Seçilen anime Geldiniz herhangi bir önemi N. H. K. içinde mi?

Bu anime Hoş Geldiniz NHK, show yani sürekli oynadı bunun olduğunu Puru Puru Pururin.

Purupuru Pururin~

Biz bu karakter değil bir gerçek göster (ancak bu bir web sitesi atıfta bu), yani bir dış etki.

Manga, bir Ojya cadı olduğundan bahsetti, birlikte şarkı sözlerinden ilgili göster:

Hüznü bu halı katlamama Yardım ve içindeki beni Keşfet beni kalbimdeki cesaret verin,

Bir bayanın Evet, hassas kalp Oh,

Sadece gözlerimin içine bak ve beni sevdiğini söyle,

Bir peri kuyruk gibi

...

Eğer bu gerçek bir gösteri olduğunu biliyor muyuz? Eğer öyleyse, herhangi bir alaka değil mi?

Işık Roman, dizi çaldığını sürekli Ojamajo Doremi (ya da Büyülü DoReMi İngilizce) ve bir yaşam boyutu figürü tanıttı from Mars Halefi Nadesico

Heykelcik Tanrı ve ibadet için Satou ikna etmeye çalışır Yamizaki beyan eder.

Magical DoReMi Martian Successor Nadesico

Herhangi bir öneme sahip bu gösterileri tercihinizi yapın. Orada NHK Hoş Geldiniz arsa için herhangi bir (kaba) benzerlik var mı?

Mangada olduğunu göster, ışık romanın gösterileri yapıyoruz herhangi bir anlamı var mı, yoksa keyfi olarak seçilmiştir TL;DR -?

+469
PikaPika 16 Ara 2011 13:48:30
31 yanıtların

Tamam ben yanlış olabilir ve ben zaten bu yüzden unutmayın yazılı olabilir.

Aslında sözleri dinleyerek İm ve insan "aka" şarkıcı arasındaki o ne de iyi ya da kötü bir kız değil ne demek ne demek ve acı dolu olduğunu söylüyor inanıyorum

"Asla değişmez"olacak,bu kadın ne yaparsa yapsın aynı kalacak diyerek sözlerini biridir

Bu"çürük elma var, bu ne uzundur kim soruyor "İngilizce şarkı sözleri ama sanırım

Bir vocaloid o da başka bir teorim var teori ve yaratıcı kontrolü olan aka certen görevlerini yapmasını söylüyor ve düşünüyorum ama pls nefret dont istismar ediliyor mu?

Yani siyah ya da beyaz olduğunu söyleyen kişi ortada her neyse ben şey ying yang temsil eder "video diğer insanlar" ve diğer insanların onu sürekli değiştirir

Kim "şu size kalmış önce "dikkat ediyorum ama dout ben acaba bana ne diyeceğimi söyle ve kalbim asla bilemezsin"diye bir şarkı gibi ama dediğim

+985
Red 03 февр. '09 в 4:24

SAO sık sık, oyuncular yağma nasıl tartışmak, öğeleri ve para grup veya ekip zaman reçete olacak.

Öldürmek onlar ne dayalı her oyuncuya sistem tarafından paylaşıldı ise yağma oynadım bu MMO olarak. Kime sihirli öğeleri almak için yeterince yüksek bir seviyeye ulaştığında, daha sonra her oyuncu öğe üzerinde hak iddia etmek için yöntemler ve sistem belirler.

SAO açıkça farklı olmalıdır. 21. sezon 2. Bölüm, bu Asuna ve patron öldürmek onu ganimet payını vermemişler zaman Uyku Şövalyeler ile geliyor.

Bu sistem partinin özgün bir üyesi olan bilmenin bir yolu vardır; parti lideri ganimetin hepsini alır ve dağıtır anlamına mı geliyor?

+939
AaronTBM 6 Oca 2020 11:05:36
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bu Geass-her iki göz olayı hiç Lelouch Geass gösterir artan gücü ne kadar. Geass onun daha güçlü ve daha güçlü büyümeye, (özel kontakt lens ile) kontrol edilemez bir noktaya getirecek C. C. birden çok kez bahseder.

Bunun ötesinde bir şey olduğunu sanmıyorum. Lelouch Geass tam arsa gerektirdiği zaman da güçlenecek gibi görünüyor - ilk her zaman bir gözü olur, Euphinator olay tetikleme, ve sonra her iki gözünde canlandırır, Charles kurtulmasını sağlar.

+927
Ramu Maddipoti 4 Eki 2017 05:50:51

İlk klip TV özel, Dragon Ball Z: Bardock - Baba Goku. Bardock ve ekibi Gezegene orada tüm yaşamı yok Kanassa gönderilir.

Savaşçı bir kalan gafil ona geleceği görme "hediye" vermeye karar verir ve onu yakalar Kadar [...] Bardock ve mürettebat dinlenme ve zaferlerini kutluyorlar. Bu onun efendilerini, Frieza elinde onunla birlikte Vegeta gezegenini yok edilmesini ve neredeyse tüm Saiyan ırkının, görme yeteneği verir. Ayrıca, oğlu Kakarot ile Dünya'nın Kurtuluş görür.

Frieza Süpernova onun kullandığında Bardock sözde Gezegen Vegeta ile birlikte ölür. Gezegenin parçalanması olur ve ekranda gösterilir.

İkinci klip bahsedilen filmi, Dragon Ball: Episode of Bardock. Bu senaryo ayarlayın sonra olayların Bardock: Baba Goku ve tabanlı oyun, Dragon Ball Heroes. Bu hikayenin içinde, Bardock o Frieza bu Süpernovadan gelen ölmesin, onun yerine geçmiş teleported vardır. O zaman yolculuk için zaman çizelgesi Frieza atası Soğutulmuş. Süper Saiyan Bardock haline dönüştürme bu özel olur. Ağır yaralı ve harap olan Soğuk devirir. Sonra soğutulmuş Süper Saiyan gücü, halkı bilgilendirir ve korku yaratıldı.

Şimdi, sözü edilen işlerin her ikisi de canon olmayan vardır. Bu yüzden yazım kurallarına, Bardock öldü. Ancak yinede yazım kurallarına, ölümü atlattı ve eğer hala hayattaysa geri (belirsiz) zaman içinde giderek hayatta vardı.

Ve geleceğe yönelik olarak, etkilenmemiş kalır. Soğutulmuş karşı savaşta Bardock eylemleri ve Süper Saiyan dönüşüm uzun Frieza ve onun türü kalplerinde Süper Saiyan korkusu hissettim yarattı. Bu korku Gezegen Vegeta yıkıma yol açtı. Arsa süreklilik var ve bu hiçbir şeyi değiştirmez. Bardock kendisi gelecek/geçmiş, ancak ortaya değildir.

+914
bharathidasan 27 Eyl 2014 00:05:09

Şu anda 20 bölüm ve bir sonraki bölüm için beklemeyi sen dediğin için, 2 Sezon olduğunu düşünürsek ediyorum:

20 bölüm 2. Sezon tekabül bölüm 176, 177, 178, 179 manga.

Kaynak:Wiki

+847
GOP 4 Eyl 2013 23:55:02

Hasır şapka korsan ( veya kötü adamları dövmek) tüm adayı keşfetmek bitirince Anime/Manga Tek parça, içinde, Hasır şapka korsan bir sonraki ( bir macera için yolculuklarına devam edecek.k.sonraki bir ada ). Grand line etrafında yakında Bin güneşli ile değiştirilecektir Olacak Merry kullanarak Seyahat ediyorlar. Uzun deniz ( denizde yolculuk için bir tekne kullanarak neden bir yıl belki bir ay olurdu) olduklarını manga/anime konudan hiç bahsetmedi. Anime/manga sadece bir saat yapmak için önceki Adası arasındaki mesafe ve bir sonraki ada gibi. Tek parça halinde adanın mesafe çok uzak değil mi ?

+811
Marco Everts 7 Nis 2012 05:36:42

Bu orijinal Lost anime için biraz belirsiz bir referans gibi görünüyor.

Özellikle 5. Bölüm için önizleme. Gider:

重力に任せて落ちれば燃え尽きてしまう大気圏突入 yapmak.

その瞬間にシャアはホワイトベースに奇襲を掛けた yapmak.

我も危険なら彼も危険 2 共に大地を見ることができるのか?

機動戦士ガンダム 2 次回"大気圏突入" yapmak. 君は生きのびることができるか!

5 Bölüm başlığı kelimenin tam anlamıyla Dünya'ya (resmi olarak, "onun Dönüşü") () atmosfer "içine Dalan". Çift anlamlı söz bir çeşit ima, büyük olasılıkla yasadışı cinsel ilişki ima ediyor.

Ama genel olarak böyle derin bir ifade edebi Japon rastlanmayan bir çok özellikle yazı stili hakkında yorum yapamam. Japon halkı euphemizing ve bush, yazılarını kendi dövmekten zevk gibi görünüyor. Belirli nüansları çevirmek için çok zordur.

İçin bir örnek:

Natsume Soseki bir kez; ne demek istediğini Japon kültür çerçevesinde seni seviyorum, “ay” gibi kelimeler seçmelisiniz tarafından “İngilizce ifade aynı duyguları ifade etmek için bu akşam çok mavi seni seviyorum “doğru Japonca çeviri” (ay bu akşam çok mavi) Yapılan ga tottemo aoi naa “olduğunu öğrencilerine öğretti.”

(Sato Kenji “Hayat Daha Hareketli: Japon Animasyon Filmlerinin Eleştirel Bir Bakış,” Japonya Echo, 12/97 gelen)

+762
singhswat 27 Şub 2012 05:12:39

Ne 14:50'de Tokyo Ghoul : Re 2. Sezon Bölüm 11 oynadı arka plan müziği adı veya bağlantı var mı? Trompet ve davul ile savaş müzik türüdür. Gerçekten eğer bağlantı alabilirsem minnettar olurum.

+725
vikp 1 Tem 2015 12:45:48

Evet. Ancak eğer "kullanabilirsiniz şeytan meyve tarafından oluşturulan" bir silahlanma haki ile geliştirmek eğer haki bu tür şeytan meyvesi bağımsız çalışır.

+716
Jacinda 11 Ara 2017 08:41:53

Luffy'nin Haki yeteneği Busoshoku: Koka denir. Koka anlamı, sertleştirme. Luffy'nin bedeni lastik yapılır. Oda oldukça açık bir şekilde sertleştirilmiş kauçuk, siyah ya da vulkanize kauçuk kastediyor. (Karşılaştırın resim)

Luffy's hardened arm Vulcanized rubber

+709
marinka62 22 Haz 2011 12:07:49

Eğer herkes yardım eder misiniz gerçekten çok sevinirim.

Bir arkadaş evinde bu anime izledim, ama Başlığı unutmuşum. Bu anime yapıldığında 90'ların sonunda ya da 2000'lerin başında olabileceğini düşünüyorum, ama yüzde 100 eminim.

Neyse göre ayarlanabilir ya da orta yaş, bir çeşit Hurdaya Prenses sanırım. Karda bir kız bulan bir adam ve onun öldüğünü düşünüyor. Hala hayatta olduğunu öğrenince, onu geri alır. Kendine gelince, kim olduğunun hafızaya sahip değil. Onu gerçekten büyük göğüsleri var diye hatırlıyorum. Bilinmeyen bir güç var, ve korktuğunu her zaman aktif olur ve üstsüz oluyor. Bir arayış olduğunu, kim olduğunu bulmak için ve (veya şövalye?) sarı saçlı bir prens karşılamak gidiyorlar.

Gerçekten hatırladığım tek şey bu ve asla son iki bölüm izlemek lazım o zaman ayırın ve sadece bir tanesi. Sadece bitirmek istiyorum. Eğer birisi yardım etsin lütfen ve teşekkürler! :)

+662
ProfSmiles 18 Ağu 2015 16:57:05

Ne (her iki evren gerçek hayatta ve) Haro orijinal amaçlanan işlevi nedir? Ne oldu sonunda gitti?

What.. does it do?

+649
Rajendra Verma 29 Kas 2014 02:54:45

İçinde Bir Parça anime, orada birçok kez Millet nerde biterse kritik malzemeleri gibi gıda, su, vb. Ancak, Sanji asla sigara tükendi gibi görünüyor. Ayrıca, hiç anime bir tane satın almak görülüyor.

+593
CoderOfTheNight 1 Şub 2017 18:27:18

Naruto var jutsus farklı türde bir dizi gibi görünüyor. Bu ninjutsu, taijutsu ve genjutsu vardır. Jutsus türleri her ne ve ne yapıyorlar?

+590
otmaneboutbi 10 Nis 2015 04:07:43

2. Sezon Nisekoi var zaten yayınlanmaya başladı beri Nisan 10, 2015. Japonya, o gösterilen ile Tokyo MX, BS11, ve MBS ağlar. Sen-ebilmek bulmak bir yasal akışı ile İngilizce altyazı ile Crunchyroll.

+582
xxmightyonexx 12 Ağu 2017 08:05:59
 1. 1 Danganronpa/trigger happy havoc (danganronpa: animasyon?)
 2. danganronpa 2: goodbye umutsuzluk
 3. Danganronpa: ultra umutsuzluk kızlar
 4. 3 danganronpa: gelecek , umutsuzluk , umut. (< sırayla)
 5. umut tepesi Akademisi danganronpa: sonuna(?)
 6. Danganronpa V3: öldürme uyum
 7. danganronpa anime(?)
+566
Soulreaper 14 Tem 2015 04:11:19

Yukarı yapımında 256 bir avuç görebiliriz örneğin 2 Önceki saldırı: 2,4,8,16,32,64,128 multipling geçiyor benim teorim

+542
cutiepearlme 13 Oca 2020 11:31:39

Eğer SAO tamamen henüz izledim değil Uyarı, Bu cevabı Spoiler var.

SAO arc için, kasaba dışında, sürekli "PvP seçeneğini" oluyorsun. Oyuncular bölünmüş nasıl izah binerken başlangıçlar, kimden:

Şehir içinde, ya da yerleri çoğunlukla «Güvenli bölge» olarak adlandırılan, sistem ve oyuncuların birbirlerine zarar veremedi tarafından uygulanan koruma vardı. Ama bunun dışında değildi. Geride kalanlar diğer kişi ile takım yaptı ve canavar avcılık çok daha karlı birçok yönden olan diğer oyuncular pusuya alanları veya labirent alanlarda dışarı.

Suç işleyen oyuncular (yani imleci dönen turuncu) turuncu işaretlenmiştir. Kirito ve Asuna ormanda ordudaki asker karşılaştığınızda kimden:

Daha da önemlisi, bir oyuncu, bir suç işlediği zaman, imleç onların turuncu ve yeşil uzun bir süre kımıldamadı.

Turuncu bir oyuncuya saldırmak, turuncu imleci değiştirmez. Asuna Kirito öldürmekten Kuradeel durdurmak için adım kimden:

Sanki springs olsaydı ve sinir sesiyle bir bahane formu girişiminde Kuradeel geri gidiyordu. Ama bitirmeden önce, Asuna sağ elini kılıcı parçaladı Kuradeel onun ağız ve ucu parladı. Ben ona rakip zaten turuncu bir imleç olduğu için bir suç haline gelemedi.

Kasaba içinde açık PvP izin vermez, hangi yer, şehir koruma var, çok yeni oyuncular aslında şehirde güvenli olarak kaldı. Kasabalarda diğer insanlara saldırabilir, ama bazı özel parlak etkileri ve knockback dışında bir şey olmaz.

Eğer oyuncu düellolar meşgul olursa, birkaç seçenek vardır:

 • Kuradeel karşı düello ilk Saldırı Modu:

  Cevap olarak başımı salladım, sonra Evet basılı ve seçeneklerden «İlk Saldırı Modu» seçti. Bu da ilk temiz hit iniş yarı rakibin HP azaltarak ya da kazanılamayacak olan bir düello olmuş.

 • İç Alanı PK olayı tam Kararlı Modu:

  Ama ne yazık ki, hala bu kural etrafında bazı boşluklar vardı. Oyuncunun uyurken bunlardan biri. Derin bir uykuya, ve gücü olmayan bazı uyaranlar ile uyandığımda bile gittiklerinde oyuncular, savaş uzun süreler boyunca tükenmiş enerji ile, temelde bilinçsiz olduğu zamanlar vardır. Bu fırsat ile, Tam Kararlı Modunda «» düello için bir istek kaldırın ve TAMAM düğmesine basın uyku rakibin parmak taşınmış olabilir. Geriye kalan tek şey tam anlamıyla ölü gibi rakip uyku yapmaktı.

Diğer seçenekleri açıklanmıştır veya görebiliyorum olarak söz edilmez.

ALO arc için, yerli yarış senin (kontrollü) kasabalarda diğer peri ırklara karşı PvP var. Lyfa/Suguha toplantı Sigurd etrafında gösterir Kirito zaman:

Bir şekilde, izleyicilerden bir daire zaten onları çevrili, sorun işaretleri çizmişti. Eğer bu resmi bir düello olsaydı, ya da gerçek Spriggan bir casus, o zaman iyi olsaydı. Ama eğer Sigurd geri bu alanda mücadele edebilecek Kirito gibi bir turist ile kavga başlattı eğer onursuzca olurdu.

Ve aynı alıntı, "resmi bir düello" mümkün olduğunu söyledi, ama bu daha detaylı bir şekilde değil. Kasaba dışında bir kısıtlama olmadan savaşamazsın. Bu sadece her yerde savaşan insanlar tarafından görülebilir. Eğer bir yarış lord başka bir ırk tarafından öldürülürse, diğer yarış lord toprakları üzerinde kontrol sahibi olduğunu unutmayın. Semender Sylphid-Cait Sith alliance durdurmak istiyor neden Lyfa açıklar zaman:

"Ayrıca, eğer Tanrı öldürürlerse, bazı şaşırtıcı ikramiye alacak. Kayıtsız şartsız Tanrı'nın fonların %30 malikanede saklanan ve on gün boyunca, lord kuralların üzerinden işgal olacağını toprakları, o zaman vergi ayarlayın ve o parayı alıp ücretsiz alırlar. Bu para çok büyük bir miktar. Semender oyunda en büyük güç haline geldi sebebi geçmişte, Sylph ilk Lord için bir tuzak kurdu ve onu öldürmüşlerdi oldu. Normalde efendileri bunu Tarafsız Bölge girme. ALO tarihinde, tek bir Efendisi daha öldürüldü."

+505
Saraswat 27 May 2019 04:14:18

Ben başardı bul パン gömlek kullanılabilir Crunchyroll bir şey saklamak gibi bir Crunchyroll özel ürün.

Picture from Crunchyroll's store of the pan shirt

Dükkanına diğer gömlek olsa da kullanılabilir yok.

+489
Ben Unwin 30 Haz 2015 17:26:17

Muhtemelen daha zayıf olduğunu, Eğer yakından SSB Goku ve Gohan Ultimate çatışma Goku silkmek gibi geldiğinde kavga bak sana iki yumruk toprakları Gohan, ama Goku Gohan bir yumruk indiğinde gözle görülür zarar ve sarsıldı diye düşünüyorum. % 60-70 SSB max Goku Goku böyle oğlunu gördükten sonra geri gelmeyeceği için bu noktada Nihai form Gohan sanıyorum olur.

+489
Kudos 23 May 2017 16:01:35

Güç turnuvada ilk kez tamamlanmamış Ultra İçgüdü kullanıldığında enerji tükendi sonra Goku'nun güç geri Goku enerji veren, Dondurucu gördük

enter image description here

Sonra Dragon Ball Z 17 onun için bir Genki Dama oluşturmak için Goku enerji verdiğini gördük

enter image description here

Sonsuz enerji 17 bu yana, neden önce sadece Dondurucu gibi enerjisini geri Goku enerji vermesi cant mi?

+486
Madhu Crypto 18 Eyl 2019 20:49:49

İlgili wiki sayfasını templar627 yayınlanan, altında gelişimi alt başlık diyor:

Aynı karakteri vardı düşünce içine insanları kandırmak için ve aslında oyun üzerine onlara sürpriz yapmak istedim çünkü Saber gibi görünmek için yapılmış oldu.

+408
Ben Neumayr 17 Eyl 2012 15:59:17

İlk 2 görüntüleri ana karakter gibi görünür:

gelen Shingeki no Kyojin (Attack on Titan).

+397
Erly lara 28 May 2018 21:07:21

Sadece anime ilk sezon ve bu soru beni rahatsız ediyor bitirdim. Akane söylememek onun için ortada bir sebep ve Ryoga teminat olarak hatırladığım kadarıyla kullanmak Ranma ile ilgili hiçbir şey yok. Neden dökülecek mi?

+379
BigDan 7 Haz 2010 06:48:52

Sanırım anime misin arıyor Inuyasha. Anime bölüm bol, Canlandırma yayınlandı ve sivri dişler, kırmızı perdeler ve sesleri var.

enter image description here

Dişleri Kontrol Edin

enter image description here

Dev Kılıç kılıç tür, Kontrol

enter image description here

Ve uzun kırmızı perdeler, Kontrol

enter image description here

Kız arkadaşı bana sıcak görünmüyor tek sorun.

+314
Sarath Chand 27 Oca 2017 14:22:02

Dragon Ball Z ve Dragon Ball Süper show Gohan ve Vegeta güç seviyeleri birbirine birkaç kez arkasında ve üstünde idi. Birkaç kez kafamın üstünden hatırlıyorum.

 • Dondurucu Krilin saldırdı, öfke Gohan bir saldırı olduğunda Vegeta güç aştı.
 • Vegeta Krilin çarptı ve Dende tarafından incelendikten tarafından zenkai bir destek var sonra, ölüme kolayca Dondurucu 4 form tarafından dövülmüştü oldu, ama Gohan sonra bu formda birkaç yumruk inmeyi başardı.
 • Gohan sonra zaman odasına çıktı.

Ama bu oldu, diğer zamanlar vardır eminim. Birçok kez Gohan Vegeta güç nasıl aştı?

+280
Rezhwan Aso 27 Şub 2017 11:25:00

Temelde, foklar dalga ihtiyacınız olan bir jutsu yapmak gerekir.Ben dalga işaret edebilecek bir shinobi işe yaramaz olduğu gibi genellikle film dedi. Ayrı dalga tüm mühürler, belki tarihi: veya mangga öngörülen değil. Sadece Kakashi gibi, aynı zamanda dokuma..olmadan chodori veya raiki kullanarak görmedim

Belki de sebebi budur.

+199
Bitrsweet 13 Mar 2013 18:42:52

Özgün çalışma olduğu kesin konuşursak, manga kurallı kaynağıdır. Ancak, anime uyarlaması da kabul gibi bir özgün çalışma dayalı manga. Bunun anlamı ise anime aşağıdaki genel tema, orada bazı değişiklikler ve ekler orijinal hikayeler.

Farklılıklar arasında televizyonda yayınlanan anime 1. ve 2. Sezon (değil dahil DVD sürüm) ve manga göre Japon Wikipedia:

 • Manga, Mikako nadiren ciddi durumlarda görünür. Ancak, anime, daha sık ciddi durumlarda dahil olmak üzere görünüyor. S1E9 içinde Eishirou var "3 asistan" (gerçi, S2E4 başında, o ilgisini kaybeder ve istifa mektubunu sunan, aktif olarak Tomoki ve grubun yaptığı eylemlere katılır diyor), o yerde yaşamak zorunda değil, çünkü sorunlu olan Astraea nazikçe ve rehberlik verir gibi kendini tanıtıyor.
 • Peri ilk görünüm (S1E6)' dir (S1E8) "İkaros" saldırı", Deniz banyo" değil ama".
 • Manga, Astraea ben Sorami Orta Okulu transfer yok, ama anime yapıyor.
 • TV Yayın Yönetmeliği manga Tomoki Cinsel taciz önlemek için çalışır beri, Tomoko içine S2 dönüşümleri sahne üzerinde bazı değişiklikler var.
 • (Etrafında S2E8) ilk Kaos' savaş ikinci yarı gelişiminde, yazar mangada yer almadı sahne değişti.
 • Manga, Peri kanatları geri işitme Tomoki sonra usta olacağım diyerek yetiştiği sahne" ilk Kaos " savaş sonrası. Ancak, anime, ikinci Kaos' savaşın ortasında oluşur.
 • Manga ve anime 2. sezonu gelişimi neredeyse aynı anda oldu beri Kaos' ikinci görünümü, ilgili, anime orijinal bir hikaye olur.
+191
Colorfusion 28 Kas 2018 02:17:47

Eğer Luffy kolay yolu seçerseniz, ölmek, çünkü çok güçlü rakipler Bir Parça almak için çalışıyoruz diye. Ayrıca Gold Roger Bir Parça gitmek, yani veli ya da bir şey bırakmış olmalı. " dedi. Korsan kral olmak bu kadar kolay olmazdı.

+142
The Witch King of Angmar 31 May 2015 22:25:08

Bunu teyit etmedi anime/manga kendisi, yani teknik olarak şu anda ilgili değildir ve ilgili olma fikri (yanlış olduğu anlamına gelmez) bir teoridir. Eğer anime/manga onaylamak varsa, o zaman evet, ilişkilidir.

+46
Dvik Trey 25 Ara 2010 05:01:21

Tüm karakterleri Koi to Senkyo to Chocolate

Gelen hemen aşağıdaki karakterleri sol:

Arka sıra:

 • Limon
 • Kavun
 • Ananas
 • Kavun (bütün)
 • Muz

Orta Sıra:

 • Üzüm
 • Çilek
 • Armut
 • Kavun

Ön Sıra:

 • Turuncu
 • Apple
 • Kivi
+28
Jsv 3 Oca 2017 05:19:04
buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available