Bu senshi neden eldiven gelmeden önce manikür alabilirim?

Anime serisi Sailor Moon (ya da, Bishoujo Senshi Sailor Moon) savaşçıları bir benzersiz henshinveya dönüşüm sırası. Özellikle, daha sonra bu dönüşüm sırası başlamadan önce senshi manikür almak ile canlandırılmıştır.

(Mizuno Ami) işte Sailor Mercury elini yükselterek henshin dizisi başlama:

mercury-star-power

Sonra da ona manikür ve star değnek dönüşüm kalem etkinleştirir yaptı:

star wand

Gördüğünüz gibi, tırnaklarını açıkça ikinci screencapture mavi. Henüz, henshin sıra sonunda, açıkça eldiven spor yapıyor.

henshin-complete

Yani: Neden bu Senshi almak manikürden önce koyarak eldiven?

+728
Dejan 4 May 2012 12:41:44
35 yanıtların

Evet olacağına inanıyorum. (%100) eminim ama Amerikalı bir üretim olmasına rağmen Avatar son hava bükücü anime olarak kabul edilir bence

+992
DigiNin Gravy 03 февр. '09 в 4:24

Çoğunlukla eğitim yoluyla kısmen Evet diyebilirim. O gelişmiş Çakra Gelişmiş Güç hangi verir onun için artış gücü saldırması son derece. Eğitim yoluyla Sakura saldırı onun bu gücü göstermek mümkün olduğunu kanıtlandı.

Sakura aksine, zaten kendini Tsunade inanılmaz ham güç, hiçbir şey ama saf kas gücü ile tek bir el taş kırma yeteneğine sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu gücü daha sonra Tsunade bu tekniği kullandığında korkunç bir kat daha arttı, Gamabunta var tantō kaldırma ve sallanan gibi kahramanlık yapmasını sağlayan, sadece iki topuğu veya parmağı ile çarpıcı, Uchiha Madara Susanoo göğüs kafesinin ve kılıç yok, ve göreli kolaylıkla parmaklarının bir hareketiyle uçan rakipler göndererek bir alanda dev kraterler ve çatlaklar yaratıyor.

+979
goTsunny 28 Kas 2018 10:47:23

Hiçbir hata yoktur. Şeytan & Düşmüş Meleğin iki Kanadı var. Annesi melek düşmüş olan babası yüzünden öldüğünü düşünüyor gibi nefret ediyor.

Normalde şeytan kanatları o yüzden yarı melek & yarı şeytan olduğunu kutluyor korktuğunu söyledi. Ben ne düşünüyorum böyle.) Onu hiç nazik tarafı sevmezdi ve geçmiş duygularını değiştirmez bilerek O & O korkuyor eğer(ıssie) herkes bunu biliyor, ondan nefret edecek ama "söyler."

Kaynak http://highschooldxd.wikia.com/wiki/Akeno_Himejima

+954
aranasaurus 6 Ara 2015 05:07:18

Goku SSJ3 de Hafif yaralandı ama Şişman Buu hala ama Mystic Gohan Kötü ve Şişman Buu ile kombine beri Şişman Buu biraz daha güçlü olan Süper Buu Hakkından eşit oldu.Ama biraz olun Gizemli yapan en az iki SSJ3 gücü olan Buutenks kaybetti SSJ3 çünkü daha güçlü daha tüm SSJ ile kullanabileceği enerji açığa çıkarır çarpanı (Taban Dahil) birlikte,enerji ve stres kullanmadan var ve Çocuk Buu hepsi Buu en güçlü formu edilmiş olmamalı formları rlly değil (Gohan Absorbe olan) şart beri onun iki SSJ3 Birlikte ile mistik ve Yağ Buu hepsi Kai'nin absorbe böylece o kazanmıştır orada çok güç ama onlar asla döndükten sonra çocuk buu ölümü çok rlly Çocuk buu olması biraz az SSJ3 tek sebebi o overpowered Goku çünkü onun hareket yoktu öngörülemeyen beri saldırdığını olmadan fikir o kadar zekan vardır bir nedeni :)

+912
user3405492 2 Nis 2019 23:30:19

Sonunda bölüm 19 Shindo, Kazuo Kikuna oynar piyano için Kozue Aihara, onun piyano stüdyo sınıf arkadaşı, sonra onların tarih. Uta Naruse dinler Kazuo evinin önünden geçiyor ve panellerin iki, oldukça farklı bir sanat tarzı ile bir arka plan karşı çekiliyor:

first panel

second panel

İkinci panel açıkça içeren bir başvuru için Gustav Klimt bu Öpücük. İlk panel bu düşünceyle, aynı zamanda bir sanat eseri için bir başvuru var mı? Başka Klimt resimlerinde de benzer bir görüntü aramak için baktım, ama belki de kısmen güçlü bir görsel sanatlar plan yok çünkü aşırı derecede ikna edici bir şey bulamadım.

+892
user305279 17 May 2017 14:03:13

Bilgileri bu cevaplarınızı soru üzerinde Wikipedia giriş için Manga.

Manga "Dergi" düzeyinde başlayarak dağıtılır hakkında genel işlem tanımlıyorlar:

Dergi

Eshinbun Nipponchi şimdiye kadar yapılmış ilk manga dergisi olarak anılıyor. Manga dergileri genellikle aynı anda sorun her dizi için ayrılan yaklaşık olarak 20-40 sayfaları ile çalışan birçok dizi var. Bu anime hayranlığı Dergisi Newtype gibi diğer dergiler, aylık dergiler içinde tek bir bölüm yer aldı. Nakayoshi gibi diğer dergileri de (halk arasında "telefon rehberi") olarak bilinen birçok farklı sanatçı; bu dergiler, ya da "Antoloji dergileri" tarafından yazılmış, birçok hikayeler genellikle düşük kaliteli gazete kağıdı üzerine basılır ve her yerde kalın 850 200 sayfadan fazla olabilir özelliği. Manga dergileri de çizgi roman eşdeğer bir çekim çizgi roman ve çeşitli dört panel yonkoma () içerir. Manga serisi başarılı oldukları takdirde yıllarca çalışabilir. Manga sanatçılar bazen birkaç "one-shot" manga projeleri ile sadece kendi adını almak için denemek için başlayın. Eğer bu başarılı olursa ve iyi eleştiriler almaya devam ediyorlar. Dergiler genellikle kısa bir ömrü vardır.

Sonra toplanan birimler hakkında bir sonraki paragraf görüşmelerde:

Toplanan birimler

Bir dizi bir süre çalıştıktan sonra, yayıncılar sık sık bir araya toplamak ve bölüm ayrılmış kitap boyutta birimler, tankōbon adlı yazdırabilirsiniz. Bu ciltli, ya da daha fazla kapaklı kitaplar genellikle, ve ABD Ticaret sayıları ya da grafik Roman eşdeğerdir olabilir. Bu birimler genellikle daha yüksek kaliteli kağıt kullanın ve dergilerden takip edebilirler ya da gazete veya monthlies maliyeti engelleyici olarak bulurlarsa "bir seri yakalamak" isteyenler için yararlıdır. Son zamanlarda, "deluxe" versiyonları da büyüdü okuyucular özel bir şey için yaşlı ve ihtiyaç kadar basılmıştır. Eski manga da biraz daha düşük kalitede kağıt kullanarak yeniden basıldı ve yaklaşık $ABD doları 100 yen her biri için kullanılan kitap pazarında rekabet satıldı.

Orada da bir bağlantı listesi "Manga mangazines" burada.

Bir Parça şu anda çalıştığı Haftalık Shounen Jump ve de belirtildiği gibi ikinci satırda açıklama kendi wiki giriş:

One Piece (Japonca: ワンピース Hepburn: Wan Pīsu?) Eiichiro Oda tarafından yazılı ve resimli Bir Japon manga serisi. Shueisha'nın Haftalık Shonen seri 19 Temmuz 1997 yılından bu yana dergi Atlama, yetmiş halinde toplanan fasılların sekiz tankōbon miktarlar tarihe geçti. One Piece Monkey D. Luffy, vücut yanlışlıkla bir Şeytan Meyvesi yedikten sonra lastik özelliklerini kazanmış olan tuhaf bir genç adamın maceralarını izler. Korsanlar çeşitli ekibi, Hasır Şapka Korsanları diye, Luffy bir sonraki Korsan Kral olabilmek için One Piece "olarak bilinen dünyanın en büyük Hazine aramak, okyanusun araştırıyor.

Shounen Jump olduğu açıklanan

(週刊少年ジャンプ Shūkan Shounen Janpu?) haftalık Shonen Jump Japonya'da Shueisha tarafından dergi Atlama çizgisinin altında yayınlanan haftalık shounen manga bir antolojisi vardır. İlk sayısı 2 Temmuz 1968 kapak bir tarih ile serbest bırakıldı çalışan en uzun süreli manga dergi, ek olarak; en çok satan oldu. Manga Dergisi hedef genç erkek okuyucular içinde aksiyon sahneleri çok sayıda ve komedi adil bir miktar içerir eğilimindedir serisi. Haftalık Shonen Jump çalışan dizi bölümleri toplanan ve tankōbon cilt olarak iki üç ayda bir künye "Jump Comics" başlığı altında yayınlanmaktadır.

Manga bir magazin ve seri toplanan ve tankoubon cilt olarak yayınlanmış özetliyor açık bir şekilde ifade etti.

Bu "Tek Parça" wiki girdisini de belirtiliyor (zaman bu cevap, orada

yetmiş sekiz tankōbon tarih için birimler.

Wikipedia giriş için Tankoubon açıklar gibi:

(単行本? bir tankōbon, "bağımsız/bağımsız kitap") kendi içinde tam ve modern Japonya'da en sık (雑誌 zasshi?) dergiler yerine tek bir manga bireysel birimler için referans olarak kullanılır, ama bir monografi benzer bir dizi ya da corpus () bir parçası değil, bir kitap için Japonca bir terim olup, çoklu dizi özelliği. Bir roman güzellik ipuçları, fotoğraflar, örnekleri daha önceki kitap ve benzeri ciltli bir biçimi sergi kataloğu bir tutarlı zararlı bir kitap, bir kurgusal çalışma, ekonomi Ders Kitabı, bir kitap için kullanılabilir. Bu kitap aynı zamanda bir derginin bir veya daha fazla sorunları, bir ansiklopedi (veya tüm set), bir veya daha fazla birim vb kapsayan düz tatlım, daha özeldir.

Bu Bilgi bir soru için gerekli, ve basit bir arama Vikipedi'de Manga girişi isabet olurdu daha ayrıntılı biraz daha var.

+891
user44746 28 Oca 2015 23:27:10

Ben izledim bu diziyi ve çok iyi şarkı söyleyen Koreli bir sürüm OST ve ancak bu tanıdık, yapamayacağım tanımak. Ama Naruto gibi görünüyor.

Herkes bu şarkının ismini hatırlıyor musunuz?

+871
FRANK EDWARDS 14 Eki 2013 05:50:05

Japon okullar, genellikle onlar kümesinin açık sokak ayakkabıları ve kapalı ayakkabı "denirUwabaki." İçinde, genellikle herkesin ayakkabı için ayrı raf veya dolap vardır. Bu raflar Dolaplar bazen öğrenciler kapalı ayakkabıları açık ayakkabı koymak için ve takas için bir boşluk olacak. Bu genellikle dış unsurlar tarafından gölgelendi olmaktan kat tutmak ve uzun bir süre için Polonya korumak yapılır.

Zorbalık (anime ve manga tasvir) genel bir fikir ya da (ve onları uzağa atmak ya da uygunsuz bir yere koyun) onları çalmak ya da çiviler veya (bazen de onlara zarar verir) çöp ile doldurmak. Amacı genellikle/veya sıkıntı onları gerçek bir çatışma olmadan neden onları aşağılamak ve. Giydiği sandalet muhtemelen kapalı ayakkabıları ve fikri muhtemelen ayakkabıları onun yerinde olmadan veya yürüyerek eve onu yaparak onu küçük düşürmekten zevk almaktır. Aslında, bu fikri yoktu kabadayısı ego/durumunu yükseltir onuruna/"yüz", kaybeden (genellikle pasif bir tepki olan) zorbalık kurbanı, yazık etmektir.

+824
Timothy Holloway 17 May 2012 09:52:36

Bu serbest düzen bu .kesmek:

 1. .hack//Sign
 2. .[OVA]hack//Liminality
 3. .(Tasogare no Udewa Densetsu)Twilight hack//Legend
 4. .[OVA]hack//Hediye
 5. .hack//Roots
 6. .[Film]hack//G. U. Trilogy
 7. .[OVA]hack//G. U. Döndürücüsü
 8. .[OVA]hack//Quantum
 9. .[Film]hack//Sekai no Mukou ni

Size izlemek her hikaye bir zaman, ben öneriyorlar:

 • .hack//Sign
 • .hack//Liminality

Aynı hikaye paylaştıkları için. Sonra,

 • .Twilight hack//Legend
 • .hack//Hediye

Gibi Hediye bir yan hikaye diğer üçü seni şimdi izledim.

Bu aşamada kullanabileceğiniz iki farklı hikaye vardır:

1:

 • .hack//Roots
 • .[Film]hack//G. U. Trilogy
 • .[OVA]hack//G. U. Döndürücüsü

2:

 • .hack//Quantum
 • .[Film]hack//Sekai no Mukou ni

Son olarak, izlemek için son seçim seçmedin hikaye seç


İşte akış şeması gelen AniDB:

+819
Sarfaraz Niazi 14 Ara 2012 12:14:38

Bir Manga bir hacim sınırını karar vermek için hiçbir sabit bir kural yoktur. Bu mangaka ve belirli bir hacim ya da biter nerede karar vermek için yayımcı kadar değil. Bunlar genellikle yayınlanan arc-bilge korumak için bir tekdüzelik boyunca birim.

Wikipedia'ya göre

Japonya'da, manga genellikle büyük manga dergilerinde tefrika, genellikle bir sonraki sayımızda devam edecek tek bir bölüm olarak sunulan birçok hikaye, her içeren vardır. Eğer dizi başarılı olursa, toplanan bölümler tankōbon cilt olarak yeniden sık değil sadece, ciltsiz kitap olabilir.

Bir dizi bir süre çalıştıktan sonra, yayıncılar sık sık bir araya toplamak ve bölüm ayrılmış kitap boyutta birimler, tankōbon adlı yazdırabilirsiniz.

+812
DarkKnight 7 Mar 2012 15:37:37

Anime izledim ve ancak ışık Roman okumak değil daha aşağı olduğunu düşünüyor anlayamıyorum var?

+792
jmar42 7 Şub 2011 20:37:36

Yedi Ölümcül Günah oluşur:

 • Meliodas, Ejderha Günah Wrath
 • Diane, Yılanın Günah Kıskançlık
 • Ban, Fox Günah Açgözlülük
 • Kral, Grizzly Günah aşkına
 • Gowther, Keçinin Günah Şehvet
 • Merlin, boar's Günah Oburluk
 • Escanor, Aslan Günahın Gurur

Escanor ben anime görünür olmayan biridir. O ortaya bir özel yan hikaye manga denilen Vampirlerin Edinburgh. Ben anime görünmedi o yüzden eğer doğru hatırlıyorsam, Escanor yeri bilinmiyor

+765
Remik 30 Ara 2012 21:16:29

İçinde Otome Yōkai Zakuro, zaman Zakuro, Susukihotaru, Bonbori ve Hozuki girin bir kavga, Yapay Ruhlar Mamezo, Sakura ve Kiri çekin sakura dalları vermek kızlar. Zakuro bir bıçak dönüşürken Susukihotaru, Bonbori ve Hozuki sadece daha fazla taç yaprakları üretmek.

Ancak sadece 3 yapay ruhları var ve bunların her bir kolu çekin görüyoruz ama bir saniye çekerek toplam 4 şubesi var.

+740
Glorytoad 3 Eyl 2013 19:16:35

Amazon Japonya olan Shigatsu wa Kimi no Uso soundtrack indirmek için kullanılabilir: "Shigatsu wa Kimi no Uso ORİJİNAL ŞARKI & film MÜZİKLERİ". Kayıpsız (çok değil, ne yazık ki) MP3 download. Tüm OST (~25 USD) 3000 AUD, ya da (ama bu hızla sadece albümü satın almaktan daha pahalıya mal olur) tek tek şarkıları satın alabilirsiniz.

OST görünmüyor kullanılabilir (destek kopyalama) herhangi bir internet bağlantılı mivilar yorumu, ama Ongakuchou (oluşan klasik parçalardan show), bir mora: "Shigatsu wa Kimi no Uso - Boku için Kimi hayır Ongakuchou". Ben hiç kullanmadım mora, ama görünür bir FLAC versiyonu albüm mevcut 3200 CHF gibi bir 320 kb / s AAC sürümü mevcut 2100 CHF.

Amazon Japonya bir yere İngilizce'ye (ama ürün açıklamaları ve benzeri) UI çevirmek için bir ayar var, ama mora benzer bir şey görmüyorum, bu yüzden Japon ve/bilmiyor veya Google Translate yolumuzu bumble olan bir arkadaş bulmak isteyebilirsiniz.

+732
sonyarigert 6 Ağu 2012 17:55:04

... Ama buraya birini izledim ve bunun cevabını vermek için yeterli Eleven İnazuma takip olup olmadığını emin değilim.

Hissatsu teknikleri kullanıcıların güçlü hamleler, kaleci teknikleri, savunma, saldırı ve sürgünler dahil sağlayan anime özel teknikler vardır kısa bir açıklama:.

Ben anime filmlerde kullanılan yine, özellikle kullanılan olmayan bazı hissatsu teknikleri olduğunu şimdi fark ettim:

Anime serisi tamamen ayrı gibi... film sadece bana mı? Sadece bir daha asla kullanılan filmlerde kullanılan hissatsu teknikleri neden? Eğer öyleyse, o zaman daha da garip bir şey var:

 • Matsukaze Tenma bir araya geldi Shuu ilk ve tek kez ikinci film, ama o biliyor onu ne zaman görür onu tekrar bölüm 8 İnazuma Eleven Go: Chrono Stone.
 • Tüm o kim gitti için Tanrı Eden film de bilmem bu yere bir dizi.

Bu fark edebildim şeyler var, değil mi daha fazla olabilir. İkinci film daha oldu ama gerçekten çok tuhaf buluyorum bu dizide ... söz fazla değil bu gerçek bir olay gibi olsa yalnız ilk film bir yan/paralel hikaye, Dizi veya alternatif bir son gibi, bu konuda düşünebildiğim tek şey.

+673
dotlambda 2 Kas 2012 21:05:06

Bu açıkladı bonus bölüm "その後の園子" (Sono Ato hayır Sonoko, Sonoko Sonra), yayınlanan Dengeki G's magazine ed. 2015/03.

Hikaye son savaştan sonra Nogi Sonoko ve kahramanların günlük yaşamı hakkında konuşuyor. Ayrıca kutsal ağaç "etkisini tersine çevirmek için"karar nedeni açıklıyor.

Alıntı script (Olası spoiler için 2. Sezon, büyük ölçüde sansürlenmiş cevap soru sadece):

Partiden sonra, Sonoko Tougou evine gitti. Yuuna muhtemelen düşünceli olmak. Bugün, onları yalnız bıraktı. İkinizin konuşacak çok şeyi vardı.
Şu ana kadar olan her şey.
Sevgili arkadaşım hakkında.
Ve...
"Neden herkes geri teklifleri alıyorum, Sonocchi duydun mu?"
Olayın diğer tarafında.
Sonoko gülümsedi.

[...]

"Bu Shinju-sama... insan cesaret~inanmak geldi"

[...]

"Ancak Shinju-sama'yı insanoğlunun cesaretine inanmak geldi. Yu~yu ve herkesin zor iş imiş, Köşe muharebe bolca veri alma gibi, kahraman sistemi bir sonraki aşamaya güncellendi."

[...]

"Olumsuz durum hakkında düşünme. Shinju-sama'yı insanlık zorlu yolda yürümek yerine, onun ölümüne yol açan nazik bir mümkün olacağına inanıyordum. Teklifleri geri verdi ve böylece herkes durup savaşmak mümkün olacağını sisteminin seri üretimi için izin nedeni budur. Herkes kendi çiçek~ kendi yok edecektir. Bunun iyi bir şey değil mi?"

+517
Jeffrey Rowley 9 Nis 2010 18:10:30

Sadece göstermek için paralellikler çok çeken bilim kurgu yazarı Issac Asimov için bir referans gibi görünüyor isim kendisi. Gösterinin arkasındaki takım klasik bilimkurgu hayranları gibi görünüyor.

Edit: Çelik Mağaralar dahil Asimov Kısa Roman serisi, Çıplak Güneş bir dedektif dünya uzay kolonize Sol bir grup insan bir üye bir cinayeti araştıran suçlanıyor. Bu seçilmiş bir kaç küçük ama saf, sağlıklı nüfusa sahip elitist bir toplum yarattı. Çok Amerikan plantasyon aristokrasi gibi. Bu koloniciler veya "tutucular" kalitesiz ve Dünyalılar genetik filtreleme ya da görünüşte garip bir sosyal sisteme vermek dikkat eksikliği nedeniyle yabancı gibi uzak akrabaları gördüm. Auro Kumar Datta anlatabilir mi daha iyi bana burada: http://worldanimeclub.com/2014/10/12/aldnoah-zero-isaac-asimov-revisited/

+502
Ovesh 29 Oca 2012 01:19:48

Yorumda dediğim gibi de hiçbir şey imkansız değildir bu yüzden her şey olabilir. Boruto Tenseigan uyandırmak için ama şu anki bilgilere göre mümkün değildir. Bunu neden söyledim açıklayayım:

Ōtsutsuki bir klan Byakugan kombinasyonu ve çakra üye Tenseigan içine Byakugan gelişebilir.

Bu yüzden hemen hemen açıklamak olmaz Gelişmeye Byakugan için Tenseigan tarafından sahip çakra bir Ōtsutsuki klan.

Bu yüzden bu geçerli tanım olarak, Byakugan olması önemlidir. Boruto hayır Byakugan beri yani Tenseigan olması mümkün olmayacak diyebiliriz.

Ayrıca göre bu bağlantı orada bir cevap gerçekten biraz karışıklık yaratır, ama aynı zamanda bize umut veriyor bazı olasılık :

Biliyoruz

(Evren)Rinnegan = Asura + Indra

(Byakugan)Tenseigan = Otsutsuki + Hyuga

Naruto ve Hinata, Boruto çocukları bunlar göz önüne alındığında ve Himawari mirası böylece olurdu:

(Byakugan) = ????????Asura + Hyuga

Yani, bu Hagaromo bu benzersiz bir karışım ve tamamen mümkün Hamura var çakralar bu iki neden, yeni bir dojutsu uyanış olacak tamamen. Bu da ikisinin de olmaması açıklayabilir Byakugan yanı sıra Deniz mavisi gözleri renkli.

+499
Lucas Pugens Fernandes 15 Ara 2017 16:57:00

Hala bu konuda kafam karıştı. Kaneki aşık olduğunu hissediyorum, ama asla belirtir. Romantizm Tokyo Ghoul ile gerçekten ilgisi olmadığını biliyorum ama çok merak ediyorum.

+453
A Father 3 May 2015 18:48:20

Hakkında "karaktersizler": (Bombacı) Genthru ilk arkadaşları iyileşmek istediğini Düşünürsek arkadaş değil, sadece müttefik olduklarını belirtir. Onlara güveniyor çünkü eğer zayıf olmaları önemli değil, onun yanında kalmalarını istiyor.

Başından itibaren (Hisoka, Pitou) en zor mücadele istiyor, lider götürüyor o yüzden mantıklı olarak Gon. Ayrıca Genthru eğer Gon ve Killua kafasına al olsa bile, yine de kazanmak anlamına geliyor en azından yüksek seviyede. Gon nedeni doğru seçim planı olması. (Mışıl mışıl uyuyan lanet) güçlü bir saldırı, Genthru savunma için yeteri kadar ihtiyaçları var. Ve Killua öyle bir gücü yok.

+383
botzko 26 Eki 2011 09:39:45

Dragon Ball GT edildi üretilen tarafından Toei Animasyon, bir anime şirketler üretmek için kullanılan Dragon Ball Z

Akira Toriyama, bu doğru olsa bölüm hiçbirini yazmadım. Tüm dolgu yapıyorlar.

+324
Ash Wilson 11 Mar 2019 08:21:14

Bu çok güzel bir soru. Ancak, diğerleri sözü, sen yapmak değil istemek biliyor cevap bozulmadan anime.

Sadece yeni bölüm izledim sonra (S02E06) bugün yayınlanacak olan yeni bölüm sonra, böylece bu spoiler okuyun lütfen.

Nereden geliyor bu dil gerçek adı henüz bilinmiyor, ama biz biliyoruz. Küçük bir teaser ile terk edeceğim.

Reiner dili tanımıyormuş gibi oldu.

+311
iamkeir 4 Eyl 2018 00:21:55

Hiç Dragon Ball Süper döndü beri, güçlü olmak zorunda olduğunu herkese gösterdi çünkü Android 17 18 daha güçlüdür. Turnuvada Aniraza Bariyer yumruk olarak kullanıyor ve bu kedi kız atmak için dolanıp onun Bariyer yapma gibi farklı şekillerde Bariyer kullandı Çünkü son Dragon Ball Z onu görmeyeli Bariyer geliştirmek. Güçlü olmak o kadar inanılmaz, ve bana 7 Evrende 3. en güçlü karakter. 17 beri kesinlikle kavga Freiza dövdü.

+289
Kennyist 29 Nis 2017 09:03:09

Railgun 1. Bölüm, Ben de railgun Yukarı-olimpik yüzme havuzu gibi görünen iyi bir yığın biter. Daha sonra aynı bölüm, bu ortaya onu railgun seyahatler hızı 1100 m/s.

enter image description here

Ancak, sayıları tutmuyor.

Sanırım Ben de 10 gram paraları kullanır. At 1030 m/s, madeni para vardır bu kadar enerji:

2 enerji = 1/2 m v^
 2 1/2 = (1010 m/s) (0.01 kg)^2 = 5304.5 kg (m / s)^
 = 5304.5 Jul

Olimpik yüzme havuzu su 2.500.000 kg vardır. Koni muhtemelen havaya iyi 100 metre dolaşan yukarıdaki görüntü dayalı.

Böylece suyun sadece %10'u havaya 100 metre kaldırdı şüphe yararına bir şey diyelim.

Enerji = m g h
 2 (100 m) 2 (9.8 m/s^) 2.45 = (0.01 * 2500000 kg) = * 10^8 kg (m/s)^
 2.45 * 10^8 Joule = 

Para ihtiyacı 2.45 * 10^8 Joule enerji yükselme yüzme havuzu yukarıda görüldüğü gibi. Ama ona para sadece sağlamak 5304.5 Jul. Orada bir fark yaklaşık 4 emir büyüklüğü.


Tamam... herkes Anime fizik sadece başka bir durumda, bu görevden Önce başka bakalım ne kadar enerji üretir:

 1. Paranın spin 1030 m/s net hızı yakalanmış değil. Ama biraz para atalet an verilen (göreceli) bir muazzam gerekir mi? miktarda spin taşımak 10^8 Jul.
 2. Paranın şarj Anime belirtilmemiş. Belki Ben de bir şekilde para olarak ücret üzerinde anlaşmaya varılamayan bir şekilde hedef ile temas halinde yayın yapar.
 3. Kütle-enerji (E = mc^2) para birimidir 9 * 10^14 Jul. Bu yaptığı nedir?

Yani soru bu para çok fazla enerji alır için herhangi bir resmi açıklama Var mı? Ya da Anime fizik bir olgu olarak bu görevden ayrıldıktan mi?

+284
Basil Gakami 8 Eyl 2015 09:15:43

Kız belirtildiği gibi, Luffy yine Sahil Lord karşılaşmanız. Bu bölüm gerçekten geri bir flaş sırasında hareketlidir. Eğer sadece arc aşağı itiyorlar Eğer Henüz orada değilsin.

Bu durumda sonunda bölüm 504 civarında 20:40 zaman o ilk yola üzerinde yaptığı yolculuk.

Picture from one piece anime episode 504

Bunu karşılaştığında şöyle der:

Luffy: Seni bilmiyorum sen kimsin kafa. 10 yıldır mükemmelleştirmek oldum bu tekniği bakın!

Sonra sadece manga bölümde yaptığı gibi Gomu Gomu no silahıyla onu vuruyor.

Bu Tek Parça Bayanposta notları ederken, bu sahnenin Luffy knocking değildi tasvir orijinal arka plan parçasının anime, görün Luffy vuruyor Tanrı Kıyıları ile onun Gomu Gomu no Pistol içinde ilk bölüm anime sırasında orijinal açılış şarkısı, Biz Vardır.

Picture from We Are, One Piece episode one Opening Song

Burada ilk açılış YouTube'da bir video görebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=8mgdyZQ_wzA

Sahne 737 Bölüm 22:10'da yeniden yürütüldü.

+273
PhilYoussef 6 Eki 2016 21:09:27

90'lı yıllarda, (eski Biımiyorum bazı dergi ve kaynakları isimli Anime birçok İngilizce çeviriler "Urotsukidōji" veya "Overfiend" başlıklı OVAs bir dizi nedeniyle panik yaratan muhafazakar medyanın en son hedef oldu:

enter image description here

Animasyon gore, şeytan dokunaç tecavüz ve korku kitleleri bulunan 3 Bölüm bir seri oldu.

Sadece kamuoyunun çok saldırgan oldu, değil sabit arasında sadece çekirdek anime hayranları, ama normal televizyon izleyicileri tarafından da çok popüler hale gelmişti. 40.000 kopya İngiltere'de 500 kişi orada bir anime con için ortalama katılım olduğu bir zamanda satıldı.

Medya tarafından atladı üzerine yapılmış olması, bu tabii ki sadece anime başlık için başarısını nadiren niş izleyici kendi bırakacaktı güçlendirilmiş.

Doğası gereği sansasyonel gazetecilik okuyucu/izleyici ve hızlı yerel topluluklarda konuşma yayılır bir yanıt ortaya çıkarmak için tasarlanmıştır. Başka bir "Overfiend"bulma-yarışmacı, medya inatçı bir muhabir tarafından kusurlu olabilir önceki tartışmalar hakkında izleyicileri ya da teğetsel ilgili olaylar bile, bu normal anime film açıklaması olarak, hatırlatmak mümkün.

Bu anti-anime duyguları gündelik kullanımda ortaya çıkmaya başladı, daha fazla propaganda yaymak ister kasıtlı ya da değil. Örneğin, bu anime hakkında İngiliz Film Sınıflandırma Kurulundan alıntı :

Japonya görünüşe göre, bu filmler cinsel iyilik alınıp satıldığı erkek kulüplerde işten sonra onları takip eden erkekler için seks ve şiddet sağlar.

Açıkça doğru değil Batı dünyasında bir çok anime hentai ayrı olarak düşünmüyordu, ve maruz kaldılar hentai hikayeleri en kötü örnek seçildi. Şimdi anime ahlaksız bir şey bir örnek olarak bile göremezsin:

enter image description here kaynak

Anime Doğuda üretiliyor olması da önemli bir faktör oynadı, birçok insanın gözünde Doğu insanlar farklı ve garip olduğu görüldü. Bu Pokémon gibi zararsız çocuk kitapları bile pokéballs boğuyor çocukların toplu raporları, epileptik nöbetlere ve benzeri olan etkilenmiştir. Diğer popüler başlıklar üzerine de atladı, sihirli çevrelerin Full Metal Alchemist kullanımı gibi ya da Ölüm notun 'kötülük' attı.

this looks pretty evil it must be banned

Diğer telaşlandıran muhafazakar medya korkutuyor şunlardır: Dungeons & Dragons, Harry Potter kitapları ve diğer pek çok niş alanlarda toplumun bazı hangi kucakladı ve götürdü avantajı dikkatini gibi death metal grupları ya da ouija board üreticileri.

Orada tabii ki her şeyin başladığı nerede olduğu belli değil, hentai başlıkları ve ergenlik gençler hedefleyen, ANCAK medya film ve tüm başlıklar "böyle bir tür" anime olduğunu birçok kişi kabul etti ne fanservice var. Ancak, anime bir orta olmak hakkında bir şey - ve ben gibi normal filmografi - bir orta olabilir söyle, neden söyle bu yürek ısıtan bir hikaye, bir çocuk bir araya gelirken, babası ya da eskiden daha az tuzlu konular.

(TLDR: Bazı tartışmalı başlıkları + yankı odası = itibar)

Referanslar:

 • Jonathan Clements tarafından Sütlü Kriz Liseli

Daha Fazla Okuma:

+269
DManh 2 Kas 2014 18:54:34

Bunu en temel şekilde bakarak: cevap hayır olmalı. Unutmayın, birçok kişi ölüleri görebilen Ichigo (sadece özel olanlar) görebilirsiniz. O gün onun için sahte bir bedene herhangi bir noktada elde Haritayı Ichigo yok. Sadece serinin önceki bölümlerinde Kon bırakılması.

17 Ay Ichigo herkes onunla etkileşim görmek ve buna Fullbringer Arc civarında) yetkileri yoktu sonra hatırlama. Eğer gerçekleşirse bu, ölü olarak görülmelidir değildir.

İnanmayarak ile götürün, yazar/yaratıcısı Kubo Tite geçmişte bazı şeyler tutarsız ve zaman zaman yazı ile yarım yamalak alır unutmayın.

+242
user58504 1 Ara 2011 09:41:29

At son bölüm , Yu Yu Hakusho, ne zaman Yusuke met Raizen var astları, onlar açıkladı Raizen durdu kullanan insanlar gibi yemek, ama onun astları vermedi. Ayrıca, (Yomi ve Mukuro) diğer iki Eco Krallar hala ana besin kaynağı olarak insanlar kullanın. Bu yüzden tüm astları ve belki Diğerleri bunu youkai olduğunu söylemek mümkün.

Ancak (insan dünyası) ningenkai ve (şeytan dünya) Eco arasında bir kapı açmak için zor, zorluk, verilen bu yana Sensui vardı. Orada tüm Sınıf/olabilecek bir sürü insan olsun youkai S nasıl bir açıklama yapıldı?

+229
lcossell 13 Nis 2012 13:57:25

Andy sınırlayıcı giyen 2 bölüm var. Aktif olduğu sürece, esp güçler etrafında kullanılan, doğru söylemiş sonra teleported olduğunu gibi olabilir.

+222
Zarrie 31 Eki 2010 21:00:41

Bunun için doğru bir cevap olduğunu sanmıyorum, ama onun kontrolü olmadan Kyuubi, nam-ı diğer Kurama ya da Dokuz Kuyrukları çakra kullanıyor olabilir diye düşünüyorum. Diğer bölümlerde bunu pek çok kez yaptı, ama gözleri kırmızı olur. Bu ne demek Kyuubi Naruto çakra bazı atalım her zaman, Naruto'nun gözleri kırmızı sonra (bazen) onu çevreleyen Kyuubi çakrasını başlayacaktır bu. Naruto duyguları tarafından ele aldığında bu olur. Bıyıkları koyu olsun da dikkat edin.

enter image description here enter image description here enter image description here

Ayrıca her zaman Kyuubi gözleri Naruto yansıtmak çok kızıyor. Kyuubi bu Nagato ile konuşurken Naruto Sage Modda iken önce oldu dedi. Çakra bazı "Kazara dökülen" gözlerinde gözlerinde Naruto Sage Mod ile karışık bu yüzden çok kızgın olduğunu söyledi.

enter image description here

Obito (savaş Naruto biraz öldü sırasında) Naruto geri Kyuubi diğer yarısını koymak önce, ama önce Kyuubi uysal aldı, Naruto Hagoromo, Altı Yolları Sage konuşurken, bitmiş ve Guı kurtarmaya gitti daha geri gelmedi. O zaman da Madara görmek için geriye döndü. Gözleri Sage Modu vardı ama Kyuubi gözleri orada karışık oldu. (Anime Naruto'nun gözlerine dikkat edin Nagato konuşurken aksine turuncu kırmızı değildi ama.) enter image description here enter image description here
Naruto: Shins Yedinci Hokage ve Kızıl Bahar bir mide Naruto almayın. Bu Kyuubi deli yapar, ama Naruto onu sakinleştirmeye söyler. Eğer gözleri sadece siyah ve beyaz olmak manga çünkü kırmızı ya da açık değil, ancak yaptıklarını söyleyeceğim emin değilim. enter image description here enter image description here

Kyuubi gözleri kırmızıya dönüyor ama Kakuzu ve Hidan mücadele yaşındayken deli gibi görünmüyordu yapan çakra bazı verir Naruto bu verdiğim bilgilerin hepsi yazıyor. Ama belki @Ayase Eri dedi açıklamalarda stüdyoya sahip sakarlık ve mavi yerine kırmızı gözleri, ya da sadece vermedi ve bu olması gerekiyordu gibi.

+181
Simrat Singh 7 Eyl 2014 12:02:44

Göster açık olduğundan emin değilim, ama burada günümüz teknolojileri ve eğilimlerden hareketle dayalı uzun soluklu bir açıklamam var:

Bugün, "sertifikalar" kullanıldığı doğrulamak kimlik (güven) bilgisayar sen iletişim; bir web sitesi o görünüyor gibi banka değil, banka değil. OS kullanarak/yükleyerek, zaten varsayılan listeye eklediler kim güvenerek kabul ettik. VeriSign bir örnek; şirket ile güven oluşturmak için yeni web siteleri için bir süreç var, ve işletim sistemi üretici ile güven var, ve zaten onlara güvenmek Rıza var.

Bugün, bu her şey >128-bit anahtarlar, ancak, zaman KOKAİN, bunu makul varsayıyorum onlar kullanabilir devasa uzun anahtarlar, muhtemelen >128-Mbit. Onu almak bir bilgisayardan bizim zaman, çalışma non-stop kadar zaman KOKAİN için bir çatlak.

Kapsamlı şifreleme hakkında, ama basitlik aşkına Google olabilir:
Birisi "istedikleri her şeyi doğrulamak için" bir sertifika oluşturabilirsiniz. Sonuçta, ya da açıkça onlara güvenmek, ya da üçüncü bir taraf için erteleme sizin adınıza iddialarını değerlendirmek gerekir. Açıkça bir kredi kartı okuyucusu ile her tüccar güven onay arka plan ve yok; bunun yerine, seçin bir kaç şirket, Visa, Mastercard, vs. güveniyoruz. itibarsız tüccarlar ile ilişkilendirmek ve koşulsuz olarak ortaya çıkabilir, eğer yaparlarsa herhangi bir sorun işlemek için.

KOKAİN zamanında, siber-beyin besbelli güvenli olarak, en az, çok güçlü bir özel anahtar, her biri yaklaşık olarak benzersiz değildir. Ek güvenlik özellikleri/böyle bir "saldırı engelleri", "kukla engelleri", vb yükseltilmiş eklenebilir. Hükümetler genellikle, hükümet ağır cyberization konularda müdahale etti, en az bu' maksimum-bu, vb sağlamak için bir yasa çıkarılarak bu son derece muhtemeldir. Bugün hükümetlerin zamanında ve KOKAİN zaman içinde, her ikisi de bir başka tipik özellik, "özgürlük ile güvenlik satın """ bir kendini koruma modeli üzerinde bir güven var. Diğer bir deyişle, aynı zamanda ücretsiz %100 güvenli ve %100 olamaz. Sipariş için yapmak onların işi, biz gerekir güven hükümet. Bu zımni güven sonucu yasal olarak/ve sonsuza kadar onlara casus veya gözaltına sağlayan birçok yasa vardır. Eğer ulusal güvenlik için bir "tehdit" olarak kabul ediyorsanız, özgürlüğünüzü idari iptal, iletişim, izlenen, artık kanıtlanmış suçlu, vb kadar masumsun. Bugün, cep telefonu mikrofon, kamera, GPS, vb göz önünde bulundurun. tüm yazılım tarafından kontrol edilir ve etkin ve uzaktan etkinleştirilebilir.

Dikkat edin içinde KOKAİN, ancak teknik olarak bir "polis gücü", biz hiçbir zaman verilen herhangi bir gösterge herhangi bir üyenin Bölüm 9 vardır HİÇ başvurulan bir arama emri. Birçok kez, kendi ülkesinde, Bölüm 9 (ve bazen güvenlik/yerel polis ya da talimatlar için hor), onları yıkmak için ya da yasadışı (teknik olarak) özel mülkiyete ait giriş kazanmalarını, genellikle birkaç kapı/yüzler/duvarlar başlatarak devre dışı bırakmak tercih eden hiçbir konuda gösterirken. 9 söz alıp, neredeyse tek taraflı, istedikleri yerde.

Bu GİK ile ilgili:

 1. Tek bir varlık olmadığını sanıyorum. (CA) çok yüksek seviyeli bir sertifika yetkilisinden özel anahtarları olması daha muhtemeldir. Bu anahtarlar uzun değil ama belirsiz, hayat ve bugünün bilgisayarları zaten ikisi de iptal edilmiş ve süresi geçmiş sertifikalar için kontrol edin.
 2. Millet geri", küçük sistemler etkilenir kesmek olsun"-ve saldırı mutlaka belirgin değildir. Birkaç örnek: Batou "Bu Aoi, Batou ölmüş, vb görünür bir kol elbise operatörün gözleri hack çalınmasından Büyük, Batou gözleriyle kendisini yumruk teşvik" olmak. Bu alt düzey sistemler için temel olarak "telkinlere" idi. Orada artık o Batou gözleri ikna ettikten sonra, Aoi rahat gidiyor. Batou çok keskindir, ama aşı alıcılar listeleri genellikle insanları için havadan ve el materialize kendilerini olmayan/unutma anlamam bir kaç saniye sürdü bile. Kontrast, acemiler başlangıçta başarısız giriş sınavı çünkü onlar asla anladılar oldu implante sahte anılar.
 3. [Bence] "Hayalet" doğrudan zarar verecek, devre dışı bırakmak niyetiyle bir birey kesmek anlamına gelir, ve/veya (hayalet/ruh/ruh kılma) yerine sadece (göz hack) gerçeklik kafamı allak bullak ya da (sahte anılar yerleştirerek) yanlış yere gönderiyorum tarafından özgür iradeleriyle yıkmak için insan kontrolü.
 4. Kullanma "GİK" değil, çok daha aktif olarak bu son. Örtülü süper-ekstra-yüksek-düzey doğanın bu anahtarları geçersiz kılar kullanmak imkansız; protez vücut, siber-beyin, herhangi bir engel, ve tüm diğer sistemler ve fonksiyonları olacak kasten görmezden girişten insan beyin hücreleri onlar amaçlı destek lehine güvenini ima ederek bir GİK.
+163
Tom Kolodotschko 17 Nis 2010 08:13:48

Dekoboko Ark sırasında (Anime bölüm 275-277) Sakata Gintoki, Kagura, Okita Sougo, Kondo Isao, Sarutobi Ayame için adlı programında ve değişti Tsukuyo neden?

Sakata Gintoki : Sugita Tomokazu -> Tomatsu Haruka

Kagura : Kugimiya Rie -> Kouji Ishii

Kondo Isao : Susumu Chiba -> Takahashi Chiaki

Okita Sougo : Kenichi Suzumura -> Shizuka Itou.

Sarutobi Ayame : Kobayashi Yuu -> Kazuyuki Okitsu

Tsukuyo : Mıknatıslar Yuuko -> Hoshino Takanori

Henüz, adlı programında için Hijikata Toshirou değildi değişti. Neden? Maliyeti düşük tutmak olsaydı, o zaman neden her zamanki adlı programında dile getirdiği herkes var?

Bu cinsiyet değiştirme önce başka bir anime oldu olup olmadığını farkında değilim. Karşılaştırma için böyle bir yaklaşım ve yaklaşım tarzı kullanıyorlar ve sebebi ne anime evet ise, belirtiniz.

+162
Who Im 27 Kas 2018 01:51:15

Sheep!

Bu koyunlar bebek maskotları ya da serinin bir şeyi temsil ediyorlar? Öyle görünüyor ki, kan (?) Sakamachi Kinjirou burnu kanamaya gibi onların ağzından salya akıtıyor.

+127
user237375 8 Mar 2019 06:09:05
Krallık Çin Savaşan Devletler dönemi hakkında Yasuhisa Hara tarafından manga serisi.
+104
Coin Frog 21 May 2015 20:03:50

Göre çeşitli kaynaklar, o hisse aynı lakap olarak onun kardeşi, 双月花 c ガーデン) biz"Bahçe." Adı iki kız kardeş ikiliği yansıtır.

+53
bagbi enoch 5 Şub 2015 11:59:44

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil