Kaplan/Alman Suplex güreş neden bu kadar popüler anime kültürü arasında hareket midir?

Ve Nichijou bile bir geyik tiger suplex veren okul müdürü var (karakterler nereden geldiğini göster/dizi sıralama olacak bir şey) olsa bile bu hareket tasvir fan sanat görüyorum:

enter image description here

Shuichi Çekim bir suplex damla

GTO bir yemekleri dışarı

Opera 87 bölüm İse ya da bir İşi Daha Önemli Olup olmadığını Soran bir Kadına, bir Alman Suplex yerine: "

Lagrange itibaren makinist yapın. enter image description here

Ve tüm sonsuz fanart:

enter image description here

enter image description here

enter image description here

enter image description here

Neden bu kadar popüler? Bu güreş Japonya'da popüler olduğu için mi? Ama neden bu belirli hareket?

+159
sahil Jain 16 Mar 2019 03:01:34
40 yanıtların

, Zaraki ile savaşında ortaya çıktığı gibi, Unohana var Minazuki şifa olur. O zaman nasıl sonunda onu ilk nesil Kenpachi ünvanını kazanmak bir rol oynadığını öldürücü silahlar üzerine gitti?

+991
Obliquely 03 февр. '09 в 4:24

Evet, Carla söyledi yani (Gelen Fairy Tail bölüm 136, "Tabut")

"What does she eat?" "Air"

Natsu : "Gökyüzü Ejderha Avcısı". O ne yiyor?

Carla : Hava

Natsu : lezzetli mi?

Carla : Evet...

+986
akshit 10 Oca 2014 23:33:28
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Hangi Ash, Misty ve Brock Pokemopolis adlı eski bir şehre gitmek erken bir bölümdü. (Uzun hikaye) dev Pokemon ile bazı mumbo jumbo oldu. Üzerine de, Üçlü, Takım Roket ve bilim adamlarımız bir Pokeball olan kadim bir nesne içinde sıkışıp kaldı.

+985
Shaun Forsyth 24 Eki 2011 00:27:10

Rukia ve Renji Ichigo'nun iç hollow hakkında Arrancar arc sırasında Ichigo onlara iki şey söz değil rağmen nereden bildiğini ve ne kadar zamandır biliyorlar? Ayrıca başka bir konuda bu sefer de (ayrıca urahara-San Yuroichi gibi belli insanlar ve Ichigo'nun babası) bilinen olurdu kim olduğunu merak ediyorum?

+978
Marksu Teoren 12 Ara 2016 02:01:42

Çünkü şu an bir kullanıcı genjustu dökme ya da bir karşı koruyabilir. Bu Zabusa karşı (İlk Takım 7 görev) 003 bölüm beri söylenmiştir.

İnsanlar ya bijuu olup üzerinde hiçbir sınır yoktur. Hiçbir bölümde, sınırlarını sınırlarını kabul neden belirtilmiştir. Sınırları yapmış kullanıcının yeterlik bağlıdır.

+886
deceiver 5 Mar 2012 20:46:25

(Çok geç cevap, biliyorum, ama bu her neyse söylemek istedim) Evet, bu biraz zaman alabilir, bu yüzden hazır olsun:

Kader konusuna gelince, ses cast Bediviere parlayan hariç 2006 anime... ... o zamandan beri şaşırtıcı derecede tutarlı olmuştur. Adam (4 farklı ses aktörleri çocuk değilim) geçirdi. İlki 2006 anime Mamiko Noto, sonra (Suikastçı VA) Realta Nua Shinichiro Miki PS2 versiyonunda rol aldı, sonra Realta Nua PS Vita sürümü rolü (Issei var VA) Mitsuaki Madono geçti ve sonunda, Kader Grand sırada rolünü bir kez daha geçti, bu sefer Baz Miyano oldu ve umarım bundan sonra tutarlı kalacak.

Söyleyebileceğim kadarıyla değişti VAs olan yalnızca iki karakter var. İlk açıklamak biraz zor... kim Kuzuki vardır. Temelde, Studio DEEN yapımları için, Realta Nua PS2 Versiyonu ve Karnaval Phantasm kesinlikle Kazuhiro Nakata tarafından seslendirilen oldu. Ayrıca ikinci UBW uyum içinde, Hollow Ataraxia PS Vita sürümü ve Cennetin Hissediyorum filmleri Masaki Terasoma yerine sesli olduğunu bir gerçeği biliyorum. Sonunda, geç de büyük Unsho bu ıshizu THERMA Sınırsız Kodları ve Kaplan Hotel Apollo serisi onu dile gerçeğinin farkındayım. Ancak Nakata veya Terasoma anime var mı Realta Nua-San ya da PS Vita sürümünde onu sesli olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok. Ben bir kumar atmak ve tutarlılık uğruna Terasoma olduğunu söylüyor, ama benden alıntı yapacağım.

Luvia meselesi nihayet. Realta Nua içinde Yukari Tamura ve Shizuka Ito tarafından başka her şeyi ifade ediyor. Biliyorum, açıklamak, doğru şaşırtıcı derecede kolay.

Bunun dışında, Kader dökme aslında çok tutarlı bir düşünce kaldı.

Tsukihime gelince, ben Erimiş Kan oyunları ve şimdi onları kaldık nasıl yapıldığını kitle değişiklik söz etmeye gerek bile sanmıyorum. Not tek karakter Hisui var. Miyu Matsuki ölümü sonucunda, rolü, daha önce var olmayan anime onun dile olan Yumi Kakazu, geri döndü.

Ancak Capslock-Kun ne yapacaklar merak ediyorum. Uzun süredir dile getirilen bir apparence olmadı, bu yüzden ona değişiklik olur mu bilmiyorum ya da aslında hiç bir fikrin kötü olması woudln geri Hiroyuki Yoshino getirmek (karar veriyorlar. Yani, düz dışarı Roa gibi emdi Yoshino, ama aslında-Kun kapalı) Capslock yapabilir bence. Çok daha büyük olasılıkla, ama (Ve eğer ona değişiklik yaparlarsa, daha iyi Nobuhiko Okamoto getiriyorlar) kim bilir eski.

Açıklamaya minnetle kolay olan Kara No Kyoukai oyuncuları, nihayet. Gatter mümkün oldum ne, Drama CD'leri film' serbest bırakmak için önceki kullanılan oyuncular tüm farklı oldu. Daha bu çizgisinde oldu:

(Sakamoto Maaya. Geçti) Shiki gibi geç büyük olan Tomoko Kawakami.

Kentaro Mikiya olarak (Kenichi Suzumura Geçti) Bunlar.

Kikuko Touko olarak (Takako Honda Geçti) Inoue.

(Fujiwara Ayumi Geçti) Yukari Tamura olarak Azaka.

Ve son olarak, Miki Fujou Kirie olarak (Rie Tanaka Geçti) Bunlar.

Bunun dışında, Tip-Moon aslında oldukça tutarlı bir döküm elde etmeyi başarmış. Bu, diyelim ki, Square-Enix aşırı değil, ama aslında var olmayan anime bahsetmeden) yılda tutarlı kaldı şaşırdım.

+879
Jinryx Guan 9 Haz 2013 03:11:30

İnsanlara yönelik, sadece bir kez kuşlara yönelik olduğunu gösterdikleri gibi değil, insanlar vardı ne oldu gibi görünüyor.

Muhtemelen ortaya olacak.

+869
Taavi Randmaa 22 Şub 2019 09:59:59

Olarak söz krazer yorum, O Yuki Uchiki. O nihayet tanıttı-Bölüm 10 Chewy, Erimiş. (Japonca adı: Hamohamo, Michichi.) Kirin telefon konuşmasını gizlice dinledi ve yanlışlıkla (ve güvenli bir şekilde indi) veranda ona düştü.

(Sonraki bölüm Şubat ayında olduğu gibi) anime Bölüm 10 Ocak civarında oldu ve Önceki bölüm yılbaşı gecesi oldu. Ryou ve Kirin Mart ayında Yüksek Okulu giriş sınavı için hazırlanırken ... ... şu anda, Yuki mezun lisans öğrencisi oldu. Göre ona wiki sayfa üzerinde için trafik nicovideo, o gitmeye çalışmak gibi bir kütüphaneci de aynı lise nerede Ryou ve Kirin gider.

+777
Eduardo Orozco 26 Nis 2016 17:04:19

Kelimenin tam anlamıyla üzerinden bir yıl geç oldu ama, neden olmasın?

Sadece filmi izledim. (İyi ya da kötü) iyi bir mühendis olarak filmin sonunda ne olduğunu bilmem gerekiyordu. Yani internete gittim ve Cevaplar aradım. Yorumumu teyit etmem gerek şeyler görmek izin vermez filmin kendisi beri ilk başta, her zaman olduğu gibi, sadece doğru söylüyorlar her şeyi düşündüm, ama sonra fikir battı ve açıkçası tam bilgi eksikliği kendi sonuçlarını benim, ben yaptım. Ama burada gider:

Çürütüyor istiyorum teorileri şunlardır:

 1. Chiaki bakım resim çekmek için hala ikna etti.
 2. Chiaki o ne zaman isterse geleceğe gitmiş olamaz.
 3. Makoto teyzesi, büyüdü.
 4. Chiaki aslında gelecekte Makoto göremezdik.

Bunu yapmak için, bazı temel ihtiyacımız var. Birçok kişi düşünmüyoruz bazı fikirler burada.

 • Chiaki hiç bir zaman boyunca her iki şekilde seyahat ettiklerini söyledi. Tüm söyledi ile ilgili yaptığı sıçramalar olduğunu o biliyordu ki resmi kayıtları sırasında dönemde hangi film seti. "Yarın" geleceğe dönüş olacağını ikinci olarak, açıkça ifade etmiştir. Bu iki sebep olabileceği için burada bir sorunumuz var.

  1. Sayısı (kelimenin tam anlamıyla fiziksel olarak uç) sıfır, sıçramaları sonuna ulaştığında ve zaman yolculuğu kullanıcı geri atlama, 0 ulaşana kadar dönmek zorunda olduğunu bildiğimiz için giden ilk biridir.
  2. Zaman yolculuğu gibi bir sırrı olduğunu öğrendiler gelecekte, ve geri dönmek zorunda olurdu ikincisi. Kaba bir tahmin, ama kavşağında gördü ve şimdi sadece atlama, tamamen durdurmak sefer ücretleri ile yapılabilecek bir şey görünmüyor. Bu Chiaki henüz bir olasılık pek mantıklı gelmiyor zaman, durdurmak için kazayı önlemek için bir şarj olduğu anlamına gelirdi.
 • Makoto geçmişte kendisini görmedim bazı insanlar aslında bahsedilen. Ben gerçekte aynı kişi iki önce mantıksal sonuç şudur ki hala olamaz anlamına gelir.

 • Gölde atlama olan en çok ziyaretçi görmezden, ilginç bir sahne alıyoruz. Makoto zaman içinde geri gitti ve geri döndü! Kız kaybolur ve yeniden görmüş bir çocuk bile çığlık attı. (Dolaylı olsa da, noktasını destekler.) Bu yol için fikir her zaman yolculuğu yapmak gibi, biz olabilir ile ilgili film Inception, sonunda fiziksel atlama, yolculuk biter.

Şimdi konumuza dönelim.

"Chiaki bakım resim çekmek için hala ikna etti."

Bu Chiaki hikayenin bükebilir göz önüne alındığında doğru olabilir. Bunun için, ben resim çekmek için Cadı ikna etmek zorundaydı. Makoto önce bir kez gitti ve bu yaptığı anlamına gelir. Birkaç sene sonra bunu yapmak için Makoto ikna dönmek zorunda kaldı. Döndü, döndü, tekrar geri döndü anlamına gelir. Son olarak, tarih değiştirilemez eğer, onun zamanına döndü an teyze ile yaptığı şeyi Sıfırla olurdu. Bu nedenle, bu olmazdı.


"Chiaki geleceği için istediği zaman olamazdı."

Geleceğe geri dönmek zorunda olacağını kavşağında alıyoruz. O olur olmak zorunda. Pratik açıdan, bu o "fazladan" tek yönlü bir sıçrama verir. Başka neden bu kadar zorla döndükten merak etmez mi? Aslında yarın gitmiş ve aynı duruş sırasında, artık zamanda geriye gitmek söyleyerek olacağını kavşağında belirterek kendisiyle çelişkiye düşüyor. Burada eğer Chiaki asla yalan eğer onlar birbirini dışlayan beri önermenin doğru olduğuna karar verdik. Gördüğüm kadarıyla, geleceğe atlamak olabilir. (Geleceğe dönüş nedeniyle 0 Kont/sıçramaları sonu olmak zorunda kalacağını.)

"Chiaki geleceği için istediği zaman gidebilirdi."

Yukarıdaki argüman aynı, son nokta hariç.


"Makoto teyzesi, büyüdü."

Gerçeklik başına resmi bir başvuru kullanmadan basit: hiçbir çift kişi.


"Chiaki aslında gelecekte Makoto görmez."

Bu her kişi olduğuna bahse girerim lanet bir okuma bekliyor. Romantik duygu? Ne kadar şanslısınız. Pek çok kişi bu küçük detay Gözden inanamıyorum: Makoto tüm atlar ona geri verdi. Harika bir ses Bu muhtemelen doğrudur nedeni de bu! Öncelikle tüm kitapları önce atlar onun üzerine düştü. Onu tekrar tam sayısını veren cihazı olan bir 50/50 olsun diyelim. İkinci nokta: Chiaki zaman Makoto-Seyahat Danışmanlık hizmeti sunar. Bana umut verici geliyor.

Şimdi, bu yanlış olabilir olsam da karmaşık olsun, ama beni takip etmeye devam ediyor. Chiaki geleceğe gider yolu daha da geçmişe giderek olur. Ses, zamanda geriye gitmek olabilir gibi kafa karıştırıcı olarak geleceğe geri götürürdü. Filmin bu konuyu, şimdi geriye: filmin sonu, başından izleyin, an Chiaki filmin zaman, Chiaki orijinal zaman içine atladı. Bu nedenle eğer zamanda geri gitmeden önce anı gidecek kadar geri atlarsa, gelecekte geri döneceğini! Aslında zamanda yolculuk burada bir yol gidiyor.

Chiaki film saati almak için atlar bir sürü bir cehennem kullanılan eğer tahmin etmek istiyorsak, bulacağız. Stratosfere onu gördüğüm gibi o zaman için, atlamak için gerekli olurdu. Doğru zaman isabet edene kadar azar azar atladı. Sonunda sol tek sıçrama açıklıyor. Buraya kadar mantık takip ettik, zaman yolculuğu yapabilir ve Sayısı 0 vurduğunda kalmış, yeterince geri başka bir zaman yolculuğu cihazı almak için gitmek mümkün olurdu fikrini alarak.

Hala aynı gerçeklikte, onun atlama sonunda biteceğini ve orada Makoto bulur. Eğer bu gelmiyor ses iyi yeterli için sen buna inanıyor Chiaki değil kötülük etmiş olur gidip geri gelecek, al sıçramalar ve geri gitmek için Makoto üzerinde onun zaman çizelgesi, süre Makoto üzerinde onun zaman çizelgesi sonunda görmek onun atlama sonu ve Bul onu tekrar.


Sonunda, bu film gerçekten de oraya atlıyor her kişi için ayrı gerçeklikler olarak her atlama ile farklılaşmaya paralel gerçeklikler, oluşturma hakkında konuşuyor olabilir. İlgili olanların çoğu inanıyorum ki bu tartışmalar, sizi çok daha farklı sonuçlar almaya neden olabilir.

Chiaki bir şeyden korktu ve cihaz düştü ya da böyle inanıyorum. Her şey oldu ve adam zaman içinde sıkıştı. Hala 1 sayısı vardı o zaman her kişi için farklı sıçrama sayar olan Makoto döndü. Yeterince tam sayısı da atladı. Son olarak, Chiaki zamanda geri resim, film zamanı görmüş olabilir bilerek atlamak için bir göt. Görünüşe göre yok, etti ama sonunda Makoto gerçek atılım ve yeniden onun sonu olacak. Ve bunun yerine restorasyonu bitmiş,-no-doğa-değil-çok-insan-olmadan-Mavi Gökyüzü hiçbir zaman-river onun için gitmek tercih edilmesi için bekliyor.kim bir pislik olduğum için ondan nefret edecek

Enayi.

+775
ysk 10 Ara 2015 18:08:07

enter image description here

Bu görüntü nerede olduğunu merak ediyorum. Herkes kökenini biliyor mu?

+769
My Digital life 23 Şub 2010 15:39:20

Sana yardım etmeme izin ver.

Çocukken onun geçmişini kapsayan Kakashi Anasayfa okuyabilirsiniz. Ayrıca Naruto 119 120 izleyebilirsiniz. Eğer Naruto serisi ilgi varsa ve karakterleri başladı ve orignated nerede görüyor, Naruto izleyip bölüm izle ederdim.

+762
Juanita Ruiz 14 Nis 2010 15:09:27

Başı naruto.wikia.com

İnsanlığın negatif tedavi uzun yıllar Kurama neden oldu onlara karşı yoğun düşmanlık ve güvensizlik geliştirmek kadar bile nefretle yaşayan bedeni olarak kendini ilan etmek gibi.

Böylece, kendisi tarafından baştan nefret şekillendirilmesi değildi ama sonradan böyle oldu. Bir kuyruklu canavar özelliği kuyruklu canavar başına tek duygu simgesi olarak temsil etmek için yani.

+752
user1766833 7 Ağu 2010 23:32:55

-Evrende hiçbir neden ayrı ağaçların yanında olduklarını bunun hatırlayamıyorum her zaman ve böylece ahşap bir oyuncağın uygun olduğu gerçeğinden verilir. Gerçek kaynağını ele hiç ve asla kendilerini bir parça kaybettiler çünkü ağaçların üzerine düşen görüyoruz.

İçin gerçek dünya neden...bir Japon mecaz dayalı gerçek efsaneler inşa tarihi Ninjaları (muhtemelen de tarafından söyledi Ninja, kime göre yanlış olduğunu büyük bir taktik). "Kawarimi" kolayca Ninja için yanlış olabilir bir şey ile yer değiştirmek yanlış yönlendirme ve Salise zamanlama kullanılan eski Ninja tarafından sahip gereken bir teknikti.

Bunun için bazı tarihsel gerekçe olabilir, ama Naruto gördüğümüz ölçüde değil. Bunun yerine, bu kolayca tarihsel ninja ile düşmanları yanıltmak kandırmak için ve kendileri için inşa ettikleri mitos oluşturmak için kullanılan bir numara olabilir. Örnek olarak, bir Ninja daha önce onun kadar oldu ve giydiği aynı kıyafetleri içinde giyinmiş bir tahta kukla hazırlanmış olabilir. Bu kukla uygun bir yerde daha sonra kullanmak için saklanabilir. Sonra, takipçilerinden kaçan zaman, takipçilerinden senin patlayıcı yola flash/senin yerine kukla seti ve diğer yöne gitmek (ya da doğal engellerle veya duman) izini kaybetmek bir anda kukla gizleyip yere geri dönüyorsun. Bir uçurumdan aşağı gitmek için ayarlanmış olabilir. Takipçilerinden kukla dalıp iken, gizlice kaç. Böylece tahta (ya da saman) aptallar bu amaçlar için uygun olduğu şeyler olabilir 'yer değişelim' Ninja efsane ve inşa edilmiş, büyük olasılıkla en çok alıştılar.

Zamanla, bu Japon kültüründe Ninja diğer mitler bir sürü ile birlikte gelmiş. Örneğin, Ninja efsanesi siyah (Sahne elleri tepeden tırnağa siyah giyinmiş ve tiyatro müdavimlerinin tamamen görmezden kullanılmıştır...yani onlardan biri dışarı fırladı ve kılıcını çekti zaman sanki birden ortaya çıktı olsalardı, oldu...sağlayan tiyatro süper gizli Ninja olması için 2) Kabuki Tiyatrosu büyüyen Giyinme. Bu zamanla, Kawarimi fikri gelmiş ve onlara sadece bir oturum ile yer değiştirme indi kadar değişti. Günlük belirli bir görünüm bile aynı kalınlıkta ahşap bu resim: kısa yuvarlak bir parça biraz eskiye dayanıyor, ya tamamen düz ya da tek bir 'güdük' şube geliyor tarafı kapalı.

Yerler çok sayıda ortaya çıkar, diğer anime ve manga video oyunları bir sürü için. Kısacası, Japon kültüründe, "kawarimi günlüğü" Sadece ile yer değiştirmek, nereden geldiğini düşünmeden bir Ninja için standart bir şey. Aynı fikir olarak nasıl, Amerikan kültürü, eğer bir şey körü körüne dışarı atmış bir pencere, orada olacak olması bir kedi o yowls ve darbelere bir sürü şeyler...ya da nasıl bir soru olduğunu söyleyerek, "Eh, en azından bunu ben daha kötü" olur hemen kötü şeyler...ya da nasıl biri olabilir koymak bir çift gözlük ve kabul edilen bir katı kılık.

Yani, evreni açıklama çıktı-evreni açıklama yok iken sadece "Japon kültüründe standart bir anlatı aracıdır."

+745
methai 9 Eyl 2016 07:34:48
("Ichigo Mashimaro") çilek Zefir Barasui tarafından manga serisi. Beş genç kız hakkında bir dilim hayat bir komedi.
+742
Eien 20 Nis 2010 22:51:31

7. bölümde de, Toyohisa bir kadın olduğunu belirler sonra Jeanne eve gitmek ve bir kadın gibi hareket söyler. Ancak, Olmine büyüleri ile destek sağlayan iyiydi.

Neden Olmine mücadeleye katkı ile Toyohisa TAMAM, ama Jeanne? Hangi katkı şekilde değil mi? TAMAM büyü yapma ama TAMAM bir kılıç ile savaşıyor?

+711
MinerBTC 19 Şub 2010 06:22:28

SSS Brigade members (and Naoi)

Angel Beats! (エンジェルビーツ!) 2010'un ortalarında yayınlanan Seiji Kişi, yönettiği 13 bölümlük bir anime.

Hikaye ölenler için bir belirsizlik gibi davranan bir yüksek okul bulunmaktadır. Ancak, bu "ölümden sonra yaşam okulu" insanlar hala acı hissediyorum, sanki gerçek olsaydı ve yine "ancak ölmek", sadece herhangi bir yaralanma ile bir kaç dakika sonra uyanık. Hikaye aniden öbür dünyada kendini buldu, geçmiş hayatının tüm anılarını kaybetti kim Otonashi - genç bir adam hakkında.

Çeşitli medya ile ilgili, birkaç manga serisi ve görsel bir roman gibi.

Ayrıca Bkz:

+710
Jake Price 26 May 2016 22:45:47

Bu zikzak çizdi kağıt flama şeyler söz denir "shide." Arıtma için özü bölgeler vardır. Onlar sık görülen ile pirinç saman ip onlar bağlı olan sözde "shimenawa." Birlikte değildir ve tipik olarak bulunan kutsal arasındaki sınır ve torii kapısı üzerinde bulunan, kutsal ağaçlar ve taşlar, kıymetli olan (daha doğrusu) işareti kutsal bir sınır işaretleri onlar. Dışarı kirleri tutmak ve içinde boşluk arındırmak için tasarlanmıştır.

Aynı zamanda, aynı zamanda önlemek için, ya da daha doğrusu mühür tanrıların geçidi kullanmak olabilir. Şinto dininin temelini oluşturan mitlerin (oral koleksiyonu.) bu Kojiki göre, shimenawa önce yeniden sonsuz gece dünyayı kurtarmak için bir mağaraya giren güneş tanrıçası Amaterasu önlemek için kullanılmıştır.

Bu Shin Sekai Yori anime, bu bahsedilen "kötü ruhlar" ve "canavarlar" var dolaşmak dışında kasaba ve herhangi bir çocuk olan girişimler yalnız acı korkunç. Hacchijoume olduğu shimenawa bu çevreler Kamisu Bölge 66, dikme kutsal bir bariyer olduğunu korur şehirden dış güçler.

+704
x0b 2 Eyl 2017 21:04:45

Zephyr mürettebatı öldüren Diktatör manga güncel bölümünde bile adı verilir.

Yine de, Zephyr mürettebatı öldüren korsan timeskip sırasında bir diktatör oldu belirtildi. Bu nedenle, orada sadece üç olasılık: Trafalgar Law, Buggy ve şu anda adı açıklanmayan bir diktatör. Adsız diktatör şeytan meyvesi kullanıcı olup olmadığını ancak ortaya henüz.

+701
R KND 10 Şub 2017 06:57:47

Değil bildiği gibi yeni bir dönüşüm ve Süper Saiyan Mavi Evrim yeni bir dönüşüm. Hakim Vegeta Super Saiyan Mavi formu içinde olduğunu ve(SSJB Goku Karşılaştırılabilir 122 Bölüm güç Jiren karşı) ham güç açısından formun daha yüksek bir hal aldı. Süper Saiyan Mavi bir Evrim anime-özel form olarak kabul edildi çünkü aynı belirttiğin için bir başka nedendir.

Ancak, Toyataro aynı ile ilgili herhangi bir yorum yapmadan bir soru kesin cevabını bilemeyiz dikkat etmek önemlidir.

+679
Nuvia Gonzalez 12 Tem 2015 13:38:15

Kurapika Kırmızı gözleri ile çok güçlü. Tüm Kurta Klan Kırmızı gözlerle hepimiz zaten biliyoruz.

Buna göre, neden bu Kurta tüm diğer üyeleri Phantom Topluluğu tarafından katlediliyordu Klan?

Geri Phantom Troupe mücadele için Kırmızı Göz kullanamadı? Geliştirilmiş ve Kırmızı Gözü hakim olan Kurta klanı hiçbir "kahraman", ya da bu bağlamda, bir kişi midir?

+569
Royal Adventure 25 Mar 2013 12:21:29

Evet, kendi babalarının tarafında kuzen oluyorlar.


Bu garip olup olmadığını kültürel arka plan bağlıdır. Kuzey Hindistan'daki bazı Hindu toplumlarda, dördüncü kuzenler arasındaki ilişki yasadışı sayılır, hiç kuzen zihin olurdu. Diğer taraftan, bazı parçaların Orta Doğu, ilk-kuzen evliliklerin oldukça yaygın, muhasebe için yukarı %30 evliliklerde bazı yerlerde (örneğin Ürdün ve Suudi Arabistan).

Japonlar ne olacak?

Benim anlayış ilk-kuzen ilişkilerinde Japonya nadir yeterince onlar olurdu kabul olmayan (bu 1986 kağıt öneriyor 1.6%; tablo 15 Bu belge gösteriyor oranları yüksek olarak %2,89 bazı bölümleri). Ancak, hukuk dini doktrin ya da yasak değildir, ve genellikle aynı derecede, ki Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ya da en olarak damgalanmış değildir. Nitekim, Naoto KAN (Başbakan Japonya 2002-2003) evli olduğu için onun ilk kuzeni.


Geri almak için konu anime, bu fazlalaştı aynı nesil ensest ilişki ise oldukça yaygın olarak anime ve ilgili "otaku" medya göreli için onun geçtiği gerçek hayat (kanıt, gözlemek Kim "Onu"? var) bir şeydir. Böyle bir şey bir anime olacağını yani, Harutora arasında bir ilişki olur ve o bakış "meta" bir açıdan baktığınızda gerçek Japonya, bu garip değil Natsume değil sadece, daha az garip olur.

+522
Jayde 1 Ara 2019 00:36:16

Madoka silah aldı.

Bu soru için Gen Urobuchi (Farsça kız arkadaşı Magi Madoka Gil yazar) bir Nitro+ Q&A Panel

Homura s: Madoka silah Aldın?

Bir: silah Homura artık yay kullanamadı sol Madoka o delik dolu. Eğer doğru anlamış mıyım, belki hala Madoka düzgün bitiş detayları hatırlayan biri olarak bu detayları ile öğrenebilir miyim emin değilim [not:]

+454
Jenny Lacosta 16 Ağu 2010 03:45:14

Yorumum oldu:

Bu insanlar sık sık yoğun dileyerek özel güçleri almak bir dünya vardı. Yoğun dilek Buzzer Çırpıcı 17 kişiyi tek seferde yapacakları zaman, normalde yenilemez nesneleri yemek için özel bir güç, büyük bir zaman döngüsü ile mükemmel amacı neden olabilir. Dee hayalet gibi görünen aslında muhtemelen bu 17 kişinin dileğinin bir parçası oldu. Bu gerçeklik tarafından rahatsız edilmek dünyaları daha az Olası hale çünkü gerçekleri hiçbir zaman rahatsız olacağı bir dünya istiyorlardı ve istediklerini Dee dışında bir hayalet gibi görünür yaptı.

Bu hikayede Tanrı daha gevşek kurallar gibi kurallar yapar, Tanrı sık sık kendi kuralları kırar. Gravekeeper Yarayı ağlamak için olması gerekiyordu, ama görünüşe göre daha normal olmasını diledi ve Tanrı görünüşte normal bir kadın dönüşmesidir.

Hikayenin sonunda, sadece Aı odanın dışına itildi önce, herkesi kurtarmak için bir yol bulduğu tüm kalbiyle isteyen biriydi. Daha önce birçok kez yapmış gibi Tanrı kendi kurallarını çiğneyerek bu dileği yerine olmalısınız.+428
Shahroz Ashraf 28 Ara 2018 18:24:18

Void Yüzyılda olaylar henüz ortaya değil, herkes için hala bir sır olarak kalır, bu Poneglyphs okuma ve çalışma Dünya Hükümeti tarafından yasaklanmış olan gerçek tarihini öğrenen Roger Korsanlar hariç.

Profesör adını söylemeye fırsat bulamadan vurulmak Yonca bu Gorosei emredildiği gibi Eski Krallık adı gibi, gerçek adını bir sır.

Şu ana kadar ortaya tek detay var:

Bu Boşluğu Yüzyıl bir yüzyıl süren gap kaydedilen ve arkeolojik tarihi, çalışmanın hangi yasak Dünya Hükümeti. Bu olaylar, 800 yıl için geçerli hikayenin önce meydana geldi. Skypiea arc sırasında ima edildi; tarihleri Robin flashback görüldü.

Dünya Hükümeti doğum 800 yıl önce, Hükümsüz Yüzyılın sonunda Dünya Hükümeti doğdu ve bütün dünya siyasi kontrolü ele geçirdi, bütün ülkeleri birleştiren, Kral Konseyi kurma. Dünya Hükümeti için, Boşluk Yüzyılın olayları daha çok tehlikeli olarak kabul edilir bağlantılı bilgi olarak bilinmeyen kaldı.

Eski Silahlar Üç Eski Silah tüm dünyaya yıkım getirmek için yeterince güçlü olan kitle imha üç silah vardır. Onlar bilinen olarak Pluton, eski bir gemi yetenekli büyük yıkım, Poseidon, bir deniz kızı ile yeteneği ile iletişim kurmak ve kontrol Deniz Krallar, ve Uranüs, özellikleri olan bilinmeyen kalır. Antik Silahlar Dünya Hükümeti tarafından kayıp yıllar araştırma yasaklamak için kullanılan bir argüman vardır.

Sen-ebilmek okumak daha hakkında o burada.

+400
DP33 20 Kas 2019 13:12:24

Ne zaman mark Kare bleach 314 Bölüm 11'de çalan arka plan şarkısı: 00-

+384
Tarapynka 22 Eki 2013 03:56:26

Not: bu cevap varsayan "grafik veya derin ayrıntılı cinsel içeriği olan olurdu kısıtlı sadece yetişkinler" demek R-18/CERO Z Japonya.


Oyunlar

Şaşırtıcı, Japonca Vikipedi bahsedilen bu,

2005年10月28日発売の"Kader/hollow ataraxia"以降アダルトゲームの新規発表は行われていない yapmak.

Beri serbest Fate/hollow ataraxia üzerinde 28 Ekim 2005, orada hiçbir duyuru yeni yetişkin oyunları.

Yani, en azından bu cevabı en son oyun içeren açık içerik: Kader/hollow ataraxia (orijinal PC sürümü değil, PS Vita bir).

Sonra, onlar başladı serbest oyun konsolu (yalnızca hariç Mahoutsukai no Yoru PC olarak belirtilen soru) ile Fate/EXTRA CCC olan en yüksek notu CERO D (R-17, uluslararası yayın).

Anime, Film ve OVA

O zamandan bu yana neredeyse hepsi vardı yayınlanan TELEVİZYONU, sonra onlar olabilir olarak kabul 一般向けアニメ (ippan muke anime, anime için Genel Kamu) bile olsa onlar olabilir vardır ağır ecchi sahneler (örneğin Fate/kaleid liner Prisma Anda ).

Bu da gerçek bir film gibi Kara no Kyoukai, Fate/stay night UBWve de Carnival Phantasm OVA.

Manga & Işık Roman

Bazı manga Kadokawa tarafından yayınlandı, ve bildiğim kadarıyla, Kadokawa yetişkin manga (aka yayımlamaz. hentai) rağmen, yine onlar olabilir vardır ağır ecchi sahneler.

O Tür altında kitap hakkında yorum yapamam-Moon rağmen kendi etiket.

Müzik Ve Drama CD'leri

Ben inanıyorum tüm müzik CD'leri temiz, ama ben buna yorum drama CD.


Bir maddenin aslında, sadece Fate/stay night ve Fate/hollow ataraxia oyunlar gerektiren yaş kontrolü için resmi Tip-Moon web sitesi.

Not: İlgili "Kinoko Nasu ilk başladığı Türü-Moon gibi bir doujin grup, ben de dahil her Tür-Ay piyasaya doujinshi onlar olabilir serbest (eğer orada herhangi biri) olan yer açık içerik." Tip-Moon doujin Daire olmaktan ve bunun yerine 2003 yılında bir oyun şirketi haline geldi. Bir doujin Daire, onlar sadece serbest Tsukihime ve onun ekstra içeriği. Kader/stay gece oldu ilk iş olarak bir oyun şirketi.

+341
hernaldy 17 Kas 2012 17:26:05

Bu kadar belirsiz değil deneyin ve soru cümlesi.

Ayrıca, açıklayan bu büyük bir spoiler olacak.

Ancak, birkaç cevap verilebilir.

1) Evet, titan duvarların içinde.
2) Evet, titan sertleşmiş deri ile duvarın bir kısmı oluşturulan
3) Hayır, tuzak değil.
4) devasa titan bütün duvarın bir parçası, ama yok.


+303
Tuomo Kareoja 22 Kas 2017 17:29:23

Eğer girerseniz ve Guy Sensei, öleceksin kullanılan sekiz kapı oluşumunda kullanmak biliyorum. Çok merak ediyorum, bunu kullanabilirsiniz ve ölmeyecek bir yolu var mı? Belki de ikinci veya çok kısa bir süre kullanmak ve dışarı çık. Ya da değil, sadece göstermek için girin. Ve ayrıca nasıl son kapı kullanamaz biliyor mu?

+292
user111712 28 Eki 2019 08:28:56

("ゴールデンボーイ") op bana tuhaf geliyor "altın Çocuk":

 • Resim üzerinde hiçbir kredi ile ana karakter çekim vardır.
 • Kredi çekim arasında eklenen siyah arka plan ınter-başlıkları üzerinde beyaz.
 • Müzik "alışılmadık" ve şarkı sözleri.

İspanyolca DVD edition (İspanyolca dublaj ve altyazı dahil) izledim söylemeliyim.

İzlediğim videoların sonu gibi garip bir ses olarak Japonca bir şarkı ile siyah kaydırma sadece bir klasik beyaz.

Japonya'da da bu tür kredilere ile yayınlanan "Altın Çocuk" mu? Eğer öyleyse, bunun için bir sebep var mı?

+272
Sharmila Devi 23 Ara 2019 18:18:40

Kader/SN dünyada, kahramanlar çağırdı onlar hakkında yaşı hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin. Ortak makina, gümrük, ve dil kullanımı gibi bilgi otomatik olarak çağırma sırasında öğrenilir. Sıfır Kaderi/motosiklet binmek için nasıl bir örnek olarak, Saber öğrendim. Yine de bir motosiklet kullanma yaşı yok, ama biliyor. Bu da Saber ve Shirou arasında bir dil engeli nedeni de budur.

Kendo kılıç içeren Japonya'da yaygın bir spor ve savaş sanatı olduğu gibi, Saber çağırma onu öğrenmek zorundaydı Japon geleneklerinin bir parçası olarak özellikle Doğu eskrim stili öğrenmiş olabilir.

+262
Cory Klein 24 Nis 2019 17:23:29

Göre Vikipedi kullanıcı Doceirias kim çevrilmiş Del Rey versiyonu manga:

Aslında, kelime kiseiju1 olduğunu sürekli olarak tercüme Parasyte, kelime kiseichu2 tercüme kelimenin tam anlamıyla parazit. Kendilerini yaratıklar kiseichu veya parasaito olarak da adlandırılır. (Hafızam beni yanıltmıyorsa) word kiseiju sadece bir kez görünür ve insanlar başvurmak için kullanılır. Ayrım önemli olduğunu ve kelime Parasyte aslında insanlık için başvurulan karar verdim.

Gibi yazma bayt yerine ısırık, Parasyte bir kasıtlı respelling parazit için ayrım amaçlar.


1 kiseijuu 寄生獣: parazit hayvanlar
2 kiseichuu 寄生虫: parazit böcekler

+225
ThanosFisherman 23 Ağu 2019 02:52:12

Koichiarator güçlü, ancak, sizin için not etti tasarlanmış özellikle için mücadele etti ve bir çok ek özellikleri olan onu çok güçlü.

 1. Onun vücudu, son derece sert ve çok yüksek savunma. Dolayısıyla Goku, Vegeta, Gohan ve bu güçlü saldırıları tank kadar güçlü biri.
 2. Goku-Vegeta ve Koichiarator ışın arasındaki mücadele ile ilgili bir şey kaçırdın. Goku ve Vegeta sadece satın aldı ve Kamehameha ve grev onun şarj için biraz zaman Gohan gitmedi. Olduğunu belirtti den başlayan istedi Gohan Goku ve Vegeta için kaydetmek onların dayanıklılık için kare kapalı karşı Evren 11.
 3. Gohan Kamehameha ile ilgili olarak, Koichiarator yoktu aslında ateş ışını saldırısına karşı onu. Bu kadar uzun hayatta kalmayı başarmış o yüzden güçlü saldırılara karşı koymak için tasarlanmıştır.
 4. Ayrıca, Paparoni bir saldırı, hız ve savunma destek vermek Koichiarator için özel güçlerini kullandı. Yani diğer bir deyişle, sen-ebil karşılaştırın Fesleğen olmak verilen özel ilaç sırasında Zen Sergi maç.

Şimdi gücü ile ilgili Sorunuzun cevabı, gerçekten gücünü ölçmek ya da karşılaştırmak ve bu yüzden. Gohan Z-Kılıç ile Kai gezegene eğitim nerede Dragon Ball Z olay başvurmak istiyorum. Gohan başında Z-kılıç kullanmayı ve çek bile için mücadele görüyoruz. Ne Kibito ne de Shin onu Almak için yeterince güçlü oldu.

Ancak, Blok yapılmış Katchin oldu yeterince güçlü kopar kılıç 2. Bu Katchin bloğu Gohan daha güçlü olduğu anlamına gelmez.

Gücü açısından, gerçek güç, max Süper Saiyan 2 Goku düzeyinde olduğunu söyleyebilirim. (Tabii demedin var bu özellikler için tasarlanmış yardımcı muharebe).

Söylediklerim bazı resimler Destekleyen

Vegeta and Goku trick Paproni

Gohan right before unleashing his Kamehameha

Additional Reference

Direct contact with Koichiarator

Koichiarator defense

+185
Jorantley 22 Kas 2016 02:27:55

Söz ediliyor. 119 bölüm, Mystogan Fairy Tail güçlü olmasını belirtilen ve alıntı yapıyorum:

Mystogan: bu tür şeylere biraz ilgim var, ama Gildartz önereceğim.
Laxus: Ha, yok o... O geri gelmeyecek.

Muhtemelen, Laxus başka kimse bu görevi hayatta geri geldi beri Gildartz Acnologia içeren 100 yıl iş girişimdi ve öldü onu kabul etmişti, biliyordu.

enter image description here!

+180
Varun Raj 30 Mar 2017 21:46:47

Videl suçla savaşmak için kaçtı. Gohan tuvalete çalışır, diğer 1/2 sınıfa giderken onu geri gidip güç alır onun çeşitli teknik ve 1/2 yerine getirir. Saiyaman muhtemelen gücünü bir yüz daha eskisi gibi, yani %50'lik bir handikap bunun kimseye bir zararı olmazdı. Heck, altın savaşçı kimliğini korudu ve sadece (ve herkesten) Videl yanında mazereti kaplı bir demir güvenli hem kendisi hem de altın savaşçı yanını görmek için yapılmış olabilir.

Eğer kendi tekniğini kullanmış, ama Babası Cep Oyun sırasında kullanmak gördüğünü biliyorum Ve bu konuda Krillin daha önce biliyordu eminim emin değilim. Bunun yerine kostüm için toplara ilk günden sonra uçan, Kane eve uçakla olabilirdi ve onu hareket öğretmek için Krillin istedi

Arsa’ kırık olurdu çünkü gerçek cevap ‘olduğunu biliyorum. Evren neden inandırıcı arıyorum. Hiç aklıma gelmezdi o inanmıyorum, o bir dahi. Neden Saiyaman saga sırasında birkaç tekniğini kullanın Gohan mi?

+173
user12690 8 May 2015 02:45:44

Avcı sınavı değişti, 1999 yılında bir gemi ile bir adaya bir sınav ise, 2011 domuz yemek Yarışması değişti.. grafik yanı sıra diğer bazı değişiklikler ise geminin içinde uyuyabilecek denize altın veya eşya bulmak için, ihtiyaç duydukları

+164
Sune Trudslev 15 Şub 2017 13:13:39
Bu etiket, Kore, Kuzey Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti sorularınızı yerleştirmek için kullanılabilir. Bu, özellikle bu bölgenin ilgili soru veya istek bilgilerinizi kapsamını daraltmak yardımcı olmak için kullanılabilir. Örnek mal, Yayın tarihi, vb Kuzey Kore satın almak için nerede hakkında sorular sormaya vardır
+143
useSticks 30 Tem 2018 16:11:30

Bir bireyin suç katsayısı yeterince yüksek yükselir Dominator mümkün olduğunda onları öldürmek için, görünüşte içinden patlayan tarafından ayarlanır. Bu bazı sorunlara neden olur:

 • Polis, şüpheliye soru, muhtemelen (Makishima hakkında bilgi de dahil olmak üzere) devam eden soruşturmalar engelleyici şansını kaybeder.
 • Birinin cesedi yok etmek için etik açıdan sorgulanabilir; Japon kültürü muhtemelen uygun yas ve cenaze töreni için sağlam bir vücut ister.

Elbette, belki de Ölümcül Giderici sadece yeterince iyi görünüyor, ama orada daha iyi bir açıklama var mı?

+138
Ons Mribah 9 Mar 2012 20:16:26

Benim için biraz daha fazla araştırma zararı olmaz diye düşündüm:

Bir arada Kontrol Listesinin birimleri ve bölümleri, yeniden okumaya Yahoo Cevaplar soru Ben sevk daha önce, bakıyor Baka-Güncellemelerive seyir ile ilgili parçaların manga, bu gibi görünüyor:

 • İlk "sezon" 4 birim yılın ilk yarısına kadar olan 31. bölüm, Yukarı gider. 31 30 bölüm ve daha fazla veya daha az Gümüş Kaşık anime ilk sezon son bölümde kaplı Hachiken jambonu üretimi/satışı, içerir. Ancak, hiçbir yere ya da 31 bölüm önce anime son bölümde beyzbol oyunu bulamadım ve manga okumadan, eğer bu bir anime sadece olay ya da söylemek zor.

 • Benzer şekilde, ikinci sezon (Hachiken ikinci sezonun ilk bölümü olarak gerçekleşen Binicilik kulübü-Başkan Yardımcısı olduğu) 31. bölümden başlamak gibi görünüyor. İkinci sezonun son bölümü olaylarına karşılık Hachiken annesi ziyaretler) nerede bölüm 75 (sonu gibi görünüyor.

+88
wesgarrison 24 Eki 2012 00:44:12

Tek site buldum sağlar İngilizce sürüm Müzik Kutusu Anılarını dizi Fakku! (Uyarı: + 18 site!).

Aşağıdakileri yapabilirsiniz:

 • Fakku abone olun! okumak her birim

  Dayalı uzun süren yuri franchise Bir Öpücük İçin Yaprakları ile Fuguriya, Müzik Kutusu Anılarını içeren üç hikaye merkezli üç farklı karakter çiftleri. Eğer franchise hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Yaprakları' Bahçe göz atın!

 • satın alma dijital sürümünü Fakku! Mağaza

  Dayalı uzun süren yuri franchise Bir Öpücük İçin Yaprakları ile Fuguriya, Müzik Kutusu Anılarını içeren üç hikaye merkezli üç farklı karakter çiftleri. İsterseniz hakkında daha fazla bilgi edinmek franchise, kontrol Yaprakları' Bahçe!

  Bu içerir tüm 3 Bölüm Müzik Kutusu Anıları.

Hiç site ile herhangi bir ilişkisi yok Yasal Uyarı:.

+78
Nicholas D Roberts 4 Haz 2017 15:19:50

Osamu Tezuka var Buda bir 14 ciltlik manga serisi bir grafik biyografi Buda. Buda en biyografiler aydınlanma nasıl ulaştığını odaklanırken, bu iş de onun aydınlanma sonra Buda'nın hayatı açıklar, ölümü de dahil.

Biyografi tamamen gerçek değil; kurgusal karakterler dahil, görünüşe göre dramatik amaçlıdır.

Tezuka bu manga için "Yıldız Sistemi" kullanılan, yeni roller başka işler sanki rolleri oyunculuk film yıldızları olsalardı onun karakter kullanarak tekrar kullanılan karakter anlamı. Buda kendisi, ancak, bir orijinaldir. Manga da birkaç cameo bir görünüş, Tezuka kendini birine sahiptir.

Ayrıca Bkz:

+30
Arya Basiri 23 Haz 2015 09:18:18

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available