Altın ve Gümüş Kardeşler Naruto bıyık işaretleri var neden?

Kurama göre Yazı (Dokuz) yuttu var ve et yemeye başladı ÖNCE son 269 bölümünü izledim, ve bir hatırasında, bıyık işaretleri vardı.

+634
interface 6 Şub 2015 22:53:51
34 yanıtların

Kısa cevap teorik bir sınır yoktur, ama cilvesi pek çok iyi tasarlanmış sınırlar nedeniyle overpowered değil.

Bu 230 Bölümün başında cilvesi 'dublörü' açıklaması vardı,

enter image description here

Olarak başına wiki sayfası: (vurgu benim)

Jin bir anda sadece iki klonlar bir sınırı vardır. Ancak, çünkü Jin mümkün kopya kendisi ve onun kopyaları da var erişim için Çift, o teorik olarak yetenekli üreten sonsuz kopyaları kendisi tarafından izin onun klonlar yinelenen kendilerini daha da. Bu Jin birkaç küçük olanları bir kez kolay ya da klonlarını onunla işbirliği sağlanan büyük bir görevi gerçekleştirmek için insan gücü verir. Çift ölüleri bile çoğaltmak Tomoyasu Chikazoku iddia ediyor.

Bu tuhaflık için 2 sınırlama var gördüğüm kadarıyla:

  1. Klon dayanıklılık. Kırık bir kemik eşdeğer bir yaralanma ikinci kopya genellikle zayıf iken bir klon geçiyoruz olacak iki kez bahseder.

  2. Klonlar özerk vardır. Gerçekten onları kontrol, sadece onları oluşturmak ve ölümleri tespit edebilir. Bu muhtemelen engeller ondan klonlama herhangi bir kahramanlar ya da kötü adamlar kim daha güçlü daha kendini. Tüm bunlardan sonra, derin neredeyse onu öldürmek kendi klonlarını travma olduğunu ve mevcut gelişmelerden sonra bile, hiçbir şey ama son çare olarak "Sonsuz Çiftler" taşı kullanarak olacak sanmıyorum.

Bunun için herhangi bir onay bulamadım da ilginç bir gözlem. Sonsuz sınırı klonlar tarafından oluşturulan (o bile) klonlarını tüm orijinal orantılı dayanıklılık olduğunu belirtmek gibi görünüyor. Başlangıçta, bu durumda bileşik cezalar hangi klonlar şekilde öldürmek çok kolay sonra matematiksel bir sınırı zorlayacaktır yeteneği, kullandığı klon dayalı olacağını düşündüm.

+989
wrog 03 февр. '09 в 4:24

Kitap gibi bir bit filmleri dönüştü ve her zaman farklı bir son var çünkü biraz basit. Muhtemelen,anime yönetmeni ise kaneki Aogiri döndü nasıl olurdu nasıl seyirci göstermek istedim. Yönetmen sadece bazen yönetim orada değil, gerçek bir şey kopyalamak yerine kendi fikirlerini koymak istiyorum ne zaman oluyor çünkü manga kopyalamak istemeyen doe mümkün değildir.

+964
acushner 12 Kas 2013 15:59:04

Başlık için satırlararası bir parlaklık geldi:

双 星 の 陰陽師
sō sei no onmyōji
ikiz yıldız ɢᴇɴ onmyōji
"İkiz Yıldız Exorcists"

İzin biraz özgürlük, çevirme onmyōji (olan doğrudan İngilizce eşdeğer) olarak "exorcist" ― hangi bir makul bir seçim, verilen bu araba kötü ruhları temelde ne onlar ne göstermek ― bu bir aksi-tam tercümesi değil, gerçekten bir sorunun çok fazla ilgi.

İngilizce ↔ Japonca çeviri yaparken herhangi bir kullanım için Google Translate beklemeyin.

+936
Ken Brazier 23 Kas 2010 02:09:41

"Tam olarak bu demek benimsin", herhangi bir romantik duygulara yol açmak zorunda değildir. Sadece Cesaret hayalini unutmasını mümkün olduğunu Griffith itiraf zaman aynı, güçlü dostlukları nedeniyle olabilir.

Yol ve hepsi (ben farklı bir yorumu var bu Cesaret seviyor önerebilir çok az ipuçları vardır.e Prenses Charlotte çok basitçe Prenses Cesareti onu hatırlatıyor) çünkü iyi bir arkadaş kaybetmişti çünkü ya da belki seks yaparken Cesaret düşünüyordu nedeni.

+919
Ruth Goldstein 7 Haz 2012 06:53:04

Yeni film Sora no Otoshimono Final: Eternal My Master kesin biten film serisi?

Henüz doldurulması gereken hikayede çok boşluklar vardır. Ve dizi de oldukça başarılı olmuştur.

+823
irms 29 Nis 2012 20:12:47

Yaşasın, bu daha dün izledim:

  1. (Chimera ants ark daha ayrıntılı olarak açıklanmıştır edebi ve oldukça korkunç zihin kontrol içerir) kardeşi baskısıyla sınavı bırakmak zorunda olduğunu hissetti.
  2. Diskalifiye sonuna kadar beklemekten daha çıkmak için daha hızlı bir yolu yoktur.
  3. Oldukça kana susamış bir birey olarak bir şeyler öldürmek istedi ve dünya üzerinde güç ve kontrol teyit etmek istedim.
  4. Duygusal durumu nedeniyle kendini kontrol büyük kısmını kaybetti. Illumi Gon öldüreceğini gerçekten inandığını ve onun mücadele olmadan maç kaybetme kanıtladı onun unutmayın, normal bir insan olmak için uygun değildi. Öldürülmekten sadece arkadaşını korumak için savaşmaya istekli değildi.

Bu rakibi öldürmek Leoreo o yaptı neden olduğu belirlenen yardımcı olabilir kabul ederken. Eğer onu neden öldürdüğünü olsaydı, Leoreo (ve daha sonra Killua çok) Leoreo Hanso karşı Gon korumak için müdahale etmek istediğinde anlatıldı olarak diskalifiye olurdu.

+807
WR10 15 Haz 2018 06:51:40

Süre değil ben açıkça belirtildiği göstermek, sanırım en büyük etken olduğu kadar son derece samimi bir şey yapın. Ve birine verme konusunda oldukça yoğun bir şey, ama insanların vücut sıvıları karışarak veya değişimi dahil arasında samimi davranan bir sürü; çok değerli vücut sıvısını kan içen vampirler ile genişleten şöyle biraz iğrenç olabilir. Görünen o ki, oldukça hızlı bir şekilde kuyruğunu regrow, Kobayashi et gözlerinde bağ çok özel bir biçimi olan usta onun bir parçasını alıp yemek, sahip olduğu ye sahip olan Tohru için.

+768
Girish Kantt 13 Mar 2011 14:24:04

Merkezi 2 beş köşeli yıldızlar var, çok kötü bir adam ama kötü varlıklar hunts beri ikilik onun büyük olasılıkla sembolize eden.

Üçgenler yakın, 5 simgeleri görüyor musun, bir şekilde temsil eder veya başka bir pentagram ile. "PSİ" işareti ruh, psychē (anlamı “nefes, yaşam prensibi, yaşam, ruh” ile bağlantılı olabilir. Bir kalem olarak, geri kalanı da elementlerin sembolleri.

İç çemberde örgütünün Hellsing, adını görmek ve bunun bir parçası olduğu için, (Tanrı bizimle) "Iyi mitt uns", "cennet şimdi Shine"("değeri") kutsar ve değerleri vardır.

Dış Daire hakkında hiç bir fikrim yok bazı rünleri ve aşağıda, hangi (Deccal taahhüt) Gönderen: hesaplanabilir 812 yılında Gematria kodu, bence bu 812, bu başmelek Azrail, satanist papaz, narsisistik hayvanlar vb ediyorum.

Numarasını yukarıda, örgütün katmanları olabilir. Eski zamanlarda, (hala polis ya da askeri onları var) bir kişinin değer açıklamak işaretleri yığın vardı.

Her şey sadece kişisel bir görüş ve yanlış olabilir. Tuz tahıl ile alabilir :)

+759
Jose Miguel 19 Kas 2010 23:12:47

Tokyo Ghoul Bir Kaneki için gittiği üniversitede işaretleri eksik olan ve aynı zamanda onun kayıp dosyaları vardı. Arkadaşı her zaman kayıp ilanları alaşağı bir bölüm ve sadece güvercinler bilgiye sahip beri hükümet bu kaza gizli tuttu sanırım. Anne ve babası öldüğü için ama bir ailesi yok. Arkadaşı kayboluşu bir sır ve Hükümet veya güvercin tutan bu gizli halkın gözü önünde ve kimse endişe ya da Kaneki arıyor tutulması sonucunu çıkarıyorum. *anime göre

+745
swickrotation 28 Oca 2017 14:42:14

Bir pokemon oyunu bir insan yakalamak için olasılığı vardır, ama usta bir top bile başarısız olur, böylece soruya cevap. Hayır mümkün değil.

+730
Gobee 21 Mar 2018 13:06:50

Ben sadece Bölüm 5 Boruto anime ama intro anında ima ettiği şey, düşündüm ve sonra izleyen ilk birkaç bölüm kesinlikle öneriyor Boruto bir velet.

Bu noktada Naruto da bu durumdan sorumlu olabilir/gösteriyor?

+706
albanec61rus 4 Haz 2010 04:25:16

enter image description here

Mangekyo ve etkileri kaçabilirdi nasıl ve görme onun üzerinde hiçbir etkisi var gibi görünüyor nasıl düşünüyordum. Bu konu üzerinde çok düşündüm sonra çözüm olabileceğini düşünüyorum ve bu geçerli bir teori olup olmadığını merak ediyorum. Benim teorim görme zarar vermek hem de Mangekyo gerekir. Sadece 1 göz vardı beri bu şekilde de vardı sorunları olan İtachi ve Sasuke gibi insanlara göre hiçbir etkisi için gücünün bir parçası kullanmasına izin verir. Temelde yeterince açık değil Susanoo ya da diğer büyük yetenekler elde edemedi ama sadece 1 gözünün de görme yetisini kaybetme dezavantajı yoktu bunu yapmasam. Yani bu geçerli bir teori olduğunu düşünüyor musunuz? Sadece bu olası bir çözüm olduğunu düşünen tek kişi ben miyim diye çalışıyorum kanıtlanamaz ya bir yol olduğunu biliyorum.

+699
prince paulson 12 Nis 2014 06:04:17

Seki-kun her zaman sınıfta, sınıf dışında da afet tatbikatları sırasında (veya PE) oynar hatta. Hiç dikkat etti mi? Hangi test ya da ödev hakkında? Hiç sınıfta oynarken yakalandı. Genellikle Rumi Seki dikkat olduğu için öğretmen tarafından azarladı alır biridir.

Belki anime veya mangada doğrudan gösterilmez, ama belki de "sadece bazı öğretmen için ilgi gösterdiğini" ya da "her zaman önce dikkat"kullandı hattı boyunca bir şey yoktur.

+684
Gnome 13 Kas 2011 01:08:37

Altın Den Den Mushi olduğunu varyasyon normal Den Den Mushi olduğunu burada. Ancak, bu Den Den Mushi hareketsiz ve tüm vücut altın yapılmış olur.

(ゴールデン電伝虫 Gōruden Den-den Mushi?) Altın Den Den Mushi, Altın Transponder Salyangoz içinde Viz Manga, bir özel tür Den Den Mushi olan tek yapılacak Deniz Amiraller. İçin kullanılır Buster Call saldırı çağırmak. Den Den Mushi var hareketsiz ve onun tüm vücudu görünür olması için yapılmış altın.

Altın Den Den Mushi normal Den Den Mushi çok nadir bir türü olduğunu da söyledi

Den Den Mushi çok nadir bir türüdür. Sonra düğmeye arka basıldığında, düz Gümüş Den Den Mushi için bir mesaj gönderir Denizciler Buster Aramayı başlatmak için sinyal.

Yani, Altın Den Den Mushi teknik olarak çok nadir bir salyangoz ve mekanik bir cihazdır.

P. S.

Eğer birbirleriyle telepatik olarak radyo dalgaları aracılığıyla iletişim kurabileceği "mekanik olarak geliştirilmiş" Den Den Mushi kendisi sadece bir salyangoz bahsediyorsak. Onlara düğmesi ve alıcı ekleme Bir Parça dünya halkları. Bu yüzden Den Den Mushi mekanik olarak geliştirilmiş salyangoz olduğunu söyleyebiliriz.

+668
Jeeb ranger 7 Şub 2016 15:55:52

Ben başladı izlemek Saldırı üzerinde Titan ve bu şarkı başladı çalmaya yavaş hareket zaman "Dişi Titan" geldi de Levi group, 20:30 bölüm 18.

Hangi şarkı bu?

+644
StubBurn 1 Mar 2017 19:48:26

Bu yüzden bu soru benim rasgele çok geldi ve eğer titan değiştiren laneti son anda ise, Ymir laneti göre ölür () nerede ve o zaman yine de sonsuza kadar titan formu gibi geliyor. ne olduğunu merak ediyordum.

+534
Hassam 31 Ara 2017 21:38:24

İçinde Log Horizon 2 - Bölüm 13, Marielle verir Naotsugu şekerler yapılmış Coconia Meyve ve göre Lezzet Metin:

Coconia Meyve: Bir Güney meyve için kullanılan gibi birçok uygulama yaparak çeşitli yemekler ve içecekler. Eğer Sevgililer Gününde birisi onları beslersen, ♡♡kim olduklarını öğrenebilirsiniz

Hiç yiyen bölüm gider, aşk ve bağırarak onu. Ne zaman Naotsugu yiyor onları, o sadece diyor ki bu çok önünde kesilen bir tekme Akatsuki:

O Pa ...anti-

Göründüğü gibi bir sürü iç Çamaşırı ve yana oldu Akatsuki vururken, eminim öyle bir şey sapkın. Ne olduğunu hakkında ne der? Belki mangada bahsedildiği ya da Japonca bilen biri bunu açıklayabilir.

Naotsugu 1 Naotsugu 2

+432
sonejka 20 Nis 2015 18:58:33

Bu nedenle gebelik sırasında mühür zayıflatır söylendi. Ve Kushina bölüm olarak görebiliriz. Ama eğer mühür hamilelik sırasında zayıflarsa, neden kadınlar Jinchuuriki olmak için izin verirler mi? Sadece rol için bir adam tayin yolu daha güvenli değil mi? Bir kadın atanması kazanmak için bir şey var mı? .. Kushina Kyuubi önceki Jinchuuriki de bir kadın vardı bir kadın vardı yani. Neden?

Bir sonraki Jinchuuriki kimse onlar el kaldırsın ve Bu hiç de iyi bir seçim değil gibi "gittin kim olacağını tartışırken! Siz eğer bu yararlanmak için süper gizli bir planı düzenlemek gerekecek çocuk t isterse farkında. Hangi biri sorun yok dedi "eminim bazı rasgele çıplak erkek doğum yaparken bize saldırı ve bu mekanik istismar olacak gibi değil.... değil mi?"

+405
Vidangansuresh 2 Mar 2019 14:01:05

Bu başvuru için bir Ezop Masalları, "Dürüst Woodman."

Hikayenin Yunan versiyonu bu geçim tek yolu, çünkü yanlışlıkla bir nehre düştü ve balta, bir oduncu anlatıyor, oturdu ve ağladı. Ona acıyıp, (ayrıca Civa olarak da bilinir) Tanrı Hermes suya dalıp bir Altın balta ile geri döndü. Bu kaybetmiştin?" ne "olduğunu, Hermes istedi, ama oduncu olmadığını söyledi, ve gümüş bir balta yüzeye getirildiğinde aynı cevabı döndü. Sadece kendi aracı imal edildiğinde iddia ediyor. Onun dürüstlüğünden etkilendim, Tanrı üç tutmasını sağlar. Adam iyi şans işitme, kıskanç bir komşu nehre kendi balta fırlattı ve geri dönmek için feryat etti. Hermes ortaya çıktı ve ona bir Altın balta teklif ettiğinde, adam iştahla iddia etti ama kendi balta ve babası ve iade reddedildi.

+405
N West 4 Ara 2019 14:48:34

Misami, Haibara kız kardeşi biliyordu 128 bölüm başında, Conan söyledi. Ancak, daha önce buluşmalarını gördük, bu nasıl mümkün olabilir?

Shinichi Conan olmak şüpheleniyor bir sonraki bölümde, Misami kız kardeşi söyledi. Conan çok iyi bildiği sürece böyle düşünsün sanmıyorum.

+398
Assaff 13 Eki 2016 06:57:31

Kitap, büyü

geçen uzun ve Sophie eski kaldı tek sebebi (şeylere hayat konuşmak büyülü bir yeteneğe sahip olmak kadar rüzgar o kendi yapıyor ve düşünceleri olduğunu aslında değil.

Aslında, Howl

gizlice başarısız birden fazla kez ve onun laneti kırmak için, Sophie yorumlarında "yaşlı bir kadın gibi ..." olmalıdır çalışır.

Ayrıca, kitap, Sophie

hiç ileri geri defalarca genç yaşlı, Calcifer boşaltır ve Howl'un kalbini verdiğinde yerine sadece genç olur. açık

Ghibli sürümü gösterir onu bence O

bir türden başka bir tür büyü kısmen kafasında olduğunu açıklamak için geçiş.

Sonuna gelince... belki onu tutmuş Miyazaki

gri fiziksel olarak güzel olma bakışlarında kendine güven "olan metamorfoz ona göstermek için saç, ya da tamamen görsel çekiciliği için yapmış olabilir...

+396
Cornel Ghiban 20 Haz 2019 22:00:38

Ben kowabon hakkında, ama genel Olarak bilmiyordum.

CA: Kamera Asistanı.
TK: Zaman bekçisi. sahne için (kod uzunluğu kontrol eden maç.)
AP: Yardımcı yapımcı.

Kanıt: CA gelecek"kameraman"カメラマン yer almaktadır.
TK, bir sonraki Ses 音声 için"konumlandırılmış"
AP son yer almaktadır.

+387
ellisera 12 Ağu 2018 04:29:41

Bir onun çalışır

+382
Francesco Baruchelli 31 Eki 2019 19:57:18

AP olarak görülür. Bu Ultra İçgüdü formu onu yenmek mümkün değildi sonra 109 ve 110, gücünü sadece Yıkım ve Goku Tanrısı Beerus bile dehşete düşürdü. Jiren için hiçbir şey olan sadece ayak ve kaçmak için ayak olacak, ama pek de isabet aldı.

Jiren delicesine, canavarca güçlü olduğu bu mücadele sürecektir söyleyebilirim. Nihai sınırları gücünü artırmak bile etmedi.

Düşün. Jiren gerçek Güç (YouTube).

+346
alkotakso 2 Oca 2012 18:41:42

Rurouni Kenshin bir anime dayanan birçok tarihsel gerçekler. Serisi tasvir olayları nasıl doğru olan?

Ben dizi olarak kullanılan tarihi olaylar, bu tür Shinsengumi olarak demek istemiyorum, ama ne kadar doğru kılıç sanatının gerçek hayat tasviri olduğunu. Serinin tasvir günlük eğitim için özveri ile böyle bir güç elde etmek gerçekten mümkün mü?

+343
Degreat Yartey 1 Eyl 2019 05:21:56

Jenny kavgalar tüm filolar poz başlangıç pozisyonu ve bir kız yapmaya karar verirler Mirajane zaman Büyük Büyü Oyunları sırasında Fairy Tail anime. Bazı küçük kız gelinlik panter lily poz başladıklarında olan kim? bu anime 163. bölümde

+324
Matheus Lima 12 Mar 2017 00:23:03

Dizi, bu ima bir şeye cafe Zaman Eve neden robotlar geliştirmek veya fark insan gibi bir bilinç, hatta dışarıda cafe.

Hep bilinç olduğunu ima, ama olsa THX hikaye arc de görüldüğü gibi bastırılmış oldu. Bildirim için böyle bir bastırma aşmak sezi neden?

Hep olan bir şey oldu ve kafede bir şey "(bir sınırlayıcı kaldırma gibi) başladı", ya da kendi programlama eklenen bir şey var mıydı?

Tell me that I look pretty~

+278
Suleiman Ahmed Yusuf 6 Tem 2019 18:08:21

Farkı yaş arasında Obito ve Kakashi olmuştur açıkladı bu cevap.

Gelen bu konu üzerinde narutoforums (vurgu benim):

Bu imkansız hem Kakashi ve Obito için var oldu 13 sırasında Kakashi Değişmeyen, çünkü orada en az bir teyit 4 yıl yaş farkı arasında Kakashi ve Obito zaman onlar olduğunu teyit etmek için her iki takım sırasında olması Genin Chuunin Sınavı. Aynı zamanda Akademi girdiler ve hep birlikte takım olarak akademiden mezun oldu. Kakashi her zaman takım arkadaşlarının hem de en az 4 yaş daha genç olsaydım. Orada hiçbir şekilde bu Kakashi oldu 13 yaşında Jounin sırasında Kakashi Değişmeyen.

Kakashi Obito daha genç olduğu için, açıkçası Obito yaşlı gözükür.

+208
skazka6800 16 Oca 2015 21:13:59

Büyük arsa farklılıklar, anime özel olmak 7 hikaye yaylar 1 ile küçük görünüyor. Ancak, anime için özel olan anime ve 1 alana özel 15 karakter vardır. Olmak (44-85 22-38 bölüm ve bölüm sürer) 2. Büyük Ölçekli İşgali kısmında iddia ediyorsun, ikinci bölümü büyük ölçekli işgal ark yarısına olduğunu varsayarak düşünülürse, o zaman 30 bölüm civarında, oran basit bir hesaplama yapmak gerekir:

(2 / 16) + 22 bölüm = 2 (42 /) + 44 bölüm;

Ve muhtemelen 65 Bölüm etrafında manga olurdu.

Daha Fazla Okuma:
Buradabir makale üzerinde Hikaye Yaylar
Burada's bir genel makale hakkında DÜNYA Tetik Vikipedi


+167
user24362 2 Şub 2017 09:17:19

Gelen Bayanposta:

Dizi önce, bu sinsi ve aşağılık olmanın aslında ayı avatar olarak öğrencilerle beyni ile etkileşim kurmak için kullanılan model bir oyuncak olduğunu. Monokuma görünüşte sonsuz kopyası ve aynı zamanda her yerde Akademi bileşikler içinde ışınlanma yeteneği var gibi görünüyor.

(Vurgu benim)

Önce Trajedi:

Monokuma görünüşe göre Towa Grup Robotik Departmanı tarafından tasarlanmış, Monaca Towa gözetimi altındaydı. Kurtarma operasyonları ve insanlar için tehlikeli olabilir diğer senaryolarda yardımcı olabilecek robotlar bir dizi geliştirmek istediğini iddia etti - gerçekte, Junko Enoshima planları için bir ordu kurmak istedi. Monokuma birimleri sonra gizlice Nihai Umutsuzluk çeşitli dalları dağıtıldı, Junko Umut Tepe Akademi arsa onun için birkaç alarak vardı.

(Vurgu benim)

O sadece olduğu göz şeklinde sonra Umut Tepe Akademi arması yüzünden oldu olması gerekiyordu bir kısmı okulun kurtarma operasyonları. Bu Monokuma gözü tersi okulun arması ve modellenmiş en azından bu çok açık görünüyor.

+149
Ryan Janke 17 Ara 2011 03:11:05

Bungo Sokak Köpekleri (lit. Edebi Sokak Köpekleri) Kafka Asagiri tarafından yazılmış ve Sango Harukawa gösterildiği bir manga var. Atsushi Nakajima yetimhanesi atıldı, ve şimdi yiyecek gidip yeri yok. Bir nehir kenarında durup, açlıktan ölmek üzere iken, resminizi intiharı deneyen bir adam kurtarır. O adamı Osamu Dazai, ve o ve onun ortağı Kunikida çok özel bir dedektif ajansı üyesidir. Polis ya da ordu için çok tehlikeli olan durumlarda doğaüstü güçler ve anlaşma var. Bölgede son zamanlarda ortaya çıktı, Atsushi bölgeye geldi bu sefer bir kaplan takip ediyorlar. Atsushi geleceği Dazai ve Dedektifler geri kalanı daha çok ilgilendiren Kaplan Atsushi için bir bağlantı var gibi görünüyor, ve olay çözüldü zaman açıktır!

+127
underoot 28 Şub 2012 22:41:04

Genshiken Nidaime, 6. Bölüm, Kuchiki Manabu işe yaramaz ve Kabincho olmak için bazı uçaksavar var. (10:41) tepki verdi. Bu anlamsız öfke patlamaları onun sadece daha fazla ya da bir şey için bir başvuru var mı?

kabincho!

+93
vvucetic 21 Eyl 2012 18:52:43

Shinsekai Yori image

Yeni Dünya (veya Shinsekai Yori) bir romanı yazan Kişi Yusuke. Aynı zamanda bir manga ve anime içine adapte oldu. Anime uyarlaması-1 Pictures tarafından üretilen ve Masashi İshihama tarafından yönetildi. Hikaye bir dizi bin yılda geleceği, bir yerde insanların bir telekinetik güç denir juryoku.

Roman Ocak 2008 ' de Yusuke Kişi Tooru Oikawa tarafından sanat ile tarafından hem yazılı hem de manga serileştirme başladı Mayıs 2012'de yayınlandı. 25 bölüm anime uyarlaması 2012 Eylül 2013 Mart tarihleri arasında yayınlandı.

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi sayfası veya Shinsekai Yori fan wiki

+65
RPD 23 Şub 2014 19:00:20

Reenkarnasyon hassas bir iş ve bir ruh başka bir beden içinde geri döndüğünde ne gibi değişiklikler çok çeşitli fikirler var. Cinsiyet ve karakter önceki sürümünden farklı olabilir, bu yüzden hiç merak Inuyasha farklı varlıklar olarak iki kız davranır. Ayrıca onun için çok değerli olan Inuyasha ve Kikyo arasında tarih ve anılar paylaşılır. Ben de ilk başta Kagome tamamen yabancı iken yaptı ve tutacak, ona bir söz koruyamadı bu bir suçtur.

Demek ki, Kagome olmak ve benzeri görünmek Inuyasha ona aşık olan bir faktör olmadığından emin değilim. İki kadın güçler miko aynı yetenek vardı bile. Belki aynı seviyede Kikyo ile ikinci bir şansı olarak ilişkilerini preceive yaptı. Diğer kadınlar hiç Romantik ilgi gösteriyor, ama Kagome ile oldukça erken yapıyor, güzel kokuyor ve Kagome dediğinde söyleyerek bile

"Benim gibi koku benim sanıyordum"

Inuyasha cevaplar ile 'Yalan söyledim'. Özellikle ilk karşılaşma kendi kokusu dayalı Kikyo ile onu karıştırmış gibi meraklı olan. Diyor ki:

"Başka kim senin gibi bir koku vermek istiyorsunuz?"

Inu köpek bir hanyou, bu yüzden koku algı onun için son derece önemlidir ve eğer Kagome Kagome Kikyo Kikyo ve benim gibi preceive yaptı belki o zaman farklı olmadığını burnunu hissederse. Biraz yukarı Inuyasha berbat olan ama sonra 'gerçek' Kikyo döndü.

Kagome ile değil de, diyelim ki, Kikyo ile ölmek kalmayı tercih ederdi bazı durumlarda, onu terk etmek adil değil ama hissetti izlenimim buydu.

+58
tobulos1 25 Ağu 2018 09:20:56
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil