Süper serisi Ejderha Topu çizgisinde mi?

Sonunda Dragon Ball serisi miyiz görmek Goku fırlamak ile Uub doğru onun köye tren. Barış yıldır yani tüm Goten ve Trunks gençler için yetiştirilen, henüz hala genç Süper serisi görürüz vardı. Uub henüz ve Süper serisi doğrudan Dragon Ball serisi, GT serisi gibi sonra izlemez yok gibi görünüyor. Nerede uyuşuyor mu? Süper dizi ne zaman yapılıyor?

+26
user66762 22 Eyl 2017 17:11:44
30 yanıtların

Peki ya ölü yöneten Tanrıların dünyanın bekliyordun? Ölü ve tanrılarını Tarihi Konuşma, dünya kasvetli bir yerde yaşamak. Sadece basitçe böyle yapmak gerekir, çünkü neden gerçek bir "motif" olmadan ama böyle resim gibi yazar:

Shinigami Bölge için "gerçek bir tasarım motifi" kullanmış, ve asla herhangi bir somut görünüm yerleşti; Baskılardan Ölüm Notu her örnekte değişen görünüş olarak tanımlanan Bölge, bazen kuru bir alan olarak görünen ve bazen kurabiye dolu bir oda "gibi görünen bu baskılardan" dedi. Shinigami Alemine çikolata parçaları oturmaktan terk edilmiş bir bina gibi "düşünmek sevdiği baskılardan" diyor. Alemin içinde bir şey olmak "ve" klostrofobik bir duygu olarak düşündüğü baskılardan "dedi. Eğer ayar olarak bir hikaye için kullanılan olsaydı daha Shinigami Alemine geliştirmek istiyor bu baskılardan ekledi.

Ben yok olan "Takeshi Baskılardan Üretim Not: Karakterler." Ölüm Nasıl Okunur 13: Not. kitap doğrulayın Wikipedia kaynak ama eğer satın almak gerekir söyle aynı.

+974
Animesh Mangla 03 февр. '09 в 4:24

Bu garip bir soru olduğunu biliyorum.

Bölüm 176 olan Naruto, ne zaman köyün tarihinin gösterildiği, biz herkesin nefret ettiği Naruto, ve hatta onun sınıf öğretmeni (Iruka) olmadı ben onu anlamıştı.

O üzgün ve Teuchi en İchiraku Ramen istedi ona ramen yemek, ama o dedi ki "ben bilmiyordum bunu para için".

Çok düşündüm ve para nereden aldığını başaramadı? O zaman onun görevleri yoktu.

+923
Klohto 6 Oca 2012 05:57:04

Aslında, gerçek tarihi yalnız Rio Ponelyph gösterdiği söyleniyor. Bir Parça bayanposta sayfasına göre:

Robin göre, ( ... ) Rio Poneglyph Grand Hat boyunca tüm poneglyphs taşıdığı mesajdır. (Hangi araştırma haram "Void Yüzyıl" da dahil olmak üzere) Tek Parça dünyanın gerçek tarihini içerir. Onu bulmak için, yolculukları sırasında onların Poneglyphs tüm diğer bölümler almak gerekir, ve sadece dünyanın; başka bir deyişle, ada Raftel sonuna ulaştıktan sonra tamamlanır.

Bu nedenle, tüm Poneglyphs ilk etapta Raftel ulaşmak için gerekli olduğunu iddia edebiliriz. Bu Poneglyphs hiçbiri şimdiye kadar Raftel hakkında konuştuk beri ancak, bu muhtemelen doğru değildir. İşler ekibi yakın ve Grandline sonuna yaklaştıkça değişebilir.

Ayrıca void tarihinin bulmaya, Robin sıfırdan başlayarak değil dikkat etmek önemlidir. Enies Lobby arc, Robin dinleme sırasında Japonca ("Five elder stars") bu Gorosei iptal tarihi hakkında Profesör Clover hisse hipotezi sırasında flashback onu. Ohara o ve diğer arkeologlar şimdiye kadar ortaya çıkarılan ve işitme üzerine Gorosei tepkisine göre gerçeğe yakın gelmişti.

+872
Jason Carlin 16 Eyl 2018 18:56:49

Benim teorim Yenilenme ruhu maliyetleri olmuştur. Hommunculi öldürülebilir neden 'öldürüldü' yeteri kadar açıklar ve neden manken askerlerin yeniden yok.

Yukarıda belirtildiği gibi, Öfke diğerlerini öldüren yalnız onun ruhunu içinde yaşayan bir ruh vardır. Diğer Hommunculi yeniden yapabiliyorlar bu yüzden Birden çok ruh birlikte yaşayan, var. Mankenler büyük olasılıkla eşit askerler arasında bölünmüş ruhları ile bir tek felsefe taşı yapılmış.

+864
Vishal Bakshi 17 Şub 2013 00:07:01

Bu Rinnegan güçlerini yeni bir kişi, Nagato ve Obito Uchiha gibi onları koyarak üzerine sağlam kalırken, "doğal olarak" Rinnegan gösterir, Madara Uchiha bu durumda olan tek Rinnegan ve Mangekyo Sonsuz Evren arasında geçiş yapabiliyor; aksi takdirde, Rinnegan her zaman aktif.

+833
Raul Stepan 11 Ağu 2012 11:51:52

Sonunda bir Tanrı seviyesine onu aşmak için ön-Tanrı Ki bir çeşit mi? Ve ne kadar uzaktan siyah Goku ve babası zaten yenildikten sonra mücadele etmek mümkün değildi.

+820
Maksershmit 6 Eyl 2010 06:25:48

Sadece Suisei no Garugantia izlemeye başladım ve o (en azından şimdiye kadar) açıklanamayan neden Hideauze uzaylılara karşı savaş anlamadı. İlk saldıran ve ne sebeple?

+791
Aaron Danes 27 Nis 2015 09:48:27

Jesus Burgess (Baltigo) Devrimci Ordu KARARGAHI sızmış ve Kaptan BB onun için o rapor Tek Parça son manga serbest olarak hepimiz biliyoruz.

Karasakal Korsanları Devrimci Ordu KARARGAHI saldırmayı planladığını bu Dünya Hükümetinin nasıl bildi benim sorum. Baltigo saldırı olan Denizciler Şifre Pol değil, Not alabiliriz.

Hatırladığım kadarıyla, Şifre Pol doğrudan (Soylular) Dünya Hükümetine hizmet vermektedir. Bu Bilgi donanmadan önce geldi bile. Onlar nereden biliyor? Bir casus Aokiji mi?

+781
Ihle 17 Nis 2013 23:25:07

Bu biraz geç olduğunu biliyorum Ve şimdi muhtemelen cevabı var ama diğer insanların iyiliği için ben cevap veriyorum anlatıcı Megumi Hayashibara olduğunu düşündümenter image description here

+758
Louis Iselin 24 Eyl 2012 01:32:00

Digipaint ne genel bir fikir var, ama çoğunlukla sadece geçen aldığım şeyler olduğu için bana bu fikri verdiği bir çok kaynak bulamadım. Ben mi bulmak bir blog o gitti süreci ve daha fazla veya daha az doğruladı ne ben düşündüm; kaydırma Aşağı için 'Kompozisyon / "filme"' bakın burada onlar tartışmak.

Bu özü buydu. O kadar 2000-2001 kadar, anime şeffaf plastik bir cep üzerinde çizgi çizerek oluşturuldu, sonra el boyama cel, bir fırça ile. Karakterler ve arka planlar ayrı cels üzerine çizilmiş; karakter cels arka plan cels üstüne yerleştirildi ve animasyoncuları her kare fotoğraf çekmek, birlikte bir film içine çekimi olur.

Bir ara 2000 civarında, canlı bir bilgisayar kullanarak hat sanatı boyama başladı. Bu Photoshop sanat yapmak için temelde benzer olsa RETAS adlı bir program kullanıyorlar blog göre! Pro. Kolay ayrı resim olarak bir karakter ve bir arka plan çizmek ve daha sonra tek bir görüntü katmanları olarak onları birleştirmek ne kadar arka planları kolayca ayrı ayrı çizilmiş ve daha sonra bir bilgisayara eklenebilir; eğer Photoshop kullandıysanız, bilirsiniz. Çekim süreci de bir bilgisayar üzerinde yapılacak başladı; animasyoncuları dijital olarak hat sanatı dayalı çerçeveler, sonra birlikte "film" çerçeveleri dize bilgisayarı kullanın.

Digipaint fırça yerine Elle bir program ile bir bilgisayarda bir cel boyama süreci ifade eder. Blog ve bu başka bir tartışmak bazı etkileri yeni bir süreç yaşadık anime endüstrisi: beri oldu daha hızlı ve daha kolay renk çerçeve ve kompozit karakter ve arka plan üzerinde bir bilgisayar, gösterileri, değiştirebilir veya daha fazla çerçeve, led için pürüzsüz animasyon bu değildi yeniden yaklaşık olarak sık sık. İnce ayrıntıları eklemek için kolay oldu, bu yüzden karakter sanat daha ayrıntılı oldu. (Bu yakınlaştırma ve grafik tablet, hataları geri almak için artı yeteneği hassasiyeti nedeniyle olduğunu varsayıyorum.) Ayrıca, 3B bilgisayar grafikleri, el çizimi daha CG ile oluşturmak çok daha kolay özel efektler ve makine gibi işler, 3D'de yapılması için başlatılan eklemek kolay oldu.

Öte yandan, canlı ve digipaint farklı karaktere çirkin renk paletleri, bulanıklık yol açan geleneksel boya göre alışmak sanat yönetmenleri için bir süre aldı, ve (veya 1999-2004 arası) erken digipaint þovu gördüğünüz düzlük. Bu sorunlar, daha ziyade tek bir 3B alanda daha iki ayrı 2D uçakları bulunması, animasyon yapma gibi karakter ve arka plan sanat bak bir kağıt kesme kukla gösterisi benzer bu dönem, düşük bütçe hentai bazıları özellikle dikkat çekici.

Bildiğim kadarıyla ben söyleyeyim, digipaint hala yaygın olarak kullanılan bugün; animasyoncuları var böyle bir sürü daha iyi kullanarak. Son Sürgün başka bir diziden erken dönemi olduğunu hatırladım resimdekinden daha iyi yaptı. Gibi Haibane Renmei'yi, bunu bir gösteri ile inanılmaz, yaratıcı görseller sonuçlandı bakmak gibi cehennem çünkü bir iğrenç renk paleti, yaygın bulanıklık ve ilkel CG entegre kötü ile 2D animasyon. Ben henüz izledim Fam: Gümüş Kanat, ama sürpriz olur bana ise demedin bak çok daha özgün.

Bazı gösteriler taşındı doğru cel-gölgeli 3D animasyon. Bu dizide her şey 3D CG, ama filtre ve bu tür kullanımı yoluyla oluşturulduğu bir tekniktir, neredeyse sayılır geleneksel 2D animasyon gibi görünmeye başlar. Cel-gölgeli 3D video oyunları bir süre için yaklaşık edilmiş, ama şimdi anime için ilk günlerinde ve erken digipaint gibi sorunlar nedeniyle. Ancak, muhtemelen sadece farklı açılardan 3D model oluşturma daha ucuz olduğu için yerine digipaint sonu olacak. Neredeyse tekrar aktörler olması gibi!) ve her zaman daha iyiye. (Cf. Arpej Mavi Çelik.)

+738
DynamicMind 8 May 2010 15:39:12

enter image description here

Kazanılmış gelen Crunchyroll: Büyük bir büyücü olma hayalleri Seth. Güçlü olmak ve gökten gelen Némésis, canavarları yenmek istiyor. Ama şevk onun sürekli başını belaya onu alır. Köylülerin ve guardian bile Alma kızdırdı önlemek için görünmüyor olabilir. Bir gün, büyük bir Némésis gerçekten köy saldırıları! Bu Némésis dünyayı kurtarmak için kararlı, “Parlak aramak için bir yolculuğa çıkar Seth,” efsanevi lair. Yeni arkadaşlar edinmek, sert düşmanları mücadele ve zorluklara karşı, Seth macera başlıyor!

+708
Periodic Maintenance 3 Haz 2019 09:02:45

Ben gerçekten sevdim Oblivion Island: Haruka ve Sihirli Ayna. Eğer, bundan elde edilen ya da bir şey için ikinci bir kısmı var mı acaba?

+658
KIM ANN 5 Mar 2011 14:39:27

Naruto Hagaromo Altı Yol Modu Sage aldı. Şu anda, ne Naruto "son hali" idi.

 • Altı Yol Modu KCM + Sage Mod(Kurbağa) + Sage?
 • Altı Yol Modu KCM + Sage?

Sage Modu eğer ikincisi olursa, (Kurbağa) Altı Yol Modu Adaçayı dönüştü mü? Başka bir açıklaması var mı?

+584
Pitbullrrr 13 Nis 2010 11:24:09

Doğal olarak, cevap Spoiler içerir.

Çünkü Hyouma aslında göz tekniği Gennosuke öğreten kişidir. Gennosuke annesinden Dojutsu beceri miras ve amcası gibi, Hyouma da aynı Dojutsu becerisine sahiptir. Ancak, Hyouma davası gibi özel

 1. Anime,

  Hyouma bu Dojutsu sürekli aktif, gözlerini her zaman yanlış zamanda yanlış kişiyi öldürme önlemek için kapalı tutmak için onu zorluyor.

 2. Orijinal roman ve manga,

  [Hyouma] ışığı doğdu-hassas gözler, [ve bu nedenle] gece veya diğer düşük ışık koşullarında açmak için sadece mümkün değildir.

Referans: Basilisk Wiki.

+542
oawuie 5 Mar 2017 21:34:11

üzerinde Kader Bayanposta sayfa devletler onu

-Yukarı Bardiche seti için kişisel sözler クルタス・エイギアス Arukasu Kurutasu Eigiasu (アルカス) "Arcus Cultus Aegeas" dir

Katakana genellikle olmayan birini adları için kullanılan ifade Katakana ile yazılmış olarak görmek, Japon anladığım kadarıyla-yerel kelimeler

ayrıca bir sürü isimleri Sihirli Kız Lirik Nanoha ayrılır araba gibi Ferrari Testarossa, Nissan Presea, Nissan Teana veya Subaru Otomobil Üretimisöz değil, Bardiche adı bir polearm oldu kullanılan Ortaçağ ve Rönesans Avrupa, özellikle Doğu Avrupa ve Rusya.

Yani ben merak ediyorum eğer "Arcus Cultus Aegeas" vardır başka bir anlam, ya da sadece bazı uydurma aria için Kader için kullanın.

+500
raullalves 25 Ağu 2015 07:12:40

Anime veya mangada açıklanmış değil, ama yardımcı olabilecek bir şey mangada ifade edilmiştir. Aura farkı kişiliğe göre yazın:

 • Takviye: saf ve basit
 • Dönüşüm: yalancı ve dengesiz
 • Conjuration: sinir
 • Emisyon: sabırsız, duygusal rahatsızlık
 • kendi hızında manipülasyon: reasoners, önceden
 • uzmanlık alanları: bireysel ve karizmatik
+491
ananTgarg 16 Ağu 2016 17:07:19

Eminim çünkü muhtemelen açık Killer Bee önemli bir karakter olduğundan başarabilirdi ölürse o hala yaşıyor. Yani, ölmekten Katil Arı hakkında bir şey söylemedi çünkü o hala yaşıyor sanıyorum...

+470
Butch 12 Tem 2017 15:06:05

MAL sonrası kendisi de belirtildiği gibi, bu grafik aslında bir YouTuber tarafından Süper Bantlı Kurt adıyla yapıldı. Özellikle derinlemesine Beyazlatıcı popülerlik böyle büyük bir düşüş yaşadı neden olarak nereye gittiğini bir videoda kullanıyor:

BLEACH Sonbahar: Nasıl Oldu

Çok video izliyorum tavsiye ederim, ama video getirilen önemli noktalardan bir özet vereceğim.

Kurt noktalarından biri Bleach çizim yeteneği (Tite Kubo) yazar hakkında ve manga bir yazar olmanın zorlukları nedeniyle kalitesinde bozulma var. Bleach başlamak gerçekten Bleach dünyaya insan getiren çizim Kubo yetenek sergiledi. Ancak, yorucu zamanlamadan yorgunluk ve benzeri çizim kalitesi acı çekmesine neden oldu. Bu yorgunluk ve bıkkınlık, editörü ile ilişki sorunları kısmen oldu.

Kubo Hikayesi gerçekten uzun vadeli iş için uygun olmadığını başka bir nokta oldu. Karakterlerin birkaç " güçlü başladı ama gelişmiş olduğunu belirtti. Biraz geriledi bile. Biri için, ana karakteri ilginç bir karakter olarak başlıyor ama Naruto ve proaktif köklü hedeflerine peşinde oldukları yerde Tek Parça kıyasla daha az etkileyici reaktif tip bir karakter için azalır. Ayrıca, bir noktada, hikayenin sürekli (hafta tipik bir canavar inanılmaz Form arc için yabancı yetişkin dünyasının bir parçası haline geldi gibi) genç duygularını girmiş ve önceki mecazları birkaç tane geri dönüşüm başlayan Soul Society arc girişine gidiyor kayması durur. Hemen hemen her yay her şeyi sonra bir fabrika sıfırlama hale geldikçe, bu gerçekten hiç bir şeyi değiştirmez ana soruna yol açar. Bu sorunlar gerçekten sıralamada aşağı itti, koştu üç bölüm onun için İptal oldu önce bunu bitir yol göstermeye başladığı hayranları ve yazı işleri Bakanlığı'ndan tepki.

Özellikle uzun dönem için yazılmadı bu yana ilk etapta geniş çekiciliğini verdi aslında: Çizim ve çizim panelleri/ panel yapısı) Taslak kalitesi azalmış, editörüyle mangaka ve sorunların son derece zor saatlerini onu giydi ve hikaye arsa kalitesini kaybetti.

+469
Tshenape 24 Şub 2015 04:26:30

Işık söylemeye çalıştığım şey kazımak kağıttan öldürmek mümkün olduğunu Teru söyle, o zaman kesinlikle nihai hesaplaşmaya, kim kesinlikle ölecekler kağıt parçası üzerinde yazılı isimler onlar kazandı Teru 7/24 onunla gerçek deathnote bir kağıt tutulduğu, olmalı mı?

Bu şekilde düzeni değiştirme kitap hakkında endişelenmenize gerek yok.

+434
cvolny 16 Oca 2018 18:56:38

(SAO ikinci sezon 17. bölüm sonuna doğru, Kürsü den Thrymheim en düşük seviyesi olan Excaliber extricating sonra, Kirito kılıcı "hala onun için çok ağır olması" hakkında yorum yapar. Sonra uzakta Excaliber uçan dokunaç-fil üzerine atlama önce atar.

Neden yaptı bunu? Hiç hoşlanmıyorsunuz (havadan oklar ona bir kılıç kapmak sonra) Sinon birkaç dakika sonra kılıcı kabul etmiyor, bu yüzden bu kılıcı "kullanmak için değersiz olduğum bir" tip gibi gelmedi.

+427
aust 25 Eki 2015 02:44:04

Bu açılış benzersizdir

Ben iki karakter arasında metin ile daha önce herhangi bir açılma olmadı. Her açılış gördüm ve ben olmak OP her biten biliyor bu yüzden önce bu kullanıldı mı bilmiyorum yok dedi daha önce açıklığına onu görmedim.

Diyalog parça daha az lezzet, daha fazla bir şey yok. Ben anime ya da mangada gösterilen herhangi bir yere değil. Bu muhtemelen sadece açılış baharat ve şu takımdan açılış savaş için bir premice ayarlayın.

Eğer başka bir anime bu, lütfen bana ya da beni doğru ama her yerde daha önce görmediğim izin olsaydı, ama her anime görmedim o yüzden söyleyemem

+324
user70823 14 Oca 2016 02:42:45

Paradise Kiss aslında dizi aynı evren gibi Gokinjo Monogatari, başka bir iş ile Ai Yazawa. Orada bonus bölümlerde Paradise Kiss, ama ne ben söyleyeyim (en azından ilk bonus bölüm, bölüm 10), Bu hisse karakterleri Gokinjo Monogatari yerine. Göre Bayanposta, Paradise Kiss aslında devamı için Gokinjo Monogatari.

Paradise Kiss ve Nana vardı yayınlanan farklı şirketler, bu yüzden olası değildir izin için çok cross-over arasındaki iki. Bildiğim kadarıyla ben söyleyeyim, orada başka bir cross-over arasındaki Paradise Kiss ve Nana. Bu sadece örnek ben bulmak mümkün, cross-over (diğer fazla bonus bölümler), gelen bir forum rastgele bir kişi bahseden bir elbise bağışlanmış ve Paradise Kiss var satın Nana, ama o değil ben kanıtlanabilir.

+308
JOKKER 28 Tem 2013 01:08:39

Sen referans için söylenti alternatif son Ölüm Not?

Gelen deathnotefanon.wikia.com:

Alternatif son Not Ölümü göstermek için olası bir son başka bir şey daha sonra onun yagami Light olmuş olabilir ölüm. Eğer biten gerçek ya da sahte ise bilinmiyor. Eksikliği var kanıt son gerçek olarak kanıtlamak için. Gerçekten sadece görülmüştür İnternette ve sonu çoğunlukla İngilizce versiyonu vardır dolaşan, ama Ölüm Not hayranlığı içinde popüler hale geldi.

Nedeniyle hiçbir kanıt yok aslında, hayranları için karar vermek kalıyor kendileri için. Biten sadece bulunduğu manga formu; yok son için anime uyarlaması.

Ama bu son Işıkta yaşlılık ölmek ve Ryuk onu öldürmeye karar verir söyle. Ölümünden sonra Shinigami alanda görünüyor ve tekrar tekrar kurbanlarını öldü şekillerde ölmeye başlar. Bu yüzden onunla anlaşma yaptığı için, o zaman Işık kralları götürmek Ryuk söyler. Eğer kabul etmezse kendi türünün öldüreceğini söyler bile. Ama sonunda sadece yolculuklarının başlangıç gösteriyor, Kral hiçbir etkileşim.

+240
cosus 27 Mar 2019 19:51:35

Eğer MAL üzerinde FMAB listesine giriş yaptı önce ve sonra yüce hüküm süren ayırın olsaydı bilmek istiyorum. (Eğer geçici de olsa) hiç FMAB tahttan herhangi bir anime var ya hep şampiyon olmuş, bu tarihe sahiptir.

Şimdiden teşekkürler.

+232
Ilja Zverev 1 Haz 2010 17:56:16

Steins;Gate promotional art

Steins;Gate bir 2009 görsel Roman tarafından geliştirilen 5pb. ve Nitroplus. Diğer ilgili medya Beyaz Tilki ve birkaç manga uyarlamaları 2011 anime uyarlaması gibi bir numarası vardır.

Neden ve sonuç kavramını kahramanı geri birçok kez geçmişte olanları değiştirmek için bir girişim farklı eylemleri gerçekleştirmek için Zamanda yolculuk ve gelecekte gerçekleşecek gibi belirgin bir şekilde oyunda yer alır.

Diğer oyunlarda "Bilim Macera" serisi, bakın ve .

+145
Paulo Rebelo Filho 5 Kas 2015 14:21:25

Yani okuduğum kadarıyla, Tanrı Ağacı Dünya üzerindeki göktaşı birkaç bin yıl önce indi. Temelde adam tür önce indi. İnsanlar yavaş yavaş toprak, kayalar, su, hava ve doğal çakra toplayarak dünya öldürüyordu tanrılar gerçekte ama kutsal bir ayağı gibi öven olduğunu da belirtti. Her bin yılda, Tanrı Ağacı insanlardan uzak kalmak farz olan bir 'Çakra Meyve' ürettiği de belirtiliyor. Otsutsuki klan üyeleri Tanrı Ağacı aramak boyutları aradım yani çakra meyve yemek ve kendileri için güçlü bir çakra elde edebilirler. Bir kez Kaguya Otsutsuki yedi Tanrı Ağaç çakra meyve, Sonsuz Tsukuyomi ile insanlar halkın bir kısmı esir etti ve Beyaz Yu dönüştürerek, hayat ile Tanrı Ağacı etkilenenler bağlı olduğunu da belirtti. Kaguya iki oğlu, Hagoromo ve Hamura vardı, kendi çakra ile doğmuş, yani Tanrı Ağacı ile çakra onların geri almak ve On olma kendini Kuyrukları kendini birleştirilmiş etti.

Bu bilgileri topladım

http://naruto.wikia.com/wiki/God_Tree

+117
lan7755 11 Nis 2015 18:52:26
 1. Hücre mücadelede ölmeden önce Goku dünyaya Dende getirdi, yani iki dilek var. Bu yüzden, ikinci dilek Namek gitmek, sonra orada Goku ve Kaito canlandırmak isteyen birini kullanmak ve dünyaya dönmek için başka bir kullanım kullanmış olabilirler.
 2. Goku Namekians ile onu canlandırmak için onlara sormak için iletişim kurmuş olabilirdi.
 3. Dende bu dileğini gerçekleştirmek için Ejderha Topları değişmiş olabilir. Bu yüzden bir dilek ile birden fazla kişi ihya edebilir (Namekian Ejderha) Namekians yapılan Porunga daha güçlü olduğunu unutmayın.
 4. Krillin gelen aptal görünüşlü bir fikir kullanmak ve sadece zaman birden fazla gün geri yani Goku daha fazla tren ve Hücre yendi, o zaman ilk etapta ölmek istemedi bile olabilirler.

Yani Evet, şu anda Goku canlandırmak için birden fazla yol olurdu.

+105
Garion 23 Kas 2017 02:58:43
("Eden no Ori") Cennet kafes (editörler: yoshinobu Yamada tarafından eylem manga serisi.
+98
Joey Smith 5 Ağu 2017 06:47:30

Bir dizi ve başka başından sonuna işaret olarak yayınlanacak bir ara tedavi için (örneğin MAL) siteleri listesi İngilizce anime için geleneksel olduğundan, başladıktan sonra o Ara ve daha önce biten seriler arasında ayırt etmek için bir yol gerekir.

Böyle bir şey gibi Naruto, ikinci bölümü farklı bir başlık ("yol alır"), hangi geçici görev adlandırma yeni sezon kolay (yani Ara artık kaç). Beri Fairy Tail oldu "Fairy Tail" öncesi ve sonrası zorla havalandırma, sana ihtiyacım için bazı ayırt iki dizi anime listesi siteleri. Hangi dizi yayınlanmaya başladı yıl kullanarak iyi bir yol gibi.

Bu tamamen MAL adı dizi gibi siteler Bu şekilde bir ürünü olduğunu vurgulamak gerekiyor. Bildiğim kadarıyla insanlar üreten Fairy Tail endişeleriniz varsa, bölümü başladı bu ay yayınlanacak olan bölümünün aynı dizi bölümü yayınlandı den 2009-2013. Eğer, örneğin, size danışmak takvimi için TV Tokyo, hangi fiyaka Fairy Tail, göreceksiniz bu haftaki temamız listelenen:

FAIRY TAIL yada フェアリーテイル yada"妖精軍師"

Bu gösteri için (son bit Peri Taktisyen gibi "" bölüm başlığı "Yousei Gunshi", bir şey) havalandırma mola önce kullanılan aynı başlık.

+37
BRANDON GREIN 5 Kas 2015 12:02:12

Bu soru oldukça rahatsız edici olmuştur. Başlıkta belirttiğim gibi, tam olarak nasıl çalışır? Pokemon söyleyebileceğim tek şey türlerin isimlerini alabilirim? Ya verilen isim türleri ne olursa olsun (ve tekrar) diyorlar?

(Eski bir sebebi olduğunu düşünüyorum. Ama bunu kanıtlayacak herhangi bir somut açıklama bulamadım. Yani topu kabul gerçekler tarafından desteklenen cevaplar arıyorum.)

+14
Onyxite 9 Eyl 2012 14:23:12

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil