Ne bunu yapma Küle yani itaatsiz olmak neden?

Charmander bunu yapma için geliştikçe erken serisi, hemen hemen onu dinlemek Kül ve Çöp uymamaya başlar. bu salon etrafında ve Portakal Adaları ve Kül bütün gece buzu eritirken kaldı ama buz Kül seyahatler sırasında donmuştu o kadar ateş bir nefeste Kül patlama yapan Charizard devam etti.

terk antrenör ve yağmurdan ölmek üzereyken hatırladığım kadarıyla Charmander isteyerek Kül ile gitti. Eğer oyun mantığı takip edersem Charmander Seviyesi ancak Kül oldu rozetleri ne göre çok yüksek oldu, çünkü olduğunu kabul edebilirim....

 • evrim sonrasına kadar itaatsizlik belirtisi yok
 • herhangi bir bölgenin 8 rozeti Ash Kanto Dünya Rozetin sonra bile seviyesini ancak Charizard tam denetim olursa olsun hala itaatsiz oldu sağlar.
  • başka bir bölge rozetleri seviye kontrol yeteneği eskimiş diğer bölgelerden rozetleri kim Kül gibi biri için yapılmış olacağını söylemiyorum bile

Bunu yapma Küle yani itaatsiz sebep nedir Peki?

+426
Nico Albers 15 Mar 2010 23:23:25
33 yanıtların

Bu etiket, anime ve manga üretimi ile ilgili sorular içindir. Anime ve manga endüstrisi kendileri hakkında sorular da dahildir.

Not Bu teknik sorular hakkında kullanılan yöntemler üretim genellikle konu dışı, ama onlar olabilir konuyla ilgili Grafik Tasarım.

+963
user3640056 03 февр. '09 в 4:24

Eksik içerik

Manga ('Bonus track'başlıklı) 9 birimleri ve ekstra bir hacme sahip.

Bu "ben mutlu Sen gitti" sahne ile Kaoru başarısız iletmek onun duygularını Ritsuko ve daha sonra ona olan o olacak için Tokyo sonu manga 8. birim. Bu sahneyi anime son bölümü 6 dakika.

Kısacası, manga hacimleri aşağıdaki içeriği 9 ve Bonus:

Kaoru caz ile aşkını rekindles nerede bir Tokyo Üniversitesi'nde tıp okumaya kalkıyor. Başka bir adam gibi görünüyor dışında o tür Ritsuko ile yapar, sonra bulur ve tüm bağlarını keser. Sen yakındaki bir adada bir rahip oldu Kyushu Hastanesi (Junichi ile yaşıyor ve daha sonra ikizleri olan) Yurika bir ipucu ve bir doktor fark olur. Sen ilk başta kız kardeşinin kazadan sonra her şeyi geride bırakmaya karar verdikten sonra geldi. Sadece çocuklarla çalışmak kadar çok sevdiğini anladıktan sonra fikrini değiştiriyor. Kaoru Ritsuko tekrar yıllar sonra karşılaşır, hiç ciddi bir ilişkisi olduğunu öğrenme. Manga herkes toplantı ile Kaoru çocuğuna hamile olan adada bir jam session için Ritsuko tarafından dinledi için biter.

Bölüm tarafından daha ayrıntılı bir dökümü burada. Kısalık Ritsuko uğruna R. ve Kaoru K.

9 ses:

 • ch41: mezuniyet günü R. K. O yok sayar tutar düşünüyorsun Sen, ama söyler insanlar bu yakında ardında ve o odak üzerinde yaptığı çalışmalarda Tokyo. K. R. pencere, anime aynı anda özrünü bağırır. Aşağıdaki tren sahnesi biraz daha az dramatik - konuşmak için zaman var. Sen Tokyo'ya gitmiş olabileceğini R. babası sanıyor.
 • ch42: K. university at Tokyo. Öğrenci ile hala grev devam hayat kolay olacak gibi görünüyor. Onun yerine gece için kendini davet eden bir partide bir kızla tanışır, ama R. düşünüyorum yine hiçbir şey olmadan onu yolluyor. Ziyaret ederken onun annesi, o şarkı Lullaby of Birdland uyanma eski anıları onu.
 • ch43: grev sona ve yerine parti, K. başlar piyano çalmayı daha sonra katılan caz kulübünde Üniversitesi ve alarak bir part-time iş bir Shinjuku bar. R. gidişini ona verdiği torbaya ve Sen bir fotoğraf bulduğunda hem iş ve yaklaşan üniversite sınavları stresi düşük olan K. vardır. Not arka okur İçin iki salak. Dostluk hayat için. 1966 yılından bu yana, ve sonsuza kadar. Bu ilham K. fikrini değiştirir ve iş yerinde de nihayet servisten ch42 aldığı bir mektup da cevap Verdi Senatör için sormaya başlar.
 • ch44: Junichi ortaya at K. iş ve sözler için yardım etmeye çalıştığın için Sen de. K. çalışmalarını lehine işini sonlandırılıyor ama zamanla R. ile mektup değiş tokuş ediyor, daha seyrek ve daha kısa oldu ona. Bir gün bir telefon numarası K. R. yalnız bırakmasını söyleyen bir adam tarafından karşılandı numarayı arayarak Üzerine servisten bir kart olacak. K. bariz varsayar. Dedesinin cenazesi K. de çocukla hastaneye miras ve Nishimi aile '(ima yaklaşan evlilik röportajları) ayağı olur' beklendiği söylendi. K. şimdi bir ünlü TV ve Seiji aksine, ben onun hayallerini takip etmedi bunu fark eden Seji görüyor. Kısa bir süre sonra K. o ve Sen fotoğraf kaybeder ve bir daha bulamadı. (Junichi kız arkadaşı) Yurika hastanede K. ziyaretler ve adada adresi ile birlikte bir rahip olarak onu Sen fotoğraf verir.
 • ch45: bakarız Sen bir rahip eğitim söz konusu ada. Çocuklar ve ada ile popüler gibi görünüyor. Organ üzerinde oynanan Mızmızlanıp' sesi K. burada tanıştığı kiliseye onu geri çekiyor ve derhal yetkisiz organ kullanımıyla rahip kızgın başından kaçmak zorundalar. Sonra K. hastanede mirası geri çevirdi ve öğrendiğimiz zaman bir sıçrama kyushu'da bir hastane katıldı. (Sen Kilisesi) Sachiko düğününde, K. R. yeniden toplandı ve hiç olduğunu öğrenir ve kesinlikle artık telefondaki adam ile bir ilişki içinde değil. R. öğrenir K. Tokyo'ya geri gitmiyor.

(Hacmi 10) Bonus Track:

 • Parça 1: Yurika oturma ile Junichi ve bulmada zorluk çekti bir iş yüzünden mi mezun Yüksek Okulu. Şans eseri, nihayet resim işaret panoları birini bulur. İş gittikçe işgal ederken, Junichi soğuk davranacak gibi görünüyor ve onu ve Yurika için bir gelecek düşünüyor olmadığını gösterir. Junichi duygularını itiraf etmek için şehir dışına çıkar ve hareket eşiğinde Yurika başka bir tren istasyonu sahne alıyor.
 • Track 2: Kouta (bir Sen'in kardeşler, şimdi 14, gösterilen alacak caz davul kaydı mağazanın Bodrum. Yeni Yıl süre bitti kim R. ile vakit geçiriyor ve R. K. daha sonra tekrar aradığında telefona cevap veren adam buluşurlar. Ben Kouta bir müdahalesine yol açan, hala K. sevdiği ve R. açıkça ikisini de kabul hayırı cevap olarak kabul etmiyor
 • Takip 3: Hikayesi olan Tsutomu (R. baba). Caz Kenji adında bir adam tarafından tanıtıldı. Kenji bir gün onu davet eder ve ona bas viyolonsel öğretim başlayıncaya kadar Kenji genellikle sokaktan duyduğu ses dinlemek dur kardeşim ve Tsutomu ile Caz oynadı. Ayrıca Kenji zaman geçirmek için hastaneden uzakta isimsiz bir hastalık ve sinsi olan Fumi tanışır. İkinci Dünya Savaşı artması ile, Kenji deniz gruba katılmak için gitti .. ve Tsutomu fabrikanın çalışması için hazırlanmıştır. Kenji savaş ve Tsutomu (hala hastanede olan) Fumi ile uzun bir süre için onu gördükten sonra birkaç saat geçirir ölür. Aşağıdaki hava sırasında Tsutomu kaydeder Fumi hayatını baskın ama daha sonra imha harap bulur. Ona çello sürükledi onu neşelendirmek için ölüm molozların ortasında toplanması için ciddi notlar oynuyor. Plak dükkanı açma ('bu şehir için, dünya müziği yaymak ve müzisyenler her gün beraber oynamak için toplamak) Kenji hayalleri yerine getiriyor.
 • Parça 4: Açıklar ne oldu sonra Sen onun kız kardeşinin kaza. Sen, neredeyse boğuluyordu, bir balıkçı tarafından bulundu. İkincisi yerinde seyahat için para kazanmak için kalırken, Sen genç münzevi bir yetim ile arkadaş olur. Ne kadar eğlenceli çocuklar etrafında var nasıl doğaçlama davul köy Sen onu ve diğer çocuklarla oynadığını hatırlar ve gelecekteki kariyerine karar verir. başlangıçta Sen denize kendini atarak intihar etmiş olabileceği ileri sürülmektedir. Yetim kolyesini almaya çalışırken suya atladı ve süreç içinde baygın olduğunu öğreniyoruz kasabayı terk edince ancak.
 • Parça 5: Kaoru, Sen ve Junichi karşılamak için bir Caz oturum ada ve Öğren o Yurika ikizleri vardı. Sen tartışmayı yıl önce, ama görünüşte üstesinden geldi tüm kötü duyguları beri ilk kez Junichi görür ve iki üyemiz. Kısa bir süre sonra, Tsutomu ve hamile Ritsuko gibi geliyor. Çocuklar çocuk Ritsuko saksafon önerileri ile tartışmalar uzlaştırır kadar almam, tabii ki herkes kendi kefil olacak cihaz hakkında tartışmaya başlarlar.

Sebep

Chirale yorumu ile ilgili olarak, seri aslında daha uzun olması planlanmış olup özellikle söz bir şey bulamadım. Ancak, farkında olan Bonus Track Manga olduğunu açıkladı sadece Ocak 2012, süre anime yayınlanmaya başladı zaten Nisan 2012. Kişiler birbirleriyle konuşuyor, ama etli ek Manga için hikaye bu zamanda (değil) nasıl bağlı olduğunu elbette çok mümkün, muhtemelen Anime içine de sığacak kadar zaman yoktu.

Buna ek olarak, yukarıda da görüldüğü gibi, gerçekten ikinci bir cour gerektirecek eksik ve Bonus Parça öyküleri doğada oldukça olaylı ve tutarlı bir bölüm içine adapte etmek zor bu nedenle yeterince hikaye değil.

+730
user9186 6 Eyl 2019 15:35:07
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Yalınayak gidip bot ve eldivenlerini çıkardı o zaman izlenmeyi mahcup görünüyordu. Bu giyim parçalarını giyiyor ne demek görebiliriz beri sürekli çıplak yürüyor mu?

+683
Micheal Cline 21 May 2010 12:22:30

Bu sesler gibi Aşk Hına. Açıklama eşleşen bazı ilgili komplo noktaları:

 • Ana karakter gözlük takıyor.
 • Bir otelde başka kızlarla birlikte yaşıyor, Tokyo Üniversitesine girmeye çalışıyorum. Girişinde iki kez sınav ve hala içine almak için girişimleri başarısız oldu.
 • Kızlardan biri aynı üniversiteye giriş sınavları alıyor.
 • Yanlışlıkla diğer kızlar çıplak zamanlarda görüyor.
 • Bildiğim kadarıyla açık bir cinsel karşılaşma, en azından, Hiç Yok.

Eski bir aşık olması, onun hakkında emin değilim. Eğer bu doğru cevap olup olmadığını bize bildirin.

Kaynak: http://en.wikipedia.org/wiki/Love_Hina

+606
Shellycooks 28 Haz 2015 05:23:18

Kep hiçbir Katachi zaten serbest bırakıldı ama hiçbir yerde bulamıyorum. Sadece aracı buldum. Nerede yasal olarak izleyebilir miyim?

+602
user8847411 17 Eyl 2015 17:25:14

Bir kişi üzgün olduğunda seri numarası, gördüğüm, kafalarının üzerinde mantar var. Ouran High School Host Club bu Kırmızı onu reddettiğinde Tamaki için birkaç kez olur. Sık sık gidiyor ve bir köşeye oturuyor.

enter image description here

KG'DEN aşağıdaki gif de gösterir. Bu resim nereden çıktı?

FMA

+586
Alwyn 24 Şub 2018 17:12:18

Aslında zesshou symphogear wiki için tercüme etti. Ama eğer dilin ne olduğunu kesin olarak söylemek olsaydı, büyük olasılıkla Sümer olduğunu düşünüyorum. Kadingir, ilk sezonun sonuna doğru kullanılan kule Güzel, tanrılara eski Sümer kelime anlamı bir ağ geçidi olduğu söylendi. İyi symphogear ve kule inşa, böylece her ikisi de aynı dili dahilse mantıklı olur, ve insanlık için kayıp Birleşik dilini çok iyi Sümer olabilir.

+582
Ruminative Rosie 1 May 2014 07:19:28

Önceki cevaplar için Ekle ve Üçüncü Göz amacı hakkında küçük bir düzeltme yapmak istiyorum.

Amacı Üçüncü Göz belirlemekte hedef alınıyor. Tatsuya büyük bir mesafeden atıldı, pek çok anlamda izin vermiyor. Daha doğrusu, doğru uzun bir mesafe uzakta küçük bir nesne hedef Tatsuya sağlar. Muhtemelen, Tatsuya olabilir, Üçüncü Göz yardımı olmadan, Güneş bozunma için çok büyük olduğundan (ve muhtemelen başarısız) güneş hedef.

Birçok mil uzakta bir damla su hedef mümkün olduğunu Sanada, Üçüncü Göz değerlendirme yaptığı belirtildi.

Ne yazık ki, sihirli etkilerini ve nasıl Gözden çalışıyor anlaşılmış değil, bu yüzden aşağıdaki sadece bir tahmin.

Hedef olarak bir rasgele, uzak nesne olabileceğini ancak büyük bir ihtimaldir. Ancak, tam olarak hedeflenen o şeyin nerede olduğunu bilmek mümkün olmazdı, ya da olup olmadığını aslında ne kadar uzakta olduğunu.

+536
Jonathan Baldwin 24 Nis 2017 11:51:00

Manga, Phryne ve Nessa mor saçları var.
Anime, Phryne kahverengi saçlı ve Nessa Kızıl saçları var.

Bu tutarsızlık için bir sebep var mı?

enter image description hereenter image description here

+504
Mike Williams 25 Eyl 2012 03:15:08

Manga ve Anime gösterildiği gibi, Enel Ark ile birlikte kurtuldu. Sonra Verth Peri için ödüller kazanın

Ay.

Manga ayda maceralarını gösterir. Ama ne oldu? Ne oldu bu durum anlamadım. Tam olarak hangi ayda oldu?

+503
Slick 6 Mar 2014 18:40:52

Oda Nami favorisi olduğunu Nami kendini ve başka bir yerde söz bir hayranı olduğu için sanırım. (Cehennem Japonya'da canlı aksiyon programlarından birinden Nami Evlendi). Luffy bir şok daha çıplak olarak kendi Nakama/Arkadaşları tepki vermiyor ana karakter olduğu için sanırım. Bildiğimiz gibi Sanji herhangi bir kadın aval aval bakıyorlar, eğer Parkalar 90 katmanları giyiyor olsalar bile ve sadece bir GÖZÜ görünür LOL vardı burada.

Boa Luffy takıntılı biridir, ve onu rahatsız olabilir Luffy. Çok çıplak önünde dikkatini çekmek için elimden olsalardı, yine de "umurumda DEĞİL" seni bu kadar mest eden bir sapık olması gibi bir şey olurdu. Ayrıca Nami onu etkiledi, eğer karşı cinsten kendi arkadaşını çıplak gördüğünde aklına neden benim teorim, muhtemelen şok ile çok tepki vereceğini. Olacağını biliyorum.

+498
Megs Timmons 24 Ara 2016 13:47:38

Ne Tsumugi cinsiyet mi? Aynı cinsiyette olduklarını Hoshijiro plasenta oluşturulur ve aynı adlı programında paylaşır ama biliyorum da? Tsumugi bir kadın olduğunu gösteren herhangi bir kanıt var mı?

Tsumugi plasenta Hoshijiro doğdu gibi Nagate Tsumugi aşık olduğunu biliyorum, ama IRL aynı cinsiyet ilişkisi var bu yana, bu Tsumugi bir kadın olduğunu kanıtlamak için kullanılabilir sanmıyorum.

+493
BigPanda 23 Ağu 2014 07:22:45

Göre burada,

Tren yeraltı adının ardında yatan talihsizlik, çünkü Kara Kedi "dir. Her zaman hedefi için onları öldürmeden önce bazı kötü şans sunmak için "geldim ve her zaman %100 doğruluk ile bir görevi tamamlar, pişmanlık duymadan" diyor.

+493
KoneLinx 14 Eyl 2011 05:46:27

Ejderha o anda kayboldu ve 415 bölümde ortaya çıktı birkaç sebebi vardı.

Sonunda ejderhalar vardı ki hala hayatta. Ejderha avcıları' vücudumuzun içinde kendilerini sakladılar. Bunun arkasındaki sebep üç katlıydı:

 • Ejderhalar yeni bir insan bir ejderhaya dönüşmek, sadece Acnologia istiyor o kadar güçlü olacağını korkuyorlardı. Vücutlarında güç artışı yavaşlatma gittiler bunu önlemek için.
 • Ejderhalar Acnologia yenmek için doğru zamanı bekliyordu ikinci sebep oldu. Açıkça Grandeeney tarafından söyleniyor bu sebep olmasına rağmen, ona inanmakta zorlanıyorum. Özellikle ejderhalar hiç Acnologia mücadele etmedi. Sadece mağlup olsun İgneel izlediler. Eğer birlikte saldırmış olsaydı, daha fazla zarar yapmak mümkün olabilir sanırım.
 • Acnologia vücutlarından ruhları çıkarmak için büyü kullandı ejderhalar hepsi kayboldu neden üçüncü ve muhtemelen ana nedeni oldu. Hayatlarını uzatmak için, (ve görünüşe göre vücutları da) bir kez kaldırmışlardır Ejder avcıları içinde ruhlarını geri çekildiler.

enter image description here! enter image description here!

+481
LtkY 23 Oca 2019 01:26:35

Radyasyona bağışıklığı onların üreme hücrelerinin kapsamaz çünkü Coppelion steril.

Aether insanlar için aynı dokunulmazlık veren bir ilaçtır.

İnsanlar çok steril hale Aether değil mi?

+452
vignemail1 20 Eyl 2012 18:33:52

Ben ilgi almak JoJo Tuhaf Macera: Gözlerin Cennet için PS4 ama korkarım hikayesi Spoiler.

Bu hikaye modu Gözlerin Cennet takviyesi için manga, ya da ne gerek var okuma kitapları ilk anladın mı?

+426
user325890 25 Haz 2019 22:31:29

Katılanların yalnızca hiç bir tv Yayın planlandığı olmadığını biliyorum, ama muhtemelen başlangıçta böyle bir hedef olduğunu düşünüyorum.

Bu OVAs ile suları test ettikten sonra, muhtemelen o OVAs çok kötü yaptı ve üretim bitirememiş olarak geleceğe yönelik herhangi bir plan ile bu ölçüde hareket etmediler.

+390
user380195 29 Kas 2018 08:49:13

Tamam, bu yüzden çok uğraşıyorum ama bana yaşam için bu hatırlamıyorum...

 • Bu nispeten yeni ve muhtemelen 2005-2013 bir film.

 • Tür: Mecha

 • Bir prenses kaçıyor ve bir mecha denetimleri

 • Prensesin annesi bir darbe'tat öldürüldü

 • Bulur kimi çocuk beyaz saçları ve mavi gözleri var ve gerçekten iyi bir Dövüşçü

 • Bir filmin sonunda herkes kabul eden mega mecha ile büyük kavga efsane oldu

 • Bu makineyi kullanmak için, boğazına bıçak var

 • Hüzünlü biten bir nedeni vardır, hem de ana karakter ölecek

+379
Mark Reha 27 Ara 2011 09:18:25

Üç olan Galaxy Angel Serisi, özellikle ilk serisi sunan Ay Melek Asker.

Rakamlar kendileri inanıyorum geldikleri Limited Edition ilk cildi anime (ki tamamen farklı gelen görsel Roman).

limited edition

Onlar gibi Sigfried666 vardır işaret, Milfeulle, Forte ve Vanilya. (Mavi saç) (sarı saçlı) Ranpha ve Nane eksik ve standları ve Forte şapkası eksik görünüyor gibi görünüyor.

Nane giysileri çıkar, muhtemelen cosplay olarak onu başka bir ilginç nokta, ama asla onu üniforma dışında ona herhangi bir kıyafet buldum.

+337
Georgii Oleinikov 28 Mar 2012 05:09:21

içinde Zoids: Chaotic Century biz de Reese ve Thomas pilot Hammerhead sualtı, Reese de Batık Zoidian Kalıntıları ve Thomas zaman savunan Ultrasaurus.

Cumhuriyetçi Başkan, Louise Camford, (daha sonra Hiltz tarafından kaçırıldı) taşınan Hammerhead havada olduğunu ancak görüyoruz.

Hem yüzmek ve Reese ise uçabilir yani Çekiç ve Thomas uçakta gitmiş olabilir mi?

+323
Meena O 16 Ağu 2015 13:06:31

BÜYÜK SPOİLER UYARISI

Ama Natsu takımı ilk Sting ve Rogue karşı karşıya geldiler zaman Peri Kuyrukları, manga-yeri olan özel bir detay ya da bölümleri verememiştir için özür dilerim, Sting ve Rogue uygun bir Ejderha Avcısı olmaya ejderha öldürüldüğü bilgisi verilmiştir. (Tüm dev yüzleri) sihirli kaybolan kriz geçtikten sonra, 5 Ejderhalar geldi ve günü kurtardı. Sonra bu oldu

1 çünkü kendilerini öldürmek için Sting ve Rogue teşvik ettiklerini gölge ejderha beyaz ejderha herkes söyledi. 2 zaten hastaydı. (Ejderha Avcısı kendini bir Ejderha oldu) Acnologia, 3, varlıklarını gizlemek için. umarım onları öldürmekten daha güçlü ve daha güvende olurlar.

413 bölüm gösterir yüzleri yok ejderha ve yerinden okursanız aradığınızı bulmak gerekir. Verdiğim bilgi biraz uzak ama yardımcı olur belki.

+300
ismay7 6 Kas 2015 09:24:51

Eğer Gin İchimaru var Vikipedi Tırnak okursanız, ölme düşüncesi onun Rangiku için şöyle demektedir:

"Eğer bir yılan yarın yiyen insanlar dönüp başlamak olsaydı, insanlar yiyor başladın aynı ağız, bana 'seni seviyorum,' diye bağırdı, sen hala Bugün ben de aynı şekilde seni seviyorum demek için ne düşünürdünüz?"

Bana Rangiku sevdiğini söylüyor, ve o diğer kanıtıdır.
Örnekleri için, dediği zaman,

"Eğer yakalamak benim biraz daha uzun sürdü eğer güzel olurdu. Elveda, Rangiku. Özür dilerim."

çünkü bir daha onu terk etti.

+292
Ondrej Jombik 25 Nis 2012 14:50:29

Hayır, onlar bir nedeni vardır.

Temelde Yeni Dünya beyond the Red Line, ama olamaz "yürüme" üzerine, ya da çapraz. Devam edemiyor büyük bir kıta, çok uzun. Sen benim çapraz Sakin Kemer ya, tabii sen bir çeşit hareket gibi Donanma veya Boa Hancock.

Bu yüzden tek yol olduğu için baştan bir Dört Denizler, sonra git Ters Dağ ve izleyin Grand Line kadar ulaşmak Raftel, hangi sözde olduğu Bir Parça bulunmaktadır.

enter image description here

+225
vulkkan 14 Haz 2011 02:42:16

Elfen karakter isimleri herhangi bir önemi Yalan, özellikle daha önemli karakterler açısından mı? Bazı karakterler ile, açık bir "anlam" da araştırma tesisinde 7 "Numarası" olarak bilinen kim Nana örneğin. Olabilir diğer karakter isimleri örneğin "Lucy" arsa verilen anlamlı bir şekilde bir şeyler imalarla, ya da belki?

+223
Thanas Manaj 26 Tem 2017 16:31:49

Tam olarak yanlış bir minoshiro ne olduğunu çok merak ettim.

Benim için, bir sürü bilgi depolama özelliği olan bu tür bir tür biyo-teknoloji "makine" veya cyborg ya da bir şey gibi görünüyor. Doğal değil "" bence nedeni makine konuşma benzer gibi görünüyor konuşurlar, çünkü biri. Ancak, aynı zamanda yanlış minoshiro Saki ve arkadaşı tarafından korunmak için, verilere erişim programı inkar aşmak mümkün olduğundan, canlıların benzer olabilir gibi görünüyor. Aslında, tam olarak ne olduklarını ve nereden geldiler? Hiç anime veya romanda açıkladı mı?

+207
marygran 3 Oca 2020 07:07:53

"George Joestar II ay babası Dio Brando elinde öldükten sonra doğdu. Annesi, Erina, Dio saldırı sırasında hamile olduğunu ve öncelikle kendi başına George kaldırdı. Erina tarafından zamanda kurtulmuş çocuk evlenmek büyüdü. Birlikte, Joseph Joestar adında bir oğlu vardı." JoJo garip macera alınan arama wiki

+165
reblackwell3 28 Nis 2016 03:44:36

Yani, ben Ayrı başardı yapmak Kakashi, ama Kakashi sadece (er vardı) bir şey Yapmış, iki değil. Yani, örneğin eğer Ayrı ve Sasuke kavga, hem Sharingans onların yanan olsaydı, bu herkesin başına bela olmadan yapabilecekleri gibi bir Genjutsu içine diğer çekebilir ya da Evren kendi iptal aktif olan her iki kullanıcı yok sanırım? Bir kaç saat kadar aramaya rağmen bu konuda herhangi bir bilgi bulamadım.

+148
Maximilian Laule 20 Tem 2017 18:07:57

4 Bölüm, kızlar tuvalet kağıdı bitiyor ve birkaç tane karar var ama yeterince param yok bu yüzden paranın bir kısmını bağış mürettebat üyesi soruyorlar bilmiyorlar. Bazı kızlar benim param yok, onlardan biri Zimbabwe para bağışlamak istiyorsanız kontrol edin ve bir diğer kullanmak istiyorum. Ama (Alman kız) Mina sadece Euro var dediğinde tüm diğer kızlar gülmeye başlar. (5:30 mark)

Peki Euro olması çok komik.

+139
Jaybeecave 14 Tem 2014 18:32:02

Bölüm #329 olan Naruto Shippūden, başlıklı "İki kişilik Takım". Canavar Modu eşdeğer 571 Bölüm manga var, "Kuyruklu!". Bahsettiğiniz sahne saat 08:05.

Kakashi hatalar Naruto beş şaşırtıcı hız ile Topları Kuyruklu Canavar saniye sonra eski hocam değil onun için Naruto.

Sahne burada manga geliyor:

enter image description here

+72
Olgun Kaya 3 Ara 2019 15:02:57

Filmde gerçekleşen hiçbir şey 24 23 bölüm ve ne için gereklidir. Dizi bittikten sonra hatta filmi 2 yılda çıktı, bu yüzden gerçekten sonlandırmadan önce daha fazla arsa eklemek için yer yoktu. Yana biten Kovboy Bebop olduğunu bilerek belirsiz, orada hiçbir oda için bir filmden sonra olaylar bölüm 23 başladı, bu yüzden koymadan önce bölüm 23 yaşındaydı gerekli ve en basit seçenek arasında 22 ve 23.

Kronolojisi filmi yerleşimi o kadar önemli değil, yine de iddia ediyorum. Kovboy Bebop çalıştırmak için en güzel epizodik ve hikayeleri gerçekten gösterinin hissediyorum etkilemeden yeniden olabilir. Kronolojik (birkaç istisnai durum dışında) bir bütün olarak serisi için çoğunlukla ilgisizdir. Aynı şekilde, filmin yerleştirilmesi büyük bir fark yaratmıyor. Kronolojisi sürekli olarak yerleştirilmiş olabilir yerler vardır, ama 23. bölüm basit önce koyarak. Aslında tanıdığım birkaç kişi belli ki kronolojik olarak çalışmıyor, ama o sırada görüntüleyerek Gözden kaçırdığım bir şey düşünmüyorlardı hangi Bölüm 24, sonra film izledi.

+61
jessepps 27 May 2016 11:03:34

Vegeta ve Nappa de görünüşte uzayda onlar henüz bir gezegenin yanında bir sahneyi paylaşmak. Hem mekikleri dışarıda duruyor, sonra gezegen yok ve terk ediyorlar. Benzer olaylar Bardock gezegen Vegeta ve Goku mücadele Dünya'ya yakın Beerus yakın Frieza saldırması ile oluşur.

Eğer yaratıcıları bunun anlamı eğer 100% emin olduğum sürece (gezegenler yakın yukarıda belirtilen karakter olan) aslında bilimsel olarak doğru yapıyorlar. Aynı Pan boşluk "" Hercule ve işbirliği ile uçuyor söylenmesi bile. Dragon Ball Süper bir bölüm boyunca.

Her zaman yakın olduklarını gezegenin üst atmosferinde vardır. Hava çok soğuk olsa da, daha ince ve daha sonra zemin seviyesinin koşulları, hala nefes olurdu. Sayians için ortalama çok daha dayanıklı sonra ne oldukları insan, kolayca üst atmosfer içinde yaşayamazlar.

+59
Leonida 29 Kas 2013 14:26:03

Sasuke durumda, hükümdarıyım kendi güçlerini tutan kendi güçlerini, büyük ihtimalle durum böyle devam Etti.

Ayrı yetkileri Amaterasu ve Tsukuyomi vardı. Sasuke'nin gücü Amaterasu ve Gaara kum olsaydı ve inextinguishable alevleri söndürmek Amaterasu kontrol etmesine izin Amaterasu Kontrol ararım unamed bir güç. Bu gücü açıkça o Ayrı şimdiye kadar tek gözünden bir silah gibi Amaterasu ateş, baktığı her neyse isabet görüyoruz. Sadece aynı şeyi Sasuke değil de görüyoruz ama alevleri söndürmek ve onları şekil, böyle sivri gibi, Chidori, onlara Susanoo ceket ve saldırgan yayılmış bir kalkan oluşturmak veya bile kendi ellerinde.

Yapamadı çünkü Sasuke EMS elde sonra, hala aynı derecede Amaterasu kontrol ederdi, ama asla Tsukuyomi kullandı. 585. Bölüm, Kabuto Sasuke karşı mücadele sırasında,

o ve yeniden canlandırılan birbirinden Ayrı kesme var Kabuto Genjutsu için genjutsu attı. Sasuke normal Sharingan genjutsu kullanılan süre ayrı Tsukuyomi kullandı.

Eğer Sasuke Tsukuyomi kullanmak mümkün olsaydı, bunu kullanmak için zaman olurdu, ama yapmadı. Bunun yerine Amaterasu kullanarak duyarlılıklar saldırılar için Amaterasu Kontrolü kullanmaya devam ediyor. Şimdi düşünüyorum, ana serinin Son mücadelede en iyi örnek

Naruto karşı Sasuke, Naruto ve birkaç Gölge klonlarını getirmek için Evrensel Çekme kullanır ve sonra Amaterasu alevleri içinde duyuyorlar. Sonra, ve Naruto zar zor alevler kapmak için Çakra pelerinini kullanarak savuşturur sadece Naruto ve klonları Ona ulaşmak, tüm gölge klonlar piercing önce siyah alevin yapılan bütün vücudu etrafında sivri yaratır.

TL;DR hala EMS elde ettikten sonra Amaterasu Kontrolü kullanıyor, ama genjutsu bilge sadece Evren Genjutsu kullanır. Orijinal güçlerini tutmak ve böylece en muhtemel cevabı. Diğer bireyin benzersiz özel güçleri kayıp büyük olasılıkla, diğer perks EMS ile değiştirilir.

+17
pickles 12 Nis 2018 12:23:46

Gibi görünüyor:

E minör, Op 82 vengerov ile içinde Elgar: Violin Sonata

Veya [エルガー f ヴァイオリン・ソナタ ホ短調 作品82 ヴェンゲーロフ] eğer Japon.

Burada bir bağlantı parçası: https://www.youtube.com/watch?v=HOutOaSMHZ4

+12
NickHuston 19 Tem 2018 10:42:49
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil