Neden yaralarla kaplı olmasına rağmen, olaydan yara almadan görünmüyor Madara?

Eğer geçmişte bir şey kaçırmış mıyım emin değilim, ama Madara her saldırı unphased gibi görünüyor.

Sasuke kolundan bir kılıç saplar, ama bu bir sorun değildir.

Tüm kuyruklu canavarları Madara üzerinde kuyruklarıyla stomp ve Madara bunu kaçmasına bile bilmiyor. Bunun yerine, tank ki böyle bir saldırı hiç önemli değil.

Burada neler oluyor? Madara sadece yenilmez değildir, bir kenara küçük bir kanama gibi Hashirama var kural 1: bilge tekniği o kadar çok şey olmalı, ama görünüyor. Neden hiç zarar Madara değil mi?

Bu arsa bir kalkan ne var?

+336
Alexandru Cristescu 20 Ara 2019 07:45:32
32 yanıtların

Koyu Siyah daha yaptı Müteahhitler nasıl? Güçleri ile doğmuş olmak zorunda mısın? Veya ruhu ile temas kurmaya ve onunla bir anlaşma var mı?

+980
VArAnd 03 февр. '09 в 4:24

Birden fazla soru olduğu için, aynı zamanda birden fazla bölümlere cevap böleceğim.

Ölüm Not artışı kalınlığı neden?

Soru alıntı kuralı Sidoh bir manga bölüm yaptığı bir açıklama ile çelişiyor gibi gözükmektedir. Söylediği için onun Ölüm Notu geri istedi, beklemek kadar geçerli sahibi ölür ya kadar tüm sayfaları doldurdu. İki günden beri manga ve Nasıl Okunur bölümler canon, ki bu bir yazar hata. Her iki ifade doğru, çelişki neden olmadan olabilir onda ancak bir yorum mümkün değildir. Üç durum göz önüne alalım.

 • Nasıl Okumak sürüm kuralı doğru.
  Eğer Ölüm Not sayfaları hiçbir zaman biterse, yeni sayfalar tüm sayfalar kullanılmış bir keresinde bir şekilde büyüyeceğini tahmin edebiliriz. Işık uzakta yırttı ve yeni sayfalar büyüdü sonra bazı veya tüm eski sayfaları yok eden kitap kalın olmak değil, en makul açıklama.

  İsimleri sonra Ölüm Not mevcut olan insanlar gerçekten öldürüldüğünü L veya Yakın doğrulandı. Onlar değil, ve değil, emin olun orada başka insanları öldüren isimler değil Ölüm Unutmayın.


 • Manga Sidoh ifadesi doğrudur.
  Manga pilot, Ölüm Notu 60 sayfa başına 38 çizgiler oluşuyordu. Bir boşluk kalmadı, yeni bir Shinigami sorabilirsiniz.1 pilot bölüm genellikle kabul olmayan canon, ama bu mümkün yazarlar planlandığı için Death Note manga için benzer şekilde davranır ve sadece unuttuğunuz zaman onlar yazdı bu Nasıl Okumak.

 • Her iki versiyonu da doğru.
  Aşağıdaki ifadeleri yorumlama yapabiliriz. Ne zaman Sidoh söyleyen Ölüm Not sayfaları doldurdu, o söz konusu olan fiziksel Ölüm Unutmayın. Bu Nasıl Okuma bölümü başvurduğu mantıksal ya da kavramsal Ölüm Unutmayın. Shinigami veren yeni notebook önceki kitabı "devamı" olarak görülebilir. Yeni bir kitap için Shinigami sorabilirsiniz sayısı sınırı yok bu yana, sayfaları hiç mantıklı tükendi.

Nasıl yorumlanır son sayfada yırtılma var?

Defterden koparılmış bir sayfa hala aynı defterden teknik olarak bir parçası olduğu için bu kolay bir tanesidir. Bu, her ikisi de Işık planı için iyi kullanmak koyar aşağıdaki canon olaylar görülebilir.

 • Yırtık parça dokunmadan birisi olan Death Note ile ilgili Shinigami göreceksiniz.
 • Ölüm Not anılarını kaybetmiş bir insan, onları hatırlamak, bir parça dokunduktan sonra olacak.

Bu son sayfa doldurulur kadar, kitabı hala doldurulmuş değil olarak kabul edilir anlamına gelir.

Sayfaları koparıp eline Işık ve Kira bir ordu oluşturmak için onları dağıtmak olabilir mi?

Teknik olarak bunu yapabilir, ama bu iyi bir fikir olmaz nedenleri vardır.

 • Tüm sayfaları kullanılan sürece, Işık artık sayfalar almayacak ilk iki bölümde bu açıklamalar ışığında, izler. (Tüm sayfaları dolu olduğu sürece, yeni bir sayfa büyümez, ya da Shinigami sana yeni bir kitap ver, sürüm hangisi doğru bağlı olmayacak.)

 • Ölüm Not sayfaları dağıtma yakalanmaktan Kira şansını artırır. Eğer istediği gibi adaleti "yüksek şuur" insanlar seçerse bile, birçok izlerini kapatmak için ona kadar zeki veya dikkatli olmaz. Biri çıkar ağzındaki baklayı, alkol bir bardak içinde, örneğin iyi bir şans var. Ayrıca, sayfaları Polisin eline düşerse, sonunda onunla başa döndük olurdu delil olarak hizmet verebilir.

  Eğer Işık isimleri ve yüzleri varsa bile, muhtemelen her parça faaliyetlerini devam edemez, ve bir hata işledikleri sonra onları öldürmek ona çok yardımcı olmaz. Özellikle şunlara dikkat edin:
  Teru Mikami sonunda Işığa yakalanmak katkısı ne kendi başına hareket, Işık emir beklemeden oldu.


1 Death Note Manga Pilot, Bölüm 0, sayfa 26.

Chapter 0, page 26.

+945
Shah Erhan 3 Oca 2012 19:27:44
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Son zamanlarda bunu yaparken sorumlu olan bir müzik sahnesi nasıl uyduğunu seviyorum daha çok etkiler olup olmadığını fark etti, bu yüzden... anime bir sürü izleyip duruyorum?

Başka Bölüm Yönetmeni, Dizi Yönetmeni, Ses Yönetmeni ya da biri mi? Ya da belki de seri bağlıdır?

+932
chwi 22 Ağu 2016 10:50:33
Bungaku Shoujo Mizuki Nomura tarafından yazılmış Miho Takeoka resimler ile hafif bir roman serisi. Bir film, bir OVA ve birkaç manga içine adapte edilmiştir. İngilizce Yen Press tarafından Kitap Kız başlığı altında yayınlandı.
+900
saeed esmaeili 13 Haz 2016 21:58:32

Bildiğimiz ilk şey: Kül var ve geç kaldı seç rezerv Pokemon Pikachu. Diğer 3 starter Pokemon çoktan aldı, hanginiz aldı tarafından Gary. Sonunda serisi olabilir görmek Gary seçtim Squirtle.

enter image description here

Diğer 2 başlangıç olarak seçen ve söz ediyorlardı nereye sakladı?

Soruya gerçekten bir cevap bulmak için bana ilham verdi. Birden fazla sitede cevap buldum.

Reddit

Dizi, Kül ve işbirliği içinde. bu karşılaşma bir Charmander terk sahibi tarafından. Orijinal sahibi biri olduğunu tahmin edebiliriz diğer iki Palet Town eğitmenler. Buna ek olarak, Bulbasaur Ash ve co. karşınıza Gizli Köyde büyümüş, hangi madde bağlantılı devletler, diğer şeyler arasında, terk edilmiş bir Pokemon için bir sığınak oldu. Yani diğer Palet Şehir eğitmenler de terk edilmiş bu mümkün görünüyor starter Pokemon onun.

Serebiiforums üzerinde

Yani Kül 3 standart starter Pokemon kaçırmak ve Pikachu alacağı anime bu iki gizemli eğitmenlerin tek amacı bir kurgu olacaktı.

Gary (ve şu an tepkiler çok sonuna kadar 1 tanesi var Bölüm) ve pazarlama amacıyla, Kül gibi çok Pikachu olmalı ilk Pokemon...

Böylece kalan Pokemon almak için 2 diğer eğitmenler icat ettiler ve... Kül sonra Dünya rozetin kadar birkaç kez başvurulan olduklarını ve şehir Palet geri döndü. Meşe bu "öteki" demişti o oldu iki" vazgeçmedi ve sınıfta kalan. Böylece gösteri onları yazma kalıcı olarak... bir daha asla başvurulacak.

Bu iki gizemli eğitmenler kısa bir süre sonra starter Pokemon kaybetmek için orada olduğunu çok Kül onları bulmak ve her çocuk, 4 en sevdiğiniz Pokemon serisi sırasında tren olabilir gibi görünüyor. (Squirtle ona itfaiyeci geldi)

2 eğiticilerin ben bu dizinin büyük bir parçası olması gerekiyordu sanırım. Sadece nadir Pokemon herkesin sahip olmak istediği Kül vermeye ihtiyacı vardı.

Ama bu sadece benim kişisel görüşüm.

+838
humpty75 26 Eyl 2010 10:37:11

Nyu bir Diclonious olur, Lucy geriledi bölünmüş bir kişiliği var. Aynı bedeni paylaşıyorlar

Vektörün nasıl derinlemesine açıklanmış değil iken, Vektörler kullanıcının zihin tarafından kontrol edilir ve doğada telepatik olduğu anlaşılmaktadır.

Vektörler kullanıcının beyin dalgaları frekansına bağlı olarak çeşitli etki etme derecelerinde gelir:

 • Düşük frekans nesneler ile fiziksel girişime neden olmadan gidebilir.
 • Orta frekans nesneleri kaldırmak ve onları atmak, kan damarlarını bozacak gibi.
 • Yüksek frekans - odun, et, kemik ve kaya ile slash Olabilir. Yüzeyinde sıvı taşıyabilir.
 • Son derece yüksek frekans son Derece görünür ve kazanç potansiyel olarak patlayıcı güç.

Vektörler başvuru - Elfen Yalan Bayanposta

Lucy 'Nyu' olduğunda, akıl ve yeteneklerini büyük ölçüde düşüş. Kouta sadece ilk Kouta tanıştığında Nyu diyebilir o evi, ya da aslında kendini ıslak o zaman hatırlarsınız. Apaçık Vektörler yeteneği onu ulaşılmaz bu kişilik değişikliği var azalmış zihinsel yeteneği nedeniyle bunu kabul edebiliriz.

+734
juniorammaka 21 Mar 2018 17:35:09
Osamu Tezuka bir animatör, manga sanatçısı ve film yapımcısı, iyi Astro Boy "gibi çığır açan eserleri için bilinen". Bir bütün olarak, ya da onun çok çalışıyor ile ilgili sorularınız için Tezuka bu iş ile ilgili sorular için bu etiketi kullanın.
+687
user13258 26 Eki 2017 14:22:36

Sırasında ilk Üç film, bu söz o yana bir bu yana yakın dijital kapı, ve o yoktu açıldığından beri. Eğer herkes hatırlar sırasında Macera 02, öncül olduğunu kaybı Kader taşlardan oluşan dijital dünyaya birleştirme, ama BlackWarGreymon kapalı kapı.

İşte bu noktada o zaman olur alternatif için Digimon Tri. Yerine geri gelen karanlık kuleler daha Himekawa digipartner onu geri almak için, Oikawa ortağını kaybettiğini aynı şekilde çalışıyor. Ken, Youli, Davis, gönderdi ve dijital dünyaya geri Cody, ama dil anlatım için kaybettiler. Ölü, hem onlar, hem de dijital eşleri gibi.

Bilgisayar ekranında görüldüğü gibi bu çocuklar çevrimdışı olduğu Himekawa farkında olmasıdır. Dijital İmparator kontrol bantları şeklinde kullanmıştı kasıtlı olarak karanlık güç bu Ken ile Meicoomon bulaştırdı. Eğer dijital dünya bozuk olsaydı, bir reset dijital ve gerçek dünya arasındaki dengesini oluşturmak için güç olacağını düşünmüş varsayılır. Ama aynı zamanda özgün DigiDestined ile uğraşmak zorundadır.

Himekawa geri dijital bir ortak yeniden partneri elde etmek için tasarlanmış, ancak bunun yerine mükemmel bir dijital oluşturma, dolayısıyla enfeksiyon olmayan Meicoomon var, yeniden güç ve DigiDestined ortadan kaldırarak başladı, Ken Davis, Youli ile başlayan yapardı bunu anladı, ve Cody ve çocukları öldüren aslında Meicoomon olduğu başka bir olasılık var.

+672
Devi Fatika Sari 21 Nis 2010 09:36:00

Son zamanlarda luffy'nin yeni hareket,Kırmızı Şahin, yangın yakaladı. Haki bağışıklık kovması mı? Sanji bacağı bile Diamble Jamble onun ateşi yakalamak istiyorsunuz.

+645
Mozammil 13 Nis 2018 13:02:20

Adaptasyon ve evrim bir koz olarak kabul edilebilir olduğunu sanmıyorum.

Tatsumi önce, Bullat ve Gensei da Teigu bu İncursio kullanıcıları vardı. Hem Bullat ve Gensei Tatsumi gibi Teigu evrim yeteneği kilidini vermedi. Bu sadece Tatsumi çok gizli bir potansiyele sahiptir, çünkü ya yeterince yetenekli olmak değil onlardan kaynaklanıyor olabilir.

En İncursio kullanıcılar için dedi büyük ihtimalle görünmezlik gerçek kozu olması, sadece hayatını kaybetme riski olacaktır

Belirtildiği gibi, görsel olarak çıplak gözle kullanıcı Maskeler ise, "onların varlığı" gizlemek, yetenekli rakipler görünmezlik rağmen kullanıcı duygusu için izin değil, görünmezliği bir zayıflıktır.

Tatsumi bu Teigu bu gücü uyandırmayı başarmıştı aslında, büyük olasılıkla karakterler tahsis dışında dizi de belirttiği gibi görünüyor gizli potansiyel onun yüzünden

Tatsumi adı serinin birçok farklı karakterler tarafından da kabul edilmiş olan gizli potansiyeli, bir referans gibi görünüyor "Uyuyan Ejderha" anlamına gelir. Mücadele gösterildi ilk canlı Dünya bir Ejderha oldu, ve sonra "Şeytan Ejderha" da Teigu aldı.

+621
filekracker 11 Ara 2019 06:48:51

Keşke onun yerine istiyor çünkü serinin açıklanmıştı sanmıyorum ama çoğu insan kabul şeylerden biri bu Menma verir. Bu da, bir zamanlar dileği yerine onun gitmesi anlamına gelebilir. Yani varsayım o kaybolur çünkü onun dileği yerine gelmiş, ama ya onu geri vermedi hiç bir şey ile onu arzu (ya da özellikle burada,"yapmak Jinta ağlamak beri annesi sanıyor gerekmiyor kendimi tutmam artık"). O yüzden de keşke onunla ilgisi olmayan bazı nedenlerden dolayı geri döndü dileği aslında ne olduğuna dair yalan söyledi. Bu iki şey birbirinden ayrı değildir unutmayın.

Burada senaryolar da öyle:

 • Menma keşke onun hakkında yalan ve yerine keşke ona döndü ve sonunda kabul etti ve ortadan kayboldu. Bunca zaman dökme (ve geri kalanı) seyirciler dileğinin ne olduğunu bilmiyor ve böylece ortadan kaybolmuş döndü ve neden bilmiyorum.

 • Döndü neden Menma dilek aslında Jintan ağlatmaya oldu, ama bu değil. Dönmesinin nedeni dizi sonunda tamamlanan başka bir şey, çünkü böylece belki de dilek-ağlamak-yok olmaz o Jintan yerine bile.

 • Keşke onun hakkında Menma şey yalan, ama geri onu başlangıç için diliyorum alakasız oldu kayboluşu bir sır bırakarak. Gitmesine izin verdim her ne dilek kolaylaştırdı bu senaryoda mümkün değil.

Neden terk ettiğini dileği ve ne için olduğu gibi, muhtemelen bunların hepsi spekülasyon. O seni mutlu edebilmek bu spekülasyon hakkında olanaklarını Menma dilek ve onun sebep geri dönüyor. Bu serinin sonu önce yazılmış bir not, ama eğer iddialar ne o geri geldi (ya da neden) son dileğim olmadığını farz edersek, o zaman bir sürü hala geçerlidir.

Keşke onun uzantısı Jintan genellikle tekrar arkadaşlarıyla eğleniyor gibi farklı duygular kendini açmak için, mutlu olduğunda gülmek için, o zaman kızgın, "ve Menma ne olduğunu bulmak için tüm yolculuk aslında başarılı bunun için dileseydi, yalnız o zaman ağlamak için" konduğunu düşünmek gayet mantıklı yani. Ve bu tür yani onun orijinal keşke olmasaydı ne getirdi onu geri ve neden o bıraktı sonunda.

Eğer ölmüş olmasaydı, orijinal dileği yerine getirmeye planlıyordu ne kadardır bilmiyorum.

+595
matrs 27 Kas 2015 19:15:01

enter image description here

Evet duvarlar elodia Kralı fritz Mare titans karşı savaşını kazandıktan sonra kaçmak zorunda paradi ada içinde inşa edilir. Bu duvar Mare karşı koruma olarak hizmet vermek ama bölüm sığınak henüz açıklanmış sanırım.

+585
Benjamin Smith 13 Mar 2014 12:06:48

Bir ek Krazer cevabı,

 • Peri Yasası sadece büyücü bir büyücü ve diğer düşmanları etkiler. Büyücü onu vurdu birini seçebilirsiniz. (Laxus diğer Fairy Tail üyelerine saldırmaya çalıştı ama kalbi hala onları dost olarak kabul başarısız oldu.)

 • Peri Glitter pudra seçer kimi tek bir hedefi etkiler.

+523
yleme 19 Ara 2015 13:22:16

Bu yüzden bakınıyorum, izleyecek yeni bir anime buldum. Ve geldi, Ore no Nounai Sentakushi ga, Gakuen Love Comedy wo Zenryoku de Jama Shiteiru OVA ve bulduğu için çok uzun bir isim.

Bu en uzun anime adı ya da orada uzun bir adı olan bir anime mi?

+503
Loaf 2 Eki 2017 22:22:27

içinde Final Fantasy X Yuna zaman parti olacak olsa eski Blitzball Stadyumda Zanarkand görmek bir bellek annesi ipuçları için onu çocuk için seçin onunla olmak Final Aeon. sonra onu istemiyor diyerek ağlayan genç bir Seymour görüyoruz.

Aeon Anima olmayı tercih seymour's anne olmak için ortaya bir Fayth ancak (burada C olarak Tidas ilk uyandı ve bir araya geldi Rikku) Baaj Tapınağı yer almaktadır.

Son bir Aeon Anima mı? Neden Seymour Günah dövüş değilse? bunun yerine Son Aeon düzenli bir Aeon olma ama onu engelleyen Zanarkand olanlardan sonra?

+485
Sparklediva 20 Oca 2012 20:56:30

Ben inanıyorum İttou Asanuma ilk görünüşte Sailor Moon Crystal olduğu Bölüm 15 ne zaman Makoto tanıtır ona Usagi ve arkadaşları, bu o değil göründüğü Bölüm 16, ve bu onun meşhur sahne ile Makoto gelen manga olduğu bölüm 17. Başka bir bölüm var, ya da sadece o iki 2 Bölüm göründü mü?

Kino Makoto and Ittou Asanuma

+386
Zac24 2 Şub 2012 18:25:26

5 Bölüm, Kyouya şok olur ve uzak Kazuma dükkana kılıcını sattı öğrendikten sonra çalışır. Karşılığında onu dükkanda en iyi kılıç satın alacağını belirtti. Eğer en iyi kılıç param olsaydı o geri dükkandan kılıcını satın almak mümkün olacak. Ama 10. bölüm sonunda, sıfırdan başlamış gibi kaba işi Kyouya 2 sahneleri var. Ve en önemlisi, genelde bel onun kılıcı tutuyor bu yana kılıcını almış gibi görünüyor.

+385
Andri Arfinda 6 May 2013 17:01:02

Hayır, bir kullanıcı suda yüzmek için izin yok Şeytan Meyveleri. Her Şeytan Meyvesi yemiş aynı temel zaafı vardır.

Ahşap sudan hafif olduğu için suyun üzerinde yüzer halde edebilir. Su üzerinde yüzen ise, meyve kullanıcılar için enerji drenaj neden ve eğer kollarını ve bacaklarını hareket ettirmek için, eğer onları suya koymak için, daha fazla kendini daldırarak ve daha fazla enerji bile kaybeden var su üzerinde hareket etmek istiyorsa bazı enerji ana yapabilseydi bile. hareket etmek için Kullanıcı mümkün kılacak yüzde 50'nin üzerinde, batırılan misin Yani benim tahmin edilebilir kullanıcı olmaz boğmak ve Olmak için motionlessly yüzen okyanus. Suya ya da her neyse (ama batmayacak) hala boğulmak nefes ve mümkün olmazdı ama yüz serme gitmek zorunda. Eğer böyle bir kullanıcı suya düşmesi ve kafasını yeterince hızlı geçen ilk önce ortaya çıkacak, uzun süre hayatta kalmak için, ama muhtemelen mümkün olabilir sanırım.

+360
user2377252 15 Haz 2015 15:01:15

Gördüğüm Pokémon bölüm dışında, hiç bir Pokémon değildi bir hayvan gördüğümü hatırlamıyorum. Ayrıca hayvanlar Pokémon var olma duymadım.

Herhangi bir bölüm ya da Pokémon manga Pokémon mevcut olmayan herhangi bir hayvan merak etmeme sebep olan hiç Var mı?

+328
Farouk Ibrahim 3 Ağu 2014 02:53:44

yani Naruto sonra sadece 5. sezon bitirdim Netflix anlamda kendisini izlemeye ne arıyordum.

Bundan sonra ne bulacak, insanlar bu yüzden bana açıklayabilir şunu unutmayın ki, bu film de dahil olmak üzere gider bütün sipariş veremem.

Filmler izlenmek için gerekli bile?

Diğerleri bakarken, filtre konusunda kafam çok karıştı, düzen falan çok yardımcı olurdum.

Teşekkürler!

+301
Caleb James DeLisle 12 Şub 2016 18:55:06
-San" (veya "+tic Nee) "plastik Neesan"-san" veya "Plustic Nee Cha Kurii tarafından manga serisi.
+298
zanetu 4 Şub 2015 11:39:22

Eğer İkizler Şeytan onunla doğru olanı konuş, onu yok etmeye değil, yardımcı olduysa, bir yere kazanılmış olabilir. Şeytan rüyası var ve hepsi yanlış, ama kendisi için işe Şeytan izin vereceğini söyledi Yuri anladığını düşünüyorum. Yuri'nin vücut Assiah ve ruhunu Cehennem olduğunu, Eğer mantıklı olduğuna inanıyorum.

+283
Ray Ouyang 21 Oca 2014 13:13:55

Anladığım kadarıyla, Nemo teknik olarak Atlantislileri son olmadığını söyleyerek doğru. Büyümek ve atlantislilerin hazırladığı gelenekleri ve toplumun deneyimi son kişi olduğunu söyleyerek, onun için aklıma gelen en mantıklı sebep yoktur. Nadia ben geçmişini bilmeyen bir yetim olarak büyüdü çünkü, o toplum deneyimi yoktu. Toplum gitmişti, o yüzden Nemo toplum deneyimi olan son kişiydi.

+267
maanijou 18 May 2016 05:03:25

Ben Obito karşı işe yarayacağını şu an için herhangi bir kanıtımız yok.

Ama söyleyebilirim ki Kirin olmaz o iş. Bu kategorize olarak bir Raiton jutsu. Bu yüzden hala ninjutsu ve Obito değil bozuk olması.

Ayrıca, bu jutsuSasuke ihtiyaçları için kullandıkları bir Katon jutsu oluşturmak için bulutlar. Bu yüzden, bulutlar, gök gürültüleri ile şarj olduğunda, hala önceki bazı enerji var, gerçekten doğal Yıldırım değil anlamına gelebilir.

+263
Alexander L 3 Nis 2012 21:46:00

Bu ne diyorlar, bir kahraman. Ya da tüm MC olan kahraman olan Kahramanı. Onlar bakmak almak kurşun, yapma kahramanca fedakarlık kadar onların tahrik arsa zırh yıpranmış, onlar devam edecek böylece.

+237
KACTIEJIb 29 Mar 2014 07:48:44

O kadar Eruru kardeşim Aruru var ise de Yeni ve Hakuro/Iceman sadece bir çocuk vardı inanmıyorum. unutmayın Paktı arasında Eruru ve bkz. be an anamorphic olduğunu Kaydet hayat onun küçük kardeşi Aruru kim vardı sadece öldürdü boyunca bir depremin1

Ancak Eruru var Halka gerçekten aynı kimlik bilgilerini araştırma tesisi erişim için çok büyük olasılıkla Eruru ve Aruru Yeni ve Hakuro bebeğinin decedents daha fazla olduğunu gösteren araştırmalar olduğu gibi Yeni verdi aynı Hakuro var.

Ayrıca Kuuya Krallığı tarafından kullanılan Mecha olanlar aynı olduğunu akılda tutmak dışında hayatta kalmak için kullanılan araştırma tesisinden insanlar ve Kuuya Krallığı bir süre çok uzun bir zaman Hakuro araştırma tesisinde çılgına döndü ve lekeler halinde orada bulunan bütün insanlar gittikten geçti şüphe ederim edilmiş gibi görünüyor. zaman Kuuya Krallığının aynı anda span Eruru yaş iken ulaşmak için de Yeni bebek için zaman çok kısa başka kıtadaki Mecha kullanın ve hakim güçlerden biri haline yeteneği verilmiştir

1: ancak, tam olarak hatırlamıyorum Aruru ölümüne neden olan bir deprem olduğunu düşünüyorum. ancak (ya da en azından Hakuro) bkz. be an anamorphic Eruru teknolojik öncesi ve Aruru Eruru ona aşkını sorgulamaya açan Hakuro sadık olmaktı canlandırılıyor için ortaya çıktığını ortaya bu görsel Roman hatırlıyorum. kendini onu seviyor ancak değil yaptığı anlaşma nedeniyle kazandırıyor ve

+237
lynell brown 10 Kas 2019 00:02:56

3 kayıt var

 1. Aklı olan Top Wo Nerae serisi; canlı olan 2019'da başladı ama sonunda bizim karakter 12000 yıl sonra atladı, esen

 2. Yedi Eureka; arsa bilmediğiniz bir gezegene gidiyor ama çevreye kimseyi kandıramaz. bu anime hikayesi zamanımızın 10.000 yıl öncesinde devam edilir.

 3. Uchuu senkan Yamato; bu nispeten yakındır; 2199 başlar. ama yine zaman normalden 10 kat daha hızlı aktığı gizemli bir yerdir.

+235
380500121185 16 Kas 2014 07:29:24

Zincir Chronicle, Üç Sage'nin Fatima, bir, ben, aşağıda gösterildiği gibi herhangi bir kıyafet giymedim. Ama hiç bir sebep söyle onlar Üç Bilgeler hakkında iki bölüm, üç bölüm, hikaye yeniden okumaya çalıştım.

Üzerinden geçti

[ Fatima onun gibi giyinmek için bir nedeni vardır, bu yüzden onu rahatsız etme ]

Olduğunu hiç bir yerde açıkladı. Yan hikaye ya da karakter hikaye ondan olabilir mi? Japon versiyonu mevcut o

Fatima, Chain Chronicle

+230
Aktheus 23 Mar 2013 00:08:35

D. Gray-man bir manga serisi tarafından Katsura Hoshino. Nuh ve "Akuma ordu karşı mücadele eden exorcist olan Allen hakkında ve" Kara Düzen "var. Ayrıca bir anime olarak uyarlandı.

Daha fazla bilgi için:

+138
Dhananjay Taware 13 Ağu 2014 06:16:50

Orijinal manga bölüm bu (ep dayanıyordu. 97) oldu ilk bölüm yayınlandı sonra duyuru ilk sezon Sayonara Zetsubou Sensei, birlikte personel ve döküm çalışmaya başladı. Bu bölümde, bir karakter ortaya çıktı zaman, karakter adı ve seslendirme sanatçısı ile bir altyazı da görüntülenen, (o zaman herkes anime mutlu olduğunu düşündüm "olan okuyucuların kafasını bilgiler matkap oldu. Zaten anladım.").

Sadece metin şeklinde mantıklı (ve seslerini 1,5 sezondur dinledik, bu yüzden sadece basit bir fikir gibi gelebilir) bu bir şakaydı beri anime studio şaka aldı ve geriye oynadı.

Yani temelde sadece ilk sezon açıklanmasından sonra yayınlanan manga, çalışan bir fıkra olmuş.

+119
fswings 30 May 2012 18:19:59

Claymore izliyorum. Henüz manga okumadım.

8 Numara, Flora:

Unsheathing en hızlı o, acımasız ve claymore onu kaplama geri.

enter image description here

Gördüğünüz gibi, unsheathes o, eğik çizgi, elinin görüntüsünü bölü bir grup hedef etrafında görünür ama durağan gibi gözükse de bu o kadar hızlı sheathes.

Ama bekle.

Nedir bu nokta kaplama onu claymore arka sırada saldıran biri mi? Boşa zaman kaybı değil mi? Ben kınından çıkartın ve yerine bir kavga sırasında claymore onu kaplama geri defalarca slash daha yararlı olmaz mıydı?

Kanıt o gerçekten kaplama sonra X miktarı bölü:

Bu sahnenin altında sürer için birkaç saniye. Sürekli claymore onu kınına sokar olmalı anlamına gelir, aksi takdirde bu görüntü efekti, imkansız gibi görünüyor: enter image description here

+65
user279362 25 Mar 2010 20:40:25

(23 bölüm) Annie gidiyor yeraltı Kadın Titan olmadığını kanıtlamak nasıl olacağını merak ediyorum? Sadece oraya gitmemek için bir sebep onun bir tuzak olduğunu biliyordu, ya da başka bir nedeni mi var çünkü o da neydi? Gibi özledim bir şeyler hissettiriyor..

+36
user2672807 15 Mar 2017 20:30:44

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available