Gizli Sis bir ninja nasıl Byakugan var mı?

Biliyoruz ki Byakugan olduğu dōjutsu kekkei genkai olan Hyuga klanının Gizli Yaprak. Ve her köyün en iyi denemek ve kendileri için böyle açgözlü güçler duruyor.

Ama bölüm izle son dolgu bir bölüm, 358 tam olarak Bölüm, Gizli Sislerin içinden bir ninja Byakugan kullanılan ve Uchicha Shisui bulun, böylece geri çekilmeye ekibi soruyor olması gösterildi. Gizli Yaprak dışında bir köy değil Hyuga soyundan gelen ve bir ninja nasıl Byakugan var mı?

Bu gerçek veya Google tarafından başka bir hata mı? (Manga sadece anime ve takip ediyorum) mangada böyle bir ninja bir söz vardır.

+411
Janet Venable 27 Haz 2016 14:04:51
26 yanıtların

Evet, bir şeyler hissediyor. Kakashi kağıdı Naruto çakra onun yakınlığını test etmek için verdiğinde Naruto Kakashi ve Yamato ile (kesin eisodes hatırlamıyorum) eğitim oldu, ama ilgili olduğu bölüm gösterildi.

Kakashi Naruto Söyledi klonu yok edildiği zaman, edinilen her yeni bilgi hemen tekniği kullanıcıya aktarılır çünkü klonlar kullanarak öğrenme hızını artırmak olabilir o zaman.

Hiç haberim yoktu, ve Kakashi bir klon yapmak ve onu takip etmek klon sipariş etmesini istedi Naruto söyledi. Daha Naruto uzağa taşındılar ve Kakashi, bir şaka olduğunu düşünüyorum, ama iyi hatırlamıyorum klon bir şey söyledi. Sonra döndüler ve tekniği yayımlanan Naruto, Kakashi immideately kopya için söylediklerini bilgisi vardı.

+990
annavelli 03 февр. '09 в 4:24

Bu soruya ayrıntılı bir cevap istiyorum. Sonra bir cevap aldım başka bir soru bir filmle jargon ("plotless hikayesi") vardı, ben Okuma bir wiki sayfasını ve bulunan bu arsa (anlatı) demektir zinciri olaylar bağlantılı birbirimize. Eğlence için yapılan her gösteride, izlemek için hiçbir mantıklı olur yoksa olaylar arasında bir bağlantı olmalı. İki karakter birbiriyle ilgisiz tamamlanan nerede varsayımsal "plotless gösterisi", tamamen alakasız nedenlerden dolayı ölüyor düşünün, ben bir gösteri daha rastgele olaylar bir dizi adı olur.

İnsanlar diyor ki "ne zaman bu anime hiçbir komplo vardır" ne demek? Birbiriyle alakası olmayan iki bölüm hakkında konuşuyorlar?

+928
coderfire 27 Eki 2018 01:04:04
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Sanırım yaptılar. Sadece kişi yukarıda söylediğim gibi, oğlunu çoktan elinden alınmış, Juri söyledi. Belki de bu başka bir şey kastetmiştim ama ben öyle düşünmüyorum.

+927
rsn8887 11 Eyl 2012 10:35:58

Ama tek sebep bu mu? Belki de transfer etmeye kalktı biraz bilgi veya anıları Sasuke? Ya da sadece bilinmeyen değil mi?

Bu sembolik el hareketi ile ölmeden önce Sasuke mangekyou anlar verdi.

+849
Venkataraghavan Yanamandram 19 May 2012 16:52:03

Kullanıcı örneğin Sekiz Trigrams Sixty-Four Palms gibi taijutsu kullanır çakra kullandığı, anlıyorum. Ancak, eğer kullanıcı sadece/yumruk/tekme/etc çalışıyor? Bu hala taijutsu sayılır değil mi? Bu kullanım kullanıcının çakra mu?

Yumruk ve tekme muhtemelen sonunda kullanıcı egzoz, çakra kullandığı bu kanıt öyle olacak? Diğer bir deyişle, bir kullanıcı/çakra kullanır onun kadar bitkin hissediyorum. Tersi doğru tutun(bitkinlik sol çakra eksikliği anlamına mı geliyor?

+842
Jovan 14 Oca 2014 12:10:27

Choe bazı asit ile daha önce ona saldırır. Açıkçası pek beklendiği gibi işe yaramadı.

enter image description here

+802
Cookra 3 Nis 2017 05:35:23

Bu soruyu düşünüyordum ve birkaç şeyi açıklıyor bir teori buldum:

Amaterasu Obito vurdu, alınan hasar duyabiliyoruz anime olarak bulunuyordu neredeyse %100 eminim. O andan itibaren, asıl hedefi tamamen bitene kadar Amaterasu sürer, çünkü Ulaşım Tekniği hakkında konuşamayız.

Yani bu 5 dakika sınırını ve Obito sadece Konan ile mücadelede aynı sonuç olurdu gibi ölü olurdu: o kağıt bombalar gelmeye devam etti ve 5 dakika limite var, ve burada benim teorim gelirse onlar ulaşır. Obito aynı tekniği her ikisinde de, Izanagi ile kaçtı.

Yedekte Yapmış gözleri vardı beri, kolayca sadece Konan mücadele sonrasında yaptığı gibi kullanılmış olduğu göz yerine olabilir. VE bu zımni (eğer yanlış hatırlamıyorsam) hatları ile de olabilir, "Ayrı Bile benimle ilgili her şey bilmiyordu". Izanagi o kullanabilirsiniz, ya da (Ayrı asla Tobi, bu nadir ve yasak jutsu kullanarak veya Tobi uzmanlığı tarafından toplanan gözleri biliyordu beri) o başına bela rezervleri var.

+788
user1926275 20 May 2016 15:53:49

Musashi Animasyon büyük olasılıkla Mushi üretimidir. MusAni olan Masato Marukawa, sahibi, MushiPro gibi animasyon işi yapan gerçek hayattaki yapımcı ve animatör Masao Maruyama, dayanmaktadır

+776
user7116 6 Kas 2018 05:56:18

Piyano olduğunu ilk oğlu Kral Piccolo. Mutasyona uğramış bir Piccolo Namek yumurta tükürme tarafından oluşturulan.

+661
doosy99 21 Nis 2017 01:59:58

Gömlek küçük kız Loli gibi "küçük çocuk "olarak Shota Moe", "Shota"" diyor. Neden, muhtemelen "kahramanlar" oyun berbat bir parça yenilgi gereken tiplerden biri gibi davranıyor.

+572
OlegYamahaR1 3 Ara 2011 13:15:53

İyi baktığın üzerinden çeşitli web siteleri hangi işe yaramaz değil, rahatsız ettiğim için etiket eklemek tarif eden bayanlar vardı cosplaying resmi ya da söylemek bir şey hakkında yeni ayrıca söyleyerek birçok kez "2010 ChinaJoy İş İşbirliği Başlattı" ve "Chinajoy Cosplay Karnaval 2009 yılında Pekin" iken kullanarak imageraider, hangi kanıtladı, çok daha kullanışlı, daha Google Resim Arama işe yaramaz ama aynı zamanda da buldum bir özel site yani bağlantılı burada olan bir tanımlaması altında aynı görüntü demek bu:

Çizgi film karakterleri fotoğrafçılar için Pekin, Çin'de 2009 Karnaval "Chinajoy Cosplay" kutlamaları sırasında poz bir genç kılığında. Adı ("oyun") İngilizce kelimeler"kostüm" ("kostüm") ve"play" alim "cosplay" fenomeni, çizgi roman kökeni manga "Japon" ve 90'lı yıllarda popüler oldu. Bu belirli bir "kostüm oyun", katılımcıların sadece giyinmek olarak onların en sevdiği karakterler (gerçek ya da hayali) ama denemek Yasası gibi. Bu hobi, bu yıl altıncı sürüm kutlayan "Çin Cosplay", kanıtladığı önemli ölçüde Çin'de büyüyor.

Bu gerçek bir anime olduğunu düşünmüyorum (tekrar) bu ters görüntü aracı + Google Resim Arama kullanarak buldum web sitelerinin bir sürü ile kaynak, aksine yapılmış. Eğer/eklendi etiketli ya da en azından tek bir sitede resmi açıklama söz olurdu sanırım gerçek bir anime olsaydı. Ayrıca en azından çok bir eşleşme olurdu hatta Google sanırım.

Çünkü bir şey olarak oynayabilirsiniz-o da açıklamasına bakılırsa, öyle görünüyor. Ayrıca bu Çinli bir şeydir ve cosplaying muhtemelen onlardan geldiğini duydum gerçi anime cosplaying ya da Japon anime cosplaying Çin'de ortak olup olmadığından emin değilim dikkat etmek iyidir.

Çünkü onlar-bu oyun cosplay aslında sadece yerine Japon bir anime serisi gerçek bir cosplay gelen yaratıcı olabileceği ihtimalinin önde gelen hemen hemen her şey gibi; eğer sadece google Arama "Çin joy karnaval" ve bazı YouTube videoları izlemek başka bir şey.

Son olarak bu özel kostüm oyun diyor. Bu web sitesi (İspanyolca) ve daha sonra Google Chrome ile çevirdim ve ardından da oldukça doğru olduğunu düşünüyorum ki Bing Çevirmen ile kontrol başka bir dilde olduğundan eminim çeviri doğru mu duyuyorum.

Çevrilmemiş metin sadece başka bir çeviri web sitesinde kendiniz kontrol etmek isterseniz burada. Sadece çevirisi biraz farklı google çevirir olsa Bing için biraz farklı olduğu gibi ilk birkaç kelime bu.

Unas jóvenes disfrazadas de personajes de dibujos E63 posan para los fotógrafos durante la celebración del karnaval "2009 Chinajoy Cosplay" en Pekín, Çin. Los cómic en ("oyun") El fenómeno "cosplay", cuyo nombre está formado por los vocablos Mayo"kostüm" ("disfraz") y"oyun", tiene su origen "manga" y los japoneses se 90 yıl en popularizó. En este özellikle "oyunlar de disfraces", los (Reale imaginarios o) hayır sólo se disfrazan como sus personajes favoritos, sino que intentan actuar como bunlar participantes. Esta afición está creciendo de yol significativa en Çin, como lo demuestra el "Çin Cosplay", que este año celebra su sexta edición.

Bunu çok duyuyorum, bu işe yaramaz web siteleri ovalama göre bir anime bir cosplay değil bu %100 kesin. xD

+559
merhoo 15 Haz 2013 01:28:31

Pokéballs sadece Pokémon (fizik kimya topları hariç), yalnız top "Poké" öneki çok şey söylüyor çalışan bir teknoloji olduğuna inanıyorum.

Otomatik olarak Pokémon olan tüm canlı varlıkları dışlayan Pokéballs, insanlar yakalamak mümkün görünmüyor. Eğer özledim ve topu ile bir ağaca çarptı, ağaç da kalmayacak. Bu nedenle Pokéballs evrende Pokémon ve başka önemli alıcı sadece yetenekli olduğunu düşünüyorum.

+506
Ezequiel Ortiz 28 May 2011 13:54:31

Sonra izlerken Rakudai Kişi hiçbir Süvari, buldum kendimi karıştı ile ne gibi görünüyor için bir komplo delik. Özellikle, anime eleme Hagun Akademisi'nde Sanat turnuva Kılıç Yedi Yıldız için maçları gösteriyor. Eleme 6 kazananlar ile tek eleme turnuvası yuvarlak bir 20 olacak gibi görünüyor maçlar. Bu asla açıkça belirtilmiştir, ama diyalog çok puan bu oldukça güçlü, ve en azından açıkça son gününde yarışmacılar 19 kazanmıştı anime son bölümde belirtilmiştir maçlar öneririz.

6 kazananlar:

The 6 winners

Temel matematik tarafından, 6 kazanan ve 20 mermi ile tek eleme turnuvası eleme turnuvası için 6.3 milyon hakkında girenler var olduğunu ima eder. Okulda öğrencilerin sayısı etkin imkansız gibi görünüyor. Karşılaştırma için, New York'un nüfusu 8 milyon kişi ve 2011 yılında Japonya'da lise öğrencilerinin sayısı yaklaşık 3.5 milyon. Yani bu mutlak bir sayı olarak aşırı büyük görünüyor.

Buna ek olarak, sayısı okulun büyüklüğüne göre çok büyük. Bölgenin Hagun Akademisi olduğunu söyledi için fazla 10 kat büyüklükte Tokyo Dome (göre http://rakudai-kishi.wikia.com/wiki/Hagun_Academy); kullanarak bu rakam, ortalama nüfus yoğunluğu olurdu 5 kişi başına metrekare (fazla 100 kat daha yoğun olarak en yoğun şehir olarak dünya). Buna ek olarak, okul poz aldık ve büyük ise, o kadar çok insanla içeren için yeterince büyük değil.

Aerial shot from episode 12

Bu yüzden, merak ediyorum, gerçekten bu okulda öğrencilerin doğru sayısı kaçtır? Eğer değilse, turnuvaya 20 mermi vardır, ya da bu sadece bir hikaye delik nasıl bir açıklaması var?

+491
heyjii 14 Ağu 2017 17:10:41

Kural LVIII:

1) İnsan orijinal ömrü bazen uzatılabilir başka bir insan hayatı üzerinde etkisi olan bir insan, ölümü işleyerek.

2) Eğer ölüm bir tanrı kasıtlı olarak etkili bir insan ömrünü uzatmak için yukarıdaki düzenleme yaparsa, ölüm tanrısı ölür, ama eğer bir insan aynı olsa bile, insan ölmeyecek.

Bu bana oldukça açık görünüyor. Bu defterden ama eğer ölüm tanrısı "Aşırı Düzeyde" bir ceza verilir o başka yollarla öldürür ve sonra da idam öldürme başvurmak gibi görünüyor unutmayın.

Aşkın ne ilgisi var? Hiçbir şey

+489
AlpenDitrix 30 Kas 2014 20:20:43

Kuchiyose son derece tartışmalı bir jutsu, gizem gizlenmiştir.

Serinin başında, Naruto kurbağa sözleşme kaydırma ile sunulmaktadır. Kan ile imzalıyor, böylece sözleşme doğrulama. Bu noktadan itibaren, kurbağa çağırabilir. Aynı (ismi listede daha önce olan) Jiraiya ile olur.

Orochimaru hangi çağırmak için gerekli kan örneklerini O Sağ kolunda bir dövme var.

Madara Uchiha kontrol altına alınması ve Hashirama karşı savaşta kullanarak, görünüşte bir sözleşme olmadan sonra Kyuubi çağırma görüldü.

Tobi Kushina onu mühürsüz sonra aynı tekniği kullanarak görüldü.

Bu Rinnegan Hayvan Yolu olarak, (ve hiç konuşmaz) bu Rinnegan ve Piercing gibi çağırdı hayvanlar (çok Rikudo no Jutsu organları gibi) yanı sıra zombi bir tür vardır, bunu kabul etmek çok olasıdır.


Özel yaratık üzerinde türler ile genel bir sözleşme ya da kontrol yeterli gibi görünüyor. Eğer bir anlaşma yoksa, her iki tarafın serbestçe (çağırma Shima ters tarafından görüldüğü Gibi) birbirlerine çağırabilir. Tekniği (Ya da zorla izni, Kyuubi durumunda) çalışmak için Eğer yoksa, muhtemelen her iki tarafın da "Rıza" alır.


Teknik, doğada çok belirsizdir. Kendisi bir gizem olan bir uzay-zaman ninjutsu, ve çok az bu konuda bilinmektedir. Bundan daha fazla daha fazla ayrıntı yok.

+422
VAIBHAV PAWAR 31 Tem 2015 19:43:36

Bazı anime ve film ve gerçek dünya yerleri ile gösterilir.

Örneğin, bu yazı verir bazı gerçek dünya yerleri dahil anime gibi 5 Santimetre Başına İkinci (Shinjuku ve Tanegashima) ve Kiki'nin kurye Servisi (Visby, bir şehir İsveç Adası Eyalet).

Ben merak ediyorum: nereye gidiyor D. N. Angel yapilacak? Gerçek bir dünya konumuna göre mi?

+361
JOSEPH 20 Oca 2020 01:54:37

"Talk no Jutsu" biri olan Naruto yetenekleri. Gerçek bir Jutsu değildir. Temelde Naruto kötülüklerini insanlara konuşmak ve onun yanında, onlarla birlikte olmak nasıl bir şaka.

+361
Tim Gordes 1 Mar 2016 07:46:06

Roshi (kaplumbağa ve onun insan standartlarına göre çok akıllı değildir) güvenilmez bir anlatıcı olduğunu akılda tutmak için önemli bir şey. Rutin gerçekler yatıyor ve yarım katlanmış insanlar zor bir şey almak için, öğrencileri daha çok çalışmaya, ya da insanlar başka türlü onu verir düşündüğü istediği bir şey almak motive etmek. Bir şey genellikle iyi huylu bir tür, çoğunlukla komedi sapıklıkları hizmet veya daha iyi "bir tür hizmet.

Gary bahseder gibi, orijinal serinin Gençlik Ölümsüzlük/Çeşme İksiri deniyor, ve bir noktada ölümsüz (Roshi) olduğunu işaret ederek Tien teselli etmeye çalışır, bu yüzden gerçekten endişelenecek bir şey yok Roshi. Tien yakında nakavt oldu ve Roshi günü kurtarmak için kullandığı tekniği strain tarafından öldürüldü, bu bir yalan ve yarı gerçek, olsa, oldu. Böylece, belirtildiği gibi, gerçekleri çarpıttı, ya da düpedüz yalan, birine yardım etmek. Bu noktada çoğu insan aslında iksiri/çeşme sadece (ve muhtemelen diğer doğal nedenlerle) yaşlanarak ölmek onu durdurdu, ama intihar/tükenme//etc yüzü yenen/lazer ışınları elde sanılıyor. hala her zamanki şekilde ölümcül olabilir.

İçinde Süper, Roshi gönderir Goku ve Krillin dışarı getir biraz cennet bitki değişimi için öğretim onları bir süper gizli tekniği. Teknik bir yarım gerçek oldu. Görevi yapmak için, ve böylece (çok haklı) korkularını yenmesi için enerjisini Krillin için ve onun kontrolü artırmak Goku yardım motive etmek içindi. Bu yüzden mücadele için yararlı bir şey öğretti, ama gerçekten Roshi dövüş sanatları teknikleri (ve kesinlikle bir "tekniği" idi. Ayrıca ot yiyen başka bir bin yıl ömrü onun artıracağını belirtmiştir. Bu da başka bir yalan, ya da dramatik lisans biraz, ya da değil olup olmadığını...bilmiyoruz. Ama Roshi uzun yaşam için mevcut en iyi açıklama olarak duruyor. Bu bitki muhtemelen, Master Shen ve kardeşi de yedik.

Alternatif seçenekler var, ancak yok. Şeytan Kral Piccolo Piccolo tarafından devralınmış olan Sonsuz Gençlik, elde etmek için Ejder toplarını kullandı. Bu (sadece 4 yıl sonra) fiziksel Başbakanı bastı bir kere yaşlanma Piccolo engelledi, ama hiçbiri gerçek Ölümsüzlük vardı ve yaşlanma dışında bir yöntemle öldürmüş olabilir. Roshi, Shen makul, ve diğerleri de bir noktada böyle bir dilek olabilir.

Standart bir dövüş sanatları mecaz üstün beceri ve manevi kalkınma, doğal olmayan uzun bir ömrü verir uzun ömürlü ustası; bu onların özel "teknik/yetenek" olabilir. Böyle bir teknik Roshi/Shen/Genel Tao/Baba tarafından bulunan ve aralarında kullanılmış, sonradan bulmuşlar ve bunu satın önce Bir yaş için vücudunuzun geri gelmez. Ayrıca bir sapık, tembel, aptal olurken bir anda dövüş sanatları üstadı bir ustanın bu rolü hizmet ediyor nasıl Roshi karakterinin bir parçasıdır.

Ve orada aslında o değildir aslında birkaç yüz yıl eski, o zaman o olabilir geçmiş bir sürü şeyler, ve neden o yaşadığı sürece bir yere gömüldü tüm bu maceralar, muhtemelen gergin genelinde çeşitli onları bir kompleks moda, ve o olmayabilir bile hatırlıyor hepsini. Tüm bunlardan sonra, bir kez (ironik bir şekilde öldü, ve Ölümsüzlük kayıp olan) bir Anka kuşu sahibi olarak gerçek Ölümsüzlük vardı. "Uzun yaşam için neden retcon için" hikaye anlatan bir sürü oda var ve daha sonra bazı yeni gerekçe Ekle söylemektir. (Dünya için tehlikeli olabilir, hem de başarı isteyenler gibi) ne Diğerleri elde etmek için başkalarının iddialarını ve zor güvenmediğim yapma kullanışlı bir amaca hizmet etmeyen tüm.

+309
Prakash GPz 18 Ağu 2012 03:08:28

Sadece gibi bu cevap, hadi al bir göz at /u/homu'nin verileri.

TV anime source material year-by-year

Bu temelde burada %15 %8 arasında (ortalama sorunuza cevap:. 2000-2013 her yıl anime %10) bazı çeşitli video oyunu dayalı olduğunu. Oyun anime için küçük ama önemsiz bir kaynak vardır.

Şimdi, Eğer soruyorsan "video oyunları yüzde kaçı bir anime" içine, cevabı, kesinlikle turu %0 açık olsun. Orada bir sürü video oyunları orada (muhtemelen yüksek yüzlerce yılda en az), ama en az 200 anime yılda sadece bir kısmı olan temel video oyunları.

Bu veri kümesi sadece (böylece ONAs, OVAs, ve filmler hariç) TV anime kapsar, ama bu ortam herhangi bir alışılmadık büyük bir yüzdesi oyunlar dayalı olacağını beklemek için bir neden göremiyorum.

+279
Bruno Caceiro 7 Kas 2010 20:12:51

Güncelleme: meğer

Eileen Erza annesi.

Kaynak:

enter image description here

+262
Evan Reynolds 16 May 2012 11:41:39

Bu Maika tamamen öfke onu kaybetmek yapılmış ve tamamen kontrolden çıktı. Neden sattılar vardı?

+234
Mohamed ali 7 Tem 2015 07:55:29

Cevap hayır,

Temelde bir dolgu bölüm ne orijinal manga herhangi bir içerik içermeyen bir bölüm var, bu bölüm-canon" veya dolgu bölüm"olarak nitelendirdi senin gibi "olmayan denir.

Manga her zaman %100 non-dolgu, ama anime adaptasyonu bu dolgu bölüm içerebilir.

+215
Andy Herd 7 Tem 2018 11:17:31

İlk hacminin manga serisi Kochikame, orada ne herhangi bir giriş karakterleri olursa olsun, ne de herhangi bir açıklama durumu tüm. Sanki manga daha önce gösterilen olsalardı ikinci bölümde, iki yeni karakter tanıtıldı ama oldu. Gerçekten bu konuda kafası karışık, o yüzden mangada bir şey mi kaçırdım ben?

+136
Testerx 9 Ara 2016 08:32:35

Dragon Ball Wiki belirtti karşılaştırıldığında orijinal Japon manga, bu Viz İngilizce sürümü Dragon Ball Z ise sansürlü.

İngilizce dağıtım

Hiçbir sakıncalı madde içermiyor beri birçok birimler (17 birim önce) teknik olarak sansürsüz olsa [ ... ] "Dragon Ball Z" manga sansürlü kalır.

  • Bay Popo dudakları ve diğer koyu tenli karakter Carole Boston Weatherford tarafından yapılan şikayetler nedeniyle düzenlendi.
  • Orta parmakları yumruk haline düzenlenmekte.

2006 yılında, Yani serinin edition bazı Çıplaklık ve küfür sans (Her Yaş) 2-anma serbest başladı.

  • Adı Bay Şeytan Funimation düzenlenen anime dub (aynı) "Hercule" olarak değiştirildi.
  • Ateşli bir silah-silahlı soyguncu sansür olmadan bir karakter çekebiliyor olsa "lazer silahları" düzenlenmiş idi.
  • Alkol, uyuşturucu ve cinsel imalar düzenlendi.

VİZBİG sürümleri

[...] Bu sürümler da içerik serisi daha aile odaklı yapmak için düzenlenir.

Manga alter herhangi bir iletişim veya hikayesi nedir? Yani, ne kadar kötü bir deneyim mi? Eğer bu kadar kötüyse, ne manga okumak için başka seçeneklerim var mı?

+128
Brent Ingram 4 Eki 2013 00:39:14

Boros gemi-Bir Şehir bombalandı ve şehrin 99,8'ini yok etti. İaian kahramanları Derneği Genel merkezinin dışında bekliyordu ve hayatta kaldı. Nasıl hayatta kaldı?

+106
Lulzsec 13 Eyl 2012 20:34:03

Ekmek Servisleri. Kore. Japon Değil.

빵셔틀

[ppang-syeoteul] Kelimenin tam anlamıyla ‘ekmek mekik anlam terim.’ Genellikle bir öğrenci ve/veya seçilmiş olduklarından daha güçlü bir konumda olan insanların ayak işlerini zorbalık olduğu okulda kullandı.

https://www.koreabang.com/glossary

+84
mahbubcsedu 8 Nis 2013 05:32:29
buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available