Ne vücut imajı sorunları olan bir kadın ile bu manga?

Bir kitapçıya gittim ... ve başka bir yere gitmek zorunda kalmadan önce arka kapağında josei manga olarak listelenen bir manga bakıyordu ve şarkının adını hatırlamaya çalışıyorum. Sadece ilk bölümüne baktım, ama bu benim hatırladığım detayları:

 • Kahramanı beden imajı ile ilgili sorunlar var gibi görünüyor bir kadın. Ona kahvaltı için çok az yiyor ve daha sonrası için yeterli olacağını umuyor başında gibi görünüyor, ama sonra bir panelde ona bir sürü yiyecek yiyor.

 • İş arkadaşlarıyla şişmanlık onu 1 bölümde bazı noktalarda yorum.

 • Erkek arkadaşının adı Saito. Eğer yanılmıyorsam, onun kahramanı iş arkadaşlarından biri ile aldatıyor. Sokakta onları birlikte görünce bu keşfeder ve birlikte sıkıcı olduğunu düşündüğü bir yere gitmek olmadığını daha sonra ona sorar. Güya hiç bir yer dedi gitti bu ayrıntıyı nereden bildiğini merak ediyor. Çalışanmı görünüşe göre Yokohama bir otelde erkek arkadaşı ile gitti ve onunla seks "üç kez" vardı.

 • Dizlerinin üzerinde çıplak onu (teğetsel arkadaşları onunla ilgili bir tartışma sırasında) erkek arkadaşı ile seks göstermek için kahramanı bir görüntü görüyoruz.

Ön aramalarım işe yarayan bir şey vermedi, ama daha sonra tekrar denerim.

+843
C Ferrell 26 Oca 2017 00:52:53
39 yanıtların

Fiziksel yönleri ve bahsedilen güç artışı yanı sıra, süper saiyan saiyan mavi vücut daha fazla stres atıyor, bu dizi değil film ama gösterilen başka bir fark, Goku vücudunda yarım elini tanıttı ve neredeyse onu bayılttı kim Beerus tarafından yapıldı yenilenme habilities vardır (kırmızı) süper saiyan Tanrı değil, tamamen bir kaç dakika sonra yara iyileşir o. Eğer kasıtlı değil rahat yaptıysa gelecekte yeni teknikler her türlü için oda verir, çünkü bu özellik çok ilginç, bir tanesi zaten Vegeta tarafından manga son bölümde gösterilir.

+987
Liliymas 03 февр. '09 в 4:24

Bir homunculus temel bir felsefe taşı var, ama ironik bir şekilde, hala simya gerçekleştirebilecekleri Fullmetal Alchemist Kardeşlik içinde gördük.

Neden böyle oldu?

+987
Liam Aiden 3 Tem 2013 14:20:08

Gerçekten pokemon bağlıdır....

Örneğin böcek pokemon gerçekten kan yok, ama suları çeşit ve tür...

Kana benzer bir şey olan bir Pokemon başka bir örnek Cacturne var...

Pokemon Bayanposta gelen :

Cacturne nadiren gün boyunca taşır gece bir Pokémon olduğunu, nem tutma sağlar. Geceleri av arar ya bitkin hale gelene kadar yolcuları takip eder. Çöllerde yaşamış kanını kum dönüşmüş olan çok uzun zamandır. Dikenli ile silah, eski imza hareketini, İğne Kolu kullanır.

Ayrıca Pokemon çok sayıda gerçek dünyada hayvanlara benzer, böylece iç gövde yapısı benzer olacak unutmayın değer...

Örneğin bazı Pokedex girişleri kalp, Spoink gibi şeyler vardır.

Spoink-Pokémon gibi gri, bir domuz olduğunu. Karanlık, yuvarlak gözleri vardır, bir büyük gri burun, küçük kulaklar. Kalın kollar ve hiç sahip arka ayakları. Hareket kuyruk gibi Baharı Zıplayan elde edilir. Bu Zıplayan hayati bir işlevi vardır, kalbi durduğu bu.

Asla bu Pokemon sadece türlerini çok kan var ve bu Hayalet Kaya Türü gibi-tipi Pokemon ve birkaç Diğerleri olanlardır. Belki de Hayalet Tipi pokemon gerçekten kan değil ektoplazma, olsa, ama oyunda düşünürsek söylemek normal fiziksel saldırıları ile onları vurmak çok zor.

Bir Çocuk gösterin, çünkü aynı zamanda anime kan yok.

+900
9538600965 9 Eyl 2010 13:05:56

Evet, ama yeni bir karakter... bir kapibara tanıtan bir sonuçtu. Ve Yukari "Google versiyonunu"geri döner. Hayır, ben ciddiyim.

enter image description here

+884
Graham Holland 7 Haz 2019 11:56:11

Burada tatmin edici bir cevap olacağını sanmıyorum. Neredeyse daha iyi bir yorum olarak uygundur bu cevap kendisi, ama bir iki yorum karşılamak için çok fazla.

En önemlisi, bu muhtemelen anime ile ilgili bir şey değil. Niyet var, ama sonuçlarına bakarak, sadece cevap ile ilgili olmayan bir anime bulamıyorum. Sen neden bahsediyorsun sığabilecek büyük olasılıkla hayır "Dere" kişilik olan bu adres için, unutulmaması gereken en önemli şey. En azından ana akım değil, ve genellikle bir Tüm var olmak için hiçbir mantıklı.

Dere kişilikleri vardır, birincisi ve en önemlisi, kişilikler (ve genellikle sevgisini nasıl bakınız). İyi bir referans, burada, listeler en değilse tüm ana olanlar, yok hangi maç ne arıyorsun. Kendilerini ifade etmeleri için nasıl tüm kişilikleri ile ilgili. İyi huylu olmak gibi bir Sosyopat onlara kendini ifade etmek değil, onlar gibi davranan onlar. Tsundere aynı, onlar sahte sert davran onların olduğunu iddia edebilirsin, ama ortak Sosyopat ile sahip oldukları tek şey taklit bunları parçasıdır. Numara böyle bir terim vardır, ve muhtemelen burada en iyi cevaptır.

Bu Tsundere ne yapar, Sosyopat ve bizim de ne yaptığını, bir Cephe adlı (muhtemelen diğer ilgili ifadeler kelime/ama bu kullanacağım vardır) bir şey var. Kişiliklerini taklit, dünyaya bir Cephe koyarak, gerçeği saklıyorlar. Onlar, kendi nedenleri için bir şey olmak gibi davranıyorlar. Kendi kişiliğini gizleme Tsundere, kişilikleri olduğunu fark yoktur. Sosyopat ve psikopat başka nedenlerle kendi gerçek duygularını gizlemek, genellikle sırları gizli tutmak, ya da başkalarından kazanç bir çeşit net.

+883
Irish Jet 12 Ağu 2011 07:53:18

Şahsen Naruto'nun gibi hissediyorum. İçinde bölüm izle, Sasuke bandı bez vardı o kadar, ama Naruto'nun oldu.

Yakaladı ama bu benim varsayım çok yanlış olabilirim tamamen değil.

+845
anurag parcha 19 Ara 2012 03:18:38
Zettai Junpaku: Mahou Shoujo Raita tarafından manga "olan Mahou Shoujo" dayalı OVA dakika doujin 6.
+778
Franz Boterdael 4 Eki 2019 18:24:16

Anime başında, Hisoka noktası boş onunla savaşmak istiyor, ama Netero onu yok sayar Netero söyler. Meruem ile mücadele sırasında belirtildiği gibi, Netero uzun bir süre sıkılmış ve onu öldürebilecek biri savaşmak için bir şans için minnettar olduğu için bu önemlidir. Değil Hisoka (sınav hissettim ve diğer adaylar da öyle; aynı zamanda, hemen hemen test aldı son kez bir doktoru öldürdü, eğer Netero onu farkında olmasa garip olurdu.) " kana susamış ya aura sakladığı çünkü yine, Hisoka görmezden geldi,

Henüz, Netero onunla mücadele ettin? Hayır. Sadece onu görmezden geldi. Yani Netero açıkça Hisoka savaşmaya değer bulmuyor. Ve neden yapsın? Hisoka zaten tüm Chrollo ile mücadelede gidip gördük ve sakızını başka bir yeteneğini gösterdi... ve nen esnek kullanımı sırasında, Netero gibi birinin canını yakmaya yolu ile onu sağlar. Kral ile Netero mücadele göz açıp kapayıncaya kadar yumruklar binlerce dağıtılır. Hisoka bu çapta tank saldırıları için böyle bir hız veya dayanıklılık göstermiştir. Chrollo Hisoka öldürmek için kullandığı güneş ve Ay, saldırı, taş erimiş Cennet Arena, emin, ama Netero Sıfır Elinde patlar! Hisoka dan geriye hiç bir şey kalmaz. Ve henüz, Meruem Netero tüm bu saldırıları çöktü.

Yani Evet, yol Hisoka yukarıda onu koyardım. Hisoka ne yapabilir? Bir kart atmak mı? Sen Kralın cilde zarar vermez. Sakız ile ona basılı tutun. Hisoka o Jilet kukla taşıma ve nen sakızı bırakmak zorunda kaldı olamazdı. Cidden hareket Meruem son verebilir mi şüpheliyim. Kralın kuyruğu ve Hisoka bir tokat öldü. Hisoka atlatmak için yeterince hızlı Karınca kraldan bir saldırı değildir.

Şimdi Ging mücadele etmek isteyen Hisoka... kan onun vizyonunu bulutlar. Netero savaşmak istedi, ve asla kavga kazanabilir. Chrollo ve Chrollo onu öldürdü savaşmak istedi. Ayrıca Killua işaret etmek istiyorum... bu kadar net Netero sınav sırasında Killua ya da Hisoka tarafından sıralaması dayandığı değil öldürebileceğini düşündü.

+718
Sunlit Jiang 6 Eki 2019 12:10:27

Serinin sonunda, karakterlerden biri "geri döneceğim" dedi," o zaman kredi başladı. /Olabileceğini söyleyerek başka bir sezon olacak gösterinin sonunda ya da sadece güzel bir yolu bu olabilir mi acaba?

+678
mumiya1982 9 Eki 2011 07:56:07

Yama no Susume cover

Moe kızlar Fuji-Yama tırmanmaya çalışıyor

+677
skoperst 26 Mar 2018 14:17:36

enter image description here

Ayrıca Bkz:

+674
gekos 3 Haz 2013 16:49:11

İnsanlar her zaman belirli bir mangaka desteklemek için belirli bir dizi şeyler satın söylüyorlar. Şimdi çok aslında mangaka kendisi için nasıl geçtiğini merak etmemi sağladı. Bunu mangaka genellikle örneğin atlamak gibi bir yayıncılık şirketinin iş veya şirket için kopya satan bağımsız çalışırlar?

Bu işi tek başına yaptı çünkü satılan her Tankobon kopyalamak için sanırım, bu managaka büyük bir pay alıyor, ama nasıl anime, oyuncakları, tişörtleri, oyunlar ya da belki olaylar gibi diğer mal oluyor? Bunları bağımsız olarak, orjinal mangaka farklı bir şirket tarafından yapılır, bu yüzden hala satılır ya da nasıl oluyor bu iş her makalenin her satış bir yüzde alıyor?

+664
Juan luis Mejia 1 Şub 2019 08:36:30

Gizlemek kaneki onu ye hadi kaneki manga anime takip etmez, onun gücü ve 2. Sezon geri alabilir.

+658
Jack Ballack 11 Oca 2019 10:24:45

Eğer CosPrayers gördüyseniz, muhtemelen izlediğiniz en kötü anime biri olarak hatırlıyorum. Hikaye hiçbir mantıklı, çok önemli hikaye unsurları tamamen kesmiş olmak. Karakterleri kişiliksiz, kötü hareket ettiğini ve yaptıklarının hiçbir anlamı yoktu. Ya olanlar için hemen hemen hiçbir açıklama yoktu. Kamera açıları garip geldi. Rastgele fanservice de ciddi bir tonda herhangi bir girişim öldürür, ama cidden kendisi almaya çalışıyor gibi görünüyor. Kötü bir şov daha var. Wikipedia bile iddia gösteri kökenli bir küçük meme "daha Kötü CosPrayers" tarif inanılmaz derecede kötü gösteriyor.

Eğer öyle olsaydı o zaman biz sadece hurdahaş göstermek gibi bir anime en büyük başarısızlıklarından, ama abomination devam ile Hit! (Hit wo Nerae!) ve AŞK BENIM AŞKIM?. Bu dizi sırayla hemen CosPrayers sonra yayınlanan ve aynı insanlar tarafından üretilmiştir. Onlara, CosPrayers live-action televizyon şovu, ve her ikisi de gösterir CosPrayers üretimi üzeresiniz. Sayısız sorunlar, kötü yönetim, üreticileri, uygunsuz içerik tecrübe eksikliği de dahil olmak üzere rahatsız olduğunu ve daha fazla screentime almak için denemek için senarist baştan aktrisler bile.

Eğer gerçek bir dizi bu kadar çok sorunlara boğulmuş olsaydı, sonuç çok kötü olurdu herhalde. CosPrayers çok kötü oldu, özellikle de diğer iki serinin hikaye eklemek için tasarlanmıştır o yüzden hemen anlaşılır. Ancak, eğer amaçları bu olsaydı, CosPrayers son havalandırma, üç yerine ilk daha, daha iyi bir yaklaşım olacağını hayal ediyorum. Bir stüdyo bunu para için bekledikleri tahmin edebiliyorum beri kasıtlı olarak kötü bir şov oluşturun, ki bu da oldukça inanılmaz. Yine de, gösteri gerçek olamayacak kadar kötü görünüyor, ve bazı forum mesajları kasıtlı olarak daha iyi diğer iki serisi maçı için bu şekilde yapıldığı iddia çevrimiçi.

Onu saran CosPrayers kötü göstermek için yapılan işaret eden herhangi bir kanıt yoktur, ve sorunları kasıtlı mıydı? Bu sadece "fan" spekülasyon mu?

+644
user2045311 22 Nis 2013 02:27:38

Kirito konusunda Okulu ve politika kullanarak önlemek için düşündüğü Roman, içinde ALO arc sonunda oyun adları:

Bu özel bir «okul» olarak, öğrenciler, orta ve lise SAO olaydan önce olan oyuncular vardı. Cinayet gibi ciddi bir geçmişi olan turuncu oyuncular bu tedavi ve gözlem dahil danışmanlık bir yıldan fazla görmekteydi. Kendini savunma için başkalarına saldıran benim gibi insanlar, hırsızlık ya da şantaj gibi suç kaydı bırakmadan ele alınmıştır.

+643
Conor Martin 17 Kas 2014 12:04:46

1 VI kullanma: Nokta

Ölüm koşulları için insan ya da makul bir insan tarafından yapılması kabul edilir bu.fiziksel olarak mümkün olduğu sürece fark edilmez

Eğer koşul olabilir değil bir araya geldi, çünkü bu mümkün değil, sadece Işık Deneyleri bulmuş ve Nasıl kullanılması LV: Nokta 2, Onlar ki ölüp bir kalp krizi

ateş sonucu ölüm "Ryuk ile silahını boşalttıktan sonra Raye Penber öldürdü onu ya da vurduktan sonra sıçrayan etrafında bir mermi isabet alabilir ateş" tarafından ölmesine olabilirdi yoruma oldukça açık, Kiichiro Osoreda Işık ile

bununla ilgili olarak belirsiz olarak "ölüm intihar" tarafından kullanılan Işık öldürmek Naomi Misora bu yüzden bile nedeni belirsiz eğer ulaşılabilir olacak olmasına, Naomi davası miyiz bir sanatsal yorumuyla onun gittiğini ve bir ilmek ancak Işık vardı yazdım o cesedi asla bulunamadı o yüzden şüpheliyim o asmış kendini bu yüzden sanatsal bir yorumudur sadece göstermek o yürüyen gelmesin ölüm

Olarak belirtilen yer Nasıl kullanırım: Nokta 3 ve Nasıl Kullanılması III: 1 Nokta varsa yaz bir kişinin adı var 40 saniye yazma ya ölüm ya da ölümden sonra kendi adını yazmak, sonra belirtildiği gibi Nokta 6 Nasıl kullandığım seni sonra 6 dakika ve 40 saniye ayrıntılar ölümünden ancak sadece diyorum ki ölümle silah ya da ölür ateş olmayabilir yeterince sürece bu mümkün ya da makul bir hedef olduğu bir durum ile bir silah mevcut, içinde ayrılan zaman, bu durumda biz farz içinde 6 dakika ve 40 saniye silah sesi" bir kaza kurşunu olabilir gibi "savaş yüksek silah suç bölgeleri veya yerlerinde başarı oranı daha yüksek olacaktır.

ölüm zamanını belirlemek ilk kişi muhtemelen uzun yaşayacak, eğer ölürler aşağı at yazarsanız göre daha başarılı olduğu durumda:00 PM ve 5 de yazdın:58 sonra, askerin "daha sonra 2 dakika içinde insan bu şekilde ölmeyi durumda olmalı ölüm" yazdı.

En iyi sonuçlar için, FBI Işık çalışması ile gördüğümüz Gibi, başarının en büyük oranı her şeyi anlatan kişinin adını yazmadan önce gel, herkes muhtemelen "ateş sonucu Ölüm" ölüm onların neden olduğu bir durumda nasıl olabilir ayrıntı için ihtiyacınız olan her zaman bu şekilde olur

+633
av22101983 6 Eyl 2012 19:05:28

Soruşturma boyunca, zaten iş ortamına uygun olmayan bir anime izlerken yakaladı olacaksın emin olabilirim! Daha ciddi, durarara Evet! x2 orada belli bir sahne öksürük öksürük ama sakın merak etme Bu çok kısa!

+615
AnnTes 11 Mar 2013 23:58:36

Canlı Aksiyon Dram oluyor o hevesli bir manga okurum ve her zaman mutlak favori çizgi romanlarım, Takane ve Hana, sadece ortaya çıktı. Öncül ve hikaye gerçek hayatta insanlar ile iş yapmak son derece zor olacağını tam olarak (dayanılmaz derecede saçma buluyorum) J-dramalar hakkında iyi bir fikrim yok, ve biliyorum. Her zaman Takane ve Hana bir anime olacaktı, ama şimdi hiç bilmiyorum bir drama olduğunu ümit ettim. Herkes yardımcı olabilecek bir şey bilen varsa çok minnettar olurum.

+514
user329668 12 Ağu 2013 18:54:26

Kaoru sigara ve aşırı çalışmasından çöktü, bu yüzden uygun bir iş bulamaz ise Hajime babasına üstüne çok özür dilemek için gitti sanırım. Babası Hajime bu yüzden dayak hak ettiğini düşünüyor anlıyorum, ama ne hakkında kızgın olsun ki? Ben Hajime vurmak ister ki anlamıyorum.

enter image description here

+502
Karsus 18 Mar 2013 20:13:31

Örnek olarak Naruto serisinin Vücut Değiştirme Tekniği al.

Bu tekniği kullanarak, herhangi bir kullanıcı başka bir nesne ile kendi vücudunu değiştirebilir, ancak zaman ninjalar en ahşap bir blok ile vücut değiştirin. Bu da Kakashi Naruto'nun takımının sınav aldığında Naruto serisi görülmüştür.

Ahşap bir blok ile kendilerini değiştirmek ve başka bir şey değil bu gerçekten canımı sıkan bir şey. Bu olay türü, Diğer anime olmasına göremedim. Ninja ahşap bir blok ile kendilerini değiştirmek için oldukça yaygındır.

block of wood at a location presumably occupied by a ninja just moments before

+501
Herman Quarles 15 Ara 2015 10:28:11

Kader/Apocrypha izlemek istiyorum ama Sınırsız Bıçak İşleri izlemedim. Kader/Apocrypha yani, Sınırsız Bıçak İşleri devamıdır.

+494
kevishin 2 Ara 2012 11:18:52

İlk Sorunuzun cevabı,

Ne Shirou biyolojik anne/dedesi/etc hakkında ne biliyoruz? Herhangi bir şey biliyor muyuz?

Anime/manga/visual Roman/oyunlar/bayanposta sitesinde yayınlanan ilgili herhangi bir bilgi olduğunu söylemek isterim. Ancak, orada bu parça bilgi bayanposta site.

On yıl Kader/stay gece başlamadan önce, Shirou Şinto ailesiyle yaşayan sıradan bir çocuktu. Anne ve babasını öldürdü Dördüncü Kutsal Kase Savaşı sonunda dökülmesini Kutsal Kase içeriğini kaynaklanan ve büyük yangın ölümcül alevler içinde yaralı bıraktı.

Bu nedenle, biyolojik ailesinin Dördüncü Kutsal Kase Savaşı sırasında öldüğünü biliyoruz.

İkinci Sorunuzun cevabı,

Shirou magecraft muhtemelen-mage ailesi olmayan yaşadıktan rağmen gerçekleştirebilirsiniz neden anlamak.

Yine bayanposta site bildiren

Shirou ısrarla onu Magecraft öğretmek Kiritsugu istedi. Mesleğini öğrenmek için Shirou isteği reddedilmiş olmasına rağmen Kiritsugu sonunda razı oldu.

Shirou bir anime var mı magecraft gerçekleştirebilir olmasıdır.

Üçüncü sorunun cevabı,

Ailesi hakkında hiç bir şey söylemek gibi görünüyor.

Ben söz konusu medya dilediğiniz herhangi bir başvuru olmasından dolayı bu soruya kesin bir cevap olduğunu söyleyebiliriz.

+477
Sebastien Paquet 6 Eyl 2017 19:21:27

Pan hiç Dragon Ball serisinin herhangi bir sabit eğitim yaptı. Pan cesedi babasının (Gohan) saiyan kanı olabilir, ama (Goku) büyükbabası gibi safkan bir saiyan değil. Kadın Saiyan süper saiyan haline dönüştürmek için mümkün olan Dragon Ball MMO ((Akira Toriyama tarafından oluşturulan) Online) DB online oyun, Devletleri.

Pan bir süper saiyan olmak için büyük bir potansiyele sahip olacağını Dragon Ball GT Mükemmel Dosyaları Devletleri. İlk canon Dragon Ball filmi, (dışarı bu yılın başlarında Japonya'da Sinemalarda gelen) Tanrıların Savaşta, Shenron " dedi, "Goku Süper Saiyan Tanrı bir forma dönüştürmek için izin başardık 6 saf Saiyan vardır." Bu 6 Saiyan ama en az (tabii ki Pan henüz ve hala onun annesinin (Videl)) içinde doğmamıştım bile Pan mide Goku, Gohan, Vegeta, Trunks, Goten ve son vardır.

İnternet üzerinden bu yıl yayılan yeni Dragon Ball serisi hakkında bir söylenti olduğunu yeni Dragon Ball filmi başarı ile, çok belirsiz. Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum, ama kesinlikle Pan süper saiyan, Dragon Ball tarihinde ilk kez kadın bir süper saiyan haline görecek umarım.

+475
usban 4 Eyl 2013 23:13:34

Olası bir Senju bir Rinnegan uyandırmak için değil mi? Bir Senju bir Uchiha bir EMS var ve o da tıpkı bir Uchiha gibi Rinnegan uyandırmak istiyor ki ekilen, eğer bir Uchiha uyanır eğer Uchiha ve Senju DNA oranı farklı olduğu göz önüne alındığında sanırım?

+465
Devin Smith 6 Eyl 2017 13:30:00

Naruto korudular, kritik yaralar aldılar ve muhtemelen bundan sonra yaşayacak değil bu çok spekülatif, ama ana şey. Minato düzgün yeterince hızlı 9 kuyruklu mühür için yapabileceği tek şey Azrail ölüm mührü olduğunu biliyordu. Serbest zaman Azrail ruhunu alır gibi kullanıcı öldür Eden şeydir. Orochimaru biçici kurtuldu, ama bir maske yerine jutsu, ve hala onun vücudunu maliyet kullanarak çağırdı. Minato diğer taraftan, böyle bir şey yapmayı, yani bu kurtulma söz konusu değil ondan olabilir.

Kushina gibi, Kurama olmadan ölmeye hazır olduğunu, hala pençe onun önünde güvercin görüşmesini saymazsak, ve muhtemelen ölümcül bir yaralanma ne bedenini deldi oldu. Onun hayatını kurtarmak için imkansız, zayıflayan vücudu ile böyle bir yaralanma birleştiren ve muhtemelen gelecek olan. Bu noktada, Hem Minato ve Kushina ölmek, ya da en azından öyle olacak garanti edilir. İkisiyle sızdırmazlık Kurama muhtemelen hala ölüme yol açacaktır.

Olarak için neden tek mühürlü Yarısının içine Kurama Naruto Gibi başına Bu cevap O olamaz mühür tüm Kurama içine Naruto. Minato bu Wiki giriş notları olan oldu çünkü Kurama oldu çok güçlü olmak mühürlü bir yenidoğan.

Düzenleme 1: OP bir yorum bazı endişeler eklendi, işte Yanıt: İlk olarak, Kurama Kushina içinde boşaltılmalı Her zaman dolgu ve dolgu canon imanla takip etmek gerekmez gibi, bir şey yap, canon içeriği çelişiyor dahil olabilirler. İkincisi, Kushina bile gönüllü gerek Kurama olsun kapatılmalı içinde onu sürükleyerek onlar için ölüm.

Hala zayıf olsa da, Kushina Dokuz kuyruklu'yu zaptetmek için çakra azalmış kullandı. Travma mevcut durum onu öldürmek isterdim rağmen, Kushina onunla öleceğini vücuduna geri mühürlü Dokuz kuyruklu'yu için gönüllü oldu.

Yani her şeyiyle Kushina etkili ölüm kapıda ve kaydedilmiş hiçbir umut vardı. Sadece 10 aylık hamile geçirdi, doğum, Kurama çıkarılan vardı, ve o ölen devlet ile birkaç dakika hiçbir tıbbi yardım için kaldı. Daha sonra, Naruto hayatta üzerinde öğrendik, ama Kushina aksine, hala sağlıklı, genç ve güçlüydü, ve Sakura, ikinci sadece tıbbi cesaret Tsunade sürekli (ve Hagoromo yardım) ona şifa vardı. Bu mühürlenirken yaşam katı bir şans olduğunu aslında mantıklı. Kushina diğer taraftan, onun gücünü drenaj birkaç büyük olaylar değil, Kurama kaybetme dahil olmak üzere, onun en iyi ihtimalle düşük olduğunu hayatta kalmak için yeterince güçlü olmak zorunda.

Bu bağlamda, muhtemelen Kushina geri Kurama mühürlü olabilir, ama büyük olasılıkla hala ölü ve serbest Kurama onu yapardı. Ücretsiz bir Kurama kapalı kuyruklu canavar dengeyi bozar, savaşa neden olur ve Minato güvenli bir seçenek mevcut iken böyle bir riski almak istemedi. Bu güvenli seçenek, sızdırmazlık yarısının içine kurama naruto da vardı büyük bir fayda Minatos göz, aslında o inanıyordu Naruto olabilir çocuğun kehanet hakkında konuştu Jiraiya ve Naruto olması erişmek için Kurama güç olacağını büyük ölçüde yardım etmesine başarılı (bu da büyümüş olarak cevap verdim bağlantılı öncesi).

+442
Niebes 4 Eyl 2012 16:58:10

Şarkı Ken Arai tarafından "HYPNOTİK" denir.

Seni dinlemek için şarkı burada YouTube. 20. bölüm sonunda çalınan yanı sıra diğer bölüm gösteri boyunca oynadı.

+411
antono 5 Eki 2018 12:27:39

Nedeniyle ödül bilinmiyor Shanks aslında, ve aslında aşağı gitti ciddi bir kavga görmedik, sadece kısa çıkmasıyla, onun hakkında ve diyaloglar gelen Shanks gücünü tahmin edebiliriz:

 1. Bir Deniz Kralı Luffy kurtarmak için bir girişim kolunu kaybetti, sonra da onu korkutmak için(Haoshoku Haki) Fatihler Kaki kullanır.
 2. Fatihler Whitebeards mürettebatın çoğunu vurmak için Haki kullanıyor, ardından kısa bir süre Beyazsakal dünyanın en güçlü adamı kanatları ile çatışmalar.
 3. Kılıcıyla durdurur Akainu ve KOBİ kurtardı.
 4. İki kolu vardı, dünyanın en güçlü kılıç ustası olarak Mihawk ile çekişme içinde oldu. Hala Mihawk ve Shanks arasındaki kavgalar hatırlar, ve tüm Grand line'ın etrafında yankılandı söylediler beyazsakal kendini. Ancak, Mihawk artık onunla kavga ilgileniyor.
 5. 907 Bölümde, Mary Geoise beş büyükleri ile konuşmak için gitti.

Bu bilgilere dayanarak, Shanks Yonko iyi unvanını, diğer üçü gibi ama o kadar güçlü değil haklı olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca muhtemelen tek tek amiral Amiral Deniz veya bir filo bile alt edebileceğini. Donanma savaşında büyük kayıplar göz önüne alındığında, Shanks, ekibi ile birlikte, bir tehdit, bu noktada Savaşı durdurmak için yeterince güçlü olduğunu söyleyebilirim.

+356
Wtrain 10 Ağu 2013 17:56:06

Ben Sana Işık ilk kez Ölüm notunu sahipliğini siler senaryosu anlamadım.

Kyosuke Higuchi gibi özelliklere sahip olan böyle bir kişiye vermek Rem güveniyordu.

Ne planı işe yaradı olsalardı ne olacaktı? Kişinin Rem seçimi Tüm plan menteşe değil mi?

+348
user14279 2 Eki 2012 07:01:19

Daha büyük bir resim arama parçaları

Bazen tanımlamak istediğiniz birkaç karakterden oluşan büyük bir resim veya bir resim bulacaksınız. Bu durumda, ilk düzgün çalışması için arama için görüntüyü kırpmak gerekir.

Görüntü kırpma

İlk görüntüyü kırpmak gerekir. Örneğin, bize izin kullanmak bu resim gelen Blog:

enter image description here

Anime olan kim Sağ ÜST KARAKTER ve öğrenmek istiyoruz sanırım. İlk resmini tek öğrenmelisiniz. Sen ne kadar ithal resmi bir resim editörü olarak Paint, Photoshop, ya da bir harici ekran aygıtı gibi Gyazo.

Görüntü kırpma sonra buna benzer bir resim var:

Sahip kırpılan görüntüyü, seni takip almousawi kılavuzu için ters görüntü arama.

+345
user120451 19 Mar 2019 10:20:42

Sabo Mera Mera Meyvesi yemiş.

Ayrıca, "ejderhaları"tarzı kullandığı zaman kollarını darken görüyorsunuz. Dövüş stili Haki dayanmaktadır anlamına gelir. Şimdi bu var "her şey akılda çekirdek, Rebecca" maddesi var başka fishmen Kumite falan elemanlarının kullandığı tahmin edebiliriz.

+340
tpd 10 Tem 2012 20:55:38

Hiç manga okumadım. Code Geass R2, emir Lelouch Lelouch belirli bir poz aldıktan sonra Cornelia olduğunu düşünmek Guilford. Sadece bir önlem olarak Suzaku ile görüşmeden önce bunu yaptı gibi görünüyor.

Ama neden böyle poz aldığında Lelouch korumak için ona emir değil mi? Orada avantaj özellikle ne Lelouch Cornelia sanırım onu yapmaya mı?

+338
sydorukandriy 30 Nis 2016 03:34:13

Ayrı Vampirler kötü olabilir Yuuki inkar değil, eğer taptığım Kaname onun kanıyla ıslanmış ise en erken hafızası unutma ama ilk başta onu korku () bilmiyor. Aynı zamanda bir Veli olarak görmedi diğer Vampirler onları Gece Sınıfı ve hiçbiri karşılaştığı Düzeyi E gibidir.

Sonra Gece Sınıfı, özellikle Kaname Vampir, Seviye E ama Ruka Kaname kanı tamamen farkında olmak Yuuki kapıdan zirve oldu içmesine görmesine izin vermekle aynı anlama Yuuki yapmaya çalışır aynı kana susamış yaratıklar olduğunu inkar etmeye serisi Yuuki ilk bölümü sırasında görüyoruz. bunu bilerek yaptı

eğer Yuuki Vampir korkarsa biri olmak için geri dönmek istiyorum alışkanlık o

Yuuki Gece Sınıf Yurt içine gün boyunca gitti ve neredeyse Aidou Kaname tarafından alınan kan vardı an farkında olduğunu da sanıyorum Yuuki girdi ama aynı zamanda Aidou uyanık olduğunu biliyordu. doğru anda Aidou durdurmak için yapma

+297
DcShank 28 Ağu 2012 08:08:26

Moeka oldu inanılmaz derecede umutsuz ve o değildi aslında bir çok ipucu bulmak için İBN5100. Ne olursa olsun, kontrol o son derece mümkün olurdu. Okabe aynı şeyi söylüyor inanıyorum.

+231
Siam Simte 7 Şub 2018 06:39:35

Morioh Joseph getiren bütün mesele Münzevi Mor kullanın onu yapmaktı.

Onun görünümünü değiştirdi sonra neden Kira bulmak için kullanmadı?

+206
Josh Vega 5 Haz 2010 03:17:45

Naruto ve Sasuke son Vadisi'nde çocukken, aynı şarkıyı iki kez oynadı. Dokuz kuyrukları çakra dışarı sızıyordu, bir kuyruk pelerin kullandı ve ikinci oldu ilk kez oldu. Arayıp durdum ama bulamadım.

+187
user3780018 16 Eyl 2015 03:57:30

İçinde Kristal süreklilik olduğu bilinmeyen bir iş ilerleme ve gelişme değil, çok daha uzak olan Plüton giriş, bu yüzden bilinmeyen Kristal süreklilik eğer o yola kapı ya da değil. Hala bu konuda canon malzemedir.

Olarak için neden o bırakın kapıyı, o gücü kapatın tüm dünyalar dördüncü boyut (zaman boyutu)(ref).

Güvenle fouth Boyutlar gezinmek için bir kez boşluk tuşuna ihtiyacınız olduğundan, tüm anahtarlar, güvenli, anahtarları muhafaza edildi ve kısa bir süre için terk yere erişim kilidi olabilir.

Bırakın onu muhtemelen kalıcı veya geçici olarak tanımlanamaz. Dördüncü boyut normal zaman dışında olduğundan, güvenli bir şekilde dördüncü boyut içinde ve dışında var olamaz:

Ancak, tüm niyet ve amaçlar için, mangada zamanın dışında varolan Pluto Denizcinin teknik olarak hala görev yerinde Zaman kapıda mevcut ise normal bir kadın olarak reenkarne olmak mümkün demektir.(ilan)

Sailor Pluto ırk statüsü de tartışma konusu. Endymion/Tuxedo Mask Dünya aleminden ise, Usagi/Sailor Moon Silver Millenium ırktan, diğer denizci senshi insanlar reenkarne gibi görünüyor, Sailor Pluto bir insan daha bir tanrıça daha vardır:

Ayrıca Chronos, zaman Tanrı'nın kızı olduğunu ifade ediyor. (manga 18 hareket, orijinal anime ep. 82).

Orijinal Sailor Moon (Tuxedo Mask bir saldırı vermek gibi) çalışır Crystal önemli değişiklikler yaptıklarını, bu yüzden aynı olmasını beklemiyorum, ama yakından takip etmek.

Karşılaştırabilirsiniz Kristal ve özgün 2014 yılında yayınlanan orijinal Yamato serisi ve 2099 Yamato arasında bir paralel yapmak. Yakından orijinal çalışmaları takip eğilimindedir, ama 21. yüzyılda bilimsel ve toplumsal gelişmelere uygun uyarlamalar ve taviz vermek.

+136
MasterHD 9 Oca 2020 11:56:09

Bleach karakterleri genellikle daha dramatik onları (gerçekten Kubo bir özellik...) yapacak şeyleri biraz abartmış.

O zaman, o bölgede hiç bir Byakuya mücadele olacağını bahsediyordu:

 • Ichigo hiç şansı olmaz.
 • Yuroichi bir savaşı önlemenin bir asır sonra zayıflamış.
 • Ukitake hasta ve zayıftı.

Bu nedenle, hiç bir zaman Byakuya maç olabilir.

+110
Captain Mingo 27 Şub 2019 21:36:44

Mutlaka orijinal öğrendiği teknikleri tüm bilmiyordu.

(Kabuto hücreleri zaman "onu öldürdü" Sasuke olduğu için) ama öyle olmasaydı bile, şu an Kabuto geri gücünü absorbe etti, her şeyi relearned etti.

+89
snomof 14 Ara 2010 22:53:41

Naruto ve Sasuke 134 bölüm de kavga ederken, Sasuke laneti mark onun gücünü aktive edelim. Gücünü yakında cesedini yemek olacağını biliyordu, bu yüzden bir chidori Naruto bitirmeyi planladı. Ancak, Naruto vücut Ninetails pelerin tarafından satın alındı zaman, bir rasengan yapmak için bir klon ihtiyacı yoktu. Yani, Sasuke chidori karşı, Naruto ilk defa tek eliyle rasengan yaptı. Daha sonra, hiç şaşırtıcı olduğunu gerçekten fark Naruto, ya da ne kadar bir süre gölge klonları kullanmak zorundaydı.

+53
user30826 7 Mar 2014 21:28:17

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil