İnsanlar neden Orochimaru takip etti mi?

Orochimaru sadece kendini düşünen sapkın bir adam, kaprisli birini öldürür ve herkes kullanır.

Neden sonra (Kimimaro gibi) insanlar onu takip ve onun için hayatlarını vermeye hazır mısınız?

+876
Ravindr Kumar 20 Şub 2016 11:35:12
29 yanıtların

Edo Tensei sona erdiğinde, biriktirilen ruhu Edo Tensei kontrol kurtulur ve ruh (ahiret) saf dünyaya yükselir. Ancak, ikisi arasında küçük bir "ödemesiz dönem" dir. Bu sürede, ruhun özgürce hareket edebilir.

Bu sürede, Dan kız arkadaşıyla buluşmaya no Jutsu Reika kullanılır. Ayrı anıları paylaştı ve Sasuke ile duygu (verilmiş olsa çoktan geri Edo Tensei kontrol kurtulmuş olmuştu). Diğer çoğu shinobi önemli bir şey yapmaya kalktı.
Ancak, bu sürede, Madara Edo Tensei çağırma sözleşme kendisi yayınladı. Bunun gibi, ruhunu artık "saf dünyaya yükselmeye bağlı" ve kirli dünyada kalmaya devam edebilir.

Edo Tensei yayımlanan önce bile aynı şeyi yapmış, eğer Kabuto ona izin verseydi olabilirdi, ve etkisi aynı olacaktır. Ayrıca, diğer mühürleri biliyordu ve onları kullanmayı seçti de burada olacaklar.

+985
Matt Greene 03 февр. '09 в 4:24

Naruto image

Manga hakkında sorular (bölüm izle evren dahil) Naruto film anime ya da herhangi biri için bu etiketi kullanın.

Naruto (Japonca: ナルト) bir medya franchise da dahil olmak üzere devam eden bir manga serisi ve iki anime serisi. Manga yazılmış ve resimli Masashi Kishimoto. Genç ninja Naruto hikayesini anlatıyor.

Bu Naruto serisinin içerir:

+974
Gloria Gomez 22 Haz 2014 04:57:46

(にんあいのけん 又は しのびあいのけん)忍愛之剣

Kılıç Shinobi olan Sevgisi

Bu görüntü doğru değildir. Resmi çizen kişi belli ki karakterlere çok dikkat etmedi.

"Naruto altı yolun sage modu duyman" kapak fotoğrafı olan bu dört karakter adlı bir YouTube video

Ayrıca, eğer bu 4 karakter google, isteyen bir sürü insan vardı bu soru daha önce de göreceksiniz

+878
Crono 1 Oca 2015 23:54:02

Aslında, her zaman adaletten bahsediyor beri Hafif bir anti-kötü adam olduğunu düşünüyorum. Sadece nesne ve kötülük onu Ara, çünkü ancak, Işık inocent bir adamı öldürmek için hazır. "Anti-Kötü bir Anti karşıt-Kahraman, anti-kahraman genellikle iyi tarafında kavga ederken, ama bencil nedenlerle; anti-kötü adam kötü adamlar oyun oynar, ama yüce bir amaç için...en azından onların gözünde. Bir anti-kahraman daha asil ya da kahraman olabilirler ama amaçlarına ulaşmak için araç genellikle sömürücü, ahlaksız, edepsiz, ya da kötü" olarak kabul edilir. Evet, Işık-kahraman ama tersi, bir anti-kötü bir anti değil bence.

+868
dat 27 Nis 2018 08:30:24

Uchiha öğrenme Senin bir mod ile sorun çakra rezervleri büyük miktarda ihtiyacınız olduğunu öğrenmek için. Bu Uchihas ile ilgili bir sorun var eğilimindedir bir şey.

Ayrı sınırlı çakra rezervleri üzerinde büyük bir yük koyar zaman büyük miktarda için gözlerini kullanamaz Ayrı erken kavgalar, Kisame bahseder bir sürü görebilirsiniz.

Doğa enerji kurbağaya çevirmek izin vermemeye de çakra kontrol büyük bir miktar gerekir. Efsanevi üç Jiraiya bile, tamamen doğa enerjisini kontrol edemedi.

Asla bazı kurbağa özellikleri almadan sennin güçlerini kullanabilirdi itiraf etti.

Naruto diğer taraftan, ona doğuştan çakra gerçekten çok büyük bir miktar vardı, o Dokuz Kuyrukları' jinchuuriki en az iki kez başlık ve aslında yıpranmış olan Uzumaki miras, bir klan, diğer sennin kullanıcıların herhangi bir farklı çakra büyük miktarda kontrol etmek mümkün yaptı.

+815
Jhonny Lora 20 Oca 2013 21:16:23

Kenara gelen Tutulma Göksel Ruhları arc, diğer bölüm Fairy Tail sezon 2 anime özel?

+805
moldovean 10 Eki 2016 21:35:38

Müteahhitler duygularını kaybetmek yok, sadece duygusal çatışmaları olan daha mantıklı oluyorlar destekleyecek kanıt Bu apaçık bir cinsel tercihi doğru olan Mina ile kadın ancak ona secde cinsel temas gibi öpüşmek, erkekler gibi sadece henüz "Yoko doğru his var bir adam öpüşme tadı kurtulmak için" değil, çoğu zaman ise bir kadını öptü, o olacak.

Suou ile, o ve Temmuz yatakta ona ne zaman, Hei ve Temmuz otelde zaman sonra dizi ve Temmuz Hei bunu kabul etti uyuyor ondan nefret ediyor bir müteahhit olmasına rağmen düştü.

Hem ilk Hei ile Cennetin Savaş sırasında yüklenici güçlerini kullanarak birleştirir ve sonra Hei yakalamış oldu tuzak ve Hei her zaman önce bir Müteahhit olmak çok kişiliği destek Bai olabilir beri mantıklı olan o Bai sonucu değil Suou boynuna Meteor Çekirdek içine çekilir kim Bai gelen güçlerini elde etmek gibi uygun bir Müteahhit olmadığını da Hei ve Suou var

+794
user8853748 21 Ağu 2016 15:52:53

Tüm beklediği aday oldu!


3 burada Matt <

Bir şekilde bu siteye karşılandı oldum, bu yüzden geri bir şey vermek istiyorum.

 • Sadece kısa bir süre için aktif bir üyesi oldum, ama zaten itibar adil bir miktar geçirdi.
 • Benim için kullanılabilir, işaretleme ve kapanış mesaj olarak dedikleri gibi oylamalarda sürekli aktif oldum ve inceleme sıralar.
 • Her gün siteyi ziyaret ettim ve Fanatik rozeti elde etmek için geliyorum aktif bir kullanıcı olduktan sonra Mayıs ayında 4 gün tatil hariç. Ne zaman yardım etmeye koyarak umursamıyorum.
 • Eğer sitede olursam, sohbet çevrimiçi olacak, Eğer herhangi bir sorun dikkatimi gerekiyorsa kolayca ulaşabilirsiniz ifade edeceğim.
 • Elimden gelen yardımı yerine sadece açıklama yapmadan kapatma daha sunuyorum.
 • Yönetime sert ama adil bir yaklaşım ben – hoşgörü faydaları olsa da, oturup sitemizdeki kalitesiz elemanları tahammül birisi değilim.
 • Eğer seçilmiş, ben hayata nokta 2 nokta 2 burada.
 • Mod ve Mat hem de M “ile başlar.
 • 1’4 taraf vardır. Matt 4 harf var.

İleri eleştiri arıyorum.

+741
Amrinder Arora 7 Mar 2011 10:50:26

Ben sadece izledim o Da Capo III anime (görünüşte sadece uyum Prolog orijinal görsel Roman hikaye) ama bu özellikleri karakterleri

Sakura Yoshino ve Minatsu Amakase

gelen Da Capo II.

+739
folk 4 Oca 2011 05:23:44

Tumblr Pokemon "Bilim" göre, bir charizard kuyruğu alev sıcak tutar. Alev olmadan, charizard hayatta tutmak için yeterli vücut ısı üretmek için başka bir yolu yoktur çünkü donarak olacaktır. Alev ben charizard kuyruğu ucunda değil çünkü. Vücudu, içinde onun geçtiği bir gaz akışı nedeniyle yanıyor. Kuyruk alev gibi yanan gaz geri kalanı tutar, Eğer dışarı çıkarsa o ateşi, yangın geri kalanının dışarı gidiyor, çok. Charizard sağlığı ve duyguları belirtmek de oluyor, ama bu çok önemli bir şey daha bir yan etkisinin daha fazla olduğunu düşünüyorum.

+728
Display Word 7 Kas 2019 06:45:04

Eğer ben yağsız manga ve okuma wiki düzgün, ve yazarlarından ve bu takip,

Tek Gözlü Kralı unvanını geliştirmek ve benimsemeye devam edecektir, çünkü o, yakında geri gelecektir inanıyorum. Arıma ve Eto ile bir müddet sonra. "Keçi adlı kendi grubunu sonra başlar."

+686
Surender Singh Rathore 26 Haz 2015 11:04:16

Kader/Büyük Sipariş büyük Kader serisinin bir parçası olan mobil Japon RPG oynamak için ücretsiz olduğunu. Oyun Delightworks tarafından üretilen ve tarihi ve mitolojik rakamlara dayanarak karakterlerin geniş bir döküm özellikleri.

Japonya'da 2015 daha sonra diğer bölgelerde ve serbest, aşağıdaki memurlar ve Zanaat Özleri ve önemli bir fan elde etmek için derin bir hikaye, gacha sistemi mevcuttur.

+680
jinyeow 18 Nis 2015 20:49:16

Ben izledim anime Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai. ED şarkı var

10 yıl ver sonra "gizli üs ~Kimi ga Kureta Mono~ (.) (gizli üs 〜君がくれたもの〜Ver sonra (bu 10 yıl.) biz)" Meiko Honma tarafından (Ai Kayano), Naruko (Saori Hayami)Anjou (Haruka Tomatsu), Chiriko Tsurumi

Bir kaç yıl sonra sonra AnoHana ben izledim, ben izledim eski bir anime, Kyou no 5 no 2. ED şarkılardan biri duydum ve AnoHana ED şarkıya çok benziyor. Kyou no 5 no 2 ED şarkının adı gibi:

Arkadaşları tarafından "gizli üs ~Kimi ga Kureta Mono~ "gizli üs yada 君がくれたもの dönüşümü"": Yuu Kobayashi, Shimoda Asami, MAKO, Satomi Akesaka, Youko Honda, Kana Asumi

Yani benim soru: mümkün/nadir için bir şarkı yani kullanılan OP/ED bir anime eskiden de OP/ED farklı bir anime.

Bu şimdiye kadar başka bir anime oldu? Yoksa sadece bir tesadüf mü?

+638
William Moser 10 Eki 2014 04:29:23

Zorla başkasına geçebilir ama zorla alınabilir değil. Bu ifade ediliyor ama daha önce bir yerde anime veya mangada duydum nerede hatırlamıyorum.

+617
aholbreich 19 Mar 2013 08:32:01

Naruto çakra doğal büyük bir havuz var, ancak neredeyse sınırsız miktarda çakra ile onu supliying Kyuubi bile var.

ve Kakashi bile kolayca güzel Rasengan kullanabilir

Eğer manga ve anime bile Naruto'nun çakra yönetimi kötü olduğu belirtiliyor

çünkü üzerinde mühür karnı

Bazı sınırlamalar kurtulmak eğitimi ve bir sürü sonra, çok büyük miktarda çakra yönetimi ... ... Gelişmiş ve savaşta çakra kurtarmak için nasıl öğrendi bile.

Sage mod için teşekkürler

Ayrıca, çakra çok kullanan olsa bile Rasengan, o Chidori kullanır çakra miktarı karşılaştırılabilir olmadığını manga/anime birden çok kez belirtilmiştir. Çakra bükme bükme için temel bir doğaya çok daha az külfetli olur

Naruto'nun Rasenshuriken Rüzgar elementiyle ile doldurulmuş bir Rasengan var.

+612
user2286733 13 Oca 2011 15:51:20

Ne zaman ben ilk gördüm Naruto görmek sahnesi nerede Kikashi kullanır onun "1000 Yıllık Acı" Naruto ne zaman çalıştı için herkesin öğle zaman Kakashi değil ama ben düşündüm bu sadece bir şaka yaptı Naruto.

geçen gün izlerken Bir Sükunet Denizi Bölüm 15 Gördüm Hikari takip Ikari oğlu yapıyor aynı şeyi söylüyor "kanchou kanchou" ve anlatmaya Ikari o gitmeden ona "3 yıl Acı". ayrıca Ikari oğlunu görmek için birini yap hatırlıyorum sanki.

Hem Hikari ve Kikashi çoğunlukla aynı şeyi yapmak, birlikte işaret parmağını kendi dikkat çekti ellerini toka ve popo hedef poke

Şimdi bu popo kaynaklı biriyle alay nerede merak ediyorum? Olduğu Bir Sükunet Denizi alıyorum ondan Naruto ya da gelen bir başka Japon kültürü

+522
baba jani 17 May 2014 00:13:42

Aslında Nero'nun gerçek adı Secre vardır. Lumiere kulu oldu. Lumiere ilk sihirbaz kral oldu. Top şeytanın kafasına taş Secre mühürlü Lumiere. Lumiere olsa mühürlü o yüzden unuttum.

+515
Rajendra Shinde 25 Oca 2015 00:55:50

Tamam. diğer cevapları tek BİR şey: yılan Budist masalı ve ip dışında iyi bir bilgi sunuyoruz. "Kendi kendine" biz hiçbir set ya da taş "öz" var öğrenme önce korku hakkında bir benzerlik olduğunu. "Benlik" kavramı bırakmak aydınlanmış olacak. Japonya'da neredeyse tüm insanlar (özellikle Zen ) Şinto Budistler vardır. Çok ünlü bir hikaye bilerek kaldırdı olurdu. Bu hikayeyi düşününce karakter Uchiha Sasuke ve obi gibi parlak bir yanı olur shisho Orichimaru onun için başvurdu. Orichimaru ölümsüzlüğü bulmak ve mevcut enkarnasyon onun ardından tabii ki Orochimaru abd yılanlar, görsel ve litteraly iç içe kalmasını istedi. Anime yılanlar kötü olarak görülmez ve hatta Hıristiyanlık dışında iyi bir işaret olduğunu göstermek için mutluyum. Kendini çok dolu olduğunu ve kendini ancak bir yol: bir advenger karanlığa götürdü aslında kim olduğunu bir parçası olarak görmeye sıkışmış iken Sasuke giydi. Ayrıca her ikisi de soğuk ve bencil mutlaka gerçeği olmasa düşünülebilir. Her zaman korku içinde ayaklarının ormanda bir ip bakışta ve bir yılan olduğunu anında yakalanmış olan yılan için bir fazla fark Sembolizm bağlantı obi bir ip giyen diğerleri için için ve ve ip hikayesi. Sadece Aydın ikinci: çok korktuk aslında gülmekten kendini özgür olma hissi gibi bir ip olduğunu fark ettiğinizde. Sasuke hariç tüm giydi yani bu bakışlar neden olacak onların arkasında sıkışıp kalmış. Ben sadece (çünkü Orichimaru bir yılan sembolize etmediğini düşünüyorum bu yüzden onlarla UZAĞA oldu. Herhangi bir Buda tarafından yazılmış değil gerçek hikaye ama Buda, (aslında Sidartha Guatama) Sakyamuni'nin Buda ve Budizm kutsal yazıtlar ya da Böyle biridir. Naruto dizi ve film izlerken sembolist bir ressam anında yapılan bir Budist ve de bu bağlantı yapıyorum. (Ben de dahil) Anime Batı gözlemcileri Anime Sembolizm ve bunlardan türetilen motifleri ile dolu olduğundan Uzak Doğu çocuklarla büyüyecek Ortak Bilgi hikayeleri ve mitoloji daha çok okumak gerektiğini düşündüm. Aslında, Japon kültürü görsel Sembolizm inanılmaz dolu. Batı dünyası gibi bildiğim bir şey var. (Birçok anime Sembolizm örnekleri arasında) diğer bir şaşırtıcı büyüyen bir kadro ile bir maymun olan Üçüncü Hokage var çağırma hayvandır. Bu doğrudan batıya Yolculuk, Uzak Doğu'da en iyi bilinen efsaneleri biri üzerine kuruludur. "Saiyuki" BÜYÜK efsane gerçek veya benzer başlık, anime Saiyuki tamamen dayalı olduğunu düşünüyorum. Bir yan not batıya Yolculuk alıntılar alır ve her şey hakkında ve eklenecek yazar ve/veya editör ve/veya çevirmen (adı) en dokunaklı düşünce hikayeler anlatır ne iyi bir anlayış verir harika ve kolay erişilebilir bir kitap içine onları birleştiren bir kitap "Maymun" check out. Aslında şu an çok yorgunum ve bu yüzden yazarın daha fazla bilgi ve adı varsa, geri gel ve bu düzen olacaktır. Tekrar Hindistan mit kökenli (Çin) arasında Yılanlı olan ve İp gibi (Sutraları) Kutsal Yazılar getirmek için bir yolculuk tam sürümü: hikaye aynı şey kitabın kendisi. Maymun uzun olmayan, sutra başvuru ile birlikte, Naruto geri adı ne demek (biliyorsun) bana tam daire getiriyor. en Azından umarım öyledir sanırım üzerinde spiral ile kırmızı bir kapağı vardır.

+473
flannels 13 Haz 2018 12:46:34

Orada muhtemelen hiçbir sebep için-evren, ama temsil ettiği mevcut norm Japonya: Japon yayınları, kelepçeler genellikle sansürlü engelle suçlu hissetme kişi tutuklandı.

Japonya, bir kişi tutuklandı, onlar sürekli olarak bir şüpheli, ilk olarak, ne olursa olsun onlar kendi kendine itiraf suç ya da değil. Kelepçeleri gören diğer insanlar yapacak tutuklanan kişi suçlu görünüyor ve etkiler deneme. Bile olsa orada olduğu karinesi masumiyet (şüpheli her zaman varsayılan olarak kanıtlanana kadar), kelepçe olabilir ima şüpheli olarak zaten suçlu. Bile olsa şüpheli olarak yargılanır suçlu değilim, suçlu izlenimi kelepçeyi hala ayrılamıyorum gözlemciler.

Bu norm başladıktan sonra davanın Kazuyoshi Miura kim vardı tutuklanmış ama başarılı bir şekilde açılan bir davanın mahkeme onu olmak hayal kelepçeli örtülü suçluluk ve önyargılı deneme.

Bu da şüpheli kafa ve eller genellikle Japonya'da tutukladığında bez/havlu ile kaplıdır nedeni de budur.


Kaynaklar:

+443
user4579009 30 Nis 2010 18:13:28

Not bu Kardeşlik ve 2003 serisi ayrı süreklilik genellikle farklı tedavi herhangi bir arsa noktaları ve karakterler var ortak. Hohenheim bu sorundan etkilenir:

 • Manga (hangi Kardeşlik kabaca adapte), Hohenheim yaşayan bir filozof taşı kimdi verilen yarım ruhları Baba çaldı gelen Xerxes.

 • Başına bu Bayanposta, içinde 2003 serisi, Dante gibi, Hohenheim başardı transfer onun ruhunu başka bir bedene önlemek ölüm ve almıştı avantajı bu Bilgi geçmiş. Ancak, vücudun bozulmasına sebep olan bu işlem doğal bir dengesizlik var. Eğer yanılmıyorsam, Hohenheim de "son" vücudundan Trisha yüzünden geçiş yapmak için isteksiz oldu.

Ne devamlılık Hohenheim bir homunculus olduğunu unutmayın. Ayrıca, Elric kardeşler bir şey de insan olduğunu düşünmek için bir neden yoktur:

Şimdi, Elric kardeşler yarı Amestrian ve yarım olup olmadığı meselesini konuşalım-Xerxian:

 • Hohenheim aslında manga sürekliliği Xerxes oldu. Amestrian sonra teknik olarak doğru olacaktır yarısı kadar Elric kardeşler bir açıklama Xerxian ve yarım. Xerxes uzun yok oldu MANİSA evrende ortalama kişi onun kelime Xerxian "Xerxian" ya da "yarı" olurdu ancak, şüpheli görünüyor.

 • 2003 serisi, Hohenheim arka plan ayrıntılı olarak verilmez, bu yüzden bir şey ama "Amestrian"olarak Elric kardeşler açıklamak için hiçbir sebep yok.

+417
user415275 17 May 2011 19:26:23

Tamamen yuvarlak olan bir kedi olduğunu Poyopoyo Kansatsu Nikki öncül olduğunu.

enter image description here

Serisi şimdiye kadar Poyo çok alışılmadık şekilli nedenini ortaya koyuyor mu?

+400
Frank Kastl 30 Oca 2014 04:34:49

Manga Streç bir hikaye hakkında iki kız birlikte yaşamak isteyen gelmeyi çok germe.

Genellikle yaptıkları uzanan küçük bir panelde gösteri biraz tanıtıldı:

enter image description here

Ancak manga da uzanır türleri ve bazı hikaye unsurları genellikle önce yapmak uzanır yatağa meydana birkaç bölüm içinde serpiştirilmiş gidin (örnek:) farklı yerlere dağılmış olduğunu

Bu uzanan birlikte oldukça elle derlemeye gerek daha gruplandırılmış görme varolan uygun bir yolu var mı?

Anime yemek kitapları derleyip gruplar olduğunu biliyorum, bu yüzden sıradan böyle bir şey var olabilir bu çok zannetmiyorum

+388
El Bortso 1 Şub 2010 03:59:45

Gelen wiki,

Kaido durdurmak için Beyazsakal Marineford gitmekten çalıştı, Shanks müdahale ve Ace kurtarmak için diğer Yonko izin vermek için onu çatıştı. Karşılaşma sırasında ne oldu bilinmiyor, ama Shanks Marineford sağ salim geldi. Olabilir bu ahit ispat eden Shanks olduğunu daha güçlü daha Kaido? Hiç kimse bir sonraki bölümde ortaya çıkacak bu sürece tam olarak nasıl olduğunu sadece Oda bildiğinden emin değilim, olabilir. Ama aslında o geldi sağ salim olabileceğini ima oldu daha tek taraflı bir kavga oldu muhtemelen kayda değer değil.

+341
Bharat C Penumutchu 3 Ağu 2014 03:16:29

:p

Çoğunuz bu cümleyi biliyor eminim, ne demek? Yaptıkları aptallık şirin şeyi temsil ediyor? Ne bu cümlenin bu kadar popüler yapan nedir?

+321
naa 7 Ara 2016 06:48:16

Kesin film falan ama birkaç bölüm değil bence.

Bir kız vardı ve/bezler onu, silah, vb içine de dönüşüm ve konuşabilir bir sıçan olduğunu düşünüyorum, ve onun bir fare olduğunu sahibiydi.

Ben 2000 2005~civarında sanırım oldu belirli bir tarih hatırlamıyorum.

Burada(oldukça belirsiz) yaşanmış bir olaydan kaçmak istiyordu, belki de Yangınla ilgili bir şeydi ve çok shaddy faaliyetleri ile uğraşıyordu.

Anime bir şehir üzerinde yer alan ve dönemine ancak feodal ya da yaşlı, bugünün normal bir şehre benzer gibi açıklamak için nasıl emin değildi, geleceğe ya da belki hafif yeni bir çağ değil.

Başka bir şey hatırlamıyorum, ama bunu yaparsam, sonrası.

Teşekkürler.

+298
Cleb 20 Ara 2013 05:38:30

Boatdrift Töreni için özgün senaryo nasıl gidiyor bilmek istiyorum. Anime işler kontrolden tören yapılır her zaman, yani başlangıçta geçmesi gerekiyordu nasıl olduğunu merak ediyorum.

Ortada bir el ile kırık kubbe çeşit içinde girdap dibinde bulunan ahşap kızları çok olduğu gibi geçmişte yapılan çok sayıda törenleri var gibi de görünüyor. Karakter törenleri yıllardır yapıldı hakkında, ama çok (ya da en azından yaklaşık olarak) tam olarak yıl ne kadar konuştuk?

Orada insanlar Ena live ile yetenekli nerede Shioshishio gibi dünyada herhangi bir yer var mı? Ayrıca Boatdrift törenleri tutuyorlar mı?

+209
Poiu Rewq 14 Ağu 2010 22:05:44

enter image description here

Ne zaman Luffy gördüm Nami çıplak vücut teşekkürler Bay 2 ve Sonraki bölüm 213 nedeniyle ona mutluluk yumruk, o tepki ve heyecan var. Ama diğer taraftan, Luffy Boa Hancock çıplak görünce herhangi bir şekilde onu etkilemedi. Neden Luffy Nami'nin vücut tarafından, ama Hancock'un vücut etkilendi?

+93
Enoon 9 Nis 2015 11:53:22

Sadece Kyoto Animasyon tarafından yapılan (2006) Kanon izledim. Ne serisi 2002 sürümü arasındaki farkları ve 2006 sürümü var mı?

+84
Shane Flett 21 Haz 2017 20:56:13

MadoMagi evrende sihirli kızlar zombi gibi. Eğer beynine Ruhuna Gem sağlam olduğu sürece yok önemli değil. Panik yapıyor, neden Homura bu gerçeği biliyor, ama Mami değil bu.

Bu gibi şeyler sihirli kız zarar vermeyeceğini bilmesi gerekirdi, bariyer unuttuğu içindeki insanların geri kalanı gibi beyni yıkanmış olmasına rağmen gibi Mami bu noktada zaten bir hayalet. Beyni yok, ama şapka onun Ruhuna Gem giyerdi çünkü başını yemiş duruyordu çünkü Mami önceki sahnede Bebe tarafından öldürüldü neden oldu.

Yani Evet, Homura hep güvende oldu.

+57
Junwoo Kim 22 Şub 2010 02:06:30

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil