Ne Chrollo bir yetenek çalmak için kurallar var mı?

Phantom grubunun Chrollo, lider Nen diğer Kullanıcıların çaldığı yeteneklerini içeren bir kitap vardır. Bir yetenek olduğu belirli bir sayfa için kitabı açtığında, bu yeteneği kullanabilir.

Bazı koşullar belirli bir yeteneği aktif hale getirilebilir önce tamamlanması için gerekli olduğunu biliyoruz.

Chrollo yeteneği çalabilir önce tamamlaması gereken kurallar nelerdir sorum şu?

+596
shorai shorai 22 Kas 2015 22:20:58
39 yanıtların

Juvia Peri Kuyruk Suyu bir Ejderha Avcısı olmak mümkün müdür?

Aslında bunun gibi hissetmeme neden oluyor. ve şimdi Eğer Juvia Su Ejderha Avcısı olabilir eğer şimdi kendime soruyorum bir teori mi?

+948
TAREK2000 03 февр. '09 в 4:24

Çünkü bazı insanlar bu Haise sadece yeni bir karakter olduğunu söylüyorlar. Kafam karıştı çünkü sadece bilgi istiyorum.

+944
Hanaa Mohsin 25 Tem 2015 03:49:24
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Bekliyor ve çıkmak için bir sonraki bölümü bekliyorum, eğer bir sorun olsaydı, Doflamingo tüm sorunları kolay bir çıkış yolu olacağını düşünüyorum. Bir oyuncak haline getir Şeker sorabilirdi ve kimse kavga ediyorlardı neden hatırlamaz bile.

Dünya hükümeti strawhats karşı duracaklarını ve herkes her gün kendi hayatları devam edecekti. Şimdi bu plan eğer Şeker hala bir oyuncak oldu, bu yüzden tüm tehditleri ortadan kayboldu zaman büyüsü geri almak ve saklamak ya da bir süre için bir şeye izin gitmesi için yanından geçmek olmuştu sonra Doflamingo hatırlıyor olsaydı mükemmel olurdu.

Şeker kurbanlarını hatırlar mı, yok edilmiş herhangi bir kanıt yoktu.

+920
Rasmus Mathiesen 1 Mar 2015 11:58:51

Öncelikle; bağıran, bazı Taro heykelin üzerine Nami dayalı Brook gibi, Momonosuke fantezi dayalı (Samuray Dostum xD), Japonca anlamı Momo beri xD şeftali ve Helikopter için ben xD hatırlamıyorum biraz bazı benzersiz özellikleri ile Okamoto Taro karma sanat dayalı.

Aslanı burada gördüğünüz gibi Osaka Güneş Kulesi temsili olarak Güneşli de muhtemelen Taro sanatları dayanır:

Sunny figurehead based on this

enter image description here

+880
sqaview 8 Oca 2019 20:30:39

Ruhlar bu iş için Yubaba banyo ev görünmek için değişen derecelerde, froglike. Bazı görünmek tamamen frogish gibi Aogaeru.

Aogaeru

Sırada başkaları da var çoğu insan gibi Lin, ve hala diğerleri gibi olmak karışımları insan ve kurbağa. Ne zaman Lin olduğunu söyleyen o ve Sen-ecek işçi üzerinde büyük küvet, Lin cevaplar "bu Kurbağa işi".

Kind of frogish

-Ruhlar gibi kurbağa açıklayan Ruhlu Uzak ya da Japon mitolojisinde belirli bir sebebi var mı?

+818
parrker9 4 Nis 2017 23:57:30
Bora ile konsol RPG serisi.
+814
Jiahao Chen 24 Şub 2014 16:51:20

Büyük ölçüde gücünü artırmak Naruto'nun rüzgar doğa ve rüzgar hayranları Sasuke Amaterasu ateşi birleştirerek. Bu noktada rasen saldırı ASLINDA Naruto ile Sasuke etkileri birleştirir varsayabiliriz güç rüzgar fanning ile ana yangın üssü olduğunu kabul etmek. Alanı artmasına rağmen, Amaterasu yangın tabanlı bir saldırı olduğu için fiziksel olarak onları etkilemesini dokunup, eğer resme bak ve Naruto'nun rasen aslında elini yukarıda çakra topu o hareket ederse olurdu bu, bu Sasuke Naruto eleman yeteneğini formu kullanılırken mutlaka saldırıdan zarar vermezlerdi ana yeteneği olur, çünkü o da anlıyoruz demek ayrıca eğer daha fazla Saskue daha büyük form denetimi (Chidori Eğitim) Tarafından Orochimaru ile odaklı olabilir, muhtemelen bir tahmin odaklanmış bir patlama yaparlar.

BTW bu Yamatos su tarzı bir saldırıyı engellemek için araya geldiğinde rasenshuriken Naruto ekranında ilk başarı desteklenmiş ve ikisi de zarar görür

+784
Giuseppe Zizza 6 Haz 2010 11:33:20

Bir hız mermi foton bıçak ile temas ettiğinde tepki vereceğini nasıl bir etkisi olabilir? mermiye/şekli tartışılabilir. Anladığım kadarıyla, 9mm mermi keskin nişancı tüfeği .50 kalibrelik bir silaha daha eli silah/bir smg çok daha yavaş yuvarlak bir kafa ve ateş var. 9 mm mermi parçalanma etkisi mantar için tasarlanmıştır. 50 kalibrelik mermi bildiğim kadarıyla boyunca parçalanma olmadan bir bütün temiz yumruk atmak içindir. 9mm mermi atış olurdu eğer mermi hedefini vurmak için tepki şekilde düşünürsen, mantıklı ve makineli tüfek itme/“blade” ve 9 mm etkisi üzerinde mantar gibi daha geniş yüzey alanı geliştirmek son kesme olur çünkü iki dilimlenmiş olacaktır. Bu photonsaber ısı muhtemelen etkisi üzerinde küçük metal şarapnel mermi bir ton da kırılmasını engelledi.

+781
shareyourpeace 4 Ara 2012 10:00:28

Biz her şeyi yiyerek Jaws olmak "" bu yaptığını söylüyor Galliard ise "Dans" Ymir ve Reiner kardeş çok gibiydi ve takımın güvenebileceği biri. Bir yalan olduğunu düşünüyorum. Sadece kabaca kapalı ekran da Ymir öldür ve Titan değiştiren tamamen farklı bir tür haline getirir Titan değiştiren tüketen ciddi bir arsa bir delik neden olmaz.

+757
Ragini Gupta 22 Mar 2017 09:03:05

Bölüm 7 show Luluco Space Patrol, bir çok referanslar için anime Öldürmek La Öldürmek vardır:

 • Gezegen onlar ziyaret ediyor adlı KLK (baş harfler için Öldürmek La Öldürmek)
 • Karakterler ve onları kesmek için özel makas kullanmak için gerekli olan yaşam lifleri bahsediyoruz
 • Bazı karakterleri Öldürmek La Öldürmek var gibi köpek ve beyaz elbise arka plan
 • "Büyük aşırı başlıkları" biz görmek Öldürmek La Öldürmek var bu bölüm:

  宇宙ナントカ 詐欺現行犯

 • 5:20, biz duymak ana tema Öldürmek La Öldürmek

 • vb.

Benim sorum bu ikisi ne gösterir bağlantılar var? Aynı editör/yazar mı? Ne ortak noktaları bağlantı bu iki anime yeterince yakın olmak zorunda bütün bir bölüm Luluco adanmış için Öldürmek La Öldürmek?

+709
QuantumExhaustion 11 Eki 2018 15:51:04
"K-On!" şirin müzik güzel kızlar hakkında Kakifly 4-panel manga var. Bir anime uyarlaması Kyoto Animasyon tarafından üretildi.
+696
Draemon 10 Nis 2011 07:01:55

Eski zaman daha kontrollü hissediyor ve uke saygı biçimi olarak senpai diyor. Neden? Çünkü uke sadece senpai ile gerektiği gibi seme saygı ve itaat etmelidir. Sen bir"şey dinlediğim," büyüksün, sen kontrol edeceksin ve saygı duyduğum gibi.

+661
madongfly 22 Eyl 2016 06:35:45
Anime yapımları, seslendirme ve ses aktörleri ile ilgili sorular.
+652
user99166 28 Mar 2016 17:49:01

(673 ve 674) Naruto manga son bölümlerde, neden ikisine de sahip tek bir Rinnegan değil, Sasuke mu?

+573
user226794 7 Oca 2019 11:51:58

Sana ne ihtiyacımız anlamak olduğunu Digimon neredeyse biyolojik olarak aynı boyunca tüm dizi ve böylece onlar gereken payı aynı beslenme alışkanlıkları olarak birbirimize rağmen farklı bir dizi. Ayrıca, dijital dünyada gerçekten yemek yemek gibi davranmayın, veri vardır. Bu nedenle, hayata bir Digimon insan yemek yiyor, tadını ve keyfini çıkarın, ama bunu yemekten büyümek olmaz.

Bir Digimon büyümek/digivolve, onlar tüketmek veri ve tren, hangi sırayla 'yükseltme' kendi kişisel veri, deneyim kazandıkça ve seviye yukarı Eğer, gibi gösteriyor Tactimon içinde Dünyalar Savaşı söyleyerek o eğitimli olduğu için gelişmeye ve büyümeye ve ne zaman o emilen verilerden insan dünya, o büyüdü daha güçlü. Keramon gelen Digimon Macera da görür gibi Tactimon için belli bir derece, alıcı veri kadar o digivolves içine Chrysalimon.

Digimon için teknoloji tasarım tam gereği insanlar için yaşlanmaya benzer genellikle yönlü bir yolculuk Digimon yeni bir forma onlar yaş ve kazanç savaş deneyimi ve veri olarak büyüyecek sayede bir tanesidir. Ancak, bir form diğerine giderek daha zor hale gelir. Bu nedenle, çok az Digimon hiç doğal olarak son en güçlü formları içine digivolve olacak.

Bu kurar öncül bu sipariş için bir Digimon büyümek, gereksinim duydukları veri ve o zamandan beri tüm dünyada yapılan veri, onlar sadece yemek, onların çevresi, ama tabii ki, bu oldukça işe yaramaz gibi küçük bit veri değil verdiğiniz her kullanımda büyüyen olarak gösterilen tarafından Beastmon tüketen Tyutyumon ama digivolving. Ama tabii ki, eğer sana yiyecek gibi Lucemon gelen sınır, kim tüketilen tüm dijital dünya ve onun sakinleri, seninle olmak çok güçlü. Ancak, tüm veriler yemeklik olarak Terbiyecisi olarak gösterilen tarafından Guilmon içinde Goliath.

Üzgünüm çok fazla digressed ama sonuç olarak, EVET, diğer Digimon tüketmek tüm verileri kendi veri yükseltmeleri, daha güçlü büyümek için verileri için diğer Digimon yemek yapmak Digimon. Bir Digimon daha sonra verilerin düzenli, daha yaygın formları, ot gibi yeme daha fazla veri sağlar gibi Digimon tercih diğer Digimon yemek için neden.

Küçük Digimon yavru çok az veri içeren diğer Digimon üzerinde etkili yırtıcı aciz ve genellikle güçlü Koruyucu Digimon tarafından korunuyordu en yaygın yırtıcı türler veya daha az Şampiyon Seviyesi vardır. Bazı örnekler MachineDramon ve Arukadhimon gelen Xros Wars.

+557
Atika 25 Eki 2010 19:15:45

El işaretleri aşağıda verilmiştir:

two muppets

Bu senin sorunu cevaplar umarım.

+550
samir Dilea 21 May 2010 03:38:48

Yagami Light bir Kötü oldu. Böyle ölü dedektif karısı, öldürmekten zevk aldı kim Naomi Misora, masum insanları öldürdü. Hemen canlı yayında vilayetin onun yerine Kira getireceğini Sahte L konuşmasından sonra sahte L öldürüyor.

Naomi Misora L, L, koruyucu öldürüyor, Naomi Misora kocası öldürür, öldürür ve onu öldürdü bildiği gibi yüzündeki dehşet ifadesini zevk. Defterden sonra o zaman onu alaya alır ve "Zafer sunar" onu kucağına alır. Yagami Light bir kötü adam olduğunu ve nelerin gösteren insanlar bir katil, bir cinayet ahlaksızlık bir şekilde etik konusunda sadece bir argüman olduğunu savunuyorlar kendilerini önyargı ve nasıl örnek bir derstir.

+502
christosg88 19 Mar 2017 00:06:44

Her zamanki gibi, Oda Eiichiro de bunun için "yaratıcı" bir açıklaması vardır! Oda pervasızca Tek Parça dünyamız Yasalarına karşı çıkıyor.

44 SBS Hacmi, Sanji bacağını ısıtarak Jabra yendi, yakmadan nasıl sorulduğunda, Oda yanıtı verdi:

Sanji bacak sıcak değil! Kalbi çok sıcak yanıyordu!

Eğer sorulan soru, ki muhtemelen bir şey söyle gibi:

2 yıl Okamas tarafından kovalanan öğrenme Haki, harcama ve bayanlar,-san ve Robin-chan, özellikle Nami ayrıldıktan kalbi yaptı çok daha yakın!!! Su bile yanan kalbi söndürmek olamaz!!!

Oda-sensei'nin "açıklamalar" genellikle ne kadar tatmin edici gelmiyor, ama bu!

+452
Tamara Leahman 15 Tem 2011 16:32:47

Wikipedia, Kamehameha tanımlandığı gibi bir tür kelebek.

kamehameha Web tanımları Kamehameha kelebek Hawaii'ye kelebek yerel iki türlerinden biridir. Hawai adı pulelehua var. ... http://en.wikipedia.org/wiki/Kamehameha_(kelebek)

Ne demek bu Dragon Ball serisi?

+441
8888888 18 Kas 2016 16:38:12

Kim çocuk tabutu o uyanmadan son bölüm ikinci sezon, İkizler Meteor? Önemi ne oynuyor? Neden Yin benziyor mu?

Who? Who? Who?

+432
user97176 6 Oca 2010 12:59:06

Manga genellikle sağdan sola, yukarıdan aşağıya okunur biliyorum, ama bu panel biraz kafamı karıştırdı.

enter image description here

Sağdaki adam kızgın görünüyor ve "!" ilk ve daha sonra bir tarihte siz de var mı? 'gibi sarışın kayma var, ama kronolojik olarak bu bir çelişki değil mi? - Ana karakter gördük ilk ve dikenli adamın tepkisi o zaman sorusunu sormak gerekmez mi?

Aynı anda bir şeyler gösteren bu panel değil mi?

Eğer biri/kronoloji yön/bunu anlamak okumam gerekiyor ne bana gösterir misiniz çok yardımcı olursunuz.

+421
TreeWater 1 Eyl 2015 08:50:46

Bu ışık romanda geçen zaman ya, ama manga kesinlikle daha açıkça kapsar emin değilim.

Bazı durumlarda, Gastrea virüsü hamile bir kadının ağzı girebilir, ve bu bir 'Lanetli Çocuk'doğumuna yol açabilir

image

Ayrıca, Rentaro şehir dışında lanetli çocuklarına bakan yaşlı adam ile konuşurken, aşağıdaki exchange neden biraz daha fazla ışık saçan yer, lanetli çocuk, her kadın:sürer

image

Sadece, bir kez Gastrea virüsü giren bir anne ve bulaşan bir döllenmiş yumurta, virüs kendini gösterecektir zorla çocuk olmak kadın, yanı sıra alan diğer ortak özellikleri, gibi kırmızı gözler. Eğer bir embriyo hücreleri zaten uzman olmaya başladı başladığı zamana ve seks karar verildiyse, Gastrea virüsü sadece başka bir insan olduğu gibi çocuğa da bulaşır.

+397
Roman Grigoriev 3 Oca 2014 10:42:35

Çünkü şu an hiçbir şekilde taşıyıcısı daha akıllı yapar. Çünkü şu an için onun taşıyıcısı sağlar:

 1. Birini görmek çakra, ama çakra noktaları
 2. İşaret etti yavaş gibi yapma daha ayrıntılı hareketleri görmek-
 3. Genjutsu daha iyi performans
 4. Evren belirli jutsu yapmak, Amaterasu, Izanagi, Izanami gibi.

Normalde insanlar eğer yanılmıyorsam beyinlerinin, sadece yaklaşık %10 maksimum kapasite kullanmayan arkasındaki mantığı yok. İkinci yeteneğini kullanarak, görüntü işleme yapacak başka bir şey değil beyni daha fazla kullanmak, ama Yapmış. Çünkü şu an sadece bunu yapmak için bir ön koşul gibi, sadece 160 cm bir basketbol oyuncusu gibi ultra güçlü ayak kasları olmadığı sürece slam dunk yapmak mümkün olmaz 1, 3 ve 4 yeteneği vardı. Evren gibi, bunun yerine ayak sadece gözler var. Bu nedenle, çünkü şu an yukarıda bahsettiğim gibi kahramanlık sağlar olsa da, kullanıcı daha zeki yapmaz.

Naruto gelince, bildiğim kadarıyla, Naruto sadece çok hızlı hareket ediyor. Hızlı hareket Minato farklıdır. Minato Uzay Zaman Jutsu kullanır. Bu Minato hareket etmiyor demektir, teleporting olduğunu. Belirteç olarak kunai ihtiyacı var bu yüzden.

Evren ışınlanma o zaman ona ayak uydurmak mümkün olmaz, ama gelirse olabilir.

+397
Hugo Gaers 4 Eki 2012 15:35:44

Ben izledim ilk sezon Jojo no Kimyou na Bouken: Stardust Haçlılar, ben hiç görmedim Joutarou sinek tahammül, ama aniden sezon 2 Stardust Haçlılar ne zaman Joutarou karşı karşıya Dio mi uçun. Sizin gördüğünüz bu sahne, onlar yaptı uçarken onlar yumruk birbirlerine. Stand bu yeni yetenek mi?

+394
dwerner 22 Şub 2017 20:53:10

Özür dilerim, ben sadece bir kütüphanede 1 birim okudum, çünkü çok özel bir şeyler bulabilirim.

6 birim hakkında hatırladığım şey şu:

 • Bu güçlü bir kötü tanışmak isteyen bir grup savaşçı ve macerası, bir şehre Seyahat ederler. Ancak, girmek için şehri terketmeye 10 Gümüş maliyetleri, o da borçlarını ödemek için çalışmak zorundalar.
 • Grup üç erkek bir taş ocağında, ama ödemek berbat çalışmaya karar. Birkaç saat için çalışıyorlar ama sadece 38 Bronz almak.
 • Sonra, bir adam her müşteri için 1 gümüş ödeyen yıkama kızın yedekler yeni bir iş, onları tanıtır. Çocuklar diğer iki çocuğu reddederken ana karakter olmak (bir tanesi) bunu yapmak için heyecanlı, kızlar genellikle sırtını yıkama olanları söylüyor.
 • Bir süre, onu yıkamak için iki erkek yerinde bir kız ve de rush sonra, ve ana karakter üzerinde kız vurma üstüne topraklar biter ve. Kız aslında ortağı olduğu ortaya çıktı. Özür dilemeye çalışır iken ona bir kova atıyor ve banyo bırakır. Bu ana karakteri depresif yapar.
 • Sonunda, birlikte çalıştığı diğer çocukla paylaşmak için 30 gümüş para kazanıyor. Ancak, bu iş için onları tanıştıran adam 29 Gümüş aracılık ücreti talep ediyor.

Tamam, bu kadarı fazla bence. D bana yardım ederseniz şimdiden teşekkür ederim.

+386
directory 30 Kas 2012 09:31:42

Kahraman Derneği katıldı ve bir kahraman olmak için uğraşıyor Saitama etrafındaki insanlar genellikle kötü veya soğuk, ve gerçekten önemsiyor onu davranır biliyor mu bu. İlk birkaç bölüm, insanlar onun görünümü hakkında umurunda, ama sonraki bölümlerde, sadece onları göz ardı etmek( elinden geleni yapıyor) başladı. Daha fazla bilgi için, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

http://onepunchman.wikia.com/wiki/Saitama

+365
user17301 5 Mar 2017 03:51:29
 1. İlk 12 bölüm Bakemonogatari yayınlanan TV haftalık 3 Temmuz - 25 Eylül, 2009. Bakemonogatari 13-15 Bölüm 3 Kasım - 25 Haziran 2010 webcasted edildi.

 2. Nisemonogatari (11 bölüm) yayınlanan TV haftalık 7 Ocak - Mart 17, 2012.

 3. Nekomonogatari [Siyah] (4 Bölüm) yayınlanan TV gibi özel bir Aralık 31, 2012.

 4. Monogatari İkinci Sezon (oluşan Neko [Beyaz], Kabuki, Otori, Oni ve Koi; 26 bölüm de dahil olmak üzere 3 sitede) yayınlanan TV haftalık 6 Temmuz 2013 - Aralık 28, 2013.

 5. Hanamonogatari zamanda "Monogatari İkinci Sezon + a" ["alpha plus"]; 5 Bölüm) yayınlanan bir özel üzerinde Ağustos 16, 2014.

 6. Tsukimonogatari (4 Bölüm) yayınlanan bir özel üzerinde Aralık 31, 2014.

Bakın bu soru için bilgi olarak-evren kronolojik sırası serisi.


Not Bu yayın düzeninin ışık Roman değil aynı üretim emri animasyon serisi. İki önemli farklılıklar vardır.

 • Fırında ve Nise arasında yayınlanan Kizumonogatari, henüz hareketli değil. O olduğunu açıkladı Temmuz 2010 Kizumonogatari istiyorsunuz alırsınız bir film uyarlaması. (Dört yıl sonra, bu yazı gibi, böyle bir uyum üretildiğini, ne de kimseye aslında Kizu film versiyonu üretilecek inanmak için herhangi bir sebep bile. Kizumonogatari Mili tarafından ayrıntılı pratik bir şaka olduğunu birçok spekülasyon.
 • Kabuki ve Otori arasında yayınlanan Hanamonogatari, Otori, Oni ve Koi sonrasına kadar hareketli değildi.
+340
Rastislav Hepner 22 Kas 2014 22:56:08

Sadece (yanlışlıkla) sipariş onları izledi sahip, son derece Yayın tarihi emriyle onları izlerken, film de dahil olmak üzere tavsiye ederim.

Özgün ve spin-off serisi aynı şirket tarafından üretildi. (Aynı ekip de inandığım gibi) ve asla aynı anda yayınlandı.

Bu, önerilen sipariş yapar:

 1. Dizin 1 Sezon
 2. 1 Railgun sezon
 3. Dizin sezon 2
 4. Endeks film
 5. S Railgun sezon 2 ()
 6. Dizin Sezon 3
 7. Henüz bilinmiyor (serbest düzen)1 Railgun Sezon 3 / Hızlandırıcı sezon

Tadını çıkarın!

+260
Catherina Bouraza 10 Şub 2013 04:46:41

Ainz ve kullarına hala Yggdrasil exp için canavar öldürme olduklarında aynı şekilde tesviye edilir.

+258
PolinaIosifovna 23 Haz 2015 12:14:34

Zaman ile ilgili futuristik maddeleri, teknolojileri, dünya dışı hayat, değil mi kategorize olarak "sci-fi". Eğer daha önce Opera izledim, neredeyse her bölüm kısa bir Prolog olduğunu farkında olmalısınız. Görün ton fütüristik maddeleri oluyor gibi uzay gemileri ve yaratıklar.

Hala yeterince ikna edici değil mi?

Hakkında Uzay Sahne?

Bazı Garip Görünümlü Uzaylılar ve Robotlar?

Ya Da Fütüristik Teknolojiler?

Tutmak zihin sadece bir küçük ve arka plan ayarları için bütün serisi, ana tür olduğunu hala Aksiyon ve Komedi.

+218
user0118999881999119725 3 27 Eki 2015 14:10:32

Ash Ketchum var ve her zaman olacak, 10 yaş olacak. Güneş ve Ay sadece anime sanat tarzı ve odak noktası değişti. Yaşlı iken Pokemon biraz komedi vardı, Güneş ve Ay bir öncelik yaptı.

kaynak yaşı: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Ash_Ketchum

+196
fred rollatini 10 Tem 2019 17:33:17

Ayrıca Yeryüzünde doğmuş olan Diana. İlk anime (İngilizce ve Japonca sırasıyla dub) 126 veya 133 bölüm görünüyor ve Artemis ve Luna kızı olduğu ortaya çıktı. Manga, ilk 18 perdede görünüyor. Gelecekten geliyor ve Luma ilk (anime) onu görünce Diana Artemis Baba olarak ifade eder, çünkü bu kadar kafası karışık. Artemis ve Luna Usagi danışmanlarının gibi Chibiusa için danışman olduğunu.

+167
Digikata 13 Oca 2020 13:26:41

Hayatta kalan tek üyesi Uchiha katliamı Sasuke ve Itachi sonra, ama daha fazla ortaya gibi görünüyor aslında düşündüm. Katliamdan sonra Uchiha klanından kalan kurallı bir listesi var mı?

+157
caduceus23 13 Eyl 2017 23:09:28
Hamatora bir 2013-14 karışık-medya Yokohama dedektif ajansı hakkında proje. Ajanlar özel güçleri, "asgari" olarak adlandırılan ve diğer asgari sahipleri ile ilgili suçları çözmek için kullanın.
+138
abazin9909 2 Kas 2017 21:32:54

Kyuubi karşı savaş sırasında, Minato Kyuubi çakrasını ikiye bölünmüş, yarısı, kendisi ve Yang içine yeni doğan Naruto içine yarım Yin kapalı. O zaman ölür kısa bir süre sonra nedeniyle kullanım Shiki Fujin tekniğini ve mühürlü içine Shinigami mide ile birlikte Yin-Kyuubi.

17 yıl sonra Shinigami midesi çıkarıldı ve hemen Kyuubi Çakra modunu kullanarak görülmüş. Yani neredeyse anında kullanmak Minato nasıl başardı aynı Kyuubi Çakra modu elde etmek için bir sürü sorun yaşadıktan sonra Naruto Yaklaşık 17 yıl sürdü.

+106
Dennis Li 9 Haz 2014 11:14:56

5 Bölüm başında Momonga ile Albedo konuşma beni karıştırmayın bu bir kaç unsurlar vardır. Henüz başka bir "Yggdrasil oyuncu bulmak zorunda olduklarını" Albedo ona bildirir. Onun için seviyorum onun için belirtilen "ayarlar" Tabula karıştırmasını ona bir sonucudur daha sonra, Momonga söyler.

Albedo onu bütün dünya Momonga bakış açısından sadece bir video oyunu eskiden farkında olduğu anlamına mı geliyor? Momonga bunu ona söyle, ya da Momonga oyun dünyasına transfer olunca doğal olarak (yani) başından beri bu bilgiye sahip yaptı değil mi? Yapmak Albedo (ve diğer astlar?) sadece bu umurumda değil.

+93
galymzhan 3 Mar 2012 10:02:12

Sümüklü çocuklar "olarak değerlendirebilirim kim yinelenen karakterler ile birkaç anime serisi düşünemiyorum. İki sempatik, yinelenen, karakter Udon gelen Naruto ve Komugi gelen Hunter x Hunter. Bu karakter için gerçek bir mecazdır, ve eğer öyleyse, ne olursa ima etmek anlamına geliyordu. (Amerikan) benim için, bu özellik sadece gerçekten bakmak istemiyorum birisi demektir.

Kesinlikle bundan daha fazlası olsa. Kanlı bir burun sıralama genellikle karakter bir şekilde cinsel utanıyor demektir.

+90
f1sh 22 Oca 2016 04:40:18

Iida, Midoriya ve Todoroki birbirimize bakarken bu oyun ve bazı iç monolog her biri olmak istediklerini kahraman olmak istiyor hakkında, şarkı (şehirdeki) Kimi wo Koete gibi bir noktada sadece müzik ritmi gibi bu synth oynar geri alır durur ve sonra, herkes çok memnun olurum yardım edebilir oynar ama bu şarkının adını arıyorum

+34
spandu K 29 Oca 2014 23:59:01

Daha önce sormuş olduğu soru ile ilgili:
Ne anime var mı Shirou ve Arturia bir daha Kader/stay gece sonra buluşalım mı?

Fate Stay/Night Realta Nua Görsel Romanda yeni bir son-Son Bölüm-başlık ekranında çağrı erişilebilir görünüyor 5 sonlar gördükten sonra, bu 2 parça, Arturia Merlin 2 kişi, "sonsuz sonsuz takip", eventfully takipçisi garson ulaştıklarında yapabilecek "" ve bir bekleyen biri tarafından ulaşılabilir bir mucize duymaya, Kader Rotanın bir Monolog ve ikinci bir bölüm var.

Ne Merlin ifade etmektir Arturia bekliyor ve Shirou pursueing, sonunda Shirou ulaşır Avalon nerede Arturia uyuyor ve 2 sonunda birleşiyorlar, değil emin ne kadar aldı Shirou ulaşmak Avalon göz önünde bulundurarak bu Avalon aşar tüm sihir de dahil olmak üzere 5 Büyüler mi var alınan bir sonsuzluk için Shirou ulaşmak.

Açıkçası eğer onları karşılamak için bir sonsuzluk aldı, hiç olmamış bu sağduyu.

Bu durum için iki seçenek vardır bu yüzden benim teorim:

 1. Sonsuzluk yazarın tanımı kamuoyunca farklı bir şey.
 2. O umutsuzca bir araya onları görmek isteyen seyirci troll için bir şaka gibi bir şeydi.

Orada herhangi bir resmi açıklama hakkında ne kadar sonsuzluk olduğunu göre Fate Stay/Night serisi?
Hangi konuda spekülasyon bir tür üs için herhangi bir ipucu var mı?
Ya da belki ışık romanı belki de bu konuda bir şeyler bahseder.

Gerçekten nasıl Saber sırada sonunda Shirou ile tanışmak için katlanmak zorunda ne kadar bilmek istiyorum.
(IMO yaşadığı sonra, zaten yeterince acı çekti.

+19
user2422531 1 Ağu 2019 07:16:13
$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil