyasi kazanç için evleniyor olabilir eğer şanslı olmak hakkında konuştuk. rehine olarak onların değerini zaten çok düşüktü ve Japonya'nın ana pazarlık kozu olan, şimdi Knightmares ile, Britannia zorla alıp alıyorum diğer süper güçleri durdurabilir Sakuradite oldu.

Ayrıca Suzaku ve Todoh birisi (ve serinin başında Lelouch yemin Yangında görüyoruz kim Todoh oldu Britannia yok görüyoruz olduğunu sanıyorum) onları yürüterek Britannia cezalandırmak için bir fikir varsa, onları kurtarmak için bir şeyler yapardı diye düşünüyorum.

Yanlış olduğu bilinen Lelouch ve Nunnally ölümleri yapmak için bu muhtemelen sadece Britannia hakaret olurdu. en Britannians yabancılar hor çünkü Charles iddia Lelouch ve Nunnally sahtekarlar muhtemelen Japon İmparatorluk Ailesinin üyeleri olarak poz için yabancı halk kullanmaya cüret eden iğrenme dile getiren withother vardı ki bu olursa yapılacak ilk şey, Japonya'nın iddiaları ihbar etme ve şansı vardır.

Bazı Lelouch ve Nunnally korumak için sürekli başarımızın çıkardıktan onları öldürmek için bir paravan olarak savaş kullanmak isteyen başkaları da var ister hiç iken tahtın varislerinden biri başka bir mücadele olduğunu unutmayın, değil sağlar. Japon hava biliyordu ya da değil Lelouch Nunnally büyük tehlikede koyarak olurdu çünkü buna karşı olacak kadar önemli değil.

+405
Lsx 18 Kas 2012 11:47:58

Accel World promotional art

Hızlanma Dünya bir ışık Roman serisi yazan Sigara Kawahara ve resimli Ona. İki manga serisi, ASCII Media Works' Dengeki Bunko Dergisinde yayınlanan iki içine adapte edilmiştir. Japonya'da Nisan ve Eylül 2012 arasında yayınlanan gün doğmadan-bölüm anime 24 bir adaptasyon.

Daha fazla bilgi için:

+357
user42798 22 Haz 2012 20:14:10

Mikasa kısmen Asya çünkü onun annesi, kimdi bölümü Azumabito aile, Aile bu olarak bilinen "Asya klan içinde Duvarlar". Ona baba tarafım onun ait olduğu Ackerman aile, tıpkı Levi annesinin yan.

Levi babası hakkında hiçbir şey bilmiyoruz da duvarın içinde var olan tek Asya ailesinin bir üyesi olacağını, çok zor.

+270
Sonya Norales 11 Eki 2013 11:11:11

Madara yoktu aslında vermek için Nagato. Nagato gençken Madara Nagato Rinnegan üzerine nakledilen, onun bilgisi olmadan.

Madara fiziksel hayatının sonuna kadar yakın Rinnegan elde etmişti. Bu yüzden onun vücudunu bitmek üzere olduğunu bir gün ölmek olurdu karar verdi. Daha sonra canlanması için bir plan olarak, Uzumaki birey üzerine gözlerini nakletmiş. Bu Nagato oldu. Uzumaki klanı büyük çakra rezervleri için bilinen, bu yüzden Rinnegan kullanıcısı orijinal gücünü içine çakra seviyeleri nedeniyle dokunun olabilir.

Yani çocuğun bilmeden genç bir Nagato Rinnegan içine onun nakletmiş, bir gün hayata gözlerini Nagato Madara geri yüklemek için kullanmak niyetinde. Eğer Nagato bunu yapmak için olsaydı, ancak, Madara onun adına ve rehber Nagato bu nihai hedefe doğru hareket etmek için bir ajan gerekir. Madara bekledi, başka birini bulmuş olabilir kadar onu hayatta tutmak için Heykelin Şeytani kendini bağlama.

Sonra kalıntıları buldu Obito ve Nagato onu hayata geri getirmek için İlahi Yaşam Samsara kullanmak neden olacak karar verilmiştir.

Kaynak: Naruto Bayanposta

+222
Marius Kalytis 10 Haz 2011 10:21:00

Göre bu Wiki:

Lala geçerli görünümü onun yüzünden çok fazla güç kullanarak Devletleri cesedi desized olan "Galaxy Birleşme Savaşları" sırasında.

Eğer ben hatırlamak doğru, Öyle oldu söz üzerine anime tarafından Lala.

+173
neurisse 26 Ağu 2016 10:32:37

Naruto veya Bleach daha Tek Parça halinde dolgu çok daha az gibi görünüyor. O dedi, 12 dolgu yaylar var olmak:

 • 54-61 (bölüm)savaş gemisi Adası Arc
 • Post Alabasta Arc (131-135)
 • Keçi Adası (136-138)
 • (139-143)Ruluka Adası
 • G-8 (196-206)
 • Okyanus Rüyası (220-224)
 • (225-226)Foxy Döndürür
 • (326-335)Güzel Arazi
 • Spa Adası (382-384)
 • Küçük Doğu Mavi (426-429)
 • Z Hırsı (575-578)
 • Ceasar Alma (626-628)

Bölüm 50, 99, 102, 213, 280-283, 291, 292, 303, 317, 318, 336, 406, 407, 492, 499, 506, 542, 590 ayrıca listelenen dolgu üzerinde wiki.

Ben mangada önemli olmayan (bazen non-canon) ayrıntılar üzerinde zaman harcamak ana yay parçası olan ek bölüm vardır. Bu görüş tabi ama bütün bir bölüm yok gibi, bunun için basit bir liste yok.

+138
Waqar Ahmed 16 Haz 2011 14:19:44

Cevabı çok basit, EVET, bu mümkün. Ancak, mühür tekniğini sadece ustalık gibi ninjutsu gerçekleştirmek ve tabii ki, çok hassas bir zamanlama ile olabilir.

İlişkisi için Jiraiya kim olmuştur gösterildiği için mühür Amaterasu, benim teorisi dördüncü paylaşılan onun sızdırmazlık becerileri onu nereden geldiği dördüncü karısı (Kushina) kim olduğu bilinen yetenekli olması ile fūinjutsu. Onlara ninja dünyada hem de saygı ve korku kazandığı Uzumaki bir özellik.

Bakın Uzumaki Klan

+102
Azem 21 Haz 2017 16:26:43

(Orijinal ve tercüme) İsyan film şarkıları şarkı sözleri arıyorum, ne için şarkı sözleri:

 • 3 kabus şarkı (parça #)
 • Mami dövüş sahnesi
 • Mama remix tema
 • "Hayal dünyası"
 • "Noi!"
 • "kötü biten"
 • "Bu anı bekliyordum"

Sahip olduğum tek şarkı sözleri şimdiye kadar Dame Yo Yapılır.

+59
metehan 10 Tem 2013 04:21:09

Aslında anime bu adresi verdiler. Guru kırık bir kalp yüzünden insanlar onun Frieza soykırım ve kendi gezegenindeki mutlak yıkıma öldü. Yani teknik olarak, Frieza doğrudan olmasa bile guru öldürmek mi, hala sorumlu oldu.

+49
Poulpy 10 Şub 2019 08:17:10

8 TWGOK II bölüm, Haqua Katsuragi Keima babasının gayri meşru kızı olduğunu iddia eden, Elsie evine geldiğinde gibi gösterir. Annesi hemen onun motosiklet üzerinde sadece bir şaka olduğunu söylediğinde Haqua dinlemeden evi terk eder.

Son şarkıdan sonra, Keima annesi telefonda güya kocasına bağıran, gayrimeşru çocuk birçok kocasının babası ve onu boşanmakla tehdit ediyor nasıl diye gösterilir. Sadece şaka yapıyordu, Haqua kimliği biliyor öneren bir tonda ama sonra diyor.

Bu aslında Elsie ve/veya Haqua gerçek kimliğini biliyor anlamına mı geliyor?

+43
Pankaj Singhal 17 Şub 2014 07:02:57

Bir önceki soru gibi, burada tam olarak ne olduğunu teyit etmek için bir yol olduğunu sanmıyorum, ama 3 Olası açıklaması var.

 1. Yui Kalbi olduğunu belirgin olarak bir özel öğe ve couldn't be deleted (örneğin, Quest item, vb.), ama dediğin gibi, anime boş olan stok gösterdi ve hiçbir filtre bu yana en az olası olduğunu düşünüyorum.

 2. Sadece Yui çağrıldı tüketilen olabilirdi, zaten her şey silinmiş gitmişti.

 3. Sadece silindi. Yui zaten dünyada başlatılmasından, eğer stok ya da o olsaydı önemli değildi.

+35
vladikk 14 Haz 2011 16:49:51

Goku hakim UI kullanmıyor döndüğünde 9 Bölüm, o tamamen "Ustaları" Omen UI görünüşe göre ve bu formu kullanabilirsiniz. Ve kısa bir an için saldırdığında MUİ gücünü kullanıyor gibiydi saldırıyordu zaman. Evet SDBH UI güçlü

+27
Aman Sonewane 23 Ağu 2011 16:38:34

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil