Ed ve Al'ın anne olmayı neden bu kadar pahalı mı?

Alınan Ed bacak (Al) bir ruhunu kaybeder ve tekrar (Al) cesedi yok etmek gerekir bir vücuda malzemeleri yapmak gerekir bir ruh getirmek için hepsi eşit takas var ,ama mantıken, ama neden oldu?

Her iki disintergrated ve annem yaşıyor olmalılar insan büyüklüğünde olsaydı yani. Ama onu geri getirmek için yeterli belki daha görünüyor. Ölmüş birini geri getirmek mümkün değildir, ama Ed yarasız olmaması gereken insan dönüşümü noktası olduğunu anlıyorum.

+284
antonioss88 26 Nis 2019 19:04:48
33 yanıtların

Başlık Oburluk ilişkili olduğu şey yemek için güçlü olmak Oburluk yeteneğini anlıyorum. Günaha ya da günahla ilgili herhangi bir İncil hikaye ile bir bağlantısı olup olmadığını (MANİSA MANİSA:B değil) ve diğer Homonkulusların bu yeteneklerini merak ediyordum.

+948
No Prob Rob 03 февр. '09 в 4:24

Konata muhtemelen Shiraishi Sebastian olarak anılan anime uşak bir sürü Sebastian olarak adlandırılır çünkü sterotypical bir uşak gibi görünüyordu bu mantık (). Bu yüzden adı Sebastian muhtemelen bir otaku için kelime uşak için akla sahiptir. Ve muhtemelen Sebastian adında aşağıdaki uşaklar söz ediyor:

+805
BTA 31 Oca 2016 20:04:12

Sormaya üzerinde Anlaşmazlık, bu karakter aslında bir anime veya manga daha ziyade bir oyun başlıklı Ligi Efsaneleri. Jayce adlı karakterlerden birinin bir deri. Eğer bu konuyla ilgili olarak, o zaman olurdu emin değilim. Daha iyi bilenlere bırakıyorum.

Her neyse, burada karşılaştırma için bir resim: enter image description here

Kredi tamamen tanımlanan kullanıcı 'Untarnished' Nifak gider.

+778
Gopikrishnan Ravindran 8 May 2015 15:43:50

Ben çok dikkatli bir şekilde manga sonuna kadar okumadım bile, ayrıntıları çok değişti ya da tamamen ihmal bile, anime sonunda olduğunu fark ettim.

Son anime değişti anlamıyorum. Ne oldukça ciddi farklar arkasındaki neden nedir?

+773
BlindDude 26 Şub 2016 11:10:59

Aşk Yaşamak gerçekten daha önce düzenlediği oldu.

İlk Aşk Canlı ORTAYA kazanmıştı.

ORTAYA çıkan ikinci Aşk Yaşamak kazanmak için favori olmasının nedeni de bu.

+772
Kong Pui Hong 30 Mar 2016 00:27:09

Nitelendiren quest, 80'lerin sonunda aradığım 90'ların başında/korku anime ne diye bakıyorsunuz ne buldum eminim.

Kimden: http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=8211

Kazuo Umezu Laneti (Japonca)楳図かずおの呪い

Özet: İki ayrı hikaye. Video Kamera "İfşa" Eder, bir transfer öğrenci Meksika'dan Masami adlı bir sınıf arkadaşının hayatına büyük ajitasyon neden geldi. Perili Köşk" içinde ", dört kız mahalle kendi uğursuz bir evin içine macera.

https://www.youtube.com/watch?v=ipIppmeQwf0

+771
greensher 22 Tem 2019 23:07:34

Orada bir önceki soru hakkında ilk anime ve manga hiç, ama ben merak ediyorum ne zaman İngilizce konuşan dünyaya tanıttı dünyanın anime ve manga.

Nokta Doğu çizgi roman denemeye karar verdik ne yaptı yıllardır konuşulan, ama İngilizce çizgi roman vardı?

+685
JayJay Washington 7 Haz 2019 04:58:46

Yeni başlayanlar için,

Conan yakından Conan the Barberian ile ilgili BİZE bir isim ve Conan Japon isimleri hemen hemen her zaman BİZE e değiştirildiğini neden garip ana nedeni kulağa hoş gelen bir isim.g Jimmy Kudo Shinichi Kudo için. Bunun dışında ana nedeni muhtemelen sadece Dedektif Conan adı daha çekici daha bir göz için olduğunu düşünüyorum.

+656
sage444 19 Tem 2014 23:28:39

Esinlenerek bu soruyu sormayı Ateş Kardeşler' erkek arkadaş' saçma isimler, burada başka bir soru hakkında tuhaf isimleri olan Nisio Işın atar onun karakterleri.

Hikayedeki karakter ya da onun bir parçası ile ilgili (零崎 人識) adı "Zerozaki bu Hitoshiki herhangi bir gizli anlamları" bulmaya çalışıyorum. Bu karakter gelen Zaregoto serisi. Karakter anlatıcı ikinci romanında karşılar ve kendi ayna görüntüsü olarak tanımladığı kime seri katil silahlı bir bıçak. İsmi kitapta diğer karakterler bile çok gülünç oluyor bu çok saçma. Kanji ve ilk kanji "sıfır" ile ilgili bir anlamı olan "rei" olarak okunabilir baktım. Kanji ikinci isim "Yamazaki" ve "Kanzaki ortak yazımlar görünür" aynı kanji var. Gerisi sadece beni şaşırtıyor. Eğer kişiliği ya da hikayenin bir parçası onun için bir şekilde ilgili daha fazla gizli anlamlar var mı diye merak ediyorum.

+633
tiger 21 Ara 2011 18:36:59

Fark Shirou sevgi noktalarını dağıtır şekilde yatıyor.
Gerçek bitiş Shirou sadece Rin istiyor, oysa iyi biten Shirou onları belli bir sayı verir Kılıç ve Kılıç dikkat etmez.

Rin sadece iyi biten onu getiriyor neden anlamanın en iyi yolu her yol ne yaptığını biliyor sanırım. Shirou aşkına yapıldı sonuç olarak. Eğer Shirou seviyor yolları ile Saber başlarsak var

  • Kader güzergah: başlangıç Rin De o Shirou ve Saber birlikte olmak istemiyor. Saber magi bitti ve Rin hiç bir mana ona verir gibi yok olacak Shirou söyledi ölmek üzereyken. Kasten ölmesine izin verdi. Sonra ise bir Anda Shirou tarafından alınır. Rin onu kurtarmaya gider. Rin gitmek için çok zayıf o Saber terk etmek Shirou söylediği bazı zamanlar vardır, ama o bilmiyor, onu taşıyor. Bütün Rin eğer deneyimsiz iseniz bile master ile meni sihirli bir sürü içerir olarak onunla seks yapabilirsiniz-hizmetçi Paktı mana aktarabilirsiniz Mmm diyor o ölecek kadar değil.

Bir kez Saber aşık, Rin onu almasına yardımcı olur. Rin Shirou planı Saber ve Shirou tarih yardımcı olur. Orada son Rin de öyle bir anime var mı evde yakın ağır yaraları nedeniyle ölmek üzere olduğu için Saber kurtarmak için değildi. Neyse ki "son bölümde" Saber ve Shirou gerçek mutlu son olsun.

  • Sonu İyi sınırsız Bıçak İşleri: Shirou Saber şefkat puan verir ve Rin getirdi. Hepsi sonsuza dek mutlu yaşamak. Rin malzemeleri deneyimli bir büyücü olarak Efendi-uşak bağlantı ile mana. Shirou sihirli tedarik edebileceği tek yol olduğu için onlar seks yapıyor.

  • 6 ay bazı rota Rin Kılıç canlandırıyor ve ona ihtiyacı olduğu Shirou ona verdikten sonra Fate Hollow Ataraxia. Shirou çok mutlu oldu gözleri sulanmış ve zar zor görebiliyor. Farklı sebeplerden dolayı mana vermesi gerek yoktur mana vermek gerekli değil gibi bu sefer Rin Shirou Saber master yapar. Oyunun sonuna kadar yine de Kılıç ustası.

Hangi Shirou ben Saber sevmiyor yolları

  • Sınırsız Bıçak İşleri gerçek bitiş: Shirou deliberatey Rin üzerinde duruluyor ve Saber dikkat etmez. Rin onu eve getirmez.

  • Cennetin Hissediyorum: Shirou Sakura istiyor. Saber bir engel olur. Rin kurtarmak için ölen ve Shirou almak Sakura Saber neden olan Saber/Karanlık Sakura Sakura, karşı Shirou destekler.

Yani, Rin ile ilgili her rota yaptıklarını karşılaştırarak Saber sonuç Rin tek/diriltir kaydeder geldim... Shirou onu ve çoğu kez Rin gerektiğinde Saber onlarla olmayacak bile. Shirou ama aynı zamanda Saber ihtiyacı Rin seviyor çünkü Saber alır en yakın Rin 3 mutlu bir şekilde yaşadığı UBW mutlu son değil. UBW içinde Kılıç ustası olur nedeni ölen bir bağlantı ile mana ona verebilir ve güçlendirir hala ihtiyaç olmasına rağmen) düzgün onu sürdürmek için yeterli mana olan tek kişi o iyi biten sonu ve saniye olan Shirou kurtarmaktır.

Kat Rin de kalan eller (Ataraxia onu) alamaz veya sadece kendi iyiliği için onu almaya çalışmaz halde Shirou için Saber.

+619
zooby 18 Eki 2016 08:13:43

Bu cevap çoğu şu anda bu soruya cevap olarak spekülasyon.

Zaten su olmak Şeytan Meyvelerinin çok durumlar gördük beri bir yerlerde Bir Parça evrende varolan "Mizu Mizu no Mi" olasılığı son derece mümkün olduğunu düşünüyorum:

* Bu tartışılabilir olduğunu biliyorum

Bir paradoks yaratacağı "Mizu Mizu no Mi" ile tek sorun. Şeytan Meyvesi kullanıcıları su zayıf olduğundan, eğer Şeytan Meyvesi kullanıcı suya dönüştürürse, güçsüz hale ve normal formuna geri dönüşüm olurdu.

Ama sonuçta, bu Şeytan Meyvesi kullanan kişi "lanet" Şeytan Meyve kullanıcıları onları yersen atlatmak mümkün olacağını sanmıyorum.

+614
luttztfz 18 Ağu 2016 11:50:40

Evet ama çoğunlukla sadece Sasuke, Itachi gibi Uchiha klanı tarafından. Kopya tekerlek gözlere sahip oldukları için (aka yapmış )kopyalama ve onları gözlemleyerek beş jitsu öğrenebilirler.

+590
Arturka1991 14 Şub 2013 19:10:43

Seviye üç Squirtle su tabancası saldırısı ile göğsüne bir delik patlama olabilir.

Ne seviyede üç su tabancası saldırısı gerçek yetenekleri vardır. Gerçekten insanları öldürüyorlar. Eğer üçüncü seviye Squirle tarafından tehdit eğer insanların hayatları için endişe olmalıdır?

+573
R4D3K 9 Şub 2011 15:19:05

Senzu fasulye iyileşmiş zaman Goku ve Vegeta enerji biliyoruz, yenilenme odaları, Dende ve Zenkai artırır olsun. Ama ne başka bir savaşçı enerji geldiğinde, gibi Dondurucu var? İyileşmiş savaşçılar Kibito tekniği ile hatırlıyorum, enerji verme konusunda onun tekniği değil miydi?

+544
user128684 2 Haz 2015 09:53:10

Olarak belirtilen tarafından Madara Uchiha, bir Edo Tensei olarak wich Sonsuz Tsukoyomi etkinleştirmek için gereken On Kuyrukları bir jinchuuriki olması mümkün olmaz.

Ben tam gücünü yakın değildi ve hayatta iken Rinnegan onun bazı yetenekleri Rinnegan kadar güçlü olduğunu ama bu ikinci.

Bir Edo Tensei olurken, duygular, adrenalin vb kontrol etmek için her türlü kendini serbest bıraktı. hiçbir şey umurunda değil gibi sürekli oldu. Edo Tensei olmak tam bir azim ve mücadele ruhu ile mücadele edemez. Geri tutma gibi doğanın bir parçasıdır.

Ayrıca Edo Tensei devlet mühürlü olsa olma riski her zaman bir risk olacaktır.

+540
Mudassar Iftikhar 15 Ara 2014 01:41:59

Bakemonogatari 2 Suruga Maymun bölümünde, Kanbaru odası kırmızı Ciltli kitap tam anlamıyla dolu. Bu nedenle bu neyi ifade ediyor?

+540
dagoberto 5 Oca 2019 01:51:30

Herkes tek bir bölüm bir anime belirleyebilir:

5 yıl önce bir toplantıda gördüm, ama 90'lı yıllarda üretilmiş görünüyor.

Robotik zırh giyen insanlar mücadele bir tür rekabet. Sadece dış mekanlarda geçiyor değil herhangi bir alanda gibi görünüyor.

Robotik takım elbise parlak renkli olanlar, bu aşırı ciddi bir anime değil.

En azından ana karakterin takımı takım yapan eski bilim adamı tipi bir adam. İlk savaşan bir adam, ve görünüşe göre seviyor (kız) bir kız yemek seçmesi geri çaldı o.

Gözlerinde yaş fark ediyor ve "gerçekten bana değer verdiğini düşünüyor. yıkıldı çünkü ben ağlıyor!" ama sonra gerçek anlaşıldı ve oh hayır, zavallı yemeğimi düşünme "o!". Bölüm boyunca kırık yemeğini çünkü surat yapıyor. O tutar söylediğim şeyler gibi "yemek...snif" vb.

Adam kavgadan sonra enerjik bir kız yanındaki Yukarı, tahminen (kaybetti sanırım) adam aynı kişi mücadele. Bir tezahürat yapıyorlar ve "Dell Gücü ile onları yeneceğiz!"deyin.

Anime düşündüğüm onca zaman "Dell Güç" olarak adlandırılan, ama bir baktım ki ben hiç bir şey bulamadım.

+522
NightmareFlower 8 Mar 2016 05:14:53

Bahsettiğiniz alıntı, en olası yol alır kullanılan bu

Yolu geri, ben kullanılan nefret Sasuke... Ama bir kere kullanılan varlık onu farkettim, o gerçekten çok eğlenceli... için...o kişi, diğerlerinden daha fazla kabul gören ben ve benim varlığı. Sasuke benim arkadaşım... ve o temsil eder bağlar ben bekledim çok uzun zaman alabilir, bu yüzden... - Uzumaki Naruto

Hikayenin bu noktada zaten kimse korkutucu dokuz kuyruklu'yu onu olduğu gibi kabul edeceğini nasıl nefret Naruto şehirde olduğunu nasıl bilmeli. Ama sonra Sasuke geldi, hangi Naruto'nun gözler benzer onun gibi ettikleri, 'yalnız'. İlişki gibi bir rakip oluşturmak için, çok güzel Kakashi ve Gai gibi bir rivalship sahip başladılar. Bu noktada Sasuke artık "tehlikeli 9 kuyruklu" olarak mı gördü, yavaş yavaş ve eşit bir rakip olarak ve arkadaş olarak Naruto kabul etmeye başladı.

Yetenekli shinobi savaş sırasında birbirlerinin akıllarını okuyup bir kelime bile demeden bu bölümde sadece Sasuke sonra 132 diyor. Naruto Sasuke 13 arasında 18 07~: 28:bir fikir olduğunu . Benzer bir şeye yol alır gibi olur, sadece hakim önüne gelecek ile savaştan sonra.

+476
bugybunny 12 Eyl 2017 03:49:33

Orijinal Bir Yumruk Adam webcomic olduğunu tarafından oluşturulan BİR kendine, kim de oluşturulan Mob Psycho 100.

Orijinal webcomics için, kendini BİR "çizim" yaptı ve çizim yeteneklerini yaşındaki çocuklar 10 Daha fazla veya daha az yakın. Daha sonra Haftalık Genç Jump geldiği için fark potansiyel web-roman ve resmi olarak yaptığı yeniden çizmek için serisi.

Orijinal Saitama:

This is original Saitama

Orijinal Genos ve Saitama, Patlama ile:

Original Genos and Saitama

+471
asamolion 28 Tem 2015 21:10:49

(Cross post /r/AnimeOST, nerede miydim ben herhangi bir cevap)

Akılda son zamanlarda bir şarkı var, tabii 10 yıldan daha eski olduğu bilinen bir anime konusu güzel, ama hangisi hatırlamıyorum.

Ne olduğunu biliyor musun? Ben yapılan bir hızlı müzik formu, o seni görüyor biraz şey geliyor gibi kafam, ben ne yazık ki hatırlamıyorum artık.

Müziği Japonca şarkı olması gerekiyordu.

+460
Robert Kuykendall 23 Eyl 2011 21:30:23

Bir süre önce ben izledim her üç Berserk film. Gerçekten onları zevk yana, anime izlerken de başlamaya karar verdim.

Anime, ancak, biraz Cesaret beri filmlerde olaylardan sonra zaten onun işareti vardır başlar. Okuma Berserk wiki, bunu bildiren bir sürü olaylar eksik anime.

Şimdi, özellikle Berserk hikayesi umurumda yana, eğer anime izlemek kadar, anime bir kaç bölüm içinde kronolojik hakkı elde etmek için, ya da hep birlikte anime atlayın ve sadece manga okumak atlamak miyim?

+425
Minminko Kominmin 9 Oca 2020 09:14:00

Bir Semanian ve bir insan arasındaki dakika farkları vardır. Ancak en önemli kulakları vardır. Elf veya bir Vulkan gibi daha büyük ve daha işaret ediyorlar. Saçların ya da Dennis daha fazla insan gibi görünmek için ne gibi bir şapka ile gizli olabilir.

+363
RendiBorn 22 Eyl 2018 06:37:59

İlk sezon Danna ga Nani wo İtteiru ka Wakaranai Ken, son bölüm. İşte o zaman başladı. Bu sahne aslında meydana gelen hızlı 3 dakikalık bir anime ve ilk defa.

+336
gregor91 12 Şub 2010 11:04:29

Evet, Tokyo Ghoul:re canon

Eğer sizi bir wiki görün Tokyo Ghoul:re (東京喰種トーキョーグール:re, Tōkyō Gūru:re) bir devamı için Japon manga serisi Tokyo Ghoul yazılı ve resimli Sui Ishida.

Ve evet, Tokyo Ghoul:re aldı 2 yıl sonra olaylar sona erdi Tokyo Ghoul

+308
khloee01 2 Eyl 2016 15:12:51

Ben fark ettik zaman zaman, başvurular için psikoloji ve psikanaliz için örnek ironik Kirpi İkilemigibi insanlığı yüceltme Projesi, hangi görünüyor adil bir çözüm için bir temel psikolojik insan kusur. Son iki bölüm bile ana karakterlerin psikolojik de bir yapım vardır.

Belki ima bile olanlar, başka başvurular Serisi var? Neden odak, özellikle psikanaliz?

+255
alexa 11 Şub 2019 21:28:15

Büyük Spoiler, kendi risk okuyun.

Orada bir teori tarafından yshabash üzerinde Reddit gibi olmak daha da az bir teori olarak daha fazla bilgi, kabul. Titan anime Saldırı 2 Sezon sonunda biten kredileri özellikli bir sahne. Sahne aldığı iki görüntü, tek ayrılmış kamera üstten alta her ikisi de aynı sahne var ama tava için buradayız.

Sahnenin ilk bölümü özellikleri

ne dolap bakılırsa muhtemelen bir Kral, ve 6 üye kesinlikle ayar ve giysileri dayalı soylu bir sınıf görünüyor olsa ne kraliyet ailesi gibi görünüyor. enter image description here

Ve sahnenin ikinci bölümü, kamera tava aşağı, özellikleri

(ayrıca muhtemelen telif veya soylular) üç çocuğu ve kız belki de, ağlarken birinin cesedi yiyor yerini daha dehşet verici bir bakış açısı.enter image description here

Daha sonra teori, yshabash tarafından

bu üç çocuk Duvar Maria kubbesine öne çıkan ikonik kadın, Rose ve Sina.

Eğer bu teori daha yakından inceleyecek olsak, başlardım ilk yerdir

kendilerini duvarlar. Duvarların içinde Eldians için, bu duvarların büyük bir gurur kaynağı ve daha sonra duvarları içinde kendilerini titans evi olduğu için geldik. Bu yüzden, duvarlar insan gücünün sadece bir ürünü oluşturmak için söylenmişti titans sonucu önemlidir.

Şimdi durumumuz kurulan büyük olasılıkla kökenleri, ele alalım simgeler her bir duvar hangi bulabilirsiniz burada Saldırı üzerinde Titan wiki.

Eğer kaydırma gibi hissediyorum yoksa, bu Maria, Rose ve Sina geçerli duvarlar tepelerinin bir ekran görüntüsü. enter image description here

Bu noktaya kadar, manga ve anime sıfır görüldüğüne olmuştur

üç Kraliyet kadın, üç Kraliyet kız bile, 2. Sezonun son sahnesinde önceki sahne dışında. Ve, bu son kredi sahnede üç kız Kraliyet veya asil soy olmaya bak.

Muhtemelen bunu göremiyorum

bu duvarlar inşa biten kredi sahnede bu kızlar ama muhtemelen Eldians her duvar kubbesine yüzlerini yere kadar onları saygın buluyorum.

Yani soru o zaman neden?

Son kredi mahalline gidiyor, kızlar yiyor vücut iskeleti inceleyelim. İnsan değil o, ama oldukça titan ya. Kafatası arkaya doğru çok garip bir yapı alır, ve pirzola da çok doğru değildir. Gövde, fakat yine de, görünümü insan korumak için yönetir bir insan olsaydı olması gerekenden daha uzun görünüyor. Ne oldu?

İyi, geri gösterimi 21 Birim bakıyor, 86. Bölüm, Sayfa 160-162

Ymir Fritz, ilk titan, biz aslında bir titan değildi farkına varmaları, aslında bir insandı. enter image description here

Ve o zaman onu görüntülenen

aynı sayfada gördüğünüz gibi titan formu, şaşırtıcı derecede insana benziyor. enter image description here

O zaman yapacak onu

titan çeşit melez, yarı-insan, yarı -.

Öyle düşünüyoruz ki, eğer

orijinal titan aslında yarı-insan, daha sonra yarım olsaydı insan, büyük olasılıkla bir insan ile çocuk sahibi olmak, böylece insanlar ile üreme sayesinde Eldian soy kurulması ki bu olasılık açabiliriz.

Ve bu sahnede, ancak kesin kanıt değildir

herkes üzgün olduğunu fark ettik, ve baba ve çocuklar bu sahne mevcut iken, annesi değil. Yine, çocukların aslında iskelet yapısına göre kime anneleri yiyor bu fikir için olasılığını açılış tam olarak insan değildir ve muhtemelen Ymir Fritz.

Arka planda insanların sayısını not alın lütfen

altı tam olarak.

Ve ön planda insan sayısı

tam üç.

Toplam insan sayısının yapma, merkezi odak noktası dışında,

9.

Bir streç olmaz söylemek

Ymir Fritz çocukları da yedi Ymir Fritz (belki akrabaları) asil soy anneleri ve onlardan yedi. Ve bu 9 titan güçlerimizi Ymir Fritz ölümü üzerine miras kalmış olabilir.

En azından bunu dikkate almalıyız

son kredi sahnede çocuklar her duvar kubbesine görüyoruz, ve muhtemelen Ymir Fritz' çocuk Olası yüzleri vardır.

+252
user298071 13 Tem 2010 07:24:46

Devam eden ve onların pek anlamıyorum - manga popüler, hayranları var, ve henüz araştırdım kadarıyla - hiç bir Kuzey Amerika lisans ve hiç İngilizce dub oldu.

Neden hiç Skip Beat falan mıydı?

+251
Jim Schuuz 28 Eyl 2010 06:33:07

Bu gerçek Kartları, Sikke ve İğneler vardır.

Ben Kart tükendi olmadığını mecaz Anime gösteririz. Ayrıca Hisoka varsaymak mantıksal bir yanılgı onun//gösterilmiyor bu yana kartları çalmak ödünç almaz. Hiçbir yerden görünen kartları Hisoka bir "Büyücü" teması için bir sallamak.

Hisoka onunla kartların normal bir Güverte taşır ve Nen (Shu (?) kullanır yapmak öldürmek için yeterince keskin değil. Benzer şekilde Gotoh ve Illumi ölümcül mermi moda Nen kullanabilirsiniz.

Burada kullanabilirim örneklerinden biri Gotoh vs Hisoka mücadele olmasıdır.

Hisoka Gotoh tarafından kullanılan paraları geri ateş etmek yerine onları aşağı çekim onları basit "unconjured" olurdu hayal olsalardı başardı. Paraları kanıtlıyor sanırım bu gerçekti

Bu karakterler ihtiyaçları vardır "bir şey" sonsuz kaynakları var Birçok Anime veya Manga yaygın bir mecazdır. Naruto Kunai ve Shuriken asla bitmez gibi görünüyor, Yu-Gi-Oh düello edecek oyuncuları içinde hiç vb kartları tükendi.

+216
user36256 17 Şub 2019 02:19:53

Eğer Gotoh karşı para oyunu kaybetmiş olsaydı, Killua, Kurapika ve Gon ne olurdu? Gerçekten onları öldürdü, ya da başından beri blöf yaptığını Gotoh var ki?

+196
aleks2809 13 May 2016 14:47:05

Ben Orochimaru onları kontrol çünkü tam güçlerini mücadele etmediler sanırım.

Ninjalar (daha fazla veya daha az) kendilerini mücadele edelim Kabuto, daha başka.

Gerçekten onları kontrol ediyor çünkü Orochimaru yapmalarına izin daha iyi savaşabilirler.

+190
asma 17 Haz 2018 11:59:36

Emma manga volume 1 from Wikipedia

Emma (エマ Ema) bir tarihsel romantizm manga ve anime serisi ile Kaoru Mori.

Hikaye eski mürebbiye Kelly Stowner için çalışma (1895), 19. yüzyılın sonlarına set Victoria Londra'da Emma, bir Hizmetçi gibidir. William Jones, William Emma için duyguları gelişmeye başlar, alt sınıflardan insanlarla birlikte onu aile onaylamama rağmen Jones'un "Ev" in büyük oğlu ile görüşmesi sonrasında (Jones "Ev" Orta Sınıf).

Mori çapraz hatlı kalem ve mürekkep tarzı karakterleri ve ayarları titiz bir derinlik ve doğruluk elde etmek için manga çizmiştir. manga 3 Birim ve sonrası Mori manga tarihsel doğruluğunu sağlamak için tarihi bir danışman olarak Rico Murakami tuttu. Murakami, daha sonra da Anime Uyarlaması için tarihi bir danışman olacak.

Manga Enterbrain tarafından dergi Comic Beam, 2002 yılının Ocak ayında, o yılın Ağustos ayında yayınlanan ilk tankōbon ile yayınlanmıştır. Bir Anime Uyarlaması başlıklı Emma A Victorian Romance (英國戀物語エマ Eikoku Koi Monogatari Emma) tarafından üretilen Studio Pierrot ve TBS yayınlanan arasında Nisan ve Haziran 2005 yılında Japonya ve daha sonra lisanslı tarafından Nozomi Eğlence için İngilizce Haziran 2008.

Sezona anime başlıklı Emma - Bir Viktorya tarzı Aşk: İkinci Yasası (英國戀物語エマ 第二幕 Eikoku Koi Monogatari Emma Dai Ni Maku) yayınlanan Japonya arasında Nisan ve Temmuz 2007 ile Nozomi Eğlence toplayıp İngilizce lisanslar.

Ayrıca Bkz.

+169
user346830 6 Tem 2011 23:27:38
Mushishi Yuki Urushibara tarafından manga serisi.
+163
Vasant S 1 Mar 2019 20:43:36

Herkes (Mikke-kun/-san) Toshiya Miike 13 bölüm Kousei performansı sonra keman çalan şarkıyı biliyor mu? Tam zamanı keşke bilseydim ama bilmiyorum. Her yerde herkes bunu anladı ya da hiç şans, ama ne olduğunu görmeye çalışarak aradım. Lütfen yardım?

+117
LinuxRobot 29 Şub 2012 17:04:46

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil