Ne kullanılan teknoloji açısından 1990 ve 2000'li yıllarda anime farkı var?

Ne gibi ikiler, üçler, vb) kullanılan teknoloji açısından 90'lardan 2000'li yıllarda ve anime arasındaki temel farklar nelerdir?

+193
Roger Fenn 17 Eki 2012 13:58:57
33 yanıtların

Evlatlık olduğunu kimse doğrudan Toko söyledi. Belirttiğim gibi, bu konuda konuşan akrabaları duydu, ve bir kayıt defterine bakarak o da onayladı.

Alıntı satırından Toko's makale bayanposta:

Gerçeği daha sonra akrabalarının konuşmaları biraz dinledikten sonra buldu ve bir kayıt bunu doğrulayan

Yani (Suguru sinirlenmiş ve sırrı ifşa eden özel bir insandı

+931
liam21c 03 февр. '09 в 4:24

Kum kontrol etmek mümkün oldu her zaman beni "kafası karışık olan bir şey serinkanlı" Gaara var. Gaara tamamen (1 kuyruk) bu Shikaku için özellikle Gaara kontrol ediyordu o kum büyük miktarda nedeniyle PES ettiğini ninja Savaşı sırasında, (Rasa) Gaara babası Aslında düşündüm. enter image description here Bu Kum manipülasyon sadece 1 kuyruklu canavar karakteristik bir özellik olduğuna inanmamı sağlıyor. Ancak, eğer böyle olsaydı o zaman Gaara hemen Shikaku çıkarıldıktan sonra Kum değiştirme yeteneğini kaybetmiş, ama öyle olmadı.

Gaara kum da saldırı görebilir Gaara kendini bile tehlike her türlü onu korumak için bilinmektedir. Kum anne sevgisinin kanıtıydı Bu Naruto serisi çok olur ama aynı kavga sırasında, babası belirtti.

Eğer o da Gaara o zaman Neden çok normal kum kontrol edebilir durumda Olsaydı (bu bölüm doğru mu etrafa kum neden özel olduğunu taşıyor ama neden kum Gaara anne olacak olan bir arkadaşım bana söyledi ve emin değilim).

Ben Gaara aslında kum işlemek için mümkün olduğu kadar kesin olarak biraz kafa karıştırıcı ve ben.

+928
arcviet 4 Şub 2017 14:33:12

Ben onun güçleri geldiğinde geri tutamaz ve eğer birileri gibi kavga yaptıysa ölü ya da ağır yaralı olabilir. Neredeyse hiç spor kulübünde olduğunu da.

+852
maxim84 22 Eki 2012 03:10:08

İlk olarak, popüler kültürde ensest diğer birçok kültürde yaygın olduğunu da söylemek gerekir. Anime veya manga çalışmaları için benzersiz değil. Batı çizgi roman göre daha az yaygın olduğu doğru olmakla birlikte, ensest Batılı pop-kültür şarkı, film, edebiyat, vb var.

Bununla, anime ve manga ensest görünüşte yaygın bir mecaz yapan Japon kültüründe ne odaklanmalıyız. Ayrıca ensest ilişkiler farklı türleri var.

Ensest Japonya'da bir tabu. Onlara ensest ne var ki, bizimkinden biraz farklı olabilir. Kuzenler arasındaki evlilikler ensest ensest yakın zamana kadar kabul edilmiyor gibi tek tük. Bu açıklar neden ensest ilişkiler gibi Elfen Yalan olduğunu bir yinelenen resim.

Tarihsel olarak, yeğenler ve kuzenler arasındaki evlilikler onaylanmış başka bir şey. Anne öldüğünde, bazı kırsal alanlarda şimdi, babalar kızlarını evlenmek bile. Eski feodal yasaları takip eder bunu yapmak zorunda kalırlar. Bazen hem anne hem baba öldüğünde, kardeşi karışıklığa son vermek için kız kardeşi ile seks biter.

Ayrıca kardeşler ortak mecaz ve uyku ya da birlikte anime ve manga yıkanan kız. Bu gibi şeyler hala Japon toplumda yaygın olarak kolayca açıklanabilir. Bu mutlaka ensest yol, ancak değil, ama kesinlikle doğru ipuçları vardır.

İlk manga içerdiğini ensest olduğunu Krema Limon, yayınladığı 1980. Yani bu yeni bir şey değil. O da kaydetti ensest olduğu mangalar için Shoujo demografik, hangisi esas olarak kadın. Diğer bir deyişle, insanların fiziksel ilişki duygusal bir ilişki değil ensest anime ve manga gibi olabilir.

Japon tarihi ve demografik eğilimlerine kombinasyonu ensest anime ve manga popüler bir mecazdır açıklanabilir. Üzerinde ve gidebiliriz, ama çok uzun açıklamak, böylece herkes daha fazla okumak isterseniz olabilir, diğerleri için kaynaklar var.

Kaynaklar:

http://en.wikipedia.org/wiki/Incest_in_popular_culture
http://www.mangatherapy.com/post/1467868478/incest-in-anime-manga
http://psychohistory.com/articles/the-universality-of-incest/

+836
hive 2 Nis 2010 20:46:55

Adam ve kız bir ilişki içinde olduğu video şarkı sözleri ve parçaları gösterir, ama ayrılmış beri.

Özellikle şarkının ilk 9 çevrilmiş satırları ayrılığın muhtemelen gösterildiği video mutlu bir ilişki ve 2:55 işaretini gösteriyor.

Her zaman, her zaman
Beraberdik, değil mi?
Her zaman, her zaman
Seni düşünüyordum


Ben de böyle miydin
Gereksizce
Sadece iki duygu vardı
Ve devam ve devam
Yaşadığın gibi de hissettim
- tercüme tarafından newvegabond
enter image description here

İlişkinin başında kız idealleri zorladı ikisi arasındaki durumlar için olduğu gibi, video benim tarafımdan (spekülasyon) hızlı bir analiz ve sözleri gösterir. Bu şarkı ve her şey mutlu olduğu video ilk yarısının önümüzdeki 20 çizgilerle gösterilir.

Bundan sonra işler tepeden aşağıya doğru.

Ben ona verdi, ve bu yüzden tek taraflı ilişki biter o kız olmadığını anlar sanıyorum. Bu noktada, şarkı kız hala onu ne kadar çok sevdiğini söylemek gibi görünüyor, ama numara yaptığını kız nefret ediyor.

Şarkının son kısmı -

Senin için yine de bekledim
Yine de seni seviyordum

Sonsuz aşk
Yardım için benim ağlama içinde
Sonsuz aşk
Kesinlikle
Olmayacak
Artık hiçbir yere
Güle güle

enter image description here

Şarkı hala sevdiğini gösterir, ama aşk artık orada değilse, gitmiş olmalı. Aşağıdaki görüntü yuttu olmasını gösterir ve bu onun son biz görelim.

Bunu dedi, kısa hızlı bir wrap - adam suçluluk nedeniyle yatakta basmış. Eski kız arkadaşını hayal ediyor. Suçunu musallat, maskeli succubus şeklinde oldu. Succubus sahne sonu onu gösteriyor ve sürekli saldırıyor. Hepsi boşuna geri ama mücadele etmeye çalışıyor. O zaten ölü.

 • teşekkürler çevrilmiş sözleri beni çektiğin için krazer
+830
lazlinux 24 Ara 2019 09:47:48

Şarkı adı Minato Mura.

Sonra bazı ek ararken buldum bu piyano solo parçası şarkı adı Köy Harbour (ya da Minato Mura Japonca), hangi olması gerekiyordu bölümünün ikinci şarkının ikinci OST topluluğu olarak gösterilir Youtube


Daha fazla bilgi:

+804
Tajammul Saleem 21 Oca 2012 17:13:49

S. Kairoseki deniz sadece sağlam bir form ve deniz gibi aynı etkiye sahip olduğu söylenir.

Kairoseki Şeytan Meyvesi güçlerini yok etmek ve Şeytan Meyve kullanıcıları zayıflatabilir doğal olarak meydana gelen (ama görünüşe göre nadir) bir maddedir. O verir bir dalga boyu bu aynı denizin kendisi.


S. Ama neden Kairoseki şeytan meyvesi gücünü zayıflatmak ve inkar, DF kullanıcı kelepçeli ya da dokunduğu zaman yaptığı gibi, kendi enerji tüketir ve (Logias ben kelepçeli zaman değiştirebilir) yeteneklerini kaybederler.

Deniz suyu durumunda, sadece enerji alıyor ama hiç (örneğin Luffy hala Kraken nakavt fil silahı kullanmak için uzanabilir) yeteneklerini olumsuzlar düşünüyorum.

Ne zaman karşılaştırma iki farklı şeyler, karşılaştırmalar olmalıdır dayalı aynı şartlar.

Örneğin, size bahsettiğim Logia kullanıcıları olabilir ama dönüşüm olduğunda, kelepçeli ile Kairoseki, ama sonra, bazen dönüşüm olduğunda, deniz ya. Bu örnek Kairoseki deniz daha güçlü olduğunu ispat etmez.

Gelecek, gelecek için Luffy örnek (Paramecia türü).

Hem Kairoseki ve denizin luffy'nin gücünü zayıflatmak olduğunu biliyoruz, ama onun gücü kapalı olmadığını gördük, yani Luffy tek başına güçlerini kullanmak için yeterli gücü yok. Kabarcık çıkıyor ve deniz ile temas yapar gibi Kraken üzerinde Fil silahı kullandığında yumruk gücünü zayıflatır olmasıdır.

Daha açık hale getirmek için, daha iyi bir örnek vereyim.

Zaman içinde Arlong park gibi Luffy hakkında boğulmaya su, Nojiko vardı streç Luffy çıkalım yüzey, denemek için onu yine nefes. Su altında bile en az (Paramecia türü) DF bir kullanıcı sadece onun yeteneklerini gücünü ve kaybettiği açıktır.

Aynı şekilde, Kairoseki ile kelepçelenmiş zaman, Luffy tüm gücünü kaybeder ve kendi yeteneklerini kullanamıyor. Biri Luffy çekmeye çalıştı ve Kairoseki bağlı olduğu için mümkün olduğu her durumda görmedik. Böylece, hala kullanıcı ile doğrudan temas halinde Kairoseki olsa bile, yeteneklerini tamamen enerji drene olduğu gibi, ama başka biri tarafından değil, kullanıcının kendisi tarafından kullanılabilecek bir şans var.

Sonuç: Bu cevap vermez cevap soru Neden Kairoseki etkisi daha güçlü daha deniz? doğrudan, ama oldukça Kairoseki etkisi tam olarak DF bir kullanıcı üzerinde deniz etkisi fazla olmaz neden göstermek için bazı kanıtlar sağlar. Bir Logia ve karşılaştırmak için ve aynı Haritayı Paramecia türü DF bir kullanıcı iki örnek, bunu kullandım. Böylece cevap verecek olmanın, Hayır, Kairoseki etkisi değil daha güçlü daha deniz gibi biz yapmak değil uygun herhangi bir kanıt için destek böyle bir iddia. İkisi de böylece aynı dalga yayar ve uygun oldukça, DF kullanıcılar üzerinde aynı etkiye sahip.

Güncelleme: destek cevap bile daha buldum ilginç bir parça bilgi wiki sayfasını adamı vuracaktım o adamı vuracaktım hayır Mı. O (vurgu benim)görebilirsiniz

Kullanıcı ayrıca sadece kullanıcı dokunaklı ve yeteneklerini onları toplayarak diğer Şeytan Meyve güçlerini etkisiz hale getirmek için yeteneğine sahip meyve en eşsiz ve korkutucu bir avantajdır. Şeytan Meyve her türlü, bir Paramecia, Zoan Logia ya, Logias artık kendi kendi elemanı dönüşerek maddi olmayan olabilir gibi en çok etkilenen olsa da, bu etkiler. Bu iptali gerçekten görünüyor mutlak, sanki Şeytan Meyvesi kullananlar, hiçbir zaman kazandı, kendi yetkileri altında. Bu luffy'nin germe güçler touch iptal edildi, su ya da her ikisi de sadece güçlerini kontrol eden bir kişi engelleyen en seastone, bir vücut etkisi farklı iken gösterildi. Luffy boynunu hala suyun üzerindeki gergin olabilir, ve Busoushoku Haki sadece bu nesnelerin içinden geçmek gibi bir Şeytan Meyve ve kauçuğun yumuşaklık, savunma yönleri etkisiz kılacağı sıkışmış suyun altında iken daha önce gösterildi.

+790
Sandra Marsh 14 May 2018 22:37:22

Ben şaşırdım gördüğüm zaman, izlemek shiroi pompoko ile benim aile, karakterleri vardı gerçekten, GERÇEKTEN büyük ahem ... iyi bakın kendinize:

enter image description here

Bunu doğal olabilir mi? Geçen sefer eminim o kısmı çok büyük olmasaydı bir rakun gördüm.

Belki başka bir vücut parçası değil mi? Paraşüt için eti kullanırken aşağıdaki resimde kuyruklarını görebilirsiniz, eminim bu değil. Bunu yapar gibi olacak geliyor onların alt bölge olsa.

Ne bu karafatma oluyor?

enter image description here

+749
Ian Butterworth 26 Oca 2013 11:50:55

21 Claire gibi olsun (resim içinde, Deimon Noel Kase içine alır Oujou karşı oyunu kazanır ama aslında Noel Kase oynarken gösterilmektedir.

Oujou dayak ve profesyonel futbol oynarken biz vermeyecekler sadece varsaymak arasındaki zamanı gösteren bu anime ile giden bir manga mı?

+696
Marshall Pikeodawg 19 Eyl 2019 18:42:28

Hiç özel bir sebebi yok, ancak, mantıklı mantıklı olan tek şey gerçektir:

 • SSBE şu an tek Goku özel bir formu olan Goku özel bir form veya SSJ3 bile görünüyor Ultra İçgüdü benzer Vegeta özel bir form olarak tasarlanmıştır.
 • Ben SSJ3 formu kullanarak Goku+Vegeta bir füzyon tanık olmadık.
 • Kaioken füzyon kullanma yeteneğine sahip olan anlık iletim tekniği ve benzer. Bunun yerine karakter özel bir form teknikleri kullanmak için daha mantıklı olur.
 • Bir önceki noktaya göre, ayrıca Süper Saiyan Mavi ile kullanılan Kaioken niteliğine göre, ideal form sadece Süper Saiyan Mavi gelişmiş bir devlet olarak SSBE üstüne tercümesi olmalı dikkat etmek ilginç olurdu. Sadece füzyon sadece bir teknik olarak mücadele sırasında Kaioken kullanan olduğu sonucuna götürür.

+648
Michal Till 7 Nis 2018 15:06:31

Eğer hala bir cevap arıyorsan, ikinci Kanade ve bir Tsubasa değil. Neye benzediklerini burada. (Kaynak.)

Rubber stamp samples

+629
Lara Himi4 7 Oca 2013 17:08:49

Kim ya da ne Bat Shounen mi?

Shounen Bat sakıncası var mı? Ya da gerçekte gerçeklik tarafından köşeye olan insanların acısını dindirmek için var mı?

Kim ya da Shounen Bat neyin peşinde olduğunu bana belli oldu

taklitçi öldü.

+599
user92021 30 Mar 2015 15:34:20
Unico Osamu Tezuka tarafından manga serisi.
+556
Simeon Rediger 16 Mar 2017 11:47:50

"Dolgu aktif dizinin uzunluğunu uzatmak amacıyla genel hikaye herhangi bir önemli değişiklik yapmadan uzak durun yan hikayelerin olduğu bölüm için bölüm" alıyorum.

Bunun yerine genel hikayeyi kendi yolu bitirmek için, yerine manga serisi öne geçmek için dolgu bölüm beklemek ismini kullanmak tercih anime serisi vardır. Bu orijinal yazarın uydurduğu canon olmasa da, bu dolgu bölüm, ama yerine alternatif bir canon düşünmezdim.

Bu işi benim bildiğim iki dizi değil (Kardeşlik) Full Metal Alchemist ve Full Moon wo Sagashite vardır.

Bana non canon bir şey aramak için çoğu kişi dolgu bölüm hakkında atlanır olabilir, ya da belli ki genel komplo ilerleyen kaçınarak, çünkü onlar daha az ilginç olan bu bölüm bağlamında konuşmak beri orijinal manga yazar "dolgu" göre saçma bir tanım gibi görünüyor. Ayrıca, sözcüğün orijinal tanımı hayranlığı tanımı bu anlamı olduğunu bana ima ediyor.

Orijinal mangada bile filler için canon bir bölüm düşünün, Eğer gerçekten anlamlı bir şey başaramadan serisi boy uzatmak için kullanılan olduğunu görünüyor bile olabilirim.

+535
Ivaylo Alexandrov 1 Kas 2013 04:53:19

Tüm solunum organları bir dövüş yarısında söyler anime yıkıldı ve tam mide kaybetti. Her ne kadar midesi olmadan yaşayabilir miyim?

+476
ibiza 9 Tem 2014 09:28:48

Az önce bitirdim 52 bölüm watchcartoononline üzerinde tutuklusun. Ama, tutuklusun herhangi bir bölüm bulamıyorum 2 veya 2001 ve sadece evren bana işkence etmeye çalışıyor diye Tam Gaz kontrol etmedim.

Kimseye bağlantıları ile bana yardımcı olabilir misiniz?

Not, aptal olduğumu ve sadece İngilizce biliyor. Başka bir bölüm için arama, Ben Kore dub birini bulduğum için söylüyorum.

+470
muddabir khan 21 Oca 2019 23:59:02

Orochimaru savaşırken Ölüm Ruh Biçici Jutsu tarafından öldürülen bir kişi sonsuza kadar Ruh Reaper vücuduna hapsedilmiş ruhu olacak ve orada huzursuz olacak, Sandaime Hokage Hiruzen belirtti. Nasıl sonra tekrar canlanmış olabilir? Ve tekrar canlanmış oldukları olay ne Reanimasyon serbest olduğunda ne olacak? Geri Ruh Biçici gidecekler ya da huzur bulacak onlar?

+435
donna blackwell 13 Nis 2014 11:56:09

Bu yüzden bölüm sezon 2 1 Kaplan yeni zırhı daha dayanıklı, görünüşe göre bu zırh tasarımcı tarafından gösterilir. Kaplan kendisi tarafından dayanıklı 100 kere, eğer bu dayanıklı süper dayanıklı onun artarsa veya güçlerini kullanarak değil, o zaman koruma olması onun için bir anlamı olduğunu merak ediyorum. Başka ne özellikleri var? Son derece sert teller kovarlar gördüm ve nasıl güç hakkında? güç artışı yapıyorlar? Özetle soru şu:

Özellikleri tür kahramanlar kullanılması zırh mı var?

+428
F3AR RECONN 8 Nis 2017 23:28:00

Şimdiye kadar anime (ama eğer sadece sen henüz çok değil dub yayın takip ediyorsanız):net bir cevap vermiştir

Tüm turnuva ve süper dragonball keşke karakter gizli bir test oldu. Aslında geri tüm evrenleri isteyen sadece doğru ve izin istedi. Eğer bencil bir dilek olsaydı, bu Evren, aslında tutmak değmez, ve hepsinin yok edileceğini kanıt olarak kabul edeceklerdi. Ama onları geri isteyen böyle döndü ve kurtulur bu evren sakinleri, kalibreli bir kanıtı olurdu.

İşin garibi, bu mangada biraz farklı gibi görünüyor:

Karakter "şeyler" gizli test hiçbiri gündeme alır. Onlar on yedi süper Ejder topları yapabilirsiniz Eğer tüm evren dilemek istediğini söylüyor ve Büyük Bakanı doğruluyor. Bu yüzden geri arzu ediyorlar ve bu işi hemen hemen bitti. Tek dileği bir konuma göre Evren 7 rütbesi yüksek olduğunu söyledi. Böyle bir dilek (yüksek) olduğunu söylemek en azından mu? hangi değerli, ama neredeyse yok düzeyinde anime edilmiş görünüyor.

+414
user157042 3 Tem 2016 15:17:39

Orada bir şarkı başlar 21:20'de Sezon 3 Bölüm 3 Boku no Hero Academia nerede suçlular başlayan odun. Metal gibi geliyor.

Ne şarkının adı nedir?

+390
rykr 17 Ağu 2013 01:02:59

Bunun için sonsuza kadar aradım ama canımı sıkan, Naruto içinde (13[tüm kapasite döner Google'da "naruto" özel bölüm izle beri]) naruto bir çocuk orijinal serisi, eski bir Bölüm, ne Haku kristal buz aynalar kullandığında çalan şarkı nedir? Çok kasvetli oldu. Eğer bir zaman damgası gerekirse 17:11

+333
Larda 16 Şub 2017 21:48:02

Merak ediyorum , online Naruto sadece Crunchyroll üzerinde Kanada izlenebilecek ve BİZİ gördüm

+321
user210432 10 Eki 2017 17:13:13

Manga son bölüm, aslında çok daha ilginç şeyler aynı zamanda karmaşık ve kılan Konoha için Tarım Koji bağlayan bir ipucu elde ediyoruz. Şu ana kadar biliyoruz ne olduğunu:

 1. altında tam olarak aynı noktada olan yüzlerinde iki grev - gözleri onu ve Jiraya (saç, yaş)arasında belli bir fiziksel benzerlik var
 2. jutsu sızdırmazlık benzer jutsus: yangın-tabanlı teknikler, Rasengan, kurbağa çağırma, kullandıkları
 3. ortağı ben Yamanaka klanının bariyer aracılığıyla tespit edilmeden gidemedi beri köyün dışında beklemek zorunda kalırken, Tarım Koji köye girmek için hiçbir zorluk vardı. Kendini o çakra onların Konoha güvenlik sistemine kayıtlı olmayan herkes alarm vermeden girmek mümkün olmayacağını söyledi.

Yani, IMO, bu Konohagakure'de eski bir shinobi olduğuna dair bir ipucu olabilir. Ayrıca tür belki de orada ya da bir şey büyüdü o yüzden bu köy hakkında çok şey biliyor.

Tabii ki, Jiraiya o bu bilgilere dayanarak söyleyebiliriz ki, Şüphesiz onun geçmiş, Yaprak bağlantısı ve kimliği hakkında bizi meraklandırıyor.

+319
Spyrel 6 Haz 2019 19:52:51

İçinde Naruto bölüm 216, etrafında 7 dakika, orada bir şarkı ne zaman Sasuke ve Naruto mücadele ile Rasengan vs Chidori.

Ne o şarkı?

+260
user2901196 22 Ağu 2016 02:38:37

Akasaka Ryuunosuke saç hikkikomori olduğuna göre; nadiren dışarı çıkıyor, bu yüzden oldukça uzun bir süre böyle kuaför falan gitmiyor, ama yine de zaman zaman temiz tutmaya gidebilir çünkü çok uzun olabilir. Bu yüzden de bir nevi beni haklı çıkardığını bangs onun çoğu kişi patlama devam eder, daha uzundur.

Anime izledim, ve mangaka gerçekten gizemli görünmek için onu bu şekilde tasarlanmış sanırım. Her zaman gizemli bir geçmiş ile belirsiz bir karakter sayılır, ve aynı zamanda son bölüm - Hase Kanna ve Himemiya Iori iki yeni karakterleri saymazsan daha gizemli onu yapar ailesi hakkında hiçbir şey bilmiyoruz ki tek karakter.

+243
Natalita 17 Tem 2016 01:59:58

Bölüm 26 anime, Gümüş/Ooguro/Tatsuya yok Çin filosunda tek bir atış ile Malzeme Patladı. Hiç merak teyzesi kilitli yeteneği vardı.

Ne bu krater boyutu nedir? Uydu fotoğraflarında kıyı şeridinde bir parça yemiş olması gösterildi. Eğer kaynak varsa, bir ekran görüntüsünden tahmin ediyoruz.

Denizde olduğu için, tabii ki krater ile doldurulur.... duh, deniz suyu.

Patlama Ooguro yani 26 bölüm görüntüler, ne kadar büyük neden oldu?

+236
Lovnish Malhotra 2 Tem 2016 06:36:14

Göre Siyah Kurşun Wiki, doğumlular Lanetli Çocuk olarak listelenen bir tek yıl 2021 ile Enju ve Satomi eşleştirme 2030.

Yani cevap evet, + / eski 10 yıl - 11 Ay yapıyorlar sanırım.

Bu Başlatıcı sayfasını da iddia ediyorlar 10 yaşındaki kızlar.

+234
primorskiy25rus 5 Eyl 2017 02:56:48

İçinde Kore Wa Zombi Desu Ka, her biri istediği için bir dönüşüm içine bir sihirli kız, söyledi şu sözleri:

Nomobuyo, Oshi, Hashitawa, Dokeda, Gunmicha, De, Ribura!

the magic incantation

Bu kelimelerin gerçek anlamı var mı?

+234
irliao 21 Haz 2010 21:41:47

Ayrı susano'o onun Totsuka ve Yasaka Magatama tanımı: Yatağan Ayna, Kılıç ile özel yetenekleri vardı. Sasuke gözleri Ayrı olduğundan, ben de bu yeteneklerini kullanmak mümkün olmaz mı?

+219
robooo 12 Oca 2011 14:48:51

işte bu şarkı

Shippuu Kumikyoku ( Kasırga Suite )28 1 Naruto OST - Track -

şarkı 0'da başlıyor:40

+218
Wilykat 31 Ağu 2012 13:22:31

Bazen nedeni yazarın resmi açıklama/röportaj sürece tanınmak zor. Belki olması nedeniyle yazarın sağlık durumu (çok sık), Özel Konular, vb, ama sonunda, bu hemen hemen her zaman için son tarihin manga Dergisi. Eğer böyle bişey yapın o zaman, o zaman onlar da iptal olana kadar bir sonraki sürümü, ya da göndermek ne onlar şu anda var.

Orada adımlar mangaka olduğu için bir bölüm yaptım da Ne adımlar dahil yapan bir profesyonel manga?): film şeridi, eskiz, mürekkep, bitiriyorum. Film şeridi (bu yazıya göre) uzun zaman alır, o olmadan olsa da, yayınlanan bir şey yok. Sonra, onlar için yapmak çizim ve mürekkep de olabilir zaman bağımlı kendi beceri (ironik, izleme sırasında canlı akışları mangaka, bu genellikle uzun zaman alır). Terbiye genellikle kritik değildir ve hızlı ve kolayca yapılabilir.

Bitmemiş bir bölümün diğer örnekler yayınlanıyor:

 • Piç!!: seri olarak Haftalık Shonen Jump. 51. bölüm son 2 Sayfa sadece son nedeniyle paneller içinde metin içerir.

  pg. 18 pg. 19

 • Kiraz Gale Kin: tefrika içinde Aylık Çizgi roman Comp Üzerinde Ocak 1991 edition, hangisi son bölüm, sayfa 13 sadece oluşur altını çizin, ve orada nihai bir tankoubon dahil olan bölüm.

  Cherry Gale Kin vol. 1, page 5 Cherry Gale Kin last chapter, on Monthly Comic Comp. ed. 1991-1

  Sol: Tankoubon vol. 5 1, Sayfa. Sağ: Aylık Çizgi-Comp. ed. 13 1991-1, sayfa

 • Spiral: Bağlar Muhakeme: seri olarak Aylık Shonen GanGan. Son bölüm olan Kasım 2005 edition, panelleri bazıları sadece kalem kroki çizildi. Ancak, bunlar sabit olarak tankoubon sürümü.


Referans: Bitmemiş bir bölüm yayınlanan manga Dergisi (Japonca)

+169
AquaAlex 9 Tem 2014 21:27:36

AFAIK Archer çok özel bir zaman çizelgesi Shirou bir versiyonu. Görsel Roman(ana romantizm ilgi Sakura olduğu bir Cennet olduğunu Hissediyorum üçüncü yol kötü (muhtemelen) son birinden geliyor. Bunu hala anime uyum içinde geçerliyse hatırlamıyorum

+42
Hebert Viana 22 Eki 2019 12:23:11

Aslında, Merlin, Lancelot düşündüm, Guinevere, Morgan le Fey ve Mordred Kral yaşındayken Arturia kadın olduğunu bilen tek kişi vardı.

Okurken üzerinde Kay profil üzerinde Bayanposta, ben okuma bilmediğim bir kadın vardı bir kadın ve yemin Sakla sır

Kadın olarak onun kimliğini ona biliniyordu, ama Merlin tarafından gizlilik yemini edildikten sonra gizli hayatı boyunca devam etti.

Bu yüzden merak ediyorum: Kral Arturia aslında bir kadın olduğunu bilen birisi var mı? Nasıl öğrendiler?

+20
The Contextual Path 10 Eyl 2015 17:35:47
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil