Paradise Kiss & Nana arasında çakışıyor?

Sonunda bazı bölümlerde Nana, bazı karakterler Ai Yazawa diğer manga Paradise Kiss ortaya at 'Junko Yeri' (bonus bölüm) ve sohbet ile bazı Nana attı.

Orada benzer bir bölüm Paradise Kiss? İki dizi arasında başka paralellikler bulunmaktadır.

+914
simran Arya 13 Eki 2013 16:29:28
36 yanıtların

İçinde Amagi Parlak Parkı, maskot olan itibari tema park maskotu adlı Moffle.

This is Moffle

Herkes için kim bilir Full Metal Panic!, bu hiç şüphesiz tasarlanmış Sosuke bu Bonta'nın için güçlü bir benzerlik-kun, takım taşımaktadır.

This is Bonta-kun

Tabii ki, tam olarak aynı değiller, ama bu kesinlikle bir tesadüf değildir o kadar benziyorlar, ve izleyiciler bu başvuru yakalaması bekleniyor.

Ben de Fumoffu ve Amagi animasyon tarafından Kyoani, temel ışık romanlar yazan Shoji Gatoh ve yönetmen Yasuhiro Takemoto. Bu kadar yeter zaten bu kadar başvuru bu tür yersiz değil bu dizi arasında bağlantı kurmak için, var.

Bu iki dizi arasında-evren bağlantısı, ya da ikisi arasında daha önceki çalışmalarının izleyiciler hatırlatmak için sadece bir gerileme ve personel bağlantı başvurusu var mı?

+955
Meg Claypool 03 февр. '09 в 4:24

Bilmek zor, gerçekten. Şimdiye kadar Kishimoto gerçekten bir kenara, onlardan bir şey büyük ihtimalle hamileyken Kushina mühürlü olmak Kurama kalkmış olan Naruto'nun bıyık işaretleri, miras göstermedi (Kurama eğer yakından bakarsanız, ama wilder görünümlü yanakları aynı bıyık işaretleri var. Bu yüzden onun genetiği ile bazı etkisi kalıtsal olabilir, ama Hinata beri çok onları taşıyan biriydi.

Çoğunlukla daha fazla (ve açıkça Hyuga) Uzumaki genleri miras aldılar ve belki de Çift Tetragram Mührü beri Kurama çakrasını seyreltik biraz sürekli Naruto'nun sistemine sifon gerekiyordu, ama o hala savaş ve Rikudou Sennin müdahale sonrası durumda bilmiyorum.

Yani etkisi sadece Uzumaki doğal rezervlerine sahip olduğunda söylemek zor olurdu büyük rezervleri olabilir.

(Gerçi diğer taraftan, eğer anlamına Himawari kadın bir özellik gibi görünüyor beri Kushina ve Karin gibi çakra zincirleri, kullanabilirsiniz eğer iyi olurdu.

+949
jaapz 23 Kas 2010 21:13:01
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Unutma ki Ölüm Unutmayın çok özel hakkında kullanarak özgün yazım için bir ad.

Yapılan "veya" Raito "ve" onu öldürebilir ki?

Önemli olan tek şey, 月 ya da "yapılan". Manga erken bu nedenle telaffuz hakkında bir noktaya değindi.

"İngilizce çalışma Işık" olabilir mi?

hayır. Orijinal yazım gereklidir.

Aşağıdaki çalışır:

  • 夜神月

Aşağıdaki çalışmaz:

  • 夜神
  • ヤガミライト
  • Sana Raito
  • Sana Işık
  • Işık
+891
rukbotto 28 Şub 2014 09:48:34

Aradığınız şarkı bu sanırım:

Dev Ağaçların [Orman] [進撃vn-pf20130524巨人] ESKİ [Titan Saldırı Original Soundtrack II]

+880
Gab Llorico 24 Mar 2010 21:11:48

Diğer 2 göz önüne alındığında ise 1. hokage diğer köylere dağıtılmış.

Daha fazla güce sahip olmanın avantajı var diğer köyler vermek mantıklı değil. Eğer bir yerde ele alınmış olsa manga bu yüzden hiçbir ipucu var okumadım.

+880
Jimva 7 Tem 2013 09:32:15

Spectre, onu yakaladı ve onu çekmek için kullanılmış? Sonuçta ne oldu? Yok geri spectre alıyor? Ya da sadece öğrenmek için izlemeye devam mı? Tam olarak ne yapmak spectre yakalamak mı?

+839
Glen M Wilson 22 Eyl 2011 23:25:01

Beelzebub anime izlemeye başladım. Anime çok komik olduğunu ve bunun bir komplo olduğunu düşünüyorum.

Bu anime gerçek bir komplo var ya da Opera gibi sadece bir komedi değil mi? Hikaye örneğin (Tek Parça) komedi daha önemli olan gerçek bir komplo ile, yani.

Yani, Bir Parça veya Opera yönelik komplo açısından eğilerek değil mi?

+762
yoshi1329 10 Eyl 2014 00:24:32

Ölüm defterini kullanan bir kişi öldürmek, kendi adını yazarken onların yüzünü düşünmek gerekir.

Eğer bir çocukken Ölüm Not kullanıcı en son on yıl önce görmüştüm, ama şimdi neye benzediğine dair hiçbir fikri yoktur, çocukluk yüzünü hatırlayarak insanı öldürebilir mi?

+728
Lee Cook 28 Tem 2018 20:47:49

Bu bulunana kadar tam bir Felaket durdurmak için kimse bilmiyordu

yalnızca Ekstra (ölüm için geri gönderme) öldürülürse gelebilecek açıklayan teyp.

Bu yüzden kimseye Misaki için gerçekten gerek yoktu.

Onun dışında, kimse ona Kouichi hariç konuştu diye kimseye söylemedi.

Ve o zamandan beri söyleyemedi

Kouichi ve Reiko (teyzesi) ile ilgili idi.

Yani Misaki şüphe olurdu.

Son olarak, eğer baştan söylese, yapımcılar Ekstra herkes merak yapmış olamazdı. Hikayenin bir parçası.

Ayrıca bu, bir yorum Bayanposta hakkında Sınıf 3-3 olabilir hatta daha iyi bir şekilde açıklıyordu bunu:

Önce işitme

Ölüm"ölüleri geri gönderme gül Matsunaga bant hakkında ",

bilerek ilgisiz olduğunu düşünüyordu. Herkes biliyordu, ama ne yapabilirdi? Kouichi söylemek kabalık olurdu çünkü 10 bölüm, "Cam GÖZ" sonuna kadar tuttu anlaşılan

ekstra yakın biri olduğunu ona

ve Kouichi benim bildiğim yoktu

onun yeteneği ölümün rengi görmek

10 bölüm sonuna kadar. Ekstra adlandırma ifadesini Naoya Teshigawara tarafından kesildi. Gitmek, kendisi tarafından belirlenen o bir sonraki bölüm sonuna kadar değildi.

ve ekstra öldürmek.

Ekstra kaldırma ölümden sınıfı bağışıklık, hiçbir tarihsel felaket sıradan bir kaza ya da hastalık ölümden başka sınıfları korur ... daha fazla bir şey olmadığını belirterek ... ... ve değer."

+722
Lev 19 Kas 2010 14:50:52
+650
Ava Carnevale 18 Nis 2018 04:15:46

Zaten ilişkileri karşı ve delillerin tamamını bağlantılı var. Mangada şu an itibariyle, ilgili oldukları söyleniyor, ama aslında hiçbir şey olduğunu söyledi. Eleen ve Erza, güç ve saç gibi görünüyor arasında bir benzerlik var gibi görünüyor, ama Neinhart bunlar belirtilmediği bağlı bir panele devam etmemizi sağlar. Bu yüzden daha fazla manga tarama yapana kadar, bu soruya herhangi bir cevap alacak değiliz. Gerçek olması için tam olarak beklerdim, ama eğer sonunda ya da değil, öğrenmek için garanti edilir.

+640
mcemilg 25 May 2011 23:13:29

Anime mevsim genellikle 12 / 13 bölüm uzun. Daha fazla veya daha az bölüm aynı zaman yuvasının içine monte edildiği çok özel durumlar, bir dizi vardır. En önemlisi, ancak, bir sezon 11,12 veya 13 bölüm bir sezon olabilir. Bu tutarsızlık düzenli olarak ortaya gördüm.

Bölüm miktarı standart mevsimleri bir yılda sezon başına 13 bölüm = bir yılda 52 hafta, 4 mevsim hizada tutmak için iyi olduğunu düşünmüştüm. En sık gördüğüm türevi bir bonus DVD ile aynı anda 12 bölüm 12 bölüm tek YUMURTA olduğunu. Ne 1 hafta boşluğu ile yapıyorlar?

Bunu istasyonları yeterince önceden genel yapmak için mevsim planı? Eğer bir gösteri iptal edilirse ne olur?

Bu yüzden anomali var mı? Kesinlikle TV zamanlama garip oluyor.

+607
user11265 2 Nis 2015 07:50:24

Evet, Zorro para aldı ve bu niyeti ya da mesleği o değildi, sadece güçlü adamlar savaşmak istiyordu ama bu şekilde yaşadı.

Nimetlerini kişi dünya hükümeti için tehdit düzeyi dayanmaktadır.

Ayrıca eğer başınızın üzerinde bir ödül varsa ve öldürmek veya başka bir istediği korsan yenilgi muhtemelen Deniz Kuvvetleri götürün ve aslında Kendin oluyorsun ödülü nedenini sormak için iyi bir fikir değil.

+574
Shan Lin 10 Mar 2014 01:47:34

Bildiğim kadarıyla, tercüme gibi olurdu

bir teknik kan miras ile sınırlı

Ancak, Toz Serbest bırakmak, bu Lav Yayın ve Mıknatıs Serbest bırakmak zorunda kullanıcıları olmadan ilişki için birbirimizi. Kakashi Yapmış kazanılır ya da Ahşap-Serbest Yamato gibi nakli yoluyla transfer olduğunu düşünüyorum.

+522
ZogStriP 2 Mar 2019 10:51:35

Yedi ölümcül günah olan Bölüm 3. Sezon 2. Bölüm nedir?

+516
Kinomanka 1 Tem 2010 16:23:56

Kazanılmış gelen Crunchyroll:

enter image description here

Yuu Haruna Tokyo'da bir okula transfer bu yüzden aileleri Amerika'ya taşındıktan sonra kız kardeşiyle birlikte yaşayamaz vardır. Diğerleri ile sosyalleşme içe dönük ve vasıfsız, iletişim Yuu ana modu Heyecan var. Gözleri ile akıllı telefon onun yeni çevresine kapsamı dışında olduğu, Fuuka Akitsuki, onun önünde nereden çıktığı belli olmayan bir kız çarpıyor. Garip ve çekingen Yuu bu Haruna, gizemli, büyüleyici Fuuka bu Akitsuki merkezli ve müzik yoluyla dokuma Yuu çocukluk arkadaşı Koyuki Hinashi, yeni bir aşk hikayesi başlıyor.

+477
Scott Carlson 30 Ara 2019 20:35:50

Eğer herkes aynı anime arıyorsa, sadece Google'dan adını aldım. Oldu Kaze no Stigma. Ancak hikaye ışık Roman serisinin yazarı, Haziran 2009'da öldüğünde henüz tamamlanmamıştır.

+470
AC Jim 9 Oca 2011 12:08:35

Uyarı, spoiler-ağır cevap.

Orada break-aşağı çoğu bölümlerde ışık-Roman (çok sayıda Spoiler içinde). 4 Ark özeti göre,

Subaru ölür her zaman, onun ölümünden sonra bile yok, en azından bazı çizgisi içinde bazı olaylar açıklanmıştır olabilecek yazar bir ipucu verir.

+392
amck77 2 Mar 2015 05:41:23

Final Fantasy VII, bildiğiniz gibi, aslında bir oyun olarak başladı. Ya bir oyun ya da zaman ayırın ve birkaç taksit edilmiştir. Kronolojik olarak hikaye ile ilgili olarak, bir yıl Gelişiyle Çocuklarda olaylardan sonra bir oyundur. Bu denilen Final Fantasy VII - Dirge Cerberus. Vincent Valentine ana kahramanı bu oyun. Advent Çocuklara çok ilgili bu hikaye gerçekten dizi genel olarak bağlı, ama tam olarak değil.

+388
user74062 11 Şub 2012 09:29:32

Ne anime ve manga meme göstermek için değil, ama mümkün olduğunca erotik yapmak seçer ne denir? Ben hatırlamak için Hiçbir Oyun Hiçbir Hayat, onlar yaptı Bu onların maç karşı Jabril bu Mugol.

+380
sara mortazavi 1 Ara 2016 16:21:28

İlk önce, istiyorum ki o ben değil bakın Log Horizon 2. sezon, Eğer cevap içeren herhangi bir bilgi, sadece doğrudan bana izle, Log Horizon 2.

Shiroe açıkladı, yeni datadisk oldu piyasaya hemen hemen aynı zaman Kıyamet oldu. Bu datadisk, diğerlerinden ayrı, 100 seviye kap artmış. Orada da vardı loncalar, hangi satın EXP tencere gibi kötü esnaf gibi Fareli için ilerleme daha hızlı. Ama, 1 Bütün sezon, 90 seviyesi daha yüksek olan kimse fark etmedi. Yaşlı Masalı (en son 90) böyle yavaş oluyor EXP, ya da ben bir şey eksik? Minori takım ana sınıfta birkaç düzeyleri almak için yönetilen bu yana kimsenin EXP bar görmek bile istemedim, ama tesviye kesinlikle mümkündür.

+341
Qrt 17 Kas 2014 02:54:42

Cevap @Ero Sɘnnin tarafından yorum verildi.

Her Uchiha Rinnegan uyandırmak için yapabiliyor. Herhangi bir ortak Senju ne olabilir.

Bu Rinnegan varlığını yöneten Uchiha:Senju DNA oranı değildir. Asura ve Indra çakrası karıştırma olduğunu.

Ayrıca, çakra oranı Madara davasında gördüğümüz gibi bir önemi yok bence. Ancak daha fazla çakra belki Rinnegan oluşum süreci hızlandırmak olabilir.

İlgili: eğer Hashirama vardı implante Madara hücrelere cesedini?

+321
Dharmesh patel 12 Nis 2019 18:03:36

Helikopter olabilir dönüşme 7 farklı şeyler (dahil canavar nokta) ile rumble top.

Orada kendi sorunu Kendin cevapladın. Ek dönüşümler yapmak için geliştirdiği bir ilaç tamamen güvenen biri. Bu timeskip önce gümbürtü topu ile, ve Ek 4 rumble ball olmadan orijinal 3 dönüşümler yapabildi.

Bu timeskip sonra artık tüm 7 orijinal dönüşümleri için gümbürtü topu ihtiyacı var. Bu açıklar neden canon bir şey yok. Ancak şimdi buna izin veren bir dereceye kalıcı bir etkisi geliştirdi ipuçları Canavar Noktasına sadece 1 rumble ball ile dönüşümü mümkün olduğu gerçeği ile.

Bu tahmin de bu noktada Helikopter olabilir teorik olarak bir şeyler geliştirmek için diğer Zoan sınıfı kullanıcıları varsayarak rumble top yoktu zaten iş için onları. Şu kadarını söylemek de bu noktada başka bilinen bilim adamlarının geliştirdiği bir şeye benzer.

+301
Carlos Reynosa 18 Tem 2010 19:13:57

Vikipedi Alıntı

Avalokiteśvara bir bodhisattva kim temsil ediyor şefkati tüm Buda. Bu bodhisattva olduğunu degisken tasvir, tarif ve tasvir farklı kültürler olarak ya erkek ya da kadın.

Böylece, adını Avalokiteśvara kısmı bir şey içine her şeyi yeniden yapılandırılması Bankai yeteneği ile ilgilidir.

Burada anahtar kalın yukarıdaki sözler. Avalokiteśvara veya Kanon, onun için bu noktadan bakınız ki gibi, çok değişik şekillerde biliniyor. Ama bu formların hepsi onun.

Her şeyin farklı görünüşleri, farklı isimler var, ama hepsi de atomlardan oluşmuş madde vardır. En basit en karmaşık, çekirdek maddeden yapılır.

Bu bankai yeteneği yani bir şey başka bir şey olur bu konuyu yeniden sağlamaktır. Ya da başka bir Kanon bir görünüm Kanon kullanmak istiyorsak.

+288
LeighC 23 Nis 2011 15:38:02

Mango bir yerli meyve Filipinler ve denir Mangga kendi dili de var aynı telaffuz Manga (Japon çizgi roman). Yani sanırım Filipinliler başladı Ara Manga olarak mango (gerçek çoğul yazım var mango), varlık çoğul Mangga ve başladı için viral olarak memlerin.

+257
Mong 27 Nis 2011 11:30:43

Mangekyou bir mutasyon olarak görülüyor başından beri, mutasyonlar nadir mutasyonlar kendilerini şöyle ekledi olabilir.

Ayrıca Amaterasu ihtiyacı olsa bile ayrı her zaman Genjutsu ustalık biliniyordu yani Tsukuyomi ile daha iyi oldu. Bu yüzden gözlerini öyle bir uyum içindeler. Diğer yandan Sasuke Ateş Tarzı jutsu ile daha iyi oldu, böylece Amaterasu ile daha tanıştı. Bu yüzden gözlerini kontrol yangın bir uyum içindeler.

Madara, Mangekyou uyandırmak için ilk Uchiha olmanın hem kendi kendine de hakim. Çünkü.. Madara ediyor. Kardeşi Amaterasu kullanması için tanıdığı) ve her ikisi de üzerinde daha iyi kontrol kazandı kardeşinin gözlerini aldığında ateş için uydurulmuş iken Genjustsu için uydurulmuş olduğunu varsaymak doğrudur, ancak.

Sadece Tsukuyomi, Amaterasu ve susano'o norm ama nadir mutasyon var olduğunu varsayabiliriz var sınırlı kanıtlar verilmiştir.

Obito ve Shisui kendi özel yetenekleri var, diğer yeteneklerini kullanabilir hale geliyorlar ama kendine has olanlar ve kendi mutasyonlar var. Gözleri Kamui için kendi benzersiz bir acayiplik var çünkü Obito yabancı olduğu. Kakashi Obito kendini kullanılabilir iken kendisi dışındaki şeyleri teleport için kullanılabilir. Birlikte olmaları gerekiyordu, çünkü bu muhtemelen. Eğer Obito hem gözleri olsaydı daha güzel yenilmez oluruz. Yeteneklerini birbirlerini tamamlayacak şekilde yaratılmıştır.

+210
mingkit lau 21 Eki 2013 02:09:14

Seri boyunca, hem de babası ve dedesi metresleri vardı nefret ediyor çünkü erkekler Sachiko bu kez ifade var. Ancak, ikinci OVA bölümde, Lillian Yamayuri Konseyi Hanadera Öğrenci Konseyi buluşmaya gittiğinde, Sachiko, onun soğukkanlılığını kaybetmek gibi görünüyor ve bayılma biter.

Sıcaktan oldu Bu bölümde daha sonra, diyor. Özellikle Alice ona sarılmak gittiğinde Hanadera Öğrenci Konseyi karşılaştıklarında ancak, yüz ifadesi onu daha üzgün görünüyor. Ayrıca, bir sonraki bölümde, Yumi gidince mücadele gibi görünüyor.

Eğer erkek ya da acı çekiyor gibi görünmek ona neden olan başka bir şey varsa Sachiko aslında nefret ediyor merak ediyorum.

+195
Auny 20 Kas 2015 14:48:41

Güç turnuvada zaman arenada kazandığı daha savaşçıları ile evren çıktı. 3 savaşçıları 7 örnek evren 7 savaşçılar için başka bir evren daha var sol var. Şimdi Goku sonunda onu aşmak olabilir ama şimdi değil) Vegeta veya Dondurucu düzeyinde olabilir, Jiren ve 2 diğer savaşçılar için en güçlü savaşçısı var.

Şimdi neden Jiren eğer Toppo ve Dyspo 2 veya daha az savaşçıları, onların seviyesinin üstünde ya da savaşçı, Vegeta, Dondurucu, 17, Gohan, Kale, vb içeren evrenlere diğer tüm evrenler azaltmak mümkün olmayacak açık olsaydı dinleniyor.

11 evren nasıl geçerli bir strateji ile kazanmayı bekliyor? bu gibi kazanmaları için herhangi bir yolu var mı?

+184
Rintxy 24 Eyl 2016 02:42:15

Bu reddit iplik, görün devletin üst anime listesi bu yana 2007 yılına kadar 2016. Buna göre, MANİSA: Kardeşlik Opera en azından bir süre bizden fazla sayı attı oldu.

Bu tarih iplik güncel değil, ama en azından sorunuza cevap verir: - Evet, B yayımlanmıştır MANİSA beri başka bir üst anime oldu.

+174
maxillis 19 Tem 2019 03:19:16

Hepimiz 23 gün kuralı biliyor. İyi. Serisi rewatching oldum ve 8 bölümde garip bir şey buldum.

Saat 4:10 (youtube) Işık sorar Ryuk eğer kullanabilirsiniz herhangi bir tarih olarak uzun süre önce kurbanların ömrü, hangi Ryuk cevap; evet

+172
gronostaj 16 May 2017 07:10:41

Pokémon serisinin (başka bir anime, manga, oyunlar falan hiç aklına gelebilecek herhangi bir canon kaynağından cevaplar kabul ederim), Poké Topları Pokémon yakalamak için kullanılır. Olabilir, teorik olarak, bir insan yakalamak için kullanabilirsiniz. Birisi (muhtemelen bir noktada örneğin anime oluştu sanırım) bunu deneyen herhangi bir canon örnektir? (Örneğin, İnsan ve Pokémon gibi "teknik olarak imkansız temelde farklı" yapar herhangi bir kurallı faktördür, ama bu doğru değil ya da teorik olarak mümkündür ama sadece pratikte öyle olmadı hatırlıyorum?

EDİT : Benim sorum özellikle insanlar yakalamak olamaz neden olsun / soruyorum çünkü Nasıl Poké Topu çalışması "bir soru mu general farklıdır". Diğer sorunun cevabı bu adres yok, ama geçen ve herhangi bir kaynak sağlamaz, ve geçmişte iyi bir kaynak olabilir bir sayfaya bağlantı, ama şimdi (veya canon tırnak) ilgili herhangi bir içerik yoksun bu yüzden gerçekten benim soruya cevap vermez.

+141
TinaB 4 Mar 2018 07:33:22

Guild Mark sihirli bir şekilde her lonca üyesi üzerinde yazılı olan sihirli bir sözleşme türüdür. Bir mage guild belirlemede yardımcı olur.

Bazen grup sihir gerçekleştirmek için, örneğin, Tenrou Island Arc sırasında Fairy Tail üyeleri Acnologia karşı saldırısına karşı savunmak için güçlerini birleştirdi kullanılabilir.

Ayrıca, Grand Magic Turnuva sırasında Mavis Fairy Tail lonca işareti olan yalnızca onu görmek mümkün olduğunu söylüyor.

+90
GammaGames 11 May 2012 10:37:46

Farkındayım başka bir şeydir, ancak muhtemelen tek bir manga serisi için yayınlanan en birimlerin Kochikame sonra sana ne.

Haftalık Shonen olan (ilginç yine), Yu-gi-oh farklı bir kategoride en çok satan ticari kart ve 1995 üçüncü birim dergi en çok satan çizgi roman Dergisi Atlamak. Garip, ama eğlenceli gerçekler.

+69
user87679 11 Eyl 2019 14:59:27

İçinde Benim Kahraman Academia, ki bu cilvesi "Hepimiz birimiz için" sağlar kullanıcıya stoklarını güç. Bu tam olarak ne anlama geliyor? Geçerli kullanıcı daha önceki kullanıcıların tuhaflıklar olduğu anlamına mı geliyor? Geçerli kullanıcı eklenen güç, hız, direnç, vb anlamına gelir. eski kullanıcılar kombine? Ya da güç, hız, dayanıklılık, güç, vb kurtarabilir demek. onu kullanarak, "stoklanmış o" olması ve tamamen kullanarak, bir an değil mi? Veya başka bir anlamı var mı?

+44
ShadVV 21 Şub 2017 12:33:20

Dalgalar yay diyarı sırasında, Kekkei Genkai bir klan için benzersiz ve soy geçmiş olan teknikler olarak tanımlanmaktadır. Timeskip sonra, tekrar temas edilmesi ve şimdi iki öğeleri birleştiren bir teknik olarak tanımlanır. Geri Dalgalar yay, Haku Buz Serbest karşılar bu tanım Arazi gibi.

Tüm öğeleri bir araya gelmez rağmen, Evren ve Byakugan da Kekkei Genkai denir. Daha sonra, Terumi Mei Lav bırakın ve Kaynamaya bırakın kullanacağımı gösterdi ve her ikisi de bunu elde etti, soyunu geçen eşi benzeri olmayan bir şey gibi görünüyor olsa da Kekkei genkai olarak kabul ediyorlar.

Böylece, vadeli kekkei genkai çeşitli bağlamlarda demek için de kullanılacak gibi görünüyor:

  1. (Çünkü şu an Byakugan kullanıcıları) temel öğeleri birleştiren teknikleri nesilden nesle geçmiş, ama ilgili değil
  2. Temel unsurları, ancak birleştirme teknikleri soyun aracılığıyla aktarmıştır. (Terumi Mei, ve birkaç Diğerleri)
  3. Birleştiren temel unsurlar ve aşağı geçti üzerinden nesep (Haku)

Tam olarak ne anlama geliyor?


Düzen gibi görünüyor insanlar değil anlaşılan soru. Tekrar deneyeyim.

Kekkei genkai demek:
A. teknikleri kan yoluyla aktarmıştır.
Temel öğeleri birleştiren B. teknikleri.
C. A ve B.


Aşağıda iyi yorumcu olarak cevaplar Bir "kabul" var gibi görünüyor. Daha da kolaylaştırmak için, burada-soru Eğer Naruto Yıldırım Serbest öğrenir ve Rüzgar Serbest bırakılması ile birleştirir, bu kekkei genkai ya da olacak kadar: "bir ilgili takip edecek?"

+33
davidklsn 25 Tem 2010 17:27:43

Film Naruto Son.

Jenerikte filmin sonunda düğün görüntüleri görebilirsiniz.

Ayrıca düğüne giden gelin ve damat kadar olaylar törene çıkıp, Naruto son birkaç bölüm görüyorsunuz. 500 bölüm 494.

Ancak, her yerde gerçek olaylar göremiyoruz.

+29
Lerysik1 1 Nis 2012 06:32:58

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available