Ne X ne oldu? Dostlukları bitti mi?

Alabasta arc boyunca, Hasır Şapka Korsanları hepsi Bay 2 şeytan meyvesi Mane Mane no Mi tarafından yapılan sahte gerçek Hasır Şapka söyleyebilirler bunu yapma demek için siyah bir "X" altında olduğunu kollarını kanal bir şal vardı. "X"tayfaların goodbye Vivi, sen söyleyince fark edemediler rağmen hala arkadaş olduklarına dair bir işaret olarak diyordu arc, doruk noktasında ortaya çıkarılmıştır s.

"x" marks friends

Anime izliyordum sonra "X" Hasır Şapka Mürettebat silah birden kayboldu o kadar uzun değildi olduğunu fark ettim. Bu sadece o zaman gitti ve kapalı takıyorlardı yoksa biraz daha derin bir anlamı olması gerekiyordu?

+676
Sauparna Palchowdhury 24 Oca 2011 12:18:23
27 yanıtların

Bu dizi gerçek tüm dövüş sanatları ve dövüş sanatları teknikleri bir süre merak ettik mi? Eski bir karate öğrencisiydim, bu yüzden başına 200~ bölümlerde kullanılan karate teknikleri okunaklı olduğunu biliyorum.

Dizi ilerledikçe, ancak, karate teknikleri çok daha karmaşık olmaya başladı ve daha önce onları hiç duymadım bile.

Sonra da standart dövüş sanatları sapma başladılar ve bazı (daha önce hiç olmamış bildiğim) pencak silat gibi tanıttı.

Olanlar* bazı sahte stilleri ve Teknikleri, varsa?

*Lütfen çürütmek için gerçek kavgalar kullanmayın. Örneğin, Akisame diğer ana karşı savaşırken atmak ve başkalarına karşı atacaksınız, sonuçta havada asılı yarım bölüm için terk sayacı başladı. Bir sayaç atma tekniği gerçek ama manga sadece gerçek olamayacak kadar kullandı.

+907
DostZeroMachine 03 февр. '09 в 4:24

V. V onu kıskandı aslında sadece

Bir hatırasında, V. V. Marianne öldürüldü, bu yüzden kıskançlıktan yapmış biri olduğunu göstermiştir. Bu konuda Charles yalan söylüyor, o ve Charles arasındaki karşılıklı dürüstlük sözü kesiliyor.

Kaynak: V. V - Karakter Geçmişi - İkinci Sezon (son paragraf)

ama neden kıskandı? muhtemelen Charles Marianne onu uzağa yaklaşıyor ve ikiz ve ekstra bond ikiz gerçeği ile geliştirilmiş olduğunu düşündüğü için düşünülüyor

Charles zi Britannia eski bir ikiz kardeşi, ama 10 yaşının ölümsüz oldu

...

Charles ve V. V. çocukluk yıl Kan Amblemi denilen İmparatorluk Ailesi içinde bir iç kavga yüzünden gölgelenen. Bu dönem aldatma ve anneleri de dahil olmak üzere Kraliyet Mahkemesi çeşitli üyeleri ölümüyle sonuçlanan suikast ile dolu. Bu olay yalan olmayan bir dünya oluşturmak ve bunu yapmak için Geass bir sözleşme oluşturmak için iki ikna etti, "Tanrılar" yok etmek istediler. Birkaç yıl sonra, Marianne Vi Britannia ve C. C. girişim olarak katıldı.

Kaynak: V. V - Karakter Anahat

İki Kan Amblemi ile cehenneme gitti ve yalansız bir dünya yaratmak için Tanrıları yok etmek için aralarında sözleşme oluşturulan yukarıdaki alıntı gördüğünüz gibi. sonra yıllar sonra Charles Charles diğer eşlerinden farklı olarak ve planlarını Geass Müteahhit onu/Usta ile birlikte katılır o bazı sıradan biri ile evlenir.

Ayrıca Marianne öldürüldükten sonra Charles cesedi olay da dönmüş olabilir mi almış, Anya'nın anılar mühürlü, Nunnally kör yaptı ve onu gönderdi ve Japonya onları korumak için Lelouch vardı. bu olaydan sonra geldi, ama bir şekilde Marianne Charles değer veren ve çocuklarını bu yüzden V genç ikiz kardeşi düşünen bazı yer var mı V. bir kadın tarafından çalınmış olduğunu gösteriyor.

+892
Jonny Gannett 23 Eyl 2016 22:05:38

Orochimaru Sasuke peşinden neden iki ana nedeni olduğunu söyleyebilirim.

  1. Orochimaru Sasuke veya Itachi gözlerini istedim. Çakra miras veya Kekkei Genkai adlı araştırma tüm Orochimaru sonra oldu. Yani belirli bir klan içine çakra ya da özel özellikleri kazanmak için doğmuş olmalı. Orochimaru sadece özel Kekkei Genkai arıyordu. Vücutlarını silah olarak onların kemikleri kullanarak birkaç örnek: Shikotsumyaku klan ve yeteneklerini burada. Kullanıcı Kimimaru. Kristal bırakın doğa çakrası kullanıcıları hayata ve kristaller kullanabilir. Suyu Lip Gloss ya da klan Kekkei Genkai sonunda. Kendi vücutlarının doğal enerji emer ve uzun süre kullanılmasına olanak sağlıyor. Kekkei Genkai bu ilgi için, onun gemi için bir arzu onu neden oldu. Ayrı bu Evren onun potansiyelini gösterdi zaman. Hemen kontrol etmek ve kullanmak istediği.

  2. Orochimaru ona bir gemi kullanamadı. A) Naruto ona yakın birini içerir zaman kontrollü ve son derece yıkanmış kolay değil. Kasten sevdiği birine zarar vermeden kendi elini kesmiş olurdu. B) Jinchuriki olduğunu. Kurama ya da dokuz kuyruklu tilki hiç Naruto'nun aklında uzun süre kalacak yılan izin vermezdi. Uzun zaman önce çocuk Aklını başına getirmiş ya. Köye C) sadakati. Orochimaru kimse onu geri tutan bir şey yok ve olan birine ihtiyacı vardı. Sasuke köye sadakat vardı ve onu geri tutan tek şey biraz arkadaş Naruto oldu. Naruto köyüne çok sadıktı ve arkadaşlar kazanıyordu. Mutlu onun için verilen Orochimaru daha fazla güç için istenen kim Sasuke aksine ona gerek yok neden Naruto.

+890
Anu Dalal 10 Mar 2017 02:26:16

Flash yeteneğini bir ışınlanma. Kamui gibi uzay zaman tekniği gibi bir şey. Naruto şu ana kadar öğrenmedi. Naruto hız,güç,beceri dramatik olarak artan zaman onun içinde Dokuz Kuyrukları Çakra Modu.

Şimdi yeteneklerini Sage gücü artar bile.

+810
Praveen V S 5 Mar 2019 01:12:58

Bir "Gol D. Roger gösterir bekliyordu zaman", Bir Parça bulacak ve baş aşağı tüm dünyayı dönecek o beyazsakal söyledi. Bir Parça altın gibi bir hazine olduğunu bildiren bir açıklama hatırlamıyorum.

Orada bıraktığı bir Gol D. Roger Hazine olduğu söyleniyor. Eğer Bir Parça sanal bir maddi veya teorik bir şey, bir şey olduğu açıklandı olmadığını çok merak ediyorum?

+807
jenniferreed 29 Mar 2015 06:39:08

Nereye okuyabilir Söz Üçlemesi ve Arama Üçlemesi? Her yerde geçen yıldan beri seni arıyorum.

+725
Axel Durazo 16 Nis 2014 18:48:14

Wiki listeleri tüm Ölçümler yaptı.

Cihaz 100 değeri de C sınıfı kahramanı Kırmızı Susturucu ölçmek için kalibre edilmiştir. Seviyeleri 0 9999 aşağıda ya da okumuyor.

En başarılı okuma koşuluyla, bir kahraman için Büyük bir Filozof de 2442.

En yüksek okuma listelenen için bir şey hepimiz için canavar Atlama Örümcek, bir değeri 6999. Çocuk İmparator İblis felaket düzeyinde bu derece yerlerde.

Ancak, yakında cihaz pratikte aslında yararsız olduğunu fark eder. Ben esper güçleri önlem, örneğin değil. Fubuki sadece 19, kabaca normal fit bir insan okumakta önlemler, görünüşe göre. Kral ve Genos hem de bir okuma üretmek için başarısız; Kral Çocuk İmparator zannediyor çünkü açıkça çoğunlukla bir makine çünkü o 9999 ve Genos yukarıda olacak. Saitama okuma cihazı kırmak gibi görünüyor ve Saitama zayıf, yani İmparator yorumlar Çocuk olan tanımsız bir okuma verir. Aslında canavar yanlış bölümü taranmış ve söz konusu sıçrayan örümcek aslında sadece 402 seviyesinde okuyun. Bu şekilde eğlenceli bir şeyler daha başka bir şey olarak nitelendirerek reddediyor ve o zamandan beri hiç görmedik.

+723
smek75 6 Ağu 2014 19:17:05

Loki ve Kova güçlü. Diğer ruhlara yardım bile ediyorlar. Göksel ruhları onlara biraz zaman için yapmak biraz güç yakıt diğer Göksel Sihirbazı daha Lucy ile yeterince güçlü bağlar var. Zaman sadece küçük bir miktar dışında Loki'den uzun süre kalmış olan hiç görmedim çünkü. Ayrıca belirdi gök Tanrı'nın kendisi bir zaman vardı. Toll Lucy ruhları çoğu daha aldı. Bu yüzden de onun gücünü kullanmak olabilir. Sadece bir spekülasyon....

+695
Juan Luis Villegas Granda 17 Eyl 2019 06:53:29

Manga bu noktada aynı: karakterler verilen ad tarafından başından beri hemen hemen birbirine arayın. Birkaç nedeni vardır, bu neden mantıklı evren-of-evren ve dışarı, sanırım.

Mio ve Ritsu 3 Birim fazladan bir hikaye gördüğümüz gibi genç yaşından beri birbirimizi tanıyoruz, o yüzden zaten verilen diyebilirsin gayet mantıklı olsun. Hemen verilen ad tarafından Yui ve Mugi arama atlamak olacağını Ritsu kişiliği düşünüldüğünde, mantıklı, ve ikisi de nesne türü vardır; Yui sen formaliteleri üzerinde durmak bilmiyor ve Mugi her zaman arkadaşlarıyla daha yakın almak için yollar arıyor. Azusa bir underclassman, bu yüzden zaten Adres daha tanıdık formları almak olacaktır.

Zaman garip bir şekilde (ama özellikle anime) hem anime ve mangada geçen akılda tutulması gereken başka bir şey var. Azusa anime manga ve Bölüm 8 Birim 2 görünür, böylece bütün bir yıl bir ses / yedi bölüm olarak geçer. Anime, Bölüm 4 Mugi villa yaz eğitim kampı kapsar; Japon öğretim yılı Nisan ayı başlarında başlar bu yana, kızlar zaten en az iki ay boyunca bu noktada birbirimizi tanıyoruz. 7. Bölüm Noel, şimdi sekiz aydır birbirlerini tanıyorlar. Bu durumda yazar olsaydım, ben; can sıkıcı olması ve hemen herkesin verilen ve aile adını ezberlemek için zaman almış olabilir izleyici, kafasını onlara tüm aile adıyla beş bölüm için birbirlerini arıyorlar ve sonra birden verilen isim geçmek zorunda onlara değer olmadığını düşünürdüm. (Örneğin, ben okuma Genshiken orijinal manga serisi hakkında elli kere, ama ben edemedim sen söyle ne Kugayama var, Tanaka, ya Kuchiki verilen isimler olmadan bakarak onları.) Aynı şey manga yazma olsaydım; birbirimizi altı aydır zaman 1 Birim Adres yarım herkesin forma geçiş yapmak için buna değer olduğunu düşündüm olmazdı.


Şirin kızlar bütün verilen ad tarafından hemen toplantı sırasında ve sonrasında sonsuza kadar birbirimizi arayıp ana kızlar için çok şirin şeyler "serisi yaparken" oldukça yaygındır. Herkes Hidamari Sketch öyle olsa bile, Hiro ve Sae var üst. (Hidamari kızlar kullanın Japon göçmen toplulukları yapmak olsa da, K) aksine kızlar.) Aynı için sırasına bir Tavşan?, Kiniro Mozaik, Lucky Starve Yuru Yuri. Tek istisna ben miyim düşünmek ise G. A.: Geijutsuka Art Design Class, nerede herkes başvurduğu Tomokane onu aile adı. Bu gösterileri oluşturmak için çalışıyoruz atmosfer uyuyor benim teorim. Dizi bu tür çekiciliğinin bir parçası arkadaş sıkı bir grup, herkes senli Benli konuşur grup tür arasında olma duygusu. Ayrıca karakterler gibi şeffaf ve çocuk gibi yapar; çocuklar gibi, sosyal ayakta ve saygı çok önemli olmayan küçük bir balonun içinde yaşıyorlar.

Daha gerçekçi anime, gibi Bal ve Clover, ya da işyeri odaklı gösterileri gibi Wagnaria!!, muhtemelen gerçek hayatta olduğu gibi karakterler aile diyebilirsin. Ama bir gösteri gibi K-On, gerçekçilik daha az önemli daha yaratıcı bir atmosfer, hangisi zarar eğer karakter çok uzak birbirlerine. Ve karakterlerin kişilikleri ve önceki ilişkileri gerçeklikten Ara bu tür izin verir.

+660
Damiaan Dufaux 2 Eyl 2010 05:24:32

Sarutobi çok uderstanding bir adam, muhtemelen düşündüm hakim önüne gelecek bir şüphe fayda vermek, yaş ona bilgelik vereceğini düşünerek gelmişti ve yanlış olduğunu görecekti,

hiç olmamış çok kötü

+654
lemon naser 6 Tem 2017 15:49:56

Kyubi saldırısından sonra Konaha temelde felaket bölgesi oldu .Eğer diğer milletler, köyün liderlik herhangi bir zayıflık duygusu eğer kolayca başka bir işgaline yol açabilirdi bu Hiruzen biliyordu.

Sadece Minto yakın gelen başka kimse olduğu gerçeği ile birleştiğinde. Orochimaru zaten iltica etmişti. Jiriyaya en Orochimaru peşinde zamanını geçirdi.Sadece başka kimse yoktu.

+641
P Peiris 8 Oca 2020 12:54:04

Birkaç YouTube videoları, Retz adlı bir kız. Ortada Gon için duygularını yarık var mı, çok merak ediyorum, Retz için duygularını Gon mu?

+637
Harshitha Naik 14 May 2012 02:41:29

İçinde çamaşır suyu, Kuchiki Rukia Kuchiki ailesi tarafından beslenen olduğu söyleniyor. Kimse bana gerçek velisi isimlerini söyleyebilir misiniz?

+496
Nirav Shah 2 Eki 2012 00:58:18

Tamam, olacak Steins Gate için Spoiler çok daha önce bu yazıyı okuma ya da sadece genel okuma bölümü mutlaka izle 0.

Beta zaman çizelgesi Kurisu içinde öldü. Beta zaman çizelgesi izlemeye başlarız bir zaman çizelgesi. Okabe Kurisu hala yaşadığı Alpha timeline gider. Mayuri ölecek nerede Alfa bir zaman çizelgesi. Bu da OG Steins Gate en gördüğümüz zaman çizelgesi. Ruka cinsiyet değiştirme gibi D Tüm deney-Posta, şeyler, bu zaman çizelgesinde yapılan ve Mayuri kurtarmak için Okabe tarafından geri alın.

Mayuri canlı Alfa çizgisinde tutmak için bir yol olduğunu sonunda, Okabe anlar. Kurisu kurtarmak için Beta çizelgesine geri döner. Bir kez başarısız olur ve bu Steins Gate 0 başlangıcıdır. S;90 Okabe bu zaman çizgisinde kalmak Kurisu ve Mayuri çok Kurisu hala bu zaman öldü feda ederek kaydetmek tutmak seçer. Ayrıca;90 Okabe başka bir sürümü Mayuri üzerinde Kurisu seçti nerede ortasında küçük bir kesimi gördük. Alfa çizgisi.

Genel olarak yani:

  • Kurisu yaşadığı alpha çizelgesi ve Mayuri ölecek.
  • Kurisu ve Mayuri hayatını öldüğü beta bir zaman çizelgesi.

İki farklı zaman çizgisi, çünkü, aslında Suzuha iki farklı versiyonu var.

+476
susan 27 Ağu 2018 20:39:07

Sailor Moon image

Güzel Asker Sailor Moon, daha sonra retitled Pretty Guardian Sailor Moon (美少女戦士セーラームーン Bishōjo Senshi Sērā Mūn) bir shoujo fantezi manga serisi yazılı ve resimli Naoko Takeuchi. Hikaye, bir zamanlar Güneş Sistemine yayılmış bir krallık, savaş ve etrafında şeytani güçlerin yeniden savunucuları etrafında döner. Denizci Senshi, genç kız — Ay ve gezegenlerin adını kahramanlarından dönüşebilir büyük karakterler.

Ayrıca Bkz:

+378
chauncey 28 Ağu 2013 14:40:03

Diğer posterler ama ortalama bir anime fizik senin bahsettiğin gibi anime fizik bir durumdur, güçler iş esper şekilde güçlerini tarzı uyacak şekilde gerçeği çarpıtma alanı işleyerek bir manga ve kardeş dizi dizinin bazı bölümlerinde söylenir. arkasında yeterli gerçeği çarpıtma enerji ve matematik olduğundan bu nedenle ben de railgun çalışır

+371
ScooterComputer 19 Nis 2010 13:25:23

Tüm hükümdarıyım bağlıdır. Herhangi bir silah gerçek bir güç her zaman yapar.

Eğer Boruto ve Kagura yerine Shizuma olan Kisame savaşmış olsaydı, kesinlikle kaybedeceklerdi.

Kisame tabanlı saldırıları herhangi bir çakra onun işe yaramaz olduğunu ve onu yenmek için yedinci kapı açmak için gerekli Gai neden bu kılıç gerçek gücünü ortaya çıkardı.

Shizuma sadece kılıcı vardı ve neredeyse gerçek güç getirebilir.Bir süre kılıç ile artık eğitim olmuştu çünkü diğer taraftan Kagura daha iyi bir anlayış vardı. Yani gerçek gücünü biraz getirdi. Shizuma kayıp nedeni.

Duyduğuma kazanan Hiramekarei değildi Kagura ve Boruto oldu

+332
jonhattan 10 Nis 2017 02:30:36

Eğer E. N. D Zeref kitaplarında güçlü İblis ve Acnologia sayısız ejderhaları varsa, mümkün olan E. N. D Acnologia öldürmek için mi?

Yani, düşününce, Nastu var babam E. N. D öldürmek olamaz, mümkün İblis Acnologia gibi bir ejderha öldürmek için mi?

Evet. E. N. D Acnologia yenmesinin mümkün olduğuna inanıyorum. Ama bilgi değil bir sürü SONUNU ifade edilmiştir ama bir zaman freeze kırmak için oldu o. O en şeytanlardan yana laneti güç kullanarak varsayarak, Acnologia daha kolay olurdu. Ayrıca, neden gri İblis avcısı büyü vardı çünkü natsu ile ayak için ayak gitmek mümkün oldu. Bu bir sihirli şeytanlar ve küfürler bu tür ile anlaşma yapıldı. Gri laneti güç dondurma mange ve varlığını kaldıran ‘thorn laneti bağışıklık yaşındayken gösterildi.” Ayrıca, neden İgneel yeterince güçlü değildi çünkü natsu değil öldürmedi. Onu büyütmek istediği için oldu. Eğer bazı insanlar mangada bahsedilen olsa bile canon değil ki ‘ejderha çığlığı’ eklemek istiyorsan, bir ejderha öldürmek için E. N. D form kullanıyor. Yani Evet, E. N. D Acnologia öldürmek için mümkün olduğuna inanıyorum. Ayrıca, bir sürü insan olacak ona neden olan Dragon slayer Magic üzerinde Acnologia ama bunun gerçek olmadığını söyleyip duruyorlar. O Erza Annesi ile gösterilen ejderha Sihirli bir yan etkisi oldu. İgneel ve diğer ejderhalar dönüştürme, natsu avcı geri kalanını durdurmak anti-organları yarattı. Ejderha yüzlerce öldürmek ve kan içinde kalmış çünkü Acnologia var OP nedenidir. Ejderha avcıları güç ejderha kanıyla yıkanarak artabilir belirtilir. Rogue ve sokmaları ejderhalar tarafından söylenmiş oldu. Sihirli yemek yapabiliyor ve bağışıklık neden ve nasıl olduğu söylenmiş olmasa da ejderha ruhlarını emer çünkü o da artık herhangi bir eleman yemek mümkün o kadar op olduğunu, ama benim teorim. Bir tekne üzerinde iken Peri küre kullandılar çünkü natsu ve avcı beat Acnologia neden tek nedeni. Bir ejderha zayıflık Avcılar. Neyse, E. N. D Zeref daha güçlü olması gerekiyordu ve ben 100 yıl arayışı onu daha serbest olduklarından eminim. Ama benim görüşüme göre, Evet, E. N. D Acnologia yenemez. Donmuş zaman kırmaya başardı (dragon ağlamak) bir ejderhayı öldürmesi ve onun yolunda hemen hemen her şeyi yakmak. Ayrıca şeytanlar muhtemelen tam E. N. D görmedik başka bir form var o ifade var

+294
user2269911 12 Şub 2015 10:20:02

Sadece hayır. Zihinsel olarak en büyük korkularıyla fethetti çünkü Krillin önce daha güçlü oldu, ama Tanrı formu elde, şu an için olmadığını size garanti edebilirim. Krillin üzerinde gördüğün aura başarıyla uzak adada ki kontrol altına aldı beri benzersiz bir aura olabilir. Artık karakterler her zamankinden farklı ki renk/şekil/kontrol görmek şaşırtıcı değildi. Örneğin:

1. Pseudo / Sahte Süper Saiyan

Lord Slug karşı savaş geçiren ise bira-sex olan 4. filmde görünümünü önce. Goku öfke hızlı Lord Slug bastırmak için güç büyük bir artış elde girmesine neden olur. Gerçek süper saiyan bir dönüşüm içine sarı saçları açmak gerekir.

2. Chi-chi Kaioken gibi kırmızı aura

Maron Sarımsak Jr. Saga yaşlı bir kadın onu aradığında Chi-chi-aura gibi bir Kaioken üretir. Bu sadece Kaioken, orada çok çeşitli ki renkler de dahil olmak üzere sarı, kırmızı, mor, turuncu, mavi, yeşil, pembe ve siyah en yaygın renk serisi beyaz.

3. Süper Saiyan Öfke

Görünüşü Süper Saiyan Mavi benzer ama aslında değil. Anime Dragon Ball Süper, Gelecek Trunks yoğun öfke ile kazanılan kasları kas ve saç daha sivri bile, süsen ve öğrencileri geçici olarak Sözde Efsanevi Süper Saiyan ve Süper Saiyan formları görünmez benzer.

+221
Praveen Pavu 10 Ağu 2010 18:23:02

Bu cevap Spoiler vardır yani eğer bir blok düzenleme yapabilirim

Madara yıkılan mağaradan kurtarıldı zaman Obito Hashirama kullandı Senju yaşıyor klon Obito parçalanmış vücut iyileşmek için. Sadece bu iyileşmek Obito bedeni ama aynı zamanda onu Hashirama erişim sağlıyordu Senju var mağlup ettiğinde yetenekleri, ahşap yayım yetenek olarak görülen Rin cesedini çalmak isteyen ninjalar. Olmadan kendini iyileşmiş şimdi Hashirama Senju herhangi bir şekillendirme eşsiz tıbbi ninjutsu vardı hiçbir mühürler. Eğer Obito odun yayın ninjutsu girmiş de kazanmış olabilir. sırayla yıl boyunca gözünün iyileşmiş olan bu tıbbi ninjutsu.

+199
bvita55 2 Mar 2013 19:44:58

Sai kardeşi gibi dirilen insanların bazı dirilen insanların ölümüne neden olabilir Kabuto Tobi söyledi ancak jutsu serbest. Bu Kabuto ve Tobi arasında bir konuşma bir pic.

enter image description here

Benzer şekilde, Sasori de kukla ailesi kullanmak için kendi bilgeliğinin anlattıktan sonra ortadan kayboldu.

enter image description here

Ruhları nasıl eğer onları yeniden dirilten kullanıcı onları serbest bıraktı bile cesetleri kurtulmuş olabilir? Bu neden üçüncü hokage chuunin sınavları sırasında öncüllerinden zaman bir savaş olmadı.

+142
user146054 21 Ağu 2013 22:03:30

Hayır, manga ya da anime olarak ortaya olmamıştır. Ama belki bir gün (umarım olmazlar ve Mirajane var, Gildarts' ve Erza önceki yıllardan daha fazla bilgi vermek) olan Naruto gibi uzun flashback olacak.

+112
lainne 26 May 2015 18:51:48

Buldum işte :

Anladığım kadarıyla, anime müzik endüstrisi gerçekten şeffaf değil. Güvenilir kaynaklar bulmak çok zor.

İlki Thomas Romain için burada sormak ve fikir (çeviri ekranın altında) onun cevabı vardı : enter image description here

Çeviri : "Genellikle Japonya'da OST anime üzerinde hak sahibi kim ? (dışında OP & studio ED). besteci ?" Stüdyo "kesinlikle değil. Bir şey diyemem. Muhtemelen üretim Komitesi besteci+."

Thomas Romain Japonya'da birkaç yıldan beri çalışan bir Fransız animatör olduğunu. Stüdyo Satelight için çalışıyor. Eğer hak sahibi hakkında emin değilse bile, stüdyo haklara sahip olmadığını söylediğinde ona güvenebilirsin bence.

Ayrıca Wikipedia'da biraz araştırma yaptım :

(著作権法 Chosakukenhō?) Japon telif hakkı yasaları iki bölümden oluşur: "Yazar Hakları" ve "Komşu Hakları." Bunun gibi, "telif hakkı" olduğunu bir Japonya'da uygun kolektif bir terim yerine tek bir kavram. Japonya 1899 orijinal Bern Sözleşmesine taraf olduğunu, bu yüzden onun telif hakkı kanunu çoğu uluslararası düzenlemeler ile uyumlu.

Telif hakkı kanunu çoğu uluslararası düzenlemeler ile senkronize olduğunu söylüyorlar. (Tel üzerine), 3 aktör : besteci, yapımcılar ve yayıncılar vardır. Daha önce işaret gibi anime üretiminde, üreticiler ve yayıncılar aynı gibi görünüyor.

Bunların her birinin hakları hakkında :

Besteci müziğini tüm ahlaki hakları vardır. Ayrıca ekonomik haklar, yani : Üreme: yazar olabilir bir iş baskıları, fotoğraf, kayıt da dahil olmak üzere, ve indirme. Yazar bir iş olduğunu nasıl kontrol edebilirsiniz iletişim: aktarılacak, Tebliğ, yayın yapılan, sergiledi, vb. nasıl dahil olmak üzere işin kopyaları dağıtılır. Yazar ile bir çalışma uyum kontrol uyum: çeviri, dramatizasyon, cinematization ve yaratılış genel olarak türev çalışmalar.

Ve (burada yapımcılar) yayın için :

Yayıncılar ve tel üzerine transfer ekonomik haklara sahip fiksasyon, üreme, kullanılabilir hale getirmek ve yeniden iletim. Televizyoncuların da kontrol hakkı fotoğraf var yayınları.

İsterseniz daha fazla ayrıntı, işte benim kaynak : https://en.wikipedia.org/wiki/Copyright_law_of_Japan

+97
user1340073 31 Mar 2012 01:04:28

Şimdi manga ve anime hikayesi çok yolu olduğu için sormak için oldukça işe yaramaz bu çok ani olduğunu biliyorum Ve de biliyorum. Çok merak ediyorum ama sadece. Yine anime rewatching ve Naruto Jiraiya adını bahseder kısmı görmedim.

+72
user71720 25 Tem 2014 03:26:46

Bu Yüzden Eren

Onun içinde titan Saldırı titan ve Kurucu var?!

eğer birisi Eren tüketmek olduğunu kabul edebiliriz

birlikte iki titan güçler kazanırlar.

Bazı çok tüketmek ya da titanlar sadece biri kazanabilir. Zaman gibi(orijinal Ymir) orijinal titan dokuz farklı güçler için güçlerini bölünmüş ve torunları ona verdi?

+56
Mukut Hossen 23 Nis 2014 20:22:01

95 bölümde ("Uzun Zaman oldu) bu görebilirsiniz: Jiraiya Verir!" ve 96 bölüm ("Çıkmaz! Sannin Güç Gösterisi!") Naruto. Bu Kabuto içinde Manda çağırmak için Orochimaru'nun kan kullanır.

+27
amogh agarwal 14 Nis 2015 23:17:38

Bu sadece tutarlı bir olumsuzluk kalan girmiş olması, ilk çocuk olma reenkarnasyon bir şeytan eski cehennem. Gevşek bir ruh ana hedefi iade edilmelidir, ve (aşağıya bakınız) ana onların yavrularının bunu bildikleri için, bunu çok büyük ölçüde olumsuz etkilediğini söyledi barındırmak istemezler.

Image

Bunun dışında, dediğin gibi, Gevşek bir ruh barındıran bazı kızlar belirli bir "güç" gibi Kanon görünmezlik veya Tsukiyo küçülüyor gibi. Eğer gibi belirli bir "güç" olması bile, Gevşek Ruh hala, çok özel bir gücü var, ama kitaplığındaki her kitabı okur ve gözlerden uzak bir yaşam yaşayan ana karakteri (örneğin Shiori) etkileyebilir. Bu özellikle bir kız için eşsiz ve şiddeti büyük ölçüde değişir rağmen, hala kesinlikle kontrolsüz bırakılırsa daha az arzu yaşam koşulları terk edeceğini sakıncaları vardır.

En güçlü dezavantajı karar vermeden kızına göre değişir, sanırım, ama o sahip olduğu için herhangi bir pozitif değil!

+10
Moe Zat tattoo 20 May 2015 14:57:25
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil