Ne 2 2 Sekaiichi Hatsukoi, bölümde çalan şarkının adı nedir?

Aslında, sadece piyano ve harika görünüyor.

Onodera ve Takano kar sahne izlendi 2 sezon 2 Bölüm oynadı. Eğer yanlış değilsem 15:31 civarında oynandı.

Emin tbh bana tanıdık geliyor çünkü yapmak istiyorum.

+993
Ragnarok847 4 Şub 2016 22:13:47
31 yanıtların

Ne mesleği nedir? Yalancı Oyun wiki öğrenci, ama Yalancı Oyun drama belirtilen herhangi bir işgal olduğunu sanmıyorum diyor. O ne okuyor? Nasıl/çalışmaya o halde bu Yalancı Oyunu işleri yapmak için zaman var mı? Hastalık izni?

+982
Munchen 03 февр. '09 в 4:24

Hiç gözler ruhun aynasıdır "ifadesini duydunuz mu?

Bir ilk büyük adları manga ve anime, Osamu Tezuka, gelişmiş bir sanat tarzı çok onun çalıştığı gözlerin karakter vardı anormal büyük, çünkü daha kolay oldu onları ifade için Haritayı duygular olarak ele alan bu cevap ve bu makale Quora.

Ters gidince ne olacak? Eğer bir karakterin gözleri küçük yaparsanız, o zaman, zor (ve biri, diyelim ki, Pokemon Brock, gözleri şaşı kalıcı olsa da oldukça büyükler unutmayın getirir önce) onlarla duygusal bir bağ kurmaktan duygularını ayırt etmek zorlaşır. Tamamen uzak bir karakter gözlerini alarak, tamamen duygusal bağlantı kopması ve bir dereceye kadar, aksi duygusal olarak uzak ya da kopuk, Arıma Saki gibi yalanına kim eyeless yüz ya da sosyopat bir şekilde kabadayı okulu (lot) oyunculuk karakter kullanıldığından tipi karakterler bu şekilde tasvir edildiği ifade ediliyor ne yazık ki duygusuz, oldukları izlenimini veriyorsun.

+965
billyadams 13 Oca 2019 18:46:48

Birincisi Servet Arteryel Erika Sendou var.

Erika Sendou

+802
Qilin Zhang 9 Ağu 2013 15:54:17

Hayır, Sıfır requiem ilgili daha fazla insan var. Gelen http://codegeass.wikia.com/wiki/Zero_Requiem:

Bu Nunnally gibi diğerleri, Kallen, Ohgi ve Kaguya sadece idamı sırasında ve sonrasında fark ederken Lelouch, Suzaku ve C. C. dışında çok sayıda önemli karakter Sıfır Requiem biliyordu, Jeremiah Gottwald, Lloyd Asplund, Cécile Croomy, Sayoko Shinozaki ve Nina Einstein dahil olmak üzere.

+762
Bruce Button 29 Nis 2017 23:46:17

Dragon Ball Kahramanları çok güçlü gösterdi Goku Ultra İçgüdü Omen, saldırdı ve bazı kristalleri ile saldırıldığı zaman tehlikeye girmiştir. Ne bu kristaller var mı?

+684
Benyam Mengesha 7 May 2015 00:51:09

Matsumoto Rangiku var shikai için:

(唸れ unare?) komutu "growl" ile serbest bırakıldığında, kül içine bıçak çözülür. Savaşta, Matsumoto kül hareketlerini kontrol, ve sapını hareket ettirerek toprakları her şeyi kesebilir. Kül de bir kalkan olarak düşman saldırıları engellemek için kullanılabilecek kadar sağlam

Kuchiki Byakuya var shikai için:

Bıçaklar gibi ...ince binlerce içine Senbonzakura bıçak ayırır, petal.... Bıçaklar, çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük olsa da kiraz çiçeği yaprakları gibi görünmesi için böyle bir şekilde ışığı yansıtır. Byakuya böylece bir mesafeden rakiplerini parçalayıp ona ve neredeyse herhangi bir savunma kırmaya izin de bıçakları kontrol edebilirsiniz. Byakuya yalnız zihniyle bıçakları kontrol, ellerini kullanarak daha etkin bir şekilde onu bunu, kemikleri iki kat daha hızlı hareket yapmak sağlar.

Çok benzer olmalarına rağmen, önemli bir kaç fark olduğu görülmektedir.

 • Byakuya Matsumoto sapına taşımak için ihtiyacı olsa da zihniyle onun bıçakları kontrol eder.
 • Kül Senbonzakura olsa bir kalkan olarak kullanılabilir.
+624
sanbichka 3 Ara 2018 03:16:48

Bu nedenle pek çok hikaye vardır senin için berbat etmek istemiyorum nasıl bilmiyorum ama Ayrı Sasuke öldürmek için plan yoktu.

Gençken kardeşi bu şekilde karşı sevgi göstermiyordu çünkü o alnı dürttü.

Sasuke sonunda alnına dokundu çok uç Ayrı mücadele onların Ayrı hala bu Ayrı olduğunu biliyor Sasuke izin yetişmek mümkün olduğundan ve hala onu her şeyden çok seviyor.

+606
toong 9 Mar 2018 14:04:26

Orada bir kaç farklı söz davaların Yedi Reenkarneolan her makul olarak kendi ayin.

Reenkarne önemli bahseder

Ölümsüzlük adına
Bu Sese ve bu Ölümsüzlük bir dizi olan yedi kitabın her odak bir tek vücut, bir ölümlü olan olur kişileştirme Ölüm, Zaman, Kader, Savaş, Doğa, Kötü veya İyi. Çoğu insan bu hayatlardan biri veya daha fazlası etkileri hissediyorum. Bu yüzden, Black Lagoon olabilir değinen nasıl Ginji etkilendiği veya oluşan her biri bu Yedi şey; o olabilir daha fazla veya daha az "Lütfen izin ver bana korumak seninle benim bütün olmak."

Vişnu adına
İkinci olasılık başvuru Vishnu Purana, bir Hindu dini metin. Efsaneye göre, Vişnu kötülüğü yok etmek ve dünyanın dengesi kendini reenkarne yarattı. Vishnu Purana bildiren orada yedi gibi reenkarne1:

Yajna, Ajit, Satya, Hari, Manas, Vaikuntha, Vishnu ve Vamana dahil olmak üzere yedi reenkarne olduğunu Vishnu Purana diyor.

Mitoloji Vişnu ve Onun Adına, SS. 42-43

Bu sese izin ver onunla olmak Yüce Tanrı2. Böylece, Ginji ona Yukio korumak için kullanılabilir (bu sese) herhangi bir güç kullanacak belirten olabilir.

Ancak, temel nasıl Ginji ifadeler bu manga, bu iki olasılık gibi görünüyor Olası.

"[I request] to protect you for the entirety of [my] life."
17 (Black Lagoon, 27. bölüm, SF.

Budist reenkarne

Bir Budizm'nin daha önemli noktaları olduğunu kendi kavram reenkarnasyon ya da yeniden doğuş. Budizm, doğar ve yeniden doğmuş gibi, "Hayat Döngüsü" olarak bilinen bir döngü yerine getirmek. Ancak, size gereken doğmadan yedi kez (herhangi bir biçimde) elde moksha, bir kurtuluş bu döngü (sonunda yol için nihai barış: nirvana).

Soğukkanlı, sakin ve Pilgrim Nirvâna giden akış glideth kadar. Daha ayakları kanayacak, daha beyaz yıkanmış olacak kendisi bilir. Yedi sonra kısa ve kısacık doğum Nirvâna onun iyi bilir....

Sesi Sessizliği, s. 69

Sonuç olarak, bu döngü dayanabildiğiniz, nirvana'ya ulaşmak önce yedi adına doğumlar her yaptırılır. Budizm'in bazı formları, bu bileşenler, bilincinizin kısmi toplamları olduğuna inanılıyor, böylece olmak "bütün" büyük bir bölümü olarak kabul edilebilir.

Bu en mantıklı açıklama yapan Ginji Yakuza üyesi olmasıdır. Birçok Yakuza ve samuray öğretilerini kendi yollarını etrafında yoğunlaşıyor. Japon tarihi, samuray olduğunu büyük ölçüde etrafında dolaştığı Zen, bir form Budizm3.

Ginji hayatının tamamını" korumak için [onu] olacaktır "belirten manga, bağlamında bu Zen ilişki koyarak, Ginji Yukio korumak rebirths onun yedi geçirmek niyetinde olduğunu söyleyebiliriz.

Dipnotlar

1 Wikipedia var kapsamlı bir liste, ama göre Vishnu Purana, sadece yedi bu avatarlar gerçekten var.
2 Daha fazla bilgi için: Vishnu, Vikipedi
3 Daha fazla bilgi için: Din Samuray

+601
Gjorgji Tashkovski 19 Nis 2010 04:26:22

Ben izlerken Dehşet içinde Rezonans, havaalanına bölüm. Sfenks bir sürü sorunla kendi kimliklerini riske bile gizli bombayı bulmak için gider. Onların niyeti zarar herkes uzak tutmaktır.

Neden onlar sadece upload yeni bir video tam anlamıyla söyleyerek "biz uçuracak havaalanı"?

Bu noktada, Sphinx anında (sadece önceki videoları gibi) viral gitmesi çok medya etki kazandı. Başka (ve herkes) havaalanı kesinlikle cidden böyle bir video çekmek ve tahliye olur.

Bu şekilde, ne istediklerini hiçbir kayıp söz konusu olacak. Bomba hala patlatmak ve çeşitli yapısal hasara neden olur, ama yeni ya da şaşırtıcı Sfenks anlamıyla ilk bölümde zaten bir gökdelen patladı bir şey olmaz.

+584
achecopar 18 Ağu 2014 20:15:08

Tüm Dışarı! lise rugby spor bir dizi. Takımları büyük, birçok karakter var. Mangaka ve karakter tasarımcıları her karakter öne yapmak istediğini anlıyorum. Burada harika bir iş yapıyorlar. Ama birkaç öne çok fazla Diğerleri nedeniyle ne düşünüyorum gibi fantezi saç:

4 All Out!! characters with "fantasy hair"

 • (YPB) Oharanu Etsugo ... "anten saç", iki küçük saç grupları dik yapışmasını
 • (UAK) Ebumi Masaru -- "çapa saç", sol tutunan iki biraz daha büyük saç grupları ve kafasına alttan. Ayrıca nedeniyle gözleri genellikle vahşi ve neredeyse sürekli kızgın ifadeler için duruyor.
 • (LLC) İMKB Natsuki - "boynuz saç", miğferini çıkar için yönetmek bile! (Ragbi kaskları delik; delik büyülü bir şekilde yer almalıdır.)
 • Çeşitli açılarda saç (LRC) Sekisan Takuya ... "kurdele saç", kıvırcık şeritler

Bu tarz bir Japon bir genç aslında giyecek bir şeyler var mı? Bazıları (mümkün olabilir mi?) Sekisan gerçekten vahşi saçlı bu yorum başka bir takımdan biri hariç, bu fantezi stilleri normal görünüyor olarak kabul edilir. Stilleri kesinlikle karakterleri öne yardımcı olur. İkisi eşsiz görünüşe sahip takımda üç uzun boylu sarışın olan güzel. Var sarı saçlı oldukça yaygın arasında Japon gençler?

Dizi gerçeğe dayalı garip şey; ötesinde-insan-yetenek yetenek ya da deha bir hareket olan kimse. Örneğin, başka bir dizi karakteri bir süt çiftlikte büyümek olabilir, ve şimdi elle günde iki düzine inek sağmak 10 yıl nedeniyle rugby topu kırılmaz bir kavrama var. İçinde Tüm Dışarı! hiçbir şey ama zor bir eğitim ve iyi bir koç.

Sadece ... sadece ... fantezi saç, dostum.

ilgili: Adı saç stili ile bir parçasına yapışmasını yukarı ve orada bir nedenle "Saç Ölüm" saç stili?

+542
huyz 24 Nis 2010 03:50:03

Galiba makul olan Vampir Şövalye olabilir dizi Japonya, ama ben merak ediyorum eğer orada daha açık ya da daha somut verilen ya canon ya da bir yazar. Eğer çoğu Japonya'dan olmadıkları anlamına gelir sarışın ve mavi gözlü, çünkü gelen vampirler nerede dünya üzerinde ayarlanırsa.

Vampire Knight Japonya'da, hatta Dünya'nın bile ayarlanmış olup olmadığını herhangi bir kanıt var mı?

+518
Juan Pedro Martinez 8 Şub 2010 05:25:25

Diğerleri zaten cevapları belirtilen yani sadece belirtilen olmayan 2 için açıklamalar dahil ediyorum.

 • Verilmesi bükme
 • Kaldırma bükme

 • Astral projeksiyon

Zaman Ağacı ile kozmik enerji uçsuz bucaksız içine dokunarak, Korra kendi içinde ruhunu astral projeksiyon oluşturmak için enerji bend başardı. Bedensel form ile bağlı olmamasına rağmen, projeksiyon hem indirebilmek ve büyük fiziksel hasar ve kullanmak su bükme sürdürmek mümkün değildi. Bu astral form da Vaatu benzer bir ışık huzmesi ateş yeteneğine sahip oldu.

 • Ruh enerji manipülasyon

Ruh Dünyası kaynaklanan enerji işlemek için yeteneği. Saldırgan ruh sarmaşıklar tarafından ele geçirildi sonra ilk Korra, Jinora, Ryu, kaplama pod ve tur grubu enerji işlemek için bu teknik kullanılır. Daha sonra ölümlü dünyada Kuvira ruhu cannon tarafından ateş enerji ölümcül ışını saptırmak ve metalbender Kaydet aynı tekniği istihdam etti.

http://avatar.wikia.com/wiki/Energybending

+514
katiexoxo 27 Tem 2013 16:00:52

Obito ve Kakashi Kamui boyutunda savaşırken Bölüm 629, içinde, Obito göğsünde bir delik ortaya çıkardı ve delik bu dünyanın cehennem tarafından açılmış Kakashi söyledi. Değil mi öyle görünüyor olmak bir edebi deliğe onun göğüs (gibi Tümünde çamaşır suyu), çünkü değildi şimdiki kısmı daha sonra Savaşı.

Obito's hole

Bu delik mecazi olarak bu Obito kalbi duyguların geçersiz olduğunu belirtmek için kullanılır, ya da sadece Kakashi önce göğsüne bir parçası Raikiri ile onu bıçaklayan teleport mıydı?

+508
NIkita144114 13 Ara 2010 13:55:05

(İlk etapta özellikle şaşırtıcı olduğunu) Oda Sabo görünümünü okuyucu için bir "sürpriz" daha olmak istedim çünkü muhtemelen.

Eğer Robin daha önce haberin olsaydı, o zaman ödeme azalmış olurdu.

+492
JAmultiple Servicesllc 14 Oca 2014 07:45:24
Anime ve Japon kültürünün daha geniş bir bağlamda manga hakkında sorular. Anime belirli bir dizi kültürel etkisi hakkında/manga başvurular ve sorularınız için kültürel kökeni hakkında iki soru içerir.
+422
Nastacy2014 11 Ara 2014 02:04:40

Göre Wiki Kategori "Karşı Koruyucular" Türü-Moon Bayanposta orada 4 adlı ama orada olmak daha Krazer bahseder 7 si çıktı için yeniden eğitmek Primat Cinayet belirli zaman Çizelgeleri ama biz değil bildiğim isimler bunlar. 2 ancak bu alaya'yı da dağıtabilir parodi/yan eseri aslında uygun Sayaç Veliler olmak vardı

Her neyse, isimlerini biliyoruz 4 Sayaç bekçisi:

 • Anime var mı (anime var mı Shirou): biz bu birincisi Archer dan Kader/Stay Gece. bir anime var mı Shirou gelecek sürüm

 • Bir anime var mı (anime var mı Kiritsugu): Bu bir Kader/Büyük Sipariş olarak bir Suikastçı Hizmetkar kim Kiritsugu, Shirou üvey babasıyla

  Suikastçının Gerçek Adı anime var mı, Kiritsugu anime var mı var. Bir katil Karşı Kuvvet ajanı olarak enkarne oldu. Aslında, Kahraman bir Ruh değildi. Bir suikastçı gibi birçok kişi öldüren bir birey olmasına rağmen, onun varlığını Kahramanların Tahta oyma olmamıştır. “Taklit Kahraman Ruhlar” bir de Karşı Veliler, hiçbir zaman doğru insan tarihinde var olan ve biri olarak anılacaktır. Ancak, bu "eğer" olasılığı artık çok kuruluşundan itibaren tek başına Büyük Sipariş durumunda insanlık tarihinde kendi kendini yok etmeye çalışır. bu tehdit nedeniyle mevcut olabilir. Ruhunu bu tehdide yanıt olarak caydırıcılığı çemberden çağırıldı.

 • Okita Souji: yaygın olarak bildiği gibi Şeytan Saber olan ilk ortaya parodi manga Koha-Ace. Şeytan Saber değil eskisi gibi Sakura Kılıç ve nevi gibi bir Alter değil listelendiği gibi biri.

  Şeytan Sakura Saber Saber ruhani Vakfı Yedi Görevlileri ile dolu Kutsal bir Kase alarak ile oluşan Karşı bir Koruyucu. Aslında Okita bir Alter, yükselişine Karşı kuvvetlerinden destek verir.

 • TOHSAKA: ilk görünen gibi bir Usta ve bir Hizmetkarı) olarak Kapsül Kulu hangi bir yan oyun olduğunu da serbest PS Vita sürümü Fate/Hollow Ataraxia. adını söyleyebilirim gibi Shirou yapmamış olduğu bir dünyada Karşı bir Koruyucu oldu Tohsaka Rin o

  TOHSAKA olan Shirou anime var mı Kahramanlık Ruhu olan bir anime var mı olmadı bir dünya çizgisinde doğmuş "mucizevi" Kahraman bir Ruh.

  Ağır borç yüzünden, Kahraman bir Ruh haline Dünya ile bir anlaşma yaptı. Farklı Boyutlar arasında meydana gelen çok sayıda Kase Savaşları olduğuna karar vererek, ve nispeten yeni bir Kahramanlık Ruhu olduğu için, Dünyanın çeşitli Kutsal Grails yok TOHSAKA görevli, biraz ortadan her biri için borcu azaltmak.

Ancak, çünkü doğanın Koha-Ace olmak farkında kendini ve parodi doğa Kapsül Kulu (yani. nasıl Dünya gösterilen olmak gibi seele oyunu gelen Neon Genesis Evangelion) diye bir tartışma olsun alaya'yı da olabilir aslında dağıtmak ya da bir

+414
Dipendra Ghatal 10 Nis 2011 01:43:50

Saber son derece popüler bir karakterdir. Orijinal benzeyen karakter ile "sağım franchise" onlar. Ve biraz daha farklı bir kişiliğe sahip, özgün Kılıç hayranları dışında, daha fazla insanların ilgisini kazanmak emin olun.

+306
Song HyeIn Ashley 1 Ağu 2011 07:40:09

Saitama gibi gerçekten daha önce var olduğunu bilmiyor. Göstermek veya Saitama güç gerçekten, böyle bir şey izin istedi Saitama ile mücadele tren yaşındayken hatırladığım kadarıyla, Genos dedi.

+304
raju gupta 5 Ağu 2012 13:05:45

Ezgilerin ef - a tale OP dizileri arka planda Alman metnin bir çok şey var. Metnin farklı sürümleri için aynı gibi görünüyor. Bu sürüm 6 Bölüm değil, ve (Coşkun Gelecek) şarkının enstrümantal versiyonu özellikleri ve karakteri var, bu yüzden metni okumak için çok kolay:

http://www.youtube.com/watch?v=qRp0Adtwadc&hd=1

Bu tamamen rastgele Almanca metin olmadığını varsaymak oldukça güvenli olduğunu düşünüyorum. (İngilizce) yazıyor ve başvuru?

+303
user42202 13 Tem 2012 18:06:27

Bir şehir $$600,000 mahallede olan Nebraska ailesi, bitki onarmak için ödül kullanmak mümkün olduğunu, şehirde herkes topluca ellerinde vardı daha ve daha fazla para olduğunu (bu anime biliyorum) bir göstergesidir.

Bu bakılırsa, ödül muhtemelen birden fazla puan almak için yeterli oldu, ve yetkililer aslında ödemek için büyük olasılıkla imkansız oldu

Ödül-daha-hayat bir numara olmak için tasarlanmıştır, ve bu evrende para inanılmaz yüksek bir miktar olurdu.

+283
Alik Z 13 Kas 2011 20:44:04

Genellikle, bir anime imal ediliyor üretim yapan bir stüdyo. Birçok yazar/editörler üzerinde çalışıyoruz ve yazar veya içerik yaratıcı kontrol sahibi olmayabilir.

Buna rağmen, iş söz konusu kaynak malzemeye bağlıdır söyleyebilirim. Anime ve manga aynı anda hafif bir roman gibi bir şey elde etmek için her iki lisans olabilir.

Ayrıca anime, TV'de yayınlanan, içeriği daha sıkı kurallara tabi olmasıdır. Özellikle şiddet ve çıplaklık konusunda.

+281
siluveru kiran kumar 18 Ara 2014 06:46:44

Makarov hiçbir büyücü, Aziz olan Purehito tarafından yenildi. IMO, sihirbaz Aziz bir anda, büyücü evrenin iyiliği için kayda değer bir şey yapmış olan madoushi vardır. Gücü kesinlikle uzun bir yol Sihirbazı Aziz belirlenmesinde gider.

+259
Jerry Schetterer 2 Eki 2011 12:27:47

Bir cilvesi başka bir örnek bir anime bazen stüdyo üretti serisi çok görünen aynı şey ya da bir fikir varsa olabilir bence.

+197
Kevin Dahl 29 Eyl 2015 08:58:35

Kendi içinde bir parça bir tahmin. Hatırlarsanız, Shabody içinde Ussop böyle bir soru sorduğunuz için, ve bir kez Luffy aslında varolmayan bir parçası olasılığını düşünmemeye çalışıyordu diye bağırdı Luffy bile. Ancak, biliyoruz:

Belirli bir konum için 4 Kırmızı Poneglyphs ve her bir nokta var. Ortaya koydu bir kez, bu dört yerlerde ortada Raftel olacak.

Ancak, Raftel Grand Hattı olan gerçek bir kanıt yok. Şimdi sen söyleyince, muhtemelen, belki de, başka bir yerde değil. İroni (; insanlar için Büyük Hat çok uzun ve eğer gerçekten değilse, ne bir hayal kırıklığı arıyordu.)

Bildiğimiz kadarıyla, herhangi bir yerde, Kırmızı Çizginin üstünde bile olabilir, bilmiyoruz. Not, zaman, durum uzayında yüz ifadeleri gerçekten Geçersiz. Yüzyıla kadar da basit bir bulmaca bir parça yok gibi ya da okuyucular vahşi düşünceler önermek yaptı.

Sonuç Olarak: İnsanlar Gol D. ele çünkü Grand Line olduğunu varsayalım, ve kısa sonra idam aldı.

+189
user222828 18 Eki 2015 04:28:38

Shukaku bu Gedo Mazo içinde kapalı kaldı. Tobi (reenkarne) eski Jinchuriki içine tekrar kapanmaya, Ağrı tekniği Altı Yolları sürümü için değil sadece Bijuu oldu. Akatsuki bu Gedo Mazo içine yedi mühürlü varken bu teknik için sadece 6 Jinchuriki-Bijuu çift ihtiyacı vardı, bu yüzden birinin geride bırakılması gerekiyordu.

Ayrıca Shukaku bilinen eski Jinchuriki, Gaara, hala hayattaydı. Önceki iki Jinchurikis onun Chiyo göre deney başarısız oldu, bu yüzden Tobi/Kabuto olabilir Edo Tensei ile onlara hayat vermek için denemeye değer değildi karar verdi.

Ağrı Altı Tobi sürümü Yolları Tobi's version of Six Paths of Pain

+187
enes 15 Oca 2017 22:20:48

Manga final bölümü normal bir hayat Ichigo gösterir ama hala bir Shinigami ise gerçekten gösterilir. Ya da Form ile mücadelede bu Final Getsuga Tenshou kullandı zamanla aynı mı? Bu bir yerde konuştuk Kubo, aniden biten nasıl verdi?

+178
Sui Generis 2 Eyl 2013 13:04:13

MANGA DAN SPOİLER!

Manga okumak kim Kurome hala hayatta mı, Kurome ölümü nasıl kozu kullanmak için önkoşul olduğunu biliyor mu? Bıçak önce ve bu risk yüzünden ve laneti ona güzel bir dövme verdiği, koz yalnızca bir kez olabilir bu Akame dedi () hatırlıyorum kullanıcının insanlık tüketir çünkü bu olduğunu düşünüyorum. Eğer daha önce kullandıysa, nasıl dünyanın en güçlü kadınların yüz olması gerekiyor?

+114
Prasiddhi 12 Nis 2017 16:35:13

AFAIK, 100 Mafya Psikopat, farklı espers yeteneğine sahip,

 • Direnç
 • Kendilerini güçlendirmek
 • Hayaletleri öldürmek
 • Hayaletleri görmek
 • Uçan
 • Engelleri
 • Elektrik
 • Yangın
 • Çelik sert maddeler yapma
 • Havalandı şeyler

100 Mafya Psiko espers süper güçler her türlü yapamayacağı bilinen şeyler yaratmak ya da var olabilir mi?

+104
ankit Raj 22 Mar 2018 15:05:57

Serinin diğer işler ve insanlar için yapılan başvurular var.

Esinlenmeler

Nitekim, serisi esinlenilmiştir ve bazı büyük referansları vardır

 • Yolculuk Batıya

  enter image description here

 • Jackie Chan

  enter image description here

 • Bruce Lee

  enter image description here

Sen-ebilmek okumak daha hakkında o burada.

İsimler

Biri bilir, serinin adları genellikle bir şey ya da diğer kelime oyunları vardır.

Örneğin.

 • Saiyan Yasai anlam Sebze geliyor ve bu isimler ile ilgili
 • Aslında, Kısa Aile adları iç Çamaşırları üzerinde bir cinas vardır
 • Frieza bu adamları Meyve ismi var.

Sen-ebilmek okumak hakkında kökeni daha birçok isim burada.

(天下一武道会)Tenkaichi Budokai

enter image description here

Tenkaichi Budokai İngilizce çeviri- "Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası duymuş olmalısın." Belki de doğru bir çeviri olduğunu söyleyebilirim, ama özü kaybetti. Tenkaichi Budokai daha doğru bir çeviri Cennet Dövüş Sanatları Toplama Altında Bir Sayı. “

Lei Tai – Thunder El Platform; Çin dövüş sanatları turnuvası ilham oldu. Sen-ebilmek okumak daha hakkında o burada.

Yeni Ahit

Goku'nun ölümden herkesi kurtarmak için geri dönen Yeni Ahit için bir referans olduğuna inanıyorum.


Başvurular sadece belirli bir dizi..mevcut şimdi başlar

Dragon Ball

 • Bruce Lee

  enter image description here

  Bruce Lee'ye benzeyen (Bir Karakter)büyük Lee

  Harika Lee (グレート・リー, Gurēto Rī; "") büyük Lee, ayrıca Bruce Lee Taklitçisi olarak bilinen, gerçek hayatta dövüş sanatçısı Bruce Lee benzeyen bir karakter.

  İlk Krillin bölüm "Süt dağıtımında Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası hakkında Goku söyler" bir görüş olarak görülüyor. Daha sonra, Bruce Lee Taklitçisi birkaç kez 21. Dünya Dövüş Sanatları Turnuvası Eleme Turu görülür.

  enter image description here

  Batı Şehir Bruce Lee Taklitçisi

  Bruce Lee'ye benzeyen başka bir karakter Batı Şehirde bir sokak kavgasında ve 100.000 zeni alacak onu yener herkes için insanlara meydan okuyor bölüm 43, görülür.

  22. Tenkaichi Budokai için yapılan hazırlıklar sırasında, Yamaha diyor ki,"Tahtalar karşılık verme". "Enter the Dragon, Bruce Lee'nin film için bir referans oldu."

  Ölüm Bruce Lee'nin Oyunu kapalı tabanlı olan oyun Spartan X/Kung Fu master seviyesi için bir referans Kas Kulesi kendisi. Daha fazla cevap başında ilham bölümünü kontrol edin.

 • Çin Hanedanları

  enter image description here       enter image description here   enter image description here

  Kaplan Hırsız Ayı Hırsız Qing Hanedanı Zırh

  Çinli askerler tarafından Ming ve Qing Hanedanları döneminde giyilen Kaplan Hırsız giydiği zırh gibidir. Sis, Ox King, Gökyüzü Ejderha, ve Rab Yao Kabak sıkışıp Ayı Hırsız, Tiger Hırsız, isimsiz savaşçı da benzer zırh giymek.

 • Dracula

  enter image description here

  Falcı Baba Efsanesinin gelen Vampir dişleri. Drakula için doğrudan bir referans.

 • Dragon Quest

enter image description here enter image description hereenter image description here

              Archdemon Cyclops Orc

                                           enter image description here

                                                             Şaman

 • Dr. Çökme

  Dr. Çökme karakterler için başvurular var. Genel Mavi Destan bölüm olmaktan büyük olanlar yer alıyor Penguen Köyü.

  • Chenshi

               enter image description here

Falcı baba saga Chenshi

Karakter tasarımı tam olarak (Dr. Çökme) Turbo Norimaki aynıdır.

 • Komutan Red Ressam

  enter image description here

  Ressam

  Genel Mavi Destan sırasında, Komutan Kırmızı Akira Toriyama Bugünün Vurgulamak Adası ve Dr. Çökme serisi görünür olan Dr. Keçi, görünüm olarak benzer olan antropomorfik bir keçi tarafından yapılmış bir portresi var.

  • 23 asker

          enter image description here

  Asker 23 Genel Mavi Destan

  23 asker Genel Mavi sektörünün son askerlerden biri oldu. Dr. Çökme serisi Senbei Norimaki için ufak bir benzerlik var.

 • Frankenstein'ın Canavarı

       enter image description here

Android #(Japon - Şapka-chan) 8 AKA Eighter Frankenstein'ın canavarı doğrudan bir referanstır.

 • Hwang Jang Lee

  enter image description here    enter image description here

  Paralı Taopaipai Thunderleg Jackie Chan Drunken Master ' da oynayan Koreli aktör Hwang Jang Lee dayanmaktadır.

 • Jackie Chan

       enter image description here

Jackie Chun Jackie Chan doğrudan bir referanstır. Daha fazla cevap başında ilham bölümünü kontrol edin.

 • Oturan Boğa

  enter image description here   enter image description here

  İmparator Pilav Destan Aru Köyden küçük Çiçek Babası Okyanus Grup dub (ya da Becky'nin Babası, küçük Çiçek Babası Aru Köyünde yaşayan bir Amerikan yerlisi. Ünlü Kızılderili şef Oturan Boğa için ufak bir benzerlik taşıyor.

 • Süpermen

  enter image description here

  Superman Penguen Köy bölümde Dr. Çökme bir görünüm sağlar ve bir telefon kulübesi, kıyafetlerini değiştirmek için, Superman için bir referans olarak hareket gider.

 • Uzun Adam

  enter image description here

  Turnuva Saga uzun Adam

  (ノッポ)) Noppo olarak Japonca sürümünde bilinen uzun boylu Adam Kahverengi Ülkenin salonda görülen cowboys biridir. Eski westernlerde kahramanların tür bir parodi gibi görünüyor.

 • Terminator

  enter image description here enter image description here

  Büyük Metallitron Arnold Schwarzenegger filmi "Terminator doğrudan bir başvuru yok"

 • Görünmez Adam

  enter image description here

  Falcı Baba Saga Görünmez Adam içini aynı adlı kitap doğrudan bir referanstır.

 • Mumya

  enter image description here

  Falcı Baba Saga Mumya aynı adı taşıyan film için doğrudan bir referans olduğunu bandaj

 • Oz büyücüsü

  Dorothy, Korkuluk, Teneke Adam bir cameo vardı, Korkak Aslan ve Jack Oz büyücüsü'ndeki 22. Dünya Dövüş Sanatları Turnuvasında Aşkböceği.

  enter image description here

 • Ultraseven

  enter image description here enter image description here

  Çocuk Chichi kaskı Ultraseven için bir referanstır.

 • İsimsiz Büyük Savaşçı

  enter image description here

  100.000 zen için Kırmızı Kurdele Ordu Efsanesi Bruce Lee Taklitçisi mücadele eden isimsiz bir savaşçı. Bu büyük savaşçısı, anime görünür. Emekli deniz piyadesi çavuşu ve aktör R. Lee Ermey için ufak bir benzerlik taşıyor.

 • Urashima Taro

  enter image description here   enter image description here

  Kame Rennin ilk kez giden tüm kaplumbağa hikayesi Urashima Taro efsanesi için bir referanstır.


Dragon Ball Z

 • Yabancılar

  enter image description here

  Frieza üçüncü Form kurgusal romanlar Yabancılar için doğrudan bir referanstır.

 • Baragon

  enter image description here   enter image description here

  Kapsül Corps' bahçede Frankenştayn Dünyayı Fethediyor "bir Frankenstein savaştı" ve daha sonra Godzilla ailesine katılan canavar - Bir cameo

 • Külkedisi

  İsimleri Bibidi, Babidi, ve Buu bir doğrudan başvuru iyilik Perisi şarkı arasından Külkedisi.

 • Himitsu no Akko-chan

  Yakon sihirli cümle "Teku-Maku-shoujo manga ve anime Himitsu no Akko-chan dan Mayakon" adını taşıyor.

 • KFC

  KFC Albay Sanders bir kez Buu Saga sırasında görünür.

enter image description here

 • Michael Jackson

   enter image description here   enter image description here

  Kral Kai Kabarcıklar Michael Jackson'ın Kabarcıklar doğrudan bir referanstır.

 • Mothra

  enter image description here   enter image description here

  Hirudegarn TV kuleye geçiren metamorfoz önce çökmesini (1961) ilk Mothra filmi bir saygı göstergesidir.

 • Süper Changzhou Okyanus Motor

  enter image description here

  Ginyu Kuvvet

  Ginyu Force (ve uzantısı, Power Rangers savaş, rol aramaları ve doğaüstü güçler sırasında poz için beş renk kodlu savaşçılar, eğilimleri takım): Süper Changzhou okyanus motor takımlar için bazı benzerlikler ve referansları vardır.

 • Sonlandırıcı

  Tam Android ve Hücre Saga Sonlandırıcı başvurusu

 • Kayadaki Kılıç

  enter image description here   enter image description here

  Z-kılıç Taş Kılıç için doğrudan bir referanstır.

 • Yatterman

  enter image description here   enter image description here

  Gohan 2 Büyük Saiyaman olarak "#soyunma "Great Saiyaman" Videl gibi giyinmek" Yatterman kız arkadaşı 2 "Yatterman Sayılı"nerede Yatterman, bir referans olacak.


DBZ Fukkatsu No F

Bruce Lee

+83
Fengyang Wang 27 Oca 2017 06:00:08

Bilinen birkaç aşıyor ve hatırladığım kadarıyla, Pantherlily sadece ve Samuel insan şekline dönüşmesi gösterilir.

enter image description here

Başka neden Mutlu ve Carla insan formuna da değiştirmek gibi, aşıyor.

+61
user182812 22 Eyl 2012 23:09:08

Ayrıldılar nedeni asla orijinal "dragon ball z" ile açıklamak vardı ama yalnızca füzyon iki kişiden birinin ki ise füzyon sonsuza dek olduğunu açıkladı yeni serisi "dragon ball süper" olarak açıklandı.

+28
Kishore C K 4 Kas 2014 13:13:55

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil