Excel Saga sansürlü Amerikan bayrağı neden yoktu?

Tüm bunlara bir cevap aradım ve bana tatmin edici bir cevap gibi görünmüyor. Bizi arayarak ince bir şekilde sik genellikle televizyonda sansürleniyor sadece saldırgan malzeme var çünkü Amerikalılar hedefleyen ışık kırıcı bir şaka bu bir teori söylüyor. Tüm yıldızlar işlemek edemedikleri Amerikalılar rahatsız etmemek için aslında o da normal bir şekilde görüntülenebilir olan başka bir teori söylüyor. Excel Saga ana seyirci Amerikan olmadığından, en azından, öyle olduğunu sanmıyorum bundan eminim o kadar emin değilim.

Excel Saga 17. bölüm sansürlü Amerikan bayrağı neden yoktu? Orada ulusal bayraklar sansürlü olduğu diğer örneklerini veya orada izlemeniz gereken bayraklar sansür Yönetmeliği falan mı var?

enter image description here

İlgili klibi: https://www.youtube.com/watch?v=7x39Jp-z61M&noredirect=1 Etrafında 0:39

+306
MildWolfie 24 Tem 2015 09:25:32
31 yanıtların

Gibi senshin bahsedilen kimse bilmiyor tabii. Olası bir spekülasyon dolaşan ise Toei sahip başka bir dizi TV Temmuz (Diyelim ki, yeni B ... ya da Dragon Ball Kai) onlar vermedi ben ona aşık Sailor Moon Crystal...ama bu açıklama bile gelmiyor yapmak çok mantıklı.

Büyük olasılıkla, akış Kristal bir online servis gibi NicoNico olduğunu kolay bir şekilde ulaşan bir Uluslararası Pazar beri NicoNico edecek olması, akış İMKANI ile 10 farklı dilde altyazılı mevcuttur. Online streaming olabilir olmak en kolay yol Toei için takip edin ne de Kristal yok (uluslararası ve Japonya), ya da daha önce oluşturma mevsim veya havalandırma üzerinde Japon TV.

+891
Daniel Khoroshko 03 февр. '09 в 4:24

Bu Gözcüler aslında Saiyan gezegeni devraldı önce aslında gezegen Vegeta yaşamak için kullanan Tsufurujins tarafından icat edildi. Ancak, Freiza kuvvet saiyanlar ile bulunan gözcüler hakkında.
Gichamu, bir çok yetenekli mühendis Freiza kuvvet buldu ve değiştirilmiş bunun için gerçek savaş tarafından uygulama özellikleri izin verilen telekomünikasyon ve somut savaş gücü numaraları.

1 kaynak

Kaynak 2

+881
Shaun Harker 19 Tem 2015 18:35:40
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Hikayeye göre, iki Nyaban kardeşinin saldırı Zoro ve Zoro sadece bir kılıç ile savaşır. Bir süre sonra Kaptan Kuro yamaç geldiğinde, Nyaban kardeşler kaptan olarak artık onu tanımıyor söyleyerek Kuro saldırı. Kaptan Kuro sonra kedi eldiven giyer, yoksa herkes öldürür 5 dk Zoro öldürmelerini Shakushi ve emirleri kullanarak ikisini de korkutuyor. Zoro saldırıyorlar, ama Sham "Kaplan AVI"Avcılık hayatta değil.

Ama soru öneriyor, Sham cesedi kaybolur sonra bölüm.

  • Burada Zoro ikisi de saldıran görebiliriz.Zoro Attack
  • Sham gibi Jango gözlük ile düşme görüldü.Sham in Glass
  • Görünür Sham değil, Zoro kafasının arkasında olabilir.Sham behind Zoro
  • Ancak, bu pic Sham cesedi göremiyoruz.No Sham

Buchi daha fazla (gerçekten ince bir vücut ve daha az ağırlık yüzünden) kaydırdı o an aklıma gelen tek Açıklaması Bu. Baygın ve ağır yaralı olduğu için, Başlık Kuro Ekibi üyelerinden bazıları başka bir yere götürdü, Resim 3 ve 4 arasında zaman geçer (çok) İlk Yardım ya da bir şey vermek. Sham kardeşler yüzlerini ve onu kaybetmek istemezler.

+834
kte 1 Eyl 2014 20:47:54

Spin-off sen seyir için görünür olmak Kılıç Sanat Çevrimiçi: Kızlar Ops

Bu manga takip Leafa, Silis ve Lisbeth ile bir hikaye yer alır, hem de gerçek dünya ve yeni ALO1.

Aslında ilk Kirito olduğunu düşündükleri bir oyuncu araya, ama çift sallıyor dışarı Kirito hayranlık bu kadın bir oyuncu olduğu ortaya çıktı. Kader böyle karakter ona bakmak yapılmış olduğunu düşündüğünü söylüyor.

Gelen Kılıç Sanatı Online - Kızlar Ops Birim 01 Bayanposta:

Adı Kuro olduğunu ve Kirito lakabı (黒の剣士, Kuro no Kenshi?) «Kara Kılıç» adını aldı sonra diğer kızlar söyledi. Bir çift aldı o Kuro sonra Kirito hayranlık tarzı kullanan anlattı

Girl Ops Cover 001

+834
SM177Y 10 Haz 2017 21:27:51

Evet, hangi bedava manga ve anime izlemek okuyabilirsiniz bazı meşru web siteleri vardır. Crunchyroll bir onları. Süre Crunchyroll başladı gibi bir site bu akış animesiz lisansları (yani yasadışı), onlar artık tamamen yasal ve hilesiz.

Tabii ki, Crunchyroll stream onlar anime lisansları için ödemek zorunda yapımcılar Japonya'da üzerinde sadece bedavaya vermeyecek. Crunchyroll nasıl para kazanıyor? Ben öyle bir iddia olduğunu Crunchyroll iş modeli, ancak (gibi bu makalede işaret), onlar girişim finansmanı, ve onlar satmak premium üyeliklergibi anime ile ilgili mal. Ayrıca üye olmayan reklamlar gösteriyorlar. Birçok web sitesi, kullanıcıların ücretsiz - örneğin, bu işlevi çok olsun bir iş modeli izleyin!

Herhangi bir telif hakkı ihlali değil mi?

"Watchop.com" ve "anime44.com bahsettiğin diğer siteler" anime purveyors lisanslı, yani kendi halinde görünmüyor, Evet - muhtemelen Japonya'da üzerinde sahiplerinin fikri mülkiyet haklarını ihlal ediyorlar. Herhalde Japonya'da bir kuruş lisans göstermediğini, bu yüzden illegal olarak, onlar şaşırtıcı değil bedava Haritayı anime. Muhtemelen bu siteler kullanmamalısın.

Bu anime/manga şirketler varsa neden bir şeyler yapmıyorsun?

İzin ver bana teklif Logan cevabı burada (vurgu eklenmiştir):

Ayrıca fansubbers ve scanalators yasal olarak neredeyse kesinlikle yanlış olduğunu sana göstereceğim, buna bağlı vaka sayısı oldukça azdır. Bunun pek çok sebebi vardır. Bir Japon endüstrisi inşa etmek satmak mal Japonya, bu yüzden onlar küçük yararına dava durumlarda yurtdışı. Lisans endüstri, diğer taraftan, fansubbing zaten ciddi boyutta bir kültür etrafında inşa edilmiştir, ve bu yüzden her zaman sadece o çarpanlarına ettiler.

Ayrıca, doğru (ve lütfen, eğer yanılıyorsam beni düzeltin yapmak unutmayın) olursam; daha sonra bunun için kaynak kazmak için çalışacağım, anime lisans anlaşmaları genellikle Japonya dışındaki lisanslar için anime stream, sat veya fiziksel kopyalar, ya da her türlü hakkı karşılığında Japonya'da lisans sabit bir miktar ödeme sabit bir ücret vardır.

Bu ne anlama geliyor, bu Lisans verme umurumda kaç kez anime akış veya satılan veya her neyse onlar var zaten onların payı var, ve eğer korsan azaltır sayıda kişi dışında Japonya seyretmek Crunchyroll anime ya da her neyse! Bu noktada onların sorunu değil.

+818
LonsomeHell 20 Şub 2017 20:12:16

Bu garip bir soru gibi gelebilir ama beni bir dinle olabilir. Lise spor etrafında döndüğü gördüğüm anime bütün olarak, hiç deneme kavramı var gibi görünüyor.

Amerika'da yaşıyorum unutmayın, benim bakış önyargılı olacak. Yüksek okuldayken, spor takımları tüm katılmak için aday üye seçmeleri geçmesi gerekir. Temelde, takım koçu/Danışmanı yeni potansiyel üyeler için bir sınav yönetmek, spor yeterliliklerini ölçmek için. Eğer yeterli kabul olsaydı, takım halinde üyelik verilir. Eğer değilse, o zaman ret ediyorlar.

Herhangi bir öğrenci sadece bir dilekçe ve ekibine katılmak olabilir gibi ancak, gördüğüm tüm sporla ilgili anime, görünüyor. Genellikle yeni ekip üyeleri tam acemiler olabilir birçok spor anime görmeyeli sporda beceri onların umurunda bile bilmiyorlar. Neden takımın tüm üyeleri spor yeterlik bazı temel seviyesinden emin olmak için seçmeler/seçme mi yok nasıl yani? Bu büyük ölçüde yarışma ve böyle kendi performansını artıracak eminim. Bu da Japon pembe diziler gördüm beri de anime ile sınırlı değil. Sadece kültürel bir fark var mı?

+761
Murmel 26 May 2014 21:49:46

Japonya dışındaki gerçek canavarlar vardır.

+754
steve rea 21 Oca 2013 07:29:11

Hayır. Gogeta film için teyit değildir ve muhtemelen filmde olmayacak. Oyunda yeni Gogeta ve Artışı bir karakter olacak anlamına gelir 2 Xenoverse için bir Datamine ama öyle işte. Sadece bir video oyunu. Dragon Ball Kahramanları bize Vegito SSJ4 göstermiştir. Ve diğer Dragon Ball Video Oyunları ABD vs Gohan SSJ4 Artışı, SSJ3 Artışı, SSJ4 göstermiştir. Bir Video Oyunu kullanarak bir şeyler her zaman iyi bir fikir değildir kanıtlamak için. Ve Eylül ayında, NicoNico mülakat yapan bir Animatör, Yoshihiko Umakoshi seçildi. Ama aslında %100 kesin olarak bildiğimiz tek şey. Bu röportajı canlı yayınlanan ve hiçbir zaman kaydedildi, bu yüzden geri dedi ne olduğunu görmek için onu izleyecek bir yolu yok. Yoshihiko iddia eden kişi (Not: Yoshihiko iddia Edilen kişi dedi Dragon Ball Super Dragon Ball değil, bir fark yoktur) Dragon Ball ve Dragon Ball hayranı olan Japonya'da sıradan bir insan Gogeta çizdiğini söyledi. Twitter ya da herhangi bir Resmi Kapasitesi Dragon Ball Süper/Toei Animasyon ile ilgili kimsenin üstüne gitti kendini Yoshihiko değildi. Bizim gibi sıradan Ortalama bir Joe fanı.

+747
Jake McClenny 15 Ağu 2019 20:52:13

Göre Google bir Meister var

etkinlik belirli bir alanda yetenekli ya da önemli bir kişi kabul etmek.

Ama neden Tanuki Toplum lideri "Hileli bir Meister" mı? Bu karakterlerin hiçbiri ağırlıklı olarak sadece Yashirō kabadayı gibi aile adını çünkü hile ve Kinkaku ve Ginkaku oyun göremiyorum.

+735
Florin S 29 Ağu 2017 11:11:16

Bir mezun olabilmek ninja Akademisi için Henge no Jutsu kullanmak gerekmez. Tüm seri boyunca tanıtım asla belirli bir tekniği bağlıdır, ama Hokage ve köyün büyükleri tarafından belirlenen shinobi oldukça yetenekleri.

Chuunin seçme sınavı bak. Shikamaru sadece terfi aldı ama bütün turnuva kazanmış olmasının hiçbir yolu yoktu.

Lee ninjutsu genjutsu taijutsu hiç de kullanabilirsiniz ederken çok iyi bir teknik sahibi ve yüksek lisans için ona izin oldu. Lee sadece farklı bir şekilde onun çakra kullanır, ama o bir ninja daha az yapmaz.

Bu konuda Shino ile aynı. Shino çakra onun yemek onun böcekleri sağlar ve bunları komut olabilir. Bunun yerine bir kage bunshin yapma, Shino bir klon form için bir sürü böcek kullanır.

Her shinobi farklı alanlarda uzmanlaşmış çünkü terfi etmek için, hiçbir kurulum gereksinimleri vardır. Karar Chuunin üzerinde ve Hokage ve yaşlılar geliyor. Çocuk bir Genin hazır olduğunda Akademisi, eğitmen karar verir.

+732
cyanos 11 Eki 2016 15:05:53

Bir "Japanorama" röportajı ile Jonathan Ross o bahseden düşünüyor o bir reenkarne basset hound. Köpek bu özel cins için bir yakınlık var.bu yüzden çok onun filmlerde kullanıyor var.

+656
SaulBack 14 Eki 2019 16:41:56

Çoğunlukla başkalarının stilleri kabul edeceği, ancak bazı aşırı yapıyor. Örneğin, Patlama ve Bomba özel kombinasyon saldırı tarzı haline stilleri birleştirmek edebiliyoruz. Eşsiz ve "imkansız" bir başarı olduğu söyleniyor, kendisi bunu nasıl webcomic olan Garou 69 bölüm sonunda öğrenir. Yani bu anlamda, bu arada-ama-solo tarzında kendi tekniği var.

(İlk panelinde iki kutu gibi hissediyorum değiştirilebilen olmalıdır) Garou combines styles in a way one person shouldn't be able to

Bu arada adını webcomic karşı mangada farklı gibi görünüyor, ama bu sadece canon bir çeviri sorunu, ya da muhtemelen (küçük) bir değişiklik olabilir. Tam olarak nasıl ve bu karışımı tarzı alır o zaman manga ve webcomic arasında farklı olduğunu fazlalaştı.

Daha sonra bir adım daha ileri gider ve kendi tekniği/tarzını yarattığını beyan eder. Bencillik doruk yakın, ancak, çok tartışılır gerçekten eşsiz tekniği/stil elde edip etmemesi üzerinde düşünülmesi ise bu kendi beyanı oldu.

Garou's new technique: Monster Calamity God-Slayer Fist

Ancak, hemen önceki sayfa "yeni bir teknik" iddiaları meşru olduğunu düşündüren anlatıcı bir çizgi var. Bu anlamda bu sağlar bir listesi on iki Dövüş sanatları stilleri vardır absorbe ile savaş, tüm bu iddia edilen yeni bir tekniktir kesinlikle değil parçası.

Narrator line says Garou has mastered many techniques, and what he's now using is not from any of them

Yani bu, Evet, sonunda benzersiz bir yöntem geliştirmeyi yaptığı sonucuna varıyorum.

+648
Barun Vishwakarma 7 Nis 2010 04:22:14
Thunder Jet manga "Ginga Sengoku Silah Yuuden Rai" dayalı-bölüm 52 1994-95 anime serisi, Johji Manabe ile.
+594
Tavern 15 Eyl 2015 20:38:50

Verir kabilenin varlığı ve kökeni açıklığa kavuşturmak tek parça yazarı/s sürece, bu soru için doğru cevap olurdu. Herhangi bir anime çoğu zaman oluyor ve tek parça bir istisna değildir, sadece bu kabile daha açıklama bile olacak herhangi bir bölüm için bekleyelim. Aşağıdaki gibi bir süre Verir kabilesinin kısa ve öz bir açıklama var:

Amazon Lily: http://onepiece.wikia.com/wiki/Amazon_Lily

Verir Kabilesi: http://onepiece.wikia.com/wiki/Kuja

+579
Kyle Franklin 5 Şub 2019 10:54:38

Teknik olarak hikaye gerçek zamanlı olarak oynar, ama gerçekçi yazarın isteğine kalmış olur.

Varsayarak durumlarda kronolojik sırada görünür. Karakterlerin hiçbiri lisansüstü yaş bile fark edeceksiniz. Birçok tutarsızlık var yalnız Eisuke/Kir Arc ciddi ve sorunlu zaman farklılıklar vardır. Başlar ile Çivi ve Yılan Arc hangi aldı bir hafta sonra Yeni Yıl sonra devam eder bazı durumlarda daha sonra Çatışma, Kırmızı ve Siyah yay hangi doruğa bir belirli bir kişinin ölümü. Eisuke etrafında 19 Aralık 18 yani kronolojik bir yıl geçmesi gerektiği konuşan kayboldu... ama değil mi? Gosho Aoyama Sor.

+553
Kalen Robeson 29 Kas 2019 16:02:38

Ben sadece izlerken bitmiş 91 Gün. Bu ananas kaçmak sırasında başka bir gıda ile birlikte satın aldı, restoranda gibi olsa 12.bölüm biraz kafa karıştırıcı.

Deniz yürüyüş sırasında, Avilio söyledi:

Hala hayatta neden biliyor musun?
Çünkü öldürmek istemem.

Sonra öfke yüzünde, şaşkınlık ve mutluluğu aynı ifade ile, Nero bir yanıt gibi bir şut çekti:

Hala hayatta neden biliyor musun?
Neden bunu yapmak istemedim.

Ayrıca, arabaya gelirken, mutlu ifade Nero yaptı türüne yeni bir arkadaş bu durumda (sadece arkadaş) son yeni bir ilişki ya da son toplantı oldu.Yüz ifadesi okuma bilenler kolayca yargılayabilir.

Ayrıca, yeni bir iyilik olarak Nero öldürmek Avilio istedi. Bu yüzden aralarında bir oyun olabilir. Gördüğünüz gibi, yeni Değil adamımız Nero geçti ve durdu. Belki de başarısızlık olarak Avilio yarası fark ederdi.

Hala, 91 sadece 12 gün tamamlandı. Yani anime büyük olasılıkla devam edecek.

+538
Clyde Bazile 27 Mar 2019 18:57:51

Hiç manga için geçerli değil. Örneğin manga var ama tek çekim olarak başlamak ve çok az sözleşmeli bir çalışma olmayan (anime, video oyunları, ışık Roman) diğer eserleri vardır. Ayrıca, aslında promosyon olarak kullanılan, bir mağaza veya yaklaşan bir anime için reklam olarak manga vardır.

Evangelion manga Neon Genesis Evangelion anime serisinin bir uyarlaması olması gerekiyordu nerede topu ve bir ya da iki ay TELEVİZYONU önce anime için bir promosyon olarak başlayıp, bir garip, ama TV çalışma ertelendi ve aslında manga Bölümü 1 yıl yetecek kadar hava yoktu. Ayrıca, gevşek serisine dayanan manga dışı birçok yeni biçimidir.

Hiç bir çekim olduğunu anime adapte olan çocuklar duymasın manga var. Avcılar anime ve ışık romanlardan uyarlanan birkaç manga serisi vardır. Kovboy Bebop, Ölümsüz Bıçak, vb.

+534
Lim 18 Ara 2017 15:29:47
"Mahoromatic" Bunjuurou Nakayama tarafından seinen manga serisi.
+508
Isra 11 Haz 2014 04:49:57

Lütfen Kallen geldiğinde bana Code Geass R2 müziği söyler misiniz yakalandı

+487
Audrey LeVault 18 Şub 2010 04:25:23

Ne. 5. Fuyuki Kase Savaşı Okçu sınıfı hizmetkarı her şeyden önce bir mecusi vardı. Çekirdek onun Projeksiyon ve Takviye magecraft, (doğuştan gelen sınırlı bir alan) gerçeklik mermer her sonuçlanan "Unlimited Blade Works"der.

Magus bir yeteneklerini normaldi olarak, Takviye ve Projeksiyon yetenek onun için kaydedin. Bir anime var mı Shirou okulun okçuluk kulübünde iken, kısa süreli ve çok kayda değer olduğunu. Onun gücü en sırada onun geçtikten sonra Karşı Koruyucu şeklinde Kahramanca bir Ruh haline Dünya ile bir sözleşme yaparak ondan geldi.

Dövüşleri yetenek onun sınıfında bir kul için sıradışı, ama Kökeni onun kılıcıdır." Bir şekilde onları kullanırız ki kaçınılmaz. Kullandığı ikiz kılıç, Kansho ve Bakuya ona kul olarak bağlı değildir, sadece tahmini bir şey vardı. Bu (veriyorlar, bu Binici Gorgon formu ve (Sıfır Kaderi/) bir Büyücü tarafından çağırdı extradimensional abomination gibi canavarlara karşı etkili olmasının yanı sıra Büyücülerin rütbeli Bir büyü saptırmak için) doğuştan gelen büyü direnci nedeniyle bu İkizler kılıç kullanır.

Hizmetçiler Okçu sınıfı altında Noble Phantasm göre yerleştirilir. Kullanıcı bir yay usta olmak zorunda değildir, ancak herhangi bir mermi, Ateşli Silahlar. Gılgamış Archer altında aslında Hazine saklanan onun Asil Phantasms başlatılması ona olan Babil Noble Phantasm onun "Gate" göre yerleştirilir.

"Unlimited Blade Works" sadece bazı özel durumlar) ile görülen (ihtiyacı var gibi bir silah cephaneliği çağırmak ona izin veriyor herhangi bir silah hakkında yeniden izin verir. Projeksiyon magecraft oluşturmak ve (kopyaları orijinalinden daha düşük bir rütbe) öngörülen Asil Phantasms aşırı yüklenmesini sağlar. Kırık Phantasms adlı aşırı Asil Phantasms bir artış var, ama kullanıldıkları yok edilir. Bir yay ile Kırık Phantasms birleştirerek Archer aşırı mesafelerden düşman nuke sağlar. Gibi herhangi bir durum için süper güçlü oklar sınırsız bir titreme olacak. Bu gibi taktikler uygun Okçu sınıfı bir hizmetçi olarak onu yapmak.

Ayrıca, bu anime var mı Archer Shirou ile aynı çizgisinde olmadığını belirtmek gerekir. Karşı Koruyucu olarak tüm insanlığı kurtarmak için dünya ile bir sözleşme yapan adalet, isimsiz bir kahraman olarak farklı bir yol yürüdü anime var mı bir Shirou olduğunu. Ama sonunda, eylemler insanların peşinde bir katil olmakla temizlemek için kullanmıştır. Tüm insanlığı kurtarmak için, onun yerine umduğu gibi insanları kurtarmak" için".

Caster, Berserker, ya da Suikastçı olarak çağırmış olması mümkündür, ama bu başka bir hikaye.

+420
Grace Naomi 29 Nis 2011 10:33:41

Image

Bu Kırmızı Bahçe anime oluşan 22 bölüm uzun TV dizisi (bu yayınlanan dan 2007-2008) ve 45 dakika uzun OVA Başlıklı Kız Öldü. Orada da bir manga uyarlaması ile aynı adı ve bir ışık roman uyarlaması başlıklı Kırmızı Bahçe Yada Yerini Derin Karanlık dönüşümü.

Ana hikaye dört kahramanı kızlar: Kate, Rachel, Claire kişisel mücadeleler ve öldürüldü oldukları gibi Gül, daha sonra Düşmanlık klan üyeleri gibi canlandı ve Düşmanlık ve Doral arasındaki asırlık kan davası katılmak zorunda.

Daha fazla bilgi için, bkz: Vikipedi makale veya MAL girişi.

+289
Toby Joiner 19 Şub 2015 14:48:28

Eğer yanılmıyorsam, bu Deucalion Saazbaum açılış kalenin sağ tarafına sıkışmış? Nasıl Yuki İnaho kurtardı Sezon 2 Bölüm 1 olay yerine gelip, sualtı mıydı?

+236
Laurent VA 8 Eki 2015 09:23:27

Bu ishvalans Çingeneler vardır.. Açıkçası.. Eğer MANİSA nazi Almanyası bağlıysa ve nazi Almanyası arasında insanlar yok oluşu hakkında bir şey biliyordu. (Çingeneler) 750,000-1,000,000 Romanis savaş sırasında öldürülmüş olduğu tahmin ediliyordu. Başlangıç nazi almanyası'nın vardı elimden Vatandaşlık ve katledildi.. yani cehennem.. Onlar bile bak Çingeneler gibi.. Ayrıca eğer biz geri çağırma, Ed ve Alphonse koştu birkaç küçük karnaval.. Bilmiyorum nerede bu adam Arap fikir..

+212
DRU 4 Haz 2018 23:25:24

Son sahnenin son bölüm Bokura Ga Ita (AP. 26), Yano Nanami bir önceki bölümde yaptığı teklifi yineler. Alıntı yapılmıştı

"hepimizin eşit çıkar".

Alıntı başlatıldığı Önceki bölüm, içinde, Nanami Yano anlatıyordu nasıl

sevdiği kimse yoktur, ama gerçekten böylece onu seven insanlar "hepsi eşit gerekmiyor mu?"

Son sahneye dönelim. Alıntı Tekrarlıyor

"herkes eşittir dışarı" ve sorular. O diyor ki, "bu olmadı hiç eşit dışarı" ve "bunun sonunda daha eşit...üzerinde olumlu tarafı."

Sahnenin iki farklı çeviriler izledim ve hala kafam karışık. Aslında söylemek olduğunu düşündüm

'kimse seni seviyorum, ama biri çok seviyor, bu yüzden onu dışarı eşittir", yani "taraf anlayamıyorum.

Tam olarak ne olumlu tarafı"? Yaptığı sadece demek ki

Kimse sevdim, Nanami yürekten beni sevdiğini ve Nanami seven benim "tarafta" oldu?

Yoksa daha fazlası mı?


Bu artık sona erdi "hakkında" bir soru değildir. Bu anime son satırları anlamı hakkında bir soru. Çeviride kaybolan bir şey olabileceğinden şüpheleniyorum.

+154
octopusb 8 Mar 2013 08:36:26

Anime bir sürü oldukça popüler gibi görünen bir dizi koyarlar bir üretim döngüsü boyunca gitmek gibi görünüyor, ama uzun bir manga hikayesi önce biter. Açıkçası, anime yapmak için büyük bir neden insanlar orijinal manga satın almak için, ama eğer yapımcılar kolayca (kanıtlanmış sevilmesi nedeniyle) devam edebilir ve ne zaman terkedeceğini (Amerikan bakış açısı benim zaten)hayal etmek zor kar olsaydı anime serisi kendisi, ses oyuncuları, hikayesi set, vb dizilmiş.

Kapsayıcı bir nedeni var mı? Birçok anime kar değil mi?

+132
user11071 4 May 2015 06:54:25

Eğer gerçekten durum buysa muhtemelen onlar olup olmadığını doğrulamak için, çoğunlukla, anime kaynak/manga onların son derece benzer sanatsal yönü ayı manga yeterince canlı aksiyon drama TV dizisi ve film uyarlamaları seyretmedim; ancak, bu şaşırtıcı değildir.

Şaşırtıcı değildir, bu nedenle Japon kültür değerleri gelenek ve görenekleri ile yapıştırma kurulması olduğunu. Bu yüzden onların geleneksel Sanatlar gibi çay töreni, ikebana, kimono imalatıve sumi-e resim değil ilgi "yenilik" olarak değil, gurur kendileri değişmeden kalan teknik ve malzemeler/araçlar.

Çoğu Japon şirketleri takip gelenek şeyleri prosedür olarak var oldu bitti kadar şimdi; bunlar genellikle isteksiz için düzene, deneme ve risk alma (Bu bir fırlatma noktası için arsa TV drama "フリーター 2 家を買う yapmak." [Part-Time Çalışan bir Ev Satın alır]: Al Seiji çıkar işini sonra sadece 3 ay çünkü onun şirketi değil izin herhangi bir yeni başlayanlar için tavsiye gelişmeler için operasyonlarını daha verimli).

Bu Takarazuka Revue kadın tiyatro şirket uyarlanmış bir dizi manga oyunlarında sahne müzikaller. Bir kez müzikal koreografi oluşturmak, aynı Haritayı geleneği ve her performans ilk üretim olarak aynı koreografi kullanarak dans olmalı olur. Bir başbakan örneği Versailles no Bara, olan, belki, çok, modası geçmiş, aşırı dramatik ve kötü-koreografi dans ve savaş sahneleri ilk üretimini 1974, ama rağmen uyum manga çeşitli bakış açıları (yani Oscar ve Andre sürüm Sürüm Oscar, Andre sürümü, Fersen ve Marie Antoinette sürümü, Girodelle sürüm Sürüm Alain, Bernard sürüm, vb.), hayır dans hareketleri olabilir revize için canlandırmalar (şirket aşamaları göstermek için tekrar yeni bir çalışma ile yeni oyuncular).

Bu itibarla, yaşamak için-manga action uyarlamaları mangaka yapılan ve hayranları zaten aşk Japon geleneği eşleşen sahneleri ve "kamera açıları" canlı aktörler ile çoğaltmak için teşebbüs etmek. Aklıma başka bir şekilde bağlılık. Japonya sahip bir katı tarihe saygı doujinshi ve diğer doujin çalışır, bu yüzden istediğiniz, almak, başkasının çalışmasını ve uyum liberal, size ücretsiz yapmak (bazı profesyonel mangaka bunu çizmek doujinshi olan manga tarafından Diğerleri); eğer istediğiniz bir resmi uyum, bu mantıklı olabilir, doğru olarak karşılamak ve fan beklentiler ve umutlar.

Japon kültürünün bir başka yönü doğruluğu ince ayrıntılar, titizlik ve özenli dikkat kavramdır. Japonya bazı diğer ülkeler gibi birçok ürün icat olarak değil de, bir başkasının buluş ve büyük ölçüde bunun üzerine (örneğin otomobil) küçük ayrıntıları geliştirmek için bir eğilim var ve bu nedenle kalite teknolojisi için küresel bir ün kazanmıştır. Hassas ve doğruluğu amaçlayan bu tutku da mümkün olduğu kadar saygılı ve sevgili bir iş tasvir kendisini ödünç verirdim.

+132
Clarence Bowman 31 Eki 2013 21:52:17

Bu sahne Mio için patladı, ya da (utanç P:) bir bomba çarptı ve battı tekne olarak sevk ediliyor. Görüntü kombinasyonu dayalı görsel bir oyun olarak verilmiş:

(patlama) mantar bulutu + Mio Başkanı/imza mavi saç enter image description here

Zamanı ifade eder ve konumu Mio battı iken gemi bir zaman ve yer hakkında konuşmak olabilir benzer bir şekilde batırıldı olarak ekranda metin, bu destekler.

+113
ritacodyy 31 Eki 2017 01:03:37

Bu Sankarea manga ve anime, Rea babası, Danichirou bir satır nokta üzerinde onun alın:

enter image description hereenter image description here

Bu noktalar nedir ve neden oradalar?

+110
william soragna 17 Tem 2019 04:48:33

Çoğu durumda: Hayır. O taraftarlar hakkında bakım ve kar umurlarında değil. En streaming sitelerine Netflix veya Amazon Prime ile yeterince sık imtiyazı olan bu gösteri, akış lisansları var. Bu programların lisans seri yanıt eksikliği nedeniyle, maliyet ya da değer için rekabet ya da çok pahalı. Eski durumda, dilekçe sensin izle sitesi, bu konuda bir şey yapmaya, başka bir yerde büyük olasılıkla zaten lisansı var, ve ikinci durumda, yeterince kar ondan ne hale geldiğini görebiliyor düşünüyor olabilir.

+80
Jeremy Salwen 12 Eki 2012 17:34:55

Olarak belirtilen Bayanposta madde üzerinde Cehennem (vurgu benim):

Düzenlenen İngilizce dub Sonsuz Kaybedenler İçin (Ev) cehennem (Jigoku), veya HFİL, öldükten sonra (ve bazen, Piccolo Goku durumunda ve Pikkon, kahramanları) kötü karakterler gittiği Diğer Dünyada bir yerdir. Cehennem aslında gösterilen orijinal manga, ama o gösterilen birkaç kez boyunca çeşitli medias Dragon Ball.

Dolayısıyla, Akira Toriyama suçu olmayan anime bir tutarsızlık var. Bir tek farz sahne değildi içine alınan hesap Dragon Ball Süper çünkü onlar adapte ondan manga ve olmadı hiç hesaba anime eklenen dolgu.

+63
Nenos Sarhan 16 Tem 2012 23:22:31

Kahraman Akademi soruları olan bir Youtuber bir video izliyordum ve Shigaraki vücuduna bırakın o potansiyel gücünü ve ne kadar bağlı olan ellerini miktarı arasında bir ilişki var gibi konuştu.

Manga son bölümlerinden birinde ellerini biraz kaybetti bahsetti, #bölüm 238 anlaşılan

Birçok Shigaraki güç arasında bir ilişki ve nasıl eller vücudunda var mı?

+13
Bobeater 21 Ara 2010 20:32:29
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil