Geass nasıl meydana geldi?

Code Geass izledim, ve şimdi bilmek Geass Nasıl meydana geldiği istiyorum. Kim veya Geass oluşturulan ne?

+542
Asken 17 Ara 2014 22:38:08
29 yanıtların
Aylık Kız Nozaki-kun yazılan ve ilk olarak 2011 yılının Ağustos ayında yayınlanan Izumi Tsubaki gösterildiği dört panel romantik komedi bir manga var
+962
djspoulter 03 февр. '09 в 4:24

Çok uzun yıllardır bir anime ama aradım ki ... ne olursa olsun bulamıyorum bu sahneyi hatırlıyorum.

İşte hatırladıklarım:

 • Yeşil (belki mavi? emin değilim) uzun saçlı adam sert, koyu renkli giysileri ile. O gerçekten benzer Sephiroth gelen Final Fantasy.
 • Kur bir fütüristik şehir/dünya, şehir hatırlıyorum benzer şehirden Akira: uçan arabalar, tam yol, ışık vb.
 • Eski bir anime, 80'lerin sonunda veya 90'ların başında olmalı.

Net hatırladığım sahne bu şehir boş bir yolda yürüyen bu adam, ama ekran tüm Yükseklikleri, binalar vb yollar ile doludur. Bu adam o sahnede başka biri eşlik ediyor sanırım ama emin değilim.

5 yıl boyunca birçok kez aradım, ama başka bir şey hatırlamıyorum.

Nedir bu anime?

+944
saheka 3 Oca 2014 06:34:13

Gerçekten iyi tanımlanmış bir cevap değil, ama ipuçları sağlayan birkaç önemli arsa puan var.

Birincisi ve en önemlisi, Hagoromo kendini. O öldü, ama hala yaşıyor dünyada tezahür ve çakra dışarı verebilir. Hepsi çok gizemli güçleri olan deli, bu yüzden onun yarısı Ootsutsuki ediyor.

İkinci olarak, Indra ve Konu Hagoromo çocukları var, çok gizemli güçler miras onlara verilir. Eğer Hagoromo yapabiliyorsa, muhtemelen siz de öyle bazı yetenekleri vardır. Hagoromo ama yaşam ve ölüm kontrol ediyor, böylece daha fazla veya daha az tam kontrol onlara da mantıklı ona göre sahip olduğu Rinnegan var.

Boyut değiştiren bir güç vardı ve kendi sözleriyle "geri dönmek ve hatta birine çakra ver iki dünya" bağlayan çakra, kim üçüncü, Obito. Eğer tanıdık geldiyse, çünkü Hagoromo tam olarak ne yaptığını onun. Ancak Konu ve Indra daha iyi olurdu açıklar boyutlu değişen güçler vardı.

Dördüncü olarak, Rinnegan insanları canlandırmak için güçlü olmak, ve Gaara canlandırmaya biri olarak Chiyo kurban canlandırmak sözde edememek Edo tensei yaşayan ve ölü dünyası doğru bağlamak çakra hakkında Obito nokta gösterir.

Yani, Konu ve Indra değil Hagoromo gizemli güçlerin biraz da Hagoromo sayesinde neler yüzünden birbirimize inanılmaz bir nefret var. Savaştılar, muhtemelen ölümüne o gün. Indra güç iman ve genç arkadaşları tarafından yenildi ve zayıf inandı, kardeşim. gurur onun için büyük bir hakaret bu. Güç yanlış, yanlış ve zayıf biri değil sadece Hagoromo mirasını devralmasını tarafından dayak yedi, ama sonra savaş. Muhtemelen uzun vadede kazanmak istiyordu, bu yüzden Konu onu durdurmak için uzun süredir ölü ve mümkün olabilir, yani Konu onu durdurmak için aynı şeyi yaptı ki transmigrated o kadar. Ölüm bile durduramaz bu bir kan davası.

+882
jayraval 17 Ara 2018 19:02:58

Bu Rinnegan uyandırmak için, Uchiha gözleri ya da vice versa ile bir Senju olmak yeterli değil, Asura halefi gelen çakra elde Indra halefi olması gerekir.

Bir halef mutlaka bir Uzumaki olan Naruto, bir halefi olarak doğrudan Senju klanından geliyor, değil. Ancak, Indra halefi her zaman bir Uchiha var.

Kısacası bu kadar, hayır. Tarif ettiğiniz şey yapmak mümkün değil.

+878
gino18 29 Eki 2015 00:10:11

Rukia idam önce, Jushiro Ukitake daha sonra Sokyoku yok etmek için kullanılan bir madde üzerinde mührü kırmak biraz zaman aldı.

Ukitake with anti-Sokyoku weapon

Ichigo Rukia'yı kurtarmak için geldiğinde, cape Shihoin klanı, Yoruichi klan gelen Yoruichi ile mücadele sırasında yorum Soifon hangi uçmasını sağlayan bir pelerin giyiyor.

ichigo's cape

Ukitake üzerinde Shihoin klanının sembolü olduğunu biri yorumladı Kalkan olayı ortaya çıktığında ikisi de aynı amblemi var ve hatırlıyorum.

Jushiro Ukitake ama neden var mı? O gizli güç ya da Yoruichi elinde bile olması gerekmez mi? Daha da iyisi, bu yana Sokyoku yok, neden yerine Baş Kaptan Yamamoto daha başka bir kaptana Emanet edildiği yapabiliyor?

+859
Wneiton Luiz Gomes 28 May 2017 21:17:07

Birçok anime manga tarihinin izleyin ve daha kısa yapılır. Ancak bunu izleyin ya da üç büyük (Naruto, Bleach, One Piece, Death Note, MANİSA ve Kardeşlik gibi manga ile geçmişi bitirmek için deneyin birkaçı. Ama diğerleri MANİSA, Ouran High School, Pandora Kalpler, Tsubasa Reservoir Chronicle gibi gerçek sonu olmadan anime bitirmek. Bu neden böyle? Yüksek maliyeti yüzünden mi? Ya da popülerlik eksikliği?

+849
Stark Lost 28 Ağu 2013 03:39:58

İçinde Hunter x Hunter, bölüm 97, Feitan etkinleştirir onun nen yeteneği.

Dili doğru, dikey metin mi?

enter image description hereenter image description hereenter image description here

+842
Hessel Venema 15 Mar 2013 20:51:31

Beri ben sevdim Devrimci Kız Utena ve Mawaru Penguindrum, istiyorum için saat Yuri Kuma Arashi anime, özellikle beri var olurken bazı ilginç sorular bu sitede.

Şimdi, Wikipedia söyler bana orada bir manga, bir anime serisi ve ışık romanı olan MyAnimeList ver hemen hemen aynı özetleri için (1, 2, 3). Duyuru bir anime serisi için bir ilk olduğunu Wikipedia açıklama gösteriyor, ama manga devam ediyor ve anime zaten ile yapılır ise ilk başladı. Manga bazen anime karakterizasyon farklıdır ayrıca, Wikipedia karakter listeleri öneriyor.

Nasıl çeşitli uyarlamalar Yurikuma Arashi ilgili?

 1. "Özgün" orta anime olduğunu farz edebilir miyim?

 2. Manga sadece bir uyarlaması, ya da "özgün" bir iş değil mi?

 3. Işık roman ve manga MAL üzerinde "alternatif versiyonları" olarak listelenmiştir. Herhangi bir büyük içerik farklar nelerdir? (Orada bir şey karşılaştırılabilir farklılıklar arasında iki Fullmetal Alchemist süreklilik, ya da belki de sadece farklılıkları ben duymadım arasında çeşitli uyarlamalar temel içeriğinin Devrimci Kız Utena?)

+817
Harshita Kumbhar 6 Eki 2017 18:45:05

Tanegashima ada belirgin özellikli, büyük olasılıkla nedeniyle gerçeği bu:

Bu merkezi olan JAXA, bu Japonya Uzay Keşif Ajansı, bu Tanegashima Uzay Merkezi , istasyonun olduğu yer de Güneydoğu son Adası.

Hakkında Tanegashima Uzay Merkezi:

Bu Tanegashima Uzay Merkezi (種子島宇宙センター Tanegashima Uchū Sentā) (TNSC) bir Japon uzay Araştırma Merkezi. Tanegashima, Kyushu 115 km güneyinde bir ada üzerinde yer almaktadır. Bunu 1969 yılında kurulmuş zaman Ulusal Uzay Geliştirme Ajansı Japonya (Sayın Bay veya Bayan:) oldu kurdu, ve şimdi çalıştırmak JAXA.

TNSC gerçekleşen faaliyetleri uydu montaj, test, fırlatma ve izleme, hem de roket motoru ateşleme testleri vardır. Bu Japonya'nın en büyük uzay Araştırma Merkezi.

Tanegashima Uzay Merkezi vardır özellikli değil sadece 3 anime olarak belirtilen soru, ama aynı zamanda:

+813
roganartu 18 Haz 2011 09:03:04

OVA ve LİTVANYA eşanlamlıdır. İki kısaltmalar olması için bu nedenle tarihsel olan; şu anda, hem Japonya hem de İngilizce konuşulan ülkelerde resmi atama olarak "OVA" kullanın.

Göre Japon Wikipedia (kaba çeviri):

İlk günlerde, orijinal animasyon video için "(kısa") "LİTVANYA" sık sık kullanılır, ama "AV" ve "Yetişkin Video" kolayca karışık ve kolayca "Görsel" için yanlış, bu yüzden giderek daha az ortak olmuş olabilir.

Bu İngilizce Vikipedi bu özetliyor biraz daha kısa ve öz:

(Ve bazen "Orijinal Yetişkin Video" için yanlış olsa LİTVANYA, orijinal animasyonlu video, İngilizce konuşanlar, animasyon filmler gibi) ve Serisi özel ev içinde serbest bırakılması için yapılan OVA medya formatlarını video orijinal video animasyon, kısaltılmış.

Temelde, medyadır başlangıçta dublaj "LİTVANYA" için "original birnimated video". Ancak, çünkü bu terim "yetişkin video" (ima eden pornografi veya olgun malzeme), ve yeteneği olmak arasında ince bir çizgi ile ortak film/animasyon terim "ses/görüntü", son iki harf vardı geçiş için form OVA (original video birnimation).

+662
Kyle Slinn 19 Oca 2011 18:29:55

Ben sadece aramak için teoriler için neden insanlar inanmak Lelouch hala hayatta, ben buldum bir teori diyor ki Lelouch aldığı Geass onun baba, ne zaman o öldürüldü aslında ölümsüz oldu. Ama tekrar dizi izlemek babasından Kodu alarak Lelouch görürüz böyle bir sahne bulamıyorum. Yoksa bir şey mi kaçırdım?

İlk defa anime izlerken, Lelouch gibi ekstra sahneler yeniden zaman mevcut değildi Araba, Araba vardı serilerini izledim hatırlıyorum. Daha sonra kaldırıldığını okudum.

Yazarlar hangi Lelouch babasından Kodu alır sahne kaldırdınız mı? Yazarlar Lelouch canlı tutmak, başlangıçta üzerinde planları vardı bir izlenim alıyorum. Onlar geldi ve sonunu istedikleri gibi okuyucu yorumlamak için belirsiz sol, ve sahne ve ilan Lelouch öldü sonra kaldırdılar olduğunu söyledi.

+623
shivansh gaur 11 Tem 2010 02:30:54

Soru zor bir arkadaşım. Öyle olsun ya da mümkün değil gibi anime veya manga kaplı değil, ama teorik olarak olmamalı.

Neden? Çünkü anime olan daha önce ilan canon ("biraz..."), edilmemiş belirtti Kaioken üst kısmına SSB olduğu kabul edilebilir çünkü kullanılan Tanrı-ki altında ki mükemmel kontrol.

SSR SSR Vegeta formu yok neden sadece ritüel yoluyla yapılabilir neden, ve aynı zamanda mükemmel ki kontrol yok.

Tartışmasız manga ve yakaladı olmayanlar için aşağıda Spoiler ise anime sapma beri...

Goku ve İsabet arasındaki savaşta, iki farklı sonuçlar canlandırdı. SSB İsabet zaman atlamak yeteneği yenmek için onu etkinleştirmek için çalışırken, anime, Goku Kaioken 5x10 kullanır. Böylece, bir süre için ki onun kontrol edemiyor onu yapar, yanlış yerlere warp onu zorluyor ve doğru sinek bile yapamaz onu bırakarak. Şimdi SSB ve SSB arasında manga, Goku geçişler, ayarsız Vuruş zamanlama atma ve sonunda onu yenerek. Bu yüzden bu iki sıcak konular getiriyor:

 1. SSR hala zenkai artışı nedeniyle tören olmadan kullanılabilir mi?
 2. SSB ile bileşik kullanılabilir Kaioken mi? Burada canon hangisi? Biri doğru, diğeri yanlış olmalı, her ikisi de doğruysa, bazı garip nedenle sürece.

SSB üzerinde Kaioken teknik olarak anime sadece kısmen canon gerçek yüzünden bile olmayabilir".

TLDR: Teorik olarak yok, ve şu anda anime ve manga 27 Haziran, 2016, Hayır olarak görülen şeyle. Mümkün mü? Evet.

+623
Mohd Arif 20 Ara 2015 22:14:55

Sanırım bunu bu şekilde, Midori ne Japonlar olacağını ifade etmek için bir "Gyaru."

Bir daha popüler stili gyaru olduğunu "Ganguro"ile karakterize, onların derin yapay tan ve boyalı/ağartılmış saç.

so gyaru

Yeşil deri doğal deri rengi gösterebilir. Tipik ganguro gyaru Bronz gölge orijinal renk ona çok benzer başka bir renk seçti olabilir. Sonuçta, ganguro gyarus radikal radikal modası moda haline değil, aynı zamanda radikal makyaj vardır. Bu yüzden biraz daha fazla sipariş tamamen farklı gölge bu bağlamda mantıklı.

"Midori" sadece{midori} [緑] kanji başvurabilirsiniz düşünme hatasını yaparsın. Eğer farkında olsa{ao} [青] kanji (genellikle eski günlerde) iki renk mavi ve yeşil anlamına gelir. Bu kanji yazmak için başka bir yol 碧 var. Tipik olarak telaffuz "ao," birçok kişi al bunu gibi bir isim ve telaffuz gibi "Midori". Burada adı (karakter tasarımı bilge) ironik bir anlamda kullanmak, kara kedi "Beyaz demek gibi olabilir."

Mavi, yeşilimsi mavi veya mavi bir renk. Bu iki şekilde karakter ve Adı uyar:

 • Cilt rengi bronzlaşma üstüne geldiğinde tamamen boyama sürece dikkate doğal sesi almak zorundayız,

 • Adı teninde bir cinas biraz, (dışarıdan)hem yeşil (altında) ve mavi o

+600
user186070 25 Tem 2018 13:56:18

Belli ki başka bir vücut ile vücudu değiştirir. Bu hiç de insan olarak ninja ile etik olmayacak. En önemlisi değiştirmek için kullandıkları ahşap günlük vücut kullanarak ninja boyutu neredeyse orantılıdır, aynı zamanda kunai herhangi bir etkisi banyosu ve hareketi durdurmak zordur. Ve bu günlükler ninja başarıyla kendini krizi atlatmak için "vücut değiştirme jutsu" kullandığı gerçeği daha vurgulamak için kolayca unutulabilir ve genel. Peki neden ahşap tek davan hariç diye sormak izleyiciler için çok küçük bir şans var. Şimdi bunun yerine ahşap, ninja en sahneler etrafında ağaçlar var çünkü dövüş ninja insan dummies veya taş kullanın eğer daha fazla tartışma olacaktır. Etrafta aptal. Ayrıca çakra ve kaya daha fazla kullanacak kendini ninja orantılı büyüklükte Kaya jutsu ters giderse ahşap çok daha fazla zarar verebilirdi.

+561
Glen Henley 8 Oca 2016 15:04:26

34 bölümde, Kasuga sınıfta bir kitaptan yüksek sesle bir sayfa okumak istedi. Okuyorum çeviri olarak satırlara yer verir:

Güneş uçurumun üstünde tırmandı ve Urehi köprünün altında çömelmiş yürüdü. Demiryolu çitin ötesindeki o uçsuz bucaksız, ufka kadar uzanıyor...

Daha sonra, aynı sayfada:

Hiçbir şey inanmak. Kendi inanç yüzünden kızıyor. Şehveti reddetmek için nasıl hiç bilmeden. Suçlayarak kendi şehvet...

(Bu okuduğum çeviri ile diğer kalite sorunları olduğundan orijinal Japonca çok iyi bir çeviri olmayabilir. Eğer iki parça birlikte gidersek de emin değilim.)

Doğru metin ayrıştırma olmaz, burada sayfanın bir görüntü:

volume 7, chapter 34, page 53

Bu gerçek bir kitap ya da bir şiiri vardır, ve eğer öyleyse, ne bu mesajın? İlk iki kabarcıkları içerik arama denedim, ama Google bana yararlı bir şey vermedi.

+513
Stan Bondi 27 Haz 2016 06:56:01

Sahip Olabileceği tek Bir cilvesi denir. Bir kişiden diğerine geçirilen bir cilvesi ve geçmiş her zaman daha fazla güç kazanır. Bütün tüyleri birini yemesi yaparak gücünü Deku (İzuku) bir şerit vermiş Olabilir. Eğer geçti daha ne kadar bu ise bu cilvesi insanlar çok sayıda geçirilecek mümkün değil mi? Diyelim ki, bir ordu, örneğin.

+510
Eriks Dobelis 30 Ağu 2019 03:32:54

Yeryüzünde, ama apokaliptik bir Dünya (ya da sonrası) ıssız bir yerde olduğunu varsayıyorum. Film sırasında Kyouko ve Mami Madoka anne (öyle) tesadüfen Yalıtım Alanına girdi söz ediliyor. Eğer dünyanın herhangi bir yerinde bulunan olsaydı bu Alana girmiş olabilirler.

+496
NikashS 9 Eki 2010 15:33:31

Naruto Anasayfa: Yedinci Hokage ve Kızıl Bahar bir netice mini serisi orijinal Naruto manga, Naruto bölümü Projesi. Naruto Proje Naruto serisinin 15.yılını kutlamak için özel bir proje.

Bu Naruto Değişmeyen görür gibi bir başlangıç için Boruto: Naruto Filmi.

Japon Edebiyatı (外伝) değişmeyen bir yan hikaye veya masal anlamına gelir.

Anasayfa kullanımı yaygın olarak popüler Japon kurgu bir spin için resmi olarak ne bir netice, ne bir öncü olarak kabul edilen daha önce yayınlanmış bir işten başvurmak için kullanılır. Ancak, bazı değişmeyen farklı bir karakter, bir flashback benzer bakış açısıyla yeniden anlatılan hikayeler vardır.

Vikipedi

Bu nedenle değişmeyen genellikle birkaç bölümden oluşur.

Dizi açıklanamayan elemanları (muhtemelen olacaktır) yaklaşan dizi derinleştiren olabilir.

+471
Alan Phillips 10 Haz 2014 21:32:14

enter image description here

Sonunda kavga arasında Souda Emonzaemon ve Maniwa Pengin içinde Bölüm 11, Emonzaemon başlar ateş rastgele bir yöne Entou Üzerinde, ve her nasılsa bir kurşun ulaşır Pengin vücuduna öldür onu. Bu nasıl oldu anlamıyorum. Emonzaemon doğrudan Pengin doğru ateş ettiğinde bile, kurşunların hiçbiri son derece yüksek şansı çünkü ona ulaştı. Sonra, nasıl rasgele yön ateş ederek onu vurmak Emonzaemon başardı?

+457
Krysta Leary 30 Eki 2011 04:57:48

SingerOfTheFall cevabı vardır kaplı ilişki arasında anime ve ışık romanı: birim 1-3 ve 5, 4 atlanıyor. İçin bilgiye göre Japonca Vikipedi:

 • Sezon 1 uyum birimi 1 & ışık romanın 2 sadakatle neredeyse DVD üzerindeki Gökyüzü (+ volume 7 "Elma Kırmızı, Mavi"-özel bölüm 7)
 • Sezon 2 uyum birimi 3 ve 5, atlama (+ 4 birim 7 "Kurt ve Amber Melankoli" üzerine OVA bölüm 0)

Verilen yukarıda aslında, anime kapakları hacmi 1-8 manga ile oldukça ağır bir değişiklik. Göre Japon Vikipedi:

 1. Işık Roman başlangıcı (LN) 1
 2. 1 LN orta
 3. 2 LN 1 LN bitiş - Başlangıç
 4. 2 LN başlangıç - orta
 5. 2 LN orta uç
 6. LN 2 + LN 7 "Kurt ve Amber Melankoli" sonu (anime sezon 2 Bölüm OVA 0)

 1. 4 LN LN 3 + Başlangıç parçası - orta
 2. Sonu LN 4 - Başlangıç 8 LN (LN 5-6 olan basitleştirilmiş)

Manga için, 7 birimden başlamak yerine, ışık Roman 4 atlanan birim olabilir.


Not: olarak Temmuz 2017, manga hala devam eden ve oluşur fazla 8 birimler. Yukarıdaki liste bu anime içine adapte var son ses çünkü ışık romanın 5 hacim kaplayan hacmi 8'de bitiyor.

+406
user2528996 22 Oca 2011 01:36:07

NoitaminA ayırın başında, ekranda görünen metin bir sürü yükleme ekranı var.

enter image description here

Yakından bakınca, Doğu , Tarım Monokoe ve Tales of Eden bahseder fark ettim - bu yüzden de metnin geri kalanı gizli bazı Paskalya Yumurtaları saymak.

Ne yazık ki, bulduğum tüm resimleri söyledikleri çok düşük çözünürlüklü vardır.

Herkes noitaminA yükleme ekranı yalan süper gizli mesajları ortaya çıkarabilir?

+336
eskay pay 26 Kas 2010 15:29:19

Ben izledim ilk üç bölüm Hitori hiçbir Shitave onaylamak Baobao konuşuyor düz eski standart Japonca (hyoujungo) ile değil bir ipucu herhangi bir bölgesel Öğr. 2 Bölüm, gerçekten de okuma o ayrıntıları bariz yalan olan sadece Devletleri The.

Çin ses sürümünde standart olmayan çeşitli konuştu öğrendiğimde (bu bir sürpriz olarak geldi. Aynı şekilde Japonca sürümü için Japon standart olmayan çeşitli seçim olmayacağını biraz garip.)

+322
pitfire 10 Ara 2013 16:18:50

Bile simya ile bir radyo tamir ediyoruz . . . bu dünya hayatı ya da bir enerji yapmak için gereken

Bu dünya simyanın amacı için var olan çok izleyiciye verilir gibi bir açıklama değil. Bunun yerine, başka bir dünyanın içine vurdu" olmak "var. Simyacılar eşit takas prensibini takip ediyorlar sanırım; ama farkında olmadıkları gizli bir maliyet var. Bu gizli maliyet "diğer dünyadan çalıntı" olur.

Komşunuzun evine bir kablo çalışan hayal edin, böylece kendi elektrik çalamazsın. Elektrikli bir cihaz kullanmak her zaman, komşunuzun elektrik bazı çalıyorsun. Çok simya için buydu.

Makineden iki dilim ekmek koymak. Ekmek iki parça çıkıyor. Bu eşit takas değil mi? Seni, oturma evde, o olabilir gibi görünüyor bu şekilde. Bunun için ödeme sen değilsin çünkü (elektrik faturası) ek maliyetinin sadece farkında değil (komşun bedeli ödüyor)

Bu demek değil ki zorla benim komşum gel yaşa beni o ben olabilir çalmak elektrik (ki ne soru aşağı kaynar için). Simya sadece başka bir (önceden varolan) dünya ek maliyet alır bir şekilde inşa edilmiştir.

Bildiğim kadarıyla ben farkında değilim, neden diğer dünya var olduğundan hiç tartışıldı, çünkü o zaman sana da sormak gerekir kendinizi neden orijinal (simyacı) dünya var, ve düşünmek ne varlığı gerçekten anlamına gelir.

+312
KonKan 14 May 2017 19:19:27

Manga sona erdi ve anime de sona erdi. Muhtemelen animasyon ya da yazacak bir şey kalmadı, onun için her şey tamamlandı.

Aslında, aramaları için bir film getirmek yok. Yani, yanlış bir bellek olmadığından emin misin?

+311
prokaryote 18 Şub 2013 10:50:06

Sakurasou no Pet na Kanojo ("Hayvan Kız Sakurasou") bir ışık Roman serisi yazan Hajime Kamoshida, yayılan 13 birimler. 2012 yılında J. C. Staff tarafından bir anime serisi içine adapte oldu.

Ayrıca Bkz:

+296
Klemens 25 Oca 2013 20:33:32

Zamanda 13 Bölüm Başkan Yardımcısı kaptan yoktu. Dolgusuz ederken bazen dizi başlamadan önce Kaien Shiba ölümünden sonra, pozisyon gidiyor, 13. bölüm üçte iki sandalye ile kaplı, Rukia için geçmeden önce olmak görevleri. Bu nedenle Ichigo Rukia'yı kurtarmak için geldiği zaman ikinci kaptanı oldu.

http://bleach.wikia.com/wiki/13th_Division

+218
fzcA9033 10 Mar 2010 00:36:10

Bir ninja Genin, bir Chuunin, bir Jounin ve sonunda bir Kage olmak saflarına geçmek zorunda mı yani?

Filmin Yola Ninja Naruto Iruka sorar doldurmak onun Jounin formu ama Iruka reddediyor söylüyorum, Naruto-ecek var olmak bir Chuunin için doldurun başvuru formu Jounin. Ama Naruto Hokage oldu hala Genin hakkı olmalı? Bu durumda Genin bir Chuunin herhangi biri varsa, bir Jounin bir Kage olur?

+211
geckon 19 Mar 2019 11:05:06

Bu sesler gibi Sıfır no Tsukaima ya da Tanıdık Sıfır.

Ziyaret onun Wikipedia makale için doğrulamak ister maçlarını açıklama.

En sevdiğim biri var ve ben şimdiden 2 Sezon var.

+39
hkcktk 27 Eki 2013 17:56:52

İlk önce, benim gibi devlet, ben iddia ediyorum bildiğim Hıristiyanlık ve Pokémon. oldukça tuhaf. Yine de ben bazı akarsu Hıristiyanlık bu hoş karşılanmaz (konuşma gibi biriyle dini kadar getirin) bunu asla dışarı erdemli yasaklanan dini nedenler, ve büyük olasılıkla bir ülke/kültür olarak bir bütün.

En serisi dini inançlara karşı yasak alamadım. Hiç yayınlanmadı bile onlar! Bunun bir örneği İran olurdu.

İran ilk televizyonda İslam Kültür Bakanlığı tarafından yayınlanan her şey için kapsamlı bir tarama sağlar. Tüm olsa onlar izin verme çoğu anime içerik değil bir yasağı (Yasası yasaklayarak yasa), ama sansür (uygulama resmi olarak inceleyen kitaplar, filmler, vb. ve bastırmak kabul edilemez bölümleri), hangi bazen seri olarak bir bütün.

İran'da medya herhangi bir şekilde hükümet tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir kuralları keyfi bir dizi ayarlayan dağıtım, İslam Kültür Bakanlığı'nın izni gerekiyor. Bu kurallar, iletişim eleştiren İslam pornografi ya da (özellikle İslam dininde, tabu olan kadın formu, ekranda ortalanmış) cinsel görüntüleri herhangi bir şekilde değil, hükümetin hedefleri ile anlaşma siyasi malzeme ve herhangi bir form vardır. Bu kısıtlamalar genellikle fiziksel ve internet korsanlığı, uydu antenleri ve yasadışı kullanılmış kitap pazarlar kullanarak hile vardır. Kaynak - TvTropes

Tüm dini nedenlerle sansür bol olsa. Dışarı erdemli dinler nedenlerle bir dizi yasak olan herhangi bir bulamadı ben.

+25
Battlestr1k3 12 Nis 2017 10:22:36
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil