Bazı çeviriler Diğerleri "Fareler Canavar onları aramak varken neden" Queerrats onları "diyorlar,"?

Bu "ibne" Batı'da siyasi/sosyal çağrışımlarla bir ilgisi var sanırım. Belki de çeviri bir fark var mı? Ancak çeşitli makaleler farklı web sitelerinde ve kullanılan son gördüğüm eski kullanan bir alt sürüm izliyorum.

+515
Lindsay Boutet 14 Tem 2014 00:00:41
29 yanıtların

Son zamanlarda ortağım her türlü Anime/Manga çok düşkün büyüdü. Manga görüşü sağlayan iPhone üzerinde çeşitli uygulamalar var. Hepinize en iyi yöntem, gerçekleştirmek için inanmak bilmek istiyorum:

  1. Bir elektronik ortamda Manga setleri satın almak gibi Naruto 1 Sezon olarak;
  2. Derecelendirme, Tür, Dil vb örneğin manga kategorize bize; izin vermek (iPhone ve tercihen Windows) bir uygulama var. ;
  3. Yani Windows okuyun ve bu platformlar arasında kütüphane izin transfer iPhone

İşte bir örnek:

Elektronik ortamda 1 Naruto, Sezon alıyorum ve PC için *olarak indirebilirsiniz.mobi, *.pdf
O zaman bu kategori, yazar, değerlendirme, vb. alanları düzenlemek istiyorum. 
Sonra benim iPhone ile App_X kullanarak senkronize ettim 

Manga okuyabileceğiniz online siteleri bol olduğunu şimdi anlıyorum, ama manga başlıkları sahibi olmak ve onları çevrimdışı erişmek için, vb yola muktedir muktedir olmak istiyorum.

Ben bir bakmak için Kitabı Paletli için iOS öyle görünüyor ki bir güzel uygulama için kitap yönetim anlamında "ne var okuyup ne yaptım hızı: ama ne gerek var.

Yani görünüşe göre benim en iyi seçeneği kendi Manga. Eğer pazarda ucuz alternatifler vardır tam emin değilim. Eğer uygulama üzerinden satın alırsam bir iPhone üzerine manga okumak kilitli öyle görünüyor. Yeterince adil, ben ancak bunu düzenlemek istiyorum bir bilgisayar kullanıyor.

Düzenlemek için önce Android..benim kitaplarımı etiketi bazı entegrasyon için PC için iPhone ile umuyordum Kalibre gibi uygulamaları kullandım.

+993
A Jain 03 февр. '09 в 4:24

Lanet işareti Orochimaru tarafından Yapılır, ayrıca Orochimaru'nun Juinjutsu olarak bilinir.

Bu sanat üstesinden gelebilecek kadar güçlü bir vücuda sahip değil, Orochimaru Sage Mod kullanamıyor ve böylece kural 1: bilge tekniği kullanmak için alternatif bir yol oluşturmak zorunda. Orochumaru böylece vücut doğal olarak bedensel dönüşümleri tetikleyen bir enzim üretiyor kimin Jūgo kullandım hükümdarıyım çakrasını beslenir ve onları Orochimaru'nun kural 1: bilge tekniği çakra verecek lanetli mühürler bir marka yarattı

Büyük olasılıkla ya fark olacak, hikaye daha sonra orochimaru ve hakim önüne gelecek ortaya çıkıyor gibi birbirine çok yakın çalışır.

Edit: lanetli mühür kullanılan hakim önüne gelecek değil miydi tarafından oluşturulan Orochimaru, aslında o kullanır onun kendi sürümü.

Çok fazla cevap için kendi soru burada kısmen aslında o kullanır onun kendi sürümü. Kök felç Juinjutsu Orochimaru tarafından yapılan orijinal laneti mark büyük olasılıkla türetilmiş bir jutsu var. Şimdi neden büyük olasılıkla yerine özgün oluşturulan bir jutsu türetilmiş bir jutsu olur?

Neredeyse tüm, eğer tüm bu Juinjutsu vardır Kinjutsu, Olsa orada doğrudan bir ceza için kullanıyor. Bu araştırma nedeniyle tekniklerini aşağılık doğaya yasaklandı. Orochimaru da öğrendi ve kinjutsu ton oluşturulmuş mevcut tüm jutsu öğrenmek istiyor. Ve tabii ki deneylerinden yerde, her zaman kusursuz. Kök Felç ya da başlamak için uyarlanmış bir başarısızlık ya da başarısızlık bile.

Gibi OLSA ŞU ANDA kökeni teyit edilmiş değil. Ama bu en mantıklı senaryo biridir. En Juinjutsu Orochimaru olmadan başlamak için mevcut değildir belli neredeyse %100 demek, ve büyük olasılıkla bu kuralın istisnası değil.

+929
Ngannv 29 Nis 2017 23:04:56
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Kardeşler aşağıdaki dört buçuk bölüm uzunluğu özel farklı bir post altında başvurulan gördüm. Üzüntü ve dizi bittikten sonra duygu kütlesi bu noktada ben ve hayat hakkında daha fazla görmek istiyorum. Özellikle Winry ve Ed ilişkinin tadını çıkarmaya bakın El gibi görmek istiyorum. Ayrıca hikaye hiç büyükanne onların ne olduğunu söylemeyi gider. Öldü diye tahmin ediyorum. Hiç orijinal vücutlarında geri ed ve Al göremedi gibi görünüyor. Van Holstein sonra Winry ile Ed ve Al'ın birleşme öncesinde ya da ölen olup olmadığını merak da ediyorum.

+898
theosza 29 Mar 2017 05:48:20

Bu sadece bir kısmi cevap, hangi ben ilanıyla beri görünüşe göre çok uzun bir yorum: bilmiyorum Japon iyi değil ama takip Boruto de çok bilmiyorum hakkında dili kullanılan-evren. Ancak, Çinli bir nebze bilen kanji biraz bilgim var.

Bana, bazı Bu yazı görünüyor yeterince belirgin kanji, kanji yazılmış olsa da, hızlı ve uyduruk biçimde. (Burada bazı örnekler bu el yazısı, hem de Japonca ve Çince: 1, 2. Bir web araması için dağınık Çince yazı oluşturur bazı oldukça iyi örnekler Çin. İngilizce hızlı bir arama açıkça Japon örnekler bulmaya çalışırken daha az şans vardı. Ortaya çıkan sonuçlar birçok el yazısı kötü muhtemelen bir bütün olarak kanji ile aşinalık eksikliği sonucu olan yabancı dil öğrenenler, geliyordu.) Örneğin, ben bir şey bu gibi görünüyor , hangi olurdu değinen çözümü için sorunu, sol taraf. Ayrıca 甲 birkaç kez gelip görebilirim, ama söz ne olurdu bilmiyorum. Bazı yazıları da görünür olmak Latin/Yunan harfleri kullanılan matematik: Vx yazılmış bir el yazısı tarzı bir üst satır çözüm.

Burada yazının bazı anlamsız karalamalar çekildi mi bilmiyorum, ama her iki şekilde de, Japon matematik diğer alanlar veya dillerden karakterler çok farklı bir set kullanmaz. [Düşünün web aramaları için şart gibi 東大 数学 (tokyo Üniversitesi matematik) sadece üretmek sonuçları gibi bir kombinasyon normal matematik yazılı ve bazı Japonca karakterleri.]

+890
Alfonso Nishikawa 30 Mar 2013 00:42:15

Bir sebebi olabilir, o her zamanki Gözyaşı kristal, hangisi şeklinde bir kristal top, sanırım biraz hantal. enter image description here

Neden zaten lacrimas uzun mesafeler üzerinden iletişim kurmak zorunda kaldıklarında, temelde cep telefonları ne için "icat" mı ihtiyaçları var? Olan, senin de belirttiğin Warren tarafından icat Minyatür İletişimi Gözyaşı, cep telefonu gibi boyutu çok daha küçük şekilli ama aynı işlevi vardır. Bu yapar daha kolay taşımak.

+846
Shlomi Elbaz 15 May 2012 04:15:48

Dragon Ball, %17 nüfusun dünya hayvanlar. Toprak Kralı bile mavi bir köpek. Bira-sex-özellikle Güney Şehir ve Zencefil Kasaba gibi yerlerde ayarlandı çünkü onlara gösterilen durdular nedeni. Bu hayvanlar sadece yerler, Dünya Turnuvası yer alır ve Kapsül Corp bulunduğu (Bu) Batı Şehri gibi daha fazla yer var, çünkü çoğunlukla insanlar tarafından doldurulan.

+817
barriecary 7 Mar 2010 16:19:53

Biz sipariş Naruto manga Hindistan? Ben büyük bir fan Naruto ama Canlandırma durdu. YouTube'da dizi izliyorum, ama aynı zamanda manga okumak istiyorum.

+781
Alessandro Forcuti 1 Oca 2018 06:01:08

bir numara Anime gibi Sihirli Kız Lirik Nanoha, Pella Magi Madoka Barcelona, Kader/Stay Gece ve Oyunlar gibi Ar Tonelico, Sono Hanabira ve Megaman Sıfır bazıları müzikleri olan aslında Ses Drama1.

Bunlar Japon değil daha sık vardır. eğer çevrilmiş senaryo, öncelikle İngilizce için tek bir veritabanı/mağaza var mıdır bilmiyorum.


1: örneğin. Nanoha var Ses Sahne X, sahip Ar Tonelico Sekai no Owari de Utai Tsuzukeru Shoujo olan Meta Verileri için "Albüm" on my iPhone). bir Megaman Sıfır olanlar oldu Ceil Anıları önce o kaçtı Neo Arcadia ve en İyi Numaralarını oyunculuk olarak Hakim olduğunu düşünür ve bir Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Tüm güçlere hizmet olarak esas için manga Başka bir Hikaye

+779
strada 12 Mar 2017 00:03:01

Hiç bahsetmedi gördüm, özellikle, ama en az bir yaşına yaklaşabiliriz.

Ejderhalar kaybolduğunda 7 Temmuz X777 var. Natsu İgneel tarafından eğitildi beri, muhtemelen birkaç yıl eğitim ve diğer işler için zaman tanımak için önce bu tarihten önce doğmuş olmalı. Eğer Natsu gün önce doğmuş olsaydı, 14 olurdu.

Sırasında Kavga Festivali ark, Savaş Fairy Tail özellikle Natsu, Gajeel ve Makarov tuzağa düşmüş tarafından Serbest bırakılan bu büyü, düşündüren Natsu olmalıdır daha eski 80 de bu nokta.

Bu Edolas arc görüyor dönüş Gildarts sonra 3 yıl aradan düşündüren Savaş Fairy Tail oldu az 3 yıl öncesi bu. Geçen minimum zaman olduğu kadar bize burada yardım değil.

Bu X971 ark biliyoruz 7 yıl geçti, bu yüzden Natsu olmalı en az 87 ile bu nokta.

Bunun ötesinde, ne zaman her olay arasında geçen, çok emin değilim.

Spekülasyon

Fiziksel olarak genç görünüyor zaman Natsu çok eski neden mantıklı bir teorim var:

Natsu ve diğer Ejder Avcıları aslında kendi ejderha vardır. Örneğin, aslında Natsu İgneel olduğunu.

+772
Thomas Cruise 23 Mar 2012 08:15:34

Atın Kemik üzerinde çalışan kişilerin (en azından önlük olduklarını düşünüyorum) önlük üzerinde, garip bir tasarım görülebilir:

After the midnight release rush

Bu dükkanın adı ima eden böyle (tuhaf) bir at veya bir şey olması mı gerekiyor?
Yoksa başka bir şey mi?

+756
Richard Michael 15 Tem 2015 03:15:08

Aslında Tutku Patron altında birden fazla şube ile büyük bir organizasyon olduğunu açıkça gösterilir.

enter image description here

İma iyi adamları İtalyan toplumunun farklı dalları sızdığı bağlı nasıl Diavolo bile.

enter image description here

Birkaç şey Tutku çoğunlukla her şube bölümü uzmanlık alanları ne olursa olsun, sadece öldürür için para alır Hitman Takımı hariç tüm kapalı bir servet yapar gibi görünüyor ... hatırlamak zorunda. Bu Diavolo kızı Trish kaçırmaya teşebbüs için, ve kendilerini Tutku devralmak isteyen birincil gerekçe olduğunu.

Emirleri sorgulamayın ve tamamlamış olanlar, görevlerini adil ve haklı olarak ödüllendirilir varsaymak adil. İntihar etmeden Pericolo, başka bir Capo, bu bile açıklıyor.

enter image description here

O diğer üyelerine almıyoruz çünkü Tutku "küçük" olduğunu hissedebilirsiniz nedeni basitçe. Bir atasözünde de söylendiği gibi, "Stand Stand kullanıcıların diğer kullanıcılar" çekilir, ve Bucciarati ekibi Hitman takım karşı karşıya gelecek, bu nedenle içindir. Diğer dallar da patron ihanet planlıyorlardı sürece ilk etapta Bucciarati ekibi savaşmak ister ki?

+755
Arghakhanchi Khadka 31 Ara 2019 05:09:33

Olarak ne kadar ben okuma manga, sanırım bu Kral sadece biri olduğunu doğal olarak şanslı. Süre wiki etmez listesi kabiliyeti gibi bir süper güçolduğunu hiç favori manga.

Karakterler yüksek şansa manga değil, daha önce hiç görülmemiş gibi ben fark var diğer karakterler diğer dizi o doğuştan şanslı. 'Doğuştan Şanslı' adlı bir resim var. Yani, gerçekten Kral doğuştan şanslı olacağı bir sürpriz değil. Biz bunu söylemek için tabii bu gerçekten bir süper güç, tabii ki olacak doğrusu manga ya da BİR kendini.

+732
James An 7 Haz 2015 18:39:39

Bu gerçek hayat bir işkence yöntemi güçlü ilaçlar ile birlikte kullanılacağı söyledi.

Bunları not, bazı acımasız olarak, bazı izleyiciler için grafik olabilir. Çok ihtiyatlı olmanız tavsiye edilir

Bakın örnek Edgewood arsenal insan denemelerle ya da bu podcast

Oldukça ve yan etkileri ne bu işkence ne kadar yararlı olduğunu, derinliği gidiyorlar.

+673
MOE 20 Eyl 2012 16:01:55

Beyazsakal öldü ve korsan taraf için hiç umut zaman en İyi Savaştan sonra, Shanks alan ve her şey onun emrine girer sona erer. Eğer Shanks gerçekten bu kadar güçlü olup olmadığını merak ediyorum (üç amiraller birlikte onu yenmek ya da sadece onlar Beyazsakal destan onur olamazdı.

+632
MaltMaster 28 Ağu 2014 12:28:24

Tek başına siyah Yu kendisi de Sasuke veya Naruto yenecek kadar güçlü değil. Yani, bunun yerine savaş alanında olmak, (annesi) Kaguya Ootsutsuki kolu olarak ele alıyor.

(Siyah Yu gördüğümüz kadarıyla da kendi fiziksel bir vücuda sahip, bir öncül olarak ikili üstlenmek için yeterince güçlü olmadığını düşebilirsiniz o kadar sürüyor)

Kaguya kontrol edilmediğinden çok açık olduğuna inanıyorum. Siyah Yu olan diğer oğluyla aksine Kaguya ile eşleşen sadece.

Madara Kaguya var ama olacak o siyah Yu da (Uchiha Madara) dedi.

+624
Mounir Aissawi Majdoud 15 Kas 2012 02:18:11

Zaten hemen hemen kendine bu soruyu cevapladım ama bu bir yorum için çok uzun zaman cevap olarak ekleyeceğim oldu.

Bu da ilginç olması için: https://forum.evageeks.org/thread/18930/Transition-guides/

"Geçiş ceset Tang dönük görünen hayalet Rei için bir steno kılavuzları". Ayrıca, farklı insanlar için farklı (Maya görelim Ritsuko, Fuyu Yui görür) görünür, muhtemelen (örneğin ruhlar) kırmızı nokta dönen kırmızı top parlayan getirmek için ruhlarını toplamak için. Bu her Alanda oluyor, Kaworu süper kafa karıştırıcı monolog sırasında söylediği 24 bölümün sonunda, sahasında ruhun ışık olmaktan ve bir şey DE Anti ifade eder. Eğer Sahada fiziksel beden ise, alanın serbest (kırmızı nokta) ruhu serbest bırakır.

Buna göre, sadece vasıta sıralarda herkes binmek, ölü ya da diri için getirmiş olduğu varsayılır. Sonra vasıta katılımcıları aslında (her nokta gibi görünüyor) birbirleriyle etkileşim vardı, sonra Evangelion Sonu gelen Misato, muhtemelen sadece geçmiş bir deneyim, ve Bölüm boyunca 26, etkin bir Anlatıcı (sahne) Asuka, Misato, Shinji ve Kaji görüyoruz olmadığı bir soru. Kaji karışımı bir parçası olmak Vasıta katılan insanlar Kaji Vasıta başlamadan önce ay vurulduğundan beri birçok ay kadar olabilir anlamına gelebilir.

+481
Deborah Smith 4 Tem 2012 16:38:27

Ben bulunan mükemmel cevap bu soru üzerine Reddit:

Belirsiz görüneceği, ama eğer öyle olsaydı, Hiyori muhtemelen kim olduğunu hatırlıyor musun, bırak onu daha önce görmüş olsam. Artı, ondan uzak ruh onu şeklinde çalışıyor ve ona geri çekilmesini söyle ona bakar sonrada görüşmeyi bile. Bunu kabul etmedi Tenjin da doğruluyor. Anime Hiyori Yato ile de sinirlenmeden neden olur ve ne düzenini değiştirdiler beri o kısım mangada daha iyi oynadı bence - gerçekten cevap için beklemek zorunda kaldık. Eğer manga: bölüm nasıl gidiyor görmek isterseniz.22 31 P. - P. 33, sonra Ch.22 38 P. - P. 42, ve son olarak Ch.43 23 P - Ch.7 S. 24.

Kendimi manga okudum ama anime dayalı almadım, Tenjin onunla kalmaya Hiyori kendi isteğiydi bu yana Yato sözünü kırmak için izin diyebilirim.

Uzak kıyıya kesilmiş olmamak bağları son ve en önemli kanıt hala ruh form içine (kuyruk ile) teslim edemez olmasıdır.

Sonuç olarak: Eğer gerçekten bağları kesilmiş olsaydı, normal bir insan olmak için dönecekti kim:

  • Ruh bedeni dönüştürmek mümkün olurdu
  • Yato tüm anılarını kaybedecekti
  • Yato görmek mümkün olmazdı

Yukarıdakilerin hiçbiri olmadı, neyse ki, Tenjin söz kayacak.

+458
Lutfar Rahman Milu 22 Haz 2014 22:42:43

Heterochromia değildir. Manga daha iyi açıklıyor ve ...

  • normal göz rengi mavi.
  • kontakt lens takıyor.

Ayrıca annesinin İngiliz olması ve Kırmızı göz rengi olan bir söz vardır. Giyen kişi bir moda ifadesi olabilir.

+436
trang 14 Ağu 2011 18:30:11

Onun yeteneklerine eğer Kaneki maskesini alsam artıracak 72 Cilt 8, Bölüm, Nishio bahseder Kaneki için.

Bildiğim kadarıyla (özel bir güç ya da bir şey ile) sadece bir maske. Peki neden mücadele yeteneğini artırmak mı?

Nishio talk with Kaneki

+435
Vishal Patil 6 Eki 2011 22:04:52

Bu gerçekten böler Baharat ve Kurt hayranları içine iki ホロ olduğunu "Horo" olarak romaji, ama resmi İngilizce çeviri "Holo".

Japon izleyiciler için, adı (ホロ) "Horo" dir. İngilizce izleyiciler için, adı Holo "dir.

İsimler ilk geldi? Bunun cevabını zaten biliyorsun. Sonunda, her iki kız kahramanı kurt resmi ve geçerli adları

Ayrıca HorribleSubs terim "Horo"kullandığı biliniyor.

+418
ehbeehefak 27 Haz 2014 18:19:59

Evet, üzerine daha fazla araştırma bu sesler gibi Çayka Tabut Prenses. Anime çıktı bir ay önce Japonya'ya, yani nispeten yeni (yani ben tamamen emin değilim, ama Crunchyroll yaptı başlayanlar için de start yayını online etrafında aynı zamanda.)

Bu kendi adını taşıyan Çayka ise kızının Arthur Gaz, kim olduğunu anlaşılan eski cetvel Gaz İmparatorluğunun göre fan yapımı wiki. Ben anime görmedim ya da ışık Roman okumak, çok emin değilim, ama bir zorba bir tipmiş sonuçlandırmak için makul görünüyor o isimleri listeye bakılırsa.

Ayrıca, başlık önerdiği gibi, Çayka çoğu zaman etrafında bir tabut taşıyor. İlk bölümde, Toru Akura ve açıklama ile tutarlı olan kız kardeşi Akari, içine koşuyor.

Burada Anime News Network bağlantısı.

+342
magicbeans777 30 Eyl 2019 16:12:50

Olarak Kai bahsedildiği: Ryuuk söyleyen elma kuru ve korkunç onun Shinigami Alemine ve olanları insan dünya sulu.

Kum gibi tadı o da doğru hatırlasaydım, Misa Shinigami alemden bu elma bir ısırık izin verdi ve anlattı.

Sorunun ikinci kısmına cevap: elma seven Ryuuk olur. Başka bir Shinigami, Sidoh aradı, elma yerine çikolata seviyor.

+239
Dragonwarriors 1210 20 Eki 2012 06:43:14

Manga, Barmen, orada bir çift derin başvurular için Ryu Sasakura babası olmak iyi bilinen. Kim o?

+229
Jrubins 18 Ağu 2011 13:39:39

C. C (veya V. V) üzerine spekülasyon hakkında sormuyorum gerçek adlarını Yasal Uyarı:

Gerçek ismi terk ettiği Code Geass içinde, C. C ima ve unutulmuş beri

Lelouch, Kar neden beyazdır biliyor musun? o unuttu çünkü isim

Ne zaman konuşmaya Lelouch hakkında eğer o insan diyor ki eğer o istediği için görüldüğü gibi insan o da bir daha insan adıgibi olmadığını ima adı C. C oldu bir şey mi seçti. V. V da adı aynı tür paylaşımlar ama bir şey hakkında söylenir.

içinde Etrian Odyssey Hesapsız, AI şarj için ateş Gungnir ve Ricky Mike adlı arkadaşı ise yazıldığı gibi M. I. K. E hangi açılımı Mkusturucu bennstallation Keeper Engine.

Bir şey için C. C ve V. V dur ben de merak ediyorum, nedir?

+178
Jonathan Meile 14 Tem 2010 04:00:14

Bu başlıklı "Licht und Schatten' tarafından Yutaka Yamada (Disc 1, Track #25).

+88
Rebeca Young 17 Ağu 2010 06:44:31

Titan'da Saldırı ilk sezonunda, Eren anahtar ve bir Titan dönüşme gördü ve canon bir yangın durduğunda babası mahzeni evlerinin altında ona bir şey hatırlıyorum.

İlk Eren babası ile anahtar gördük. Buradan ayrılırken iyi ve döndüğümde bu" alırsınız "gibi bir şey Eren için söyledi. Sonra Titanlar saldırdığında ve Eren boynundaki Anahtarı görüyoruz Rose Duvara gitti.

Babası hafızasını silen oraya nasıl merak ettim ama geri dönüş sahnesi öneririz.

Ama merak ediyorum, anahtarı Eren ile geçtiğimiz 5 yıl oldu. Eğer anahtar bir göz her şeyi hatırlamasına yardım edip etmeyeceğini neden bu süre içinde olmadı?

Şimdi 1 Sezon için yarı yolda olduğumu ve bu yüzden lütfen Spoiler spoiler etiketi konur manga okumadım

+82
Ashik Ali Ashik Ali 30 Nis 2012 20:46:17

Biri 23 gün içinde ölümünden önce/normal davranışlar içinde ama tek olacağını her şeyi yapmak mümkündür. Bu sefer ne de başka bir kişi öldürmek gerekir.

Eğer ilk ölüm cuase ve şartlar yazarsanız ve (Kural VIII) adından ölüm eylemleri ve durumları belirtmek için doğru zaman 19 gündür.

Eğer Palyaço/ acrobat bir doğum günü partisinde, yani bu ve bu numarayı gösteren ve istiyorsanız, erken birkaç gün yazmak ve bu kısa bir süre sonra ölmesine yapmak sürece hiç sorun değil - diğer düzenlemeler cancle ve partine gelecek. Bir monkh ile aynı deneyin ve beacause ha böyle uyduruk oynarken yüksek bir tel üzerinde tek tekerlekli bisiklet binmek kalp krizi geçirdi.

Ya da yüz bazı işçiler adına isyan onları yazmak ve polis tarafından vurularak alabilirsiniz. Başka kimse yok çünkü ölmek kalibresinde gibi ince çok uzun olmalıdır.

+49
Emanuel Shetler 23 Eyl 2011 05:54:04

Ne yazık ki, hiçbir resmi İngilizce el ile İnazuma Eleven manga varlığı, yazdırma veya çevrimiçi.

Kolayca doğrulayabilirsiniz:

+17
fabien t 17 May 2017 16:17:40

Griever Final Fantasy VIII final battle dizide patronlar biridir.

(Veya varsayılan adı kullanarak) Rinoa aslan yüzük Squall kullanır sorduğunda Griever orta oyunu, adlandırma seçeneği olsun.

Ultimecia tarafından kullanılır önce varolan Griever hiçbir kanıt yoktur.

Eğer Squall zihninde bir GF yaratabilir bu hikayede gerçekleşen akıl oyunları düşünürsek hiç şaşırtıcı değil.

Griever için oyun içi lezzet metni okur:

İçinde Sağanak akıl, en güçlü GF ...
[vurgu benim]

Çok önemli bir bölümü tarafından Chunibyo bir bit gibi görünüyor.

Wiki Griever göre bu gerçekten doğru:

Griever gerçek yüzünü daha açık Ultimecia güç sadece güçlü Fırtına öngörülüyor artıracak olan en güçlü bir varlık Squall görüşlerini çağırmak iddia ettiği oyun Japonca sürümü yapılır. Griever bu tezahürü sadece Squall kafasında bir sembol olarak önemi çünkü onun güçlü ve Fırtına Savaşı kazanmak için kendinden bir parça üstesinden gelmek için ihtiyaç olarak görmüş olabilir anlamına gelir.

Griever son savaştan önce var olmayan bir ipucu var. Nasıl Griever geldi?

+10
Redyone Forevah 27 Oca 2011 14:11:28
buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available