Neden yok Yukikaze mi?

Bölüm 20 Tokyo Ravens...

Natsume ölür. 21. bölümün başında, (Natsume tanıdık olan) Hokuto böyle bir şey çözülmesine ya da yok ya da görünür. Ancak, 21 ve 22 bölüm, Touji (at) Yukikaze sürme görülür. Bu Yukikaze verilen de Natsume tanıdık, neden yok Yukikaze mi?

+424
Sugiuro 18 Nis 2014 08:48:35
35 yanıtların

Zaten üst cevap ve yorumlar tarafından belirtilen tüm bilgiler ayrıca birinin burada kaki no tane bu yer alır ve nefes almada çalıştı:

http://en.rocketnews24.com/2015/11/23/we-test-out-a-new-way-to-make-fried-chicken-the-prison-school-way-%E3%80%90rocketkitchen%E3%80%91/

ve temelde eski yer alır ve nefes almada atmak söyledi.Gerçi tavuk kullandım ve Hapishane Okulu manga fikir var. Senin altında geldi google arama bağlantısı oldu.

(Sadece yorum yapmak istedim, ama rep yeni işareti bana izin vermedi)

+969
ikar1955 03 февр. '09 в 4:24

Yasak olması için güçlü teknikler tipik değil. Yasak jutsu genellikle hasar kullanıcı teknikleri, (sadece Çakra dışında), ya da genel olarak ahlaksız bir fedakarlık gerektirir.

Bu arada, Tsunade yasak bir jutsu Naruto kolunu zararın gördükten sonra Fuuton: Rasenshuriken ilan etmiş. Olsun ya da olmasın hala Naruto mükemmel ve böylece atmak (kendi kendine zarar bozarak) yönetilen sonra yasak.

Yasak jutsu diğer örnekler:

 • Bir göz fedakarlıklar Çünkü ızanagi.
 • (Büyük Gölge Klon) Tajuu Kage Bunshin - Çünkü kullanıcı çakra kaybından ölebilir
 • Edo Çünkü yaşayan fedakarlık ve ahlaksızlık Tensei.
+946
Robert Moore 19 Haz 2013 21:39:54
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Yıkım Tanrısı, anime ve manga, hem de daha güçlü olabilecek bir ölümlü için çeşitli kaynaklar var. Bu kişi Jiren olması gerekiyordu ve eğer öyleyse, güçlü olduğunu tam olarak nasıl Yıkım Tanrısı daha doğrusu güçlü. ya da hala bilinmiyor mu?

+946
TINATIN 4 Tem 2015 17:46:18

Konoha köylülerin köye saldırısı nedeniyle Kyuubi korktuklarını ve Dördüncü Hokage Naruto içine sıkıştırarak Köyü kurtardığını biliyorum. Temel bu cevap, Üçüncü Hokage sakladı onun kimliğini korumak için onu.

Üçüncü Hokage Dördüncü ya da Kyuubi jinchuriki olmak onunla sadece Naruto ilişkisini gizlemek mi? Köylüler eğer öyleyse, Naruto kontrol dışarı Kyuubi çakra ile gitti çünkü buldunuz?

Edit: Net hakkında tam olarak merak ediyorum ne yapayım.

Neden ayrıca bir jinchuriki Naruto kimliğini gizlemek böylece köylüler ondan nefret edecek değil mi?

+895
Anuja Dey Bhowmik 1 Eki 2019 13:01:23

Konuştuğumuz gibi bu cevap, Ne kadar zaman geçmiş arasındaki nihai mücadele ve Sasuke Shinden (anime)?

Tam zaman çizelgesi bağlı olarak Reddit Konu: Naruto zaman çizelgesi İlgili kısım:

Ancak, bu olaylar karışıklık olmayan kronolojik bir şekilde ve dolayısıyla üretilmektedir. Naruto: Son 4. Ninja Savaşı sona ermeden yayınlandı. Sasuke Shinden diğer işler, şu an yayınlanmakta olan Shikamaru Shinden önce adapte olmuştur.

Böylece dizi izlemek için "önerilen düzen" dir. Birbirine bağımlı ve (479 bölüm Sonra) istediğiniz gibi filmleri bölüm/izleyebilirsiniz hikaye değil.

Cevap gerçek soru, olayların Naruto: Son yer önce Sasuke Shinden: Kitabın Doğuşu.

Bir kaç bölüm kadar kazık ve daha sonra kronolojik sırada onları seyretmek için şahsen bekliyorum.

Official Timeline Sasuke Shinden

+812
sjmach 29 Ara 2013 17:30:36

(Spoiler uyarısı!) bu sorgu var iki nedeni vardır:

İlki, Obito o Susanoo yoktu. Dikkate Obito hiç Susanoo üretmek için Obito gözlerini kullanmak Kakashi nasıl başardı bir tanesi bile kullanılan hem Tsukuyomi ve Amaterasu uyandırmak gerekir? Eğer Susanoo kopyalanan eğer, o zaman bunu nasıl yaptı? Susanoo gibi bir şey kopyalamak mümkün mü?

İkincisi, Uchiha soyundan olmak değil, uzun bir süre için tek bir göz bile kullanarak çok büyük sorunlarla karşı karşıya. Neredeyse Deva Path karşı bir klon Yıldırım yaparak yarım çakra kaybetti. Bunun üzerine, şimdi Yu standı gerek bile nasıl, Obito, Madara ve şimdi Kaguya, gibilerle mücadele uzun süren bir savaştan sonra her iki gözü var?

+794
Alex Rozhkov 10 Oca 2014 01:42:45

N araştırılmış geçmiş, bu kadar onun sonuçları maç "L", O zaman ben baştan başlangıcı olarak neden N (L) düşünce Işık oldu katil.

 • Bölüm 2/Bölüm 2 (19:11): Bu katil olmalı içinde Kanto bölgesi.
 • Bölüm 3/Bölüm 3 (3:35): Bu katil olmalı bir öğrenci.
 • Bölüm 4/Bölüm 3 (10:40): Bir katil olmalı akrabam polis.
 • Bölüm 11/Bölüm 6 (8:45): Bir katil görür ve yalnız olmak arasında bu soruşturma ile FBI sırasında ilk 5 gün.
 • Bölüm 15/Bölüm 8 (5:58): Bir katil olduğunu araştırdı tarafından Raye Penbar ve böylece bölüm Şefi Yamagi ailesi veya bir kısmının Alt Baş Kitamura ailesi.
 • Bölüm 19/Bölüm 9 (15:35): L karnına söyler ona Işık olan katil.

Bu noktadan itibaren, L şüphelenen Işık tutar, ama asla bu konjonktür kanıtlayan somut bir delil bulamadı. Bu Işık kendi başına koymak yanlış kurallar nedeniyle oldu. Eğer bu kurallar olmasaydı, Işık mahkum olurdu. Sonra bölüm 58/bölüm 25 (18:45) L ölür ve bölüm 59/bölüm 27 (1:25) N ve M oyun ve kedi bir fare-oyun baştan başlar.

 • Bölüm 60/Bölüm 27 (13:22) (M): Katili biliyorum, adam kaçırma olayını Müdürü Takimura.
 • 27 (20:27) bölüm 63/Bölüm (N): L şimdi Sol adlı bir sahte olduğunu.
 • Bölüm 75/Bölüm 30 (1:44) (N): Yukarı ise katil.
 • N kurallardan biri bulur (M) (10:53): 30 bölüm 77/Bölüm M. tarafından sahte
 • Bölüm 78/Bölüm 30 (12:16) (N): Bu 13 gün kuralı inanılan sahte.
 • (N) 79 bölüm: kural sahte olduğu açıklandı.
 • Bölüm 82/Bölüm 31 (13:27) (N): Bu katil olmalı oğul Baş Önce, Sana Işık.
 • Bölüm 85 (N): Bunu doğruladı Işık olduğu ilk katil ve Misa ikinci katil.

Bu noktadan itibaren, N aslında Işık mahkum Hafif, ama yine gerekli kanıt şüphe ediyor. 103. bölüme kadar bu kanıt kazanmak için N aldı ve sadece şans eseri de var.

 • Bölüm 103/Bölüm 36 (21:16): Işık itiraf etti Zafer benim
 • 37 bölüm 103/Bölüm: Mikami Işık çağrıları yazılı değil (2:37) Tanrı ve tek bir adı Işık (3:00) ' dir

Bu kabul yeterli delil mahkum Işık ve oyun katil olduğunu sonunda bittiğinde Ryuk öldürür Işık.

+745
Nimish Dwarakanath 30 Nis 2010 20:54:41

İçinde Siyah Butler, Sebastian bir sembolü onun el ve Ciel vardır aynı sembol üzerinde onun göz.

Duymadım yemin ederim, ama bu işaretin adı nedir ve neden önemlidir?

5-pointed star inscribed in 2 circles symbol on Sebastian's hand

+717
Ewan Higgs 23 Ağu 2016 00:19:16

Hiç bazı insanlar Bir Yumruk Adam evren süper güçler geliştirmek neden açıklanmıştır? Sadece Saitama bahsetmiyorum, diğer kahramanlar ve savaş sanatçısı bahsediyorum. Kimse (Üstte Ana Tank) büyük kayalar Kaldır, göz (Gösterişli Flash) veya (Pri Pri Mahkum) kalın beton hapishane duvarları yıkın daha hızlı hareket edebilen insanlar garip olduğunu düşünüyor. Bu tür insanlar sadece "güçlü" ya da "eğitimli" var. Ve sonra Yeşil gibi esper kız kardeş ve arada bir antika var.

Açıkça belirtildiği gibi olmasa da Kahraman Birliği fiziksel test geliştirilmiş fiziksel özellikleri arar, ima etti. Seri C-B hepsi, en azından süper güçler Batı çizgi roman nasıl tanımlandığına açısından gereken kanıtlar olmasına rağmen-ve-Sınıf Bir kahraman aslında süper güç değildir, yani, fiziksel yetenekleri bir insan daha doğal olabilir onaylamak ya da reddetmek istediğiniz gibi görünmüyor.

İnsan doğal güçleri geliştirmek, ya da orada bir ipucu var bu evrende bazı insanlar güçlerini geliştirmesine neden olabilir manga bir mecazdır mi?

+693
MRA 13 Oca 2020 14:40:48

Geri Baratie arc kayıtlı Sanji bir adam olduğunu hatırlayınca Tek Parça izliyordum. Sonra adını araştırdım ve Cin oldu.

Krieg zehir saldırı başlattı, Cin Luffy için maskesini verdi, aslında bu süreçte kendini feda hatırlıyorum.

Zehir öldürücü miktarda aldı, ama eğer olaylarından sonra öldüler mi bilmiyoruz dediler. (Pandaman dahil) o ve ekibi ideal boyutu olmayan bir gemide yolculuk o sadece bildiğimiz ve Cin onu tekrar buluşacak olan Luffy dedi.

Öldü? Çok ilginç bir hikayesi içindeyim ve şimdiye kadar dönmedi. Luffy eğer bir kaç saat içinde ölmüş olacağını bilse çok mantıklı bir fikir değil zorlu ve neredeyse tekrar o zaman tanıştıkları şansımız yok.

+684
anandan111 21 Ara 2018 02:39:36

Bıçak hedefleme veya 1 Bölüm saldırmaya çalışan adam kimdi?

Gerçekten durdurmadı, sadece bıçağı bıraktı ve devam etti. Bu rastgele bir olay mıydı? Gibi bir sürücü gibi mi?

Saldırganın rastgele bir kişiyi öldürmek istediler?

+637
Chloe Yoo 28 Oca 2016 00:26:29

Bu araştırıyordum ve mümkün görmüyorum. Sana (pratik kullanımı veya bıçaklar titanlar yok neden kılıf gerek olmazdı) Sıkıştırılmış Gaz ile çok ağır olacağını geri çekme sistemi kontrol edildi ama düşündüm ve çok açıktır) bazı sorunları vardır.

Eğer karbon fiber gibi çok daha hafif bir şey kullanmak gerekir çelik ise özellikle yapamazsın sadece Sıkıştırılmış Gaz ile bir kanca atmak için. (Ben) ama bu cevaplar okudum kadar pistonlar düşünmemiştim. Fazla gaz basınç tankları dışarı aynı anda serbest bırakmak için nasıl mevcut teknoloji ile çok küçük bu yüzden Destek Çok alamadım ama eğer daha hızlı kendinizi havaya uçurmadan gaz serbest bırakmak için bir yol bulunursa, o zaman bu sorunların çoğunu çözecektir.

Gerçekten bu konu hakkında bildiğim her şeyi, gerçekten bazı 3DMG kurmak istiyorum ama bir sürü mal olacak çünkü çok çekici bir proje olacak. Ben de bunların hiçbirini açıklamaya yardımcı olacağını ve bağlantıları yok.

+608
Near 12 Eki 2017 07:35:05

Ben planlama yeniden izlerken Bu Melankoli Haruhi Suzumiyave bir anda ben orada 28 bölüm ne zaman oldu eminim anime vardı sona erdi civarında 14 bölüm (?).

Bir devamı ya da sadece diğer 14 bölüm serbest bırakıldıktan fark edemedim?

+575
Chad Wilkin 14 Nis 2018 12:06:12

Japon halkı arasında yüzleri büyük bir çeşitlilik var. Çizgi film karakterleri son derece basitleştirilmiş, yalnızca basmakalıp özelliklere sahip çizilmiş olmaları genellikle bir karakterin etnik tanıyabilmek gibi. Japonlar ama neden %100 Japon bir kitleye yönelik bir gösteri karakterleri sadece basmakalıp Asyalı çizmek gerekir? Genellikle, insanlar aksi belirtilmediği sürece karakterleri Japonca olduğunu farz etmek için tasarlanmıştır.

Onlar sadece denemek için ayırt etnik olarak onların karakter desen karakter değil Japon, ve sonra onlar eğilimi çizmek çok tipik özellikleri. Bu gibi örnekler, aynı zamanda Japon halkının basmakalıp Kafkas görünüyor çok benzediğini çok farklı bir fikir olduğunu söyleyebilirim. Clefted çeneleri, Kare çene, belirgin elmacık kemikleri, geniş ağızlı, en az erkekler çizmek eğilimindedir. Klişeleşmiş süper kahraman yüzler çizmek bizim gibi, gerçekten gibi.

+542
wkh5002 2 Ara 2017 01:27:12

Evet, yaşlı adam Madara oldu. Rinnegan zaten onun (Nagato için) uzakta bulunan Obito o zaman verildi.

Ayrıca, Kabuto Edo Tensei o canlandırmak için kullanılan bu yana, vücudu onun Başbakan de kurtarmış.

+540
Kabeyun 21 May 2010 08:41:35

Ayrıca:

Gösterilen gelen, Kaido hiç Beyazsakal yürütme Portgas D. Ace kurtarmak için son girişimi sırasında saldırı planını kanıtladığı gibi, bir fırsat kayma izin veren acımasız ve kendine güvenen bir savaşçı.

O da acımasız ve açık müzakere süreci ve bahaneler, hangi yapar görünüşte akıllıca için kışkırtmak veya hafife alma onu. Bu Donquixote Doflamingo, bir Shichibukai ve Dünya Asil korkusuz ve kendinden emin tavrı ile bilinen zaman önemli ölçüde zorlanır.

Yani Ruffy gibi çok aceleci davrandı ve çok düşünüyorum, eğer, o da bunu alır, Başlığı "Korsan Kral" için bir adım daha yakın almak için bir fırsat görürse gelmez.

Size bulmak hakkında daha fazla bilgi ona http://onepiece.wikia.com/wiki/Kaido

+523
Miichael Hickey 12 Oca 2017 09:43:52

Aaroneiro ve Szayel Appollo cehenneme Cehennem Ayeti film destekleme amaçlı bir bölüm gidin. Mantıksal olarak, bireysel ruhlara bölünür ve kötü ruhları cehenneme gider ve geri kalan ölüm önce ne karar reenkarne vardır.

Bu canon anlatımı bu insanın Akıbeti Nedir? Eğer öyleyse, nasıl açıklanabilir? Günahları için karar conhollowfied formu neden?

+512
Shaileshkumar Manubhai Patel 21 Nis 2016 01:25:52

Web sitesi : http://tokyoghoul.wikia.com/wiki/Mask

(マスク, masuku) Maskeler hortlaklar gibi kimliklerini önlemek için giyilir bu CCG tarafından keşfedilen olmaktan "insan". Birkaç maske ayı sahibine sembolik Eki ya da temsil. Ağır onlar bu CCG tarafından açılan altında bazı canavarlar diğer etkisi.

Yanında insanlar ile CCG tarafından yakalanma korkusu olmadan yaşamak istiyorum çünkü cinler bu Maskeler takarız. Bu sadece bir sebep için giyiyor Maskeler. O ÇMG mücadele ederken belirli Ghoul olarak tanımlanan korkmuyorlar. Maske değişen çok kimliğini değiştirmek gibi olacak. Zaman zaman Maskeler değiştirmek için bir Gulyabani için akıllı olur, ama daha önce de belirttiğimiz gibi, kimliğinizi değiştirmek için (ve herkes kendi olmaktan gurur duyuyor) zor. Bunun tek açıklaması gibi görünüyor.

+472
Ananth Rao 14 Kas 2010 13:11:56

Aria the Origination DVD1

Aria bir bilim kurgu ve dilim hayat manga tarafından Kozue Amano. Neo 24. yüzyılda-Aqua Venedik'in (bir kopya) Venezia (değişmiş bir Mars) ayarlanır. Dünya rütbe Undine terfi etraflarında, bu arada eğitim keşfetmek gibi üç genç gondoliers izler.

Bu etiketi kullanmak için hem Aqua ve Aria manga serisi olarak tüm anime serisi: Aria Animasyon, Aria Doğal, Aria the OVA: Arietta, Aria Kökenve Arya Avvenire.

Daha fazla bilgi için, bkz: Aria Vikipedi.

+409
Rahul Kumar 24 Oca 2016 13:13:58

Aslında her iki taraf tutar. 51 hacmi Danzō ile Sasuke kavga, Itachi genjutsu zayıf bir sürümünü kullandı. Gokage Zirvesi Saldırı, Amaterasu alevleri kontrol kendi gücünü kullanabiliyor. Böylece hem özgün ve önceki sahibinin Mangekyou Güçlerini kullanabilirler.

+355
meduz 27 Kas 2017 05:59:40

Yağmur, Soğuk ya da değil, bir sağanak sağlıkla ilgili bir nedeni vardır sonra bir duş almak olsun. Yağmur fabrikalar ve havadaki diğer kirleticilerin su ile çok temiz bir kaynak değildir. Alarak duş kir silsin gerekiyordu.

Ev üye olmayan duş sunan gibi, misafirperverlik gösterisi. Dimitri MX ve yorumda dediğin gibi, bir insan diğerine farklı olacaktır. Bazıları sadece birkaç havlu sunabilir duşun teklif eder.

Bir karşılaştırma olarak, (başka bir Asya ülkesi) Endonezya'da, yağmur suyu ile ıslak var sonra duş, en azından kafasını yıkamak için öğretildi. Eğer buna izin verirsen, bir süre sonra baş ağrısı iyi oldu.

+350
JasonHsieh 1 May 2014 01:20:30

Benim görüşüme göre ve duyduklarıma göre adlı programında kredi de çok ucuz. İyi bir animasyon yapmak için çok fazla masraf alır ama dönüş değeri çok fazla değildir. Bu nedenle, o adam anime tutkusu yüzünden işini yapmadığı anadili İngilizce adlı programında istemiyorlar sanırım.

+254
Cindy 16 Haz 2014 13:30:53
Toriko dünyanın en değerli yiyecek arar, böylece tam bir yemek yapabilir mi kim Toriko adlı bir Gurme Avcı hakkında Mitsutoshi Shimabukuro tarafından manga serisi.
+248
The Millers 23 Eki 2014 05:26:07

Bir çözüm buldum. Crunchyroll bu geçici bir çözüm olur.


1. Adım

Web sitesinin altbilgi veya alt üzerinde kafa. Bu >gibi bir şey olmalı

enter image description here

Adım 2

Altbilgi, altbilgi dil sından sonra Fransızca 'diyor vurgulanmış metin baş"

enter image description here

Adım 3

Bundan sonra sayfayı yeniden ve zaman ayırın ve şimdi Fransızca altyazı ile oynamak gerekir.

Not: emin Değilim çalışıp çalışmayacağından, ama benim için işe yaradı. Aşağıdaki resme bir bak. 24 Altın Saat bölümünde deneyin.

enter image description here

+228
avDiGuida 14 Oca 2012 14:49:02

Canavar Titan çok yakında görünür, titan'da Saldırı bu sezon 24 bölüm ile çok dolu olacak. Hikaye sezon 2 son bölüm sonra devam ediyor, ama regen ve son bölüm antikalık gelen recouperate, her iki taraf için küçük bir zaman atlaması oldu. Titan bu sezon ve Saldırı tadını çıkarmak için en iyi yol Spoiler uzak kalmak ve her şey doğal olarak yapmaları gereken yolu açılmak izin vermek.

Umut oldu.

+199
MACINSTAT 2 Ağu 2012 22:58:32

Eylem türün tanımı ile 2017 için MAL Listelerine bakarak:

 • Kış Serbest 243 anime 49 (%17.4) türü eylem vardı.
 • Bahar oldu 43 237 (%18.1).
 • Yaz oldu 37 249 (%14.9).
 • Sonbaharda ise 36 206 (%17.5).

2016

 • Kış oldu 52 252 (20,1)%.
 • Bahar oldu 51 235 (%8.5).
 • Yaz oldu 56 241 (%23.2).
 • Güz oldu 61 278 (%21.9).

2015

 • Kış oldu 58 227 (15%).
 • Bahar oldu 55 222 (%24.7).
 • Yaz oldu 54 249 (22%).
 • Güz oldu 64 265 (%24.2).

2010 atlamak sağlar

 • Kış oldu 42 177 (%23.7).
 • Bahar oldu 37 171 (22%).
 • Yaz oldu 41 171 (%24).
 • Sonbahar oldu 50 78 (27.6%).

Ve bir atlama 2005

 • Kış oldu 24 138 (%17.4).
 • Bahar oldu 27 131 (%21).
 • Yaz oldu 34 147 (69%).
 • Sonbahar oldu 29 154 (13.9%).

2000 için son atlama

 • Kış oldu 14 88 (%15.6).
 • Bahar oldu 15 87 (%17.2).
 • Yaz oldu 15 103 (%14.6).
 • Sonbahar oldu 21 107 (6%).

Baktığınız bu listeler ve ben muhtemelen giderek içine baktığım zaman arasında 2005 ve 2015 yılında daha fazla ayrıntı zaman ben değilim çalışmak, bunun gibi daha var yaşanan artış yaklaşık %5-10 aksiyon anime bu ya alınmış bir hafif vurma şimdi veya daha fazla Trend geriye doğru Yıl 2000 düzeyleri.

2000 ve 2005 yılları arasında gerçekleşmesi için temel şeylerden biri de Naruto ve Bleach anime bültenleri. Doğu ve Batı'da popülaritesi her ikisi de çıkar ve büyük dalgalanma onların; bu sadece bir tahmin ancak bu yedeklemek için kaynaklar olmadan üretim (ve sadece eylem fikirleri) eylem manga almak bir anime patlaması tetiklemiş olabilir.

Eğer bu Dragonball önce de anime çıktığında takip eden bir eğilim olduğunu bilmek ilginç olurdu.

Genel olarak sadece rağmen, serbest bırakıldıktan anime miktarında büyük bir artış gördük. En popüler (ve en güvenli bahis) eylem anime Shonen Jump ve sadece dergiler farklı manga belli bir sayıda boşluk olan diğer shonen manga, gösterir bu uyarlamalar kaynaklanıyor, o zaman toplam manga artış bu manga uyarlamaları alın oranda azalma olduğunu görmeli, takip ediyorum.

Zamanım olursa ben de demografik "genç çocuk" dışında anime kadar üzerinde herhangi bir istatistik bulun, ve Hayat tarz Dilim) gelen bu göze vurur gibi olmayan eylem tür bültenleri (başarısı için bakamıyorum olup olmadığını araştıracağım.

+195
xCare 20 Oca 2020 22:51:48

Ben gördüğüm neredeyse tüm Bleach anime (en azından ne olmuş piyasaya dublaj), ve benim şu anki ilgi okuma manga. Ancak, manga yakından izlemiş olduğum anime izlediğinde, çabuk bıkmak eğilimindedir. Böylece, doğru anime farklılaşmaya başladı önce bir noktada manga almak istiyorum.

Bu mangada hangi noktada?

+156
Yurdik Cervantes 2 Mar 2013 07:51:06

Çoğu bizi tanıyor artık Daisuke Satō vefat etti. Ancak, serinin çalışmış gibi HOTD henüz duyurmak onun kesilmesi ve böylece kalır belirsiz aradan.

Bu ancak benim merak, ne bir dizi ne zaman yazar geçer?

Franchise başka bir mangaka ile yerine dizi alacak? Sessizce yayıncılık 'hatıra olarak kalıyor mu? Zaman XXX bir süre sonra üretimi? Bu veya yayıncıdan yayıncıya değişir mi? Ya mangaka belki de mangaka bile?

Bu durumda HOTD zaten vardı uzun bir süre ara vermiş ve aynı şey olabilir, ne Yoshihiro Togashi, yazarın Hunter x Huntergibi o da oldukça kötü sağlık gibi. Ama Eiichiro Oda, yazarın Tek Parça, olur da gelecek. Bu durumda sözde kimse bilmiyor sonu ayrıca Oda kendisi ve hastalıklı Hinati Fujinami.

+138
TheMultitasker 10 Eki 2014 14:52:41

Görünüyor için İki kez H. Pieceman ya da birileri gibi ona en azından.

Twice!

Ona göstermeye karar verdiler neden... emin değilim ama...

(Ya da daha doğrusu bir anime var mı) ve Shiro ultimatly farklı sonuçlara ne geldi (çatışma yetim) savaş hakkında bazı ortak görüşleri paylaşıyor ama o gibi görünüyor.

Extra More Extra

+99
Akshaykumar Sheelin 20 Eyl 2016 07:54:05

Adı manga söz denir Pansy.

Bir kız maymunlar insan var ve sonunda veliaht Prens buluştuğu getirdi önce ortaya çıkar. Ailesi piyanolar iyi çıktı.

+99
TewieB 2 Mar 2012 15:42:52

Amacı tanrıları öldürmek olduğunu söyledi olmuştur, ama nasıl bir Tanrı ya da bir tanrı öldürür? Bölümü izledim, ama sadece bunu anlamıyorum.

+92
Jonathan Hayes 31 Tem 2019 19:02:59

Kader/Stay Gece Ufotable uyumu son bölüm, Tereddüt yıl Sıfır/Kader olaylardan sonra görünen bir belirti gösterildi:

http://i.imgur.com/Qp641sN.jpg

Sıfır Kaderi/içinde Iskandar gerçeği mermer geçmişten yoldaşları içeren gösterilir. Ordusunu çıkan askerlerden biri Tereddüt çok benzer:

Waver-like person in Iskandar's reality marble

Gerçekten Tereddüt öyle mi? Eğer öyleyse, nasıl Iskandar gerçeği mermer görünüyordu?

+85
Andrius Shiaulis 21 Kas 2010 05:57:21

Bu başvuru için bir üniversite-yaşlı Shima Kosaku, bu politik karakter Hirokane Kenshi var Öğrenci Shima Kosaku serisi.

Üniversite öğrencileri olarak Showa dönemi giydiği üniforma gibi. Bu üniforma ve arma Waseda Üniversitesi, Shima Kosaku var okulumu özgüdür.

早稲田大学の入学式に現れた島耕作 早稲田大学の入学式に現れた島耕作

Halk Twitter için dizi bile yapılmış bir tweet sonunda kartı: https://twitter.com/shimakosaku1966/status/675702573433663488

+60
Carol Marie Eustaquio 21 Tem 2011 16:54:21

Benim için, Clannad ve Tonari no Kashiwagi-san en azından lezzetli "bir tutum gösterir resimler!" / "iyi!" ifadesi: fırlamış dil sadece geri kalan tüm sos / tadını almak için dudaklarını yalıyor ve bu jesti takdir gösteren el tarafından geliştirilmiştir.

Bu oldukça evrensel vücut ifadeleridir.

+21
SupremeA 19 Ağu 2014 10:19:37

İçinde Dragon Ball Z, Raditz her zaman görülen giyen bir kırmızı aksesuar grubu hem onun sol kol ve sol bacak. Bunlar ne için?

Symmetry

+21
4pi 5 May 2019 00:37:30

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil