Sannoh oyuncular neden tüm saç kesim buzz var mı?

Sannoh, en son ulusal şampiyonu olan bir takımın buzz kesilmiş saç. Öncelikle onların şunlardır:

Sannoh starters

(Mikio) yedek bile aynı saç kesimi vardır:

Mikio

Bu takım çok farklı bir görünüm verir ve hiç şüphe korkutucu hale getirir.

 • Oldu mu hepsi bu modeli neden (veya diğer medya) manga açıkladı.
 • Bu saç kesimi bazı gerçek hayat takıma veya oyunculara dayanır?
+896
capnroscoe 24 Şub 2010 16:44:40
32 yanıtların

Homura bu cadı labirent ruhuna gem onun içindeydi, ve aslında işgal ve fiziksel alan yoktu. Başka sihirli kızlar ve herkesin ruhuna gem onu getirdi o zaman nasıl vardı? Onu labirent içine ilk etapta elde gösterildi herkes nasıl yaptı? Fiziksel olarak oraya gitmek ve soul gem onun bir şekilde almak zorunda kalmazlardı. "Orada onlara"zorladı beri vardı orada Homura tarafından ışınlanmış olabilirler?

+993
KIARA MAE OJAGAN 03 февр. '09 в 4:24

Nedir bu şarkı çalarken Sasuke ve Kakashi varmak yuvarlak 3 Chuunin Sınavı (zaman, onlar tekrar o bölüm izle bölüm 258, 19:18) sanmıyorum bu sadece zaman oynar ama ilk örnek olabileceğini düşünüyorum.

+964
LIlu23 25 Nis 2018 10:42:32
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

İçinde Hataraku Maou-sama!, birden fazla vesileyle Karanlık Lord dairesinde görünen bir dergi. Yoride gibi "FF"bir şey okumak gibi görünüyor.

Bazı mevcut dergi için bu varolan herhangi bir dergi ya da bir referans, (MgRonald gibi) çarpık bir isim mi? Eğer öyleyse, ne tür/hedef kitle/içeriği nedir?
Ya da tamamen mevcut olmayan bir dergi mi?

+900
Akhil Sundar 27 Mar 2016 21:55:17

Serinin başından beri, son anlarında bile, Ayrı sevgi ve özür dilediğini gösteren bir yolu olarak Sasuke'nin alnına dokundu.

Ama tek sebep bu mu? Belki de Sasuke için bazı bilgi ya da anıları aktarmak için çalıştı mı? Ya da sadece bilinmeyen değil mi?

+898
jqp 14 Oca 2018 23:11:40

Artışı bir bebek gibi bir kuyruğu olan gösterilir.

Broly as a baby

4 Süper Saiyan olma potansiyeline sahip bu da demektir ki, bir yetişkin ya da çocuk, o zaman ama kuyruğu yok. Bu sadece bir zaman vardır bir kuyruk olduğunda o klonlanmış gösterildiği üzere Biyo-Artışı. Bu süre içinde Artışı olmayan bir kuyruk: Artışı — Efsanevi Süper Saiyan ve Artışı — İkinci Geliyor.

Biz biliyor Artışı başardı dönüşme Süper Saiyan 4 Dragon Ball Z?

Bu sadece zaman o döndü Süper Saiyan 4'de Dragon Ball Kahramanlarıolan bir oyun değil canon.

+888
Marina SMG 11 Eyl 2016 16:39:38

İçinde Joshiraku, Marii girer oda giyinmiş olarak bir Yankee, ilan ederler kıracağını bir yük windows bu yana bir dolunay. Tetora verir:

Tetora, with motorcycle in the background; subtitled "Marii, it might be a full moon night, but it's not the fifteenth."

15 nesi ve neden windows bir yük kırardı?

+849
Sergey Guzenkov 9 Kas 2011 04:31:26

Muhtemelen daha sonra bir anime serisi içine adapte olacak Touhou oyunu için başvuran.

Sonraki bölüm için "açıklıklar çok Phantasm Anıları" dahil sahneleri. Örneğin, ilk bölümün açılış sonra önümüzdeki 3 bölüm içinde yaşanan sahneler vardır.

Bu sahne:

enter image description here

2 Bölüm oldu.

5 açıklıklar şimdiye kadar orada bir sürü sneak önizlemeleri ne görünür olmak başvurular için diğer Touhou oyunları: örneğin, Yeraltı Animizm ve Bozulmaz Gece.

enter image description here

Sahne ile Marisa ile bir ölçme aracında onu geri neredeyse kesinlikle başka bir referans Yeraltı Animizm olarak üç karakter gösterilen - Nitori, Paçuli ve Alice var Marisa ortağı oyun. Yeraltı Animizm ayarlandığı olan da yeraltında olduğu.

Ayrıca oyun, kahramanları vardır, belirli bir aygıt Yukari yaptı:

Ama diğerleri endişelendi ve Yeraltı dünyası'na gitmek için Yukari üretim öncesi bir model yaptı yani yeraltı konuşmak bile onlar bir cihazla istedi.

+848
Shaina Hawkins 14 Haz 2018 04:14:30

Bir adamın Reddit koymak:

Doğu Mavi olduğu zamanlar Shanks gider. Haydutlar ona aynı şeyi yaptı ama onlara da savaşmadı. Zoro sadece kaptan buyruğu takip ediyordu. Luffy hiç karşı koymadı o zamanlar çok kavga etmeyin dedi. Luffy ancak onlarla savaşmak gerek yoktu çünkü kavga değildi. Arkadaşları Bellamy, haydutlar saldırdığında Luffy Shanks ve tayfası Luffy için nasıl savaştığını benzer saldırdı sonra ancak "Bellamy mücadele" dedi.

Dolayısıyla, Luffy, çünkü karşılık vermedi:

 • Luffy geçmişte mücadele için Shanks' kararıyla bir sebep olmadan ilham kaynağı oldu

  enter image description here

 • Ben Bellamy luffy'nin gol önünde duran ya da (sonra dizi kadar) arkadaşlarına zarar vardı değildi. Arkadaşları onun gol yolunda veya biri duruyor zarar olduğunda o adam olmak Luffy, sadece kavga eder.

 • Korsanlar' rüya döneminin sona erdiğini "o" Bellamy iddia etti ve Altın, Tek Parça Zümrüt Şehir ve büyük Hazine Şehri inanan korsanlar değer kaybeden başladığında Bellamy ilgi kaybetmek gibiydi.

İçin Zoro, belirtildiği gibi, o sadece aşağıdaki kaptanın emri.

enter image description here

+837
user238506 2 Kas 2017 18:02:21

Evillious Günlükleri konusunda, ne Maistia Amerika Birleşik Devletleri için "muadili" Amerika Birleşik Devletleri ile başvuru / kelime oyunu mu?

Diğer ülkeler temelde diğer ülkeler ve şeytanlar... (Vocaloid Wiki ıvır zıvır için Yedi Ölümcül Günah)

 • (Asmodeus)Asmodean - Suudi Arabistan/Türkiye
 • Beelzebub (İspanya ve İtalya) Beelzenia - Roma İmparatorluğu (
 • (Lucifer)Lucifenia - Fransa
 • (Belphegor)Elphegort - Almanya
 • (Leviathan)Levianta - Rusya
 • (Mammon)Marlon - İngiltere
 • Jakoku - Japonya (Anlam Yılan Kara)
 • (Şeytan)Evillious Birliği Devlet - Avrupa Birliği
 • Maistia Birleşik Devletleri - Amerika Birleşik Devletleri
 • Tasan - Macaristan (Şeytan?)
+829
Tamatha Glover 17 Kas 2011 07:01:05

Sağlanan, Helikopter diğer geyikler ile birlikte Şeytan Meyve yiyor, tüm Şeytan Meyvesi yeteneğine sahip, ... ... kabiliyetine sahip olmak, sadece tek bir ısırık gerektiren belirli olacak?

+774
Aaron Rubin 20 Oca 2018 04:56:19

Hayır, Angel Beats! asla (2 bulunur) 26 bölümlük bir Anime olmak gerekiyordu.

Nedeniyle karakter yapı eksikliği, bir çok kişi 26 bölüm anime olmak gerekiyordu varsaydım, ama şu ana kadar yanlış spekülasyonlar var.

Ya da hikaye anlatmak için yeterli yer olmaması çizgisinde bir şey söyledi burada ya da Manga bir anime olma hakkında notlar okuduğumu hatırlıyorum. Çok büyük olasılıkla bu Kur hala hikayenin temel puan vermek ve gerisini okuma içine almaya karar verdiler.

Bir kaynağı esas tahrik bu tür söylentiler içerir küçük tırnak gibi sitelere TvTropes.org nerede olduğunu söyledi.

Bunun nedeni dizinin aslında 26 bölüm olarak planlamıştık ama sonra 13'e kesilmiş olması muhtemeldir. Angel beats mecazları

Bu söylenti tam başlangıç noktası olmasa da, genellikle Yahoo yayılmadan sonra, forumlar, SE nerede sık sık ziyaret anime ilgili siteler, itibaren başlar.

+752
user60434 12 Tem 2017 14:04:08

Teknik olarak "yalan" oldu

Kaori sevme Watari, yani Kousei Kaori seviyor olsun veya olmasın, doğrudan bir göstergesi değildi.

5 çok erken, Bölüm 3 sayfa:

Watari yarı şaka Kaori hakkında sahiptir ve Kousei onun için niyetleri var demektir. "Watari seviyor", böylece "imkansız" çünkü Kousei bu öneriyi reddeder. Hangi Kousei sadece Kaori onun için imkansız karar verebilir ona anlatarak ona açık rekabet çeşit verdiniz için.

Ayrıca çok daha sonra,

Watari Kousei daha Kaori ziyaret edilmesine karar Kaori her zaman Kousei döner ve yardım etmekten aciz hissediyor Watari kendisi itiraf ediyor. Bu da anime gösterilir. Bu noktada Watari muhtemelen (Bu da benim) Kousei muhtemelen (en az)onun kadar Kaori kadar önemli olduğunu en azından bilinçaltında farkında

Olayları oldukça yakından takip edilmektedir anime manga çok evlada olduğunu. Herhangi bir varyasyon bazı sahneler arasında vurgu farkları gelir ama bu sorunun kapsamı dışındadır.

Özetle, manga fazla Watari bilir ve asla açıkça belirtilmektedir hakkında anime kadar ipuçları.

Sadece bu seferlik, Watari "gerçekten Kousei için hoşlandığı bir kız kayıp" ve muhtemelen telefonundan ve Kaori resmine bakıyor nerede ayrılık vurdu gördüğümüz gibi kendine itiraf etmek istemiyordu belki de, tahmin edebiliriz. Ya da belki, belki de başından beri biliyordu ve kendi kendine yalan söylüyordu. Hiçbir onay ya da böyle.

Ancak, ne kadar Watari şüpheli kadarıyla bu ilk gerçek kanıt manga Watari biraz futbol oynadı sonra konuşmaya gittiklerini 31, 21. Bölüm, sayfa, dan.

Watari asks Kaori

Kaori replies!

Kaori eğer "ben de öyle düşündüm, aslında daha sonra şüphelendi yani o Kousei ve Watari diyor bile hoşlanıyor mu" diye soruluyor bir olumlu verdi. Ancak, Kaori "gibi" anlamı germe cevabı bir polis verdi ve herkesi sevdiğini söylüyor.

Böylece Kaori asla kabul etmek Watari, böylece teknik, Watari hiç bilmediğim için emin. Ama kesinlikle her şekilde güçlü şüpheleri vardı.

+747
cobra46 16 Nis 2017 09:21:39
 1. Görüldüğü gibi ilk Luffy Arlong yendikten sonra 30.000.000 Beli bir ödül var. O var bu özellikle, çünkü o yendi bu deniz adamı kim vardı deas ile Arlong (sakın unutma adı) ve o adam istedi Luffy Ölü ya da Diri. Böylece deniz 30 Mio aldı (17 Milyon) Luffys düşmanın (15 Mio) Adamcağız, Yok Creek, Arlong (20 Mio) - onlara dayalı kontrol etti.

 2. Tabii, bence, deniz obvisously iyi olanlar ve onları hapsetmek istiyor çünkü bu ödül ödemek zorundadır.

 3. Denizciler adamlar fiyatı olmaz, bir terfi ya da bir başlık olacak gibi Sigara ile Timsah yendikten sonra gördük.

 4. Korsanlar ve Denizcilerin en büyük düşmanı olduğunu ve deniz tüm korsan yok etmek istiyorlar beri yerine şükretmenin korsanlar yakalasınlar.

+742
legoblocks 13 Oca 2017 21:22:23

Öncelikle, Okçu Kahraman bir Ruha Karşı bir Koruyucu olduğu belirtilmelidir. Toprak (olacak) Gaia bir ajan olduğunu ve Kutsal Kase Savaşının diğer katılımcılar gibi Kahramanlar Taht saklanır.

Okçular gerçek kimliği budur:

İllyasviel uzakta 1 yıl savaştan sonra geçtikten sonra umutsuzluk içine nereye gittiğini (Saber route) Kader yolu, alternatif bir zaman çizelgesi Shirou anime var mı. (Babası, anime var mı Kiritsugu gibi) azınlık öldürerek çoğunluğu kurtararak kahraman olmaya çalıştı. Sonunda insanların ona ihanet kurtardı ve ona kaçtım, daha fazla umutsuzluk içine atmadan, Gaia ile birkaç yüz halk hayatları pahasına Karşı bir Koruyucusu olmak için bir anlaşma yaparak hayatını feda ona verildi. Rin kendini katalizör beri Rin katalizör olarak onu kurtarmak için kullanılan sürekli üzerinde taşıdığı kolye ile savaşa çağırdı, geldi.

Eğer daha ayrıntılı bir cevap istiyorsan, en önemlisi, onu ve Shirou etrafında döner görsel Roman, ikinci yol, Unlimited Blade Works gibi oynayın.

+722
user17686 29 May 2014 09:51:57

Belki kılıç levitates ama "levitation/yerçekimi büyü" değil "fiziksel olarak kılıç temas" olmayan, ya da en azından mana yavaş çekiyor, o sihirli kullanabilirsiniz.

+690
Everlighten 8 Eyl 2015 20:44:26

Herhangi bir şekilde evren ile ilgili değildir. Çünkü bu genler sadece kendi vardır. Gibi yeşil gözleri , kahverengi gözleri falan var. Hiç anime manga ya da bu konuda herhangi bir dinsel görüşü olmuştur. Yani, manga sona eriyor ve hala evren ile herhangi bir yetki veya herhangi bir ilişkisi olduğuna dair tek bir ipucu bile.

P. S: yanlışlıkla yinelenen etiketli bir soru üzerine görüşümü yazdım.

+676
Ben Sumner 8 Haz 2011 20:03:25

Ama hayır aslında tecavüz sahnesi orijinal oyun geçmiş zaman tecavüz tecavüz ve açıklama yapılmaya çalışıldı. Bütün bunlar, H dahil olmak üzere yeni sahneler Realta Nua sürümünde kaldırılır.

+658
Kghspw 9 Ağu 2015 20:16:23

Eğer çeşitli "süper güç" ninja özellikleri "kan özellikleri" kabul edilir ise ne kadar Uchiha klanı ile ilgili hiç bir şekilde Kakashi gibi biri Yapmış Göz tekniği kullanabilir?

Daha tam olarak: ki dikim iş üzerinde herhangi bir soy özelliği güç? Eğer birisi silah üzerinde çalıştı, sadece başka bir kişi üzerine kendi kol nakli olabilir soyun bir özellik olsaydı ve bu teknikle iki kişi olurdu?

+526
Denice Riedewald 29 Oca 2016 13:58:46

Düzenli kurşunlar en Kagune pierce, ama daha etkili olan CCG tarafından kullanılan özel mermiler. Q_Bullets, veya madde ile kaplı ince bir tabaka quinque çelik, gelişmiş mermi var olan anlaşma zarar Ghouls.

Bu söyleniyor, üst kademe S ve SS puan hortlaklar tank mermileri gördüğümüz gibi güçlü canavarlar genellikle o bile dayanıklı. Zayıf ghouls eğer iyi rejeneratif güçler yoksa normal bir insan için bir kurşun kadar ölüm riski vardır. Son birkaç sayfayı gulyabani dolu bir binaya atlamak için Juuzo kullanın Marudes bisiklet gibi en iyi anime 1 Sezon 11 bölüm 10-11 dakika, 60. bölüm, görebilirsiniz, ve canavarlar kafaları bir kaç delik onlarca yumruk, manga onları gösterdiğin için kapalı bir makineli tüfek kullanıyor.

+518
Ovesh 17 Kas 2019 09:31:52

İlk başta Katil Arı sadece rap bir jest olarak düşündüm. Daha sonra karşılaştırmak ve iki kişi arasında güçleri eşitlemek için bir yol olarak gösterilmiştir. Daha sonra, Naruto Kurama ile yapıyor gösterildiği, birlikte çakra kendi sigorta oldu bile.

Yumruk selamı özel bir anlamı var mı? Yani nerden geldi Japon kültürü ya da mitoloji kökenli mi, şüpheliyim.

+402
tista3 17 Eki 2014 16:47:49

Orada birden fazla fan uyarlamaları/düzenlemeler mevcut parça üzerinde Kullanılabilmektedir:

Göre Hibike Tuba wiki:

2016 itibariyle, notalar Japon rüzgar topluluklar tarafından satın alınması için serbest bırakıldı, ve ülkedeki rüzgar repertuar meşru bir parçası olarak tanıma kazanıyor.

Bu yüzden, Japon orkestra/rüzgar grup puanları dünyasında bağlantılar varsa, bir kopyasını satın almanız gerekir.

+344
chaitanya devale 2 Ara 2015 09:27:20

Takım Roket genellikle bazı garip araç veya makine kullanır. Nereden buluyorlar? Kendileri yapıyorlar ya da bir yere alırlar mı?

enter image description here

+296
miny1997 25 Nis 2015 20:49:10

Not: bu yüzden spoiler bloğu, kendi dikkat oku tüm soru mantıklı değil gibi tüm Bu soru bir spoiler.


Sonunda Occultic;Dokuz, Yuta Tavla yangınlar kilidi Dekantasyon:-Silah (kaşif olmak Wardenclyffe Silah) de Tek Göz için Dur Yeni Dünya düzeninden tamamladıktan onların görevi.

Hiç bir insanın dünyaya geri (nam-ı diğer ana döküm geri kalanı gibi yeniden dirilen) yapıyor, ama tam olarak ona ne olduğunu tahmin var mi?

En sonunda babasının eski kayıt stüdyosunda karıncalı ses oynamak Sensörü Gökyüzü önemi hakkında özellikle kafam karıştı. Yuta ölü ve sırayla içindir dalga boyu dönün (tekrar) babası ile tekrar bir araya ya da Yeni Dünya Düzeni için onları durdurma Yuta önlemek için bir girişim kaymıştır dalga sıkışmış mı aldın?

+291
RomanMacKenzi 6 Ağu 2011 11:23:31

Sen-ebilmek almak siteleri gibi Recochoku. Webmoney seçin ve google (sadece) başka bir siteden Japonya Webmoney ön ödemeli kodu satın alabilirsiniz ödeme yöntemi olarak pek çok seçenek vardır. Dolambaçlı bir yol ama satın almaktan daha ucuz muhtemelen yaşadığın yerde de ithal. Bu sitelerin çoğu İngilizce çevirileri olmadığı Oh, ve okuyabilmek Japon bir zorunluluktur.

+235
Michael C Thibideau 9 Ağu 2015 20:20:32

7 ölümcül günahtan bir zamanlar önce bir takım vardı. Takımdaki herkes tespit edebilir Gowther gibi görünüyor, bu yüzden neden Gowther tespit edebilecek mi?

Ben Gowther grubuna kendini çıkmadı neden ek bir soru mu? Benim en yakın müttefikleri onun varlığını saklıyor anlamıyorum.

+226
pkphoto 19 May 2011 14:09:42

Arsa bir delik olduğunu söyleyebiliriz. Bu noktada, ben orada ve o zaman onları neden öldürmediğini bilmiyorum.

Bunu bir arkadaşın hikayesi devam etmek için izin verir, Çünkü aslında kızı öldürmeden kahramanı için meydan/tuzak olduğu "Kötü Bond" tipik bir durum olarak görmedi ve o olmadan karakter döküm incelir, böylece hikayenin sonu.

En önemlisi - benim görüşüm - orijinal yazar olduğunu da bina temel Taira

ihanet

hikaye çok henüz ölmesine neden olabilir.

+170
user37823 18 Oca 2011 20:32:19

Shichibukai pozisyonuna ödül ya da kişisel gücü bile bağlı değil, etkiye bağlı. Mihawk ve Timsah dünya çapında o zamana kadar bilinen olmuştu çünkü düşük nimetlerini rağmen pozisyon verildi. Hancock da Dünya Hükümeti Amazonlar ve Arabası ile düşman olmak istemiyordu diğer Korsanlar üzerindeki etkisi nedeniyle Marineford sonra pozisyon verildi çünkü erken ünlü oldu çünkü ve oldukça düşük bir ödül de pozisyon teklif edildi.

Bu Shichibukai AVI de diğer korsanlar için onların sorumluluğudur olarak bilinen ve saygı duyulan veya korkulan olmak zorunda. Luffy bir süredir büyük ölçüde bilinmiyordu, ki bence çoktan Dünya Hükümeti üç kez geçmişti tarafından Marineford kadar saygın bir isim olmak değil.

+163
Betelgeuse 15 Eki 2015 02:35:58
Tüm "Moribito" franchise, Ruh ("Moribito: Guardian") "Seirei no Moribito", Nahoko Uehashi tarafından bir serinin ilk romanı, 2007 anime serisi üretildi dayalı dahil olmak üzere bu etiketi kullanın.
+108
bobfandango 20 Ağu 2015 12:56:32

Dişi titan ark(57 sefer) DEĞİL gerçekleşecek ötesinde duvarlar alır yer alan arasındaki duvar maria, duvar rose çok şey biz orada sadece bir kısmı duvarları bu da içeriyorsa, biz ilk tanıştığımız levi ve onun takımı çünkü 56 sefer aldı yerden trost beri maria vardı zaten düşmüş

MANGA 85 BÖLÜM BÜYÜK SPOİLER VE 86

duvarlar paradis adında bir adada çıkıyor, yani aslında çevrelerindeki bazı toprak ve su ama insanlar (elodian ve marleyans) canlı için önceden kullanılan paradis Batı kıyısı açıklarında ana bir arazidir

+102
Fatmuemoo 14 May 2017 11:48:47

Berserker modunda Kale Goku hasarsız ya da neredeyse bozulmamış gelen kamehameha dalgası alabildi. Şimdi çoğu taraftar Kale süper saiyan bir mavi kadar güçlü ve Goku "biraz daha fazla güç kullanmak için gidiyorum dedi Çünkü güçlü ya da süper saiyan bir mavi daha güçlü olarak Kale olmadığını tartışmaya başladılar olma fikri gibi hiç bir" süper saiyan mavi tüm gücünü kullanarak Goku değildi anlamına gelir derler. 3 nedenden dolayı bu fikir inanmıyorum:

 • Eğer Goku gerçekten demiş olsaydı, "bu "küçük" olmadan, Goku gerçekten öyle söyledi ise, mavi üzerine kaioken kullanarak ona atıfta olabilir mi daha fazla güç kullanmak" gidiyorum "olarak (altyazı çevirmek biraz daha fazla güç kullanmak için gidiyorum. Tam güç Süper Saiyan Mavi kullanarak, Goku hala (Mavi 10 kez veya 20 kez gücünü artırır süper saiyan mavi kaioken 5x10 veya x20 kullanamaz)gücünün %5 veya %10 kullanıyor

 • Vegeta Kale "bir canavar" olduğunu belirtti. Neden onu daha güçlü ya da daha güçlü değil kim canavar biri aradı.

 • Jiren hiç Goku yada Vegeta super saiyan mavi savaşmak için rahatsız, ama bir meydan okuma olarak kabul Kale için rahatsız etmedi, bu aslında Kale zaten Süper Saiyan Mavi savaşan zamanda, Goku ve Vegeta daha fazla güç gösterdi çok küçük bir ipucu. Ve bu arada, İsabet de oldu ve Jiren hiç onunla savaşmak rahatsız ve Vuruş gücü Süper Saiyan bir Mavi olduğunu biliyoruz.

(SSJ2 Elite Caulifla bir şey yapmak) süper saiyan Tanrı Goku enerji Bir patlama kaldıramayacağını olsa süper saiyan Tanrı Goku zarar vermek, mümkün hepsi bu Kale daha sonra kontrollü bir ifade değildi olmasından söyledi . Bana bu kontrollü belirtti onun Kale güç bir SSJ2, ancak eşit ya da süper saiyan Tanrı daha güçlü. daha süper saiyan Tanrı yakın, ya da en azından daha güçlü olduğunu gösterir

O zaman sorum şu, berserker modunda değil tam gücünü kullanabilir Kale inanmak için nedenler ya da tartışmalar var.

+81
Athanase 7 Şub 2016 18:24:33

Biliyorum ki görünüşe göre orada hiçbir bilgi bu Dragon Ball Süper dizi.

Ama yeni bilgiler bu yana sürekli manga, dergi, vb haşhaş var. Soruyorum neden serisi bazen önce, bu.

Daha fazla veri üzerinde bu göre Dragon Ball Bayanposta Süper Saiyan Roze

Bu form Süper Saiyan Mavi bir karşılığıdır ve bir sahip nedeniyle zaten durum sahip kullanıcı için farklı saç rengi aşarak önce bir tanrı, Tanrı Süper Saiyan

Eğer Goku (veya Vegeta) bir kez teklif edildi, o zaman ya da Şort Kaioshin bir çırak iken, Tanrı süper saiyan süper saiyan haline dönüştürmek için çalışırken cekti Super Saiyan Roze dönüşmesi gibi bir Kaioshin olacak gibi yıkım tanrısı açmak istiyorsunuz?

+65
user287627 6 May 2018 00:06:23

Ben beyin cerrahı değilim ama beynin bu yeteneği kullanmak için gerekli bilgiler yeni bit uyum öğrenmek gerekir bence. Muhtemelen daha önce hiç görmemişti bu bilgileri yorumlamak için beyin tren gibi büyük bir rahatsızlığa neden olur. Ayrıca. Kan grupları paylaşmak zorunda mısın ya da vücudunuzun potansiyel ölüme neden yeni gözler reddedecektir.

Bu herkesin kafasında. Hayır bu yatkınlık ile göz gelen bilgileri kabul etmek için doğmuş sürece, büyük olasılıkla hiçbir zaman tam/yanlış gözleri size sunulan baş ağrısı deli olacak sonunda tam potansiyelini kavramak ve olacaktır.

+14
Neil Stevens 13 Tem 2012 18:43:51

Etiketli soruları göster

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil