"Küçük fındık unutmak istiyorum"

Biten animasyon dizisi Jintai, şarkı Yume no Naka no Watashi no Yume (Benim Rüya İçinde Rüya) çalış ile aşağıdaki şarkı sözleri romaji:

Wasuretai tte kimochi
Boğaz mo uso ja nai kokoro

Üzerinde Anime Sözleri oldu çevrilmiş yani:

İsteyen hissi unutmak
Bu da bir yalan değil, bir duygudur

Ama ben denizaltılara, böyle çevrilir:

Ne oldu?
Kucağıma otur, küçük sincap
Kestane bayrağı, orman çocuk gibi, cesaret isteyen

Mart sesler etrafında her zaman, insanlar bile bilir

Her gün, gelecek için tohumları ekmek istiyorum
Sonunda çiçekler için çiçek ve meyve getirdi ne bayram
Hayalim aynı zamanda diğerlerinin yerine getirir
O zaman isteklerinizi yapmak güzel bir şey değil mi?


Küçük fındık unutmak istiyorum
Gerçekten hissediyorum seviyorum

Bugün ne sorunun var?
Bir bayrak, küçük sincap gibi kestane dalga mı
Yakında ormana tekrar çalışır, sığınak
Bugün ne sorunun var?
Burada kucağıma otur
Neden dinlenmiyorsun?
Öyküyü doğrudan gelen çok sayıda nesne içeren animasyon dizisi kendisi. Çoğu, ben kabul, ama nerede bu küçük fındık geldiği içinde altyazı çeviri? Hikayenin olayları kelimesi ya da bazı ince referans oldu? Eğer farklar (veya her ikisi) çevirmenler birini alamadım bu çift bazı kelimelerin anlamını ya da bazı gizli içerik çünkü merak ediyorum.

+357
Jon Hayden 10 Tem 2014 12:17:47
33 yanıtların

WataMote volume 1 manga cover

WataMote (Watashi ga Motenai no wa dou Kangaete mo Omaera ga Warui! / Her Ne kadar ben Bakmak, Onu Sizin Arıza Değilim Popüler!) Nico Tanigawa tarafından manga serisi. 2013 yaz aylarında yayınlanan-bölüm anime 12 uyarlaması.

Ayrıca Bkz:

+864
dilsmit 03 февр. '09 в 4:24

İmawa no Kuni no Alice

Ben anime görmedim ama tarif ettiğiniz şey, aynı isimde olacak manga ilk bölüm olarak daha fazla veya daha az aynıdır.

Özet MyAnimeList:

Cover

Hikaye harap başka bir dünyaya taşınan Arisu ve diğer gençler adında Liseli bir çocuk izler. Sıkışıp, hayatta kalma ölümcül bir oyun oynamak zorunda kalırlar.

+780
GoraS84 12 Nis 2017 05:59:16

Çevirirken, ağız Haritayı hece miktarı uygun kelimeleri bulmak gerekir. Hala ağzı kapakları ile tutarken mümkün olduğunca doğru tutuyorlar. Öyle olsa bile, "Zorba Gözü" en doğru çeviri, uygun ve hala mantıklı cümleler yapmak zor olabilir anime ağız flep miktarı ile olabilir.

+758
Helpme123 3 Haz 2013 20:20:14

Sakurasou Hizmetçi kredi-chan'ın sesi oyuncu adı bitiş na Kanojo hiçbir Hayvan "? ? ?". Neden? screenshot of the ending sequence

+756
Ben Konrath 6 Ara 2013 02:39:07

(24. bölüm) 1. Sezon son bölüm, Shana savaşta serbest bırakıldığını Varlığının tüm Gücünü emmek için onu (sözde intihar) Tenpa Josai kullanmak zorunda kalır.

Tenpa Josai normalde Flame Haze öldürür, ama sonraki iletişim kutusunda Alastor ile açıklanabilir nedenlerle, Shana kurtulur.

Ama çıplak. Neden?

Bu arsa için gerçek bir sebep var mı? Ya da zorla, fan hizmeti sadece başka bir dava mı?

Shana naked under a blanket

Bu havlu ayrıca... nereden geldi?

+730
Steve Cline 26 Mar 2012 20:46:22

Yang ailesinin bir parçası olabilir Neo olabilir.

Birim 2, ödeme Neo ve gizemli kırmızı kızın boynuna dikkat. Gizemli kırmızı kız Yang annesi olabilir diyorlar. Ve her ikisi de gizemli Kızıl kız ve Neo aynı kolye var.

the necklace on Neo and the mystery red girl

+713
Francesca Winkle 27 Ara 2018 00:42:53

Sadece Suzuha 14 bölümde açıklandığı şeylerin listesini yapıyorum:

1. Sayısal olarak mevcut dünya açıklıyor sapma ölçer.
2. Beta bir dünya için %1 sapma ötesine gitmek gerekir büyük değişiklikler yapmak.
3. Sapma ölçer %100..%0 arasında değerler gösterir

birlikte tüm bu koymak sadece 100 Olası farklı dünyalar, aka olduğunu farz edelim. sadece 100 Olası gelecek. Doğru ya ben bir şey eksik bu varsayım?

+713
badwoolf 18 Şub 2019 20:46:23

Kız Natsuno Himiko var. Sadece güçlerini yapan ortalama bir süper kahramanların aksine, tanrılar ona verdi çünkü güçler kazandı ve Saitama aynı evrende. Onların görevi dünya dışı işgaller ve şeytanlar Dünya'yı korumaktır.

Savaş Melek Himiko ve Saitama arasında bir mücadele Dünya'yı yok, ve uzay-zaman kötü sonuçlara neden olacağına inanılıyor. Nedeni, Himiko silahları kutsaldır. Fiziksel saldırılarla bağlantısı olmayan, tinsel saldırılar, silahlarını Genos olanlar gibi değil, yangın veya ölümcül mermi atmayın.

Özünde, Himiko ilahi güçler ile birkaç kahramanlar arasında, Evren Saitama tehdit Girip bir seviye olabilirdi yani.

+619
Antti Karanta 26 Eki 2012 09:49:32

Giftias unutmak" programlanmış değil gibi ", karakterlerden biri tarafından belirtildiği gibi, görüş teknolojik açıdan, sınırı var, daha önce söyledi Gorzius aşağıdaki anlamı,

... depolama sadece veri 81,920 saat boyunca sabit bir hızda doldurur iken bir kez yazılabilir ve sonra OS mümkün değil eski verilerin üzerine yazma denemeleri yapar tam olur ...

...

...bu Giftias veri depolama bu uzun ve günümüz açısından yıkmak için (başlıyor için çalışmak üzere tasarlanmış olduğundan da olabilir, disk kötü sektörler için başlar)

bu Giftias kişiliği yok böylece hafızaları dolunca çalışma ve depolama sıfırlar işletim sistemi yerine, böylece Giftia kişilik ve anılarını silme ve tüm Giftia mevcut anılara sahip olmanın bedeli ile yeni anılar için yer açın ve durdurun. Isla akıl istatistik teknisyeni geri çevrilemez olduğunu söyledi zamanla azalması nerede gösterildiği gibi, ancak, depolama bu aşamada önce bozulmaya başlar. Bu bozulma olarak biliyoruz ki, buna rağmen, Isla bellek normalde daha önceki dolmaz bu Gifta, ömrünü etkilemez.

Dönüş zamanlaması noktası olan Giftia hafızasının tamamını tüketilen, küçük farklılıklar, muhtemelen bu Giftia oluşturur ya da anıların ağırlığı için yazılmış olan işletim sisteminin de başlangıç boyutu ile enfekte olduğu zaman belirlenir. Bu teoriye göre, bir Giftia anısına, hangi zaman depolanan verilerin bilgisayar sabit disk düz 0s için eşdeğer olacaktır sabit bir oranı, uyku sırasında da dahil olmak üzere, tüketilen, hala Giftia hafızasında yer kaplıyor olay, basit boş bir bellek neden olur.

9 yıl ve daha önce sadece kullanıcı Tony Dutra tarafından belirtildiği gibi hikaye ahlak katkıda bulunmak için harici bir referans olarak önemi olan 4 ay sonra sona erecek olması amacıyla ve kasten SAİ tarafından gerçekleştirilmiş ne Giftias hafıza kartını tam boyutunu muhtemelen.

... 81920 saat 9 yıl 4 ay eşittir. Karakterleri açıkça Devlet bu numaraları.

9 veya 九, ku telaffuz, Japonca sembolik 苦 bağlıdır. Ayrıca ku olarak telaffuz edilir. Acı için kanji olduğunu. Her zaman kendisi için matematiksel olarak döndürdüğü için 9 büyücülükle sonsuz acı sayısıdır. 9 9x1=9 9x2=18 1+8=vb.

4 veya 四, shi telaffuz edilir. Sembolik olarak 死, ölüme bağlıdır. Ayrıca shi telaffuz....

+586
Thilak 7 Mar 2018 14:38:31

1. Bu Longleg Kabile kullanır bacaklarına için mücadele.

Longleg kabilesinin inanılmaz uzun bacaklar sadece Longleg bir savaşçı ayakları metal kamçı gibi olduğunu gözler önüne vurdu ve boy ama inanılmaz bacak kuvveti, ve onları getiriyor.

Olarak kabul ederek savaşçıları Savaş Roma, to bacaklar en önemli parçası kabile mücadele formu. Bu nedenle, onlara yönelik en savunmasız zayıflık gibi görünüyor. Ancak, son hız için eğitimli Longleg bir savaşçı, sadece tek bir darbe iniş her zaman mümkün değildir yapmak için bacaklarını hareket edebilir

Bu içerir:

Blue Gilly : Sen-ebilmek görmek onu kullanın onun bacakları için mücadele bu video. Ayrıca Jao Kun bir uygulayıcı olduğunu.

Jao Kun Do Düşmanlar bir tekme nereye düşeceğini tahmin edemeyeceği kadar hızlı bacak hareketleri içeren bir yakın mesafeden saldırı tabanlı bir dövüş stili var.

Bu sanatın bilinen tek uygulayıcı, Blue Gilly, rakipler karıştırmayın afterimages oluşturmak o kadar hızlı bacak hareketleri vardır. O zaman gücü ile çelik bir kırbaç gibi davranır saldırabilir.

Baron Tamago : Biz henüz onu görmedim mücadelede anime ama ima onun anahtarını mücadele gücü yatıyor bacaklarını. Tek Parça olarak Wiki diyor ki:

Longleg Kabilesinin bir üyesi olarak, uzun bacakları, mücadele gücünü ana nokta olarak kabul edilir

2. İnuppe, zombi penguen kim vardı Sanji gölgesi kullandığı Siyah Bacak Tarzı dövüş teknikleri gibi.

Bu Thriller Bark Arc, İnuppe, zombi kim vardı Sanji gölgesi de kullanılan Siyah Bacak dövüş stili nedeniyle Kage Kage no Mi güçlerini.

3. Vergo olabilir kabul güçlü bacak savaşçı gibi, ancak o kadar sadece bacaklarını kullanarak. Sen-ebilmek görmek onun mücadele burada ile Sanji nerede o kullanır onun bacakları için mücadele için en parçası.

+584
David Walmsley 27 Ağu 2017 13:09:40

Bakugou sınıf atmosferi çok zor ve ağır geldi, bu yüzden Kaminari var derp faces ile sınıfı (veya sadece arkadaşı Kiri) güldürmeye karar verdi (bu Kirishima bu somurtkan surata Kaminari sürüklüyor önce bakıp ondan ima edilir).

+581
faxi05 26 Kas 2010 22:44:37

Anlamadığım şey hiç kimse kusurlu olduğunu biliyordu nasıl.

Kisuke Uruhara biliyordu konteyner bulunan Kon.

Göre Kon bu Tarih girişi Bleach Bayanposta:

Kon hiç Proje Spearhead Shinigami mücadele Hendekler yardımcı olmak amacıyla ceset yer alması İnsan fizyolojisi geliştirmek için tasarlanmış Yapay Ruhlar yapılmış bir operasyon için oluşturulan Ruhlar son Mod biriydi. Kısa bir süre sonra onun yaratma projesi insanlık dışı Soul Society tarafından kabul edildi ve kapatıldı ve mevcut Mod tüm ruhlar da iptal edildi. [Manga: Bölüm 16 Sayfa 15 ]

Kon, ancak yapılan bir şansım yaver gitti ve yara içinde depolama oda urahara-San Dükkanı, içinde bir Ruh Şeker pınarı. Kisuke urahara-San yerleştirilen kusurlu çekmecesinde bir kutu olarak belirlenmiş "kötü mal" ve vardı niyetini bertaraf edin, ama yapmadım. [Manga: Bölüm 14 sayfa 3 ]

Ruh şeker pınarı içeriğini aslında bir mod-soul olduğunu biliyordu. Ancak, O değil atın, belki, çünkü onun doğa, bir bilim adamı ya da öylesine, o olabilir, düşünce üzerine denemeler gibi yaptıklarından için Ichigo için geri getirmek onun güçleri.

Eğer bu kutu gelmeden önce hatalı olarak işaretli değilse, o zaman Kisuke yapmış ve ilk başta arızalı olduğunu tam olarak farkında olmalıdır.

Aslında...

Ne zaman Rukia isterse onu sipariş bazı Ruh Şeker var geldi, Kisuke söyler Ururu getirmek amacıyla depolama. "Yeni şeyler" yazan bir kutu ararken, bir kutu bulur ve Rukia içeriğini getiriyor. Urahara-San da geç keşfeder kutu aslında etiketli "kötü mal"ve alan Kon. [Manga: Bölüm 13 sayfa 10-11, 19 ]

Jinta kutunun üzerindeki yazı okumak ister. Ururu telaffuz için çabalarken, Jinta onu düzeltir ve bir müşteri için kalitesiz bir öğe satılmış Ururu söyler ve saçlarını çekmeye başlar. Kisuke söyler ona dur demek bu onun hatası değil, elden değil.kaynak

Gibi Ryan dedi yorum, oldu bir farklı kutu. Ancak, Ururu etiketleri okuma mücadeleleri nedeniyle, yanlışlıkla Rukia yanlış ürün verdi.

İçinde: bir mod - soul ne Kisuke zaten biliyordu. O itiraf etti, demek bu onun suçu değil, onu elden çıkarma.

Rukia özel sipariş kusurlu olduğunu kimse fark almaya gelmeden önce ne yaptı?

Onlar fark öğeyi verilen Rukia arızalı sonra o geldi için pick up. Sipariş Tamam aslında. Ancak, maddenin teslim olan bir yanlış anlaşılma olmuş. Çünkü o mücadeleler üzerindeki etiketleri okuma, Ururu karıştırdı kutusu ile bir etiket "kötü mal" olarak kutusu ile bir etiket "yeni şeyler", hangi Uruhara sipariş onu getir, ben bir etiketli [arızalı] verilen Rukia yerine.

enter image description here

Jinta kutunun üzerindeki yazı okumak ister. Ne zaman Ururu mücadele için telaffuz, Jinta düzeltir ve söyler Ururu o satılan kalitesiz öğe için bir müşteri ve onun saç çekerek başlar. Kisuke durmasını söyler, o atılması için kendi hatası olduğunu söylüyor. Suçlu kim olursa olsun, sorun olabileceğini Tessai diyor.

enter image description here

Ururu Kisuke için özür diler, onun yüzünden olduğunu söylüyor ve eğer deliyse ona sorar. Urahara-San ona ulaşıyor, geri tepme onu neden olur. Kafasına elini koyuyor ve büyük bir mesele olduğunu söyler ve ağlıyor neden diye soruyor. Halleder o bir takım olduklarını ve bu konuda endişe etmeyin, diyor. Ağlamaya devam ediyor. Kisuke onu rahatlatır.

enter image description here

Tessai bildirir urahara-San hazırlar ve dört mal kurtarmak için, Ururu top taşımasına ile kurulmuş.kaynak

+542
mj662 12 Oca 2015 12:27:52

(Barış Yapıcılar) Başbakan, bir vatandaş kara listeye kelimeler kullanarak olup olmadığını kontrol etmek için kullanılan ilk bölümde öğreniyoruz.

Bunu yerine başbakanın gözetim bozmak için bazı cep telefonu kullanmak zorunda olan kamu değilken sadece cihaz çıkar mı alıyorlar?

Cellphone that disrupts PM's surveillance

+523
raghuvanshraj 17 Nis 2011 20:55:29

Bölüm 4 Shoukoku no Altair, Mahmut seyahatler için köy Tughril, onun memleketi. Geldiği arabadan indikten sonra, oldukça gösterişli bir şekilde) dünya üzerine sıvı bir şişe boşaltıyor ve sonra aşağı diz çöker, görünüşte dua etmek ya da ağlamak için.

Mahmut emptying a bottle - Shoukoku no Altair, episode 4, 1:24

Neden yaptı bunu? Bu jest ritüel önemi bir tür sahip olarak tasvir görünüyor, ama bunu yapmak için ne bilmiyorum.

+457
user39670 6 Şub 2019 23:15:22

Naruto bunu nasıl saydığına bağlı olarak 2 ya da 5 dönüşümleri gibi:

Kontrolsüz Jinchurichi modu

Çakra çalıyor kontrollü Jinchurichi modu, Kurama dan

Senkronize Naruto ve Kurama, birlikte dönüşüm.

Sage modu

Adaçayı, Jinchurichi Modu.

Eğer başka bir Adaçayı dönüşümleri gibi Tüm Jinchurichi dönüşüm düşünürsek iki olarak sayabilirsin.

+411
user3247852 23 Şub 2018 21:23:29

Bölüm izle görüldüğü gibi Naruto ustası aştı, iki Büyük Bilge Kurbağa Fukasaku diyor.

Jiraiya tamamen sage moduna girmek mümkün değildi, ve gibi sadece görünümü kısmi bir kurbağa vardı.

Bu ne ben okuma Naruto Wiki:

Sage Modu gibi onun görünümü daha bir kurbağa verdi, yüzünün kenarları boyunca uzun izleri, siğiller ile bir keçi sakalı, büyük bir burnu olan kızlar için zevksiz onun elleri ve ayakları ve keskin dişleri, perdeli çünkü Jiraiya olmadı. Bu görünüm teknik üzerinde tam hakimiyet sahibi değil Jiraiya kaynaklanmaktadır.

Ama bu böyle büyük bir teknik ustalaşmak için tek nedeni olduğunu sanmıyorum.

Büyük efsanevi Sannin biri olmasına rağmen neden tamamen Sage mod master edemedi mi? Bunların dışındaki herhangi bir nedenle.

+400
Or10n 8 Eyl 2015 14:52:45
Anime veya manga serisi için bir etiket istemek için bu etiketi kullanın, eğer etiketi henüz mevcut değilse ve bunu oluşturmak için izniniz yok. Emin serisi ne soruyorsun hakkında soru açık olun lütfen.
+357
tplive 18 Haz 2019 16:08:56

Bir dünyalı olmak için smokin Maske Dünya'nın koruyucusu, çok mantıklı.

Ama ne Güneş Sistemi Sailor Senshi hakkında? Ben kendi gezegensel vücutlarında doğmamış ve onları korumak için oraya mı yaşıyorsunuz? Neden bunun yerine Dünya koruyorlar?

Örneğin, Sailor Mars gerçek bir marslı beklerdim:

enter image description here

+351
John Yeary 1 Oca 2018 10:26:12

Gon Pitou asla karşı Nen kullanılır. O kullanır (怨, Kötülük) http://hunterxhunter.wikia.com/wiki/Onolan yakıt tarafından nefret ve intikam.

'On', 'Son Görev' filminde kullanılan, büyük hacimli yayılan Nen zaman diğer kullanıcılara uyarı göndermez.

Gon o Uçurtma canlanan ölü ve mümkün olduğunu ortaya çıkardı o zamandan beri kullanılan ve Pitou tarafından yalan söylediğini hissettim. Olgun ve Pitou öldürmek bu kin ve nefret çağırdı.

Bu dönüşüm sırasında ve sonrasında Gon aurası sarı/turuncu ve siyah, Son görevde Jed savaştı gözleri aynı bir kombinasyonudur.

+316
bingung 28 Mar 2011 22:21:05

Kaybedilmiş bir dava olduğunu, hükümetin karar, anlatıcı bu yüzden 2. Sezon 1. Bölüm " dedi.

+300
kmarko 2 Şub 2011 14:44:47

Resmi bir başvuru yok gibi görünüyor, ama o, üç olası açıklama var: "bir yazarın böyle olmasını" biri hariç sanırım:

  1. Miras: ne Zaman onlar vardı, onların babaları da zaten yönetilen reach SSJ sahne. Yani bir nevi yeteneği geçtiler ve işi kolaylaştırdı. Bu Goku > Gohan > Goten da Vegeta > Trunks için geçerlidir. Bu oğullarının temel güç seviyesinden daha yüksek olduğu anlamına gelebilir.

  2. Kuşak: daha fazla gitmek, daha güçlü oluyorlar. Gohan Goku ve Vegeta daha güçlüdür. Sadece yeteri kadar tren yok çünkü güçten düşüyor. Goten ve Trunks güçlüdür.

  3. Kan saflığı: O belli değil, ama görünen melez daha güçlü daha saf-kan Saiyan. Görünüşe göre, bu melez var, ama mücadele ruhu yok. Ve gerçekten de, Gohan o kadar barış zamanında tren yok.

+292
ForeverAlone 31 Ağu 2019 15:53:16

Göre bu wiki:

Gerçek kimliğini ve adını hala SSS için bile bilinmiyor, bu yüzden "kendisi verdi TK", bir takma ad olarak onu teşhis ederler.

+263
Dementr228 3 Haz 2013 07:52:30

Adı sahte ismiyle çağıran beri "Yato" işe yaramadı, Hiyori bilir. Severek Yato küçük türbe ve Adı üzerine kazınmış nasıl göründüğünü henüz, hatırlıyor. Bu yüzden tapınak kazınmış adının doğru olduğunu ortaya koyuyor, ama farklı telaffuz edilir.

(Boku) çok benzer kanji 卜 okumak için(için) katakana ト okuma değiştiriyor.

+233
Radu Gheorghe 24 Oca 2019 18:56:04

Göre Vikipedi

Porno Graffitti (ポルノグラフィティ Poruno Gurafiti), aynı zamanda bilinen olarak Porno (ポルノ Poruno) bir Japon erkek rock grubu gelen Innoshima, Hiroshima Valilik, Japonya.

Şimdiki ve Geçmiş Üyeleri sadece listeler 3 isim ve Wikipedia sadece bir bağlantı için geçmişte üye Masami Shiratama diyor ki:

Sonra terk bandında Haziran 2004, o serbest albümünü Büyük bir Zevkle Aralık 2005.

Akihito okano ile sergilerini (kim yapıyor vokal) ve Haruichi Shindō (kim yapıyor arka vokal) var profillerinde generasia ve her iki liste için eşleri. Özellikle eşcinsel evliliği yasal değil, Japonya ve onların görüntüleri generasia gibi adamlar, ki sonuç olarak kız kardeşi olduğu doğru ve o bir Erkek şarkı söylüyor bunu.

Eğer hala şüphe, ben kontrol etmek görürsem olabilir bulmak bir canlı performans Anima Rossa Youtube ve işte Link

+228
Umapathy 30 Nis 2011 00:34:17

Şu anda çamaşır suyu tam bir çalışma yapıp film ve OVA ile birlikte oldum ve hepsi tam zaman çizelgesi anlamaya çalışıyorum. Zaten film bu sorunun (ve sonraki cevap) anime ile ilgili idi ne zaman burada bir soru olduğunu biliyorum, ama hala YUMURTA hepsini ilişkisi var mı bilmiyorum. Hiç yardımcı olur diye (bu bilgiye dayalı varsayımlar ile birlikte) biliyorum, yaptığım şey şu: Bleach OVA Grande Fisher karşı Ichigo'nun mücadele ile ilgili olan özel bir flashback bölümü. Ancak, Ichigo babası Arrancar arc Grande Fisher öldürdü. Yerde bir süre önce alması anlamına mı geliyor?

+211
fenceop 22 Şub 2016 05:15:07
"Gantz" ölen kişi tarafından oynanan bir "oyun" hakkında Hiroya Oku tarafından shounen bir manga var. Ayrıca Stüdyo Gonzo tarafından üretilen TV anime uyarlamasıdır.
+194
Raysanke 30 Ara 2018 05:01:41

Sadece bir mevsimde ben, şu anda, ama gerçekten eğer kemiklerini kırıyor olmadan gücünü kullanıyor olup olmadığını bilmek istiyorum.

+190
Kashi Kazmi 20 Nis 2011 09:43:54

Dünyanın aldatıcı sadece zaman makinesi orada tam olduğundan beta çekicinin alanında yapılabilir. Zaman makinesi sadece geçmişe gidebilir çünkü Mayuri kurtarmak için hiçbir yolu olmazdı. Bu yüzden S;G worldline hala 1.00+ (beta cazibe alanı)içinde

+150
maclabhelp 23 Ağu 2016 10:23:12

İçinde KonoSuba ilk bölüm, Aqua olduğunu söyledi için son derece yüksek istatistikleri tüm istatistikleri ama ortalamanın altında zeka ve kötü şans. O zaman, o olduğunu söyledi o olabilir bir şey ama Arch Sihirbazı beri zeka gerektirir. Kemer Sihirbaz, Büyücü olmak ve Megumin görüldüğü gibi, saldırmak için büyü kullanan bir sınıf. Sihirli zeka ile ilgili olduğunu Aqua düşük zeka Arch bir Büyücü olmaktan onu engeller anlamına gelir.

Ne zaman onlar kontrol Megumin bu maceracı kartı, hem de Kazuma ve Aqua sözü Megumin olmaktan Kızıl İblis klan, bir çok yüksek zeka ve bir Kemer Sihirbazı. Oldu da gösterilen Megumin olabilir dökme gelişmiş büyü, Patlama, ancak sadece bir kez bir gün nedeniyle onunla sınırlı mana.

Ancak, Dullahan ile mücadele sırasında, Aqua şehir kapısı yok, eğer daha büyük olsaydı Megumin Patlama düzeyinde zarar bir düzeyde Oluşturmak Kutsal Su dökme.

Aqua ben Megumin bu seviyede büyü yapmak, daha sonra yaptığı istihbarat istatistikleri KonoSuba dünyada ne yapabileceğini gösteriyor olsa Sihirbazı düşük zekalı yüzünden Kemeri olabilir, çünkü benim sorum şu? Bunu yaparken, KonoSuba diğer istatistiklerin ne ve ne yapıyorlar?

+134
smerten 23 Tem 2017 22:43:41

Evren göz donör başka bir kullanıcı tarafından kullanılıyor olabilir, ya da öylesine Sonsuz Mangekyou başına bela alma üzerinde kör değil sadece gözlerini değişimi olabilir ölmek zorunda?

+119
TiReiman 7 Haz 2012 04:14:18

What is the manga/anime in the bottom right?

Magi manga 244 bölüm okuyordum ve dergi kapağı sağ altta bir resim ilgimi fazlasıyla çekti. /Anime manga ait olduğunu anlamaya çalışıyorum.

+89
Shivnarayan Patidar 30 Ara 2014 07:04:12

Konohamaru gerçekten kurbağa summon yapan Boruto anime teyit edilmiş gibi görünüyor.

video

+27
Ozera 3 Ara 2015 02:54:39

Robin neden Dragon, Luffy babası tanıştığından beri onu eğitim sırasında ne olduğunu Luffy söylemedi.

Ayrıca toplantı,

Sabo

Dressrosa arc.

Mürettebat başka kimse birbirleriyle hikayelerini paylaştığı tuhaf görünüyor.

+20
tobiuchiha 7 May 2015 23:31:20
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil