Farklı ne kadar 7 kun no Majo nin "Yamada canlı aksiyon ve manga versiyonları vardır"?

Ben genelde okumak Yamada-kun to 7-nin no Majo manga zaman zaman.
Son zamanlarda, Canlı Aksiyon sürümü yayınlandı ve tamamlanmıştır duydum. Ama manga hala devam ediyor.
Manga ne kadar canlı aksiyon sürümü ile kaplıdır. Canlı aksiyon sürümü ve ne kadar yakından manga sürümünü takip ediyor?

+239
Gerane Baker 16 Kas 2019 14:09:50
32 yanıtların

Meliodas İblis kralın lanetli şövalye. İnsanlarda bir ilgi geliştirerek şeytan kanunlarını çiğnedi ve bu ihanet için insan dünyaya normal bir insan olarak yaşamak için sürgün edildi.
Bir şeyler ters gitti ve derinden nihai güçlerini içeren mühür zayıfladı. Küçük şeytan güçleri tarafından küçük bir dönüş. Geri gücünün sadece bir kısmı olmasına rağmen tam olarak iade güçleri için de binlerce yıl sürecek, güçlü bir İblis Kral Meliodas İblis Kral değilse nasıl olacağını merak ediyorum yapmak zorunda.

+984
a7madx7 03 февр. '09 в 4:24

Saldırı üzerinde Titan (anime), kadar şimdi biz verilen bilgi bu "aptal" Titanların merak ettiğiniz dış duvarları vardır muhtemelen insanlar. Hem (Eren/Annie/Yumir/etc) "akıllı" ve "aptal" titanlar bu her zaman bir olasılık vardır aynı zayıflık payı göz önüne alındığında.

Ancak, onun belli değil neden Anket Kolordu asla bulur cesetlerin insanlar içinde "aptal" Titanların? En azından insan kemikleri bulması gerekir. Bu serinin mantıksal bir kusur var mı?

Manga dan BTW: lütfen, Spoiler, 12 sezon 2 Bölüm kalmış anime sadece bilgi mevcut.

+941
LexKrill 15 Kas 2014 05:30:31
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Spoiler öncesinde 87 (86 -) en son manga bölümleri okumamış olanlar için.

Son bölüm yer topraklarında altına almak Hükümet "Marley". Elodians ve kökenlerine baskı mevcut tema. Kral Fritz güvenli bir ada geri çekilme Elodians Komutanı gücü ve çoğunluğun aldığı biliniyor. İnsanları dönüştürmek ve duvarlar inşa Titan serum kullandı. Bu bölge, duvarların içinde (Sheena Rose) bunu elde edebilirsiniz, Maria, Elodia mi?

+907
Richard Lopez 15 Tem 2010 18:59:03

Sidra imha zayıf tanrılardan biri gibi görünüyor. Dondurucu yok onun için bu kadar kolay olabileceğini kai bahseder onun. Dondurucu da Sidra hakai enerji topu ele verebilir ve Toppo var hakai ile kalamadım etti. Bu seride bahsedilen çünkü Dondurucu süper saiyan Goku mavi seviyesinde olduğunu kabul ediyorum. Goku süper saiyan mavi kaioken ve Vegeta ultra süper saiyan Goku kaioken mavi, ıe, x5, x10, x20, vb kullanan (bilmiyoruz ama) benzer bir düzeyde olabileceğini kabul ediyorum. Yani Toppo 2 süper saiyan mavi daha güçlü olmalı Dondurucu ve 17 yenmek için 17 süper saiyan bir mavi bulunur. Ama 2 süper saiyan mavi gücü (ultra süper saiyan Vegeta mavi Güç olabilir, x20 süper saiyan mavi kaioken kullanarak olabilecek Goku benzer olduğu için oda bir sürü 20 süper saiyan mavi ve güç arasında. Yani, örneğin, Toppo hala 20 süper saiyan mavi gücü olması onu üstün olma 10 süper saiyan mavi gücü ve Vegeta olabilir.

Ayrıca, Vegeta kolayca Toppo mağlup dediklerine hiç katılmıyorum. Enerjisi tükenmiş olduğunu ve onun saldırılarından bazılarının çok başarısız oldu. Toppo ve Vegeta iktidara yakın gibi görünüyor, şahsen Vegeta yakın ve muhtemelen süper saiyan mavi kaioken x20 kullanan Goku yakın olduğu için Toppo 20 süper saiyan mavi iktidara yakın olduğunu düşünüyorum.

+840
YVRao 24 Kas 2014 04:59:30

Sadece benim bu siteye rastladım çok zarar görmüş, olduğu Zamanda “DVD üzerine Atladı, Kim Bu Kız” diye bakmak oldu. Herkesin yorumlarını okuduktan sonra, herkes aynı bilgiyi eksik gibi görünüyor fark ettim. Herkese yardım etmek istiyorum.

Öncelikle, “Cadı Teyze” Makoto Konno, gelecekteki bir sürüm DEĞİL. adı Kazuko Yoshiyama var. Kimse bilmiyor ne Satoko Okudera tarafından 2006 yılında yazılan bu film (aka: “Toki o Kakeru Shōjo”), Yasutaka Tsutsui tarafından 1965 yılında yazılmış aynı adlı kitabın bir devamı olduğudur. Bu film aynı zamanda Makoto ve Chiaki hoşçakal diyelim sonra ne oldu ile genişletilmiş bir sonu vardır; bu da 2006 yılında Ranmaru Kotone tarafından manga bir form vardır.

Zamanda sıçrama yeteneği var bu kitapta, Fen laboratuarında bir olaydan sonra, 15 yaşındaki Kazuko keşfeder. Şekil şeyleri ona yardımcı olabilir umuduyla, bu konuda iki sınıf arkadaşı ve en iyi arkadaşları, Goro Asakura, Kazuo Fukamachi ve fen öğretmeni Bay Fukushima söyler.

Arkadaşlarından biri bir zaman yolcusu olduğunu daha sonra, Makoto gibi, Kazuko keşfeder; tabii ki, hangisi olduğunu söylemek için gitmiyorum. ^-^

2649 yılında doğdu ve öyle görünmüyor olsa 11 yaşında onu getiriyor ve ilaç bilimi okuyan bir üniversite öğrencisi olduğunu 2660 yıl geldi; bu zaman yolcusu Kazuko söyler. Kimyasallar insanlar; fiziksel, psikolojik ve telekinetik güçleri olan gizli yeteneklerini ortaya çıkarmak olabilir geliştirildiğini açıklıyor. Seyahat ve geçmişte kalmış ama işini çoğaltmak başarmıştı ve şimdi zaman onun için geri dönebilirler o zaman ona izin verecek bir bileşik deneme olduğunu açıklıyor. Bileşik ona maruz Fen laboratuarında, olayın kendi hatası olduğunu ve Kazuko garip şeyler yaşamaya hiç niyeti ... o da açıklıyor.

Tarih ve geçmiş zaman yolculuğu hakkında insanlara onları yasaklıyor o zaman onun içinde bir yasa olduğu zaman yolculuğu karıştırır yapamadım çünkü o Kazuko kalmak için onu sorar ama anlatıyor. Onu Kazuko ve herkesin anıları silmek zorunda kalacak sonuç olarak açıklıyor. Ve onu görmeye gelirdi; “iksir yapımında başarılı ben araştırmamı bitirdim zaman.”geri gelmesi Kazuko hiç bir zaman dönüp dönmeyeceğini, onu bir daha görmek istediğini ona sorar ve söz verdi

Sonunda, zaman yolcusu Kazuko anıları silinmiş olsa bile, sadece ondan değil, zamanda yolculuk hakkında her şeyi ve geleceği hakkında ona anlattığı anılarını yeniden kazanmak için başardı.

Filmde, Kazuko gerçekten Makoto biyolojik teyze ya da sadece yakın bir aile dostumuz olup olmadığı bilinmiyor. Her iki şekilde de, Kazuko Tokyo Ulusal Müzesi'nde bir iş almaya karar verdi ve eski sanat eserleri geri yükler. Makoto geleceği için geçmişi korumak için; gelecek için aynı söz verdirtti olduğu açıktır.

TEORİLERİ

Makoto zamanda sıçrama yeteneği elde etmek için bir cihaz kullanılmasına rağmen, Kazuko bileşik tarafından getirilen bütün zaman içindeki yeteneği; gizli bir yeteneği vardı. Artık ona karşı düşer her zaman Makoto kadar geri gittiğinden beri onu hiç alacağı gitti, ne olursa olsun geri sıçramaları, temiz. Kazuko Makoto şarj, bir kez daha sıçrama vererek onu benim teorim bu.

Şimdi, filmdeki gibi, kitapta “durdurulmuş zaman” bir sahne; gezgin bu feat gerçekleştirmek için bir aygıt kullanır. Kazuko zaman “durdu” vardı ve gezgin onu düzeltti, zaman ilerliyor zamanla aynı hızda Seyahat olduğunu açıklarken şu yorumu yapar; bu kuantum çalışmalarında sağlam bir teori. Chiaki sadece bir kez sıçrama bıraktığı beri, onunla gerekirse o kullanmak için benzer bir cihaz olduğunu kabul etmek mantıklı olur. Ya da benzer bir şey “durdurulmuş zaman” aygıt oluşturulmuştur ve teknoloji zaman entegre oldu-yetenek sıçrayan; sadece şarj cihazı ile temas geldi bu yeteneği olmazdı Makoto. (Kuantum Teorisi: ses duvarını aşmanın bir sonik patlama yaratır, ışık bariyeri yavaşlatır ve/veya kırma zamanı durdurur, zaman bariyerini bozan zaman ayrılması; bir geriye veya ileriye hareket etmesine izin verir.)

Bir çok insanı kurtardı Chiaki ve Kousuke Kaho nasıl sadece bir kez sıçrama bıraktığı zaman tren tarafından vurulduktan anlayamadı fark ettim. Cevap basit: Gün kazadan sonra, Makoto Chiaki taşıyamadım o kadar hüzün ve geçmişe gitti, son sıçrama kullanıyor. Soru: ne zaman gitti? Cevap: Kaho bileğini incitti ve Kousuke kaza, saat 16'da meydana geldi klinikten ayrıldıktan sonra ailesinin tıbbi kliniğe götürmek için bisiklet ve ödünç aldı. Chiaki zamanda geri yok bisiklet ile gitti; hikaye bu yana, zaman kendini düzeltir, bir paradoks oldu. Chiaki 04:00 yerine Makoto içinde çekti ve onunla 30; Makoto aramıştı önce geriye doğru an için bir çift sıçrama yaptı ve zaman hakkında sordum-atlamak için 3 defa: onu aldı o zaman iniş ve gitti. Bisiklet Kousuke ve Kaho klinikte iken, bu nedenle, Chiaki ile bisiklet, kaza ve bisiklet restore edildi kaybolur. Hemen geçmişte 3'te iniş sırasında:30, Chiaki “durdurulmuş zaman” teknoloji kullanılan ve kendisini saran ve zaman alanında Makoto; bisiklet, kendine zaman olduğu gibi düzeltilmiş ve Makoto yaraları silindi. Ayrıca, yerinde yapılan, duraklatılmış ve bu Makoto “yeniden yerine kaza hafızasını korumak için ona izin zaman durdu”.

Uzun sürmez” ve Makoto cevap: “bekleyeceğim Chiaki son sözleri:“. Koşarak gel”diyorum. Bazı insanlar tam da bu sözler aldığını buldum. Bekliyor olacağım o Chiaki demişti kayıtları ile Makoto gelecek için korumak için söz verdiği resim gibi şeyler; bulmaya bak o istedi. Uzun sürmez o koşarak gelecektir bu Makoto demişti sıkı çalışma ve o gelecekte insanların iyiliği için yapar bunu kastetti. Bunun kaçınılmazlığını ayı için çok fazla olduğundan, “daha sonra yerine hoşça kal” “görüşürüz” diyerek biri gibi olduğunu söyledi.

Bu yazı daha net herkes için bir şeyler yapar umarım. Sonra görüşürüz. ^-^

+822
Brenda Noehl 6 Eki 2018 12:29:40

Evet, Sai ve Yamato kod adları vardır. Anime ve ilk defa Naruto buluşmaya gitmeden önce manga da, bu isimler hakim önüne gelecek tarafından atanmış ve sırasıyla aynı anda Tsunade olsun ikisini de izlemek bile inanıyorum.

http://naruto.wikia.com/wiki/Sai

Sai çocukken yetim kaldı ve Kök, Danzō Shimura önderliğinde Anbu gizli bir bölümü içine alındı. Orada, kaldırdı ve ona Kakashi Takımı katılma amaçlı veriliyor Sai kişiliksiz, kişisel bağlantılar, ya da adı; "" olması şartına oldu.

ve 3 snippets gelen http://naruto.wikia.com/wiki/Yamato

Kısa bir süre sonra Danzō Shimura tarafından bulundu. Kim olduğunu tüm hafıza kaybına uğrayan çocuk Anbu Kök bölünmesi (甲, Kinoe) kod adı Kinoe altında tutulmuş nerede Danzō tarafından çekildi........Daha sonra, Kinoe Kakashi komutası altında Ro ekibinde görevlendirilmiş yeniden başladı. Yeni ekibi katılmadan, Kinoe yeni müttefikleri için bir karşılama verildi ve mutlu kabul ettiği Tenzō "ve" seçilmiş adı, git o Kakashi tarafından istedi......... "Yamato" ve "Tenzō" aslında ona verilen codenames var, Kakashi Takımı kaptanı olarak zamanını ve Anbu üyesi yansıtan, sırasıyla; gerçek adı bilinmiyor.

+752
darthcoder 1 Ara 2018 12:48:45

Ben de Yeni "Railgun" onun klonlanmış Kızkardeşleri proje için seçildi. Ama #3 seviye 5 espers arasında yer ediyor. Değildi rütbe 2 Kakine Teitoku seçilmiş yerine, ya da rütbe #1 Accelerator, bu durumda 6 seviyeden Hızlandırıcı açmak için proje değildi asıl amaç?neden

+752
shivanandbg28 15 Eki 2010 01:40:58

İçinde Jinsei Bölüm 11, Akamatsu söyler kızlar hakkında onun "Gizli bir Yerde Saklanıyor Kirli Şeyler" yapar ve bu yüz ile yazılmış bir metin gibi.

計画通り - Just As Keikaku

Bu ne için bir referans olduğundan emin değilim. Biri bana açıklayabilir mi? Teşekkürler!

+748
Luis Brenes 5 Nis 2013 23:22:53

Albedo ile birlikte, Shalltear deli gibi aşık Ainz ile düştü. Overlord dünyada, Shalltear Ainz seviyor gösterildiği, bu yüzden tam bir liste ile başa çıkmak için çok zor bir görev olacaktır yapma yerini tırnak büyük bir sayıdır. Ama hızlı bir şekilde her birim için, bir, makul bir şekilde taleplerini karşılamak için istediğin birimlerden 3 fiyatları için arama yapabilirsiniz.

Resmi çeviri Yen press tarafından yapılmış. Yazar: Kugane Maruyama. Overlord serisinin resmi çevirmen: Emily Balistrieri. 2 birim alıntı, sadece “iki maceracılar” başlıyor ilk bölümü önce.

Aşkta rakip olduklarını “çatışma nedeni oldu. Hem Albedo ve Shalltear Ainz için düşmüş—yani, iki eşsiz güzellikleri tarafından çok sevilirdi. Ne adam bundan hiç memnun olmaz mı?”

Shalltear ve Albedo Ainz karısı olmak istiyorum, onunla romantik bir ilişki hayatlarının geri kalanını geçirmek. Birbirlerine hakaret onların atlayın ve sadece son anlaşmaya işaret edeceğiz.

1 resmi çeviri, birim. Bölüm 3 başlamadan önce Ara.

“Savaş... ... sona erdi. Şimdi sadece—” İlk eşi kim olacak “meselesi basitçe.” Nazarick Büyük Mezarın mutlak hükümdarı yalnızca bir kraliçe olması tuhaf olurdu “sonucuna vardık. Ama şimdi onun birincil kim karar vermeliyiz”

Ona sevgilerini destek olacak Nazarick gelen toplanma müttefikler başlarlar. Başka bir hizmetçi onunla evlenmek istiyor, ama bazıları taraf, Ainz ya da Albedo veya Shalltear sevgisini desteklemek.

4 3 resmi çeviri, birim, bölüm 1, sadece daha önce başlar. Shalltear bu diyor.

“Evet, Lord Ainz bana bahşedilen görevleri yerine getirmek muhteşem bir iş yapacağım ve övgü benim İyi bir iş söyle " diyecektir. En değerli kölem olacaksın.’ Ve sonra diyoruz ki: ‘benim yanımda durmak için en uygun kişi sensin olacak.’”

Genel olarak, bu hayal Shalltear seviyor, bir gün, onu seçecek ve sonra da evlenip, birlikte hayatlarının geri kalanını geçirmek ve oğulları ve kızları ile mutlu bir aile olacaklar. Ben Ainz olmayan biriyle evlenmek istemiyor, onun karısı olmayı hayatı boyunca bekleyecek ve ona çok sadıktır.

enter image description here

+696
Leander Conradie 11 Eyl 2012 08:56:06

Bir akraba Mangekyou nakli Sonsuz Mangekyou bir şey Yapmış olur bu yana, Sonsuz bir Evren olsun düzenli bir Evren nakli olacak?

+629
jenek19948 30 Oca 2013 13:05:38

Vücudundaki Hashirama hücreleri implante o zaman Madara ikisi de var çünkü ben bu soruyorum.Sasuke için de işe yarar mı?

+607
Nikita Korneev 20 Ara 2019 07:12:29

Dürüst olmak gerekirse, onu izlerken doğru sırası (yukarıdan aşağıya doğru) şöyledir:

 • Gelecek Ark
 • Umutsuzluk Ark
 • Umut

Alternatif olarak izleyerek, daha mantıklı ama izlemek için doğru yolu (yukarıdan aşağıya doğru)şöyledir:

 • Gelecek
 • Umutsuzluk
 • Umut
+596
Solid 21 Ağu 2011 16:32:53

Alfa dünya çizgi Mayuri kaydetmek mümkün değil. Aslında, eğer polis gelirse ve rounders durdu Mayuri sadece kalp krizi geçirirdi. VN eğer dünya sadece Mayuri ona kalp krizi vererek öldürdü ölmek - gerçek bir yolu varsa. Alfa dünya hattı sabit bir nokta var, Okabe Mayuri kurtarmak için Beta çizgisine geri dönmesi gerekiyordu, ama o Kurisu ölümüne neden olacaktır, ve manipülasyonlar başlayın.

+577
Akanksha Kevalramani 25 Nis 2010 01:20:33

İçinde bu daha son röportaj için Shinichiro Watanabe tarafından Red Carpet News TV MCM London Comic Con 2013, 8 dakika civarında olduğunu söylüyor:

Aslında o son sahnede canlı ya da ölü olup olmadığını söyledim. Bu karar izleyen kişi kadar. O saati ve o Spike düşünen insanlar uyuyor muhtemelen doğru olduğunu düşünüyorum. Sadece uyku.

Hala izleyicinin yorumu için sorun bırakıyor rağmen, hayatta olma olasılığı olduğunu önermek gibi görünüyor.
Başak en sevdiği karakter olduğunu da belirtiyor görüşme daha sonra, ama sonra tekrar, o sonunda ölebilir anlamına gelmez.

+571
D Hydar 17 May 2015 20:34:12

Evet, intihar etmiş güçlü bir şekilde ima ediliyor. (Anime)

Aslında devam eden iki şey var:

 • Evet, Önce ölümü için yas tutuyordu.
 • Ayrıca iki göz işlemlerinden bir iki kez yarısında onun kalan ömrünü kesmişti. Bir kez Rem ve Ryuk ile bir kez.

İki kez hayatını yarıya olması, pek çok hızlı bir şekilde ölmesi bir tesadüf. "Geri kalan ömrü" diye bir kavram var aslında zaten dizi önceden belirleme bir tür anlamına gelir.

+554
Ajay Yadav 2 Eyl 2015 02:39:44

Birçok anime bir sonraki bölüm için Spoiler ile bölüm sona neden herhangi bir gerekçe, ya da en azından tarihsel sebep var mı? Ağır arsa katlanmış güveniyor bu, çok şaşırtıcı ve hatta yeterince erken aslında ek sahneler ve Spoiler içeriyor (sadece belirli bir anime sonunda keşfetmek için...) atlamak için tetikte olmak gerekiyor. Daha önce X "rekapitülasyon ile" aksine bu hiçbir yarar görüyorum.

+534
Vimal S Katiyar 25 Eyl 2017 06:43:23

Tek bir karakter ya da iki hatırlıyorum, ama mümkünse lütfen yardım edin! Bu anime tüm karakterler tuhaf elbiseler giymek ve Şeytan durdurmak için tren. Bildiğim kadarıyla toplamda 4 ana karakter vardır.

1 karakter ana karakterlerden biridir. Uzun mavi saçları, mavi gözleri var. Doğduğundan beri hasta çok olduğundan vücudu zayıf. Babası oldukça ünlü. Özenle eğitir ve sevilen ve okulda herkes tarafından bakım için. Elbisesini mavi ve ÇOK güçlü, ve o çok nazik.

2 karakter ana kahramanı olduğunu. Kırmızı saçlı. Adam büyük "hemen şimdi" bir tür, ve onun takım nasıl çalıştığını öğrenme için yeni. İlk bölümde, annesinin Şeytan tarafından alındı. Çok zor takımını daha güçlü daha kuvvetli ve ona yardım etmek için eğitilmiş o yüzden. Babası büyük bir tanrı gibi bir şey. (Dediğim gibi) "pack" onların, yararlı düşmanı lideri yapma konusunda da iyidir, ve yardım istemek için korkuyor değildir.

İzledim son bölümde, bazı ortaklar ile çifti bulmak zorunda kaldılar. 1 karakter tanıtılacak ilk karakteri olan bir erkek kahramanı, ortak ile 2 Kadın kahramanı ve karakteri ile ortaklık. 1 karakter öldü ya da bir şey onu isteyen bir düşman mücadele, ve onun arkadaşı sürecinde zarar var. İkinci karakter arkadaşını dersi geçmek ve kazanmak yardımcı oldu. İlk karakter ve arkadaşı ile aynı. Sonunda dördü geçti, sonra birbirleri ile bir savaş içinde yarıştılar. Tüm bildiğim bu.

+508
mimi512 10 May 2018 15:43:38

Son bölüm, dize saldırının ipuçları saf mor bir renk görüyoruz. Bunu daha önce hiç görmemiştim. Ne oldu?

At the tip

O siyah çünkü Busō-shoku no Haki, olduğunu düşünmedim:

enter image description here

+504
Pankaj Bansal 2 Şub 2017 10:39:01

Evet. Örnekler benim bildiğim gelen Tip-Moon.

Bağlantı Türü 2005 yılından bu yana neredeyse her yıl gördüğümüz gibi-Moon sahte filmler Nasuverse karakterler içeren oyunlar arasında değişen bir Nisan Şakası ile çıktı vardır. Hatta Ufotable, animasyon stüdyosu ile ilgili Kara no Kyoukai, Unlimited Blade Works, Kader/Sıfır, Tales of Zestiria X ve Tanrı Eater oynadı birlikte 2009 yılına listeleyen bir anime uyarlaması bir parodi Densha Otoko adlı Sensha Otoko: Gerçek Bir Tank Hikayesi (戦車男, Tank Adam) sahip olan İskender ve cinsiyete takas Tereddüt Kadife.

Ancak, bu başlangıçta şaka olsa da, bunlar bazı gerçek olmayan şaka çalışır neden olduğunu belirtmek gerekir. TİP-MOON, 10'uncu yıl Phantasm hangi yayımlanan perakende satış üzerinde Ağustos 10, 2012 seçme manga Sensha Otoko, şaka Sahte/devletler gece oyundu daha sonra da serbest TYPE-MOON Ace Vol. 2 denilen Kader/tuhaf sahte ve 2009 ay.sinemalar.jp şaka

Bir film şaka hakkında bir adaptasyon Kara no Kyoukai Mirai Fukuinbir son için Kara no Kyoukai. Gerçek bir film gibi, birkaç yıl sonra yapılacak karar verildi.

Ayrıca 2015 TMitter2015 senaryo Nero tweet

Hm, ne? Eğer EXTRA3 için umut Tamam olup olmadığını bilmek ister misiniz? Huhu, oh, sorunlu biri, acını hafifletmek için bana izin ver. Evet, olabilir. Bana inanmalısın! Bir şeyler yapacaklardır eminim.

yaptım gel doğru olarak Kader/Extella: Bu Umbral Yıldız (üçüncü Kader/Ekstra Oyun) çıktı Kasım 10, 2016 yılında Japonya (ama emin değil miydi gelişme olduğunda ona tweet oldu)


Ne Sezon 2 Titan Saldırı hakkında? Bu bir şaka mı? Ben gerçek tarih kadar bilemeyiz. Açıklandı ancak, düşünün,

Anime serisinin ikinci sezonu aslında 2016'da açıklanacak olan ilk tiyatro filmi, açılış gününde açıklandı. Sonra ikinci sezon 2017 Nisan ayında prömiyeri olacak Bessatsu Shounen Dergisi'nin Ocak 2017 sorunu teyit edilmiş oldu.

Kaynak: Saldırı üzerinde Titan - Medya - Anime (3. Paragraf)

bu bahsedilen kaynağı Nisan 2017 serbest cıtes Ocak 2017 sorun Bessatsu Shonen Magazine gösteren bu resim

Bessatsu Shonen Magazine - January 2017

Japonca akıcı değilim ama Yıl ve Ay biliyordum ve veriler 1 Nisan 2017 ise Nisan 2017 değil. Verilen bu Sezon 2 olduğunu açıkladı sırasında açılış gününün ilk film olan arkada 2015 ve dergi sadece gösterir bir ay, bana bu değil gibi bir Nisan şakası beri. çok uzun süren.

+500
Debra Cochrain 3 Eyl 2019 12:50:00

Birden fazla bölüm Sabagebu!, Mokarin annesi 7 (Bölüm) çok süper silah onun son derece iyi ve o tür işler.

Mokarin's mom

Ama nasıl? Kendi Yaşam Kulübünde bir parçası mıydı? Ya da, silahla, profesyonel deneyim olmadı mı? Bu şimdiye kadar anime veya mangada ortaya çıktı?

Not: spoiler kabul edilebilir.

+456
Kerati Naveen 16 Haz 2017 03:01:52

8. Kapı da Kapı Ölüm (死門, Şimon), bulunan kalp gerektirir kullanıcıya bıçak onların göğüs ile onların başparmak doğrudan çakra için tenketsu. Bir kez açıldığında, kullanıcı girin ne olarak bilinen Sekiz Gates Serbest Oluşum. Bu kapı açılış (血の蒸気, Chi hiçbir Jōki) Kan denilen kırmızı Buhar buhar yanan bir aura yayılıyordu kullanıcının kan, böylece vücut, saç ve kaşların bütün gözenekler neden olur. Maksimum güçte kalp pompa yaparken bu kapı bırakmadan vücudun enerji kullanır. Her kapı gücünü aşan, kullanıcı geçici olarak yaklaşık 100 kez normal güç verildiğini, şimdiye kadar beş Kage ötesinde olduğunu. Bir kez aktive, bu kim yetenekli gerçekleştirmek bu Akşam Fil ve Gece Adam. Kullanıcının yaşam pahasına gelir, çakra biterse sonra kullanıcı kül çökmeye, neredeyse içinden kendilerini sıcak olması neden bu kapı açılış yan etkisi olur. Bu sadece yaralama veya vücuda zarar veren diğer kapıları açma benzemez.

(Kaynak)


Ben Jutsu kullanıcı başparmak kalbini kırar ve kullanıcının kalp doğrudan kan izleyin çünkü Sekizinci Kapı kullandıktan sonra yaşayabileceğimi sanmıyorum.

Bir kişinin vücut içinde çakra akışı sınırlamak zorunda Sekizinci Kapısı açmayı düşünüyorum. Çakra kapıları fikri temelini içindeki fonksiyonlarda, vücudun sınırlarını geliyor. Bu çok daha zayıf bir vücut haline, ama çok kısa bir sürede dolacak vücut tutar.

+432
Ibrahim AL Rashd 3 Tem 2016 01:16:41

Batı haklarına sahip bağlıdır. Eğer Funimation ise ya yayın falan olacak sonra hava ilk dub bölüm için 3-5 hafta ya da yaklaşık bir yıl sonra eve serbest bırakılması için ilan edecekler. (Changzhou okyanus motor, vb. Aniplex) diğerleri için daha sonra evde serbest bırakılması için yaklaşık bir yıl olacak, Eğer bir dub alır bile olur.

+328
Dbo 11 Eki 2014 23:36:33

Şu ana kadar mangada görünür etmez hangi Dragon Ball Süper anime bazı unsurlar gördük, ve tersi, hangi manga bazı unsurları anlamda anime var. Örneğin, anime super saiyajin mavi kaioken ve süper saiyan öfke dönüşümü gördük, ama mangada bu görmedik ve manga (son eklenen Spoiler)gördük

Vegeta dayanıklılık enerji tasarrufu ve Vegeta saldırınca sürekli süper saiyan Tanrı kırmızı, zamanın kısa bir anında, mavi, rüyamda kırmızı ve mavi geçiş olduğu (kırmızı) süper saiyan Tanrı ve bir tekniği olacak

Elemanları manga ve tam tersi bir anime var mı? Ya da bazı unsurları her sürüm için farklıdır ve diğer görünür alışkanlık?

+314
Zhiela Alfon II 12 Şub 2018 02:39:42

Doğru Terra 2007 versiyonu: "Altında kural Üstün Hakimiyeti tüm insanlar doğuştan vitro ve verilen için özenle seçilmiş anne".

+268
DEEP ADHIYA 13 Mar 2012 21:49:52

Rem Misa korumak istiyordu ve/Misa ölüme neden izin verirse Işık öldürür. Misa, ancak, Işık için iyi bir araç olduğunu ve kendisine karşı şüphe uyandırmadan onu öldürmek olamaz.

Işık ayrıca ölmek L istedim, ama gerçek adını bilmeden onu öldürmek olamaz. Rem shinigami gözleri ile herkesin ismini görebiliyordu, ama Misa sorun olmadığı sürece kimseye zarar vermez. Yani, Işık sorun Misa koymak ve L ve Wastabi öldürmesi Rem baskı yaptı. Sonuç olarak, Rem öldü ve Işık düşünce tarzıyla daha fazla insan vardı.

Eğer Rem O L ve Wastabi öldürmedi, Misa kesinlikle tekrar yakaladı ve öldürdü olurdu. Işığa doğru şüphe bir sürü olurdu, ama kendisi konuşmak mümkün olabilirdi. Eğer olmasaydı, o da ölecekti. Bir kumardı.

+267
energetic 17 Nis 2010 05:41:14

Gohan DBZ sonunda geri mystic formu içinde en güçlü oldu. Gohan ne kadar zaman böyle kısa bir sürede 2 Süper Saiyan açmak için yeteneğini kaybetti kadar zayıf olabilir miydi? Diğer taraftan ise, Frieza eğitim sadece 4 ay sonra Goku'nun Süper Saiyan Mavi dönüşüm aşmak başardı. Bu hiç mantıklı değil.

Tagoma ki bir patlama ile onu delmek için mümkün oldu. Şimdi sol her bölümde doğru kaybetmek ve o. En son temel formu içinde Frieza Süper Saiyan Gohan üzerinden ki patlamalar çekim oldu. Yani Frieza temel formu şimdi Süper Saiyan daha güçlüdür? Bu nasıl oldu?

+247
Raugturi 9 Ara 2013 10:47:55

Edit: Bakın @senshin cevap için doğru cevap. Bu cevap Crunchyroll sürümü varsayarak soruyu eskisi gibi değildi adresleri. Burada genel nedenlerle serisi TV'de sansürlenmiş olabilir neden olarak kalsın.

Kesin bir cevabım yok, ama bazı tahminler verebilirim:

 • Bu sezon televizyonda her zamankinden çok daha sert sansür kuralları (bunun muhtemel olduğunu düşünmüyorum)uygulanan olabilir daha önce yayınlanan olabilir, ama bu bir olasılık

 • Son birkaç yıl içinde yasaların daha sıkı bir şekilde uygulanır olmuştur. (Stardust Haçlılar önce) 2013 Temmuz ayında Çekirdek Dergide bir dizi tutuklama sonra daha fazla otosansür için büyük bir itme oldu. Ayrıca yayıncılar eğer sansür beklentilerini karşılamıyorsa, onlar bölüm geri gönderir. Bunlar daha sonra yayın için uygun olması kısa sürede düzenlenebilir.

 • Saygılar sigara ile Sigara Kontrolü Japonya Toplumun bir şikayette olabilir. Onlar beri bilinen ne kadar diğer anime serisi gibi Nana İlan

 • Diğer gruplar Jojo içeriği hakkında şikayet var Mayıs - 2008 Jojo Kur'an okuma Dio sahip ve içeren sahneler kavga üzerine oynadı ve yok etmek, camiler için ateş altındaydı. Ref - Bu sahneler olmak vardı yeniden.

 • Animasyoncuları şekilde diğer gösteriler gittiğini ne gördüm ve sansür neleri için bir kılavuz olarak kullanmış olabilir. Bu gerçek Japonya olmuştur sıkı üzerinde sansür üzerinden geçen 10 yılda, pazar da ilerlemeye yönelik bir sansür TV / Sansürsüz DVD Kur.

Öncelikle Jojo ve gösteremez belirleyen yayın standartları olduğunu tahmin ediyorum. Stardust Haçlılar da yeni Daha fazla Japon TELEVİZYON kanallarında vardı bu yüzden sansür için tatmin edici daha fazla satıcıları vardı.

+192
vlasova 20 Şub 2015 13:33:02

En parçası, Gankutsuou seti Paris'te bir yıl 5053. Serinin gösterilen teknolojik gelişmeler şunlardır:

 • Uzay yolculuğu ve Ay'ın kolonizasyonu

 • Michelle, yardımcısı ile Danglars' iletişim, Kablosuz bağlantı üzerinden

 • Noirtier de Villefort protez kol

 • Anıları erişmek için kullanılan otomatik olan Noirtier kolu,-içinde kalemle yazar ve

 • Hükümet erişmek için kulaklıklar Lucien Debray'a kullanımı VR bir uygulama ile kayıt

 • Kont pocketwatch, hangi dinleme cihazı olduğu ortaya çıktı

Bu dikkate alınması ile, ana karakterler böyle durumlarda bile cep telefonu veya e-posta kullanmak gibi olduğunu fark şaşırdı:

 • Albert Eugénie görmek nişanını sonra Andrea Cavalcanti girişiminde başarısız oldu

 • Morcerf skandalından sonra Albert görmek Eugénie var bertaraf girişimi patlak

 • (Franz kasıtlı olarak ulaşılamaz, kendisini de o da mümkün olsa)Marsilya'da iken Eugénie girişimleri Franz bağlantı başarısız oldu

Yapmak cep telefonları ve e-posta var dünyanın Gankutsuou? Karakterler eğer öyleyse, neden onları kullanmıyoruz? Ya da bu teknolojik gelişmeler içinde Gankutsuou sadece inşa böylece orijinal sosyal yapının romanı değil değişti?

+156
user2618318 25 Eki 2011 20:26:10

Bir oğlan ve bir kız, ve hatırladığım tek sahne olan mücadele bir robot onlar, penis topu ile robot kötü adam karşı karşıya biridir. Robot büyük bir atış ve yaşlı bir kadın "hızlı" diyor. Büyük bir yük ateş şarz olması için" zamana ihtiyacı var ve başka biri "ne yazık ki çoğu erkek için de bu geçerli"diyor.

Aynı sahnede başka bir satır: kız ve oğlan robot çok sıkışık olduğunu, çocuk kızlara karşı geri sürtünme ve beni dürtüp "ne soruyor?" Ergenlik ormanda büyüyen ağaç "gibi bir şey diyor. Tam satır hatırlamıyorum yıllar önceydi ve beni güldürdü.

+104
jlazerus 28 Oca 2015 12:51:57

Olarak bayanposta Devletleri

saldırılar onun tüm ışık unsuruna dayanan bu tür aşırı hassasiyet ve hassas parmak uçları veya ayağından ateş enerji patlamaları gibi. Onun gücü çok yıkıcı, büyük patlamalara neden olacak ve kolayca binalar yok

Büyük bir enerji ile yani temel olarak başladı .

+78
Reza moolkun 10 Eki 2015 15:23:10

Dört aşağıdaki gibi gevşek bir şekilde tanımlanmıştır:

 • Bir görsel Roman bir interaktif oyun hangisi öncelikli bir anlatım kullanır bu fotoğraflar bir şey ifade etmeyen bir sahne veya karakter; bu iki bileşeni oluşturan parçaların adı, "roman" ve "görsel" idi.
 • Kelime eroge Japonca terim için herhangi bir erotik (ya da, ben inanıyorum, hentai) oyunu; sanırım adı buradan geliyor erochikku (ero) ve geimu (-ge).
 • Bir galge (gal oyun veya bishoujo oyunu) bir oyun odaklandığı ilişkileri ya da etkileşimleri ile güzel kızlar (bishoujo). Cinsel ya da erotik senaryo gerektirmeyen.
 • Son olarak, bir dating sim herhangi bir oyun olsa da, genellikle Japon, hangi odaklanır romantizm ve flört (bir simülasyon bunlar gibi adını öneriyorlar.

Hatalı bir diğeri için (dating sims genellikle yanlış görsel Roman olarak adlandırılır) yerine bu şartlar oldukça benzer ama taşımak belirgin farklılıklar, yukarıdaki gibi, ve zamanlar vardır.

+53
Yaaaaay Katy 8 Tem 2017 19:52:06

Bu soruyu hatırlatıyor bana tipik bir vaka Önyargıyı.

Önyargıyı aramak, yorumlar, iyilik ve alternatif olanakları için orantısız daha az göz verirken bir önceden var olan inançları ya da hipotezleri doğrulayan bir şekilde bilgi hatırlama eğilimi vardır.

Hepimiz her şeyi bir desen bakın ve şu anki tahminimiz uygun yeni bilgi rasyonalize etmeye çalışın. OP yorum mükemmel bu doğrultuda yer almaktadır.

Gerçekten oy Yukarı/Aşağı angst aşamasını geride bıraktım. Onları hatırlamak / bulmak gibi 10 yıl boşluklar daha fazla referanslar eklemeye devam edeceğim.

Zaten yorum koy, ama daha kapsamlı ve tutarlı bir cevap yazmak istedim. Hayır, orada özel bir şey hakkında 10 yıl boşluğu/aralığı ve artan kullanımı olabilir atfedilen bazı diğer faktörler bu sayı 10 çekici. Gibi

Muhtemelen güzel bir rakam çünkü çok sık anime kahramanları gençler vardır çünkü. 6 ya da 7 yaşındayken hayatlarını oluyor şeklinde bazı olay göster, o zaman şimdi 10 yıl 16 veya 17 olduklarında gidin, o sihirli anime kahramanı yaş aralığında olabilir. ARTI bu kadar karakter var içinde önemli ölçüde değişti aradan geçen zamanda, özellikle de verilen onların gençlik; bir kişi olacak çok farklı, 7, 17, 27, ama çok büyük ölçüde farklı 27, 37, 47 - Torisuda

Ayrıca çok kolay bir numara olurken karakter gelişimi için uygun bir oda verir. Ayrıca belirttiğim gibi metrik sistem ve Ondalık sistemi gibi sistemleri sadece kullanım "kolaylığı" nedeniyle kabul edilmiştir. Gerçi, "10 yıl aralığı seçimi birçok avantajı yok". Ama bak bir daha geniş bir örnek, biz bakın "10 yıl" değil O ortak.

Örnek I seçti TV Kalıpları - Zaman Atlama, Anime ve Manga 56 girişleri bulunuyor. Ama bazı dizi de birden çok küçük zaman atlar var. Oldukça hızlı bir şekilde bu liste derlenmiş beri, herhangi bir hata işaret için çekinmeyin!
enter image description here

Beklediğim gibi bu!! Büyük nadir ama yine de oldukça yayılmış olsa küçük timeskips daha çok tek bir dizi var çünkü.

Örnek: Dragonball aşağıdaki kaymaları var

Dragon Ball ve Dragon Ball Z çalışma sırasında zaman atlar bir dizi vardı. Bu her büyük hikaye arc sonra oldu. Orijinal manga on yıl için koştu,-hikayede geçen yaklaşık üç katı miktarda. Bu bir yıl veya daha fazla süren zaman en az yedi-atlar olmuştur. En önemli olan beş yıllık boşluğu arasındaki son 23 Tenkaichi Budoukai ve varış Raditz (işaretli sonu ilk Dragon Ball anime serisi başına daha fazla bilimkurgu odaklı Dragon Ball Z), ve yedi yıl geri bir daha komedi (ama hala dramatik) sesi arasındaki Cell ve Majin Buu yay. Finali kendisi olduğunu on yıl sonra Buu ark.

Aslında, kolayca bir "özel 7 yıl gap dava-"veremem.

 • Claymore olan bir 7 yıl Zaman Atlaması manga. Önce sona eren anime bu noktadan ulaşabilir
 • Fairy Tail var 7 yıl bekledim sonra S-Class tanıtım ark.
 • Orada bir 7 yıl gap arasındaki olaylar sonunda , çocuklar duymasın İnşa Savaşçıları ve onun devamı, çocuklar duymasın İnşa Savaşçıları Deneyin.
 • Elmas Kesim Elmas başlıyor ile show Esper Shounen ve kazaya yol açan iptal edilmesi, sonra da atlar önümüzdeki yedi yıl için başlayın gerçek komplo eski Esper 9 üye olma öldürdü.
 • Dragon Ball var Bir 7 yıl boşluk arasında Majin buu ve Cep efsaneleri.
 • Tengen Toppa Gurren Lagann vardı yedi yıllık zaman atlaması arasında ikinci ve üçüncü yay.
+18
Kitty Boodles 28 Mar 2012 23:15:52

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil