Madara ikinci göz niye var?

Diğer gözünü de Hashirama ile yaptığı Savaşı kaybeden ve DNA'SINI kaydırma hayatta kalmak için Izanagi kullandı, kalıcı olarak kapatılmış olması gerekmez mi?

enter image description here

+85
Lionmeow 27 Mar 2015 00:19:58
34 yanıtların

Haruhi.wikia.com göre:

Kyon bir tür, kişinin yetenekli sakin olup yerine bir şeyler istemez başkalarına yardım öğrenirse, o inanıyor, ancak Kırmızı sinir bozucu ve pervasız bir kız olmak, inanıyor. Seri boyunca, Kyon Kırmızı ile bir aşk/nefret ilişkisi gelişir; her zaman Kırmızı haksız talepleri hakkında, ama yine de çoğu gerçekleştirmek için yardımcı yakınıyor.

Diğer üç Tugay üyelerinin aksine, Kyon daha gizemli bir faktör daha bir insan gibi Kırmızı görür ve dünyayı yok etmek, onun çeşitli riskler neden olan biri, onun gibi davranır. Bir gün dersini alması gerekiyordu "" buna rağmen sıkıca tutuyor ve sık sık (Kırmızı isteklerine boyun eğmek zorunda o yüzden) kapalı alanı kontrol etmek gerek şikayet ediyor.

Kyon ilk ismiyle (Japon göçmen toplulukları olmadan) Kırmızı adrese tek kişiydi. Kırmızı normal yaşamına dönecekti Kyon, ve İlk Görüşte AŞIK "de Charmed in" dediği gibi, bu yüzden çok çalışmak gerekir, o bir erkek arkadaşı olsun isterdi dilek diliyor.

Diğer insanlarla ilişkileri açısından,

Haruhi Suzumiya ortadan Kaybolmasıyla Yuki insan sürümü görmek aslında dünyayı değiştirmek için eylemler Yuki 'aşk' olduğunu düşünüyor o kadar güçlü olduğu onun üzerinde güçlü bir etki bırakır ve duygusal gelişim ona ayak uydurmaya çalışıyor. Nakagawa Charmed "İlk Görüşte AŞIK" onu seviyor inanıyor zaman kıskanç oluyor, ve Kyon Yuki aynı bölümde bilge (Romantik, dostluk-bilge, ya da aile) için bir şeyler hissettiğini itiraf ediyor.

Asahina İle İlgili:

Kyon resimleri dosyaları tuttuğu düşünülürse biraz çapkın olan Mikuru, bir ilgi var. Aslında, Kyon SOS diğer kadın üyeleri Tugay daha güzelliği ve ürkek bir görünüm Mikuru aşık oldu.

Kyon savunma eylemleri Mikuru ona karşı duygular beslemeye izin vardır. Eğer bir erkek arkadaşım olursa, bütün gün onu takip etmek" olacak "o da Charmed İlk Görüşte AŞIK de beyan ediyor. Ancak, bir nokta Koizumi işaret karakterin Mikuru olabilir sadece bir oyunculuk baştan Kyon onun güzelliği de önemli bir gerçeği neden o seçilmiş arasında zaman zaman yolcuları için yakın Kyon yardımcı olabilir onu soruşturma üzerinde Kırmızı (hatta ikna Kyon için izin Kırmızı alter dünya olarak ne istiyor)

Özetlemek gerekirse, Kyon o Kırmızı aşık gibi görünüyor. Bunun yerine, büyük olasılıkla daha fazla Yuki için bir şeyler hissediyor.

+911
user224110 03 февр. '09 в 4:24

Eğer 2.20 izlenen Asuka ve Mari için çekirdek Mari 02 Birimini kontrol altına aldı-önce değiştirmiş olduğunu göreceksiniz.

Dile bağlı olarak, Mari Zeruel mücadele kadar dişli olunca-02 erişim tuşları arka plan ekibi yeniden yazma ünitesinde duymak csn sana. Bu Mari kontrol altına almak mümkün olduğu kadar götürdüğünü mü varsayar.

Hayır açık ama zaman döngü teorisi ve Kyoko ilgili teoriler, bir neden kurallı açıklama kesilmiş. Ama bu başka bir soru için bir konu var.

dat core yo

+879
lisa lisa 2 Haz 2010 05:10:13
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Haku bir çocuk. İlk Databook, 91 sayfa ifade var.

+876
user61123 25 Mar 2018 18:32:42

Sabagebu! (さばげぶっ!? yaktı. Hayatta Kalma Oyunu Kulübü!) yazılı ve Hidekichi Matsumoto tarafından resimli Bir Japon manga serisi.

Hayatta kalma oyunu bir kulüpte Liseli Kızlar ve günlük hayatlarının bir grubu takip eden dizi, Aralık 2010 ' dan Kodansha var Nakayoshi dergisinde serileştirme başladı. Pierrot+ tarafından bir anime uyarlaması Japonya'da yayınlanacak 2014 Temmuz ayında başladı.

Ayrıca Bkz.

+871
guestwithoutnoname 2 Şub 2011 11:19:16

Bu durumda yanılsamalar kullandı eminim. Laxus ile mücadelede, sanki bina yok, Laxus yakalandı ve Cennet yarısında (bölüm 120 sayfa 3-6) dev bir canavar serbest bırakmak için açılmış gibi görünmesini sağlamak için yanılsamalar kullanıyor. Gerçek olamayacak kadar saçma çünkü buna rağmen, Laxus bir yanılsama olduğunu fark, çoğunlukla muhtemelen.

İnsanlığın armageddon ama adam bir adam, mysterous olmak için ünlü, onun eşarp ile elma yemek için daha kolay bir yanılsama olarak alınması gibi bir şey olabilir mesela.

Yani aslında anime izledim olmadan söyleyebilirim, Mystogun açtı, fiziksel eşarp kaldırıldı, ama yine de bu arada atkısını takan bir yanılsama yaratmıştır, bu nedenle yüzünü kapatın ve lezzetli elma tadını çıkarmak mümkün.

+853
Carlos Tejada 30 Kas 2017 00:15:41

İlk bölümde, Sakakibara hastanenin bodrumunda Misaki gördüm. İlk 9 Bölüm izledim ve hala ne yaptığını ve neden orada olduğunu anlamadım.

+841
David Kham 10 May 2015 09:40:56

Üç yıl Ed ulusal simyacı olduktan sonra dizi başlıyor. Devlet simyacı oldu ve manga/anime başladığında 15 veya 16 yaşındayken on iki olduğunu gösterir. Ana hikayenin sonunda, (gezilerine başladığında) son söz olarak 18 ve 20 yaşındaydı.

Burada bir zaman çizelgesi için 2003-anime: http://64supernintendo.deviantart.com/art/Fullmetal-Alchemist-anime-timeline-321323200

+827
Whatcould 11 Ağu 2016 01:31:56

Daha sonra Kayano sahip posteri ve sahne güçlü bir kadın elini onun olduğunu ima eder.

Eski sınıf binası anda mevcut değildi, tüm görüntülerin daha fazla veya daha az gerçek zamanlı olarak neler olduğunu varsayarak birinin elini tutuyordu kişi o anlamda olur.

En olası sonuç erkek eli Nagisa ait olacaktır.

Hara tarafından sorgulandıktan sonra, Kayano neden birlikte olmadıklarını inkar etmedi ve öğretmenlik kariyerine odaklanıyor tek bahseder.

Anime yani hiçbir kesin sonuç, sadece bir öngörü bu sahne atlar.

+812
Katyakaterin 31 Ara 2015 10:37:41

Yarım bir anime filmi uzun zaman önce izledim ve tanımlamak için her şeyi yakalamak istiyorum. Bu 90'ların başından beri, sci-fi kanalında muhtemelen çok geç gece olurdu.

, Uzun boylu, çok güçlü (muhtemelen Genetik Olarak Değiştirilmiş) erkek karakter kazançlar kontrolü kesinlikle büyük bir mech hatırladığım kadarıyla. Saniyeler içinde insanlar çok sayıda işler olan bir kimyasal serbest mech füzeleri bir dizi atar. Kahramanları bir jet düz mech kokpit içine sinek. Ana karakter bandaj yuvarlak gözleri kör olan bir erkek, siyah saçlı, orta yirmili olur. Bir kadın karakter, orta yirmili, o uzun mavi saçlı, ana karakter de su üstünde yüzer gibiler gibi telepati ile görme yeteneğini paylaşmak Başkanı, basın gibi görünüyor iki tutunur. Ayrıca onlarla kokpitte yaşlı bir adam olduğuna inanıyorum.

Antagonist temelde onlarla kavga tanklar, birkaç yumruk ve saldırıları göz ardı eder. Sonunda, kahraman boynunu kırıyor. Onu yendiler düşündükleri zaman, yerine boynuna atar. Sonunda kahraman yardımı ile başından vurdu zaman yendi. Son mavi saçlı çıplak aynı dalgalı saç şeylerle iki çocuk cesedi vahşi, görünen dev robot ufuk ve kadın.

Onu bulmak için seviyorum, beni deli ediyor ve yıllardır arıyordum.

+768
ParseHTMLWithRegex 31 Ara 2010 16:45:16

Bu gibi bir atış Palais des Nations İsviçre, eski adıyla Merkez Birliği'nin Milletler, şimdi de ev, Birleşmiş Milletler Cenevre Şubesi.

enter image description here

+752
Nullx002 26 Ağu 2011 02:28:31

Eğer bu Byakuya Senkei her zaman shinigami tabanlı bir yanılsama bulacak olursa, Bankai ile kolayca Form var Kyoka Suigetsu illüzyonu aşmak olabiliyor mu?

Yakın bile değil. İşte bu yüzden:

 • Hem hayalleri suya Byakuya Senkei bu reiatsu kullanıyor ancak dayanır, Form var Kyoka Suigetsu sadece güç olmasıdır.

 • Ayrıca Senkei yapamayacağı bir şey olan Kyoka Suigetsu 5 duyu işleyen dikkat etmek gerekiyor.

 • Bunu sözlü bir şekilde Kyoka Suigetsu onun aktive Form görebilirsiniz. Gösteride izleyici ve karakterler gördüğünüz gibi, çünkü o sensin. An bitirdiniz devreye sokuyor. Form dünyasında şimdi. Üzücü şey bilmiyor bile.

+626
Akshay Chakre 27 Eyl 2010 14:11:00

Şimdiye kadar gücünü sadece bu yüzden eğer birlikte hareket 2. Sezon bitmedi bir kaç Spoiler önde gider

Sırasında UA cilvesi oyunlar Deku toderoki ile mücadelede birden çok kez kollarını ve parmaklarını keser. Şimdi elinde perminint bir yara var neden her şeyi ve kısıtlama Dekus olmaması nedeniyle ve hasarı tamir edebilir kurtarma kız açıklar. Kurtarma kız yeterince sonra almights yara olduğunu magnatitute ile başa çıkmak mümkün olacağını sanmıyorum bir iz bırakmamak için onu tamir olmazsa eğer. Muhtemelen onun yeteneklerini en iyi şekilde iyileşti yani ( yarası şimdi ben kocaman bir yara haline gelmiştir gibi) iyileştirebilir mi ölmek istemez ve bu bir mucize ama bir tanrı değil

+604
pedimp 16 Oca 2014 10:50:39

Spoiler içerir

Eğer kağıt söküp bir parça verilecek olsaydı bu kural çok güzel anlamına gelir. - Defterin sahibi olmadığınızı bile zor, yazmak insanlar ölecek.

Anime iyi bir örnek görebilir miyiz, değil(ler) tam bölüm bilmiyorum ama potansiyel şüpheli olarak FBI tarafından Işığın soruşturma sırasında oldu. Burada hafif bir zarf Penber FBI ajanı verdi.

Işık ona verdi klasörünün içeriğini almak Penber söyler ve Penber on dikdörtgen boşluk her birinin sol tarafı kesip dört zarf alır. Işık klasörleri bloklar içine ajanların ismini yazmak diyor. Penber yazar olarak, ve eğer onun talimatları takip eğer nişanlısı ve ailesini öldürdü olmayacak, Işık bitince bırak onu söyler. Penber bitirir gibi, Işık kimse fark etmez verici koyup geri klasörüne zarf ve sessizce otuz dakika oturup, sonra rafa yukarıdaki zarf yerleştirin ve treni terk diyor. 4:tren çıkar sonra 42, Penber üç saniye kalp krizinden ölür ve son gördüğü Işık yüzün var. Penber Işık yüzüne bakıyor ve yagami Light dediği gibi "şok görünür." Penber ölene kadar hafif seyreder ve Elveda Raye Penber "diyor. - Wiki

Işığı dosyaları alır ve zarflar kendi defterden sayfaları alır, her ajan için ölüm zamanları ve nedenleri ortaya. Her aracı farklı bir zamanda dosya ve ölmek alacak.

+527
kaung myint 17 Oca 2013 08:17:42

Başka yorumu olan Lucy bir başvuru için bu hominidolarak söz ninjalj. Bu araştırmacılar için bir mitokondriyal Havva olarak arsa içinde Lucy rolü verilen mantıklı olurdu. (Eğer varsa bile) Lucy'nin adı "doğru" yorumu ne ancak, Kaede araştırmacılar tarafından Lucy olarak belirlenmiş neden açıkça açıklamak için görünmüyor manga kendisi, ve bu kadar açık değildir.

Aynı diğer pek çok karakter için, böyle Nine gibi çok bariz durumlarda ötesinde görünür.

+518
Ko Reizou 27 Nis 2013 18:03:12

Saf çakra insan gözünün mavi görünür çünkü rasengan mavi. Çakra turuncu olmak Naruto'nun dokuz kuyruk rağmen rasengan mavi dönen bir küre şeklini alır bu yüzden jutsu kullanırken bu çakra kullanmak değil.

Anime ve mangada daha önce birden fazla renk aldı ancak bu çakra jutsu oluşturmak için kullanılan çünkü.

+507
Alex Lucas 30 Haz 2015 05:18:54

Anime serisi için yasal akışı sağlayan Crunchyroll/Funimation, bir web sitesi dünya Tanrı sadece bilir gibi bazı anime lisanslı, hiçbir Gotoku, Gansta, ölü adam Wonderland ve Ergo Proxy Hayate vardı. Tüm bu anime vardı tarafından yapılan ManGlobe studio.

Ama ne yazık ki, üretim evi, ManGlobe, kimin sorumluluk verme animasyonun bu anime iflas etti gitti.

Başka hangi bölge için chrunchyroll /funimation lisanslı gibi olmuştu anime serisi olacak ? çok kaldırılır ?

Ya da her iki taraftan önce kararlaştırılmış olan anlaşma/sözleşmeye uymak zorundalar ?

+494
Kamran Akram 9 Ara 2015 00:33:59

242 bölüm bölüm çeşitli ve daha önce. Cesareti hazama dünyasında ayakta okunur. ... Spoiler altında demektir doğal olarak bağlam dışı sanırım.

Kurban damgası çünkü ona saldırır ve bu şeytanların dünya sürekli casca

Ama ne gerçekten demek? Eğer sadece bir önceki bölümde onu unuttuğum ya da hiç doğru tanımlanmış olduğundan emin değilim. Biri bana yardım edebilir mi?

+492
dandurkin 1 Oca 2016 01:22:37

enter image description here

+481
BVA 2 Haz 2016 18:51:20

(Bölüm 79) Shingeki No Kyojin son bölüm, canavar titan beyzbol oynuyor gibi bir taş atar. Ama hikaye beyzbol haberi bile yokken bir zaman alır. Bu resimler:

enter image description here enter image description here

Bu İngilizce dönüşüm için Japon kusur veya bir sorun olur mu? (Belki de yazar beyzbol niyetinde değildi.

Ya Reiner, Bertolt, Annie ve canavar titan farklı bir zaman çizgisi vardır anlamına gelebilir mi? (Bunun mümkün olduğunu sanmıyorum. Eğer durum buysa, sadece bunun yerine Titanların nükleer bomba kullanılır) olabilir.

+466
jrazor 1 Haz 2012 03:23:16

Yanagin Archdemon karşı son savaş hatırlamak olduğu sahnede, bir grup çocuk var. Teşhis edebilirim sadece iki ders vardır, Yanagin (orada tek kız olmak ve Archdemon sonra bağlı savaş ve Lastik hangisi Yoshitake Tanaka, bakmakla suçlandı. Toshiyuki Karasawa da oradaydı, ama daha önceki bir çalışma Archdemon ile yarasını almış olabilir diye düşünüyorum.

Eğer toplanan tüm çocuklar serisi görünen karakterleri vardır merak ediyorum.

+395
Parsania Hardik 18 Oca 2019 21:16:01

İçinde Japonya, Dragon Ball Heroes web sitesinde yaptığı bir ankette hayranları düşünüldü güçlü karakterler ve formlar oyunu. Görüntüleyebilirsiniz, aynı işte. Başına kaynak, SSJB Goku olduğunu kabul için üçüncü en güçlü karakter Oyun sırasında SSJ4 Goku olduğunu kabul olmak dokuzuncu en güçlü karakter. SSJB Vegeta olduğunu kabul olmak onbirinci en güçlü karakter SSJ4 Vegeta ise 17. en güçlü karakter oyunu. Yani esas anket sadece SSJB var > SSJ4.

Ancak Whis , açıkça(Super GT) SSJB/SSJ4 üstün olan Beerus ve Omega Shenron bile anime bazı karakterler(yamcha bulma'yı altında Bile) bu liste çok daha düşüktür. Gerçekten soru için mükemmel bir cevap değil yani.

Son Liste

 • Zaman Kesici Bardock
 • SSJ4 Gogeta GT
 • SSJB Goku
 • LSSJ4 Artışı
 • Karanlık Towa
 • SSJ3 Zaman Devriye Bardock
 • Tarble
 • SSJ4 GT Gohan
 • SSJ4 Goku GT
 • (18 Lb): 17 Süper
 • SSJB Vegeta
 • Süper Mira
 • Altın Frieza
 • LSSJ Artışı
 • SSJ3 Vegetto
 • Majuub
 • GT SSJ4 Vegeta
 • Towa
 • Teen Gohan SSJ2
 • SSJG Goku
 • Yamcha bulma'yı
 • Zaman yüce Kai
 • Syn Shenron
 • Whis
 • Kaçak Mira
 • Arasında
 • Dirilen Dabura
 • LSSJ3 Artışı
 • Omega Shenron
 • Kızdırdı Beerus

+350
Dahem 27 Ağu 2018 20:22:11

Açık olmak, (Annie) dişi titan ve diğer titan değiştirenleri vites ve manevra dişli zarar yeteneğine sahip değildir. Diğer bir deyişle, manevra vites ile hazır her yer vardı ve zaten değiştirdi önce ceket\ceketi giymişti. Zaten ceket\ceketi giyiyordu çünkü Anket Kuvvetleri'nde gizlice başardı da belliydi.

+318
inavda 24 Şub 2016 11:07:09

Hikaye kavramları veya daha sonraki gelişmelerle ilgili olabilecek bazı detaylar var. Örneğin

Filmde , Sorbe lazer tarafından yapıldı , Goku Super Saiyan Mavi, baz formunda olduğu dizi. Bu Süper Saiyan bir Mavi için temel düzey veya değil ki onun düşürebilir ilgili olması ya da hikaye bir kavram değil, fikri olabilir. (Süper Saiyan bir Mavi basit bir lazer tarafından zarar olabileceği fikri tamir ettiler serisi gibi görünüyor ama net değil.

Bir daha alakalı serisi (kırmızı) Goku Süper Saiyan Tanrı yenilenme habilities var, bu film değil bir şey gösterilir

Bu daha önemli ya da değil, gelecekte olması, hikayenin gelişmeye kavram nasıl olabilir bu küçük ayrıntılar var

Uzun geçen bu farklar hakkında, birkaç olanlar, örneğin

Serinin Tagoma öldürür Shisami. Serisi Tagoma son derece güçlü olduğu gösterilmiştir, aynı zamanda temel biçimde Roshi, Krilin, Piccolo ve Gohan mücadele için güçlü olmak için iyi bir başlangıç noktası. Kaptan Ginyu (ben filmde görünmesi) serisi görünür ve Tagoma vücut çalıyor. Daha sonra Ginyu Vegeta tarafından öldürüldü .

Gotenks film olmasına duymayan serisi mücadelede bazı müdahale, bir şey vardır. Bu farklar vardır.

Sonuç olarak, izlemeye değer dizi benim görüş bakın bu farklılıkları ben belirtilen Spoiler bölüm sonrası

+300
Ranjan Ranjan Ranjan Ranjan 11 Ara 2016 01:45:20

Horyang sağ kol" ve "şeytan olarak kendisi için bir isim yapmış olsa bile, (122. bölüm, 28 sayfa olarak açıklıyor gibi) 20 kat ulaştıktan sonra kule tırmanışı durdu. Daha sonra ortaya çıkan Cassano, Horyang ünü indi ve korkunç "unvanını ödünç". İnsanlar sandı Cassano sağ kol" gerçek "şeytanın; bazı insanlar, Koon Partisi de dahil olmak üzere, sağ kolun bu yeni çıktı "şeytan"arıyor.

+289
CR4xR3V 15 May 2018 09:05:28

İzledim anime birkaç Kabala başvurular fark ettim. Bunlardan biri Neon Genesis Evangelion var.

Neon Genesis Evangelion hem açılış kredisi gökyüzü serisi kendi içinde ve vardır:

In the sky In the credits

Ayrıca NERV de tavanda olduğunu hatırlıyorum, ama en iyi screencap o gözle görülemeyecek kadar küçük olduğunu bulabiliriz.

Yani, benim soru, orada daha derin bir anlam için kullanılması Kabalistik ağacın hayat, yoksa sadece kullanılan çünkü havalı duruyor?

+287
ghigt 19 Oca 2010 11:00:08

Wiki göre,

(Sasuke) onunla aynı odada olmak bile heyecan yapmış onu uyandırmak için neden olur

Sonunda baba tanışırız ki aslında böyle güçlü bir duygusal tepki neden Yapmış onu uyandırır

http://naruto.wikia.com/wiki/Sarada_Uchiha

+259
qerums 1 Kas 2015 02:06:49

Gibi izin verilen müdahale alanı içinde yapabileceği bazı şeyler vardır ki xxxHolic ve Tsubasa içinde, Yuuko diyor

nerede orijinal Syaoran göndererek onları klon ve diğerleri vardır.

Bu sadece Fei Wang ve ana karakterler arasındaki savaş ile ilgili gibi görünüyor. Kim izin verilen girişim bu küre hazır mı? Ne kuralları nelerdir?

+226
Khlifi Hatem 20 Oca 2012 15:10:48

Her ikisi de uyandı mangekyou aynı zamanda ama sadece obito da bunun farkında ve onu kullanabilir. Kakashi çok daha uzun varlığını tanımayı ve kullanışlı bir ninjutsu dönüştürmek aldı.

+220
SantaCruzSteve 17 Mar 2018 08:40:26

Kakashi gece Inari ile iskelede dışarı çıktığı sahne, müzik demek istiyorsun?

Bana 18 2 parça OST) tek Başına-sadece sürüm bir gitar gibi geliyor. Sanmıyorum orada bir resmi açıklama bu varyant, ama orada eksik fan-işlenmiş sürümleri.

+108
No Swap 9 Şub 2015 06:11:06

Eğer öyleyse, ne kesin tarih nedir?

Bu ikinci sezon Saldırı üzerinde Titan oldu serbest olarak 1 Nisan 2017. 17 Haziran 2017 yılına kadar yayınlandı. 12 bölüm toplam içeriyordu.

+94
nmi 12 Ağu 2019 08:39:26

Bir Edo Tensei bir jinchuuriki olamaz, ve bu yüzden On Tails' jinchuuriki olma planını tamamlamak olamaz. Bu canlanan olmak istiyordu ana nedenidir.

Ayrıca, çok güçlü olmasına rağmen, "gerçek" bir Rinnegan gücünü yeniden canlandırılan "sahte" Rinnegan biri üstündür. "Gerçek" Rinnegan olabilir çağırmak ve kontrol Gedo Mazo, kullanım Rinbo: Hengoku tekniği vb.

+90
johnbaltis 21 Tem 2014 00:35:06

Uub ile tren böylece orada devam etti sanırım giderken dragon ball z son dönemlerinde bile sakladı.

+80
Shakir Ahamed 14 Nis 2015 01:21:13

(Eğer yanılmıyorsam ) kekkei genkai mıknatıs bir serbest sahip olanlar karanlık Daire olacak orada wiki belirtti. Rasa kullanarak mıknatıs gözlerinin etrafında koyu bir daire görünür bırakın kanıtı. Ve romanda, Gaara Gaara doğduğunda da karanlık çevresi lider ve kalıcı olduğunu bu nedenle bence bu mıknatıs sürümü ile doğdu, sanırım babasından mıknatıs yayın miras belirtiliyor

+57
burnabyfossum 8 Ara 2017 21:28:29

2 yıl öncesinden beri anime & manga okuma izliyorum. Biraz garip bir Japon TV programları, anime ve manga çok Çıplaklık olduğunu çok iyi anime ve manga var, ama bulamıyorum. Neden? Bu kültürel bir şey mi?

Çocuklar gösterileri bile bazı yetişkin sahne vardır. Uygun Çıplaklık (yetişkin gibi bir şey), ama Crayon Shin-Chan. Hindistan, Crayon Shin-Chan olduğunu sansürlü tarafından kesme yetişkin sahne, ama ben gerçek (olmadan sansür) Crayon Shin-Chan, ben bazı büyük şeyler.

+25
Guangliang 5 Kas 2011 21:56:13
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil