Ölüm bir Not ile en az 40 saniyede bir insan öldürebilir misin?

Ölüm defterine yazmak olsaydım:

Bob ŞİMDİ Kalp krizi Kalın.

Bu işe yarar mı?

+983
Dhwanit 18 Nis 2016 08:54:04
34 yanıtların

İzledikten sonra Sezon 2 (Sihirli Kız Lirik Nanoha A) (Sihirli Kız Lirik Nanoha Grevciler) 3. Sezon izlemek için, kredi rulo Nanoha sırasında 2 sezon sonunda gittim, Kader ve Hayate yaşlı ve Takviye küçük bir kız Sezon 3 Nanoha, Fate ve yeniden doğdu, Hayate ve tüm 2.sezon sonunda çok fazla zaman dünya daha fütüristik ve boş görünüyor ancak son sahne-Zaman Yönetimi kamu çalışması gibi geçti sanıyorum yaptıkları gibi Güçlendirir.

çok merak ediyorum, Sihirli Kız Lirik Nanoha bir Nanoha ve Hayate için farklı bir dünya/evren yer Forvet doğmuş olur

+933
Wiyo758 03 февр. '09 в 4:24

Ben varsayarsak sen söz genjutsu beri Amaterasu can yakacak bir kişi bile mi o göz teması ve Pürüzsüz unutmuş olabilir şut bir kişi bile mi hiç göz teması.

Mücadele arasında Kabuto ve Sasuke ve Ayrı bölüm 586 önerdiği göz teması gerekli atama genjutsubile bunu kullanarak bir Sonsuz Mangekyou. Bu mücadele sırasında, Sasuke Ebedi Mangekyou vardı ve Kabuto çok endişeli görünmüyordu.

Kabuto: "benim görüşüm kapattım Beri genjutsu bana sökmez. Tekrar söyleyeyim, iki kazanma şansı var."

Ancak, Izanami olması oyuncular üzerinde bir kişi bile olmaksızın doğrudan göz teması. Bu 587 bölümde açıklanmıştır:

Sasuke: "nasıl? Nasıl gözleri görmeden jutsu iş oküler olabilir?"

Ayrı: "Bu Izanami kendinizi ve rakiplerinizi fiziksel duyuları ile çalışan bir göz jutsu var."

Izanami çok özel olsa da, bu muhtemelen değil norm. Sonra, Izanami bir inanılmaz güçlü jutsu bu güneşlikler çünkü şu an kullanılan atama oldu. Genel beklenti göz jutsu göz teması gerektirir, çünkü şu an normal, Mangekyou, ya da Ebedi Mangekyou ne olursa olsun bu gibi görünüyor.


Gerçi not da o Ayrı olabilir dökme genjutsu onun parmak. Bu yüzden bile olmadan Mangekyou, onu gerekmez için doğrudan göz teması.

+893
santyclause 20 Ağu 2011 10:22:22

Yaralı Naruto gölge klonlar kullanılan birkaç örnek vardır:

  1. Kabuto ile mücadele ederken, Kabuto Naruto kas ve tendonu kopmuş. Gölge klon aynı zarar sonra, Naruto Rasengan yapmak için bir gölge klon kullanıldığında, Naruto gibi mi?

  2. (Yani Kaguya yendikten sonra) Sasuke ile son kavgadan sonra, [İlk Hokage Hashirama hücreleri ile tedavi edilmeden önce] sağ kollarını eksik Naruto gölge klonu vardı?

Bunların dışında iki, iyice tükenmiş bile Kakashi Zabuza yendikten sonra gölge klonunu kullanılır. Vardı bu gölge klonunu yaralandı.

+878
shank2111 28 Ağu 2019 00:01:57

Ben okuma konusunda yaklaşan Gatchaman Kalabalıklar anime.

Göre bu kaynak, serisi hakkında

Özel takviyeli takım elbiseli mücadele eden "Gatchaman" savaşçı güç yaşam özel manevi güçlerin NOT"," tezahürü varlıklar.

Bu beni şaşırttı - orijinal Gatchaman serisi, doğaüstü bir malzeme vardı. Bazı çok beklenmedik şeyler oldu, ama tüm bilim ve teknoloji gelişmiş olduğu anlaşılmıştır. "Kuş" dönüşümler manevi ama teknolojik değil, Git!.

Yani, aynı evrende orijinal Gatchaman olarak ayarlayın Gatchaman Kalabalıklar mı?

Not: bu Tatsunoko daha fazla bilgi ifşa edene kadar gösteri başlayana kadar, ya da yanıtlanabilir farkındayım.

+865
user4144 14 Eki 2018 19:00:59

Artık eve dönüyor neden birkaç argüman var.

Sürgün onun yapmasını yasaklayan ilk. Kültür ve mirasını kaybetme onu temsil eden Ashitaka kendi saçını kesti. Onu bir hatıra almasını istiyordu çünkü Kaya da Ashitaka hançeri ona verir. Artık geri köye gelmek için izin olduğunu gösterir.

Artık eve dönmenin bir yolu vardır, o başka bir tartışma. Köyünden büyük bir mesafe kat etti o köyü terk Ashitaka aşağıdaki sahnelerde belli oluyor. Büyük ihtimalle evin yolunu unuttu.

Son olarak, Diğerleri göz önüne alarak kalmış olabilir. Mononoke-o sevdiği kişi olduğunu ve onunla kalmak istiyor. Mümkündür böylece gelecekte şeytanlar gelip köye veya diğer köylere saldırı olmayacak Demir ve Orman arasında iyi bir ilişki kurması istiyor. Ayrıca, geyik onun vurulduğu ve muhtemelen bir kez onu olabildiğince uzağa gidebilir. Geyik yolculuk yapmak mümkün olmazdı mümkün olduğu kadar geyik göz önüne alarak kalıyor.

+848
billkd 6 Şub 2015 22:19:26

Sanırım sadece başvurmak için genel Nedensellik kavramı.

Gelen Nedensellik var Wiki sayfası

(Aynı zamanda nedensellik olarak adlandırılır) nedensellik (neden) bir olay ve ikinci olay ilk sonucu olarak anlaşılır olduğu (etkisi) ikinci bir olay arasında bir ilişki var.

Orada da Nedensellik Wiki sayfası

Gelen Tanrı ve Yasaları Bilim: Hukuk Nedensellik

  • “hiçbir şey sebep olmak (”Nedensellik, “2009) olmadan” olabilecek ilkesi.
  • her şey (“Nedensellik,” 2008) bir nedeni vardır” o “prensibi.

ve İlkesi Nedensellik

Dünyanın başka hiçbir yerinde belirli sonuçlar doğurur ve diğer olayların sebep olduğu henüz herhangi bir fenomen olabilir.

Ve uygun bağlantı verdiği, hatta nerde Deus bulunduğu yer aradı Katedrali Nedensellik

Yukarıdaki ilk soruya cevap umuyoruz.

İkinci soru için, yasanın içeriği söz ediyorsunuz sanırım? Biliyorum Ve anlıyorum kadarıyla, tanım olarak sadece aynı şey:

“...hiçbir sebep olmak (“Nedensellik,” 2009) olmadan” olabilir.

Umarım bu yardımcı olur, ve özür dilerim eğer konu dışına çıkarsam ya da yanlış soru olsun.

+841
Shane Zwicker 4 Nis 2010 07:55:57

Altı yolları sage böyle olduğunu hiç hayattayken. tüm kuyruklu canavarları çakrası yok Kaguya yeniden canlandığında ve adaçayı ölmüş , öbür çakra ağ üzerinden ındra asura ve bu reincarnates için yardıma geldi .

+839
ByteNirvana 28 Tem 2018 15:13:33

Bunun için resmi verilen bir sebebi olduğunu sanmıyorum, ama hikaye üzerinden gidiyor sonra, gücü hakkında Satoru suçunu yanıt geldi inanıyorum.

Bir çocuk olarak, Kayo ile bağlanmak için gerçek bir çaba sarf etti. O öldükten sonra, ona yardım etmek için hiçbir şey yapmadığı için kötü hissetti. Annesi iyi oldu ve bırak her şeyi unut, ona yardım etmek için elinden ne hakkında daha fazla veya daha az unutur, ama suçluluk asla gerçekten onu yemeyi.

Bundan bir süre sonra, insanların kurtarmasına izin veren kısa aralıklarla geri Zıplama yeteneği elde etti. Ben Kayo yardımcı olmuyor, çünkü buna rağmen, hala boş hissediyor.

Katilini öldüren Kayo ve diğer çocukları kurtarır seri boyunca, ve sonunda 2003 yılında adalet katil getiriyor.

Bunu yaparken, nihayet kendisi ile barış yaptı. Ve Canlanma asla yeniden ortaya çıkar.

+826
Pravin Kumar 4 Mar 2013 16:49:50

Kapalı bir kez, etkisi çok uzun sürmüyor.

Sumire onu beş tüp olduğunu belirtmiştir, eğer etkisi olmasaydı o zaman Gastrea içine uyuşturucu dönüm kullanıcıların küçük yan etkisi olduğu halde onu (ya da vaktinden önce iğneyi bile tek bir şişe daha ver gerek yok olurdu o ilaç verir 1 ışık Roman)

Göğsüne attı ne anında yakaladı. Birlikte çan gibi bağlı beş küçük şırınga edildi. Her kırmızı bir sıvı vardı içinde, ve kapak her bir iğne vardı. "Bu benim hediye," dedi. "Gastrea araştırma yaparken yaptığım bir şey. AGV test ilaç derken neden bahsettiğimi biliyor musun?"

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 132). Yen Basın. Kindle Sürümü.

.

Bir insan rejeneratif yetenekleri tavan yapmış Gastrea okurken oluşturulan AGV test ilaç, uyuşturucu Sumire oldu. Bu dramatik bir etki Varanium bu önleyici etkinin üstesinden gelmek olabilir. Eğer deneklerin yüzde yirmi Gastrea oldu yan etkisi olmasaydı, Sumire adını kitaplarında olur o kadar ünlü olurdu.

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (P Tanrılar Olacak 1: Bu. 180). Yen Basın. Kindle Sürümü.

Aşağıda bir Rentaro hızlı iyileşme yetenekleri uzun zaman önce sökülmüş olduğunu açıkça belirten yaralı, sonra 5. Işık Roman ayıkla, yoksa sadece kendi birkaç sayfa onun iyileşmiş olurdu önce

Korkunç manzara neredeyse inlediğini yaptı. Artık kanıyordu, fakat yara hala acı bir final oldu.
Kanı durdurmak nasıl yaptın "demiş.
"Ona karşı sıcak bir tava koydum."

Kanzaki, Shiden. Siyah Kurşun, Vol. (Kindle Konumları 2128-2129) (ışık Roman) 5: Rentaro Satomi, Kaçak. Yen Basın. Kindle Sürümü.+817
Jan Sumalani 25 Ara 2013 05:42:15

Sasuke Uchiha kan hattı var , eğer kolunda hashirama hücreleri implant olsaydı, gözlerinin içine bir rennaigan aktive edecek. Henüz kendine güvenmiyor. Yani Naruto gibi yeni bir kol takmak istemiyor.

+764
SexyBeast 19 Oca 2010 01:52:23

İçinde Log Horizon, nasıl Demikas bildiği yeri nerde altın işlenen ve dağıtılan Yamato server?

Böyle bir Log Horizon II Bölüm 11 sırasında baskını, zaman Demikas çekti Shiroe uzak baskını ve attı onu içine koridoru ile kapı önde gelen altın oda.

+717
mywebslave 4 Şub 2012 23:25:48

Tōsen Enma Kōrogi ile saldırdığında, o (hala koku ve duyamaz) herkes gibi etkilenen değil.
Ne zaman o sordu neden Kenpachi güler oldu çünkü o duyunca gülüyor.

+687
Sir Vic 16 Kas 2013 06:40:38

Girls und Panzer özgün bir anime ve GuP manga anime uyarlamasıdır. Anime 2012 Ekim ayında ortaya çıkarken, manga 2012 Haziran ayında önceki anime promition gibi geldi ama. Her iki GuP anime ve manga pratik bir bakış açısı ve olayları bazı farklar dışında aynıdır. Manga Yukari Akiyama var odaklanırken anime Miho Nishizumi bakış açısı üzerinde duruldu.

Girls und Panzer: Küçük Ordu 2012 Ağustos ayında Miho geçmişi hakkında çıkan anime ve manga için yeni bir manga var.

Girls und Panzer: minik serçe Panzer-4-koma web manga serisi Nii Marco tarafından GuP karakterleri hakkında yapılan bir fan ve komedi üzerinde duruluyor. Bu, sonunda Nii Marco GuP personel tarafından 4 resmi bir manga yapmak için işe alındı-koma serisi Meşk Panzer Lovey için devamı und Panzer Kızlar: Sloganı Aşk Sakusen Desu, sıralama başlıklı. Ama hala komedi odaklanır.

+679
Peter Westley 26 Ara 2017 18:57:50

Orochimaru'nun edo-tensei bu jutsu bilmiyordu? Neden gizli ses ve kum kullandı. Sadece üçüncü raikage çağırdı ve herkes kaza geçirdi mi?

+653
anyadias 7 Şub 2013 03:24:32

Tavşan vuruldu, Shu sonra iyileşme noktada, şöyle diyor: "Shu... sana benim..." ama cümlesini tamamladı ölür. Shu ne demek istedi?

enter image description here

+631
Aleksandr Budnik 13 Mar 2018 17:05:00

Bu kategorize gibi bir Jokey ya da Yelek, göre ilgili satış listesi Amazon. Ancak, bir Google Arama döndürür daha uygun sonuçlar ne zaman aradığı '暗部ベスト. Ayrıca, üzerinde Chiebukuro, Japonya'nın Yahoo Cevaplar, onu sevk etmek gibi bir 'vest'.

Sen-ebilmek almak Amazon Japonya burada. Kullanın bir sevkiyat yönlendirme hizmeti gibi Tenso eğer yaşamak dışında Japonya.

+584
Inforia 22 Mar 2018 13:06:44

Eğer farklı kategoride anime ödüllerini dağıtan bir organizasyon olup olmadığını merak ediyordum. ABD'de film Akademi Ödülü gibi bir şey.

Ya değilse, belki karşılaştırma için kullanılan çeşitli ölçütlere göre değerlendirme anime yayınlayan bir kuruluş.

+559
Jamil Gomez 3 Nis 2017 12:06:35

Bu Zoldycks biyolojik bir yavru olarak Alluka inkar edemeyeceği henüz manga hiçbir bilgi yok. Ancak, Alluka nereden geldiğini bilmiyorlar söyleyerek onları Alluka ile ilgili kan değil-bunların ne anlama geldiğini emin değilim. Hala--Nanika tarafından ele geçirilmiş, yalnız Alluka için Alluka bahsediyorlar sanırım.

Gidiyorum için Alıntı bu görüntüden Hacmi 33. Burada, o gösterdi Nanika gelen Karanlık Kıta: enter image description here

Bildiğim kadarıyla, bu Bilgi henüz karakterler anlaşılmaz. 'Gerçek şu ki nereden geldiğini biliyor...bilmiyoruz.' Verilen az bilgi orada hakkında Karanlık Kıta ve aslında onlar hala bilmiyorum bu Nanika bir şey gelen Karanlık Kıta, ki mantıklı olan Zoldycks ki bu deyimi. Alluka sahip olduğu ilk olay veya işareti önce onların çocuk olduğunu düşünüyorlardı. Önceki çocukları ve ataları bile manifestosunu benzer bir şey olmadığı hakkında Nanika öğrendikten sonra muhtemelen gerçekten Alluka kim emin oldular.

Sonuç olarak, gelecekteki manga bilgi aksi ortaya koymaktadır sürece bir Alluka Zoldyck olduğunu düşünüyorum. Ne oldu Nanika sahip Alluka zaman o/o hala bir çocuk, yapma Zoldycks şüphesiz O/O aileden. Nasıl Nanika geldiği için Alluka kadar Karanlık Kıta şu anda bilinmiyor.

+552
Dave Verwer 5 Haz 2017 03:06:18

İki kelime: Arsa zırh.

Tüm şaka bir yana, bu gerçekten açıkladı. Değindiği, ancak, anime olmayan canon filler Bount arc sırasında. Urahara-San tarafından Ichigo bankai gücünü yeniden kazanmak yardımcı olmak için oluşturulan üç özel mod-ruhlar, bütün * Gigai yaptı kendi özel kullanılır. Bir kez daha, bu arc olmayan canon ve karakterleri de öyle.

Bu hiç tatmin edici bir cevap olabilir.

+548
Cleber Jorge Amaral 18 Şub 2012 02:28:07

Son Sürgün olduğu bir anime ve manga serisi, Stüdyo Bire bir kurgusal dünya olarak adlandırılan "Prester" nerede havadan uçan makineler yaygın. İlk seri teslimatlar yapma "vanship" uçan kahramanları Claus Valca ve Lavie Head, pilot ve denizci katıldı.

İkinci serisi, başlıklı Ginyoku no Fam ("Fam, the Silver Wing") özellikli kahramanı Fam Fan Fan, bir vanship pilot. Sorular hakkında bu dizi, görmek .

Daha fazla bilgi için, bkz:

+531
Samaksh Jain 3 May 2015 01:16:38

Tobi salak gibi onun gerçek doğasını gizlemek için harekete geçti. Pein Akatsuki lideri oldu, ama

Tobi bu yüzden gerçek kimliğini maske ve soruşturma değersiz görünüyor vardı her şeyin arkasında ipleri elinde tutan kişiydi.

Tobi gizlemek için mükemmel olan zayıf ve işe yaramaz, bak kendisi yaptı.

enter image description here

+511
EZI DRIVE 18 Şub 2019 07:05:19

Bu işin sırrı, okulda kimse bunu bilmiyor hariç insandır

ilk bölümde kabul mektubu bırakan okul müdürü

ve belki otobüs şoförü, kim olduğu ortaya çıktı:

2. Sezon manga son bölümde tüm canavarlar Nurarihyon yüksek Komutanı.

ayrıca 1 Capu sonuna (sezonları)

neredeyse ölüyordu ve Moka Akashiya bir parçası dönüştürür-hayatını kurtarmak için vampir

Okulda kimse onların gerçek yüzü göstermek için izin verilir, ama insan kılığına bu arsa için kullanılan cihaz. Bu serbestçe canavarlar için bu okulda dolaşmasına izin verir.

Otobüs Şoförü olan vahiy aynı zamanda, gerçek nedeni de ortaya çıkıyor:

Tüm canavarlar Nurarihyon (aka Otobüs Şoförü, nam-ı diğer yüksek Komutanı) canavarlar okulun yeni Müdür olmak Tsukune istiyor.

+506
Heather Urry 25 Oca 2012 08:10:03

Oldukça basit, gerçekten.

Nihayet son denemede doğru olan Junko Enoshima tanıştığında, Umut ve Umutsuzluk "etkisi bir şey bir paranın iki yüzü gibi olduğunu söylüyor, asla ayrı olamaz." (Siyah) Umut (Beyaz) ve Umutsuzluk bir para, ya da ayının iki yüzü olduğu bir şekilde Monokuma tasarladı. Kırmızı göz çok mantıklı bir şekilde kötü ve kan dökülmesini temsil eder. Göbek, bu sadece bir gösteri... ya da belki de sonunda habercisi oldu. (SHSL Umut FTW!)

+419
Kai Oe 18 Nis 2017 00:52:08

Revizyon - I vardı zaten bitmiş yazılı belgeler bir süre önce, ama ben şimdi düşündüm veren bir genel bakış iyi olurdu. Bir kez tıklayın ya da kelime Pastebin veya Google Docs seni yönlendirilmiş olması için ana sayfada, hangi içerir çok ilgili talimatları lütfen okuyun önce. Bu sorunun cevabı benim kalbinde tam bir bilgi verecektir: Drama CD, Tırnak, Yan Hikayeler Teklifleri (birimler 1-4) ışık Roman, teklif (Cilt 11) ışık kitaplardan Alıntılar. Bundan sonra, Ainz için Shalltear aşk nihai sonuçlar vardır.

Bir yan not olarak, son zamanlarda Derebeyi çeviri hakkında bu forumda başka bir soruya cevap verdim, bu yüzden resmi çeviri ve daha ayrıntılı fan çeviri arasında karşılaştırma vardır, onlar da bu dosyaları düzenlemeye karar verdim.


Eğer birkaç gün beklerseniz size bu tür cümleler değerinde çok sayfa Ainz için Shalltear sevgisi gibi tam bir analiz vereceğim. Ben bağlama benim kendi Pastebin ve Google Dokümanlar için bu amaç. (Şu an gözle görülür boşlar, ama yeterince malzeme toplamak için çok uzun bir belge oluşturmak için bana çok birkaç gün sürer)

Bu arada, oldukça açıklayıcı olarak Bhavin teklif birini açıklayacağım. Ayrıca Shalltear ve yazarın yazdığı Kral yan hikaye "Elçi" ölüm şövalye arasında bir konuşmadan alıntı yapacağım.

この二人の対立は恋敵であることに起因している yapmak. アインズはアルべドとシャルティア 2 両者から惚れられていた yapmak.絶世の美女二人に愛される yapmak.これ を喜ばない男はいないだろう yapmak.

Bhavin (ışık Roman 2 birimden) bahsedilen bu cümle çok güzel.

この = Bu
二人 = iki kişi
の = iyelik işaretleyici
対立 = muhalefet
は = konu işaretleyici
恋敵 = aşkta rakip 
Bu であること = gerçek 
İçin gelen = 
起因している = kaynaklıdır

Hep birlikte...

Bu iki muhalefet aşkta rakip oldukları gerçeğini kaynaklanmaktadır.

アインズ = Ainz
は = konu işaretleyici
アルべド = albedo
Ve = ve
シャルティア = shalltear
両者 = iki
から/tarafından = 
惚れられていた = aşık olmak 

Hep birlikte,

Ainz hakkında, hem Albedo ve Shalltear tarafından sevilmek

絶世の美女 = eşsiz güzellik
二人 = 2 kişi
İçin gelen = 
愛される = sevdi
これ = bu
Bir = dilbilgisi işaretleyici
喜ばない mutlu olmak = yok 
男 = adam
は = konu işaretleyici
いない = yok
だろう = büyük olasılıkla

Hep birlikte,

İki eşsiz güzellikleri tarafından sevilen, bu mutlu olmak için değil, büyük olasılıkla bir adam yok.

Yazar her zaman başka türlü bir sevgi kullanılan, Ainz için tam Albedo ve Shalltear sevgisini nasıl gösteriyor çünkü bu cümle çok güzel oldu.

恋敵 (koigataki) = kullanır koi, bu sadece romantik aşk. Aşk romantik bir şekilde Ainz, erkek arkadaşın /kız arkadaşın için hissederdin yolu ile düştüler. Her zaman %100 Romantik.

惚れる (horeru) = olmak aşk ile/için aşık veya tüketilen tarafından (Romantik.) Romantik duygu her fırsatta çok güçlü. Her zamanki çeviri "aşık" aşık olur ama bağlam dikkate alınmalıdır. Kullanılan sonraki aşk kelimesi net “aşık karasevda çok güçlü bir duygu ile aşık olmak” anlamına gelir yapar.

愛される (aisareru) yani çok derin bir tür aşk (için sevilen tarafından.) Kelime "aşk" Japon aşk için standart bir kelimedir. Ancak, ÇOK nadiren bu kelime Japonca ve bazı insanlar bunu söylemeden hayatı boyunca gidin. Bu yüzden mi gelmek zorunda oldukça derin bir anlam, sen hemen hemen her zaman görmek suki kullanılan yerin . 2 diğer aksine, bu aşk türü mutlaka ailesi veya arkadaşı için kullanmak nadir bile olsa başka bir kişi söz konusu olduğunda sadece Romantik olmak zorunda değil.

Şimdiye kadar, Albedo ve Shalltear aşk ilk 2 çeşit göstermiştir ki, tek kat ustalar var. Aşkın üçüncü türü de kendi halinde romantik aşk içermelidir.


Konuşma ile ilgili teklif edecektim dedim, Maruyama yazdığı Kralın Elçisi yan hikaye "değil. Ainz gerçekten arzu ne zemin ustalar sormak kullarından biri, bir ölüm şövalye gönderir. Shalltear ilk başta biraz şüpheci.

Ainz-sama uzak uzak olduğum için "Peki... bana ilk geldiğin sebebi nedir? Tamamen mesafe meselesi?"

Öyle bir şey değildi. Efendisinin Shalltear çok önemli bir kişi olduğunu "söyledi, ne Ölüm Şövalye söylemiş." Ruh hali bir anda değişti. Sıcak hava gibi hissettiren bir şey onun önünde savrulur. Hayır Shalltear hiçbir değişiklik yoktu. Crimson öğrencilerine lav gibi parlıyordu.

"—Beni affedin. Sağır bir an için gitmiş olmalı ama bende senin dediğini duymadım. Beni affedin. Ainz ne-sama dedi, bir kez daha söyler misin?"

O ölümsüz, biyolojik durumunu etkiler dokunulmazlıkları ile, sağır olmasına inanmak zordu. Ama Shalltear isteği reddetmek için hiçbir sebep yoktu. Yani, kendini tekrarladı.

Shalltear ağzının köşesinde ortaya çıktı. "—Ha! Hahaha! Ahhh, keşke Albedo burada bunu dinlemek oldu! Hahaha!" Sonra bir güzel gülmek, Shalltear Ölüm Şövalye diğer sorular sormaya devam etti.

Ainz-sama "Albedo hakkında bir şey söyledi mi?" Ainz hiçbir şey söylememiş bunu duyduktan sonra, Shalltear sırıtıp duruyordu. ... Konuşmaları basketbol geçiyor gibiydi. Eğer exchange mermi sadece bir çift sonra sona erse bile, bir şeylerin yanlış olduğunu. ... Shalltear rahatsızlık görmek, Ölüm Şövalye Son soru, "Ne istiyorsun?"diye sordu

Shalltear gülümsemesi cevap yaptığı gibi bewitchingly güzel oldu. "Ainz-sama'nın aşk istiyorum. Ben sadece benim olmalı söylemek istemiyorum. Kendisi büyük bir adam için pek çok kadın olduğunu sonuçta, normal. Eğer herhangi bir kadın Ainz-sama gibi kesinlikle inanılmaz bir erkek karşı koyamaz eğer şaşırtıcı olurdu. Ancak, onun kalbinde ilk olmak istiyorum."

(Daha sonra, Ainz-sama'nın kulu Ainz geri gider ve ne olduğunu ve o istediği şeyi söyler.)

Peki "çok. Son sorunun cevabını duymak istiyorum." Shalltear cevabı duyduğu gibi, Ainz iplerden olan bir kukla gibi sarkık. "... Ayrıca Ainz. Son soru için ekleme dahaki sefere sor. Anlaşıldı mı?"

(Daha sonra, ölüm şövalye kulu Cocytus gider ve sorar)

"Ne Ainz-sama yanında istiyorsun." Cocytus ek sırıtan gibiydi. "...I. Görüyor. Biri. Sordu. İçin. Bu. Bu. Gerekir. Olmuştur. Albedo. Ya. Shalltear."

(Her kul farklı bir şey istiyor: Aura öte yandan, Albedo ve Shalltear aşk Ainz çok fazla ve asla dilekleri kabul edilmektedir sihirli yaratıklar, Mare istiyor bitkiler istiyor.)

+389
J Jakob 28 Eki 2019 16:12:56

Grev Kan anime ilk sezon 24 bölüm vardır. İkinci sezon 8 Bölüm OVA bir sürümünü buldum. Bu 8 Bölüm 24 bölüm ilk sezon gibi ya da ikinci sezon daha büyük normal bir anime serisi ya da Tüm Sürüm OVA ikinci sezon için mi?

+245
Deepak Azad 11 Eyl 2018 18:07:21

Nerede bulabilirim bu manga: Ginga Sengoku Silah Yuuden Rai, de bilinir Kahramanlar Galaxy Wars ya da Thunder Jet? Bu satın almak için bir yer için çevrimiçi aradım, ama hiçbir yerde bulamıyorum.

enter image description here

+242
Dimethylmercury 11 Haz 2011 23:30:50

Sailor moon Japonca sürümünde, Sailor Mercury'nin adı Ami Mizuno oldu. Sailor Mercury suçla mücadelede son derece zeki ve dışarıda olmak için ünlüdür, çok çalışkan biri.

Taiga o kıskanç olduğu için (çok yaygın değil, ve "avuç içi Kaplan" takma onu spurs), ve birçok genç kızlar için bilinen ve saygın bir rol model ile paylaşıyor ki Amı iPhone ve Adı, imreniyor, kendi boyunu ve "garip" adı ile ilgili bir şikayet ediyordu.

Bu çoğunlukla karşılaştırmalar aşkına, oldukça Amı özellikle onurlu bir isim olmak için fazla olduğunu düşünüyorum.

+223
Dogemore 15 Oca 2016 21:27:14

Dekantasyon:-silah gerçek doğasını 10 Bölüm ortaya çıktı. Binbaşı aşağıda Spoiler:

Dekantasyon:-silah aslında Wardenclyffe Silahı olarak adlandırılır ve Yeni Dünya Sisteminin hedefleri önemli bir rol oynar. Aslında, astral projeksiyon korumak için Skandiyum şarj etmek için insanlar zap için kullanılır. Onun görünümü aslında bir minyatür versiyonu Wardenclyffe Kulesi.

+189
Satys 4 Şub 2017 20:28:06
Kirli Çift Haruka Takachiho tarafından Kirli Çift ışık Roman dayanarak, gündoğumundan bir anime serisi.
+186
Olga1980 27 Nis 2013 06:11:42

Anime boyunca, özellikle de ilk birkaç bölüm, Moriko Morioka kasıtlı bir NEET olmak için başvuru yapar. Anime başında bazı çiçekler ile eve yürüyor. Anime daha sonra istifa etmedi düşündüren yorumlar ve imalar var, ama kovuldu. En azından, kovulmuş biri olmalı aynı şekilde rezil ediyor.

Bilerek işini kaybetti, ya da oldu mu nedense gidelim mi?

+130
James Fung 15 Mar 2018 03:35:04

Bana yapılan hayır, aslında kalıcı bir rüya devlet, kullanıcının vücut belli bir mekanizma tarafından canlı tutulur - spoiler kaçınılmalıdır. Ama "ruh", "mutlu" bir rüyanın içine kandırdın.

+59
Rayray Sniffs 20 May 2017 09:48:00

Aeka okulda Kyouka Nanjou tarafından dayak yemiş inanılmaz kasvetli bir durumda kalmış Aeka hikaye görüyoruz. Bu durumdan kahramanın yardımıyla hikayesini sonuna kadar alıyor, ama çok zor.

aeka's ending

Aeka hikaye sonra, takıntılı ve üç gün içinde Mizuki ve Nekoko hikayeleri ile Yarıştı oldum, belki de ince noktalarını kaçırdım. Bu hikayelerde Aeka ne oldu hiç bahsetmedi mi? Durumdan Kouhei yardımı olmadan kaçmak için hala mümkün oldu?

+25
Angel Azuara 10 Kas 2013 15:00:55

Luffy ve Robin hariç tüm korsanlar olma belleğe sahip olduğunda 223 bölüm var. Zoro bellek hırsız tarafından hipnotize olur ve saldırıları Luffy. Mücadele, Zoro Katana kullanır ve luffy'nin göğsünde bir X işareti yapın. Luffy yara izi nasıl.

+25
Chen Wang 28 Haz 2015 00:34:11

Himeka kuruntulu olan tek anime izledim, ama çok açık. Kendini arar Şafak "Yanan Prenses Saint Ejderha Kadın"... ve Eita ve sevgili olmak onun hikayesi ile kendini önceki hayatında geldi. Açıkçası Eita gelişmeler onu desteklemek için kullandığı sadece bir uydurma.

+21
Zac Prince 8 Şub 2018 10:17:00
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil