Bu takvim işini nasıl yapar?

YuriYuri 8. Bölüm bitti ve bu alışılmadık bir takvim vardı başında yemeğimi tadını çıkarıyordum:

Doğrusunu söylemek gerekirse, böyle bir takvim görüyorum ilk kez. Gördüğünüz gibi, tahtadan yapılmış gibi görünen 3 bölümden oluşmaktadır. "Nisan", bu yüzden yukarıdaki küp döndürebilirsiniz çıkarılabilir olduğunu varsayıyorum, ve mağaza içinde başka bir yerde daha 11 gibi olan alt kısmı diyor.

Şimdi zor kısım numaraları var. Üst üste 2 blok 1 Nisan olan "01" okumak için ayarlanır. Ama önünde 0 okur bloğun üst tarafında bir bar bulunmaktadır. Neler oluyor? Ve her basamak için ön tarafı ile ayın bir günü bir dizi form için döndürülebilen 4 taraf vardır. Bu animasyon bir hata mı? Bu takvim değilse, nasıl kurtulayım çalışabilir?

Ayrıca, 01 31 tüm sayıları okuma yapmak mümkün mü?

+790
Victor Benetatos 2 Şub 2014 21:03:06
40 yanıtların

Çığlık gibi olmak ile ilgili ne Dövüş Sanatları denir diye bağırmak (bağırma). Burada bir alıntı martialarts SE ne diye bağırmak için:

Niyet sınırdışı. Diye bağırmak mücadele ruhu, bu koşullar hakim iç arzu ilanı gibi davranır. Bu yıldırma, güven kendine için, (savaş çığlığı aslında diye bağırmak bir formu), vb. toplanma olabilir.

Kaynak

TvTropes liste biraz alakalı diye bağırmak anime ve manga ile ilgili ve alaka Batı dövüş sanatları filmi alt tür. OP tarafından sorulan tüm başlıkları bu listede mevcut.

Ben bu yana bulunamıyor herhangi bir akademik çalışma hakkında diye bağırmak Japon pop kültürü için ne yapabilir bakın bu olabilir daha fazla, genellikle yorumlandığı gibi bir konuşma hareket ve özellikle açık edimsel söyleyişnerede:

Bir edimsel söylenip, ya da eylem belirli bir tür yapıyor parçasıdır

Örnekler vardır sözü, savaş ilanlarına, sözlü anlaşmalar, sözler.

Bu yüzden, kullanarak bir temel felsefe dil bilgisi ve ne olduğunu bilmem diye bağırmak, çığlık ne kadar önemli fiziksel bir eylem karakteri. Manga ve anime sadece hareket kendisi tarif değil ama bunun bir parçası. Sosyal hayatımızda edimsel sözleri biliyor kullanıldığı için anında önemini belirler.

+927
AuthorProxy 03 февр. '09 в 4:24
"Ayakashi" ve ev sahipleri karşı savaşır gibi Kusaka Yuu takip ettiği görsel bir romanından) 2007 eylem bir dizi. Ayakashi - Samurai Horror Tales "ile karıştırılmamalıdır.
+924
Anchit Arora 22 Eyl 2013 18:49:23
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Tobirama, Naruto ve Mount Myōboku de Sage Modu öğrenme onun hakkında bir yorum yapar savaş yay Naruto özel bir bölüm arıyorum. Hatırladığım kadarıyla Sage Çakra Madara mücadelede etkili olduğunu öğrendikleri zaman oldu.

+877
Mikhail Borisov 9 Mar 2013 03:21:28

Bölüm 1(5:15) katta gelecekte takılmak o kızları görür iken Itami kafasına vurur. Ama bunu nasıl yapıyor? Rory, ya da Lelei ya da Tuka yaptığı bir şey mi? Yoksa başka bir şey mi?

https://youtu.be/_ZMVaU89xLQ

+796
anna555kolesnik 29 May 2019 10:15:03

"Kayboldu" o zaman hayata biliyor çünkü ana nedeni basitçe. İlk kez bu Sekiz kişilik takım koştu tobi, Kakashi ile birlikte herkesin öne şapka olabilir silmek kendisinden varlığı. enter image description here

Eksik. O O kısacık zaman dilimi içinde ona saldırmaya çalışacaktı tek sebebi ne olursa anlayıp anlamadıklarını/Jutsu arkasındaki sırrı keşfedin.

Tobi insanlarla dalga geçmeyi usta oldu gibi görünüyor, manipülasyon ve psikolojik savaş ustasıydı. Sasuke ve Nagato böyle kazandık, ve neredeyse onun bakış açısı ile yeniden gözden geçirmek Naruto yaptı. O biraz Klasik koşullanma üzerine yaptığı rakipler düşünecek bu şekilde, tobi olur genelde hep buralarda kadar rakibi oldu yıpranmış saldıran onu ve eksik, bu noktada, şüphe edecek sonra ortaya çıkan kayıp çok kez. Uzak çözgü ederken onu vurmaya çalışıyor aynı sonuç ortaya çıkarmak gibi görünüyor. Gerçek durumda olmadığını sen bile, mantıksal olarak öyle görünüyordu. Ve serinin bir çoğunluk için onun için çalıştı.

+790
jblcva 8 Kas 2018 12:45:47

Filmlerde, Rasengan attı ve kaybolur ve yeniden yapmak mümkün olduğu belirtiliyor. Ayrıca film izlerken, üçüncü maçta kavgalarına birinde Hyuga ailesinin Nazik bir şekilde Yumruk şeklinde oldu. Bu Hyuga üyesi de Rasengan atar yaptığı filmde noktada, kaybolup yeniden ve patlayabilir yaptı.

Bu yaşta nasıl mümkün olur?

+763
mitjak 10 Kas 2010 21:17:01

Eğer Satoru ve Shun arasındaki ilişki orijinal kaynak ise emin değilim, ama anime bir manga mutlaka eşcinsel bir çift olması için yaoi/shounen ai bir olmak zorunda değildir. Arsa yerine, bütün hikayenin odak noktası olmaktan takviyesi için Shinsekai Yori bu ilişki olsa fikrim ve shonen ai hikayenin özünde bu ilişki, romantizm anime/manga yapma.

+761
hfbsvad 19 Tem 2016 13:38:20

Modern okullar dahil birçok manga ve anime, en azından binanın çatısından gösteren ya da bir sahne. Öğrenciler özgürce gitmek, sık sık olmasa bile yine de bir 'ya da' yalnız kalmak popüler bir 'gizleme' nokta olmak) almak için bir merdiven sahip olan okul binası terk kenar ve tipik bir 'küçük bina boyunca bir büst-korkuluk yüksekliği" olması ile tasvir edebilir bir yerdir.

Bir şey sormak istiyorum, bütün medya türünü boyunca görünür, ya da Japon okullarda yaygın bir şey olduğunu Japon kültürü hakkında birçok klişelerden biri mi?

+756
OsirisSFN 17 Mar 2017 19:25:10

Bu iki (ya da belki) yorumları olabiliyor sanırım. Bir dans ya da müzik olmak; diğer faydalı bir şeyler yapmak için olmak. Bu iki yorum doğru ya da sadece eski olduğu doğru mu?

+728
Shinjiro Nojima 5 Şub 2010 06:44:47

Eğer diğer anime benim bildiğim, en özel genellikle dahil olduğundan yasal olarak internet üzerinden izlemek ve eğer emin değilim BD/DVD bültenleri ya da birlikte manga veya ışık Roman birimleri ile birlikte.

Gelen MAL, burada nerede bulabilirsiniz Chuunibyou demo Koi ga Shitai! özel:

 1. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Kirameki no... Şakşak Noel- 13 bölüm, BD/DVD final hacmi dahil.
 2. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Lite - Kısa bir bölüm yayınlandı tarihinde KyoAni resmi YouTube kanalı. Ayrıca dahil Aşk, Chunibyo ve Diğer Sanrılar! DVD/Blu-ray Koleksiyonları Tam olarak 22 dakika Fazladan hak Chuni-Şort.
 3. Chuunibyou demo Koi ga Shitai!: Alan derinliği - Ai to Nikushimi Gekijou - Özel paket ile 1. Sezon BD/DVD birimler.
 4. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren Özel - Özel dahil BD ve DVD Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren.
 5. Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Ren Lite - Kısa bir bölüm yayınlandı tarihinde KyoAni resmi YouTube kanalı

Bu özel izlemek için BD/DVD satın almanız gerekir gibi görünüyor. Özel KyoAni YouTube kanalında yayınlanan ilgili olanlar, onları bulmak ama sadece bir seferlik bir şey, muhtemelen belirli tarihlerde YouTube kanalı daha önce konuşuldu sanırım çalıştım.

+723
meiissa 26 Eki 2011 16:39:34

Yoruma ve ben olarak değil henüz, ne resmi alıp herhangi bir tür şifreli bir sürü şey Kaworu diyor. Hatırlarsan o da Gendo "Baba" diyor. Bahsettiğiniz hat daha muhtemelen gibi bir şey:

Yine "üçüncü? Hiç değişmiyorsun. Sizinle Shinji Ikari tanışmak için sabırsızlanıyorum."

Değil Shinji yine bu yüzden "3" 3 "olarak Shinji değinen ve tekrar bir şey" var diyerek fazla olduğunu.

Diğer bazı şeyleri ışığında yorumlamak için birçok yolu vardır:

 1. Kaworu ve Shinji uzun zaman önce tanışmış olabilir ve Kaworu bahseder ileri onu tekrar toplantıya baktığımızda, Shinji ya da farkında olmayabilir ya da daha önceki bir toplantı için başvuru yok

 2. #1 benzer, Kaworu önceki kronoloji bir sürü ilk film başlamadan önce sessiz bir gözlemci olduğunu, böylece aile ile özel bir bağım var, bu nedenle de Gendo baba olarak adlandırdığı "o hissettim olabilirdi"

 3. #2 damar birlikte olacak, aynı zamanda bir off-3. filmde Lilith ile "Anlaşma" el söz, bu nasıl Melekler içine orijinal TV serisi daha bu süreklilik, genel oyun farklı bir rolde bağlı olabilir. Melekler insanlarla iyi ilk film Sachiel saldırı önce etkileşim var ve Kaworu bu etkileşimi söz edilebilir olabilir.

 4. Daha fazla spekülasyon bile cesaretini bir "Devamı" şeyler. Bazı insanlar Kaworu dili yorumlamak ve ne kadar Shinji tanışmış gibi davranan biri Kaworu olduğunu kanıt ya da yeni filmlerin (ve nedense, yalnız Kaworu TV dizi olaylar hatırlar) orijinal TV dizisi tematik ya da kronolojik bir devamı olan zaman yolcusu falan gibi, ya da TV dizisi vasıta sonra (ve yine, Kaworu bu olayları hatırlayan tek kişi) dünya "sıfırlandı". Wilder spekülasyon ile, ama fikir olsun.

+677
BitCurrency 29 Ağu 2013 19:40:05

248 bölüm baktıktan sonra, bir kez daha Konoha saldırı Dokuz Kuyrukları güzel bir görünüm elde etmeyi başardım. Farklı bir bakış açısı her zaman olmamıza rağmen, YİNE de orijinal Dokuz Kuyrukları saldırı oldu.

Kyuubi released in Konoha

O dedi, birçok kez aslında Dokuz Kuyrukları bu köy, ya da en azından parçaları saldırı gördük Nasıl olduğunu merak mı? Ve mümkünse, ne kadar ekran zaman bu şimdiye kadar iki dizi aldı?

+676
JohnBR 24 Oca 2019 01:06:03

Sage mod Hashirama tekniği Shinsuusenju bir kural 1: bilge tekniği, ya da adaçayı sanat denir. Benim sorum Hashirama aslında (ahşap stil) Moukton ile titanic ahşap budda Heykeli oluşturmak veya Naruto'nun sumons Gamabunta gibi çağıracağı bir yaratık değil mi? Her zaman yarattığı düşündüm, ama birçok kişi için bir celp olarak bakın gördüm. Eğer şimdi açıklık olsaydı memnun olurum.

+668
Guillaume Mille 26 Haz 2010 16:45:22

Çeviri doğruluğu hakkında tartışmak Japonlar hakkında çok emin değilim. Ancak, bu oldukça net içeriği bölüm muamma ifade etmek için Zaman, ve Zaman uygun oldukça iyi ilk 3 hat riddle (orada bir karışıklık çeviri).

Bu bölüm nerede yeteneği olan Tokisaki Kurumi (時崎 狂三), üçüncü Ruh olduğunu gösterdi.

Ve 9. bölümde gösterildiği gibi, Kurumi zamanı manipüle etme yeteneğine sahiptir. Farklı zaman ekseninde kendini toplayabilir, ve bu 8 ila 10 bölümde gösterildiği gibi ölümü o yüzden. Bir nesne, ve anlık hareket Bölüm 9 ve Bölüm 10 ekran melek de o yetenek: bir nesne üzerinde geri sarma zaman, geçici olarak Durdur zamanı. Sol gözünün üzerinde saat yüzünü gösterdiği gibi ancak, melek yeteneğini kullanıyor her zaman (zaman) hayatını biraz tüketir. Diğer kaynaklar 9 Bölüm anlatıldığı gibi onun doldurmak için, zaman tüketmek için bu nedenle, gereklidir.

+651
user63630 3 Ara 2019 13:23:18

Benim Japon büyük değil, ama link verilen W. Vardır, https://dic.nicovideo.jp/a/エッチスケッチワンタッチ yok verecek bir açıklama.

Tam olarak ifade nereden geliyor anlaşılan genellikle okul çocukları tarafından 70'lerde kullanılan bir ifade var, ama bilinmiyor. Japoncam oldukça teorileri tüm almak için yeterince iyi olmasa sayfasını birkaç farklı teoriler listeler. (Yerine tag") iskambil el, sıra sende" çocuklar ne der, "dokunmatik" bir tek, bir tek dokunuş curry adlı şirket tarafından Glico bir ürün oldu. Ama her halükarda, sing-şarkı çünkü yakaladı, yazı, Batı kültürünün çocuk saçma sapan sözler benzer, nokta Daire-Daire-gibi "den öğrendiğim kadarıyla nokta artık bitli bir şansım var gelen ifade için ses çeşit kafiye, ve bu bir söz."

+627
macek2000 2 Tem 2010 17:42:17

Oyun arsa bir kerede putlara üç bir grup gelişmekte olan bağlı olduğundan doğrudan bir anime içine adapte olmak için kendisini ödünç vermez. Oyun ile ilgili olarak, diğer putları yok. Tekrarla ve 5 kişilik şarkılar için başkalarını davet için fırsat var kalktığında bulunuyorlar.

Her idol için temel kavramlar ve temalar oyunlar türetilmiştir ama kesin olayları tamamen yeni. Ayrıca, anime hayran kitlesi Paskalya yumurtaları ve adlı programında birbirleri ile olan etkileşimleri referansları ile doludur. Aslında, putlara birçok özellikleri adlı programında kendi dayanmaktadır.

+588
Xhantar 29 Oca 2011 01:39:09

Başlık garip yara olabilir biliyorum ama manga ana kemerler başlatmak için yeterli bilgi verdi kadar Champa turnuva ve Goku siyah arc filler arasında ilk iki yay BATAKLIK ve diriliş F ve bölüm vardı. Eğer saçmaysa özür dilerim.

EDİT:tanrılar arc Savaşı mangada olduğunu biliyorum ama diriliş F ark sadece özet ve anime Ginyu bir şekilde hikayenin içine eklendi.

+577
Mohamed Nomsn 6 Ağu 2011 14:05:39

Bunu yapmak için Magekyou kullanıyor ve Kakashi aynı tekniği olduğu için gönüllü olduğunu düşünüyorum.

Ayrıca hızlı (dodge saldırı) kullanılarak ve (birine saldırmak için) değil arasında geçiş yapabiliyor çünkü. Ayrıca, Naruto onu headbutted ve dodge etmedi.

Daha sonra, Naruto rasengan ile vurduğunda, maskesini kırma ve Obito gibi kimliğini açıklamak. Ancak o 'tuzak' (çünkü Bijuu-dama) diğer Boyutlar, eğer otomatik, ben tahmin vermedi sahip olması mümkün değil atlatmak, kızaran tarafından Bijuu-dama 'burada'.

EDİT:
Ancak söylemem gönüllü olabilir görüldüğü gibi yarı otomatik (ya da otomatik, bu konuyu), anlamı o değil aslında düşünmek hakkında o, daha ziyade eylemler içgüdüsel olarak. Ancak, onun tarafından tetiklenir ve tamamen otomatik düşünüyorum.

+567
Romero Leonados Kulungan 10 Ara 2017 03:01:22

Ben çocukken, şimdi onu bulmak için ne başlık tespit edemedik ben bu anime film yıl için yaklaşık oldum.
Açıklama sadece benimle kal ve çok açık bir zihin tutmak biraz belirsiz olacak. Bu eski 5 yılı hafızasından geliyor.

Film yapıldığı için zaman dilimi: ortalarında bir ara 90'lar boyunca 80s

Başlangıçta hayatında bir şey takdir etmez (belki önceden bir genç bile) esmer küçük bir kız. Annesi sinirleniyor ve hafife sonra dışarı bahçeye üzmek için çalışır onu alır inanıyorum. Bir şey... bir ruh... ya hayvan o karşılaşır. Hatırlamıyorum ama bir göreve gönderilir ve oradan çok bulanık oluyor. Sonunda onu hatırlıyorum arka bahçede uyanmak ve hepsi bir rüyaydı ve içeri koştu ve annesine sarıldı.

Hayır, Spirited değil. Gerçekten.

+567
roarster 2 Tem 2017 00:38:24

Obito kesinlikle bir kez Ağrı vardı ve Kakashi tek acı yendikten sonra ÖLEN tüm güçlerini elinden rinegan var çünkü Kakashi kazansın.

+501
Nathaniel Waisbrot 22 Şub 2019 02:21:14

Orduda, üç adet var, her biri kendi yama ile: İzcilik Legion, Askeri Polis ve Sabit Bekçi ile.
Unit's Patches
Soldan Sağa: İzcilik Legion, Askeri Polis ve Sabit Bekçi

(Bölüm 12) anime (eğer herhangi bir bayan olmasaydım) sadece Sabit Görevlisi yama gördüğümüz bu üç yerden uzak yani.
Stationary Guard patch

(Eren Jaeger, Mikasa Ackerman, Armin Arlert, Jean Kirschtein ve diğerleri) ana karakterlerin çoğu İzcilik Legion var. Ancak, iki tane kılıç sergileyen farklı bir yama var gibi görünüyor. Eğitimden sorumlu (2 Bölüm) oluşumu, ve insanlar da bu yama olduğu için bu yama oldular.

Crossed Swords patch Crossed Swords patch, seen in formation

Hatta karakterler gibi Annie Leonhardt, o ait Askeri Polis sergi Kılıç yama.
Annie Leonhardt with the Crossed Swrods patch

Ne anime manga farklıdır?
Değişti hem yamalar ve karakterin askeri bağlantıları vardı?

+463
user3057556 20 Nis 2019 17:52:56

Evet, ilgili olabileceğine dair bir ipucu yoktur. Pic adam Eileen kızıl saçlı olan (her ikisi de ilgili değil, çok korkunç, lol) ve bu ikisi arasında benzerlikler görüyor. Doğal olarak hepimiz düşünüyoruz, 'Oh wow, Erza annesi belalı' ama yakında gelecek çeşitli bölümlerde tespit edilmelidir.

+449
jake 4 Oca 2014 23:40:42

Bir kan olabilir. İkinci olarak, kişiden kişiye değişir bu yana silahlanma haki olabilir. Vergo renk mor oldu gibi ve Luffy siyah. Onlar hakkında fazla bir şey bilmiyoruz bu yana, rengi kişinin güç veya kişilik maçlar olduğunu varsaymak güvenli olduğunu düşünüyorum.

+408
Rik Austin 22 Ağu 2014 13:02:10

Bu melodi gibi olmak "Aizome" tarafından Mamiko Noto, sonunu tema Jigoku Shoujo. Melodi şarkının koro oynuyor gibi görünüyor.

+291
Trevor Dixon 17 Oca 2015 07:45:37
Otome Yōkai Zakuro Lily Hoshino tarafından yazılı ve resimli, J. C. Staff tarafından bir anime uyarlaması olan manga serisi.
+269
David Markey 5 Nis 2019 21:27:05

Neyi temsil ettiğini merak ediyorum? Araştırdım ve tam olarak ne olduklarını ya da göz altında tutuluyor neden ile ilgili herhangi bir bilgi ya da bir sebep bulamadım. Bu, ancak, görünüyor için bir anime-şey ve, muhtemelen, bir sanat tarzı veya tercih, benzersiz bir kim çekti onları. Bu satırları olmayan ilk ışık hacmi, örtü altında.

enter image description here

Başka gerçek hayat ya da bir şey bazı insanlar gibi gözlerinin altında koyu halkalar olması gibi olması normal mi? Hayır, gözlerinin altında koyu halkalar değildir. Gözlerinin altında koyu halkalar farklıdır ve açıkça görülebilir. Bir örnek Watamote değil. enter image description here

Onlar da underlashes olarak her iki karakter de onları ve onlar ayrı ayrı çizilmiş. Şimdiye kadar, eğer bunları çizen kişi bu satırları yerleştirmek için bir anlamı ortaya öğrenmemizin tek yolu olduğunu düşünüyorum.

+256
Nuradin Abdulkarem 13 Mar 2014 01:44:15

Çok yakın başına1 Kader/hollow ataraxia (devamı VN Kader/stay gece), Mitsuzuri söyler bir hayalet hikayesi, bir izleyici dahil Makidera Kaede, Sageusa Yukika, Rin, Sakura, Issei ve Shirou.2

Özetle hikayesi temelde ne Tür bir Ay bayanposta diyor sayfa için Bir Bay - bir erkek "adlı Bir" hayat gelecek için bir Kırmızı Başlıklı Kız olan anne ve babası sorumsuz. Bir gün, kızın ailesi öldürülmüş ve hiçbir yerde bulunamıyor kız kendini. Daha sonra, küçük kızın spoopy bir hayalet onu önce görünür, ve onu deli sürücü.

Bu küçük kız da Kader/tuhaf sahte anlatılmaktadır - F/sf var "oyuncu" karakter açıkça bir noktada, ve onun hikayesi Mitsuzuri tarafından F/ha anlattığı hikaye ile eşleşen "Bir" olarak adlandırılır. Oyuncu karakteri bazen muhtemelen bu küçük Kırmızı Başlıklı kızın kim kan lekeli küçük bir kız, hayalleri göreceği metni gösterir.

Bu resim, aynı zamanda da emin değilim. Fate/hollow ataraxia PS Vita sürümü daha geçen hafta geldi; belki bundan Konsolide biri.


1 ben hiç oynadı F/ha, ama ben vardı zevk(?) bu bakarak .po dosyaları için; bu özel Sahne oluşur 真・冒頭-08, ki ben olacağını tahmin yaklaşık 20 dakika başına ya da oralarda.

2 Mitsuzuri, Makidera ve Saegusa görünen daha sık içinde F/ha daha mı F/sn (nerede onlar temelde arka plan karakter yok sonra günde 3 tarzı bir VN).

+230
Not a privileged user 28 Kas 2018 21:32:26

Defterin sonunda, Yakın Mello eğer ona yardım etmezsem kayıp olurdu. O her zaman (O L ve Mello gibi değil), sahte ölüm notu olasılığı hakkında bir şey bulamadığına dikkat eden Yakın, Bu arada Mello olduğunu öğrendiğini neden düşündürüyor.

Mello için, Kira Japonya Polise yardımcı olduğunu anladıktan sonra, Kira başkaları tarafından izlendiğini öğrendim ki. İnsanları öldürmek için, onunla iletişim kurmak, ona yardım etmek için (Takada) cinayetleri ve sözcüsü yapmak (Mikami) X-Kira gerekirdi. O zamana kadar, Mello ve Yakın düşünce de x-kira (Mello soruşturma Misa) bulmak aynıydı. Mello kolayca Yakın x-kira buldu ve onu takip edildiğini düşünebilir.

Garip kılan Yakınlarındaki tarafından sorgulandığını bu kişi sahte ölüm not kullanıyordum ve Yakın hiç Takada kaçırdı sürece bunu öğrenmiş olsam kabul eden Mello düşünülmektedir.

Yani, Yakın Mello kendini asla ödün vermeden sahte Ölüm Notu olasılığı hakkında öğrenecek? Eğer zor gerçekten öğrenmek olsaydı nasıl Mello olabilir? Şey gibi gelmiyor Yakın gibi Mello ikisi yendim kolay bir şekilde Işık tarafından ayartılmaya olsun ki?

+228
Long Truong 25 Haz 2015 03:24:16

Birkaç Güney Hint yemekleri pişiriyor, özellikle (kozhi varutha köri) Tamil Nadu ve Kerala eyaletlerinde yerel yemekler ve bu yemekler Hindistan dışında çok popüler veya tanınmış olması bile, herhangi bir fark var, bu yüzden..... Hint, muhtemelen Güney Hint söylerdim.

+196
LamaDelRay 24 Kas 2015 21:18:21

Bu resmi Pokedex, diyor Lugia olmayan cinsiyet. Birçok oyun, sadece bir Lugia olduğunu.

Ama EP221 bir Lugia var pup gösterilen ve Roket takımı tarafından yakalanır ve Lugia, şimdiye kadar cinsiyetsiz, oğlu için savaşan anne "olarak kabul edilir."

Eğer Lugia efsanevi ve cinsiyetsiz bir türü ise, muhtemelen, benzersiz, nasıl bir köpek olabilir mi? Efsanevi hiçbir cinsiyete sahip olsalar bile yeniden?

+191
valserb 15 Mar 2010 20:18:11

Bu saiyajins teknoloji olmadan ilkel bir ırktı. Dondurucu ordusu kullanın, gözcüler, yani saiyajins Dondurucu, gözcüler var düşünebilirsin. Ama Kaiosama Goku saiyajin hikayesini anlatıyor, bir hatırasında zaman, ilkel saiyajins mücadele zaman tsufurujins, gözcüler kullanarak görülür. Yani saiyajins gelen gözcüler var mı? kim Dondurucu/Dondurucu ordu, tsufurujins veya başka bir ırk?

+187
Brendan K 31 May 2010 10:57:18

Çamaşır suyu içinde, Soul Society Dört Soylu Aileler vardır. İnsanların Ruh toplumunda çocuk sahibi olduğunu biliyorum. Bu aile ile gerçek dünya Soul Society içinde dünyaya bağlı Asil ailenin bir parçası olup, ancak, değil mi? Örneğin, eğer (gerçek dünyada) Kuchiki ailesinin orijinal çizgi vardır ve sen öldün, Asil Ailenin bir parçası olmak istiyorsunuz?

+168
indayusa 12 Eyl 2010 23:33:16

Naruto:

 • Naruto Original Soundtrack I
 • Naruto Original Soundtrack II
 • Naruto Original Soundtrack III

Naruto Yol Alır:

 • Naruto Original Soundtrack I
 • Naruto Original Soundtrack II
 • Naruto Original Soundtrack III

(Dizi film, film ya da oyun gibi ana temalarından müzikleri ya da açıklıklar ve sonlar bahsetmedim)

Bu bulmak için mümkün olan tüm albümleri vardı. Ama ne yazık ki, (ben bir albüm kaplı ama tek bir parça olarak tek değildi) eğer serisinin tüm parçaları bulmak yaparsam beni meraklandırdı Tenten tema bulamadım.

Üzerinde amazon.A. Ş.İngiltere oldum mümkün bulmak Tenten teması diğer temalar olan pek kaplı albümler yukarıda. Ama bu albüm "başlıklıBüyük Aletli Temalar Naruto" benim bu konuda şüphelerim vardı mümkün görmek her parçanın Naruto.

+167
ceiltechbladhm 8 Oca 2012 21:00:54

Güç ve irade bildiğimiz kadarıyla, muazzam bir kaynak.

Unutmayın cilt sertleşmesine değil, sadece şekil değiştiren saklı tutar. Yani Eren Duvar Maria deliği kapatmak için aynı işi yapar.

Köken: ne Zaman Ata Titan (aka Ymir Fritz) öldü, onun ruh bölünmüş 9 parçalar. Ama bu demek değil ki her bölümlerini tek bir özelliği. Tüm 9 titans gördük ve bazı yetenekler komik (örneğin "Çene" Titan vs "Canavar" Titan diğerlerine göre görünüyor.

Böylece, belki de 9 değiştirenleri her bir eğitim yeri olan birden çok yetenekleri vardır. Ama bu değiştirenleri birbirinden bir yeteneği dayalı farklı olduğu anlamına gelmez.

+157
avarec 16 May 2016 22:47:15

Deniz ve ada çapında ayrı kalmak ve bunu (sanırım? yarısını (ya da çeyrek) için bile bulamadık hepsi) çünkü ben manga okumam, ama çok hatırlamıyorum, belki Bir Parça dünyaya daha geniş bilgi/anlayış olan biri büyük evren/planet/okyanus ne kadar kaba bir tahmin olabilir, merak ediyorum.

Tek Parça gezegen Dünya'nın boyutuna benzer misiniz? Jüpiter veya daha fazla karşılaştırılabilir mi, örneğin?

+157
Yue Lu 2 Ağu 2015 11:45:50

Hayır, Calulifa sadece Kale eğitti dediği gibi kardeşler sanmıyorum. İlk Cabba tanıştığında kim olduğunu sordu ve Caulifla da bir saiyan olduğunu söyledi. Ayrıca öyle olsaydı kardeş Cabba onu en azından Renso biliyor beri onu duymuş olmalı.

Yok kesin bir kanıt ile ilgili ve büyük olasılıkla hiç biri olacaktır. Genellikle, hikaye boyunca hemen hemen her zaman bazı karakterleri ilgili kan varsa söyledi, bu yüzden bu tür bilgi sonuç ortada DBS içinde çıkarsa ediyoruz.

+151
David Schlosnagle 29 Mar 2015 06:01:48

Birkaç givens ile bu cevap için kesinti kullanabiliriz: Yaprak Madara tarafından oluşturulur, böylece onu daha önce yoktu ve bir Bijuu ayıklanması kendi ana öldürür (biraz uzun sürer) Uzumakis bile oldu.

Tamam, o gidiyor, o Madara birinin yaptığı ilk saldırı olduğunu biliyoruz. Madara saldırı karşısında, ilk Hokage karısı Mito Uzumaki Kyuubi içine koyun. Doğrudan Kushina Uzumaki Mito için verilen olduğunu da biliyoruz. Bu zaten ölmüş olurdu çünkü asla Mito sol anlamına gelir. Kushina Kyuubi sahip iken, Madara tarafından yeniden çıkarılan, ikinci saldırı oldu. Hemen sonra, Naruto verildi ve 12 yıl sonra Naruto olayları başladı.

Böylece, Dokuz Kuyrukları tam olarak 2 kez Yaprak saldırmak için kullanıldığını söyleyebiliriz.

+135
Yar435 20 Nis 2013 10:24:44

Oyun Sonicomi eğer diyecekler " o Sonico var kulaklık dokunursan - şeytani sinyal çıkacak ve korkunç bir şey olacak nerede (son 18), bir sırrı sona eriyor! Herkes ölecek! Bu yüzden onlara dokunamaz!". Dokunmadan onları neden bir zombi kıyameti (https://www.youtube.com/watch?v=ROcp5DJQBu4). Tabii eğer bu olmasa sorusunun cevabını veriyor.

+129
ANNA Gergelova 18 Eyl 2014 04:20:02

Sen-ebilmek bulmak onları VİZ web sitesi, hem dijital ve ciltsiz: https://www.viz.com/read/manga/dragon-ball-volume-1/product/104

Her birim 10'dan fazla bölümler var. Resmi çeviriler okuma tecrübelerime dayanarak, mutlaka her birim bu çeşitli birimler süresi gibi bir veya iki yay içerir anlamına gelmez. Ancak, eğer bir omnibus (anlam birkaç hacimleri derlenmiş bir), belki olması mümkün ve bu da mevcut aynı web sitesi: https://www.viz.com/read/manga/dragon-ball-3-in-1-edition-volume-1/product/3197

+91
Rodrigo Bernardo 10 Haz 2018 12:51:21

Naruto izlemeye başladım ve hiç manga okumadım. Bu kadar çok farklılıklar ve ayrı bir versiyonu bile var bazı insanlar söyledi. Neden böyle oldu? Google'da aradım ama bir şey bulamadım.

+84
JP in SD 21 Nis 2013 13:26:16

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil