Ne Junon bir Çocuk var.

Kotoishi Naru ana karakter Junon bir Çocuğu aramaya devam ediyor. Bu hakaret olarak alıyor sanki.

Ne Junon bir Çocuk olduğunu ve neden öyle hitap edilmesinden hiç hoşlanmıyor.

+551
Will Sherwood 25 Oca 2017 08:27:08
26 yanıtların

Evet. bir örnek bu bir İngilizce Kitap olma bir anime Deltora Quest

Deltora Quest serisi çocuk fantezi kitaplar üç ayrı seri, Avustralyalı yazar Emily Rodda tarafından yazılmış toplu başlık. Deltora hayali topraklara yolculuk onlar, sihirli Deltora kemerinden çalınan yedi mücevher kurtarmak için ve kötü Gölge Tanrı'nın müttefikleri yenilgiyi çabalıyoruz olarak üç arkadaşlarının maceralarını izler.

altında Uyarlamalar diyor

İlk sekiz kitap 65 bölüm Deltora Quest anime serisi Japonya'da 6 Ocak 2007 tarihinde yayın sezonu başladı. O ve onun çocukları "Japon anime seviyorum çünkü Rodda bu seçeneği seçti ve Deltora herhangi bir adaptasyon havalı"olmak istiyorum.

bu yedeklenmiş ile olan anime giriş Wikipedia altında Üretim

Dizi Genco tarafından üretildi ve OLM ve GÖKYÜZÜ Mükemmel animasyon üretim İyi Düşün. Rodda aslında birçok film teklifi ile geldi, ama sadece hikayeyi değiştirmek için söz veren bu stüdyo oldu. İlk Bölüm 6 Ocak, Japonya'da 2007 tarihinde yayınlandı.

...

Deltora Quest aslen Kuzey Amerika'da Gen tarafından son lisansları biri olarak lisanslı olduğunu, ama dizi ile bir şey yapmadan önce kapatın. Serisi daha sonra Dentsu yeni kurulan Kuzey Amerika Şubesi tarafından kurtarıldı, ve Mavi Su Studios tabanlı Calgary üzerinden kaydedilir Vancouver, British Columbia Ocean Productions ve-ile birlikte serinin İngilizce bir versiyonunu ürettiler.

ve anime sadece Batı'da yayınlanan 2010 Mayıs ayında başladığından beri bu bir Japon anime olmaması İngilizce yazılmış bir kitap örneğidir. Amerikan Emily Rodda ise Avustralya ve böylece İngilizce


ancak "İngilizce bir anime" yapma ve Japonca dublaj bu 2 yakın örnekler var

 • Avatar

  Dizi Amerikan çizgi film ile anime birleştirir ve Doğu ve Güney Asya, Inuit ve Yeni Dünya toplumlarının görüntüleri kullanan bir tarzda sunulur.

  ancak bilmiyorum farkında mıydı hiç eger Japonya, yine bir ihtimal o olabilir var olduğu Japonya mı yerleştirmek western filmleri gibi Oyuncak Hikayesi (hepsinin bağlı lisans). eğer bu İngilizce oluşturulduğu anime olup olmadığını fan hala tartışma çünkü bu dahil ettim

 • daha iyi bir örnek ise RWBY

  RWBY (/ˈruːbi/ ruby "gibi) Monty Oum tarafından Horoz Dişler için oluşturulan bir Amerikan anime tarzı bir web serisi ve medya franchise olduğunu.

  aksine Avatar biliyoruz bu oldu yerelleştirilmiş Japonya'da yaşıyor dublajlı Japon

  Seri Japonya'da da adlandırılan ve Tokyo MX tarafından yayınlanan, Warner Bros. Japonya ile işbirliği içinde olmuştur.

  ve ayrıca bu kökenli bir manga da aksine Avatar'ın çizgi roman oldu üretilmiş Japonya

  Köpekler manga yazar Shirow Miwa Aralık 2015 sayısında 19 Kasım girmiştir RWBY manga uyarlaması, 2015 gösteren olacağını Shueisha'nın Ultra Jump dergisinin Kasım 2015 sorunu açıkladı


ancak кяαzєя olarak belirttiği bu nadir. kenara maliyetleri ve lisans için yeniden üretmek ve dağıtmak dublaj da artar maliyetleri üzerinden anlatacağız çünkü işe adlı programında ve biz görmek ile RWBY vardı desteğini büyük şirketler gibi Wanner Kardeşler kim ne faaliyet Japonya'ya (seni görmek çok Disney şeyler alır yerelleştirilmiş çünkü Disney faaliyet gösterdiği Japonya da)

ancak, tıpkı кяαzєя söyledi orada her zaman doujinshi rota. kuşkusuz Batı (benim ilim) değil, tamamen aynı yerde büyük sözleşmeler etrafında dolaştığı sunma ve satış doujinshi ancak olarak doujinshi (manga ve ışık romanı bilge) gerçekten sadece kendi eseri ve kendi kendine yayınlama kitap geçti artık daha kolay1 ile internet ve dijital dağıtım


Eskiden olduğu gibi 1: bireysel kolaylaştırdı Amazon gibi bazı yayıncılar-işleri kontrolü yeniden kazanmak için çalışıyor yayımlanan geleneksel öz beri yayıncılık, geleneksel yayıncıların, kar ve entelektüel dürüstlük hak kazanıyor üzerinden neredeyse kadar kontrol yok yayınlar

+990
Kamesh 03 февр. '09 в 4:24

Arama için ifade"設定資料"kanji ve "settei" olarak romaji yerine "şemalar" ve sen-ecek bulmak daha fazla. "Settei" demek başvurusu malzemeler için Google o zaman her olanlar çekiyor animasyon cels, onlar tutarlı olan tasarım. (Örneğin エスカフローネ gibi) Japon serisinin 設定資料 "için arama artı adı.

Size destek üretim şirketi söz konusu, o zaman satın bir artbook içeren yayınlanan settei.

+925
Mar Rojo 9 Eyl 2018 06:04:18
Diğer cevaplar

İlgili sorular


İlgili sorular

Anime Kabaneri Demir Kale, Kabane gösterilen fiziksel yetenek aralarındaki yavaş, zombi gibi yürümek için bir yüksek hızlı hayvan gibi sprint. Buna ek olarak, Kabane istihbarat çeşitli derecelerde, akılsız zombi lideri türleri için basit bir makine çalıştırmak için güçlü olmak arasında gösterilir.

Bu çeşitli arkasındaki mekanizma nedir? Yapmak Kabane gücü zamanla, çeviklik ve/veya istihbarat büyür? Yeteneklerini enfekte özgün bireysel bağlıdır. Enfeksiyon durumlar için daha fazla ilgilidir? Bunun ardında akıllı ajan ve/veya gelişmiş evrimsel süreç nedir?

Wazatori ve Erimiş Kolonilerin varlığını güdümlü bir çeşit evrim işaret gibi görünüyor, ama açıkçası mekanizması tüm bunların arkasında ne gibi olabilir anlamıyorum.

+790
user334012 24 Şub 2014 13:33:47

enter image description here

2027 yılında, Motoko Kusanagi şu anda 9 Ortak Güvenlik Bölümü şefi olan Daisuke Aramaki, eski asker karşılayan askeri çok yetenekli bir ajan. Karşılaşma Bölüm içinde elit bir yeni ünite montajı sparks.

Daha fazla ayrıntı üzerinde Wikipedia & AnimeNewsNetwork

+724
kislaya Pant 8 Ara 2015 03:36:50

Bu karşılık verdi bilgiyi bonus bölüm, Tehdit Düzeyi, içinde Hacim 15.

Bu bölümde gösterildiği tehdit seviyesini ve kahraman rütbe karşılaştırma var:

 • Kurt Seviye - 3 Sınıf-C kahramanlar ya da 1. Sınıf-B kahramana ihtiyacı vardır
 • Kaplan Seviye - 5 Sınıf-B kahramanlar ya da 1. Sınıf ihtiyaç-Bir kahraman
 • Şeytan Seviye - 10 Sınıf-kahramanlar ya da 1. Sınıf ihtiyaç-kahraman S

Şeytan yukarıda bir felaket ya da tehlike seviyeleri (ejderha Tanrı) asla karşılaştırıldı ama mangada olaylar dayanarak, bu farklı bir Sınıf-S kahraman gerektirir, karşı iki canavar ve kahraman yetenek ve kabiliyetine bağlı olabilir.


Kahraman Birliği ile karar farklı tehdit düzeyi vardır. Tehdit düzeyi azdır.

[canavar] yenerek güç, saldırganlık gibi faktörler ve tahmini zorluk.

Ayrıca aynı bölümde belirtildiği olduğunu

kahraman rütbeleri savaş Koşulları ve canavar uyumluluk gibi tutarsız faktörler nedeniyle muharebe yeteneği kusurlu bir temsilidir.

+685
zuhair khan 21 Tem 2017 04:32:41

Cevap alabilir miyim. Bu aslında filmde hiç (Film) Komşum Totoro Benim gerçekleşen bir sahne olduğu anlaşılmaktadır. Aslında.....

Film için bir tanıtım sanat Komşum Totoro Benim

Açıklama için üç kez kendimi film izledim ve biraz araştırma yapmama yardım eden bazı arkadaşlarım sorduğunda sonucuna vardım.

+660
Pat Smith 27 Mar 2018 09:29:45

Lelouch kötü adam değil, ama seri boyunca gördüğümüz gibi, daha kolay gölgelerde iş bulur. Eğer o söyledi Suzaku eğer o Euphie ölümünden sonra Suzaku yerine sadece yenerek Lelouch daha durdurmak için bir yol olabilir inanan bir depresyon içine düşmüş olurdu bir kaza olduğunu düşünüyorum. Serinin en sonunda Kallen bahseder bu bile düşünüyorum ve "oldukça durum daha bir kişiyi suçlamak kolaydır"çizgisinde bir şey değil.

+537
Ercole 3 Şub 2014 04:47:45

Yeniden izliyorum:Yaratıcılar ama anime 9 Bölüm sonra bile, hala Magane güçlerinin nasıl çalıştığını anlamıyorum. Yani, soru, nasıl çalışır?

Wikipedia bu ama ben hala yok anlamıyorum bunu.

Yalan ve hile ile yalan söylemek ve vekaleten ilk iddia gerçek olur kılan bir yalan "ve" yalan oluşturduğu iddiaları reddetmiş birini işleyerek gerçeğe bend ona; sağlayan Sözcük "Sonsuz Aldatma" adlı bir yeteneğe sahip diye.

+511
Francisco Becerra 2 Eki 2016 13:04:24

Kagami Uchiha Uchiha klan iyi ve yetenekli bir üye olduğu bir bölüm, Üçüncü Hokage İkinci diyor ve Izumi babası olduğunu söylüyor.

+430
Prakash Upadhyay 8 Şub 2019 15:50:52

Sanırım Kakashi oldu 10 yıl yaşlı ne zaman o oldu bir jounin çünkü orada bir kaç kanıt için örnek bir zaman Minato dediğin Obito hikayenin nasıl Kakashi babası öldü. Minato özellikle Beş yıl önce "dedi.Sonra diğer bölüm ya da anime orada bir bölüm daha Obito, ama bir sahne o söyler onun büyükanne o beş yaşında, yani Kakashi olmalıdır etrafında onun yaşı. Çoğunlukla aynı yaşta görünüyorlar çünkü. Daha sonra Kakashi baba öldürür kendini. Sadece Kakashi altı yaşında, beş veya belki de olmayı bırakarak. On eğer matematik beş artı beş bilmiyorsanız vardır. Ben de aynı sınıfta başlangıçta ve daha yaşlı görünüyor etmediler çünkü Obito ve Rin Kakashi daha 4 yaş büyük olduğunu sanmıyorum. Ayrıca eğer daha yaşlı olsaydı, Akademi içindeyken flash destekliyor gerektiği zaman, gerçekten Kakashi Değişmeyen olarak neye benzediklerini benziyordu onlar.

119 ve 120 Takım Minato (Minato, Kakashi, Obito) bir bölüm vardır, ve Kannabi Köprüsü yok edecek Rin bölüm. Bölüm 119 Minato Kakashi yöntemi de böyleydi neden öyküsünü anlatıyor. 415 bölümde Obito 5 yaşında büyükannesini anlatıyor. Aynı bölümde daha sonra Gençlik Ninjutsu bir Rekabet Rin ile gidiyor. Kakashi, Obito, Rin ve tam olarak aynı yaşta bak. Ama eğer yanılıyorsam ve Obito ve Rin eski Kakashi bir yıl oldu neden Kakashi, daha 4 yıl daha eski. Özür dilerim ama düşüncelerimi çok koyuyorum. 119 bölüm yaklaşık 13 dakika ve 24 saniye Minato Beş yıl önce Kakashi hikayesini anlatacak o zaman, bu yüzden aşağıdaki linki kontrol edebilirsiniz “diyor. Ayrıca, Obito var wiki sayfasında tam olarak Naruto Kakashi yaşında olduğunu söylüyor.

Kaynaklar:

+385
TrinityTonic 27 Kas 2014 12:30:38

İsyan filmde, kızlar hakkında şarkı söylerler ne ile dolu dev bir pasta gerçekleşmesi bu bir ritüel bir tür sahne alacak. Sonra Şeker Cadı formda Bebe tarafından yemiş. Tüm eğlenceli ve güzel, ama ne bu ritüelin amacı nedir? -Keder tohumları yiyerek mi Kyuubey gibi dönüştürme cadı enerji yerine, ama Bebe Cadı yerine yapılan bir çeşit mi? Belki de manga/Roman bu konuda biraz bilgi var.

+375
Kowaka 18 Ağu 2016 12:18:30

E. N. D. ile bağlı bir şey olduğunu düşünüyorum, ancak (Sihirli İblis Avcısı kullanırken Gri olanları gibi) şeytan işareti başka bir şeydir ama sanmıyorum. Ne bakıyorsun bu biz bakın bu son Dragon Festivali (Sivil Savaş) bir adam geldi ve kesildi festivaller ve öldürülen birçok ejderha ve düşman aynı. Bu insan Acnologia ve Zeref bir ejderha olma onu lanetli, Ejderha Tarihçesi ile ilgili bir kitapta ifade bile söyleniyor. Tüm Acnologia insan biçiminde gördük, bu yüzden bu ifade tam olarak doğru olmayan bir şey.

Tüm ejderhalar bir zamanlar bir Ejderha Öldürmek, büyü öğrenen insanlar olduğunu, ve o yaptığı gibi aynı hatayı yapmayın emin olmak için proteges kendi içlerinde neden olduğunu İgneel de ağır gelir. Yani asıl soru, kim bu resimdeki insan mı? Ve cevap Natsu var.

Ayrıca 400 yıl önce E. N. D. hakkında ve Ejderha gibi oldu E. N. D kendini o kadar çok ejderha nasıl öldürdüğünü (Şımarık Geer veya Atlas Alev inanıyorum) birisi konuştuğunda bir zaman.

Şimdi fotoğrafa bir kez daha bak, Natsu atkısı bunu nasıl fark ettin mi? İgneel iyi bir şans tılsımı olarak eşarp bu Natsu verdiği çok duyduk hepsi vardı ama Natsu sözleri kendisi oldu. Açıkçası ona verdiği E. N. D. belki de İgneel sadece onu söylemiş gibi onun zamanı hatırlamıyor.

O kadar emin Diğerleri işaretleme çeşit şeytan fark etmediği yapmak olduğuna inanıyorum, Gri olanların sanki şüpheliyim. Hala onları gizlemek için var olmadığından.

+374
user17802 30 Nis 2018 00:49:06

1/4 Yoma arasında insan enerji zihin 3/4 evi için tam bir potansiyele sahip olduğunu Clare 1/4 olmak Yoma mutlaka gösterir.

Yoki erişim alıncaya kadar aynı ölçüde savaş ortasında ölümcül katil ve sakin insan arasında karar verecekler en çok Mayın, bir anlamda, o kaba, diyebilirsiniz var, (Teresa tarafından ağırlaştırılmış olmadan önce) böyle Teresa ve Priscilla gibi istisnalar mücadele ulaşabileceği yerlerden gelir içinde tam %100 insan evi Kontrol edebiliyoruz.

Clare sıralaması üzerinde tartışılan bir istisna değildir. Bu Claymore Evren gerçekten bu yüzden tamamen diğer Mayın paralel bir karşılaştırma Clare koymaktan vazgeçmek gerekebilir:

 • O oldu bir Claymore tam onun manevi bağı bağlantısı için fiziksel varlıklar kendisini ve Teresa fiziksel olarak, bu nedenle o kin ve nefret olursa olsun doğru bir Yoma veya Mayın. Sadece Priscilla, Priscilla değil bu Uyanan, sadece Priscilla gibi bir Varlık, hangi nitelendirir Clare için benzersiz bir durum içinde örgüt, diğer Claymore öyküler Oluşturma dahil, travmatik olaylar veya Yoma Yoma Uyanmış İnsanlar neden onları seçmek için tam intikam (saldırı) ya da kendilerini korumak (savunma), gelen Yoma varlıklar.

 • 1/2 zaten Güçlü Beden Yoma Yoma eti 1 Bütün parça karşı aldı aslında, biliyoruz, Clare 1/4 Yoma bariz gördüğü. Yalnız bu sıralama üzerinde konuşma bir yere sahip olmaya, 1/4 Yoma vardı aslında onun gibi, ben de herhangi bir yarısı o zamana kadar yaparlardı birçok uyanışlar kesinlikle %50 kontrolü kaybettiği tarafından yetiştirilmiş olarak mümkün olmaz yoldaşlar onun yaptığı daha çok kez çok çok uyandırmak için tutarlı yeteneğini arkasındaki mantık sonuçlandırır için daha fazla İnsan Enerji Kontrolü var, ve görünen kolaylığı ile daha sık geri döner, demek gerektiğini bile değil.

Clare yargılanmaktan durdurmak gerekiyor. Kendisi Cevval bir Savaşçı denmesini kadar kredi veriyor neredeyse Teresa'nın kızı.

+357
user6492974 12 Ağu 2012 23:46:44
Moe gibi "" anime/manga ile ilgili jargon, "görsel roman" ve "AMV" ile ilgili sorular için. Sadece belirli bir iş bağlamında anlamı olan kelimeler ile ilgili sorularınız için bu etiketi kullanmaktan kaçının.
+297
Benjamin Brownlee 17 Eki 2013 09:29:24

Anime Meyve Sepeti, Shigure Tohru, Yuki ve Kyo ile yaşamak için izin Akito arkasındaki motivasyon neydi?

Tohru onları reddetmek, hiçbir normal insanın şimdiye kadar onlar için bakım olacağını düşünerek umduğunu söyledi, ve kalbi kırık, her tarafı onun ana evine dönüş yaptılar?

+292
Tania Nascimento 2 Nis 2016 18:47:17

Biri en popüler anime bu sezon, Koutetsujou hayır Kabaneri, önce, ortada veya sonra bir savaş, insan savaşçılar bağırma "Rokkon Shojo" ya da Prenses diyor sonra bir savaş.
Ben araştırdım biraz ve görünüşe göre bunun anlamı “arınma altı kökleri algı” (ki oldukça belirsiz) .

Benim sorular şunlardır:

 1. Yukarıda belirtilen bir başka anlamı vardır?
 2. Amacı nedir ve neden mücadele gerektiren bir durumda kullanılır?
+287
herhuf 15 May 2015 22:55:17

Bölüm 134 Kagura Gintoki, Shinpachi, vb tarafından ele geçirilmişti. ve bu şekilde gücünü arttırdı. Gintoki diğer tarafından ele geçirilmiş yeteneğini tutmak ve serinin gücünü artırmak mı veya artık bu yeteneğini kullanmış ya da kaybettiniz mi?

+273
virg78 4 May 2015 11:50:34

Sanırım bu bir kesin ve doğru cevap bu soru sadece sağlanan tarafından mangaka kendisi gibi başka biri olabilir gerektirecektir ihtiyacı için spekülasyon. Görüşlerimi sunmak bununla birlikte olacağım.

Örneğin görmüyoruz biz, eserler doğal olarak kirişler , rüzgar kontrolü, su kontrolü, hayvan kontrol, vb kovabilecek, görünmezlik, insanlar olmadan buz veya ateş maniple eden kahramanlar. Neredeyse tüm yetkilerini senden bahsetti burada yapılması ile espershariç görünmezlik ve doğal olarak ateş kirişler, ne tür kirişler onlar olabilir. Bir yazar ve öyküsü gelince gerçekten imkansız diye bir şey yoktur. Bir şey eğer mangaka öyküsü dahil, daha önce olmayan şeyleri mümkün kılmak için bir durum oluşturmak mümkün hale getirilebilir.

Taklitçi olduğunu ancak, dahil olmak üzere TEK gördüğüm sorun, örneğin, görünmezlik ve yangın kirişler, neden yakın bir zamanda çıkacaktır sanırım. İçinde Tek Yumruk Adam, en kahramanları dışında espers, kazanılmış yeteneklerini eğitim yoluyla ya da başka bir şekilde daha sonra yaşam. Onlar değildi doğmuş olan onlar, hangi ayarlar hikayesi ayrı. Dahil olmak üzere bir parçası neredesiniz şimdi dünyaya farklı yetenekleri olur yapmak gibi Boku no Hero Academia veya X-Men.

Kim bilir, ancak yine. Bu mangaka Eğer iş yaparsan, o zaman hiç şikayet etmedim hikayenin kontrol etti. Yani, Evet, kahramanlar var, herhangi bir çeşit güçler Tek Yumruk Adam eğer mangaka wills o kadar.

+241
vmuzone 1 Haz 2018 06:08:36
+219
user248225 14 Haz 2019 23:56:02

Picture

Shimoneta: Bir Sıkıcı Dünya Nereye Kavramının Pis Şakalar Yok, resmen kısaltılmış olarak Shimoseka, bir komedi ışık Roman serisi yazan Hirotaka Akagi ve resimli Eito Shimotsuki.

Dizi Japon yetkililer ülkede müstehcen materyaller dağıttığı için müstehcen bir dil kullanarak herhangi bir algılanan ahlak dışı aktivite Çökertme, tüm vatandaşların kanuna aykırı olabilecek herhangi bir eylem için her sözcük ve el hareketleri analiz eden Barış Makinesi adı verilen cihazlar giymek zorunda kalıyor noktaya olduğu distopik bir gelecekte, yer alır.
Yeni bir lise öğrencisi, Tanukichi Okuma, ezilme ve Öğrenci Konseyi Başkanlığı yaptığı, Anna Nishikinomiya ile yeniden ülkenin önde gelen elit "genel ahlak okulu" girer. Ancak, Tanukichi hızla kaçırdı ve şehir genelinde Pornografik malzeme oluşturma ve yayma Örgütü, "SOX" katılması için zorlar sapık terörist "Mavi Kar" ile dolaşık bulur.

İlgili çalışır:

 • Hirotaka Akagi tarafından yazılmış ve Eito Shimotsuki gösterildiği orijinal ışık Roman bir dizi. Yayınlanan Shogakukan, serisi başladı Temmuz 2012, ve şu anda devam eden 9 birimleri mevcut.

 • Aynı yazar N'Yuzuki resimler ile ama manga uyarlamasını da şu anda tarafından bulunur. Başlangıçta Mayıs 2014, şu anda 2 birimleri ve varlık tarafından yayınlanan Mag Bahçe derginin Aylık Comic Blade.

 • Bir anime televizyon dizisi yönetmen Youhei Suzuki, yazan Masahiro Yokotani ve ürettiği stüdyo J. C. Staff. 12 bölüm beklenen dizi 4 Temmuz 2015 tarihinde başladı ve halen devam etmektedir.

Ayrıca Bkz:

+198
Sindhoo Oad 5 Eki 2015 02:58:43

Öncelikle. ne zaman Homulily Farsça kız arkadaşı Magi hala Kuvöz Tecrit Alanı içinde olan Homura Ruhuna Gem içinde görünür. amaç bu alanı izole Homura Ruhuna Gem kalanını evreni gözlemlemek için ne olur bir Soul Gem önce parçalanır ve alınan tarafından Kanunun Devir, umarım anlayış nasıl Kanununun Döngüleri çalışır ve sonuçta kontrol için yeniden Cadı Sistem için enerji toplama (ama bu çok daha geçerli bir yöntem öldürme Hayaletler olarak gösterilir Kuluçka sonunda dizi (sonra Madoka yeniden Evren ve Homura açıkladı onları))

Ayrıca Madoka gücü yoktu. Homura kurtarmak istedi Kuluçka Arsa haberdar olunca anılar ve güç onu 2 kişi, Sayaka ve Nagisa verildi, böylece, ancak belli bir tuzaktı. Madoka görür ve evrenin her noktasında zaman var çünkü Farsça kız arkadaşı Magi İzolasyon Alanı yok ve Madoka Girip iner her yaptığı serbest kadar değildi ancak unutma iken evrende ne olduğunu söylemek zor.

Cadılar umutsuzluk içine veren Sihirli Kız olan Nagisa ve Sayaka ile, unutmayın. Madoka Dilek sonucu, Devir Yasası gibi, Sihirli bir Kız önce görünmesini ve umutla onları ölüme izin vermek olduğunu düşündükleri onlar insanlara zarar durdurma onlar çok şey alışkanlık haline yapiyorlar. Devir Yasası Büyülü bir Kız Soul Gem Paramparça onların yerini aldığında ve bu önceki evrende de, ama onun yerine Soul Gem Keder bir Tohum içine reformları bir cadı olunca aynı şey olmuş gördüğümüz her ikisi de Anne ve Kuluçka unutmayın.

Sihirli Kız ve Cadılar aynı olduğundan ve Kuluçka dedi

hala shoujo (少女 kız) büyümek, olma yolunda majo (魔女 Cadılar), (魔法少女 sihirli kızlar) mahou shoujo onları aramak mantıklı.kızlar için kadınlar bu ülkeyi beri aramalar

Madoka sözleşme yapma ve umutsuz o ne zamandan beri bir saldırı Walpurgisnacht yok ettikten sonra bir Cadı olabilir bu yüzden bir Cadı olma potansiyeline her zaman mevcut olduğunu varsayabiliriz. Herkes ama Homura zaten gitmişti) ve nasıl bir cadı haline gelmeden önce uzak Büyülü bir Kız almak zorunda. çünkü Sayaka ve Nagisa ile çalıştı Madoka bu görev için Kaydet Homura mümkün Madoka olabilir yardımcı onları kontrol Cadı form veya onlar öğrendikleri için kendileri gibi hazırlık için bu1, kimse bilmiyor ne olur Büyülü Kızlar Ne zaman Madoka Bakımına.

interfeared Cadı Formlarını Sayaka ve Nagisa Madoka sonunda henüz Homura Evren Sayaka bu geri verdi verdi Homura önce Oktavia çağırmak üzereydi güçler Madoka ayrı olduğu teorisini indirim yaparım


1: sonuçta, Homura from Madoka bekleyen dönüşüm gizlemek edebilecek bir ırk ile ilgileniyor, ve küçük beyaz pislikler işbirlikçi onlar!

+196
Matthew Schulkind 29 Eyl 2015 02:20:28

7 Bölüm olarak, şunları biliyoruz:

 • Rei bir şekilde şehre saldıran Alones bağlı.
 • (İsimsiz) siyah kuş Rei bu tüyler ile aşırı acı vermek mümkün değildir.
 • Her zaman tek Başına ateş bir ok Rei, bir tüy tüketir etti.

enter image description here

Açığa çıktığı başka bir şey var mı? Bu tüyler bir şey simgelemektedir?

+195
fourierwho 17 Haz 2012 05:07:51

Uyanış ya da fatihler Haki doğrudan birdcages bu sağlamlık ilişkili olabilir inanıyorum, Fujitora ve Zoro bile kesti. Ayrıca doğrudan kontrol gerek yok kime doffy klon, sürekli kafesi kuracak olabilir. Birdcages merkezi bir bölümü kesmek, kötü bir seçenek kesim yapılarak sözleşme olabilecek son spekülasyon benim.

+142
Evgeny Panasyuk 21 May 2011 15:25:07

Inuyasha serisi Kagome bir portal ile Japonya Sengoku dönemi için gidiyor. Portal işler nasıl oluyor hiç açıkladı mı?

+91
Allajah 8 Oca 2013 17:21:50

Bölüm 488 "son" Sasuke alacak, kavga Chino. Bir noktada, Sasuke mor Yıldırım kullanıyor ya da en azından öyle görünüyor. Ama Chidori sesini duyarsınız. Yani mor Yıldırım kullanın Sasuke olabilir? Sadece Kakashi mor Yıldırım kullanabileceğimi düşündüm.

enter image description here

+90
Daniel Ciulei 8 Eki 2016 23:35:01

(Nakarat) 2 Küçük Buster Anime Sezon ve Kurugaya yolu, 20. sürekli sıkışmış olan bir paradoks var. Küçük avcı oynadım ama çoğunu unuttum. Bu paradoks Rin tarafından oluşturulur gibi anime gibi görünüyor. Anime ve Görsel Roman arasında bir fark var mı? Ne paradoks sebebi nedir?

Hatırladığım kadarıyla, Küçük avcı Kurugaya ilgi Riki öğrenince, Rin 2 anime sezon açıklandığı gibi, Görsel Roman kıskanç onu göstermedi.

+11
pegah 23 Oca 2020 17:32:39

Etiketli soruları göster

buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart buy cialis buy cialis online buy cialis online without script canadian cialis online pharmacy cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis dosage cialis for daily use cialis free trial cialis generic cialis generic release date cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis side effects cialis vs viagra cialis without a doctor's prescription generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada pharmacy generic cialis tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20mg tadalafil 5mg tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil side effects viagra vs cialis where can i buy cialis over the counter at walmart blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil